Kā iestatīt WooCommerce programmā WordPress

Produktu pārdošana tiešsaistē sākas ar vietni. Lai gūtu panākumus tiešsaistes biznesā, jums jāapgūst jaunākās tendences un stratēģijas, kā pārvaldīt savu virtuālo veikalu. Vietnes WooCommerce iestatīšana ir e-komercijas zelta standarts, un mēs tai nevaram veltīt lielāku nozīmi, nekā nākt klajā ar pilnīgu rokasgrāmatu, kā pareizi iestatīt WooCommerce..


Pirms mēs sākam, nelieli nieki. Vai jūs zinājāt, ka līdz 2040. gadam aptuveni 95% pirkšanas darījumu notiek tiešsaistē? Tātad, šī ir ļoti lieliska iespēja apgūt virves, kad jums vēl ir iespēja. Tas ir sen lasīts, bet, ja vēlaties video ceļvedi, dodieties uz mūsu 2018. gada rokasgrāmata par to, kā izveidot e-komercijas veikalu.

Kas ir WooCommerce?

WooCommerce ir bezmaksas WordPress spraudnis, kas jums nepieciešams, ja vēlaties WordPress vietnei pievienot e-komercijas funkcionalitāti. Ar dažiem klikšķiem jūs varat pārveidot savu vietni par pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu.

Tam jau ir vairāk nekā 67 miljoni lejupielāžu un vairāk nekā 4 miljoni aktīvo instalāciju, padarot to par neskaitāmu tiešsaistes veikalu populārāko un uzticamāko spraudni..

WooCommerce ir lieliska izvēle jums, ja plānojat pārdot fiziskus un digitālus produktus un vienlaikus pārvaldīt krājumus, nosūtīšanu, automātiski nodrošināt maksājumus un nodokļus.

Kā iestatīt WooCommerce?

Pirms kaut kas cits ir jāinstalē WordPress savā vietnē un jāpievieno motīvs. Ļoti iesaku izmantot Astra tēmu. Tas ir viegls un pilnībā pielāgojams. Mēs pat esam publicējuši padziļināts Astra pārskats plus a 2019. gada Astra video apskats ka jums ir jāpārbauda. Pirmkārt, tas nemanāmi integrējas ar WooCommerce, padarot to par perfektu motīvu jūsu tiešsaistes veikala izvietošanai.

Apmeklējiet Astra

1. solis. Instalējiet spraudni WooCommerce

WordPress informācijas panelī dodieties uz izvēlni Spraudņi un noklikšķiniet uz “Pievienot jaunu”. Meklējiet WooCommerce un noklikšķiniet uz pogas “Instalēt tūlīt”. Kad esat instalējis, noklikšķiniet uz “Aktivizēt”.

2. solis. Veikala iestatīšana

Tagad ir laiks izveidot savu veikalu, atbildot uz veidlapu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Iesim!” pogu.

3. solis. Maksājuma iestatīšana

Tagad jūs varat izvēlēties maksājumu vārteju, kuru izmantosit. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Turpināt”.

4. solis. Piegādes iestatīšana

Tagad izvēlieties savu produktu nosūtīšanas veidu. Varat iestatīt vienotu likmi vai bezmaksas piegādi. Jums ir arī iespēja mājās izdrukāt nosūtīšanas etiķetes un izvēlēties, kuru svara un izstrādājuma izmēru vienību izmantosit.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Turpināt”.

5. solis. Iestatiet citas ieteicamās funkcijas

Jūsu tiešsaistes veikals ir gandrīz pabeigts! Nākamajā cilnē redzēsit citas funkcijas, kuras atbalsta WooCommerce, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes veikala funkcionalitāti. Jūs varat tos visus atzīmēt vai atstāt bez izvēles. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Turpināt”.

Nākamajā cilnē jums tiks lūgts savienot veikalu ar drošības spraudni Jetpack. Es labāk izvēlos izlaist šo soli.

6. solis. Sāciet pārdot

Un jūsu WooCommerce ir pilnībā iestatīts. Tagad varat sākt veidot vai importēt savus produktus.

WooCommerce pamati

Īsie kodi

Ja vēlaties pievienot savus produktus savām ziņām un lapām, ar to varat paļauties WooCommerce. Katram jūsu WooCommerce produktam ir īss kods, kuru varat ievietot jebkurā vietā jūsu vietnē.

Varat arī izmantot WooCommerce īskodus, lai pievienotu lietotāja konta datus, izsekotu pasūtījumus, rediģētu lietotāju kontus, mainītu paroles un parādītu piedāvātos produktus..

Lietošanas ērtums

WooCommerce, kas integrēta ar WordPress, ir ļoti viegli lietojama. Redzi, mēs esam instalējuši WooCommerce desmit minūtēs vai pat mazāk, labi?

Produktu pievienošana un veikala pārvaldīšana ir ļoti vienkārša.

Elastība dizainā un funkcionalitātē

Dažu platformu dizains un funkcionalitāte ir ierobežota. Bet, izmantojot WooCommerce, jūs varat viegli pielāgot lapu izkārtojumus un citus vēlamos stilus.

Jūs pilnībā kontrolējat sava tiešsaistes veikala funkcijas un funkcijas. Varat arī izvēlēties no dažādām WooCommerce tēmām, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes veikala izskatu.

Jā, WooCommerce par to visu rūpējas par jums.

Funkcionalitātes paplašinājumi

Tātad, vai vēlaties paplašināt sava tiešsaistes veikala funkcionalitāti? Lieliski! WooCommerce sniedz jums šo iespēju, izmantojot daudzus jums pieejamus spraudņus.

Sākot no veikala atjaunināšanas līdz veikala ikdienas dublējumiem un beidzot ar SEO, līdz Google Analytics, jūs varat darīt gandrīz visu, instalējot citus spraudņus un integrējot tos WooCommerce.

Kādi ir WooCommerce plusi un mīnusi??

Plusi

 • Daudz bezmaksas un maksas tēmu, no kurām izvēlēties
 • Pilnīga jūsu tiešsaistes veikala kontrole
 • Uzlabotas funkcijas un funkcionalitāte
 • Veikala administratora un klientu konti
 • Liels atbalsts internetā

Mīnusi

 • Varētu būt nedaudz grūts, ja esat iesācējs
 • Jūsu veikala uzturēšana ir jūsu kā īpašnieka atbildība
 • Bieža atjaunināšana
 • Atsevišķa maksa par domēnu un mitināšanu
 • Nedaudz grūti ieviest daudzvalūtu

WooCommerce iestatījumi

Kuponu pievienošana

Ja vēlaties saviem klientiem piešķirt atlaides, izmantojot kuponus, to var izdarīt vietnē WooCommerce.

Vienkārši dodieties uz WooCommerce izvēlni no sava WordPress informācijas paneļa. Pēc tam noklikšķiniet uz “Kuponi”. Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot kuponu”.

Tagad varat pievienot savam kuponam vārdu un cilnē Vispārīgi varat izvēlēties, kuru atlaides veidu izmantosit, kupona vērtību, bezmaksas piegādi un kupona derīguma termiņu..

Cilnē Lietošanas ierobežojums varat iestatīt minimālos un maksimālos kupona izmantošanas tēriņus. Varat arī iestatīt, kuri produkti un produktu kategorijas ir atļauti.

Cilnē Lietošanas ierobežojums varat iestatīt kupona izmantošanas laikus, kā arī katra kupona priekšmetu un lietotāju limitu..

Iestatījumi

Ja vēlaties savai WooCommerce vietnei pievienot vēl dažus pielāgojumus vai izmaiņas, varat vienkārši doties uz WooCommerce iestatījumu sadaļu savā WordPress informācijas panelī..

Turpmāk jūs varat rediģēt savu veikala adresi, valūtas iespējas un vispārīgās iespējas, piemēram, pārdošanas un piegādes vietas un noklusējuma klienta atrašanās vietu.

Labākie WordPress WooCommerce spraudņi

Tagad, kā jau minēju, jūs varat paplašināt sava WooCommerce veikala funkcionalitāti un funkcijas, pievienojot un integrējot citus spraudņus. Šie ir labākie spraudņi, kas jums jāpārbauda savā WooCommerce veikalā. Vai meklējat maksājumu vārtejas spraudņus? Man vienkārši tas bija pārklāts.

? CartFlow

Izmantojot CartFlow, kas instalēts jūsu WooCommerce vietnē, jūs varat viegli pārdot produktus un pakalpojumus, netraucēti izveidojot pārdošanas piltuves. Ar vienas klikšķa pārdošanas piltuvēm jūs varat izveidot un pielāgot izrakstīšanās lapu, pateicības lapu un daudz ko citu.

Starp CartFlow galvenajām iezīmēm ir:

 • Gatavs importēt veidnes ar augstu reklāmguvumu līmeni
 • Savietojams ar visiem lapu veidotājiem
 • Lappuse ar augstu reklāmguvumu līmeni, aizstājot tradicionālo un sarežģīto norēķinu procesu
 • Pielāgota pateicības lapas funkcija, lai palīdzētu pircējiem veikt nākamās darbības

CartFlow ir pilnīgi bez maksas. Ja vēlaties vairāk izrakstīšanās stila opciju, veidņu, norēķinu lauka vadības, pasūtījumu izciļņu un daudz ko citu, varat iegādāties pro versiju.

Apmeklējiet vietni CartFlows

? WooCommerce groza atteikšanās spraudnis

WooCommerce groza atteikšanās atkopšanas spraudnis ir lieliski piemērots, lai notvertu to lietotāju e-pasta adreses, kuri sasniedza norēķinu lapu un pēc tam pameta šo lapu vai nepabeidza pirkumu. Varat sūtīt paziņojumus pa e-pastu, lai atgādinātu par tiem, un nosūtīt turpinājumus.

Atgūstiet zaudētos ieņēmumus, savā vietnē instalējot šo pilnīgi bezmaksas spraudni.

Apmeklējiet WooCommerce groza atteikšanās atkopšanu

WooCommerce tiešā kase

Vai jūs zinājāt, ka, ja jūsu norēķinu process ir vienkāršāks, reklāmguvumu līmenis ir augstāks? Tātad, WooCommerce Direct Checkout spraudnis palīdz vienkāršot norēķinu procesu, katram produktam pievienojot pogu “Pievienot grozam”, lai pircēji varētu izlaist iepirkumu groza lapu un novirzīt uz norēķinu lapu..

Tas nozīmē, ka jūsu pircēji var tieši iziet no paša produkta lapas. Turklāt tas palīdz mudināt viņus iegādāties vairāk. Tik forši!

Apmeklējiet vietni WooCommerce Direct Checkout

WooCommerce MailChimp

Kad jūs vadāt tiešsaistes veikalu, klientu noturēšana ir tikpat svarīga kā jaunu piesaistīšana. Tātad, viens no labākajiem veidiem, kā panākt, lai pašreizējie klienti paliktu jums, un tiek atgādināts, ka jūsu veikals pastāv, ir e-pastu nosūtīšana.

Ja jūsu e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējs ir MailChimp, galvenais ir WooCommerce MailChimp.

WooCommerce Mailchimp spraudnis palīdz jums automātiski abonēt klientus jūsu MailChimp sarakstā pēc tam, kad viņi ir izpildījuši pasūtījumus. Varat arī pievienot tos savām MailChimp interešu grupām.

Tātad, izmantojot šo spraudni, jūs varat savākt pircēju e-pasta adreses un pēc tam nosūtīt viņiem e-pastus par jūsu jaunākajiem produktiem un akcijām. Varat arī izveidot veidlapas, lai tad, kad lietotāji tās aizpilda, viņu informācija automātiski tiktu pievienota jūsu adresātu sarakstam.

Apmeklējiet vietni WooCommerce MailChimp

YITH WooCommerce Ajax produktu filtrs

YITH WooCommerce Ajax produktu filtrs ir jaudīgs WooCommerce spraudnis, kas ļauj pievienot produktiem filtrus, jo vēlaties, lai pircēji izvēlētos tiešāku pirkšanas braucienu, vai ne?

Lielākā daļa klientu labprātāk uzreiz redzētu produktus, kurus viņi meklē, tāpēc filtru pievienošana palīdzēs. Varat pievienot sarakstu, nolaižamo izvēlni, krāsas un etiķetes, lai palīdzētu klientiem atrast nepieciešamo.

Apmeklējiet vietni YITH WooCommerce Ajax produktu filtrs

WooCommerce daudzvalodu

Ja plānojat, ka jūsu tiešsaistes veikals ir atvērts jebkuram cilvēkam pasaulē, iespējams, vēlēsities pievienot daudzvalodu funkcionalitāti, lai tulkotu produktus un saglabātu vienādu valodu visā vietnē, pamatojoties uz klienta valodu..

Tas arī ļauj izsekot krājumiem, nesadalot produktus valodās un sūtīt e-pastus klientiem un administratoriem, pamatojoties uz viņu valodu.

Apmeklējiet vietni WooCommerce Multilingual

SlideDeck

Pievilcīgu elementu, piemēram, slīdņa, pievienošana var palīdzēt piesaistīt vairāk klientu. Jūs varat parādīt savus jaunākos produktus slīdnī un saglabāt savu klientu piesaisti. SlideDeck ļauj pievienot attēlu un video slaidus.

Turklāt tas ir atsaucīgs un SEO draudzīgs.

Jūs pat varat pielāgot slīdni atbilstoši savām specifikācijām.

Apmeklējiet vietni SlideDeck

Secinājums

Zinot, kā izveidot WooCommerce veikalu, jūsu bizness noteikti tiks novirzīts tālu. Jūs varat ne tikai izveidot profesionāla izskata tiešsaistes veikalu, bet arī sniegt klientiem ļoti labu iepirkšanās pieredzi tiešsaistē.

Tātad, ja jūs esat ievietojis tiešsaistes veikala biznesa ideju aizmugurē, tagad ir pienācis laiks sākt darboties jūsu tiešsaistes veikalā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector