10+ بهترین پلاگین های دروازه پرداخت WooCommerce

شما فقط در خدمت مشتری هستید ، درست نیست؟ البته می خواهید فروش بیشتری به همراه داشته باشید. مهم است که شما بهترین روش پرداخت را برای تجارت خود انتخاب کنید. به همین دلیل در این پست قصد دارم شما را از طریق بهترین افزونه های دروازه پرداخت WooCommerce برای وب سایت وردپرس خود پیاده کنم.


WooCommerce به شما امکان می دهد با وب سایت وردپرس خود یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید. می توانید محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتال و اشتراک های خود را اضافه کنید. اما ، تنها چند گزینه پرداخت پیش فرض با WooCommerce یکپارچه شده است. نگران نباشید زیرا تعداد زیادی پلاگین رایگان و پریمیوم دروازه پرداخت WooCommerce وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

دروازه پرداخت چیست و چگونه می توان در مورد آن تصمیم گیری کرد?

دروازه پرداخت به سادگی یک برنامه مبتنی بر وب است که به شما به عنوان یک صاحب مشاغل اجازه می دهد تا پرداخت هایی مانند کارت های بدهی و اعتباری را بپذیرید و پردازش کنید. بنابراین ، اگر شما یک فروشگاه آنلاین را اداره می کنید ، به یک درگاه پرداخت نیاز دارید. اما اگر فقط می خواهید در فروشگاه فیزیکی خود مبلغی را بپذیرید ، دیگر نیازی به درگاه پرداخت ندارید.

اکنون ، دو نوع اصلی دروازه پرداخت وجود دارد:

 • تغییر مسیر دروازه
 • دروازه مستقیم

هنگامی که مشتری باید هنگام پرداخت وب سایت شما را ترک کند و سپس به وب سایت شرکت هدایت کننده دروازه پرداخت هدایت شود ، به آن دروازه تغییر مسیر گفته می شود. اگر نمی خواهید مسئولیت رسیدگی به اطلاعات کارت شخصی و اعتباری مشتریان خود را بر عهده بگیرید ، این بهترین گزینه است.

از طرف دیگر ، وقتی مشتری مستقیماً در وب سایت شما پرداخت می کند ، آن را مستقیم دروازه می نامند. این بهترین گزینه برای اکثر مشاغل است زیرا حرفه ای تر است و به اعتماد سازی در بین مشتریان کمک می کند. اما ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که امنیت وب سایت شما همیشه به روز است.

نکته مهم دیگر که باید به آن توجه داشته باشید این است که دروازه پرداخت شما باید بتواند معاملات از کشور شما و کشور مبداء مشتریان خود را بپذیرد تا درگیری ایجاد نشود. اگر می خواهید دروازه های خود را مخلوط و مطابقت دهید بهترین راه حل برای جلوگیری از این اتفاق است. همچنین می توانید دروازه ای را تنظیم کنید که بیشتر مشتریان شما را تحت پوشش خود قرار دهد و می توانید دروازه های متناوب ارائه دهید.

بهترین افزونه های دروازه پرداخت WooCommerce کدام هستند؟?

1. دروازه پرداخت WooCommerce Stripe

اگر مشاغل شما به کشورهای مختلف جهان مراجعه می کند ، پس دروازه پرداخت WooCommerce Stripe برای وب سایت وردپرس شما مناسب است. این مشاغل در 32 کشور جهان فعالیت می کند. تقریباً در هر جای دنیا ، درست است?

این پرداخت کارت اعتباری را مستقیماً در فروشگاه شما قبول می کند. کارتهای ویزا ، مستر کارت ، آمریكا اکسپرس ، JCB ، Diners Club و حتی بیت کوین را می پذیرد. همچنین دارای یکپارچه سازی API با پرداخت وب است که مشتریان شما می توانند به راحتی جزئیات پرداخت را که در دستگاه های تلفن همراه یا مرورگرهایی که از API پرداخت وب پشتیبانی می کنند ، به راحتی پرداخت کنند..

رایگان است. شما فقط وقتی درآمد کسب می کنید هزینه دریافت می کنید و این درآمد در طی 7 روز به بانک شما منتقل می شود.

2. دروازه پرداخت پرداخت پرداخت WooCommerce Paypal

وقتی صحبت از پردازش پرداخت می شود ، پی پال از جمله قابل اطمینان ترین و پرکاربردترین دروازه پرداخت است.

پرداخت پرداخت PayPal به شما امکان می دهد تا محصولات و اشتراک های خود را بصورت آنلاین از طریق پرداخت افزودنی در متن آن انجام دهید. این افزونه به شما کمک می کند الزامات امنیتی وب سایت تجارت الکترونیک خود را بدون تغییر موضوع وب سایت خود ، برآورده کنید.

از یک پنجره معین استفاده می شود که در سرورهای PayPal میزبان است اما مشتریان شما پس از پرداخت آنها به وب سایت شما هدایت می شوند.

شما به کلیدهای API احتیاج ندارید زیرا اتصال به پی پال با یکپارچه سازی پی پال یکپارچه (تنظیم آسان) بسیار آسان است.

3. دروازه پرداخت WooCommerce آمازون پرداخت

اگر مشتریان شما از Amazon نیز سفارش می دهند ، می توانید Amazon Pay را نیز به وب سایت WooCommerce خود اضافه کنید. Amazon Pay به میلیونها مشتری آمازون اجازه می دهد تا از وب سایت شما با استفاده از اطلاعاتی که در حساب آمازون خود دارند ، سفارش دهند.

با افزونه Amazon Pay WooCommerce می توانید ویژگی های زیر را داشته باشید:

 • هنگامی که مشتری شما معامله را انجام می دهد ، یک صفحه “متشکرم” سفارشی
 • شناسه معامله پرداخت آمازون
 • شناسه مرجع سفارش فروشنده
 • تاریخچه معاملات معامله
 • حالت معامله Sandbox و Live

4. میدان WooCommerce

مربع بهترین راه حل برای مشاغل کوچک است که بصورت آنلاین و فروشگاه های فیزیکی بفروشند. این کارت های اعتباری اصلی ، Apple Pay و Android Pay را پردازش می کند.

با WooCommerce Square ، می توانید موجودی خود را بین WooCommerce و POS Square همگام سازی کنید. همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً در فروشگاه آنلاین خود پرداخت کنید.

نکته ای که باید قبل از استفاده از این افزونه توجه داشته باشید اینست که وب سایت شما باید دارای گواهی SSL باشد.

5. پی پال برای WooCommerce

افزونه پی پال برای WooCommerce به شما امکان می دهد گزینه های پرداخت PayPal را به وب سایت WooCommerce خود اضافه کنید. با ادغام یکپارچه پی پال با WooCommerce ، تمام داده های معامله احتمالی شما به PayPal و WooCommerce وارد می شوند و مدیریت معاملات را از طریق PayPal یا WooCommerce آسان می کنند..

همچنین از نشانه های پرداخت WooCommerce پشتیبانی می کند به گونه ای که خریداران شما می توانند پس از سفارش دوباره از فروشگاه خود ، اطلاعات پرداخت خود را برای پرداخت آسان تر و سریعتر ذخیره کنند..

و اگر در هر ماه حدود 1000 دلار فروش داشته اید ، به روز رسانی رایگان به PayPal Payments Pro دریافت می کنید.

6. WorldPay برای WooCommerce

افزونه WorldPay for WooCommerce به شما امکان می دهد پرداخت های کارت اعتباری را از طریق یک صفحه پرداخت امن میزبانی شده بپذیرید حتی اگر وب سایت شما دارای گواهینامه SSL نباشد. این کارت های بدهی و اعتباری عمده مانند MasterCard ، Visa ، Amex ، JCB و Diners را می پذیرد.

این نوعی دروازه تغییر مسیر است که مشتریان شما برای انجام معامله پرداخت مطمئن برای آنها به WorldPay منتقل می شوند. پس از انجام پرداخت ، آنها به صفحه تشکر وب سایت شما هدایت می شوند.

7. پرداخت های مولی برای WooCommerce

با پرداخت Mollie برای افزونه WooCommerce ، روش های عمده پرداخت پشتیبانی می شوند. اینها شامل کارتهای اعتباری (ویزا ، مستر کارت ، Amex ، کارتیس بانکرای فرانسه و CartaSi ایتالیا) ، کارتهای بدهی (V Pay و Maestro) ، روشهای پرداخت اروپایی ، محلی و بین المللی و حتی روشهای پرداخت پس از تحویل.

همچنین از بازپرداخت کامل و جزئی پرداخت می کند. همچنین می توانید پرداخت های خود را در پرداخت روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سفارشی سازی شده انجام دهید. همچنین از وردپرس multisite و WPML پشتیبانی می کند.

استفاده رایگان است. فقط در هنگام پرداخت مشتریان هزینه ای وجود دارد.

8. Braintree برای WooCommerce

Braintree for WooCommerce توسط Plugins Payment ساخته شده است که یک شریک رسمی Braintree و PayPal است. این افزونه کارت های اعتباری ، پی پال ، اعتبار پی پال ، اپل پی و Google Pay را می پذیرد.

کاملاً رایگان است و می توانید فرم های دلخواه خود را انتخاب یا حتی ایجاد کنید.

9. دروازه پرداخت WooCommerce USAePay

با افزونه WooCommerce USAePay ، می توانید پرداخت های استاندارد ، اشتراک و پرداخت های مکرر را بپذیرید.

مشتریان شما می توانند به طور ایمن از وب سایت شما پرداخت کنند. آنها همچنین گزینه ای برای ذخیره اطلاعات کارت خود برای پرداخت سریعتر در آینده دارند. نکته خوب این است که اطلاعات کارت حساس در وب سایت شما ذخیره نمی شود.

همچنین می توانید محصولات خود را که دارای پرداخت های مکرر هستند ، ایجاد و مدیریت کنید.

10. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد Cryptocuractions را به عنوان پرداخت دریافت کنید. این برنامه از 4 سکه رمزنگاری محبوب مانند BTC ، ETH ، LTC و Doge پشتیبانی می کند. بنابراین ، اگر مشتریان شما وارد ارزهای رمزپایه ای شده اند ، ممکن است بخواهید این مورد را به عنوان گزینه پرداخت اضافه کنید.

از یک روش پرداخت غیر متمرکز استفاده می کند که در آن آدرس های کیف پول خود را به سادگی به صفحه گزینه ها اضافه می کنید و مشتریان شما مستقیماً به آدرس شما ارسال می کنند. این بدان معنی است که پرداخت مستقیم است و شما نیازی به خدمات شخص ثالث ندارید. همچنین هیچ هزینه برداشتی هم ندارد.

11. دروازه پرداخت WooCommerce Pesapal

افزونه WooCommerce Pesapal Payment Gateway به شما امکان می دهد مبلغ پرداختی را از طریق کیف پول الکترونیکی و موبایل مانند M-Pesa ، Airtel Money و mVisa بپذیرید..

این کشور در واقع از کشورهای آفریقایی مانند کنیا ، اوگاندا ، زامبیا ، زیمبابوه ، رواندا ، تانزانیا و مالاوی حمایت می کند. بنابراین ، اگر اهل این کشورها هستید ، ممکن است بخواهید این افزونه را امتحان کنید. ارز به طور پیش فرض روی ارز کشور شما تنظیم می شود.

نتیجه

افزونه های دروازه پرداخت برای نصب بسیار مناسب هستند ، به ویژه اگر در حال اجرای یک فروشگاه آنلاین هستید و می خواهید پرداخت های آنلاین را بپذیرید. و بهترین دروازه پرداخت بستگی به نحوه عملکرد شغل خود دارد.

از میان افزونه هایی که در بالا به آنها اشاره کردم ، بر اساس آنچه که واقعاً برای تجارت خود لازم دارید ، انتخاب کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map