10+ labākie WooCommerce norēķinu vārtejas spraudņi

Jūs strādājat ne tikai tāpēc, lai apkalpotu klientus, vai ne? Protams, jūs vēlaties piesaistīt vairāk pārdošanas. Ir svarīgi, lai jūs izvēlētos vislabāko maksājuma veidu savam biznesam. Tāpēc šajā rakstā es iepazīstināšu jūs ar labākajiem WooCommerce maksājumu vārtejas spraudņiem jūsu WordPress vietnei..


WooCommerce ļauj jums izveidot tiešsaistes veikalu ar savu WordPress vietni. Varat pievienot savus fiziskos produktus, digitālos produktus un abonementus. Tomēr tikai dažas noklusējuma maksājuma iespējas ir integrētas WooCommerce. Neuztraucieties, jo ir daudz bezmaksas un premium WooCommerce maksājumu vārtejas spraudņu, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Kas ir norēķinu vārteja un kā par to izlemt?

Maksājumu vārteja ir vienkārši tīmekļa programma, kas ļauj jums kā uzņēmuma īpašniekam pieņemt un apstrādāt tādus maksājumus kā debetkartes un kredītkartes. Tātad, ja jūs vadāt tiešsaistes veikalu, jums ir nepieciešams maksājumu vārteja. Bet, ja maksājumus vēlaties pieņemt tikai fiziskajā veikalā, jums nav nepieciešams maksājumu vārteja.

Tagad ir divi galvenie maksājumu vārteju veidi:

 • Novirzīšanas vārti
 • Tiešā vārteja

Kad klientam, maksājot, jāpamet jūsu vietne, un pēc tam viņš tiek novirzīts uz uzņēmuma vietni, kas pārvalda maksājumu vārteju, to sauc par novirzīšanas vārteju. Tas ir labākais risinājums, ja nevēlaties būt atbildīgs par klientu personiskās un kredītkartes informācijas apstrādi.

No otras puses, ja klients maksā tieši jūsu vietnē, to sauc par tiešo vārteju. Tas ir labākais risinājums lielākajai daļai uzņēmumu, jo tas ir profesionālāks un palīdz veidot uzticēšanos jūsu klientu vidū. Bet, lūdzu, pārliecinieties, vai jūsu vietnes drošība vienmēr ir atjaunināta.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka jūsu maksājumu vārtejai jāspēj pieņemt darījumus no jūsu valsts un klientu izcelsmes valsts, lai nerastos konflikti. Labākais risinājums, lai to novērstu, ir tad, ja jūs mēģināt sajaukt un saskaņot savus vārtus. Varat arī iestatīt vārteju, kas aptver lielāko daļu jūsu klientu, un jūs varat piedāvāt alternatīvus vārtejas.

Kādi ir labākie WooCommerce maksājumu vārtejas spraudņi?

1. WooCommerce Stripe Payment Gateway

Ja jūsu bizness attiecas uz dažādām pasaules valstīm, WooCommerce Stripe Payment Gateway ir lieliski piemērots jūsu WordPress vietnei. Tas veic uzņēmējdarbību 32 valstīs. Tas ir gandrīz jebkur pasaulē, labi?

Tas pieņem kredītkaršu maksājumus tieši jūsu veikalā. Tas pieņem Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club kartes un pat Bitcoin. Tam ir arī Web Payments API integrācija, kurā klienti var viegli norēķināties, izmantojot maksājuma informāciju, kas iestatīta viņu mobilajās ierīcēs vai pārlūkprogrammās, kas atbalsta Web Payments API.

Tas ir par brīvu. No jums tiek iekasēta maksa tikai tad, kad nopelnāt naudu, un šie ienākumi tiek pārskaitīti uz jūsu banku 7 dienu laikā.

2. WooCommerce Paypal Checkout norēķinu vārteja

Runājot par maksājumu apstrādi, PayPal ir viena no uzticamākajām un plaši izmantotajām maksājumu vārtejām.

PayPal kase ļauj tiešsaistē pārdot savus produktus un abonementus, izmantojot papildinājumu konteksta kasē. Šis papildinājums palīdz izpildīt drošības prasības jūsu e-komercijas vietnei, nemainot vietnes motīvu.

Tajā tiek izmantots modālais logs, kas tiek mitināts PayPal serveros, taču klienti pēc viņu izrakstīšanās tiks novirzīti atpakaļ uz jūsu vietni..

Jums nav vajadzīgas nekādas API atslēgas, jo ir ļoti viegli izveidot savienojumu ar PayPal, izmantojot integrēto PayPal iestatīšanu (ērta iestatīšana)..

3. Amazon Pay WooCommerce norēķinu vārteja

Ja jūsu klienti arī pasūta no Amazon, tad varat arī Amazon Pay pievienot savai WooCommerce vietnei. Amazon Pay ļauj miljoniem Amazon klientu pasūtīt no jūsu vietnes, izmantojot informāciju, kas viņiem ir viņu Amazon kontā.

Izmantojot Amazon Pay WooCommerce spraudni, jums var būt šādas funkcijas:

 • Pielāgota lapa “Paldies”, kad jūsu klients pabeidz darījumu
 • Amazon Pay transakcijas ID
 • Pārdevēja pasūtījuma atsauces ID
 • Darījumu vēstures žurnāls
 • Darījuma Sandbox un Live režīms

4. WooCommerce laukums

Kvadrāts ir vislabākais mazajiem uzņēmumiem, kas pārdod preces tiešsaistē un fiziskā veikalā. Tas apstrādā galvenās kredītkartes, Apple Pay un Android Pay.

Izmantojot WooCommerce Square, varat sinhronizēt savus krājumus starp WooCommerce un Square POS. Tas arī ļauj veikt maksājumus tieši tiešsaistes veikalā.

Viena lieta, kas jāņem vērā pirms šī spraudņa izmantošanas, ir tāda, ka jūsu vietnei ir jābūt SSL sertifikātam.

5. PayPal vietnei WooCommerce

PayPal for WooCommerce spraudnis ļauj jums pievienot PayPal maksājuma iespējas savai WooCommerce vietnei. Izmantojot bezšuvju PayPal integrāciju ar WooCommerce, visi iespējamie darījumu dati tiek reģistrēti gan PayPal, gan WooCommerce, padarot darījumu pārvaldību ērtāku no PayPal vai WooCommerce pasūtījumu vēstures..

Tas atbalsta arī WooCommerce maksājuma pilnvaras, lai pircējiem būtu iespēja saglabāt maksājuma informāciju, lai veiktu vienkāršāku un ātrāku izrakstīšanos, kad viņi atkal pasūta no jūsu veikala..

Un, ja jūs saņemat pārdošanas apjomus apmēram USD 1000 mēnesī, jūs iegūsit bezmaksas PayPal Payments Pro jaunināšanu.

6. WorldPay for WooCommerce

WorldPay for WooCommerce spraudnis ļauj pieņemt kredītkaršu maksājumus, izmantojot drošu mitinātu maksājumu lapu, pat ja jūsu vietnei nav SSL sertifikāta. Tajā tiek pieņemtas lielas debetkartes un kredītkartes, piemēram, MasterCard, Visa, Amex, JCB un Diners.

Šis ir novirzīšanas vārtejas veids, kur jūsu klienti tiek novirzīti uz WorldPay, lai viņi veiktu drošu maksājuma darījumu. Kad maksājums būs izdarīts, tie tiks novirzīti atpakaļ uz jūsu vietnes Paldies lapu.

7. Mollijas maksājumi par WooCommerce

Izmantojot Mollie Payments for WooCommerce spraudni, tiek atbalstītas galvenās maksājuma metodes. Tajās ietilpst kredītkartes (Visa, MasterCard, Amex, Cartes Bancaires Francijā un CartaSi Itālijā), debetkartes (V Pay un Maestro), Eiropas, vietējie un starptautiskie maksājuma veidi un pat maksājumi pēc piegādes..

Tas arī atbalsta pilnīgu un daļēju maksājumu atmaksu. Varat arī konfigurēt izmaksas dienā, nedēļā, mēnesī vai pielāgotus maksājumus. Tas atbalsta arī WordPress daudzvietni un WPML.

To var izmantot bez maksas. Kad klienti izrakstās, maksā tikai.

8. Braintree vietnei WooCommerce

Braintree for WooCommerce ir izstrādājis Maksājumu spraudņi, kas ir Braintree un PayPal oficiālais partneris. Šis spraudnis pieņem kredītkartes, PayPal, PayPal Credit, Apple Pay un Google Pay.

Tas ir pilnīgi bez maksas, un jūs varat izvēlēties vai pat izveidot pats savas pielāgotas formas.

9. WooCommerce USAePay norēķinu vārteja

Izmantojot spraudni WooCommerce USAePay, jūs varat pieņemt standarta maksājumus, abonementus un periodiskos maksājumus.

Jūsu klienti var droši maksāt tieši no jūsu vietnes. Viņiem ir arī iespēja saglabāt kartes informāciju, lai nākotnē varētu ātrāk veikt norēķinus. Labi ir tas, ka sensitīvā kartes informācija netiek glabāta jūsu vietnē.

Varat arī izveidot un pārvaldīt savus produktus, kuriem ir periodiski maksājumi.

10. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq ir WordPress spraudnis, kas ļauj saņemt kriptovalūtas kā maksājumus. Tas atbalsta 4 populāras šifrēšanas monētas, piemēram, BTC, ETH, LTC un Doge. Tātad, ja jūsu klienti izmanto kriptovalūtas, varat to pievienot kā maksājuma iespēju.

Tajā tiek izmantota decentralizēta maksājuma metode, kurā jūs vienkārši pievienojat maka adreses opciju panelim, un klienti nosūtīs tieši uz jūsu adresi. Tas nozīmē, ka maksājums ir tiešs un jums nav nepieciešami nekādi trešo personu pakalpojumi. Nav arī izņemšanas maksas.

11. WooCommerce Pesapal norēķinu vārteja

WooCommerce Pesapal Payment Gateway spraudnis ļauj jums pieņemt maksājumus, izmantojot e-maku un mobilo maku, piemēram, M-Pesa, Airtel Money un mVisa.

Tas faktiski atbalsta tādas Āfrikas valstis kā Kenija, Uganda, Zambija, Zimbabve, Ruanda, Tanzānija un Malāvija. Tātad, ja esat no šīm valstīm, varat izmēģināt šo spraudni. Pēc noklusējuma valūta ir iestatīta uz jūsu valsts valūtu.

Secinājums

Maksājumu vārtejas spraudņus ir lieliski instalēt, it īpaši, ja darbojas tiešsaistes veikals un vēlaties pieņemt tiešsaistes maksājumus. Un labākais maksājumu vārteja ir atkarīga no tā, kā jūs vadāt savu biznesu.

Izvēlieties no visiem iepriekšminētajiem spraudņiem, pamatojoties uz to, kas jums patiešām nepieciešams jūsu biznesam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map