10+ parimat WooCommerce’i maksevärava pistikprogrammi

Te tegutsete mitte ainult oma klientide teenindamiseks, eks? Muidugi soovite rohkem müüki tuua. On oluline, et valiksite oma ettevõtte jaoks parima makseviisi. Seetõttu tutvun selles postituses teile parimate WooCommerce’i maksevärava pistikprogrammidega teie WordPressi veebisaidile.


WooCommerce võimaldab teil veebipoe üles ehitada oma WordPressi veebisaidiga. Saate lisada oma füüsilisi tooteid, digitaalseid tooteid ja tellimusi. Kuid ainult mõned vaikemaksevõimalused on integreeritud WooCommerce’iga. Ärge muretsege, sest seal on palju tasuta ja esmaklassilisi WooCommerce’i maksevärava pistikprogramme, mille hulgast saate valida.

Mis on maksevärav ja kuidas selle üle otsustada?

Maksevärav on lihtsalt veebipõhine programm, mis võimaldab teil ettevõtte omanikuna aktsepteerida ja töödelda makseid, näiteks deebet- ja krediitkaarte. Seega, kui teil on veebipood, vajate maksete lüüsi. Kuid kui soovite maksetega nõustuda ainult oma füüsilises kaupluses, ei vaja te makseväravat.

Nüüd on kahte peamist makseväravate tüüpi:

 • Suunamise värav
 • Otsene värav

Kui klient peab maksmisel teie veebisaidilt lahkuma, suunatakse ta seejärel ettevõtte veebisaidile, mis haldab maksete lüüsi, seda nimetatakse ümbersuunamise lüüsiks. See on parim valik, kui te ei soovi oma klientide isikliku ja krediitkaarditeabe käsitlemise eest vastutada.

Teisest küljest, kui klient maksab otse teie veebisaidil, nimetatakse seda otseseks lüüsiks. See on enamiku ettevõtete jaoks parim valik, kuna see on professionaalsem ja aitab luua usaldust klientide seas. Kuid veenduge, et teie veebisaidi turvalisus oleks alati ajakohane.

Veel üks oluline asi, mida tuleb arvestada, on see, et teie maksevärav peab suutma aktsepteerida teie riigist ja klientide päritoluriigist pärit tehinguid, nii et ei tekiks konflikte. Parim lahendus selle vältimiseks on see, kui proovite oma väravaid segada ja sobitada. Samuti saate seadistada lüüsi, mis katab enamiku teie klientidest, ja võite pakkuda alternatiivseid lüüsid.

Millised on parimad WooCommerce’i maksevärava pistikprogrammid?

1. WooCommerce’i triibumaksete lüüs

Kui teie ettevõte tegeleb erinevate maailma riikidega, sobib WooCommerce Stripe Payment Gateway teie WordPressi veebisaidile. See juhib ettevõtteid 32 riigis. See on peaaegu kõikjal maailmas, eks?

See aktsepteerib krediitkaardimakseid otse teie poes. See aktsepteerib Visa, MasterCard, American Expressi, JCB, Diners Club kaarte ja isegi Bitcoini. Sellel on ka veebimaksete API integreerimine, kus teie kliendid saavad hõlpsalt maksta oma mobiilseadmetes või veebimaksete API-sid toetavates brauserites seadistatud maksete kaudu..

See on tasuta. Teilt võetakse tasu alles siis, kui teenite raha ja need tulud kantakse teie panka 7 päeva jooksul.

2. WooCommerce Paypal Checkouti maksevärav

Maksete töötlemisel on PayPal kõige usaldusväärsem ja laialdasemalt kasutatav maksevärav.

PayPali kassas saate oma tooteid ja tellimusi veebis müüa oma täiendava kontekstikontrolli kaudu. See lisandmoodul aitab teil täita oma e-kaubanduse veebisaidi turvanõudeid ilma veebisaidi teemat muutmata.

See kasutab modaalakent, mida majutatakse PayPali serverites, kuid teie kliendid suunatakse pärast väljamakse tegemist tagasi teie veebisaidile.

Te ei vaja API-võtmeid, kuna integreeritud PayPali häälestusfunktsiooniga (lihtne seadistamine) on PayPaliga ühenduse loomine väga lihtne..

3. Amazon Pay WooCommerce maksevärav

Kui teie kliendid tellivad ka Amazonist, saate oma WooCommerce’i veebisaidile lisada ka Amazon Pay. Amazon Pay võimaldab miljonitel Amazoni klientidel teie veebisaidilt tellida, kasutades teavet, mis neil on nende Amazoni kontol.

Amazon Pay WooCommerce’i pistikprogrammi abil võivad teil olla järgmised funktsioonid:

 • Kohandatud leht „Tänan teid”, kui teie klient tehingu lõpule viib
 • Amazoni maksetehingu ID
 • Müüja tellimuse viitenumber
 • Tehinguajaloo logi
 • Tehingu liivakasti režiim ja otseülekanne

4. WooCommendi väljak

Square on parim väikestele ettevõtetele, kes müüvad veebis ja füüsilises kaupluses. See töötleb suuremaid krediitkaarte, Apple Pay ja Android Pay.

