Affiliate Marketing 101 – WordPress motīvi un spraudņi, lai nodrošinātu jūsu panākumus

Ja vēlaties gūt peļņu no saistītā mārketinga, jums tiek paredzēts reklamēt produktus vai pakalpojumus, nopelnot komisijas maksas. Biznesa modelis ir vienkāršs: kad viņi saņem pārdošanu no jūsu saistītās saites; jūs saņemat komisiju. Tāpēc ir gandrīz obligāti jāizveido jūsu vietne ar visiem labākajiem saistītajiem mārketinga instrumentiem, lai piesaistītu vairāk klientu.


BET, kāpēc filiāļu mārketings? Ir daudz priekšrocību, kuras varat iegūt, uzsākot filiāļu mārketinga biznesu. Sākumā jums nav jāizveido savi produkti un saturs. Tas vienkārši iesaka kāda cita produktu jūsu esošajam saturam. Un jūs varat būt tik daudzu saistīto programmu dalībnieks, cik vēlaties.

Ja plānojat sākt darbu vai tikai sākat ar filiāļu mārketinga biznesu. Šeit ir daži padomi:

  1. Izlemiet, kas ir jūsu mērķauditorija. Esiet skaidrs par savu mērķa tirgu un tā vajadzībām, lai jūs varētu reklamēt viņiem piemērotus produktus un pakalpojumus.
  2. Rūpīgi izvēlieties pievienotās programmas, kurās pievienoties. Pārskatiet to noteikumus un nosacījumus. Un izpēte par to, ko citi dalībnieki saka par šīm programmām.
  3. Instalējiet savā vietnē rīkus, kas vērsti uz filiāļu tirdzniecību.
  4. Izveidojiet ļoti saistošu saturu.

Kādas ir labākās tēmas filiāļu mārketingā?

Tagad runājot par pareizajiem rīkiem, šeit ir norādītas labākās tēmas, kas izstrādātas un attīstītas, ņemot vērā filiāļu mārketinga biznesu. Pirms jūs virzāties uz priekšu, mums arī ir mazāk plaša labākā saistīto mārketinga WP spraudņu versija šeit.

1. Astra

Dzirdot vārdu Astra, padomājiet par to kā ātru, vieglu un ļoti pielāgojamu WordPress motīvu. Un tiešām tā ir. Mums nav ko teikt, bet labus vārdus: mūsu godīgais Astra tēmas apskats.

Tā ir izstrādāta, pamatojoties uz modulāru pieeju, kurā sistēma tiek sadalīta mazākās daļās vai moduļos, tā ļauj aktivizēt tikai tās funkcijas, kuras, jūsuprāt, būs noderīgas jūsu vietnei..

Tas ir savietojams arī ar lapu veidotājiem, ieskaitot Elementor, Beaver Builder, Brizy, Gutenberg un vēl daudz ko citu. Jūs pat varat ātri izveidot vietni, izmantojot Astra sākuma vietnes.

Astra tēma ir bezmaksas, taču, iespējams, vēlēsities jaunināt uz tās pro versiju, ja jūsu vietnē nepieciešami vēl daži uzlabojumi. Tās cenas sākas no 59 USD. Jūs to varat instalēt tik daudzās vietnēs, cik vēlaties.

Apmeklējiet Astra

2. Ģenēzes ietvars

Genesis Framework izstrādāja StudioPress, programmatūras uzņēmums, kuru izveidoja un pārvalda CopyBlogger Media. Tas ir augstākās kvalitātes tēmu ietvars, kas labi darbojas ar WordPress.

Tā ir arī viena no populārākajām WordPress tēmām, taču lielākoties tā darbojas kā ietvars. Laika posmā tā ir vēl viena tēma, kurai nepieciešama bērna tēma. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Genesis nepieciešama mazāka tēma, parasti ir elastīga pielāgošana, piemēram, izvēlnes apgabala, fona, fonta stila, krāsas utt. Izmaiņu veikšana..

Genesis Framework ir ļoti viegli izmantot. Tas ir uzticams, ja runā par izpildījumu, jo tā ir viegla tēma. Tas piedāvā arī iebūvētus SEO rīkus. Genesis ir tik viegls, ka jums tas nav jādara instalējiet papildu SEO spraudņus.

Runājot par drošību un atbalstu, jūs varat sagaidīt arī labāko no Genesis. Kļūstot par mūža biedru, jūs saņemsit arī viņu programmatūras un drošības atjauninājumus mūža garumā.

Genesis ir vienreizējs maksājums, kura sākums ir 60 USD par ietvaru un aptuveni 20 USD līdz 45 USD par katru bērnu tēmu, kur jūs varat visu mūžu.

Apmeklējiet Genesis Framework

3. KUPONS

Kupon ir WordPress tēma, kas vislabāk piemērota ikdienas darījumiem un kuponiem. Tas ir ideāls tēmu nodrošinātājs vairumam saistīto tirgotāju un e-komercijas īpašnieku. Kupon ir ļoti lietotājam draudzīgs interfeiss, jo tajā tiek izmantots vilkšanas un nomešanas veidotājs, kurā varat izveidot labu veidni bez kodēšanas.

Izmantojot Kupon, jums nebūs nepieciešams neviens apmaksāts spraudnis, lai izveidotu kupona vietni, ikdienas darījumu tirgu vai grupas iepirkšanās veikalu..

Salīdzinājumā ar Genesis tai nav nepieciešama bērna tēma. Turklāt jūs to varat viegli integrēt ar citām tēmām, piemēram, WooCommerce, un tagad tā piedāvā Facebook tiešsaistes tērzēšanas mārketinga automatizāciju.

Motīvu var iegādāties tikai par 39 ASV dolāriem, kas ietver izstrādātāju atbalstu 6 mēnešus. Šī cena izskatās ļoti saprātīga, it īpaši iesācējiem, ņemot vērā šajā tēmā pieejamās funkcijas.

Apmeklējiet Kuponu

4. Simpli Pro

Simpli Pro WP tēma ir veltīta īpaši sievietēm uzņēmējām. Tas ir integrēts ar King Composer vilkšanas un nomešanas veidotāju un WP FluentForm formu veidotāju spraudni, kas ļauj pilnībā kontrolēt viņu vietni, nekodējot pat vienu līniju.

Šo motīvu var izmantot ikviena sieviete uzņēmēja, tiešsaistes tirgotāja, dzīves mentore, veselības trenere vai emuāru autore, jo tā ir ļoti atsaucīga e-komercijas WordPress tēma ar pilnu paketi.

Papildus lieliskajiem tematiskajiem dizainiem, Simpli Pro nepārtraukti paplašina savu funkcionalitāti un cenšas visu iespējamo, lai lietotājiem piedāvātu ērtu lietošanu. Šī tēma ir arī bez traucējumiem, jo ​​pirms publicēšanas tā tika pārbaudīta dažādās ierīcēs, lai nodrošinātu tās darbību.

Jūs varat saņemt Simpli Pro par 49 ASV dolāriem par vienu licenci un par USD 79 par neierobežotu licenci.

Apmeklējiet vietni Simpli Pro

5. Themify Ultra

Themify ir viena no visefektīvākajām un elastīgākajām WordPress tēmām, kurai ir daudz dizaina apvalku un iebūvētu demonstrācijas vietņu, no kurām izvēlēties. Tas ir ļoti ērti lietojams un pielāgojams no galvenes līdz kājenei, jo tajā tiek izmantots vilkšanas un nomešanas veidotājs.

Mākslīgās ādas tiek izmantotas ne tikai vietnes dizainā, bet var būt noderīgi izveidot reālu vietnes paraugu tikai ar dažiem klikšķiem. Jūs varat arī importēt demonstrācijas iestatījumus, kas ietver motīvu iestatījumus, saturu, izvēlnes, logrīkus utt.

Izmantojot Themify, varat arī satvert lieliskas funkcijas, piemēram, ritināšanu parallaksā, animācijas, skaitītājus, slīdni, Google kartes un daudz ko citu..

Themify Ultra Theme maksā par 59 USD standarta cenu plānā, kurā iekļauti arī visi 12 Builder papildinājumi.

Apmeklējiet vietni Themify Ultra

6. Kopā

Kopējā tēma ir universāla tēma, jo jūs varat izveidot jebkura veida tīmekļa vietnes, piemēram, emuārus, biznesa vietnes, tiešsaistes portfeli un e-komercijas veikalus. Tā ir viena no populārākajām tēmām programmā WordPress, galvenokārt tās daudzpusības un komplektu ar rīkiem un demonstrācijas vietnēm dēļ.

Ir ļoti daudz funkciju, kuras mums vajadzētu patikt kopā. Tas ir pilnībā pielāgojams, un tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss. Tam ir arī 41+ demonstrācijas, lai palīdzētu, un vairāk nekā 80 lapu veidotāju bloku izvēles. Ja vēlaties sākt strādāt ar tiešsaistes biznesu, ar Total jūs varat viegli integrēt WooCommerce ar savu vietni, lai sāktu tiešsaistes pārdošanu..

Kopējās tēmas izmaksas sākas no 59 USD, kas ietver sešu mēnešu atbalstu un piekļuvi tēmas atjauninājumiem mūža garumā.

Apmeklējiet vietni Total

7. MagPlus

MagPlus WP Theme izstrādāja “Theme Bubble”, kas ļoti vēlas katru detaļu, lai pārliecinātos, ka to lietotāji izveido lielisku vietni. MagPlus ir moderna, dinamiska un ar GDPR saderīga žurnāla WordPress tēma, kas var izveidot jebkura veida vietnes.

Par tā veiktspēju arī nav jāuztraucas, jo tam ir iebūvēts pielāgotas kešatmiņas mehānisms, kas palīdz gandrīz 2,4 reizes paātrināt jūsu vietnes ātrumu. Tas arī piedāvā 40+ iebūvētas pielāgotas veidnes, 25+ pielāgotu izstrādājumu izkārtojumus, pielāgojamus un unikālus galvenes noformējumus un ērtu navigāciju ar slīdņiem, kā arī 20+ ekskluzīvi pielāgotus logrīkus – visu to lietotāju labā.

MagPlus maksā $ 59 ar bezmaksas 6 mēnešu atbalstu.

Apmeklējiet MagPlus

8. Mārketinga pro

Marketing Pro izstrādāja trešās puses izstrādātājs ar nosaukumu Restaurēts 316 dizains, un to atbalsta StudioPress. Tā ir viena no īpašajām tēmām, kas ir pieejama tirgum, un kas koncentrējas uz tiešsaistes pārdošanas biznesu.

Šī tēma izmanto HTML5, lai atjauninātu tās ar modernām funkcijām un palīdzētu izstrādātājiem sekot līdzi mūsdienu vietņu izstrādei. Tam vienā mājas lapā var ietilpt 9 dažādi logrīki.

Vietnes izveidošanai tas izmanto Visual Composer lapu veidotāju. Tam ir arī spraudnis Slider Revolution un tas atbalsta WPML (WordPress Multilingual) un Google fontu stilus.

Ja esat filiāles pārdevējs, kurš ir ieinteresēts dažādu nišu vietņu veidošanā, varat iegūt Marketing Pro par 59 ASV dolāriem.

Apmeklējiet vietni Marketing Pro

9. SteadyIncome

SteadyIncome ir izveidots īpaši filiāļu tirgotājiem, jo ​​šeit piedāvātās funkcijas noteikti var jums palīdzēt nopelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot filiāļu mārketingu. Varat arī paļauties uz tēmas ātro izpildījumu, kas palielina reklāmguvumu un uzlabo jūsu vietnes rangu meklētājprogrammās.

Tas ir 100% atsaucīgs un aprīkots ar jaudīgām funkcijām, piemēram, reklāmu optimizēšanu, abonēšanas rīkiem, ievērojamām sociālo mediju ikonām un piedāvāto produktu sadaļu. Izmantojot granulu iestatījumu sistēmu, jūs varat arī izveidot mājas lapas izkārtojumu, pamatojoties uz jūsu vēlmēm vai sava biznesa vajadzībām.

Jūs varat iegādāties SteadyIncome tēmu tikai par 59 ASV dolāriem.

Apmeklējiet vietni SteadyIncome

10. Smart Passive Income Pro (Genesis bērna tēma)

Viedā pasīvā ienākuma Pro tēma tika iegūta no Pat Flynn trim veiksmīga tiešsaistes biznesa galvenajiem elementiem: dizaina, satura un stratēģijas. Tā ir Genesis bērnu tēma, kas palīdz izveidot efektīvu filiāļu mārketinga vietni.

Motīvs ir ļoti pielāgojams tikai ar dažiem peles klikšķiem. Varat pielāgot iestatījumus, fona krāsas, attēlus un saturu. Ja plānojat izveidot tiešsaistes veikalu, tā sākotnējais stils ir paredzēts WooCommerce, tāpēc jums nav daudz jāuztraucas par tā izveidi. Tas ir arī mobilais režīms un optimizēts katram pārlūkam.

Jūs varat izveidot savu vietni un darboties, izmantojot viedo pasīvo ienākumu Pro tēmu, kā arī Genesis pamatnostādnes par USD 99,95..

Apmeklējiet vietni Smart Passive Income Pro

Kādi ir labākie spraudņi un citi rīki filiāļu mārketingā?

Tātad, jūs esat izvēlējies, kuru motīvu izmantot savai vietnei. Tagad, kuri spraudņi jums vajadzētu iegūt, lai uzvarētu šajā ieņēmumu komisijas spēlē?

1. Zelt arhitekts

Runājot par lapu veidotāju, labāks risinājums filiāļu tirgotājiem ir Thrive Architect. Tas ir orientēts uz mārketingu, un tajā ir plaša elementu izvēle, piemēram, tabulas, zvaigžņu vērtējums un atbalsts iebūvētai rediģēšanai.

Tam ir arī visaptveroša veidņu bibliotēka. Jūs pat varat saglabāt un atkārtoti izmantot katru sadaļu citam vietnes saturam.

Īsumā, tā kā Thrive Architect ir koncentrējusies uz reklāmguvumiem, tas tiešām var palīdzēt jums paātrināties filiāļu mārketinga spēlē..

Jūs to varat iegūt attīstītajam arhitektam par 67 ASV dolāriem par vienu licenci vai par USD 97 par 5 licencēm.

Apmeklējiet vietni Thrive Architect

2. AzonPress

Ja esat Amazon partneris vai plānojat būt viens, tad AzonPress ir jūsu labākais draugs. Ar savu lietotājam draudzīgo saskarni tas vienmērīgi un efektīvi pārvalda jūsu filiāles biznesu.

Izmantojot AzonPress, jūs iegūsit automātiskus produktu atjauninājumus, adaptīvas produktu tabulas, automatizētas salīdzināšanas tabulas, precīzu filiāļu izsekošanu, pielāgojamus izkārtojumus, ģeogrāfisko mērķauditorijas atlasi un daudz ko citu..

Jūs varat saņemt Azonpress par 39 USD par vienu vietni, 79 USD par 20 vietnēm un par 199 USD par neierobežotu vietni.

Apmeklējiet vietni AzonPress

3. Diezgan saites

Ja esat emuāru vietnes īpašnieks un vēlaties nopelnīt filiāļu komisijas, varat savam saturam vienkārši pievienot filiāļu saites. Un, lai jūsu saites izskatās tīras, jūs varētu vēlēties tās saīsināt. Tad attēlā parādās Pretty Links spraudnis.

Atšķirībā no citiem saišu saīsinātājiem, piemēram, tinyurl.com un bit.ly, Pretty Links saīsina saites, izmantojot savu domēna vārdu. Turklāt tas izseko katru klikšķi uz jūsu URL un to, vai tas nāk no pārlūka, OS un resursdatora.

Pretty Links ir bezmaksas, taču tai ir arī profesionāla versija, kurā varat piekļūt vairāk rīku un novirzīšanas veidiem. Parasti tā cena ir USD 118 gadā, bet bieži tiek reklamēta cena par 59 USD gadā vienai WordPress vietnei.

Apmeklējiet vietni Pretty Links

4. Gramatika

Ja regulāri publicējat saturu, gramatika ir ļoti noderīgs rīks pareizrakstības un gramatikas pārbaudei. Ja ir drukas kļūda vai gramatiska kļūda, gramatika jums par to paziņo un sniedz ieteikumus par pareizrakstības vai gramatikas pareizību. Jūs varat vienkārši noklikšķināt uz labojuma, un tas automātiski aizvieto kļūdu.

Tas ir bezmaksas Chrome pārlūka paplašinājums un labi darbojas gandrīz jebkur, neatkarīgi no tā, vai tas ir WordPress, e-pastos, kurjeros, sociālajos saziņas līdzekļos un projekta lietotnēs..

Apmeklējiet Grammarly

5. Google Analytics

Google Analytics ir visplašākais rīks IA noteikšanai un klientu izpratnei. Ja jūs nopietni domājat par saistīto mārketingu, jums jāzina, cik daudz apmeklētāju apmeklē jūsu vietni un kādus produktus viņi meklē.

Izmantojot Google Analytics, varat izsekot savām saitēm un reklāmguvumiem, analizēt patērētāju uzvedību un veikt dalītu pārbaudi. Google Analytics sniegtā detalizētā analīze palīdzēs plānot un ieviest dažādas stratēģijas, lai jūsu filiāļu mārketinga bizness būtu veiksmīgs.

Apmeklējiet vietni Google Analytics

6. SEMrush

Lai apmeklētāji varētu apmeklēt jūsu vietni, tai jābūt redzamai, vai ne? Ja jūsu vietnē tiek ievietoti pareizie atslēgvārdi un SEO stratēģijas, iespējams, ka jums būs vairāk reklāmguvumu. Tātad jums ir nepieciešams tāds rīks kā SEMrush, kas ļauj veikt atslēgvārdu meklēšanu, konkurentu analīzi, satura analīzi, vietnes auditu un labot SEO kļūdas.

Pat tādi liela mēroga uzņēmumi kā PayPal, Forbes un Philips izmanto SEMrush, lai pārvaldītu savu tīmekļa redzamību. Tās datu bāzē ir vairāk nekā 120 miljoni atslēgvārdu un 46 miljoni domēnu, padarot to par uzticamu all-in-one mārketinga instrumentu komplektu.

Jūs varat izmēģināt SEMrush bez maksas. Bet, ja vēlaties jaunināt uz tās Pro versiju, varat to iegūt par USD 99,95 mēnesī un sasniegt vairāk nekā USD 399,95 mēnesī, atkarībā no jūsu biznesa vajadzībām..

Apmeklējiet SEMrush

7. Ahrefs

Ahrefs ir vēl viens rīks, kuru nevēlaties palaist garām, lai palielinātu meklēšanas trafiku, uzraudzītu savu nišu un analizētu konkurentu stratēģijas. Šis rīks palīdz jums izprast konkurentus un piedāvā veidus, kā iegūt augstāku pozīciju nekā viņi.

Izmantojot Ahrefs, varat atrast precīzus atslēgvārdus, kurus jūsu konkurenti ranžē, un no šiem atslēgvārdiem novirzīto trafika daudzumu. Varat arī redzēt, kuras lapas tiek apmeklētas visvairāk. Jūs atradīsit arī saites un citu noderīgu SEO rādītāju, lai jūs varētu analizēt savus konkurentus un salīdzināt tos ar savējiem.

Tādā veidā jūs varēsit stratēģizēt savu mārketingu. Ahrefs palīdz jums izveidot SEO draudzīgu vietni pēc iespējas ātrāk un efektīvāk, liekot palielināt vietņu apmeklējumus un reklāmguvumus.

Jūs varat to izmēģināt par 7 USD 7 dienas un pēc tam sākt ar mēneša abonementu 99 USD.

Apmeklējiet Ahrefs

8. Rauga SEO

Yoast SEO ir vairāk nekā 5 miljoni aktīvu instalāciju, un tas ir tiešais rīks lielākajai daļai WordPress lietotāju, ieskaitot saistītos mārketinga darbiniekus, kad runa ir par meklētājprogrammu optimizāciju. Tam ir liels rīku komplekts, kura mērķis ir palīdzēt jūsu vietnei atrasties pirmajā lapā vai pat pirmajā vietā meklēšanas lapas rezultātos.

Yoast SEO ir vismodernākā XML vietņu karšu funkcionalitāte, kā arī satura un SEO analīze SEO draudzīga satura rakstīšanai. Jūs pat varat pilnībā kontrolēt savas vietnes rīvmaizi, vienkārši pievienojot nelielu koda daļu. Lai veidotu konsekvenci un zīmolu, varat veidnes virsrakstu un meta aprakstus.

Yoast SEO ir bezmaksas spraudnis, taču, ja vēlaties izmantot citas uzlabotas funkcijas un funkcijas, iegūstiet premium versiju, sākot no 89 USD par vienu vietni.

Apmeklējiet Yoast SEO

9. Redakcijas kalendārs

Atkarībā no jūsu izvēlētās nišas un tā, cik bieži jūs veidojat saturu, varat izmantot Redakcijas kalendāra spraudni, lai ieplānotu ziņas, kuras būs savlaicīgi konkrētam notikumam, kas attiecas uz jūsu mērķa tirgu.

Izmantojot redakcijas kalendāru, jūs varat apskatīt visas ziņas un, kad tās ir ievietotas, velciet un nometiet tās, lai mainītu datumus, ātri rediģētu virsrakstu, saturu un laiku, pārvaldītu vairāku autoru rakstītas ziņas, kā arī pārvaldītu melnrakstus, izmantojot jauno melnrakstu atvilktne.

Ņemiet vērā, ka visām šī spraudņa funkcijām var piekļūt tikai administrators un redaktors. Ja jūsu vietnei ir līdzstrādnieki, viņi var saglabāt ziņas tikai melnraksta režīmā un pārvietot savas ziņas. Abonenti var redzēt tikai kalendāru, nevis tajā veikt izmaiņas.

Apmeklējiet redakcijas kalendāru

10. MailChimp

E-pasta mārketings ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā piesaistīt vairāk klientu savam filiāļu mārketinga biznesam. Un MailChimp ir viens no visspēcīgākajiem rīkiem, kas jums būs nepieciešams, lai nosūtītu e-pastus, lai sasniegtu savu mērķauditoriju, reklamētu savus produktus un pārvērstu tos pārdošanā.

Jūs varat ne tikai sazināties ar auditoriju, izmantojot e-pastu, bet arī MailChimp palīdz jums izveidot pareizo ziņojumapmaiņu un publicēt to galvenajās lapās, sociālajos saziņas līdzekļos, pastkartēs, digitālajās reklāmās un reģistrēšanās veidlapās..

Varat izveidot biļetenus ar nelielu pieskārienu jūsu zīmolam, plānot kampaņas, izsekot atvērtajiem tarifiem, pārvaldīt abonentu profilus, veikt analītiku un ģenerēt pārskatus, lai labāk izprastu abonentu izturēšanos. Jūs pat varat veikt dalītu pārbaudi un adresātu saraksta segmentēšanu.

MailChimp ir bezmaksas maksimālais skaits – 2000 kontaktpersonu, 10 000 sūtījumi mēnesī un 2000 sūtījumi katru dienu. Tas ir ideāli, ja jūs tikai sākat audzēt savu auditoriju. Tomēr jūs varat jaunināt savu apmaksāto plānu, sākot no USD 9,99 mēnesī.

Apmeklējiet vietni MailChimp

Secinājums

Bez šaubām, saistītais mārketings patiešām ir ļoti rentabls tiešsaistes bizness. Tā panākumi tomēr ir atkarīgi no dažādiem aspektiem, piemēram, no jūsu stratēģijas mērķa tirgus iefiltrēšanā un saistīto mārketinga rīku izmantošanas efektivitātes..

Ja jūs iemācīsities izmantot augstāk minētās tēmas un rīkus, jūs varēsit sākt un attīstīt savu filiāļu mārketinga impēriju. Kļūdu pieļaušana ir mācīšanās pieredze, taču, ja esat bruņots ar labākajām tēmām un rīkiem, ko eksperti izmanto, jūs esat ceļā uz lidojošām krāsām!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector