En İyi WordPress Barındırma

WordPress bugün bildiğimiz gibi internetin% 27’sine güç veriyor. Bırakın bu sayı batar. İnternetteki şirketlerin dörtte birinden fazlası WordPress kullanılarak oluşturuldu. NY Times ve TechCrunch gibi siteler WordPress kullanır. Doğru bir şey yapıyor olmalılar.


Herkes interneti sever (çoğu kısım için) ve WordPress internette çok sayıda eğlenceli şeyin var olmasını mümkün kıldı.

WordPress interneti kullanmamıza nasıl izin veriyor?? İlk olarak, WordPress kullanıcılarının WordPress yazılımını barındırmak için bir barındırma hizmeti bulmaları gerekir.

Avustralya’da WordPress barındırmak, WordPress kullanmaktan daha kolay olmalıdır. Bu derlemede, oluşturmak istediğiniz site türüne göre WordPress barındırma için birkaç seçeneğe bakacağız.

Başlayalım.

Contents

En İyi WordPress Barındırma (AU) Genel Bakış

Yapabilirsin’t Bu listedeki seçeneklerin herhangi birinde yanlış gitmeyin. Tek yapmanız gereken, hangisinin sizin için çalıştığını görmek için her birinin neler sunduğuna derinlemesine bakmaktır.

Bildiğimiz kadarıyla, paranız için en iyi seçenektir. SiteGround değil’t Süper ucuz bir seçenek, değil’t Avustralya’nın en pahalı hosting seçeneğine bile.

SiteGround ile başlamak, tek tıklamayla WordPress kurulumu ile elde etmek kadar kolaydır. Sunulan özellikler en üst sıradadır ve ölçekleme yapmaz’sorun değil.

Pahalı uçta, Kinsta en iyi seçenektir ve SiteGround’un sunmadığı birkaç şey sunar. En ucuz ucunda, Hostinger saçma bir şekilde ucuzken mükemmel hizmet sunduğu için.

1. HostPapa – En İyi Seçim

Ana Özellikler
 • Geniş bilgi tabanı
 • Ücretsiz Let’s Encrypt SSL
 • Ücretsiz Cloudflare CDN
 • Ücretsiz alan adı transferleri ve web sitesi taşıma
 • SSD depolama
 • CloudLinux


görüntü

Fiyat: Aylık 3,95 ABD doları
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.99
Ortalama Yükleme Süresi: 355 ms

HostPapa.com adresini ziyaret edin

Küçük işletmeler genellikle çalışmak için küçük bütçelere sahiptir ve bu nedenle web sitesi barındırma seçiminiz başarınız, güvenliğiniz ve karlılığınız için kritik önem taşır. Güvenilir, güvenli ve uygun maliyetli bir şirket istiyorsunuz.

Bize göre, HostPapa tüm bunları ve daha fazlasını sunar.

Hız için tasarlanmış kullanıcı dostu araçlar ve sunucular sağlar ve her şeyi dakikalar içinde çalıştırabilir ve çalıştırabilirsiniz.

Başka ne HostPapa küçük işletme web hosting için ideal yapar? Bu özelliklere ve planlara göz atın.

HostPapa’nın Küçük İşletme Web Siteleri Neleri Sunar

Her gün daha fazla haşhaş ile Avustralya’da onlarca barındırma hizmeti vardır. Bu yüzden en iyi özellik ve fiyat kombinasyonunu sunanı bulmak önemlidir.

HostPapa, tüm hizmetlerinizi tek bir yerde sağlamaya çalıştı ve müşterilerinize hizmet etmek için ihtiyacınız olan her türlü kontrolü size veriyor. Yüksek trafikli bir e-Ticaret işiniz ve şirket içi bir teknoloji ekibiniz var mı? Sizi sürücü koltuğuna oturtan kurumsal planlarına göz atın. Startup’lar web oluşturucuyu, ucuz alan adı kaydını ve yönetilen planları yararlı ve uygun fiyatlı bulacaktır. Hatta özel WordPress barındırma ve ücretsiz alan adı transferleri bile bulacaksınız.

Fiyatlandırma ve Planlar ��

HostPapa çeşitli düzeylerde hizmet ve fiyatlandırma seçenekleri sunar. Her şeyden önce, herhangi bir şey yapmadan önce 30 günlük para iade garantisi alacaksınız. Başlangıç ​​planı size vererek çoğu şirketten daha iyisini yapar iki web sitesi ve ölçülmemiş bant genişliği. Plan, bir yıl boyunca ayda 3.95 $ ‘dan başlıyor, 12 ay sonra 7.99 $ için yenilenebilir. Ayrıca, büyümekte olan işletmeler için aylık 12,95 $ ‘dan başlayan, yenileme sırasında 19,99 $’ dan başlayan bir Business Pro planı var..

Ancak, en iyi anlaşma standart Business hosting planı. Bu 36 aylık bir taahhütle geliyor, ancak ayda sadece 2,95 $ oranında alıyorsunuz. Bu plan için yenileme oranları $ 12.99. Bu fiyat için, Temel plana dahil olan her şeyi ve bir dizi gelişmiş özelliği alacaksınız.

Web sitenizin veya e-Ticaret işinizin başarısı ve geçerliliği, barındırma hizmetinizin güvenilirliğine bağlıdır. HostPapa, doğru fiyata bir kova yükü özelliği sunar ve bunu ziyaretçilerinizi veya verilerinizi riske atmadan yapar. 500.000’den fazla müşteri’yanlış olma.

2. SiteGround – En İyi Müşteri Desteği

Ana Özellikler
 • Joomla ve Drupal için tek tıklamayla kurulumlar
 • Sürükle ve bırak
 • Ücretsiz SSL
 • Günlük Yedeklemeler


görüntü

Fiyat: Aylık 3,95 ABD doları
Ortalama Çalışma Süresi: % 99,95
Ortalama Yükleme Süresi: 375 ms

SiteGround.com adresini ziyaret edin

SiteGround, temel bir nedenden dolayı bu listede ikinci sırada yer almaktadır. Biz kullanıyoruz.

Ayrıca bizim rehber üst nokta en iyi web hosting.

SiteGround’un en sevdiğimiz web barındırıcılarından biri olmasının nedeni çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Fantastic Customer Support ☎️ Instagram Hesabındaki Takipçileri

Hızlı bir şekilde özetlemek için, SiteGround bir web barındırma yapmak isteyebileceğiniz her şey listesindeki tüm kutuları kontrol eder, fiyatlar saçmalamak pahalı değildir ve SiteGround’s desteği şimdiye kadar karşılaştığımız en iyi müşteri desteğinden bazıları.

Teknik bir sorununuz varsa, SiteGround müşteri desteği temelde bir çalışanla iletişim kurmak gibidir. Onlar’size yardımcı olmak için her şeyi bırakacağız ve emin olmak için yukarıda ve öteye gideceksiniz’sana yardım ediyoruz.

Bahsetmeye değer diğer hususlar, çalışma süresi ve yük hızlarıdır. Yukarıdaki rakamlardan da görebileceğiniz gibi, web siteleri saniyenin yarısında yüklenir ve sunucular neredeyse her zaman par.

Tüm dünyadaki veri merkezleri ve tek tıklamayla WordPress kurulumu ile SiteGround, WordPress barındırma için bizim tercihimizdir.

Bizim tam göz atın SiteGround incelemesi daha fazla bilmek istersen.

3. Hostinger – En İyi Ucuz Seçim

Ana Özellikler
 • En Ucuz Ev Sahibi Eller Aşağı
 • Harika hız
 • Kullanımı Kolay Arayüz
 • 7/24/365 Destek
 • 30 Günlük İade Politikası


görüntü

Fiyat: Aylık 0.80 $
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.91

Ortalama Yükleme Süresi: 389 ms

Hostinger.com adresini ziyaret edin

Avustralya hosting dünyası promosyon fiyatlandırması ile doludur. Bu, barındırma kullanıcıları için olumlu ve olumsuz olarak görülebilir. Bir yandan, gerçekten şaşırtıcı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Öte yandan, promosyon dönemi sona erdiğinde çok daha yüksek bir fiyatla kaçırılırsınız.

Atlamalarda Hostinger. ➡️

Onlar her zaman promosyon fiyatlandırma sunuyoruz. Fiyat ayda 0,80 dolar ile ayda 1,45 dolar arasında gidip geliyor. Bunun çılgın yanı, fiyatlandırmayı üç yıl boyunca kilitleyebilmeniz.

Bu konuda daha da çılgın olan şey, Hostinger’ın aslında kendi web sitesi kurucusu Zyro ile büyük bir barındırma hizmeti olmasıdır. Kodlama veya tasarım konusunda usta olmanız gerekmez. Hiç kimse olmadan kullanımı kolaydır’yardım.

Çoğu inşaatçının yaptığı klasik özelliklerle ve birkaç yeni özellikle birlikte gelir. Web sitenizin ruh halini aydınlatmak için ücretsiz görüntülerle dolu bir kütüphane ve Logo Maker adlı oldukça yenilikçi bir kütüphane gibi; bir DIY logonuzu kolaylıkla yeniden keşfetmenizi sağlar.

Eğer sen’tasarruf ve hala tüm çan ve ıslık var arıyor, Hostinger harika bir seçenektir

Tam yazımızı okuyun Hostinger incelemesi buraya.

4. Hostgator – Başka Bir Harika Seçim

Ana Özellikler
 • Sınırsız Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz WHMCS Müşteri Yönetimi / Faturalandırma yazılımı
 • 7/24/365 Destek
 • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi


görüntü

Fiyat: Aylık 2,99 ABD doları
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.4

Ortalama Yükleme Süresi: 657 ms

Hostgator.com adresini ziyaret edin

Herkes Hostgator’ı bilir. Onlar’en pazarlanan hosting hizmetlerinden biri ve orada en büyük hosting şirketlerinden birine ait.

Büyük ve uzun soluklu bir şirketin garantisini istiyorsanız, bu en iyi seçenektir. Hostgator, WordPress tarafından barındırılan bir web sitesinin ihtiyaç duyacağı her şeyi ucuz bir tanıtım oranında sunar. yüksek çalışma süreleri ve hızlı yükleme süreleri.

Bizim okuyun HostGator incelemesi buraya.

5. A2 Hosting – Fiyat için Büyük Hizmet

Ana Özellikler
 • Yüksek seviye planlarda Turbo seçeneği
 • Para iade garantisi
 • Ücretsiz SSL ve SSD
 • 7/24/365 Destek
 • 1000 GB Aktarım


görüntü

Fiyat: Aylık 3,92 ABD doları
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.1
Ortalama Yükleme Süresi: 601 ms

A2hosting.com adresini ziyaret edin

A2 Hosting, SiteGround’a en sevdiğimiz alternatiftir. Dürüst olmak gerekirse, biz’A2 barındırma konusunda hiç kötü bir deneyim yaşamadım,’ayda 10 $ ‘dan daha az hosting seçeneği ve SiteGround bakarak nedense irrasyonel olarak üzgün yaptı, A2 bir sonraki seçim olmalı.

A2 Hosting ile ilgili harika bir şey, en yüksek katmanlı planlarını seçerseniz Turbo hızları elde edersiniz. temel olarak, daha hızlı premium sunucuları var. Bu konuda çılgın şey, temel sunucularının zaten Avustralya’daki diğer barındırma sağlayıcıları kadar hızlı olmasıdır.

A2, bir barındırma hizmetinde isteyebileceğiniz her şeyi para iade garantisi ve tek tıklamayla WordPress yüklemesi ile sunar.

Tam yazımızı okuyun A2 Hosting incelemesi.

6. Cloudways Yönetimli WordPress Barındırma

Ana Özellikler
 • Git Dağıtımı
 • Platform Düzeyinde Güvenlik Duvarları
 • Gerçek zamanlı izleme
 • Güvenlik Yamalama
 • SSD Tabanlı Barındırma
 • SSH ve SFTP Erişimi
 • 7/24 365 gün canlı sohbet desteği

Yönetilen bir WordPress hosting arıyorsanız, Cloudways’den daha iyisini yapmak zordur. Bu şirket WP sizin için barındırma sürecini basitleştirmek için bir görevde olduğunu ve biz söyleyebiliriz kadarıyla teslim ettik. Platformları dakikalar içinde çalışmaya başlayabilmeniz için ayarlayın. Ayrıca, yönetilen bir barındırma hizmetinde bulmayı umduğunuz tüm özellik ve avantajlarla doludur.

Planlar ayda sadece 10 $ ‘dan başlıyor ve uzun vadeli bir taahhütte bulunmak istemiyorsanız gittiğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Daha fazla depolama alanı, bant genişliği ve güç mü arıyorsunuz? Normal paketlerinin en yüksek seviyesi, temel planlarının RAM’inin sekiz katı, dört terabayt bant genişliği ve 160 GB depolama alanı için ayda 80 dolara mal olacak.

Cebindeki parayla ne kadar alabilirsin?

Her plan, ücretsiz geçişler ve SSl sertifikaları, sınırsız uygulamalar, canlı sohbet yoluyla 7/24 destek, özel güvenlik duvarları, PHP7’ye hazır sunucular ve çok daha fazlası gibi tonlarca özellik ve işlevsellik içerir.