WooCommerce Square abil saate oma varud sünkroonida WooCommerce’i ja Square POS vahel. See võimaldab teil makseid võtta ka otse veebipoest.

Enne pistikprogrammi kasutamist tuleb arvestada sellega, et teie veebisaidil peaks olema SSL-sertifikaat.

5. PayPal WooCommerce’i jaoks

PayPal for WooCommerce plugin võimaldab teil lisada PayPali maksevõimalusi oma WooCommerce veebisaidile. Tänu sujuvale PayPali integreerimisele WooCommerce’iga logitakse kõik teie võimalikud tehinguandmed sisse nii PayPali kui ka WooCommerce’i, mis muudab tehingute haldamise lihtsamaks nii PayPali kui ka WooCommerce’i tellimuste ajaloost..

Samuti toetab see WooCommerce’i maksumärke, nii et teie ostjatel on võimalus salvestada oma makseteave, et nad saaks teie poest uuesti tellimise hõlpsamaks ja kiiremaks väljamaksmiseks.

Ja kui teie käive on olnud umbes 1000 dollarit kuus, saate PayPal Payments Pro tasuta versiooniuuenduse.

6. WorldPay for WooCommerce

WorldPay for WooCommerce pistikprogramm võimaldab teil krediitkaardimakseid turvalise hostitud makse lehe kaudu vastu võtta ka siis, kui teie veebisaidil pole SSL-sertifikaati. See aktsepteerib suuri deebet- ja krediitkaarte, nagu MasterCard, Visa, Amex, JCB ja Diners.

See on teatud tüüpi ümbersuunamise lüüs, mille kaudu suunatakse teie kliendid WorldPaysse turvalise maksetehingu tegemiseks. Kui makse on tehtud, suunatakse nad tagasi teie veebisaidi aitäh lehele.

7. Mollie maksed WooCommendi eest

Plugina Moloo Payments for WooCommerce abil toetatakse peamisi makseviise. Nende hulka kuuluvad krediitkaardid (Visa, MasterCard, Amex, Prantsusmaa Cartes Bancaires ja Itaalia CartaSi), deebetkaardid (V Pay ja Maestro), Euroopa, kohalikud ja rahvusvahelised makseviisid ning isegi maksejärgsed makseviisid.

See toetab ka täielikke ja osalisi tagasimakseid. Väljamakseid saate konfigureerida ka päeva-, nädala-, kuu- või kohandatud väljamakseteks. See toetab ka WordPressi mitme saidi ja WPML-i.

Seda saab tasuta kasutada. Teie klientide kassasse tasumine on ainult tasuline.

8. Braintree WooCommerce jaoks

Braintree for WooCommerce on välja töötatud Payment Plugins abil, mis on Braintree ja PayPali ametlik partner. See pistikprogramm võtab vastu krediitkaarte, PayPali, PayPali krediiti, Apple Pay ja Google Pay.

See on täiesti tasuta ja saate ise valida või isegi luua oma kohandatud vorme.

9. WooCommerce USAePay maksevärav

WooCommerce USAePay pistikprogrammi abil saate aktsepteerida tavamakseid, tellimusi ja korduvaid makseid.

Teie kliendid saavad turvaliselt maksta otse teie veebisaidilt. Samuti on neil võimalus salvestada oma kaarditeave, et tulevikus seda kiiremini kontrollida. Hea on see, et tundlikku kaarditeavet ei salvestata teie veebisaidile.

Samuti saate luua ja hallata oma tooteid, millel on korduvad maksed.

10. Cryptoniq krüptovärav

Cryptoniq on WordPressi pistikprogramm, mis võimaldab teil maksetena saada krüptovaluutasid. See toetab 4 populaarset krüptomünti nagu BTC, ETH, LTC ja Doge. Seega, kui teie kliendid kasutavad krüptovaluutasid, võiksite selle lisada maksevõimalusena.

See kasutab detsentraliseeritud makseviisi, kus lisate lihtsalt oma rahakoti aadressid valikute paneelile ja kliendid saadavad otse teie aadressile. See tähendab, et makse on otsene ja te ei vaja kolmandate osapoolte teenuseid. Samuti puuduvad väljavõtmistasud.

11. WooCommerce Pesapali maksevärav

WooCommerce Pesapali maksevärava pistikprogramm võimaldab teil vastu võtta makseid e-rahakoti ja mobiilse rahakoti kaudu, näiteks M-Pesa, Airtel Money ja mVisa.

See toetab tegelikult selliseid Aafrika riike nagu Keenia, Uganda, Sambia, Zimbabwe, Rwanda, Tansaania ja Malawi. Seega, kui olete nendest riikidest, võiksite proovida seda pistikprogrammi. Valuutaks on vaikimisi seatud teie riigi valuuta.

Järeldus

Maksevärava pistikprogrammide installimine on suurepärane, eriti kui teil on veebipood ja soovite veebimaksetega nõustuda. Ja parim maksevärav sõltub teie ettevõtte juhtimisest.

Valige ülalnimetatud pistikprogrammide hulgast selle põhjal, mida te oma ettevõtte jaoks tegelikult vajate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map