چگونه می توان سرعت آموزش وب سایت خود را دو برابر کرد

من می خواهم به شما نشان دهم که چگونه می توانید سرعت سایت وب سایت های خود را هنگامی که از SiteGround استفاده می کنید دو برابر کنید ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید ، تمام ابزارهایی که می خواهیم از آنها استفاده کنیم در واقع در بسته میزبانی شما قرار دارند..


بیایید شروع کنیم.

بگذارید از همان ابتدای این ویدیو بگویم که این اصلاً قله فروش برای SiteGround نیست.

این بیشتر برای افرادی که از قبل SiteGround دارند و برای بارگذاری سریع وب سایت های خود در نظر گرفته شده اند.

اکنون ، فایده SiteGround این است که ، به طور معمول ابزاری که شما برای سریعتر کردن سایت خود استفاده می کنید ، صدها دلار در سال برای شما هزینه خواهد کرد ، اما نه هنگامی که شما SiteGround دارید.

آنها قبلاً گنجانده شده اند.

نکته این است که اکثر مردم حتی نمی دانند چه چیزی درج شده است.

موارد زیادی وجود دارد ، و اگر شما از SiteGround استفاده می کنید ، در این پست قصد یادگیری آن را دارید.

حال ، البته ، اگر شما SiteGround ندارید ، ممکن است بخواهید این فیلم را تماشا کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا آنچه را که رایگان در بسته های آنها شامل می شود دوست دارید یا خیر..

افسانه های سرعت وب سایت

اکنون ، قبل از اینکه خیلی وارد آن نشویم ، می خواهم برخی از اسطوره های سرعت سایت را در مورد داشتن یک وب سایت برطرف کنم.

افسانه 1: وب سایت های کند در Google رتبه خوبی ندارند

عوامل رتبه بندی بسیار مهم دیگری وجود دارد و سرعت سایت فقط کمترین اهمیت از همه آنها است.

آنچه واقعاً اتفاق می افتد سرعت سایت کند باعث ایجاد یک تجربه کاربر بد می شود.

یک تجربه بد کاربر منجر به افزایش سرعت گزاف گویی می شود.

به این ترتیب است که به زودی شخصی هنگام مراجعه به وب سایت شما وب سایت شما را ترک می کند.

و این یک عامل مهم رتبه بندی است.

بنابراین یک وب سایت آهسته بر روشی که شما فکر می کنید تأثیر نمی گذارد. این واقعاً همان چیزی است که منجر به بالا رفتن سرعت می شود.

چند بار به یک وب سایت رفته اید و در آنجا هستید?

این چهار یا پنج ، شش ثانیه بوده است. این بار بارگذاری اطلاعات مورد نظر شما نیست. و می دانید که در گوگل نه لیست دیگر در آن صفحه وجود دارد.

چه کار میکنی?

شما وب سایت را گزاف گویی می کنید ، روی عقب کلیک می کنید ، و این یک عامل رتبه بندی است که به رتبه بندی شما آسیب می رساند.

بنابراین آنچه ما واقعاً سعی در انجام آن داریم بهینه سازی وب سایت شما برای تجربه کاربر است نه برای Google.

افسانه 2: سایتهای کند ایجاد شده توسط سازندگان صفحه

اسطوره دوم این است که سرعت ایجاد وب سایت شما توسط سازنده صفحه ای که شما تصمیم به استفاده از آن گرفتید یا موضوعی که برای ساخت وب سایت خود انتخاب کرده اید کاهش می یابد.

خوب ، کمی ، اما این به اندازه یک عامل بزرگ افراد نیست ، آیا شما مجبور هستید که باور کنید.

این فقط بازاریابی خوبی است.

5 ستون سرعت سایت

خیلی خوب. اکنون که ما آن اسطوره ها را از بین نرفتیم ، وقت آن رسیده است که وب سایت خود را بهینه سازی کرده و از پنج ستون سرعت سایت فراتر بروید.

ستون 1: میزبانی خوبی داشته باشید

اکنون اولین ستون سرعت سایت در حال بدست آوردن میزبانی وب خوب است.

حال خوب این است که شما از SiteGround استفاده می کنید ، که یک میزبان وب فوق العاده است.

بنابراین این ستون بیشتر برای افرادی که از هاستینگ کم بودجه یا میزبانی رایگان استفاده می کنند بیشتر در نظر گرفته شده است زیرا شما در هنگام دریافت میزبانی هزینه های خود را دریافت می کنید.

حال اگر از SiteGround استفاده نمی کنید ، به یاد می آورم که لینک زیر را داشته باشم که 70٪ تخفیف به شما می دهد ، و یک جایزه دوره را نیز در بر می گیرم.

بنابراین SiteGround سه برنامه دارد. شما می خواهید در برنامه بزرگ رشد یا برنامه GoGeek باشید.

من می دانم که صرفاً با دریافت برنامه شروع کننده ، 2 دلار در ماه صرفه جویی کنید ، اما این دو برنامه دیگر شامل گزینه های عملکرد اضافی هستند که فقط در برنامه استارتاپ موجود نیستند..

بنابراین اگر در برنامه راه اندازی قرار دارید ، می توانید در این ویدیو دنبال کنید ، اما ممکن است بخواهید با SiteGround ارتباط برقرار کرده و از برنامه بزرگ رشد کنید..

حال وقتی WordPress را در SiteGround نصب می کنید ، آنها افزونه ای به نام SG Optimizer را درج می کنند.

در اینجا من در نصب وردپرس هستم. من بر روی پلاگین ها کلیک می کنم و می توانید در اینجا ، SG Optimizer را مشاهده کنید. اکنون وقتی این فعال را دارید ، در اینجا گزینه جدیدی وجود دارد که می گوید SG بهینه ساز است ، و در اینجا تمام تنظیمات این افزونه وجود دارد.

ستون دوم سرعت سایت بهینه سازی تصاویر شما است. با شروع ساختن وب سایت وردپرس خود ، می خواهید تصاویر را بارگذاری کنید. اکنون ، مشکل این است که تصاویر تمایل دارند با کیفیت بسیار بالاتری نسبت به آنچه شما نیاز دارند ، باشد که منجر به اندازه فایل های بسیار بزرگ می شود. بنابراین هر بار که شخصی به وب سایت شما مراجعه کند ، مجبور است تصاویر بزرگی را بارگیری کند.

بنابراین می خواهید از مزایای عملکرد بسیار خوبی برخوردار شوید. با بهینه سازی آن تصاویر. اکنون به طور معمول برای بهینه سازی تصاویر باید هزینه سرویس ماهانه را بپردازید ، اما در صورت داشتن SiteGround ، نه. این در پلاگین بهینه ساز SG گنجانده شده است. بنابراین در اینجا در تنظیمات افزونه ها هستیم. آخرین گزینه در اینجا می گوید بهینه سازی تصویر.

ما پیش خواهیم رفت و روی آن کلیک خواهیم کرد ، و بعضی از تنظیمات در اینجا وجود دارد که ممکن است بخواهیم آنها را فعال کنیم. بنابراین اولین مورد بهینه سازی تصاویر جدید هنگام بارگذاری در وب سایت شماست. می خواهید این گزینه را فعال کنید. به این معنی که دفعه بعد که یک تصویر را بارگذاری می کنید ، بهینه سازهای SG ، فقط قصد مراقبت از آن را برای شما دارند.

گزینه بعدی این است که اگر قبلاً تصاویر را بارگذاری کرده اید ، می توانید همین جا روی این دکمه کلیک کنید و به عقب برمی گردد و تمام تصاویر موجود در کتابخانه رسانه خود را برای شما بهینه می کند ، و این تنها بهینه سازی تصاویر شماست. ستون سوم سرعت سایت استفاده از شبکه تحویل محتوا است.

اینجا. من به SiteGround وارد شده ام و می خواهم درست در اینجا کلیک کنم که در آن وب سایت ها می گوید ، و سپس من در اینجا کلیک می کنم که می گوید ابزار سایت ، و سپس کلیک می کنم جایی که می گوید ، سرعت. و سپس من اینجا را کلیک راست می کنم جایی که می گوید CloudFlare ، و اینجاست که می توان ادغام CloudFlare را با SiteGround فعال کرد.

اکنون وقتی CloudFlare را فعال می کنید ، آنچه اتفاق می افتد این است که برخی از دارایی های وب سایت شما به ابر ، شعله ور و شبکه سرورها در سراسر جهان منتقل می شوند. حالا اگر کسی در آن طرف کره زمین باشد ، این بدان معنی است. از وب سایت ، تصاویر و بسیاری از آنها ، دارایی های بزرگ و بزرگ مربوط به وب سایت خود بازدید کنید.

به منظور بارگیری آن ، ما در واقع از سرور محلی برای آنها بارگیری می کنیم. از لحاظ جغرافیایی آنچه این کار را انجام می دهد بهبود چشمگیر بار و سرعت سایت است که بازدید کنندگان در سایت وب سایت شما خواهند داشت. اکنون ، CloudFlare یک برنامه اساسی دارد که رایگان است. آنها همچنین یک برنامه حق بیمه دارند. من حداقل پنج سال است که از CloudFlare استفاده کرده ام و هرگز از برنامه اصلی استفاده نکرده ام ، این بیش از آنچه شما نیاز دارید انجام می شود و شما یک پیشرفت سرعت عظیم را در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد.

بنابراین می خواهم به پیمایش بپردازم و در اینجا سه ​​مرحله برای شروع کار در وب سایت ما آمده است. بنابراین بیایید جلو برویم و بر روی دکمه setup کلیک کنید. در این مرحله ، می توانید یک حساب جدید شعله ور ایجاد کنید ، یا می توانید اینجا را کلیک کنید که می گویند اتصال موجود را وصل کنید و به حساب موجود خود وارد شوید..

بنابراین از آنجا که من قبلاً دارای یک حساب شعله ور هستم ، با استفاده از حساب موجود خود وارد سیستم می شوم. اما برای شما ، اگر حساب کاربری ندارید ، پیش بروید و یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. عالی. من وارد حساب کاربری خود شده ام و شما یک حساب کاربری جدید ایجاد کرده اید. بنابراین مرحله بعدی انتخاب نام دامنه شما در اینجا است که می خواهید به آن متصل شوید ، ابر شعله ور شوید ، و سپس می خواهید بر روی فعال سازی رایگان کلیک کنید تا وب سایت شما به CloudFlare متصل شود..

اکنون در پایین اینجا همچنین می توانید برخی از تنظیمات ابر شعله ور را مشاهده کنید که می توانید در وب سایت خود از آنها استفاده کنید. ستون چهارم سایت های استفاده شده است. حافظه پنهان و حافظه پنهان چیست ، این است که یک نسخه ثابت از وب سایت شما ایجاد کند ، بنابراین وقتی افراد وب سایت شما را مشاهده می کنند ، فعالیت های کمتری باید در پشت صحنه انجام شود که ممکن است بازدیدکنندگان را از دیدن وب سایت شما کند کند..

من می دانم که این یک توضیح پیچیده است ، فقط برای درک اینکه اگر از WordPress استفاده می کنید. شما باید از نوعی حافظه پنهانی استفاده کنید. اکنون فواید بسیار زیاد استفاده از SiteGround این است که بسیاری از این حافظه های شفاف را در پشت صحنه در این حساب میزبان سرور انجام می دهند. آنها فقط این کار را برای شما انجام می دهند ، اما شما باید آنرا روشن کنید.

بنابراین در اینجا هستم ، وارد صفحه کنترل پنل سایت شده ام. بنابراین شما فقط می توانید کلیک کنید که در آن سرعت می گوید. و سپس این گزینه جدید در اینجا وجود دارد که می گوید حافظه پنهان. ما می خواهیم جلو برویم و روی آن کلیک کنیم. و این جایی است که ما می خواهیم آن را فعال کنیم. دو نوع مختلف ذخیره سازی در وب سایت شما. بنابراین اولین مورد جایی است که می گوید حافظه پنهان استاتیک ، و شما می خواهید لیستی از وب سایتهایی که به SiteGround وصل کرده اید را مشاهده کنید ، و تمام کاری که باید انجام دهید این است که فقط با رفتن به این صورت آن را تغییر دهید.

و اکنون پول نقد شما جابجا می شود. نوع دوم ذخیره سازی در اینجا به نام Memcached وجود دارد. بیایید روی آن کلیک کنیم ، و این یک نوع حافظه پنهان است که در کل حساب میزبانی شما اعمال می شود. ما پیش خواهیم رفت و کلیک راست می کنیم تا این مورد را نیز تغییر دهید. اکنون هر دوی این ذخیره سازی ها. سازوکارها راهی برای تخلیه پول شما دارند.

و راهی که می توانید در صورت ورود به SiteGround ، این کار را انجام دهید ، این جارو کوچک است که در اینجا درست است و می گوید flash cash. می توانید روی این گزینه کلیک کنید تا Memcached شستشو داده شود ، و هنگامی که در پول استاتیک قرار دارید ، گزینه ای نیز وجود دارد که بتواند پول نقد را در همان جا شستشو دهد. حال ما همچنین باید برخی گزینه ها را در اینجا فعال کنیم.

در وب سایت خود در افزونه SG optimizer. اولین برگه تنظیمات فوق پیشرفته است. ما می خواهیم این جا را تغییر دهید که در آن می گوید ذخیره پویا وجود دارد ، و سپس می خواهیم اینجا را جابجا کنیم ، همانطور که می گوید Memcached مانند آن است. اکنون گزینه های دیگری برای ذخیره سازی پویا وجود دارد که ممکن است بخواهید از آن آگاه شوید.

گزینه اول درست در اینجا است که می توانید حافظه نهان را پاک کرده و آن را خالی کنید. همچنین در نوار سرپرست خود گزینه ای وجود دارد. برای خالی کردن پول نقد. مرحله بعدی تمیز کردن پول نقد است. می خواهید این کار را فعال کنید. گزینه های اصلی که می خواهید از آن آگاه شوید ، درست در اینجا است. این می گوید ، به استثنای URL ها.

بسته به نوع وب سایت شما ، ممکن است قسمت های خاصی از وب سایت شما وجود داشته باشد که نمی توانید هزینه های مربوط به آن را شامل شوید ، زیرا این امر باعث بروز مشکل می شود. شما این موضوع را معمولاً با وب سایتهای مبتنی بر تجارت الکترونیکی مشاهده می کنید. دلیل این امر این است که این نوع وب سایت ها گزینه های پویا زیادی در آن دارند و کارمزد گرفتن نیز درست کار نمی کند?

بنابراین در اینجاست که می توانید آدرس های اینترنتی را به صفحاتی که می خواهید از ذخیره سازی جدا شوید ، قرار دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که URL را اینجا وارد کنید و سپس کلیک کنید که می گوید: برای اضافه کردن آن به لیست حذف ، و اکنون سایت شما خواهد بود. کاملاً توقیف شده آخرین ستون یک سایت سایت بهینه سازی عملکرد اضافی خواهد بود.

حال بهینه ساز SG یا افزونه قصد دارد گزینه های مختلف دیگری را نیز در اختیار شما قرار دهد. بنابراین مورد اول تصاویر بارگیری تنبل خواهد بود. این بدان معنی است که وقتی یک بازدید کننده صفحه شما را بارگیری می کند. تا زمانی که به بخشی از صفحه که قرار است در آن تصویر باشد حرکت نمی کند ، آنها را نشان نمی دهد یا بارگذاری نمی شود..

این امر باعث می شود وب سایت شما سریعتر بارگیری شود و خیلی سریعتر به بازدید کنندگان وب سایت خود احساس کند. بنابراین برای فعال کردن آن ، ما در اینجا کلیک راست می کنیم که می گوید بهینه سازی تصویر ، و در اینجا گزینه ای است که می گوید تصاویر با بار تنبل است. ما این را تغییر خواهیم داد. اگر بخواهیم گزینه های اضافی دیگری را در اینجا به ما می دهد.
بار تنبل. این موارد شامل Gravatar ، RS ، تصاویر کوچک ، تصاویر پاسخگو ، ابزارک ها و بارگذاری تنبل در دستگاه های تلفن همراه است. بنابراین می توانید همانطور که می خواهید این موارد را تغییر دهید. مطمئناً بارگیری تنبل ، Gravatar ، RS و تصاویر کوچک را دوست دارم. بقیه برای شما اختیاری است. اگر مشکلی در بارگیری تنبل ایجاد شده است ، می توانید قسمت های خاصی از وب سایت خود را از بارگیری تنبل محروم کنید.

شما فقط کلاس CSS را روی آن عناصر قرار می دهید. این کمی فنی است. شما این کار را در اینجا انجام دهید و سپس بر روی حذف کلیک کنید. اکنون بهینه سازی های دیگری وجود دارد ، درست است؟ در اینجا گزینه ای برای بهینه سازی محیط وجود دارد. شما می خواهید به پایین بروید و اطمینان حاصل کنید که فشرده سازی فشرده G روشن است.

در آخر ، بهینه سازی های جلویی درست همینجا. اکنون ، اینها می توانند کمی مشکل باشند و شما می توانید بعضی اوقات خود را کمی دردسرساز کنید ، بنابراین توصیه می کنم آنها را یکی یکی فعال کنید. سپس تأیید کنید که هیچ رفتار عجیبی در وب سایت شما ایجاد نکرده است. اکنون باید در مورد ضعف خروجی HTML بسیار ایمن باشید.

همچنین باید با استفاده از گزینه های مختلف minify ، ایمن باشید. بنابراین یکی از این موارد برای به حداقل رساندن پرونده های JavaScript است. در اینجا یکی برای به حداقل رساندن پرونده های CSS وجود دارد. اکنون تعویض کننده اسکریپت جاوا را مسدود می کند. این می تواند مشکلاتی ایجاد کند. و وقتی می خواهید این کار را فعال کنید ، می خواهید یک هشدار را در اینجا دریافت کنید و می توانید تأیید کنید که آیا می خواهید آن را فعال کنید یا نه.

و بنابراین این جایی است که شما قطعاً می خواهید در قسمت جلویی بررسی کنید که آیا این مسئله باعث شده یا نه. در اینجا گزینه دیگری برای ترکیب فایلهای CSS وجود دارد و همین مسئله می تواند باعث بروز برخی مشکلات شود. همانطور که می بینید ، این پیام هشدار دهنده را ایجاد نمی کند. اما فقط بدانید که این مسئله می تواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند.

گاهی. بعد بارگذاری قلم های Google را که بی ضرر است بهینه کرده ایم. بیایید این را روشن کنیم بعدی حذف رشته های پرس و جو از منابع استاتیک است. این مسئله باعث شده در گذشته برای من مشکلاتی وجود داشته باشد ، بنابراین فقط مراقب باشید. این گزینه ای است که می بینید وقتی یک افزونه یا موضوع خاموش نویسنده یک بروزرسانی جدید را منتشر می کند باعث ایجاد مشکل می شود و بعد از آن همه چیز در وب سایت شما پیروز می شود..

آخرین بار ایموجی ایمن نیست. این بدان معنا نیست که emojis قصد کار کردن در وب سایت شما را ندارند. این فقط بدان معنی است که به روش بهینه تری بارگذاری می شود. اکنون می خواهم نگاهی کوتاه به قسمت جلوی وب سایت خود بیندم تا مطمئن شوم هیچ مشکلی قابل مشاهده نیست و بعد می خواهم یک تست سرعت سریع انجام دهم.

بنابراین در اینجا وب سایت وجود دارد ، و تاکنون به نظر خوب رسیده است. تصاویر من بارگیری می شود ، درست است؟ این نمادهای کوچک نشان داده شده اند. این به طور معمول چیزی است که قبلاً با آن روبرو بوده اید. اگر مشکلی وجود داشته باشد که می خواهید به آن بپردازید ، فاصله صحیح است. در صورت بروز مسئله ، گاهی اوقات ممکن است این موارد همپوشانی داشته باشند.

همه چیز عالی به نظر می رسد. در واقع ، این خیلی خوب به نظر می رسد. خوب ، بنابراین من قصد دارم به GT metrics.com بروم و پیش می روم و URL را در وب سایت با پشت سر هم یک کلیک بریده بر روی درست قرار می دهم و می گوید سایت خود را تست کنید. فقط یک لحظه طول می کشد و کاری که می خواهید انجام دهید بارگیری وب سایت شما است.

و این به شما داده هایی می دهد. این به شما اطلاع می دهد که چقدر طول کشید تا بارگیری شود. این به شما می گوید که چه تعداد درخواست وجود داشته است ، و می خواهیم نمره دلخواه خود را بدست آوریم. در حال حاضر ، من توصیه می کنم وزن زیادی را در این امتیاز قرار ندهید. همانطور که می بینید ، امتیازات این است. بسیار بالا و A و B در اینجا با بار بسیار سریع 1.2 ثانیه ، یک صفحه ، طرفین زیر یک مگابایت و فقط 32 درخواست.

این وب سایت با استفاده از مربی الا است. همیشه ، همیشه می گویم ، وزن زیادی را در این امتیازها قرار ندهید. آنچه که واقعاً مهم است این است که وقتی شخصی به وب سایت شما وارد می شود ، وب سایت شما احساس می کند ، اما می توانید از این تست دریافتید که سایت بسیار سریع بارگیری می کند. که واقعاً برای سایتی با تمام این تصاویر خوب است.

خوب ، آنجا آن را دارید. به این ترتیب می توانید وب سایت های خود را با استفاده از بارگذاری SiteGround فوق العاده سریع بسازید ، و امیدوارم ارزش فوق العاده ای را که از SiteGround دریافت می کنید ، ببینید. به طور معمول ، شما باید صدها دلار در سال بپردازید تا پلاگین هایی دریافت کنید که همه کارهایی را انجام می دهند که فقط برای شما در نظر بگیرد.

قبلاً با خدمتی که با آنها دارید. این یکی از دلایلی است که من استفاده از SiteGround را توصیه می کنم دلیل این همه موارد اضافی است که آنها برای شما در نظر گرفته اند و شما مجبور نیستید آنها را بخرید و آنها به طور رسمی توسط میزبان وب شما پشتیبانی می شوند. اگر SiteGround را ندارید SiteGround ، اگر از سایت پیوندی که من در زیر داشتم یا WP crafter.com/siteground استفاده کرده اید ، در صورت استفاده از پیوندی که من در زیر داشتم ، استفاده کنید..

این به شما کمک می کند تا بیشترین بهره را ببرید. ساختن یک وب سایت و بیشترین استفاده از زمین دیو ، شما مقداری در این ویدیو ارزش پیدا کردید و امیدوارم که این کار را کرده باشید. در نظر بگیرید این انگشت شست را بدهید و آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید.

و اگر اصلاً سؤالی دارید ، من شما را تشویق می کنم که در بخش نظرات در قسمت زیر سوال کنید.

من دوست دارم به سؤال شما پاسخ دهم و از هر راهی که می توانم به شما کمک کنم. سلام ، ممنون از تماشای شما و شما را در ویدیوی بعدی می بینم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map