Güvenilir ve Hızlı ⏩

Bütün bunlar hız ve güvenilirliğe yönelik. EUrope, Asya ve Kuzey Amerika’da 15 ülkeye dağılmış 33 şehirde 62 veri merkezine ve ayrıca Brezilya ve Avustralya’da konumlara erişebileceksiniz. Cloudway ayrıca, diğer ağlarla ve sınırsız SSH ve SFTP ile güvenli işbirliği sağlamak için 2F kimlik doğrulaması, düzenli güvenlik yamaları ve IP beyaz listesiyle güvenliği birinci sınıf bir konuma getirir.

En popüler paket ayda 42 dolar ve saatte 0,0583 dolara mal olacak. Bu size:

 • 4GB RAM
 • Çift çekirdekli işlemci
 • 80GB depolama alanı
 • 4 TB bant genişliği

Cloudways ayrıca, rekabetçi fiyatlarla lüks hizmete ihtiyaç duyan hızlı büyüyen şirketler için bir Kurumsal çözüme sahiptir. Bu seçenek özel işe alım, öncelik desteği ve hareket halindeki şirketler için yük dengelemeli ölçeklenebilir bir platform içerir.

Yönetilen barındırma, Cloudways altında neye benziyor? Özgürlük gibi görünüyor.

Yüksek düzeyde çok yönlülük ve WordPress özelleştirmesi, ve sonra onlar sizin için tüm gözetim ve yükseltmeleri ele. Endişelenmeniz gereken tek şey markanızı oluşturmak.

Cloudways tarafından yönetilen barındırma ile ilgili yeni yeniliklerden bazıları Chatbot bildirimleri, Cloudways destek eklentileri ve Uygulama Değiştir webroot’tur. Tüm teknik ve bakım ayrıntılarını yönetirken, parametreleri ve sunucu yapılandırmasını kontrol etme, uygulama ayarlarını değiştirme, Gelişmiş / Özel Vernik ayarlarını, işlerin yapılmasını istediğiniz şekilde gerçekleştirmek için yapılandırma özgürlüğüne sahip olacaksınız..

Tek bir hesapla CloudwaysBot Kanalları ve API’sının keyfini çıkaracaksınız. Ama hepsi bu değil. E-posta, uygulama yükseltme, DNS Made Easy ve SMTP eklentileriyle dolu ekstralar.

Her ayrıntıyla ilgilenmek için işlevsellik ve özveri miktarının Cloudways’i çoğu WordPress barındırma platformunun üzerine getirdiğini düşünüyoruz. Hatta ücretsiz olarak denemenize bile izin verecekler. Hizmet katmanlarının her biri 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geliyor.

7. WP Motoru – En İyi Premium Seçim

Ana Özellikler
 • Ücretsiz Genesis çerçevesi
 • 35’ten fazla StudioPress teması
 • 7/24 sohbet desteği
 • 2 web sitesi transferi
 • Global bir CDN’ye erişim
 • Ücretsiz bir SSL sertifikası


görüntü

Fiyat: Aylık 35 $
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.5
Ortalama Yükleme Süresi: 601 ms

WPEngine.com adresini ziyaret edin

Listedeki en pahalı seçeneğimiz ve en alakalı olanımız. WP Engine, özellikle WordPress barındırma için oluşturuldu.

WP Engine’de WordPress barındırma konusunda olumsuz bir deneyim yaşamayacaksınız. Yine de çok para harcayacaksın.

WP Motoru harika temalar içerir yani kazandın’t Web sitenizi nasıl tasarlayacağınız konusunda endişelenmeniz gerekir. Ayrıca kelimenin tam anlamıyla herkes genel olarak barındırma için isteyebilirsiniz her şeyi sunar. WP Engine bu fiyat etiketi ile daha iyi.

8. Kinsta – En İyi İş WordPress Sunucusu

Ana Özellikler
 • Google Cloud platformu
 • Ücretsiz site taşıma
 • 7/24 müşteri desteği
 • Güçlü gösterge tablosu
 • Otomatik web sitesi yedeklemeleri
 • Evreleme sitesi
 • Ücretsiz SSL


görüntü

Fiyat: Aylık 30 $
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.9
Ortalama Yükleme Süresi: 520 ms

Kinsta.com adresini ziyaret edin

Barınmanın üst kısmına gitmek, ödüllendirici ama pahalı bir deneyim olabilir. Kinsta farklı değil.

Barındırma sağlayıcısı kesinlikle bir prim talep edecektir, ancak premium hizmetten daha az bir şey almayacaksınız. Tam yazımızı okuyun Kinsta incelemesi buraya.

Kinsta, müşterileri için en iyi barındırma mimarisini yaratmaya takıntılıdır. Altyapıları Google Cloud Platform’u kullanıyor ve dünyadaki 19 veri merkezine güç veriyor.

Sonraki seviye maliyet ile geliyor ileri seviye güvenlik. Web sitelerinin her birinin durumunu iki dakikada bir kontrol ediyorlar. Bu, herhangi bir sorun olmadığından emin olmak için web sitenizin her gün 720 kez kontrol edileceği anlamına gelir.

Kinsta’yı en iyi seçimimiz olarak seçtik. en iyi hosting kılavuz.

9. WPX Hosting -Büyük Ama Overpriced

Ana Özellikler
 • Sınırsız web sitesi geçişi
 • Sınırsız ücretsiz SSL sertifikası
 • Manuel yedekleme ve 28 günlük otomatik yedekleme
 • % 99,95 kesintisiz çalışma garantisi
 • Yüksek hızlı özel CDN
 • 30-gün para iade garantisi


görüntü

Fiyat: Aylık 20,83 ABD doları
Ortalama Çalışma Süresi: % 99.5
Ortalama Yükleme Süresi: 601 ms

WPXHosting.com adresini ziyaret edin

Yine de, maliyetin üst kademesinde kalan WPX hosting, Kinsta’dan biraz daha ucuz olan premium bir hizmettir.

Premium bir ev sahibi için ödediğinizde aldığınız şey tamamen gönül rahatlığıdır. Elbette, daha ucuz ana makineler harika hızlar ve çalışma süreleri sunabilir, ancak bu kadar yüksek bir fiyat ödediğinizde, her zaman hızlı yükleme süreleri ve mükemmel çalışma süreleri alacağınızı bilirsiniz..

WPX hosting kullanmanın diğer yönü temel planda en fazla beş web siteniz olabilir. Birkaç web sitesini hemen kapıdan çıkarmayı planlıyorsanız, WPX barındırma harika bir seçenektir.


WordPress Hosting: Ne Aramalı

Bir sonraki bölümde, Avustralya’da en iyi wordpress barındırma bulmaya çalışırken baktığımız bir dizi farklı şeyden geçeceğim..

Canlı izlememizi de görebilirsiniz bu sayfada incelenen hizmetlerimizin bazılarındaki çalışma sürelerini ve hizmet dışı kalma sürelerini daha iyi anlamak için.

Her türlü alışverişte, bir ürünün farklı yönlerini başka bir ürüne göre tartmanız gerekir.

Yorumlar, hangi ürünü satın alacağınızı belirlemenin her zaman iyi bir yoludur – ancak bir ürünün önceden bakılan farklı yönlerini bilmeniz gerekir.

Dikkate alınması gereken barındırma hizmetlerinin temel yönleri, çalışma süreleri, yükleme süreleri, SSL sertifikasının varlığı, site geçişi, ücretsiz yedeklemeler, sunucu ve veri merkezi sayısı, müşteri desteği, güvenlik ve WordPress yüklemesidir..

uptimeskorumak

web sitesi çalışma zamanı ve kesinti canlı izleme görüntüsüÇalışma süresi aslında ne anlama geliyor??

Bu iyi bir soru çünkü çalışma süresi web barındırma sağlayıcıları açısından değerlendirmek için en önemli yönlerinden biridir.

Çalışma süresi, bir barındırma sağlayıcısının çevrimiçi olduğu ve normal çalıştığı toplam süreyi gösteren bir yüzdedir.

Bir barındırma sağlayıcısının çalışma süresi% 100 ise, her zaman çalışır. Bir barındırma sağlayıcısı% 90’lık bir çalışma süresine sahipse, bu, her 10 dakikada birinden 1’inin sunucuların kapalı olduğu veya normal şekilde çalışmadığı anlamına gelir.

Yüzde noktasının bir kısmı önemli bir fark yaratabilir web sitenizin kullanılabilirliğinde.

% 98’in üzerinde çalışma süresi metriklerinin güçlü olduğunu düşünüyoruz. % 100 civarında herhangi bir şey en iyi bahistir. Hiçbir şirket mükemmel olamaz, ancak gerçekten harika olan şirketlerin% 99’un üzerinde çalışma süreleri vardır. Sorun yaşadıkları zaman, sunucular genellikle çalışmıyor, sadece küçük bir sorun yaşıyorlar.

Karşılaştırma Süreleri Karşılaştırıldı

website speed görüntüTahmin edebileceğiniz gibi, yükleme süreleri çalışma süreleri kadar önemlidir. Web sitenizin gerçekten çalışır durumda olması gerektiğinden, çalışma zamanları ilk kutuyu işaretleyin. Yükleme süreleri, yavaş bir web sitesinin mutsuz web sitesi kullanıcılarını oluşturması nedeniyle dikkat edilmesi gereken bir sonraki özelliktir.

Yükleme süresi, bir barındırma hizmetinin gerçek hız ölçümleridir. Ölçü birimi milisaniye cinsindendir ve bir isteğin uzunluğunu ve bir web sunucusuna yanıt süresini gösterir.

Bir web sitesindeki kullanıcılar her zaman çeşitli tepki sürelerine sahip olacaktır, çünkü oyunda çok fazla değişken vardır. Bu, web sitesi kullanıcılarının evde elde ettikleri gerçek internet hızlarını içerir.

İyi yükleme süreleri 2.000 milisaniyenin altındadır. Bu tam iki saniye. Bir web sayfasının bu gün ve yaşta yüklenmesini beklerken iki saniye uzun bir süre gibi görünebilir. Gerçekten elit Avustralya web barındırma sağlayıcıları yaklaşık 500 milisaniye veya saniyenin yarısında.

Çalışma süresi hakkında daha fazla bilgi için ana kılavuzumuzda Avustralya’daki en iyi hosting.

Site Taşıma

Bir şeyler olur – web sitenizi alıp başka bir sunucuya taşımanız gerekebilir. Bazen aynı ana bilgisayarda kalmanız, ancak başka bir alana geçmeniz gerekir.

Barındırma hizmetiniz otomatik site taşıma hizmeti sunmuyorsa (bunu sizin için yaparlar),.

Web sitenizdeki her şeyi sıkıştırmanız ve daha sonra yeni bir konuma aktarmanız gerekir. Teknoloji konusunda bilgili değilseniz, bu bir süreç olabilir.

Eğer teknoloji meraklısıysanız, bu bir sıkıntı.

Site geçişi sunan bir barındırma hizmeti de seçebilirsiniz. Yapan o kadar çok şey var ki, bunu yapmayan aptalca.

Bir barındırma hizmetinde arayacağınız şey, bir web sitesini daha fazla para ödemek zorunda kalmadan taşıma yeteneğidir. İyi barındırma hizmetleri kendi web sitesinde bir yerde onlar bunu yapmak ve bunu ücretsiz olarak yardımcı olmak.

Avustralyalılar için en iyi WordPress barındırma listemizde, bunu yapmanıza yardımcı olan yukarıda ve öteye giden birkaç barındırma hizmeti vardır. Bazıları sizin için yapar ve diğerleri, bir müşteri destek temsilcisinin size adım adım yol göstermesi, görevi nasıl yerine getirmesi için zaman alacaktır.

Ücretsiz Yedeklemeler

Kuşkusuz, eğer’barındırma hizmeti yeniden değil’t Ücretsiz yedekleme sunma – değil’t dünyanın sonu.

WordPress, günün her saatinde web sitenizi yedekleyecek bir dizi farklı uygulama ve eklenti çözümü sunar.

Bununla birlikte, bu kategoride gereksiz olmak her zaman iyidir. Web barındırma hizmeti kesinlikle olmalı web sitenizi haftada en az bir kez yedekleme. Bu size ekstra bir kuruşa mal olmamalı.

Herhangi bir nedenle, web siteniz hiçbir yerden kaybolmazsa,’korkmayın. Doğrudan WordPress eklenti yedekleme hizmetinize gidebilmeli ve web sitenizi birkaç dakika içinde hazır bulundurmalısınız. Bu başarısız olursa ne olur??

Normalde, sen’vidalanmalı. Düzenli olarak ücretsiz yedekleme sunan bir barındırma hizmeti ile gittiyseniz, web sitenizin sizin için saklanıp hazır olmasını sağlarlar. O’gereksiz ve endişesiz olmak daha iyidir.

İlişkili: Web Sitenizi Yedekleme

Sunucular ve Veri Merkezleri

Öyle değil’t Gerçek bir şey gibi görünmüyor – ancak veri merkezlerine olan mesafe web sitenizi etkiliyor.

Barındırma hizmetiniz tüm web sitenizi saklayacaktır’s veri merkezindeki bir sunucudaki bilgiler. Bu veri merkezi Muncie, Indiana veya Bangkok, Tayland olabilir.

Gecikme, herhangi bir verinin bir veri merkezinden veya sunucudan hedefine taşınması için geçen süredir. Veri merkezinden uzaktaysanız, verilerin ertelenmesi veya aktarılması için daha fazla fırsat vardır. Bu, web sitenizde daha düşük hızlara neden olur.

Size daha yakın sunucuları olan bir ana bilgisayar seçme seçeneğiniz varsa, bunu almalısınız. Açıkçası, web sitesi hızı için başka faktörler de var. Bu, web sitesi hızını kontrol etme ve geliştirme yeteneğine sahip olduğunuz bir değişkendir. Sen de alabilirsin.

Geliştirilmiş güvenlik

htaccess dosya güvenliğiGüvenlik tehditleri gerçek. Web siteniz her zaman saldırıya uğrayabilir veya herhangi bir siber saldırıya maruz kalabilir. WordPress’te bu tür kötü amaçlı girişimleri durdurmanın birçok temel yolu vardır. Eklentilerden en iyi uygulamalara kadar kendinizi koruyabilirsiniz.

Bir adım daha ileri giderek, üst düzey barındırma hizmetleri üst düzey güvenlik uygulamaları sunar. Yukarıdaki listedeki hizmetlerden birkaçı yukarıda ve öteye gidiyor. Herhangi bir güvenlik tehdidini teşhis etmek için günlük olarak sitenizi (veya daha fazlasını) tararlar. Birini bulurlarsa, barındırma hizmeti sizi uyarır ve durumu düzeltmek için yüksek öncelikli bir görev yapar.

Alt uç barındırma hizmetleri bunu sunmaz. Bu yüksek fiyatın ödenmesi, sürekli tarama ve düzeltme sağlayan kaynaklarla hizmet almanızı sağlar. Bu kadar parayı toplamak istemiyorsanız, davetsiz misafirleri durdurmak için WordPress’te çok şey yapılabilir.

Büyük ve küçük şirketleri müşteri verilerini ve gizliliğini ciddiye almaya teşvik etmek için giderek daha fazla düzenleme yapılmaktadır. Artık zayıf güvenlik uygulamaları ve veri ihlallerine ilişkin büyük para cezaları var.

Kolay WordPress Kurulumu

Barındırma hizmetiniz tek tıklamayla WordPress kurulumu sağlamıyorsa – bunu nasıl yaparsınız?.

 1. WordPress’i indirin
 2. WordPress’i barındırma hesabına yükleyin
 3. MySQL veritabanı oluşturun ve…

Boşver, bunlar zaten çok fazla adım. Dosyaları düzenlemeye ve kod değiştirmeye bile başlayamadım.

WordPress’i yüklemek zor olmamalı çünkü bir sürü web barındırma hizmeti tek bir tıklamayla WordPress’i yüklemenize izin veriyor.

WordPress’i yüklemek bile düşünülmemelidir. Bu konuda yazdığım gerçeği sadece aptalca. Her barındırma hizmeti tek tıklatmalı WordPress yüklemesi sağlamalıdır. Aksi takdirde, barındırma hizmetiniz olarak onları tartışmaya atın.

Ücretsiz SSL Koruması

SSL sertifikaları, birçok kişinin web barındırma hizmetiniz için size söyleyeceği bir şeydir. Aynı zamanda birçok insanın aslında anlamadığı bir şey.

SSL sertifikalarının özü, web sitenizi güvence altına almalarıdır. Web tarayıcınızdaki URL’ye bakarsanız, SSL sertifikası bu küçük asma kilit simgesini sağlar. Genellikle bir SSL sertifikası kullanılır, böylece kredi kartı işlemleri, girişleri ve genel olarak veri aktarımları güvence altına alınır. Arama motorları ayrıca SSL sertifikası olmayan web sitelerini de cezalandırmaya başlıyor.

SSL sertifikası aslında web sitenizi nasıl korur??

SSL, şifreleme anahtarını bir web sunucusuna dijital olarak bağlayan küçük bir veri dosyasıdır. Https protokolünü kullanır, bu da web sunucusuna giden ve web sunucusundan gelen tüm verileri şifrelediği anlamına gelir. Bu, her şeyi çok daha güvenli hale getirir.

Zaman geçtikçe, arama motorlarının web sitenizi bulmasını istiyorsanız SSL sertifikalarının hepsi zorunlu olacaktır. Google, insanları yönlendirmeye yönlendirdikleri her web sitesinin güvenli ve güvenli olduğundan emin olmak isteyecektir.

Bir şirket sertifikanız için ödeme yapmaya çalışırsa, tepeler için koşmalısınız. En ucuz hosting şirketleri bile ücretsiz SSL koruması sunuyor.

SSL sertifikası için hiçbir zaman ödeme yapmaya gerek yoktur ve aksi takdirde paranızı çalıyormuş gibi davranan herhangi bir şirket. Tüm iyi web barındırma şirketleri, SSL adlı bir hizmeti kullanarak ücretsiz olarak kurmayı teklif edecek Şifreleyelim.

WordPress Hosting SSS

WordPress için Hangi Hosting En İyi? Linux veya Windows?

Linux barındırma veya Windows barındırma sadece şirketin kullandığı sunucularda hangi işletim sisteminin çalıştığı anlamına gelir. Linux, sunucularda en popüler olanıdır, bu nedenle daha fazla özelliğe sahiptir ve çoğu web tasarımcısı bu nedenle Linux tabanlı web barındırma tercih eder. Windows’un mantıklı olacağı tek zaman, kullanılması gereken belirli Windows uygulamaları olup olmadığıdır.

Bu bilgilerle Linux barındırma genellikle seçimdir – ama gerçekten önemli değil.

WordPress İçin Bir Hosting Sitesine İhtiyacınız Var mı?

Evet, WordPress’i kullanmak için üçüncü taraf bir barındırma hizmetinden barındırma satın almanız gerekir. Bu noktada, WordPress’i barındırma platformunuza yükleyebilirsiniz.

Hangi Web Sitesi Barındırma Hizmeti En İyi?

Maliyet için, dahil her şey ile birlikte, SiteGround en iyi web sitesi barındırma hizmeti için bizim seçimdir. Diğer daha pahalı barındırma hizmetleri daha iyi sonuçlar verebilir, ancak SiteGround en iyi seçenektir.

Daha iyi bir performans arıyorsanız, en iyi adanmış ana bilgisayarlara veya daha teknik fikirli olanlara yönelik kılavuzumuzu okumanızı tavsiye ederim, VPS barındırma kılavuzumuza göz atın.

Bir WordPress Sitesini Her Yerde barındırabilir miyim?

Barındırma hizmetlerinin çoğunda WordPress’i barındırabilirsiniz. Tüm ana akım ve tanınmış barındırma hizmetleri, bir WordPress web sitesini barındırmanıza izin verecektir.

Windows Hosting WordPress’i Destekliyor mu??

Evet, WordPress’i Windows hosting’de barındırabilirsiniz. Linux hosting’de WordPress kullanmak kadar kolay.

Web Hosting ve WordPress Hosting Arasındaki Fark Nedir?

Bir WordPress hosting planı ile standart bir web hosting planı arasındaki fark minimumdur. WordPress için özel olarak ayrılmış planlar sadece sunucuda çalışacak yazılımı bilir. Bu, barındırma şirketinin sunucuyu doğru şekilde yapılandırmasını ve WordPress’i çalıştırmak için gereken belirli kaynakları ayırmasını sağlar.

WordPress Web Sitenizi Barındırıyor mu??

WordPress.com’da WordPress.org yerine kendi web sitenizi barındırmanıza izin veren bir WordPress sürümü var. Web sitenizi farklı bir barındırma hizmetinde barındırmanızı öneririz.

Düşünceleri Kapatma

Barındırma, web sitelerinin nasıl çalıştığına dair önceden bilgi sahibi olmayan bir çok insana ezici olabilir. WordPress kullanmak bu bunalmaya ekleyebilir.

Tüm bu eğlenceli şeyler öğrenirken, gerçekten harika bir web barındırma sağlayıcısı için yardımcı olur. Hizmet yol boyunca bir yardım olmalı – bir engel değil.

Bu yüzden bir numaralı tercihimiz olarak SiteGround’u seçtik. Fiyat mantıklı ve sadece tüm kutuları işaretleyin. Harika olan şey, müşteri destek ekipleri ekstra bir çalışan gibi hissettikleri için bunun ötesine geçiyorlar..

Son derece yüksek güvenlik gibi daha fazla ek özellik istiyorsanız, Kinsta gibi daha pahalı bir seçenekle gitmek çok mantıklı. Bu fiyat noktasından başlamak konusunda iyi olduğunuzdan emin olun..

Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector