Drošs piegāde ir vienkārša: pilnīga WordPress rokasgrāmata

Ja jūs uzskatāt, ka zvaigznīšu rakstīšana ir tā, kas jums ir sniegta, tad piesakieties savam vagonam uz mūsu mēģinājumu izveidot galīgo uz WooCommerce balstītu kravas piegādes rokasgrāmatu, lai palīdzētu e-komercijas jauniesaucamajiem, kas cīnās šajā uzņēmumā. Mēs esam šeit, lai sagatavotu savu ceļu rentabla e-komercijas veikala izveidošanai.


Iesācējiem pārvērtīsim jūsu WordPress vietni par e-komercijas vietni, izmantojot spraudņus WooCommerce un AliDropship. Jūs to varbūt nezināt, bet tas ir labākais apvienojums, ja vēlaties sākt WooCommerce Dropshipping.

Jautājat, kas padara WooCommerce pārākumu par kravas piegādi virs Shopify?

 1. Tas ir vispopulārākais e-komercijas veikala veidošanas veids.
 2. Ja esat iesācējs un ļoti apzināsieties budžetu, WooCommerce ir viszemākās iebraukšanas izmaksas vai pat freemium plāni.
 3. Tam nav ierobežojumu un ierobežojumu produktiem, kurus vēlaties pārdot (Shopify veikali lūdz lietotājus ievērot viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus un apmaksas nosacījumus, vai arī jums ir jāmaksā papildu maksa 2% apmērā par visiem jūsu darījumiem).

Tā kā šis ir garš un detalizēts kravas piegādes princips, mēs to esam sadalījuši dažādās sadaļās, kurās varat nokļūt, izmantojot tālāk norādīto navigāciju.

Contents

Kas ir Dropshipping?

Vispirms runāsim par pamatiem. Kas ir dropshipping?

Droša piegāde ir piegādes ķēdes pārvaldības metode, kad pārdevējs veikalā neuzglabā noteikta produkta krājumus. Tā vietā pārdevēji klienta pasūtījumu nodod trešajai pusei vai citiem vairumtirgotājiem, kuri pēc tam preces tieši nosūta klientam.

Tātad, kā jūs nopelnīsiet kā kravas nosūtītājs vai mazumtirgotājs?

Jūs gūstat peļņu no starpības starp vairumtirdzniecības cenu un mazumtirdzniecības cenu. Dažreiz jūs varat nopelnīt uz komisijas maksas, pamatojoties uz viņu vienošanos ar vairumtirgotāju.

Kravas pārvadāšana mazina raizes par noliktavas izveidošanu vai krājumu iegādi bez taras.

Kādas ir pilienu piegādes galvenās priekšrocības?

Salīdzinot ar tradicionālajām uzņēmējdarbības shēmām, ir ļoti daudz priekšrocību, lai patronizētu kravas piegādes biznesu. Tradicionālajā sistēmā pārdevējs savus produktus krāj savā noliktavā, izveido tīmekļa vietni, un, kad klients pērk no savas tīmekļa vietnes, pārdevējs saņem preci noliktavā un nosūta klientam. Kad jūs dodaties ar kravas pārvadāšanu, šeit ir norādītas priekšrocības:

 • Nepieciešamas nelielas investīcijas un pieskaitāmās izmaksas – atšķirībā no tradicionālās uzņēmējdarbības, kurai ir nepieciešams ievērojams kapitāls, lai sāktu pirkt akcijas, lai pārdotu, citas maksas, piemēram, glabāšanas nodevas, ceļazīmes un citas prasības.
 • Viegli sākt – e-komercijas vietnes izveidošana ir daudz vienkāršāka nekā tradicionālās. Jums nav jāuztraucas par sava veikala nomas līgumiem, kuģniecības pakalpojumu sniedzējiem, krājumu uzskaiti grāmatvedības vajadzībām un daudz ko citu.
 • Elastīga atrašanās vieta – tā kā e-komercijas preču piegādes uzņēmums nodarbojas ar piegādi, jums nav jāuztraucas par atrašanās vietu uzņēmuma atrašanās vietā. Jūs varat pārsūtīt jebkurā laikā.
 • Mērogojamība – vienīgais, kas jums jāpielāgo, ir jūsu spēja piedāvāt klientu atbalstu un gandarījumu.

Kādi ir drošas piegādes trūkumi??

Šāda veida uzņēmējdarbības lielākais negatīvie punkti ir peļņa un peļņa, kas jums var būt vērsta divos veidos:

 • Jūsu piegādātājs var iekasēt augstāku cenu, jo viņi nodarbojas ar produktu izpildi.
 • Ja jūsu produkts nav pārāk unikāls un to ir viegli pārdot, jūs varētu atrast daudz konkurentu šajā nozarē, un viņi varētu piedāvāt zemākas cenas klientiem. Šis faktors var arī kaitēt jūsu piemaksām.

Piegādes problēmas, piegādātāju kļūdas un inventāra problēmas ir arī kravas piegādes trūkumi. Ja jūsu piegādātājs izjauc pasūtījumu, jūs kā kravas piegādātājs būsit atbildīgs par vainu un kļūdu.

Elementi, kas nepieciešami, lai sāktu kravas piegādi

Kravu pārvadājumi nav ideāls bizness, bet tas ir lieliski piemērots uzņēmējiem, kuri vēlas uzsākt tiešsaistes pārdošanas biznesu.

Tātad, kādas ir lietas, kas jums vajadzīgas, lai sāktu šo kravas piegādes biznesu?

1. elements: Preču un preču piegādes un piegādātāji

Protams, jums vienmēr jāsāk atrast kvalitatīvus produktus, kurus varat piegādāt. Tagad ir jāņem vērā divas lietas:

 1. Pats produkts – jums ir jādomā un jāatrod produkti, kas ir pieprasīti jūsu nišas tirgū. Atrodiet produktu, ko cilvēki vēlas, bet kurā nav daudz konkurentu pārdevēju.
 2. Uzticams piegādātājs – piegādātājam ir milzīga ietekme uz jūsu biznesu. Jums jāatrod pareizais piegādātājs ne tikai tāpēc, ka viņš piedāvā produktus, bet viņam jābūt arī uzticamam arī attiecībā uz sūtījumu un savlaicīgumu.

2. elements: jūsu e-komercijas veikals

Pēc tam, kad esat atradis savam biznesam piemērotu piegādātāju un produktu, jums jāuzsāk e-komercijas veikals, kurā varat parādīt un pārdot savus produktus.

Lielākā daļa pārdevēju nodarbojas ar preču piegādi Amazon vai eBay, taču tur notiek spēcīga konkurence. Tātad, es to neiesaku.

Jūs varat vienkārši izveidot savu e-komercijas veikalu, izmantojot savu personisko pieskārienu. Jūs zaudēsit iebūvēto Amazon auditoriju, taču tai noteikti ir vairāk priekšrocību:

 1. Jums var būt savs zīmols – izmantojot savu veikalu, jums nav tieši jākonkurē ar pārdevējiem, lai piedāvātu tos pašus produktus atšķirībā no Amazon vai eBay.
 2. Jūs varat veidot ilgtermiņa aktīvus – izmantojot savu e-komercijas mārketinga kanālu, varat izveidot savu e-pasta sarakstu, kas tiek uzskatīts par vienu no augstākajiem ieguldījumu atdeves rādītājiem..
 3. Jūs kontrolējat – jums nav jāuztraucas, jo jums pieder veikals un jūs pilnībā to kontrolējat. Tātad problēmas ar Amazon vai eBay jūs neietekmēs.

Kāpēc WooCommerce pār Shopify

Nu, Shopify ir pārāk komercializēts, kas nozīmē, ka viņiem ir kvalitatīva mārketinga komanda, kurai maksā komisijas maksa. Viņu komisija tiek segta, kad jūs maksājat par reģistrēšanās maksu šajā platformā.

No otras puses, WooCommerce ir bezmaksas rīks, kuru varat izmantot, lai izveidotu savu e-komercijas veikalu. Tā ir iebūvēta WordPress platforma un viens no populārākajiem WordPress e-komercijas spraudņiem.

Pat ja esat iesācējs, no WordPress vietnes varat izveidot un vadīt unikālu, profesionālu tiešsaistes veikalu, jo tam nav vajadzīgas tehniskas zināšanas, un tas gandrīz nav jāpieprasa. Dodieties uz mūsu soli pa solim WooCommerce vietnes iestatīšana, ja vēlaties uzzināt vairāk.

Galvenie iemesli, kāpēc WooCommerce ir labāks

1. Cenu noteikšana

WordPress un WooCommerce noteikti ir bezmaksas! Viss, kas jums jādara, lai vadītu WooCommerce veikalu, ir sava tīmekļa mitināšanas iegāde, kas jāatspoguļo kā ieguldījums. Tas aizņem tikai 5 USD mēnesī atkarībā no paketes, kas jums būs nepieciešama.

Ja šobrīd budžets ir pārāk ierobežots, jums nav jāuztraucas, jo WooCommerce ir bezmaksas spraudnis. Jūs varat atvērt tiešsaistes veikalu ar mazāk nekā 100 ASV dolāriem. Labāka mitināšana un WooCommerce premium versijas jaunināšana var notikt vēlāk, kad jūsu bizness sāk darboties.

No otras puses, Shopify prasa 29 USD mēnesī. Shopify neiebilst, ja jūsu bizness tikai sākas vai jūsu pārdošanas apjomi nepalielinās; viņi joprojām ņems USD 29 mēnesī. Premium Shopify motīvu cena ir no 140 USD mēnesī.

Ja vēlaties, lai veikalā būtu vairāk funkciju, tās noteikti iekasēs maksu par katru lietotni, kuru vēlaties pievienot sava veikala uzlabošanai. Tātad, ja jūs meklējat startēšanu ar zemākām izmaksām, jums vislabāk der WooCommerce.

2. Elastība

Lēts? Jā, WooCommerce varētu būt populāri saukt par lētu, taču, runājot par tā funkcijām, tā ir bumba!

WooCommerce piedāvā lielāku elastīgumu nekā Shopify. Vietnē Shopify jūs varat darīt tikai to, ko viņi vēlas, lai jūs darītu ar minimālu piekļuvi. Bet vietnē WooCommerce jūs varat darīt visu, ko vēlaties, ar plašu piekļuves spektru šai platformai.

Jums nav jāuztraucas par to, ka esat tehniski zinošs, lai būtu elastīgs. WooCommerce un WordPress piedāvā daudz spraudņu, no kuriem jūs varat izvēlēties, neatkarīgi no tā, vai tie ir bezmaksas vai premium. Jūs varat atlasīt tik daudz spraudņu, cik vēlaties. Jebkurus spraudņus, par kuriem jūs domājat, varat pieteikties, lai padarītu jūsu tiešsaistes veikalu edgier, nekā tas ir jūsu konkurentiem.

3. Nav produktu ierobežojumu

WooCommerce ir ne tikai bezmaksas, kad runa ir par samaksu, bet arī dod jums brīvību pārdot vēlamos produktus.

Shopify lūdz ievērot viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, kas nozīmē, ka dažas preces šajā platformā nav atļauts pārdot. Shopify ir arī iebūvēta norēķinu sistēma, taču tie neierobežo jūs to neizmantot. Cita lieta ir tas, ka, ja jūs vēlaties izmantot citu maksājumu vārteju, viņi iekasēs no jums 2% par katru jūsu veikto darījumu.

Daži produkti, kas ir aizliegti Shopify, ir matu pieaudzēšana, seksa rotaļlietas, e-cigaretes utt.

Izvēloties lietot Shopify, ņemiet vērā, ka jums jāievēro kāda cita noteikumi, un, ja viņš nolemj mainīt savus noteikumus, jūs esat ieskrūvēts un iestrēdzis.

Salīdzinājumā ar WooCommerce tā ir atvērtā pirmkoda programmatūra. Jūs esat tas, kurš izveidos savus noteikumus bez ierobežojumiem produktiem, kurus vēlaties pārdot. Jūs pat varat izvēlēties no a maksājumu vārtejas spraudņu dažādība.

Kas jums nepieciešams, lai izveidotu WooCommerce Dropshipping veikalu

Tagad šeit ir lietas, kas jums vajadzīgas, ja nolemjat izveidot savu dropshipping veikalu ar WooCommerce.

1. Hostings un domēna vārds

Domēna vārds parasti ir pastāvīgā adrese, kas jūs identificē internetā. Piemēram, mydropshipstore.com.

Lūk, padoms. Jūsu domēna vārdam jābūt:

 • Atbilstošs
 • Neaizmirstams
 • Brandable

Ja jums tagad pieder domēna vārds, nākamā saraksta lieta ir tīmekļa mitināšana. Atrodiet uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš jūsu failus glabās savos serveros. Jaudīgs mitināšanas pakalpojums padarīs jūsu WordPress / WooCommerce vietni darbīgu bez problēmām.

Ja vēl neesat izlēmis par tīmekļa mitināšanu, apskatiet vietni SiteGround, jo tie piedāvā:

 • Pieejama cena – par visu gadu jums jāmaksā tikai 70 USD.
 • Lielisks sniegums – kurš gan nevēlētos ātri ielādēt lapu? Arī SiteGround to piedāvā!
 • Bezmaksas SSL sertifikāts – viens no būtiskajiem e-komercijas veikala veidošanas elementiem ir SSL sertifikāts. Izmantojot vietni SiteGround, viņi to piedāvā saviem abonentiem bez maksas.
 • Vienkārša WordPress instalēšana – varat sākt veidot veikalu sev ērtā laikā.
 • Lielisks atbalsts, izmantojot tiešraides tērzēšanu un tālruni – ja rodas kādas nepatikšanas, viņu atbalsta komanda vienmēr ir tur, kas jums palīdzēs.

Vietne Ground arī dod jums iespēju iegādāties savu domēna vārdu tikai par USD 15 gadā. Nav slikti, pareizi?

Apmeklējiet vietni SiteGround

2. WordPress un WooCommerce spraudnis

WordPress un WooCommerce spraudni var bez maksas lejupielādēt vietnē WordPress.org. Jums ir jālejupielādē abas programmatūra jūsu resursdatorā, bet, ja kā tīmekļa mitinātāju izvēlaties SiteGround, viņi visu darīs jūsu vietā.

3. Uz reklāmguvumiem orientēta WordPress / WooCommerce tēma

Vietnes apmeklētāju procentuālā daļa, kas veic pirkumu, ir jūsu veikala reklāmguvumu līmenis. Ja vēlaties panākt lielāku reklāmguvumu, jums jāapsver WooCommerce tēmas iegāde, kas jums var palīdzēt.

Augstākās klases motīvus var iegādāties, sākot no 60 USD līdz 100 USD, taču, ja jums ir ierobežots budžets, ir daudz bezmaksas WooCommerce motīvu, no kuriem izvēlēties.

4. Pēc izvēles: specializēts WooCommerce kravas piegādes spraudnis

Tas ir atkarīgs no uzņēmējdarbības veida, kuru vēlaties veidot kopā ar saviem piegādātājiem. Ja vēlaties paplašināt savu veikalu ar lielākiem produktiem, jums vajadzētu izvēlēties īpašu WooCommerce spraudni, kas tieši savieno jūs ar AliExpress piegādātājiem.

Bet, ja jūs pārdodat tikai dažus produktus ar vienu piegādātāju, jūs varat ievērot parasto WooCommerce funkcionalitāti.

Kā atrast DropShipping piegādātājus un produktus

Šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā, meklējot pareizo piegādātāju un produktus, kas palielina jūsu peļņu.

Kā zināt, vai precei ir labs kravas pakalpojums

Katrs mazumtirgotājs meklē produktu, kas ir labs kravas tirgum. Divas atbilstošas ​​norādes, izvēloties produktu, kam ir potenciāls gūt panākumus kravas piegādē:

 • Produkti, kas ir diezgan labi pazīstami tirgū, bet kuriem ir maz konkurentu.
 • Produkti, kuriem ir konkurētspējīgas cenas, lai jūs varētu pievienot pietiekami daudz peļņas sava biznesa izaugsmei.

Ja esat iesācējs dropshipping nozarē, es iesaku pārdot nišā, kurā esat pieradis. Tas ir daudz vieglāk, jo jūs jau saprotat tirgu.

Apsveriet produktus, kuru cena ir mazāka par 200 USD

Sāciet pētīt produktus, kuru cena ir mazāka par 200 USD. Kāpēc? Tā kā šo cenu diapazonu ir daudz vieglāk pārdot. Jūs drīzāk maksājat 200 USD par produktu, nevis maksājat apmēram 600 USD, vai ne? Lai pārliecinātu pircējus iegādāties dārgu preci, būtu nepieciešams daudz vairāk laika un pūļu.

Ņemiet vērā arī kompensācijas. Ja jūs pārdodat savus produktus, kas ir zemāki par 200 ASV dolāriem, daži pircēji, kuri saņēmuši produktu ar trūkumiem, lūgs atmaksu. Kompensāciju piešķiršana, kas mazāka par 200 USD, pārdevējam nav pārāk sāpīga.

Turklāt ņemiet vērā produktus ar MAP (minimālā reklamētā cena). Tas nozīmē, ka jums ir ierobežoti noteikt savas izmaksas par šo produktu.

Esiet informēts par izstrādājuma lielumu

Ir ļoti svarīgi ņemt vērā to produktu izmērus, kurus jūs pārdosit. Lielākā daļa produktu ir no Ķīnas, un tas prasīs vairāk dienu, pirms tas nonāks pie klienta.

Ja izvēlaties liela izmēra produktu, maksa par pārvadāšanu būs daudz augstāka. Daži pārvadājumu pakalpojumu sniedzēji ierobežo produktu izmērus un svaru. Tāpat kā ePacket piegāde, atkarībā no izmēra, viņi var nosūtīt tikai ne vairāk kā 2 kilogramus (4,4 mārciņas).

Ja plānojat iegādāties produktus no AliExpress vai kāda cita ķīniešu piegādes veida piegādātāja, ņemiet vērā, ka pārdoto produktu svars un izmērs atbilst ePacket mērīšanas vadlīnijām..

Kur meklēt produktus

Ja jums ir vajadzīgas idejas par produktiem, ar kuriem tiek piegādāts kravas kuģis, šeit varat apskatīt dažus ieteikumus:

 • Dodieties uz Amazon.com un meklējiet produktu idejas. Tā ir piemērota vieta, kur sākt, jo Amazon veic 50% patērētāju meklēto produktu, tagad dominējot Google.
 • Varat arī apskatīt populārākos produktus sociālās iepirkšanās vietnēs, piemēram, Wish, Massdrop un Fab.
 • Apsveriet iespēju izmantot atslēgvārdu izpētes rīkus, piemēram, Atslēgvārdu plānotājs un KWFinder, lai uzzinātu, kuri produkti galvenokārt tiek meklēti Google. Ja vēlaties redzēt produkta pieprasījuma izmaiņas, mēģiniet izmantot Google Trends.

Piegādātāju atrašana, lai piegādātu produktus jūsu izvēlētiem produktiem

Kad esat pabeidzis lēmumu par produktu, kuru pārdosit, sāciet meklēt labākos produktu piegādātājus savam kravas piegādes veikalam.

Šeit ir daži ieteikumi:

AliExpress – Tas ir populārākais piegādātāju tiešsaistes avots no Ķīnas. Jūs varat atrast īpašu WooCommerce spraudni, kas tieši savieno jūs ar piegādātājiem AliExpresss.

SaleHoo – palīdz jums atrast labu produktu piegādātājus caur viņu piegādātāju direktoriju.

Google – protams! Google tas viss ir. Vienīgais, ka tas var parādīt ne tik uzticamu piegādātāju. Labāk ir rūpīgi pārlūkot, lai atrastu sev piemērotāko piegādātāju.

WorldWide zīmoli – Tas ir apjomīgs sertificētu vairumtirgotāju un dropshippers direktorijs. Jums ir jāpievienojas dalībai, lai iegūtu piekļuvi direktorijam USD 224 apmērā.

Vietējās izstādes – izstāžu apmeklēšana ir labs veids, kā satikt dažādus piegādātājus un ražotājus.

Izvēloties labāko piegādātāju, pārliecinieties, ka tie tiek veltīti piegādes grafikam, uztur veselīgu saziņu un tiek nodrošināta produkta kvalitāte, jo tas rada pircēju apmierinātību.

Soli pa solim preču piegādes veikala izveidošanā, izmantojot WooCommerce

1. Reģistrējieties mitināšanai

Ja jūs joprojām esat sava kravas piegādes uzņēmuma plānošanas stadijā un vēl neesat saņēmis mitināšanu, es ieteiktu SiteGround.

Reģistrēšanās procesā varat sākt reģistrēt savu domēna vārdu savam e-komercijas veikalam, maksājot tikai USD 15,95 gadā. Ja jums jau ir domēns, varat vienkārši atlasīt opciju “Man jau ir domēns”.

Lai pabeigtu reģistrācijas procesu, aizpildiet pamata konta informāciju un maksājuma informācijas veidlapu.

Kad esat pabeidzis, tagad varat sākt instalēt WordPress un WooCommerce spraudni. Tā kā vietni jūs izmantojat kā vietni, WordPress un WooCommerce instalēšana ir ļoti vienkārša. Tikai daži klikšķi un esat veicis pirmo soli.

Apmeklējiet vietni SiteGround

2. Konfigurējiet WooCommerce

Šajā posmā, kad WordPress un WooCommerce spraudnis jau ir instalēti, tagad jūs varat konfigurēt WooCommerce no sava WordPress informācijas paneļa. Vienkārši dodieties uz WooCommerce iestatīšanas vedni un

Cilne Veikala iestatīšana

Šajā posmā tiek ievadīta jūsu veikala pamatinformācija, piemēram, adrese vai atrašanās vieta, valūta, kuru jūs pieņemat kā maksājumu, un pārdoto produktu veids. Tā kā jūs nodarbojaties ar kravas pārvadāšanu, atlasiet fiziskus produktus.

Cilne Maksājums

Šajā sadaļā jums jākonfigurē, par kuru norēķinu sistēmu vēlaties vienoties. Pēc noklusējuma viņiem ir Stripe un PayPal kā maksājumu vārteja.

Ja vēlaties izmantot Stripe, WooCommerce var jums izveidot Stripe kontu. Vienkārši atzīmējiet izvēles rūtiņu un ievadiet savu e-pasta adresi.

Vēl viena lieta, lietojot WooCommerce, jūs varat izvēlēties jebkuru maksājumu vārteju, nemaksājot papildu nodevas, salīdzinot ar Shopify.

Piegādes cilne

Iesācējiem iesūtījumā jūs varat izvēlēties Live tarifu vai Vienotas likmes iespēju. Bet, tā kā jūsu bizness aug, jums ir jānosaka savas nosūtīšanas likmes iespējas, jo katrs kravas piegādes piegādātājs ir atšķirīgs.

Šajā cilnē es iesaku noņemt izvēles rūtiņu lielākajai daļai opciju, jo ir daudz labākas opcijas, kuras varat izmantot savam tiešsaistes veikalam.

Aktivizēt cilni

Ja jūs izvēlējāties automatizētus nodokļu aprēķinus un faktiskās nosūtīšanas likmes, jums tiks lūgts aktivizēt Jetpack. Bet, ja nevēlaties, lai tas tiktu instalēts jūsu vietnē, varat noklikšķināt uz saites Izlaist šo darbību.

Kad būsit konfigurējis WooCommerce, tiks parādīts veiksmes ekrāns, un tagad varēsit pāriet uz sava tiešsaistes veikala motīva izvēli..

Apmeklējiet vietni WooCommerce

3. DropShipping tēmas izvēle

Lieliskas tēmas izvēlei būs ievērojama ietekme uz jūsu vietnes reklāmguvumu līmeni. Tas piesaistīs vairāk klientu un vietņu skatītāju. Es iesaku izmantot Astra tēma. Tā ir labi pazīstama kā ātrākā un uzticamākā bezmaksas WordPress tēma. Kā veiksmei būtu, tā mums ir visaptverošs Astra tēmas pārskats jūs varētu vēlēties iziet cauri.

Astra izmantošana kā vietnes motīvs ļaus ietaupīt laiku vietnes pielāgošanai. Tas nodrošina ļoti daudz izkārtojumu, kurus varat pārvaldīt ar savu personīgo pieskārienu. Astra tiek uzskatīta par vieglāko tēmu tirgū, kas vietnes veiktspēju padara vēl labāku un uzticamāku.

Tā ir lietotājam draudzīga tēma, kas jums nav jāsalauza, lai veikals būtu padarīts profesionāli padarīts. Jūs to varat viegli un ērti pielāgot. Tas nodrošina iepriekš izveidotus vietņu paraugus, no kuriem jūs varat izvēlēties, un pielāgot to tā, kā vēlaties.

Apmeklējiet Astra

4. Sāciet pievienot produktus savai lapai

Kad esat pabeidzis konfigurēt savu vietni un izvēlēties sev piemērotāko motīvu. Ir pienācis laiks pievienot savus produktus savam tiešsaistes veikalam!

Produktu pievienošana galvenokārt ir atkarīga no tā, kuru produktu jūs pārdodat.

 • Ja jūs pārdodat tikai dažus produktus, produktu pārvaldīšanai varat izmantot noklusējuma WooCommerce sistēmu.

Vienkārši dodieties uz sadaļu Produkti, pēc tam informācijas panelī pievienojiet jaunu un sāciet pildīt informāciju par produktu.

Produkta lapas apakšējā sadaļā redzēsit sadaļu Produktu dati, kur varēsit izvēlēties produkta veidu, cenu noteikšanu, nosūtīšanu un citas iespējas.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Publicēt. Ja vēlaties pievienot vairāk produktu, vienkārši atkārtojiet to pašu procesu.

Es ieteiktu lietot WooCommerce Dropshipping Suppliers Pro lai palīdzētu jums pārvaldīt savus produktus, galvenokārt, kad preces iegādājāties no dažādiem piegādātājiem. Jūs varat izveidot visu savu piegādātāju sarakstu, kā arī piešķirt tiem atbilstošus produktus, ko viņi jums piegādā. Varat arī nosūtīt automātiskus paziņojumus piegādātājiem, kad kāds pērk produktu no jūsu vietnes. Jūs pat varat importēt pārskatus par savu produktu krājumiem.

 • Ja jūs saņemat savus produktus no AliExpress, jūs varētu apsvērt WooCommerce dropshipping spraudni, kas ļauj jums darbināt dropshipping veikalu autopilotā..

Jūs varat mēģināt WooDropship spraudnis 7 dienas bez maksas. Pēc izmēģinājuma perioda cenas sākas ar USD 14 mēnesī.

Ko tas dara? Nu, jūs varat automātiski pievienot AliExpress produktus savam WooCommerce veikalam un pats izlemt par cenu noteikšanu. Jūs saņemsit arī automātiskus paziņojumus, tiklīdz jūsu iegādātajam produktam būs cenu izmaiņas vai nulle būs noliktavā, lai jūs varētu nekavējoties atjaunināt savu veikalu. Jūs iegūsit produktu attēlus no AliExpress un rediģēsit tos, izmantojot lietotnē ievietoto attēlu redaktoru.

Pasūtījumu izpilde tiek arī automatizēta, kas nozīmē, ka, tiklīdz klients no jums pērk, produkts tiek automātiski pievienots AliExpress grozam ar klienta informāciju un tas tiek piegādāts jums.

5. Citi WooCommerce spraudņi, kas var jums palīdzēt

Jums jau ir pilnībā funkcionējošs dropshipping veikals. Bet, tā kā jūs izmantojat WordPress un WooCommerce, varat instalēt vēl dažus spraudņus, kas palīdzēs strauji palielināt jūsu biznesu.

Atrodiet spraudņus, kas var jums palīdzēt:

 • Optimizējiet sava veikala SEO klasifikāciju, izmantojot tādus spraudņus kā Rauga SEO
 • Izveidojiet dažādus veidlapu veidus
 • E-pasts klientiem, kuri ir atteikušies no saviem groziem
 • Izveidot E-pasta saraksts

Kas ir AliDropship?

Vēl viens spraudnis, kuru varat izmantot, lai integrētu AliExpress ar savu WooCommerce veikalu, ir AliDropship. WooDropship un AliDropship ir maz kopīgu iezīmju, taču AliDropship darbojas gan WordPress, gan WooCommerce, savukārt WooDropship ir paredzēts tikai WooCommerce.

Tas ir arī viens no vispazīstamākajiem e-komercijas spraudņiem AliExpress Dropshipping biznesa modelim. AliDropship dod iespēju katram uzņēmējam pārdot produktus, kuru pamatā ir AliExpress. Tas ir WordPress spraudnis, kas pārvērš jūsu vietni par dropshipping veikalu, kas tieši importē produktus no AliExpress.

Tas piedāvā plašu funkciju klāstu, piemēram, neierobežotu produktu importēšanu, neierobežotu automatizētu pasūtījumu izpildi, cenu automatizāciju, produktu informācijas automātisko atjaunināšanu un daudz ko citu..

Apmeklējiet vietni AliDropship

Cenu noteikšana

AliDropship ir vienreizēja dalības maksa, sākot no 89 USD. Tas ietver iebūvētās motīvas, produktu pielāgošanu, neierobežotu produktu skaitu, produktu variācijas un WooCommerce atbalstu.

Jūs joprojām varat atlasīt tonnas tēmu vietnē WooCommerce, izvēloties spraudņa AliDropship WooCommerce versiju. Vienreizējā maksājuma dalības maksā ietilpst visas funkcijas, bez ierobežojumiem to, ko vēlaties izmantot.

AliDropship labākās iespējas:

 • Kā iesācējs jūs varat vienkārši sākt savu dropshipping veikalu ar jau iebūvētām tēmām. Varat arī integrēt WooCommerce, lai iegūtu atvērtāku avotu un pielāgojamu sistēmu.
 • Chrome paplašinājums – AliDropship ir hroma paplašinājums, kurā jūs varat automātiski importēt AliExpress produktus tieši savā tiešsaistes veikalā.
 • Tas nodrošina datu ievades automatizāciju pasūtījumu izpildei.
 • Vienkārša uzstādīšana – varat instalēt šo spraudni, vienkārši lejupielādējot zip failu un augšupielādējot spraudni savā WordPress vietnē.
 • 100% veikala īpašumtiesības – atšķirībā no citiem spraudņiem, AliDropship veikala īpašumtiesības tiek garantētas, jo tas tiek pārvaldīts, izmantojot WordPress vietni.
 • Produktu pārskatu importēšana – šī funkcija ir lieliska, it īpaši kā pierādījums tam, ka jūsu pārdotajam produktam ir laba kvalitāte. Dažiem spraudņiem viņiem nav šāda veida funkciju, vai arī jums par to ir jāmaksā papildus.

Kā instalēt spraudni AliDropship

Kad esat iegādājies spraudni AliDropship, varat doties uz savu WordPress informācijas paneli. Izvēlnē Spraudņi noklikšķiniet uz Pievienot jaunu un Augšupielādēt spraudni. Pārlūkojiet .zip failu un noklikšķiniet uz Instalēt tūlīt.

Pēc instalēšanas tagad varat aktivizēt spraudni.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis spraudnis nedarbojas ar WooCommerce tēmām, tāpēc jums ir jāpārslēdzas uz AliDropship iebūvētās tēmas. Ir bezmaksas motīvi, kurus varat vienkārši lejupielādēt un instalēt savā vietnē.

Kad tēma ir iestatīta, tagad varat ievadīt licences atslēgu un aktivizēt.

Secinājums

Gan WooCommerce, gan AliDropship ir lieliski izmantojamie spraudņi. Bet, ja jūs esat iesācējs ar ierobežotu kapitālu, es iesaku jums izmantot WooCommerce, jo tas ir bezmaksas spraudnis un funkcijām bagāts spraudnis.

AliDropship spraudnis labi darbojas, lai pārvaldītu jauno dropshipping veikalu, tieša koordinācija ar AliExpress Piegādātājiem ir nenovērtējama biznesa īpašniekiem. Ja vēlaties bez problēmām pārvaldīt produktu augšupielādi un koordinēt darbību ar AliExpress piegādātājiem, varat ieguldīt AliDropship spraudnī. Viņu plašais funkciju un tēmu klāsts ir neatvairāms bonuss šiem ieguldījumiem.

Tā vienreizējā maksājuma iespēja varētu būt potenciāla lauzēja jauniem veikalu īpašniekiem, taču tā būs visnotaļ vērtīga, pateicoties tā vismodernākajām funkcijām..

Tātad, dodieties uz priekšu un veiciet savu kravas piegādes biznesu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map