6 labākie WordPress dalības vietnes spraudņi, lai izveidotu plaukstošu kopienu

Vai plānojat savā WordPress vietnē izveidot premium saturu un padarīt to pieejamu tikai reģistrētajiem dalībniekiem? Ja tā, jums būs nepieciešams dalības vietnes spraudnis, kas ļauj jums izveidot dalību un ierobežot ekskluzīvo saturu tikai saviem biedriem. Šajā rakstā es dalīšos ar jums sešiem labākajiem dalības vietnes spraudņiem jūsu WordPress vietnei.


Pareiza dalības vietnes spraudņa izvēle ir viens no vissvarīgākajiem apsvērumiem, veidojot plaukstošu kopienu savam biznesam neatkarīgi no tā, vai pārdodat tiešsaistes kursu vai veidojat savu abonentu sarakstu..

Kādas priekšrocības jūs varat iegūt no dalības vietnes?

Vispirms runāsim par to, ko tas jums dod, veidojot dalības vietni.

 • Izveidojiet e-pasta ziņojumu sarakstu ar augstu iesaistes līmeni. Jūs varat izveidot sava satura bibliotēku un atļaut tai piekļūt tikai reģistrētiem lietotājiem. Tādā veidā jūs varēsit izveidot ļoti saistošu abonentu sarakstu.
 • Veidojiet savu autoritāti. Kad jūs izveidojat vērtīgu saturu saviem biedriem, tas dod iespēju jums izveidot savu autoritāti savā nišā. Tas arī ļauj jums izveidot lojālo klientu bāzi.
 • Nopelnīt ienākumus. Ja jūs varat mudināt savus biedrus maksāt par viņu abonementu, nopelnīšanas iespējas ir bezgalīgas.

Ko meklēt dalības vietnes spraudnī?

Ļaujiet man padalīties ar jums dažām ievērojamām funkcijām, par kurām jums patiešām vajadzētu padomāt, izvēloties savai vietnei pareizo dalības spraudni.

Lietošanas ērtums

Ja jūs neesat speciālists un nevēlaties nolīgt izstrādātāju, lai iestatītu savu dalības vietni, tad izvēlieties spraudni, kas ir ērti lietojams. Varat iegādāties vieglu spraudni, kurā ir visas nepieciešamās funkcijas, un, ja jums ir vajadzīgas sarežģītākas funkcijas, varat meklēt pilna aprīkojuma spraudni vai instalēt papildinājumus.

Saderība

Vispirms pārbaudiet spraudni WordPress vietējā instalācijā, pirms instalējat to savā ražošanas vietnē. Tas palīdz pārliecināties, vai spraudnis ir savietojams ar jūsu motīvu un citiem pašlaik instalētajiem spraudņiem.

Dizains un funkcijas

Jūs varētu vēlēties arī apskatīt tā īpašās funkcijas, piemēram, abonēšanas pārvaldības funkcijas, pilēšanas satura funkciju un maksājumu vārteju atbalstu. Dalības spraudņu ir daudz, taču tiem ir dažādas iespējas, un ne visiem no tiem ir īpašas funkcijas, kas jums būtu nepieciešamas jūsu dalības vietnei..

Tāpēc tagad apskatīsim mūsu populārākos WordPress dalības vietnes spraudņus.

1. MemberPress

MemberPress ir viens no populārākajiem WordPress vietņu dalības spraudņiem. Tas, iespējams, ir viens no vispilnīgākajiem dalības spraudņiem ar visām tā funkcijām, kas jums būtu nepieciešams jaudīgai, pilnībā funkcionējošai dalības vietnei.

Kādas ir MemberPress galvenās priekšrocības?

 • Iestatīt to ir ļoti viegli un vienkārši. Jūs varat automātiski iestatīt pieteikšanos, cenu noteikšanu, kontu un pateicības lapas saviem biedriem.
 • Tam ir jaudīga piekļuves kontrole, kurā varat ierobežot piekļuvi ziņām, lapām, kategorijām, tagiem, dokumentiem un multivides failiem.
 • Ja jūs pārdodat tiešsaistes kursus, varat pilināt saturu, kas nozīmē, ka dalībnieki tos var apskatīt pēc noteikta laika.
 • Tas ir viegli integrējams ar dažādiem e-pasta mārketinga pakalpojumiem, piemēram, MailChimp, AWeber, GetResponse un MadMimi. Ja esat iesaistījies apraidei, MemberPress integrējas arī ar BluBrry un Amazon Web Services.
 • Tam ir arī iebūvēts Stripe, PayPal un Authorize.net atbalsts.
 • Tas piedāvā arī dinamisku cenu lapu izveidi ar jau iebūvētām veidnēm.
 • Tas arī ļauj jums kontrolēt kupona derīguma termiņu un tos produktus, uz kuriem tie attiecas. Jūs varat arī izvēlēties atlaides procentu vai fiksētu summu.

Starp ierobežojumiem ir arī tas, ka tiek atbalstīti tikai trīs vispopulārākie maksājumu vārti. Tātad, ja atrodaties valstī, kurā nav šo maksājumu vārteju, jums vajadzētu apsvērt citu dalības spraudni. Turklāt tas joprojām ir vairāk jāintegrē ar citiem populāriem pakalpojumiem. Tomēr jūs varat nolīgt izstrādātāju, lai integrētu trešās puses pakalpojumu.

MemberPress sākas ar 258 USD gadā par parasto cenu.

Apmeklējiet vietni MemberPress

2. WooCommerce dalība

WooCommerce Dalība ļauj izveidot dalības sistēmu, kas ir integrēta jūsu tiešsaistes veikalā. Jūs varat ierobežot savu saturu un barot to ar saviem locekļiem.

Viena lieta, kas jums jāpatur prātā, ir tas, ka tas ir WooCommerce papildinājums, kas nozīmē, ka vispirms ir jāinstalē WooCommerce spraudnis, pirms jūs varat izmantot WooCommerce dalības. Turklāt, ja plānojat pieņemt atkārtotus maksājumus, jums ir nepieciešams arī spraudnis WooCommerce Subscriptions.

Ko WooCommerce dalība var dot jūsu biznesam??

 • Galvenais šī spraudņa ieguvums ir tas, ka jūs varat iestatīt, lai jūsu produkti būtu pieejami tikai saviem biedriem, un nodrošināt viņiem vietņu līmeņa atlaides..
 • Jūs varat plānot, kad jūsu saturs būs redzams jūsu biedriem.
 • Šis spraudnis ļauj iestatīt bezmaksas piegādes iespējas saviem dalībniekiem un kuponus tiem, kas nav dalībnieki.
 • Jūsu biedri var viegli pāriet uz savu dalības informācijas paneli.
 • Varat importēt vai eksportēt dalībniekus CSV failā.
 • Tam ir dalības piezīmju zona, lai sekotu informācijai par klientiem un atsauces, lai ērti sazinātos ar saviem biedriem.

Viena lieta, kas man nepatīk šajā spraudnī, ir tā, ka maksājumi nav iebūvēti. Tātad, jums ir jāinstalē arī WooCommerce maksājumu vārtejas par papildu cenu..

WooCommerce dalība vienā vietnē sākas ar USD 149 gadā.

Apmeklējiet vietni WooCommerce

3. Ierobežot saturu Pro

Ierobežot saturu Pro ir vēl viens dalības spraudnis, kas jāņem vērā, jo tas ļauj jums viegli izveidot pilnībā piedāvātu dalības vietni. Tas ir spēcīgs sāncensis dalības spraudņa jomā, jo to ir izveidojusi tā pati komanda, kas izveidoja spraudni AffiliateWP un Easy Digital Downloads..

Apskatīsim, ko tā var dot jūsu WordPress dalības vietnei.

 • Tas viegli integrējas ar jūsu WordPress vietni.
 • Tam ir iebūvēta integrācija ar dažādiem maksājumu vārtiem, piemēram, PayPal, Braintree, 2Checkout, Stripe un Authorize.net.
 • Jūs varat izveidot atlaižu kodus tik daudz, cik vēlaties, un piedāvāt fiksētu atlaižu summu vai procentus.
 • Vēl viena laba šī spraudņa lieta ir tā, ka ar tā pārskata funkcionalitāti jūs varēsit izsekot savas dalības veiktspējai.
 • Varat arī eksportēt savus datus uz CSV failu.
 • Varat arī automātiski nosūtīt sveiciena e-pastus jaunajiem dalībniekiem, e-pasta maksājuma apstiprinājumu un atgādinājumus par konta termiņa beigām.

Salīdzinot ar citiem dalības spraudņiem, jūs redzēsit, ka tas ir mazāk integrēts ar citiem trešo pušu pakalpojumiem, piemēram, e-pasta pakalpojumu sniedzēju. Es domāju, ka tas ir kaut kas, kas jāuzlabo.

Cenu ierobežojoša satura Pro cena sākas no USD 99 gadā un var sasniegt USD 499 gadā atkarībā no iekļauto papildinājumu skaita un vietņu skaita, kuras to atļauts instalēt.

Apmeklējiet vietni Ierobežot saturu Pro

4. Apmaksātās dalības Pro

Apmaksātās dalības programma Pro ir piemērota vietnei, kas piedāvā piemaksu saturu, asociācijas, biļetenus, abonēšanas produktus un daudz ko citu. Pats labākais ir tas, ka varat to izmantot bez maksas.

Apskatīsim, ko jūs varat darīt ar Paid Membership Pro.

 • Jūs varat nosaukt un kontrolēt savu dalībnieku piekļuvi savam saturam. Piemēram, jūs varat klasificēt savus dalībniekus kā zelta, sudraba vai bronzas locekļus.
 • Tas tiek integrēts ar labākajiem maksājumu vārtejiem, piemēram, Stripe, PayPal, Authorize.net, Braintree, CyberSource un 2Checkout. Jūsu vietnei ir nepieciešams SSL sertifikāts, lai norēķinu process būtu drošs.
 • Katram dalības līmenim varat iestatīt unikālu cenu informāciju.
 • Jūs varat kontrolēt piekļuvi saturam katram dalības līmenim.
 • Jūs varat ģenerēt detalizētus pārskatus par dalības rezultātiem.
 • Jūs varat ļaut meklētājprogrammām indeksēt jūsu premium saturu, lai jūsu vietne joprojām varētu ierindoties atslēgvārdu meklējumos.
 • Varat pielāgot e-pasta paziņojumus.
 • Apmaksātās dalības Pro ir lieliski piemērotas vienkāršai vietnei. Tomēr, ja jums ir sarežģīta vietne, jums jāapsver pieejamo papildinājumu apskatīšana, ja tie atbilst jūsu vietnes vajadzībām.

Lai gan jūs to varat izmantot bez maksas, jūs nesaņemat augstākās kvalitātes atbalstu un atjauninājumus, kā arī citus papildinājumus, kas jums varētu būt nepieciešami. Tātad, pārbaudiet viņu cenu noteikšanu, kas sākas ar USD 297 gadā.

Apmeklējiet Apmaksātā dalības programmu Pro

5. S2Member

S2Member ir vēl viens bezmaksas WordPress dalības spraudnis, kuru varat izmantot savai vietnei. Tas nāk ar daudzām kompleksajām funkcijām, padarot to par vienu no visaptverošākajiem spraudņiem.

Apskatīsim, kādas ir šī spraudņa galvenās iezīmes.

 • Tas ir bez maksas, un jūs varat to izmēģināt, ja tas vislabāk atbilst jūsu vietnei. Lai arī iespējas ir ierobežotas, tas ir labs sākums jūsu dalības vietnei.
 • Jūs varat ieplānot sava satura izlaišanu saviem biedriem.
 • Tas atbalsta PayPal ar savu bezmaksas versiju, un Stripe un Authorize.net ar savu premium versiju.
 • Tas labi integrējas ar kopienas spraudņiem, piemēram, BuddyPress un bbPress.

Tomēr, tā kā tas piedāvā daudz funkciju, var būt izteikta mācīšanās līkne, lai tos izdomātu, it īpaši, ja jūs tikko sākat.

Tā kā bezmaksas versijai ir ierobežotas iespējas, iespējams, vēlēsities tās premium versijas papildu iespējas, kas sākas ar vienreizēju maksu 89 USD.

Apmeklējiet vietni S2Member

6. aMember Pro

aMember Pro ir vēl viens elastīgs un lietotājam draudzīgs dalības spraudnis. Tomēr ļaujiet man jums uzreiz pateikt, ka tas nav vietējais WordPress spraudnis. Tā ir PHP veidota programmatūra, kuru var integrēt ar WordPress.

Šīs ir dažas lietas, ko tā var darīt jūsu dalības vietnei:

 • Tas ļauj jums izveidot neierobežotu dalības līmeni un vienumus.
 • Tas ļauj jums saturu piegādāt pakāpeniski.
 • Tas ir integrēts ar dažādiem maksājumu vārtejām, piemēram, PayPal, 1ShoppingCart, ClickBank, WorldPay, 2Checkout, Zombaio un daudzām citām..
 • Jūs varat viegli pārvaldīt klientus un viņu abonementus.
 • Varat ģenerēt detalizētus pārskatus par saviem klientiem un dalības rezultātiem.
 • Ir pieejami valodu tulkojumi spāņu, franču, vācu, krievu, ķīniešu un grieķu valodā.

Viena lieta, ar kuru jūs, iespējams, varat saskarties ar šo spraudni, ir saderības problēmas ar citiem WordPress spraudņiem jūsu vietnē. Tāpēc esiet ļoti piesardzīgs.

Jūs varat saņemt šo spraudni, maksājot vienreizēju cenu 179,95 USD par parasto cenu.

Apmeklējiet aMember Pro

Secinājums

Ja jūsu vietnei ir nepieciešams vienkāršāks un vieglāks dalības spraudnis, pārbaudiet Ierobežot saturu Pro. Bet, ja jums ir nepieciešams plašāks, mēģiniet izmantot MemberPress.

Atcerieties, ka vispirms ir jāpārbauda vietējā WordPress vai pieturvietā, lai pārliecinātos, ka saviem biedriem sniedzat vislabāko pakalpojumu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector