5 اشتباه معمولی که مردم هنگام ساختن وب سایتهای وردپرس ایجاد می کنند

اگرچه فکر ایجاد سایت وردپرس شما می تواند باعث تقویت عضلات خلاق شما شود ، اما در این راه موانعی وجود دارد که می توانند حرکت شما را بشکنند. بدون شک ، اشتباهاتی وجود دارد که افراد مبتدی یا حتی توسعه دهندگان فصلی ، ناخواسته هنگام ساختن وب سایت های وردپرس مرتکب می شوند. و این اشتباهات می تواند هزینه و زمان قابل توجهی را برای شما به همراه داشته باشد.


خوب ، ما پنج اشتباه برتر معمول را که مردم هنگام ساختن وب سایت وردپرس مرتکب می شوند ، ذکر کرده ایم تا از این خطرات آماتوری دور شوید..

1. انتخاب یک هاست بد

اگر یک سرویس میزبانی بد را انتخاب کنید ، مطمئناً می تواند منجر به بروز چندین مشکل مانند بارگیری بسیار کند وب سایت شما شود. این می تواند تأثیر بسیار بدی بر مخاطبان شما بگذارد زیرا هیچ کس صبر ندارد بیش از حد منتظر بماند. اگر من بازدید کننده شما بودم ، حتماً برای خرید محصول یا خدمات مورد نظر خود از وب سایت دیگری پرش می کردم.

بهتر نیست به رقبای خود فرصت دهید مخاطبان خود را جذب کنند. حتماً یک سرویس دهنده خدمات میزبانی وب را انتخاب کنید که زمان بارگذاری سریع را ارائه می دهد.

همچنین مطمئن شوید که میزبان وب شما امنیت بالایی را برای محافظت از وب سایت خود ارائه می دهد و پشتیبانی فنی در هر ساعت از روز هر روز در دسترس است. اگر اتفاقی افتاد ، باید بتوانید برای کمک به آنها کمک کنید.

قبل از خرید یک برنامه میزبانی ، اطمینان حاصل کنید که اصول اولیه میزبانی وب را بدانید و کدام ویژگی ها را قبل از تصمیم گیری جستجو کنید.

اگر بودجه دارید ، ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب ارزان قیمت هستند اما هنوز هم خدمات قابل اطمینان ارائه می دهند.

2. انتخاب یک موضوع خونریزی

هنگام انتخاب یک موضوع وردپرس ، فقط به ظاهر بیرونی آن توجه نکنید. توصیه می کنم درمورد چیزهایی مانند کیفیت کد آن از توسعه دهنده سؤال کنید. در مورد مشخصات مورد نیاز وب سایت خود فکر کنید.

آیا واقعاً به یک پخش کننده موسیقی تعبیه شده یا یک صفحه کشویی پس زمینه کامل نیاز دارید؟ آیا به کد کوتاه های زیادی نیاز دارید که در پست ها و صفحات شما باقی می مانند حتی اگر تصمیم به تغییر یک موضوع بگیرید?

یک مضمون پف کرده ممکن است باعث مشکلات جدی امنیتی شود. ممکن است توسعه دهندگان از قطعه کد استفاده کنند که برای امنیت و عملکرد بهینه نشده است. به علاوه ، این قطعات ممکن است با بسیاری از افزونه ها سازگار نباشد.

موضوعی را انتخاب کنید که سبک و بدون نفخ باشد.

موضوع Astra را ببینید

3. انتخاب پلاگین های ضعیف که باعث کندی آن می شود

پلاگین های زیادی وجود دارد که مستعد ابتلا به آسیب پذیری هستند زیرا از نظر کدگذاری ضعیف و دارای نقاط ضعف خاصی هستند. هنگامی که وب سایت شما آسیب پذیر است ، متجاوزان می توانند به راحتی حمله کنند و باعث خراب شدن و خراب شدن آن شوند.

مشکلات سازگاری ممکن است در هنگام کدگذاری افزونه نیز ایجاد شود. اگر کد محصور نشده باشد ، ممکن است باعث رفتار مسخره وب سایت شما شود.

از بارگیری افزونه های زیاد و سایر مواردی که با نسخه فعلی وردپرس شما آزمایش نشده اند ، خودداری کنید.

رفع یک وب سایت خراب

4- تنظیم نکردن نسخه پشتیبان

تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود به طور مرتب باعث می شود در صورت اشتباه بودن اشتباه ، احساس امنیت کنید. می دانید ، همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد و بهتر است یک برنامه اضطراری داشته باشید تا شغل خود را از بسیاری از ناراحتی ها نجات دهید.

اگر به طور تصادفی پرونده های وب سایت خود را حذف کردید یا وب سایت شما هک شده است و هیچ نسخه پشتیبان ندارید. این بسیار ناامید کننده خواهد بود زیرا باید از زمین به بالا شروع کنید. تصور کنید که چه دردسرهایی وجود دارد.

شما ممکن است یک ارائه دهنده میزبانی مدیریت شده را در نظر بگیرید که به طور خودکار از وب سایت شما پشتیبان تهیه کند. همچنین می توانید از افزونه هایی مانند Updrafts یا WPvivid استفاده کنید. در صورت گم شدن یا هک شدن اطلاعات وب سایت شما ، سلامت شما را ذخیره می کند.

5- راه اندازی افزونه SEO

شما می خواهید توسط مخاطب هدف خود شناخته شوید ، درست است؟ پس جرات نمی کنید نتوانید بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را نادیده بگیرید. استفاده از کلمات کلیدی مناسب و نحوه استفاده از آنها می تواند بر رتبه وب سایت شما تأثیر بگذارد.

مضامین وجود دارد که عناصر SEO را در خود جای داده اند ، اما شما باید کنترل بهینه مطالب خود را داشته باشید. یکی از افزونه های بسیار مفید برای SEO Yoast و Rank Math است. هنگامی که این افزونه را در وب سایت خود نصب کرده اید ، می توانید کلمه کلیدی تمرکز خود را اضافه کنید و همچنین می توانید قطعه ها یا کلماتی را که تحت نام وب سایت شما در صفحه نتایج جستجوی Google ظاهر می شوند ، ویرایش کنید..

آنها همچنین می توانند به شما در تهیه نقشه سایت XML خود که موتورهای جستجو نیاز دارند کمک کند تا بتوانند به درستی سایت شما را تهیه کنند.

نتیجه

اکنون شما می دانید که رایج ترین اشتباهی که مردم هنگام ساختن وب سایت های وردپرس خود مرتکب می شوند. اکنون می توانید از آنها دوری کنید.

مطمئن شوید که از فرایند ساختن وب سایت آگاه باشید ، خواه خودتان بسازید یا قصد دارید یک توسعه دهنده را استخدام کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map