כיצד להגדיר WooCommerce בוורדפרס

מכירת מוצרים באינטרנט מתחילה עם אתר. כדי להצליח בעסק המקוון שלך, עליך להישאר מעודכן אחר המגמות והאסטרטגיות האחרונות לניהול החנות הווירטואלית שלך. הקמת אתר WooCommerce היא תקן הזהב ב- eCommerce, ואנחנו לא יכולים לתת לזה יותר משקל מאשר להגיע עם מדריך שלם כיצד להגדיר את WooCommerce כראוי.


לפני שנתחיל, קצת טריוויה. האם ידעת שעד שנת 2040 יש כ- 95% עסקאות רכישה שהולכות להתרחש באופן מקוון? אז זו הזדמנות נהדרת עבורכם ללמוד את החבלים כשיש לכם עדיין את ההזדמנות. זה קריאה ממושכת, אבל אם אתה מעדיף מדריך וידיאו, אז קדימה אל המדריך שלנו לשנת 2018 כיצד ליצור חנות מסחר אלקטרוני.

מה זה WooCommerce?

WooCommerce הוא תוסף וורדפרס חינמי שאתה זקוק לו אם ברצונך להוסיף פונקציונליות של eCommerce לאתר WordPress שלך. בכמה לחיצות תוכלו להפוך את האתר שלכם לחנות מקוונת פונקציונלית לחלוטין.

יש לו כבר יותר מ- 67 מיליון הורדות ויותר מ -4 מיליון התקנות פעילות, מה שהופך אותו לתוסף הפופולרי והמהימן ביותר על ידי אינספור חנויות מקוונות..

WooCommerce היא בחירה מושלמת עבורך אם אתה מתכנן למכור מוצרים פיזיים ודיגיטליים, ובמקביל לנהל את המלאי שלך, המשלוח, הבטחת התשלום והמסים באופן אוטומטי.

כיצד להגדיר WooCommerce?

לפני כל דבר אחר, אתה צריך להתקין את WordPress באתר שלך ולהוסיף נושא. אני ממליץ להשתמש ב- Astra Theme. זה קל ומשקל להתאמה אישית מלאה. אפילו פרסמנו אתר סקירה אסטרה מעמיקה פלוס א סקירת סרטוני אסטרה לשנת 2019 שעליך לבדוק. מעל לכל, זה משתלב בצורה חלקה עם WooCommerce, מה שהופך אותה לנושא המושלם להכיל את החנות המקוונת שלך.

בקר באסטרה

שלב 1. התקן את התוסף WooCommerce

בלוח המחוונים של וורדפרס, עבור אל תפריט התוספים ולחץ על “הוסף חדש.” חפש WooCommerce ולחץ על כפתור “התקן עכשיו”. לאחר ההתקנה, לחץ על “הפעל”.

שלב 2. חנות התקנה

עכשיו, הגיע הזמן להקים את החנות שלך על ידי מענה לטופס. לאחר שתסיים, לחץ על “בוא נלך!” כפתור.

שלב 3. הגדרת תשלום

כעת תוכל לבחור את שער התשלומים בו תשתמש. לחץ על “המשך” לאחר סיום.

שלב 4. הגדרת משלוח

עכשיו, בחר את שיטת המשלוח עבור המוצרים שלך. אתה יכול להגדיר מחיר קבוע או משלוח חינם. יש לך גם אפשרות להדפיס את תוויות המשלוח שלך בבית ולבחור באיזו יחידה עבור משקל ומידות המוצר אתה מתכוון להשתמש.

לאחר שתסיים, לחץ על “המשך”.

שלב 5. הגדר תכונות מומלצות אחרות

החנות המקוונת שלך כמעט נעשית! בכרטיסייה הבאה תראה תכונות אחרות הנתמכות על ידי WooCommerce כדי לשפר את הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך. אתה יכול לתקתק את כולם או להשאיר אותם ללא סימון. לאחר שתסיים, לחץ על “המשך”.

בלשונית הבאה תתבקש לחבר את החנות שלך ל- Jetpack, תוסף אבטחה. אני מעדיף רק לדלג על הצעד הזה.

שלב 6. התחל למכור

וכן, ה- WooCommerce שלך ​​מוגדר לחלוטין. כעת תוכל להתחיל ליצור או לייבא את המוצרים שלך.

יסודות WooCommerce

קודי קיצור

אם אתה רוצה להוסיף את המוצרים שלך לפוסטים ולדפים שלך, אתה יכול לסמוך על WooCommerce עם זה. לכל אחד ממוצרי WooCommerce שלך ​​יש קוד קצר שתוכל להכניס לכל מקום באתר האינטרנט שלך.

באפשרותך גם להשתמש בקיצורי WooCommerce להוספת נתוני חשבון משתמש, מעקב אחר הזמנות, עריכת חשבונות משתמש, שינוי סיסמאות והצגת מוצרים מוצגים..

קלות שימוש

WooCommerce משולב עם WordPress קל מאוד לשימוש. אתה מבין, התקנו את WooCommerce תוך עשר דקות ואף פחות מכך, נכון?

הוספת מוצרים וניהול החנות שלך היא גם מאוד פשוטה לביצוע.

גמישות בעיצוב ופונקציונליות

חלק מהפלטפורמות מוגבלות מבחינת העיצוב והפונקציונליות. עם זאת, באמצעות WooCommerce, באפשרותך להתאים בקלות פריסת דפים וסגנונות אחרים שאתה רוצה.

יש לך שליטה מלאה על התכונות והפונקציות של החנות המקוונת שלך. אתה יכול גם לבחור מבין ערכות נושא שונות של WooCommerce כדי לשפר את מראה נראות החנות המקוונת שלך.

כן, WooCommerce דואגת לכל זה בשבילך.

תוספות פונקציונליות

אז אתה רוצה להרחיב את הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך? גדול! WooCommerce מעניקה לך את ההזדמנות הזו עם מספר תוספים זמינים עבורך.

החל מלהתעדכן בחנות שלך לגיבויים יומיים של החנות שלך ל- SEO שלך לגוגל אנליטיקס, אתה יכול לעשות כמעט הכל על ידי התקנת תוספים אחרים ושילובם עם WooCommerce.

מהם היתרונות והחסרונות של WooCommerce?

מקצוענים

 • המון נושאים בחינם ושילמו לבחירה
 • שליטה מלאה בחנות המקוונת שלך
 • תכונות ופונקציות מתקדמות
 • אחסן חשבונות מנהלים ולקוחות
 • תמיכה נהדרת באינטרנט

חסרונות

 • יכול להיות קצת מסובך, אם אתה חדש
 • באחריותך כבעלים לשמור על החנות שלך
 • עדכונים תכופים
 • עלות נפרדת לדומיין ואירוח
 • קצת קשה ליישם ריבוי מטבעות

הגדרות WooCommerce

הוספת קופונים

אם אתה רוצה לתת ללקוחות שלך הנחות באמצעות קופונים, אתה יכול לעשות זאת באמצעות WooCommerce.

פשוט עבור לתפריט WooCommerce מלוח המחוונים של וורדפרס. לאחר מכן לחץ על “קופונים”. לחץ על כפתור “הוסף קופון”.

כעת תוכלו להוסיף שם לקופון שלכם ובכרטיסייה כללי תוכלו לבחור באיזה סוג הנחה תוכלו להשתמש, את ערך הקופון, משלוח חינם ותאריך התפוגה של הקופון..

אתה יכול להגדיר את המינימום וההוצאה המרבית המותרת לשימוש בקופון בכרטיסייה מגבלת שימוש. אתה יכול גם לקבוע אילו מוצרים וקטגוריות מוצרים מותר.

בכרטיסייה מגבלת שימוש, באפשרותך לקבוע את השעות בהן מותר להשתמש בקופון, וכן את מגבלת הפריטים והמשתמשים לכל קופון..

הגדרות

אם ברצונך להוסיף התאמה אישית או שינויים נוספים באתר WooCommerce, אתה יכול פשוט לעבור למקטע הגדרות WooCommerce בלוח המחוונים של וורדפרס..

משם אתה יכול לערוך את כתובת החנות, את אפשרויות המטבע ואת האפשרויות הכלליות כגון מיקומי מכירה ומשלוח ומיקום הלקוח שלך כברירת מחדל.

תוספי WooCommerce הטובים ביותר של WordPress

כעת, כפי שציינתי, אתה יכול להרחיב את הפונקציונליות והתכונות של חנות WooCommerce שלך ​​על ידי הוספה ושילוב של תוספים אחרים. להלן התוספים הטובים ביותר שאתה צריך לבדוק עבור חנות WooCommerce שלך. מחפש תוספי שערים לתשלום? פשוט כיסיתי את זה.

? CartFlows

כאשר CartFlows מותקן באתר WooCommerce שלך, אתה יכול למכור בקלות מוצרים ושירותים על ידי יצירת משפכי מכירות בצורה חלקה. באמצעות משפכי מכירות בלחיצה אחת, תוכלו ליצור ולהתאים אישית את דף הצ’ק-אאוט, עמוד תודה ועוד.

בין המאפיינים העיקריים של CartFlows הם:

 • מוכנים לייבא תבניות להמרה גבוהה
 • תואם לכל בוני הדפים
 • דף קופה המרה גבוה, מחליף את תהליך הקופה המסורתי והמורכב
 • מאפיין עמוד תודה מותאם אישית כדי להנחות את הקונים בשלבים הבאים

CartFlows הוא לגמרי בחינם. אם ברצונך אפשרויות נוספות, תבניות תבנית, בקרת שדה לקופה, בליטות הזמנה ועוד, תוכל לרכוש את גרסת המקצוען.

בקר ב- CartFlows

? תוסף נטישת עגלת WooCommerce

התוסף לשחזור עגלת WooCommerce התאוששות מושלם לכידת כתובת הדוא”ל של המשתמשים שהגיעו לדף הקופה ואז עזבו את הדף או שלא השלימו את הרכישה. אתה יכול לשלוח התראות דוא”ל כדי להזכיר להם ולשלוח מעקב.

השחזר הכנסות שאבדו על ידי התקנת תוסף זה בחינם לחלוטין באתר האינטרנט שלך.

בקר בשחזור נטישת עגלת WooCommerce

קופה ישירה של WooCommerce

האם ידעת שאם תהליך הקופה שלך הוא פשוט יותר, שיעור ההמרות הוא גבוה יותר? אז תוסף WooCommerce Direct Checkout עוזר לך לפשט את תהליך הקופה שלך על ידי הוספת כפתור “הוסף לעגלת הקניות” בכל מוצר כך שהקונים שלך יוכלו לדלג על דף עגלת הקניות ולהפנות אותם לדף הקופה..

המשמעות היא שהקונים שלכם יכולים לבדוק ישירות מדף המוצר עצמו. בנוסף, זה עוזר לעודד אותם לקנות יותר. כל כך מגניב!

בקר ב- WooCommerce Direct Checkout

WooCommerce MailChimp

כשאתה מנהל חנות מקוונת, שמירה על הלקוחות שלך חשובה לא פחות מאשר להשיג חדשים. אז אחת הדרכים הטובות ביותר לגרום ללקוחות הנוכחיים שלך להישאר ולהיזכר בכך שהחנות שלך קיימת היא לשלוח דוא”ל.

אם ספק שירותי הדואר האלקטרוני שלך הוא MailChimp, WooCommerce MailChimp הוא המפתח.

תוסף WooCommerce Mailchimp עוזר לך להירשם אוטומטית ללקוחות שלך לרשימת MailChimp שלך לאחר השלמת ההזמנות שלהם. אתה יכול גם להוסיף אותם לקבוצות העניין של MailChimp שלך.

אז בעזרת תוסף זה תוכלו לאסוף כתובות דוא”ל של הקונים שלכם ואז לשלוח להם אימיילים על המוצרים והמבצעים האחרונים שלך. אתה יכול גם ליצור טפסים כך שכאשר המשתמשים ממלאים אותם, המידע שלהם יתווסף אוטומטית לרשימת התפוצה שלך.

בקר ב- WooCommerce MailChimp

מסנן מוצרים של WJCommerce Ajax

מסנן המוצרים של WooCommerce Ajax הוא תוסף WooCommerce רב עוצמה המאפשר לך להוסיף פילטרים למוצרים שלך מכיוון שאתה רוצה שהקונים שלך יבצעו מסע קנייה פשוט יותר, נכון?

רוב הלקוחות יעדיפו לראות מייד את המוצרים שהם מחפשים, כך שהוספת פילטרים תעזור. אתה יכול להוסיף רשימה, תפריט, צבעים ותוויות שיעזרו ללקוחות שלך למצוא את מה שהם צריכים.

בקר ב- YITH WooCommerce Ajax Product Filter

WooCommerce רב לשוני

אם אתה מתכנן לפתוח את החנות המקוונת שלך לכל אחד בעולם, ייתכן שתרצה לשקול להוסיף פונקציונליות רב לשונית כדי לתרגם את המוצרים שלך ולשמור על אותה שפה באתר האינטרנט שלך על סמך השפה של הלקוח שלך..

זה גם מאפשר לך לעקוב אחר המלאי שלך מבלי לפרק את המוצרים שלך לשפות ולשלוח דוא”ל ללקוחות ולמנהלי המערכת שלך על סמך השפה שלהם.

בקר WooCommerce רב לשוני

SlideDeck

הוספת אלמנטים אטרקטיביים, כמו סליידר, יכולה לעזור למשוך לקוחות רבים יותר. אתה יכול להציג את המוצרים האחרונים שלך בסליידר ולהשאיר את הלקוחות שלך מחוברים. SlideDeck מאפשר להוסיף שקופיות תמונה ווידאו.

בנוסף, זה מגיב וידידותי לקידום אתרים.

אתה יכול אפילו להתאים אישית את המחוון על פי המפרט שלך.

בקר ב- SlideDeck

סיכום

הידיעה כיצד להקים חנות WooCommerce בהחלט תגרום לעסק שלך לעבור דרך ארוכה. אתה לא יכול רק ליצור חנות מקוונת למראה מקצועי, אתה יכול גם להעניק ללקוחות שלך חווית קנייה מקוונת טובה מאוד.

לכן, אם הנחתם את הרעיון העסקי של החנות המקוונת על המבער האחורי, עכשיו זה הזמן להפעיל את החנות המקוונת שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector