10+ תוספים לשער התשלום הטוב ביותר של WooCommerce

אתה בעסקים לא רק כדי לשרת את הלקוחות שלך, נכון? כמובן שאתה רוצה להכניס יותר מכירות. חשוב שתבחר את אמצעי התשלום הטוב ביותר לעסק שלך. זו הסיבה שבפוסט זה אני הולך להעביר אותך דרך התוספים הטובים ביותר לשער התשלומים של WooCommerce לאתר וורדפרס שלך..


WooCommerce מאפשרת לך לבנות חנות מקוונת באמצעות אתר וורדפרס שלך. אתה יכול להוסיף את המוצרים הפיזיים, המוצרים הדיגיטליים והמנויים שלך. עם זאת, רק כמה אפשרויות תשלום המוגדרות כברירת מחדל משולבות ב- WooCommerce. אל דאגה מכיוון שיש המון תוספי שערים לתשלום של WooCommerce בחינם ופרטיים שתוכלו לבחור מהם.

מהו שער תשלום ואיך מחליטים עליו?

שער תשלום הוא פשוט תוכנית מבוססת אינטרנט המאפשרת לך, כבעל עסק, לקבל ולעבד תשלומים כמו חיוב וכרטיסי אשראי. לכן, אם אתה מנהל חנות מקוונת, אתה זקוק לשער תשלום. אבל, אם אתה רק רוצה לקבל תשלומים בחנות הפיזית שלך, אינך זקוק לשער תשלום.

כעת ישנם שני סוגים עיקריים של שערים לתשלום:

 • שער הכוונה מחדש
 • שער ישיר

כאשר לקוח צריך לעזוב את האתר שלך בעת התשלום ואז ינותב מחדש לאתר של החברה שמנהל את שער התשלומים, זה נקרא שער ניתוב מחדש. זו האפשרות הטובה ביותר אם אינך רוצה להיות אחראי לטיפול במידע האישי וכרטיסי האשראי של הלקוחות שלך.

מצד שני, כאשר לקוח משלם ישירות באתר האינטרנט שלך, זה נקרא שער ישיר. זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור מרבית העסקים מכיוון שהיא מקצועית יותר והיא עוזרת לבנות אמון בקרב הלקוחות שלך. אך וודא כי אבטחת האתר שלך מעודכנת תמיד.

דבר חשוב נוסף שיש לשים לב הוא ששער התשלומים שלך חייב להיות מסוגל לקבל עסקאות מארצך ומארץ מוצאם של הלקוחות שלך, כך שלא יתעורר סכסוך. הפיתרון הטוב ביותר למניעת מצב זה הוא אם אתה מנסה לערבב ולהתאים את השערים שלך. אתה יכול גם להגדיר שער המכסה את מרבית הלקוחות שלך ואתה יכול להציע שערים חלופיים.

מהם התוספים הטובים ביותר לשער התשלומים של WooCommerce?

1. שער התשלום של WooCommerce

אם העסק שלך חותר למדינות שונות בעולם, אז WooCommerce Stripe Payment Gateway הוא מושלם עבור אתר WordPress שלך. היא מנהלת עסקים ב 32 מדינות. זה כמעט בכל מקום בעולם, נכון?

הוא מקבל תשלומי כרטיסי אשראי ישירות בחנות שלך. היא מקבלת ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס, JCB, דיינרס קלאב ואפילו ביטקוין. יש לו גם שילוב ממשק API של תשלומי אינטרנט בו הלקוחות שלך יכולים לשלם בקלות באמצעות פרטי התשלום המוגדרים במכשירים הניידים שלהם או בדפדפנים התומכים בממשק API לתשלומי אינטרנט..

זה בחינם. אתה מחויב רק כשאתה מרוויח כסף והרווחים האלה מועברים לבנק שלך תוך 7 ימים.

2. שער התשלום של WooCommerce Paypal Checkout

בכל מה שקשור לעיבוד תשלומים, PayPal היא בין שער התשלומים המהימן והנפוץ ביותר.

קופת PayPal מאפשרת לך למכור את המוצרים וההרשמות שלך באופן מקוון באמצעות Check-in-Context התוספת. תוסף זה עוזר לך לעמוד בדרישות האבטחה של אתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני מבלי לשנות את נושא האתר שלך.

הוא משתמש בחלון מודאלי שמתארח בשרתים של PayPal אך הלקוחות שלך יופנו חזרה לאתר שלך לאחר התשלום שלהם.

אינך זקוק למפתחות API כלשהם שכן קל מאוד להתחבר ל- PayPal באמצעות ההתקנה המשולבת של PayPal (הגדרה קלה).

3. שער Amazon Payment WooCommerce Payment

אם הלקוחות שלכם מזמינים גם מאמזון, תוכלו להוסיף גם Amazon Pay לאתר WooCommerce. Amazon Pay מאפשר למיליוני לקוחות אמזון להזמין מאתר האינטרנט שלך באמצעות המידע שיש להם בחשבון אמזון שלהם.

עם תוסף WooCommerce של Amazon Pay, באפשרותך להיות בעלת התכונות הבאות:

 • דף “תודה” בהתאמה אישית כאשר הלקוח שלך מסיים את העסקה
 • מזהה עסקת תשלום של אמזון
 • מזהה סימוכין להזמנת המוכר
 • יומן היסטוריית עסקאות
 • מצב עסקת ארגז חול ו- Live

4. כיכר WooCommerce

כיכר היא הטובה ביותר לעסקים קטנים המוכרים ברשת ובחנות פיזית. הוא מעבד כרטיסי אשראי גדולים, Apple Pay ו- Android Pay.

באמצעות WooCommerce Square אתה יכול לסנכרן את המלאי שלך בין WooCommerce לכיכר קופה. זה גם מאפשר לך לקחת תשלומים ישירות בחנות המקוונת שלך.

דבר אחד שיש לשים לב לפני השימוש בתוסף זה הוא שאתר האינטרנט שלך צריך להיות בעל תעודת SSL.

5. PayPal עבור WooCommerce

התוסף PayPal for WooCommerce מאפשר לך להוסיף אפשרויות תשלום של PayPal לאתר WooCommerce שלך. בעזרת שילוב PayPal חלק עם WooCommerce, כל נתוני העסקאות האפשריים שלך מחוברים הן ל- PayPal והן ל- WooCommerce, מה שמקל על ניהול העסקאות מהיסטוריית ההזמנות PayPal או WooCommerce..

זה תומך גם באסימוני תשלום של WooCommerce כך שלקונים שלך יש אפשרות לשמור את פרטי התשלום שלהם לקופה קלה ומהירה יותר ברגע שהם מזמינים שוב מהחנות שלך.

ואם קיבלת מכירות של כאלף דולר לחודש, תקבל שדרוג חינם ל- PayPal Payments Pro.

6. WorldPay עבור WooCommerce

התוסף WorldPay for WooCommerce מאפשר לך לקבל תשלומי כרטיסי אשראי דרך דף תשלום מאובטח מאובטח גם אם באתר שלך אין אישור SSL. היא מקבלת כרטיסי חיוב ואשראי גדולים כמו מאסטרקארד, ויזה, אמקס, JCB ודיינרס.

זהו סוג של שער ניתוב מחדש בו הלקוחות שלך מועברים ל- WorldPay כדי לבצע עסקת תשלום מאובטחת. לאחר שיסיימו את התשלום, הם יופנו חזרה לדף התודה של האתר שלך.

7. תשלומי מולי עבור WooCommerce

עם תשלומי Mollie עבור תוסף WooCommerce, נתמכות אמצעי תשלום עיקריים. אלה כוללים כרטיסי אשראי (ויזה, מאסטרקארד, אמקס, קרט בנקאיירס מצרפת, ורטאסי מאיטליה), כרטיסי חיוב (V Pay ומסטרו), שיטות תשלום אירופאיות, מקומיות ובינלאומיות, ואפילו לשלם לאחר אמצעי תשלום למסירה.

זה תומך גם בהחזרי תשלום מלאים וחלקיים. אתה יכול גם להגדיר את התשלומים לתשלום יומי, שבועי, חודשי או בהתאמה אישית. זה גם תומך ב- WordPress multisite ו- WPML.

זה בחינם לשימוש. בתשלום הלקוחות שלך יש תשלום בלבד.

8. Braintree עבור WooCommerce

Braintree עבור WooCommerce פותח על ידי תוספי Payment שהם שותף רשמי של Braintree ו- PayPal. תוסף זה מקבל כרטיסי אשראי, PayPal, אשראי PayPal, Apple Pay ו- Google Pay.

זה לגמרי בחינם ותוכל לבחור או אפילו ליצור טפסים מותאמים אישית משלך.

9. WooCommerce USAePay Gateway Payment

באמצעות תוסף WooCommerce USAePay, אתה יכול לקבל תשלומים סטנדרטיים, מנויים ותשלומים חוזרים.

הלקוחות שלך יכולים לשלם באופן ישיר מאתר האינטרנט שלך. יש להם גם אפשרות לשמור את פרטי הכרטיס שלהם בכדי לקבל תשלום מהיר יותר בעתיד. הדבר הטוב בזה הוא שמידע הכרטיסים הרגיש לא נשמר באתר שלך.

אתה יכול גם ליצור ולנהל את המוצרים שלך עם תשלומים חוזרים.

10. שער Cryptoniq Cryptoq

Cryptoniq הוא תוסף וורדפרס המאפשר לך לקבל cryptocurrencies כתשלומים. הוא תומך ב -4 מטבעות קריפטו פופולריים כמו BTC, ETH, LTC ו- Doge. לכן, אם הלקוחות שלך עוברים cryptocurrencies, ייתכן שתרצה להוסיף את זה כאפשרות תשלום.

הוא משתמש בשיטת תשלום מבוזרת בה אתה פשוט מוסיף את כתובות הארנק שלך לחלונית האפשרויות והלקוחות שלך ישלחו ישירות לכתובת שלך. המשמעות היא שהתשלום הוא ישיר ואינך זקוק לשירות צד שלישי כלשהו. כמו כן, אין דמי משיכה.

11. WooCommerce Pesapal Gateway Payment

תוסף Gateway Payment WooCommerce Pesapal מאפשר לך לקבל תשלומים באמצעות ארנק אלקטרוני ונייד נייד כמו M-Pesa, Airtel Money ו- mVisa.

זה למעשה תומך במדינות אפריקאיות כמו קניה, אוגנדה, זמביה, זימבבואה, רואנדה, טנזניה ומלאווי. לכן, אם אתם ממדינות אלה, מומלץ לנסות את התוסף הזה. המטבע מוגדר כמטבע של ארצך כברירת מחדל.

סיכום

תוספי שערים לתשלום נהדרים להתקנה במיוחד אם אתה מנהל חנות מקוונת ואתה מעוניין לקבל תשלומים מקוונים. ושער התשלומים הטוב ביותר תלוי באופן בו אתה מנהל את העסק שלך.

בחר מבין התוספים שציינתי לעיל על סמך מה שאתה באמת צריך לעסק שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map