Kuidas seadistada WooCommerce WordPressis

Toodete veebimüük algab veebisaidiga. Veebiäris edu saavutamiseks peaksite olema kursis viimaste trendide ja strateegiatega, kuidas oma virtuaalset kauplust juhtida. WooCommerce-i saidi seadistamine on e-kaubanduse kuldstandard ja me ei saa sellele suuremat kaalu anda kui täieliku juhendi koostamine, kuidas WooCommerce korralikult seadistada.


Enne alustamist väike tühiasi. Kas teadsite, et aastaks 2040 on umbes 95% ostutehinguid, mis hakkavad toimuma veebis? Niisiis, see on teile väga hea võimalus köied õppida, kui teil veel võimalus on. See on pikk lugemine, kuid kui eelistate videojuhendit, siis minge üle meie 2018. aasta juhend e-poe loomise kohta.

Mis on WooCommerce?

WooCommerce on tasuta WordPressi plugin, mida vajate oma WordPressi veebisaidile e-kaubanduse funktsioonide lisamiseks. Mõne hiireklõpsuga saate muuta oma veebisaidi täiesti toimivaks veebipoeks.

Sellel on juba enam kui 67 miljonit allalaadimist ja enam kui 4 miljonit aktiivset installi, mis teeb sellest lugematute veebipoodide populaarseima ja usaldusväärseima plugina..

WooCommerce on teie jaoks ideaalne valik, kui plaanite müüa füüsilisi ja digitaalseid tooteid ning hallata samal ajal varusid, saatmist, maksete ja maksude automaatseid tagamisi.

Kuidas seadistada WooCommerce?

Enne midagi muud peate installima oma veebisaidile WordPressi ja lisama teema. Soovitan tungivalt kasutada Astra teemat. See on kerge ja täielikult kohandatav. Oleme isegi avaldanud põhjalik Astra ülevaade pluss a 2019. aasta Astra videoülevaade et peate kontrollima. Eelkõige integreerub see sujuvalt WooCommerce’iga, muutes selle ideaalseks teemaks teie veebipoe pidamiseks.

Külastage Astra

1. samm. Installige plugin WooCommerce

Minge oma WordPressi juhtpaneelil menüüsse Pluginad ja klõpsake siis nuppu „Lisa uus”. Otsige üles WooCommerce ja klõpsake nuppu “Installi kohe”. Kui installitud, klõpsake “Aktiveeri”.

2. samm. Hoidke seadistamine

Nüüd on aeg vorm üles vastates oma pood üles seada. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu “Lähme!” nuppu.

3. samm. Makse seadistamine

Nüüd saate valida maksevärava, mida soovite kasutada. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Jätka.

4. samm. Saadetise seadistamine

Nüüd vali oma toodete saatmisviis. Võite seadistada kindla hinnaga või tasuta saatmise. Samuti on teil võimalus printida oma saatelehed kodus ja valida, millist kaalu ja toote mõõtmeid te kavatsete kasutada.

Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Jätka.

5. samm. Seadistage muud soovitatavad funktsioonid

Teie veebipood on peaaegu valmis! Järgmisel vahekaardil näete muid funktsioone, mida WooCommerce toetab, et täiustada teie veebipoe funktsionaalsust. Saate need kõik märgistada või jätta märkimata. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Jätka.

Järgmisel vahekaardil palutakse teil ühendada oma pood turbepistikprogrammiga Jetpack. Eelistan selle sammu lihtsalt vahele jätta.

6. samm. Alustage müümist

Ja teie WooCommerce on täielikult üles seatud. Nüüd saate hakata oma tooteid looma või importima.

WooCommendi põhialused

Lühikoodid

Kui soovite oma tooteid oma postitustele ja lehtedele lisada, võite sellega loota WooCommerce’ile. Igal teie WooCommerce -il on lühikood, mille saate sisestada oma veebisaidi ükskõik kuhu.

WooCommerce’i lühikoode saate kasutada ka kasutajakonto andmete lisamiseks, tellimuste jälgimiseks, kasutajakontode redigeerimiseks, paroolide muutmiseks ja esiletõstetud toodete kuvamiseks.

Kasutuslihtsus

WooCommerce’i, mis on integreeritud WordPressiga, on väga lihtne kasutada. Näete, oleme installinud WooCommercei kümne minutiga või isegi vähem, eks?

Toodete lisamine ja poe haldamine on samuti väga lihtne.

Paindlikkus disainis ja funktsionaalsuses

Mõne platvormi disain ja funktsionaalsus on piiratud. Kuid koos WooCommerce’iga saate hõlpsalt kohandada lehe paigutusi ja muid soovitud stiile.

Teil on täielik kontroll veebipoe funktsioonide ja funktsioonide üle. Veebipoe väljanägemise parandamiseks võite valida ka erinevate WooCommerce’i teemade vahel.

Jah, WooCommerce hoolitseb selle kõige eest teie eest.

Funktsionaalsuse laiendid

Niisiis, soovite laiendada oma e-poe funktsionaalsust? Tore! WooCommerce annab teile selle võimaluse arvukate saadaolevate pistikprogrammidega.

Alates poe värskendamisest kuni poe igapäevase varundamiseni kuni SEO-ni kuni Google Analyticsini saate teha peaaegu kõike, installides muid pistikprogramme ja integreerides need WooCommerce’iga.

Millised on WooCommerce’i plussid ja miinused?

Plussid

 • Palju tasuta ja tasulisi teemasid, mille vahel valida
 • Täielik kontroll veebipoe üle
 • Täpsemad funktsioonid ja funktsioonid
 • Salvestage administraatori ja kliendi kontod
 • Suur tugi Internetis

Miinused

 • Võib-olla natuke keeruline, kui olete algaja
 • Teie kui poe omanik on teie enda vastutus
 • Sagedased värskendused
 • Eraldi hind domeenile ja hostimisele
 • Natuke raske on mitme valuuta rakendamine

WooCommerce’i seaded

Kupongide lisamine

Kui soovite oma klientidele kuponge kasutades allahindlusi anda, saate seda teha WooCommerce’is.

Lihtsalt minge WordPressi juhtpaneelil menüüsse WooCommerce. Seejärel klõpsake nuppu „Kupongid”. Klõpsake nuppu „Lisa kupong”.

Nüüd saate lisada oma kupongile nime ja vahekaardil Üldine saate valida, millist allahindlustüüpi soovite kasutada, kupongi väärtus, tasuta saatmine ja kupongi aegumiskuupäev.

Saate kupongi kasutamiseks minimaalse ja maksimaalse kulutuse seada vahekaardil Kasutuspiirang. Samuti saate määrata, millised tooted ja tootekategooriad on lubatud.

Vahekaardil Kasutuspiirang saate määrata kupongi kasutamise ajad ning iga kupongi üksuste ja kasutajate limiidi.

Seadistused

Kui soovite oma WooCommerce-i saidile veel mõnda kohandamist või muudatusi lisada, võite lihtsalt minna oma WordPressi juhtpaneeli jaotisse WooCommerce’i seaded.

Sealt saate redigeerida oma poe aadressi, valuutavalikuid ja üldisi valikuid, nagu müügi- ja tarneasukohad ning kliendi vaikeasukoht.

Parimad WordPressi WooCommerce’i pistikprogrammid

Nüüd, nagu ma juba mainisin, saate laiendada oma WooCommerce poe funktsioone ja funktsioone, lisades ja integreerides muid pistikprogramme. Siin on parimad pistikprogrammid, mida peate oma WooCommercei poodi kontrollima. Kas otsite maksevärava pistikprogramme? Mul oli see lihtsalt kaetud.

? CartFlows

Kui teie WooCommerce’i veebisaidile on installitud CartFlowsi, saate hõlpsalt tooteid ja teenuseid müüa, luues sujuvalt müügikanalid. Selle ühe klõpsuga müügilehtrite abil saate luua ja kohandada väljaregistreerimislehte, aitäh ja muud.

CartFlowsi põhijoonte hulka kuuluvad:

 • Valmis importima kõrge konverteerimisega malle
 • Ühildub kõigi leheehitajatega
 • Suure konverteerimisega kassas leht, mis asendab traditsioonilise ja keeruka kassasse jõudmise protsessi
 • Kohandatud tänulehe funktsioon, mis juhendab ostjaid järgmistes toimingutes

CartFlows on täiesti tasuta. Kui soovite rohkem kassastiili valikuid, malle, väljamakse juhtimist, tellimismärke ja palju muud, võite osta profiversiooni.

Külastage CartFlowsi

? WooCommendi ostukorvist loobumise pistikprogramm

WooCommerce ostukorvi hülgamise taastamise pistikprogramm sobib suurepäraselt nende kasutajate e-posti aadresside hõivamiseks, kes jõudsid kassasse ja lahkusid siis lehelt või ei lõpetanud ostu. Saate saata meeldetuletusi e-posti teel ja saata järelmeetmeid.

Sisestage see täiesti tasuta pistikprogramm oma veebisaidile saamata jäänud tulu.

Külastage WooCommerce ostukorvi hülgamise taastamist

WooCommerce’i otsekontroll

Kas teadsite, et kui teie väljamakseprotsessi lihtsustatakse, on konversioonimäär kõrgem? Nii aitab WooCommerce Direct Checkouti pistikprogramm teie väljamakseprotsessi lihtsustada, lisades igale tootele nupu „Lisa ostukorvi”, et teie ostjad saaksid ostukorvilehe vahele jätta ja suunata kassalindile.

See tähendab, et teie ostjad saavad otse tootelehelt vaadata. Lisaks aitab see julgustada neid rohkem ostma. Nii lahe!

Külastage WooCommerce Direct Checkouti

WooCommerce MailChimp

Veebipoe pidamisel on klientide hoidmine sama oluline kui uute hankimine. Niisiis, üks parimaid viise, kuidas panna praegused kliendid püsima ja teile meelde tuletada, et teie pood on olemas, on meilide saatmine.

Kui teie e-posti turundusteenuse pakkuja on MailChimp, on võti WooCommerce MailChimp.

WooCommerce Mailchimpi pistikprogramm aitab teil tellida kliendid automaatselt oma MailChimpi loendisse, kui nad on oma tellimused täitnud. Saate neid lisada ka oma MailChimpi huvigruppidesse.

Nii saate selle pistikprogrammi abil koguda ostjate e-posti aadresse ja seejärel saata neile e-kirju oma uusimate toodete ja tutvustuste kohta. Võite luua ka vorme nii, et kui kasutajad neid täidavad, lisatakse nende teave automaatselt teie meililisti.

Külastage WooCommerce MailChimp

YITH WooCommerce Ajaxi tootefilter

YITH WooCommerce Ajaxi tootefilter on võimas WooCommerce’i pistikprogramm, mis võimaldab teil oma toodetele filtreid lisada, kuna soovite, et teie ostjad saaksid sirgjoonelisemalt osta, eks,?

Enamik kliente eelistaks näha kohe soovitud tooteid, nii et filtrite lisamine aitab. Saate lisada loendit, rippmenüüd, värve ja silte, mis aitavad teie klientidel leida vajalikku.

Külastage YITH WooCommerce Ajaxi tootefiltrit

WooCommerce mitmekeelne

Kui plaanite oma veebipoe avada kõigile maailmas, võiksite kaaluda mitmekeelse funktsiooni lisamist oma toodete tõlkimiseks ja veebisaidil sama keele hoidmiseks vastavalt kliendi keelele.

See võimaldab teil oma laoseisu jälgida ka ilma toodete keelteks jaotamiseta ning saata klientidele ja administraatoritele nende keele põhjal meilisõnumeid.

Külastage WooCommerce Multilingual

SlideDeck

Atraktiivsete elementide, näiteks liuguri, lisamine võib aidata meelitada rohkem kliente. Saate oma uusimaid tooteid kuvada liuguritena ja hoida oma kliente konksul. SlideDeck võimaldab teil lisada pildi ja video slaidid.

Lisaks on see tundlik ja SEO-sõbralik.

Liugurit saate kohandada isegi vastavalt teie spetsifikatsioonidele.

Külastage SlideDecki

Järeldus

WooCommerce poe seadistamise teadmine aitab teie ettevõttel kindlasti kaugele jõuda. Saate luua mitte ainult professionaalse ilmega veebipoe, vaid saate ka oma klientidele pakkuda väga head veebiostude kogemust.

Niisiis, kui olete oma veebipoe äriidee tagumisele põletile pannud, on nüüd õige aeg oma veebipood tööle panna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map