Jak nainstalovat WordPress do vašeho počítače a poté migrovat na Live

Někdy je mnohem snazší vytvořit web ve vašem místním počítači a až to budete hotovi, převeďte jej na svůj účet webhostingu.


Dělám to celou dobu a také ji používám k testování různých pluginů nebo témat na mém místním počítači, které nemám v úmyslu opravdu používat. Je to jen testování.

A také to používám pro ladění mých webových stránek. Pokud tedy na mém webu existuje nějaký problém, mohu ho přenést na svůj místní počítač a mohu ho nabourat a zničit ho. Pokus o nalezení toho, co by mohlo způsobit problém, nebo vyzkoušení přidání nových funkcí.

Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je mít místní vývojové prostředí. A ukážu vám, jak to udělat v tomto tutoriálu.

Teď ti dnes nic nestojí. No, existuje placená možnost. V tomto tutoriálu to nebudeme používat.

Takže vám ukážu, jak si to nastavit na vašem počítači, a pak vám ukážu, jak si potom vzít svůj web a poslat to na svůj webhostingový účet.

Software pro instalaci WordPress do počítače

Máte tedy tři možnosti, jak snadno nainstalovat a spravovat WordPress na místním počítači.

DesktopServer

Jedním z nich je DesktopServer. Nyní má bezplatnou verzi a placenou verzi. To je báječné, troufám si říci, že je to lepší v tom smyslu, že pokud narazíte na potíže, pokud máte placenou verzi, existuje způsob, jak získat podporu

Laragon

Je tu další program, který se nazývá Laragon. V současné době Laragon nepoužívám, ale používal jsem ho šest měsíců. Momentálně to nepoužívám.

Použil jsem to více ze zvědavosti, abych zjistil, jestli by to bylo lepší než místní Flywheel.

A když jsem to shledal zajímavým, je tu ještě více práce, méně uživatelského rozhraní, méně užitečných funkcí, které jsem pomocí tohoto zjistil.

Takže když jsem vyměnil starý počítač za nový, řekl jsem si, víš co? To je hezké a všechno. Vracím se k místním. Je to pro mě jen mnohem jednodušší.

To by však mohlo být něco, co byste raději použili. Já osobně to nemám rád, ale myslím si, že je to opravdu dobré a existuje určitá skupina lidí, která by to pravděpodobně preferovala.

Místní od Flywheel

Aplikace, kterou dnes osobně používám a pravděpodobně jsem ji používal poslední tři roky, se nazývá místní Flywheel.

Nyní je Flywheel webhostingovou společností. To, co udělali, je, že si koupili tento nástroj zvaný místní a používají ho jako hlavní magnet. Neexistují žádné úlovky nebo gotchas na jeho použití.

Tato věc jsem však nikdy neměl problém s používáním tohoto pluginu. Myslím, že tady za poslední tři roky mohla být malá chyba, ale v poslední době to pro mě bylo docela pevné.

A bude to fungovat na PC nebo Mac a já to vlastně mám nainstalovaný na svém PC a na Macu.

Teď je tu věc, o některých starších počítačích bylo známo, že mají problém. Od té doby jsem to nikdy nepoznal, ale slyšel jsem o jiných lidech, kteří mají starší počítače s tímto problémem problém.

Takže pro tento tutoriál se chystáme projít místním Flywheelem.

Jak nainstalovat WordPress do počítače

Některá nastavení lemmu vám ukáží, jak nastavit správně a některé šikovné funkce s ním. A vše, co musíte udělat, je stáhnout si. Nyní, pokud jste na počítači PC nebo Mac, budete moci sledovat spolu.

Stačí kliknout na bezplatné stažení. Mohli byste dát skutečné informace, falešné informace. Myslím, že vás to zavede ke stažení. Vlastně. Také si myslím, že byste mohli Google. Stáhněte si místní pomocí setrvačníku a stačí si stáhnout přímý odkaz ke stažení, ale stačí si vybrat verzi. A uh, nenávidím to při kontaktních formulářích.

Zeptejte se na moje telefonní číslo, například: Chci to, nechci vám dát moje telefonní číslo. Proč žádáte o mé telefonní číslo? Uh, stejně, uh, můžete pokračovat a stáhnout a nainstaluje se jako každý jiný program, který byste nainstalovali do počítače. Ušetřím tě od toho, abys to musel sedět. Jakmile máte nainstalován místní setrvačník, tak bude rozhraní vypadat.

Vidíš můj. Aktivní instalace, WordPress, samostatné instalace WordPress právě tady. Dostanete jméno, dostanete všechna tato různá nastavení a já mohu zasáhnout tento velký zelený kruh, když chci přidat nový web. Nejprve se tedy podívejme na nastavení, která máte k dispozici.

Nyní, na PC, stačí kliknout na ikonu hamburgeru a pak jít přímo sem, kde to říká preference, a to je místo, kde budeme mít přístup k nastavení. Takže mám rád všechny své věci v temném režimu. Místní nám dává tmavý režim, ale pokud je to vaše preference, můžete mít světelný režim. Na mém počítači Mac dokonce používám tmavý režim.

Dobře. Výchozí nový web. Takže kdykoli se chystáte vytvořit nový web, můžete nastavit, jaké budou některé výchozí položky, takže jej nemusíte pokaždé ručně vyplňovat. Takže můžete nastavit svůj e-mail pro správce, budete to chtít udělat. Uh, můžete nastavit některé, uh, můžete také vytvořit vlastní prostředí a dát tam nějaké výchozí hodnoty.

To vám umožní vybrat si verzi PHP, vaši, moji verzi SQL a dokonce i preferovaný webový server. Takže si myslím, že jsem právě napsal, že jsem upřednostňoval, uh, ale stejně tak jsem mohl jít s uživatelským prostředím. Pokud jdete na zakázku, ráda chodím s vysokou verzí PHP. Právě teď, nejvyšší, co nabízejí, je 7.2, což je moje preference testovat.

Víte, že testovací prostředí je v, ale máte všechny tyto možnosti právě tady. Dalo by se nastavit to, co chcete. Je to hezké, protože vaše stránky jsou přenosné v tom smyslu, že byste je mohli přesunout z místního setrvačníku nainstalovaného do jiného místního letu. Nainstalujeme zde přímo. Zde je několik pokročilých možností.

Zde je velmi riskantní nastavení této rychlé Docker svazky. Nedoporučuji to. Když vydali tuto verzi, vydali ji před rokem a půl, a to bylo ve výchozím nastavení zapnuto a nezpůsobilo to nic jiného než problémy, ale je to svobodný software. A to bylo už dávno. Dobře, všechno ostatní je v pořádku.

Uh, a tady je seznam těch věcí, které se nazývají plány. Takže byste mohli nastavit instalaci WordPress pomocí výchozího balíčku nástrojů, který používáte, a můžete jej uložit jako plán. Takže, když jdete na S. Vytvořte nový web, můžete ho prostě vytvořit na základě tohoto plánu a pak všech pluginů a všeho, co je již nainstalováno.

No, tady budete tyto plány spravovat a mazat. Dobře, takže to jsou preference aplikace. Nyní. Když vytvoříte místní web, jsou zde také předvolby, které za chvíli projdeme. Tak proč prostě nepokračujeme a nezačneme společně tvořit naše první stránky. Takže tady je možnost.

Stačí kliknout na plus. Prvním krokem je pojmenování tohoto webu. Teď jsem to pojmenoval místně k životu a tady jsou nějaké pokročilé možnosti, takže si pravděpodobně nebudete chtít pohrávat. S doménou místního webu, pokud byste nechtěli změnit adresu URL, na kterou bude odkazováno. Je to na tobě.

Nezaměňujte se s cestou k místním webům, ale zde je místo, kde byste se mohli rozhodnout vytvořit to na základě plánu. Takže jsem měl tento plán, který jsem vytvořil, a pokud bych chtěl použít tento plán jako výchozí bod, mohl bych to udělat. Ale nebudu. A pak půjdu dál a kliknu na pokračování. Takže mi to dává vědět, který vzduch.

Dovolte mi vybrat prostředí, které chci pro tento web použít. Takže můžu jít s preferovaným nebo s tím, co jsem vyjmenoval jako obyčejný, a dalo mi to vědět přesně, jaké jsou různé specifikace preferovaného. Takže bych jen doporučil jít s preferovaným. Budu pokračovat a kliknu na tlačítko Pokračovat. Zde nastavíte uživatelské jméno a heslo pro tuto instalaci a je již předvyplněno v e-mailové adrese použité na základě toho, co jsme vložili do preferencí.

Nyní je zde také jedna pokročilá možnost. Pokud chcete tento web učinit z více stránek WordPress, máte tu možnost. Rád bych používal stejné uživatelské jméno a heslo. Pro každý jednotlivý web, který nakonec budu vytvářet, jdu do toho a vložím uživatelské jméno a heslo. Dobře. Teď, když jsem to udělal, jdu do toho a kliknu na přidání webu a bude to chvíli nebo dva trvat.

Jeez. Nevím, jestli se to vlastně nahrává na obrazovku. Je to jeden z těchto varovných signálů, na kterém stačí kliknout na tlačítko Ano a schválit. Nyní. Nevím, jestli to bylo zaznamenáno, ale pokud jste na počítači Mac, budete mít vyskakovací okno, abyste zadali své maximální heslo, a pak to chvíli nebo dva potrvá, než to vytvoříte.

Dobře, nyní, když byl web vytvořen, jdu do toho a dám vám přehled možností, které máte pro web právě tady. Nejprve to uvidíte. Vlevo přidáno do seznamu vašich stránek a zde je několik možností. K dispozici je přehledová databáze, SSL a nástroje. Nyní získáte přehled o podrobnostech vašeho prostředí.

Toto je verze PHP, moje verze SQL a všechno podobné, a pokud budete chtít, budete mít také možnost je upravit. Možnost databáze je opravdu skvělý nástroj. Když na to kliknu, bude to vlastně tady, nech mě to udělat. Zde je databáze a mohu kopat do databázových dat.

Kdybych chtěla, a najdu tam věci. Je to trochu na straně techie. SSL, nyní si přejete vytvořit certifikát SSL a nástroj zde bude říkat důvěryhodnost. Vy, klikněte na toto tlačítko. Pokud používáte počítač Mac, vyzve vás k zadání hesla. Pokud jste na PC, bude vám v tom okamžiku dána varovná zpráva pro PC.

Stačí kliknout na ano, a pak se to změní na důvěryhodné, jako tento nástroj zvaný mužský prase. Když na to kliknete, budou zde zachyceny všechny e-maily, které váš web odesílá. A ve skutečnosti je zde e-mail, který zachytil, což je váš web právě nastavený. Normálně by to mělo jít na mě, ale místo toho to bylo chyceno pomocí poštovního prase.

To je opravdu dobré pro testování. Dobře. Tady dole je tato opravdu skvělá funkce zvaná live link. Co to znamená, je s vaším webem a místním, pokud ne, nemůžete říct, že máte klienta a stavíte jeho web a jsou v nějaké jiné kanceláři. Samozřejmě jim nemůžete dát odkaz, aby se podívali na web, protože jste doma nebo v kanceláři za bránou firewall a routerem.

To není veřejné. Je to všechno soukromé, ale můžete kliknout přímo sem, kde je uveden živý odkaz. Vlastně, dovolte mi, abych to zapnul opravdu rychle. Uh, uvidíme. Mám v počítači firewall. Je to tady. Je to jen dynamicky v tom zlomku sekundy vytvořené. Odkaz, který bych mohl dát svému klientovi, a když na něj kliknou, zobrazí tento web.

To je opravdu dobré pro zpětnou vazbu od klientů. Takže pokud stavíte, tak byste jim mohli dát odkaz, mohli to vidět, a pak jdete sem. Až budou hotovi a poskytnou nám zpětnou vazbu, klikněte na deaktivaci a již nemají přístup k prohlížení webu. To je mimo dobré, protože jakmile vám poskytnou zpětnou vazbu, možná nebudete chtít, aby si udržovali přehled o tom, co děláte.

Takže můžete pokračovat a deaktivovat to. Teď poslední věc, kterou jsem vám chtěl ukázat, bylo, že jste na svém webu mohli kliknout pravým tlačítkem, když je na tomto seznamu a existují další možnosti. Máme tedy ovládací panel pro správu stránek pro WordPress. Budeme se přihlašovat poprvé za chvíli, mohli byste zobrazit složku.

Zde jsou skutečné soubory v počítači. Funkce SSH, restart, zastavení, klonování, export a uložení jako plán. Takto byste vytvořili nový web, vložili svá témata, která chcete použít, své pluginy, které chcete použít, a poté je sem uložili, plán. Takže až příště půjdete na web, můžete začít s tímto plánem.

Můžete také změnit přejmenování domény a odstranit ji, pokud chcete věci udržovat hezké a uklizené. Tady. Takže se přihlásím poprvé. Musím kliknout na toto tlačítko administrátora přímo tady a bude mě to mít přímo sem k přihlášení a já se do toho pustím a teď se přihlásím. Dobře, takže než kliknu na tlačítko přihlášení, chci vás upozornit na něco, co můžete vidět vlevo nahoře.

Tady. Říká se, že to není bezpečné, a to proto, že kdykoli se vytvoří místní. Stránka. Z nějakého důvodu tento certifikát SSL automaticky nevytváří a nenakonfiguruje web tak, aby pracoval s certifikátem SSL. Ujistěte se tedy, že první věc, kterou chcete udělat, když jste ji vytvořili, chcete kliknout na kartu SSL, klikněte na toto tlačítko zde.

Bude to říkat důvěra, a pak to vytvoří SSL certifikát v další věci, kterou uděláte. Přihlásíte se a první věcí, kterou se chystáme udělat, je přejít na obecná nastavení a zde vidíme adresu URL tohoto webu. Jdeme do popu S a tam S. Klikněte na uložení změn.

Vykopne nás z webu, ale podívejte se na to. Nyní je web zabezpečený a používá certifikát SSL, který jsme vygenerovali. Toto je první věc, kterou chcete udělat, kdykoli zahájíte projekt pomocí některého z těchto místních prostředí, ale zejména lokálního setrvačníkem. Takže se do toho pustím a znovu se přihlásím.

Dobře. Teď jsem přihlášen a tady jsem. Je to místní instalace WordPress, která běží z mého počítače. Je to fantastické. Takže můžu jít sem a připravit pár věcí. A uděláme to, pak půjdeme a převedeme to na náš webhostingový účet. Takže tady budu házet téma opravdu rychle.

A, uh, nebudu sedět při instalaci skutečného webu, ačkoli Astro to dělá super snadno. Dobře? Teď prostě půjdu dál a. Aktivujte web a já to zavřu. Takže můžete vidět, když jdu na návštěvu webu, můžete vidět, že mám astrocyty, že místní žije a tak. To, co byste udělali, je, že byste šli sem a nastavili si svůj web, aby vypadal hezky a hezky.

Komunikujte se svým klientem a tím vším, získejte to, jak chcete, a pak byste šli do toho a poslali to do svého živého prostředí. Nyní vám ukážu, jak to udělat, je vzít si web, který jste postavili na místním vývojovém prostředí. Chystáte se vzít tento web a my ho přeneseme na váš webhostingový účet.

Nyní ráda používám dvě webové stránky. Můžete navštívit WP crafter.com/siteground Budu mít níže uvedený odkaz. Také rád používám cloudové způsoby. A vy byste mohli navštívit WP crafter.com/cloud způsoby, a já jsem dal odkaz dole na to a tutorial mám na této webhostingové společnosti webhosting. Je to trochu jiná služba.

Chystáme se tedy migrovat tento web do jedné z těchto služeb. Nyní musíme vytvořit náš webhostingový účet. Takže v tomto videu to nebudu procházet, ale k vytvoření zálohy musíme použít plugin. Pak si vezmeme tuto zásuvku a vložíme ji na nový hosting a chystáme se nahrát.

Tam přidáme tuto zásuvku znovu, nahrajeme zálohu a obnovíme ji. Je to vlastně velmi jednoduchý proces. Takže na to můžete použít dva pluginy. Jedním z nich je to tady, vše v jedné migraci. Mnoho lidí to používá. Funguje to velmi spolehlivě. Mají bezplatnou verzi. Je omezený na to, jak velký může být web, a tento plugin nebudeme v tomto videu používat.

A pokud jste chtěli vědět, proč, můžete sem přijít a přečíst si některé z těchto špatných recenzí, a proto to v tomto videu nebudu používat. A je to v pořádku. Ale velikost stránky je velmi omezená. Nedávají jasně najevo toto omezení. Chtějí, abyste tam šli a nainstalovali to, a pak jste náhodou zjistili, kdy je už příliš pozdě, a pak vás v tom okamžiku stlačí za peníze.

Tomu se budu vyhýbat a místo toho použijeme tento plugin přímo zde. Říká se tomu přenos a zálohování. S tímto pluginem bude vaše možnost. Migrujte svůj web a budete jej také moci použít jako záložní řešení, pokud budete chtít. I když na to dávám přednost použití Uptracs. Uh, ale je to zdarma a velikost zálohy není nijak omezena.

A existují i ​​některé inovativní funkce, kde, pokud jsou vaše oba webové stránky veřejné, můžete je tlačit tam a zpět. To vše v tomto videu nebudu pokrývat. Pojďme tedy na tento web nainstalovat tento plugin. Takže jdu na pluginy, přidám nový a budu hledat WP. Živé zálohování a tady to je.

Dobře, takže jdu do toho a já to nainstaluji. A pak to použijeme k vytvoření zálohy, kterou právě obnovíme na našem webhostingovém účtu. Dobře, jdu do toho a aktivuji to a přidám novou možnost nabídky, která říká, že WP je živá. Nyní to nemusíte ponechat, tento plugin nainstalovaný na vašem webu.

Poté, co provedeme migraci, je to zcela na vás. Můžete to také použít pro zálohování. Mám sklon používat aktualizace osobně, ale, um, můžete to také použít pro zálohování. Existují dva způsoby migrace pomocí tohoto pluginu. Jeden z nich se nazývá automatická migrace. V tomto videu to neudělám.

Místo toho se chystám zálohovat. Stáhněte si zálohu a poté proveďte obnovu. Tak jdu do toho a kliknu na zálohu. Teď, právě tady. Teď to vytvoří zálohu, ale existuje spousta možností. Pokud to používáte jako záložní nástroj, můžete zálohovat Dropbox na disk Google. Myslím, že jeden mrak, tady je pár ikon.

Amazon S tři digitální oceánské prostory. Existují všechna tato místa, kam se můžete vrátit, poté, co je vytvoříte, zašlete zálohy. Dobře, takže nyní, když je záloha vytvořena a je to na mém místním počítači, moje místní instalace WordPress, přejdu dolů. Zde je záloha právě zde. Klikněte zde, kde se říká download, a stáhne se do jedné části zde a je zde skutečný odkaz ke stažení.

Kliknu na to. A můžete vidět, že je staženo do mého místního počítače právě tady. Takže to bude kamkoli se soubory stáhnou do vašeho počítače. Jsem na PC, takže to bude ve složce ke stažení, ale pokud používáte Mac, bude to pravděpodobně stejné. Teď to, co byste mohli udělat, je odstranit, pokud byste chtěli.

Takže to vymažu. Kliknu na, dobře. A ta záloha je pryč. Mohu jít sem k pluginům a mohu deaktivovat tento plugin a už ho nepotřebuji. Získal jsem, co jsem chtěl, ale můžete jej aktivovat a tento proces provést znovu, když chcete vytvořit novou zálohu. Tady je tedy instalace WordPress.

Takže, co se stane, je váš další krok, jdete do vaší webhostingové společnosti, kde máte své doménové jméno. Chystáte se nainstalovat WordPress pomocí jejich instalačního programu WordPress. V tomto případě to mám na místě. Název domény je, vytvořme web.com, takže kdykoli budete mít hosting s SiteGround, jedním z kroků je automatické vytvoření instalace WordPress pro vás.

Jediná věc je, že nemá váš web z vašeho místního počítače. To je to, co teď opravíme. Takže se přihlásíte na tento web, jdete na stejný proces, jdete na pluginy, přidáte nový a budeme hledat WP, živé zálohy a uděláme to samé. Nainstalujte nyní a poté ji aktivujeme.

A my se chystáme nahrát zálohu, kterou jsme právě vytvořili, a kliknout na obnovení. Takže když přejdu dolů, je tu tato karta, která říká, nahrajte. Pokud na to kliknu. Najdu zálohu nebo ji prostě přetáhnu. Tady je moje záloha, přetáhněte ji. Bude to nahrávat a je to pravděpodobně, mám rád opravdu úžasné, uvidíme, kliknu na upload zde.

Možná to začne. Dobře. Tam jedeme. A tady je měřič pokroku. Mám opravdu dobrý internet. Pro rychlosti nahrávání. Takže, uh, může to trvat minutu nebo dvě v závislosti na velikosti stránky, ale pro mě můžete vidět, že je vše hotovo. A pak to máme. Teď jsem na webu, snažím se všechno tlačit a vy vidíte, že moje záloha je právě tady.

Teď, co udělám, udělám rychlou zálohu tohoto webu. Takže to mohu obnovit opravdu po vytvoření tohoto videa. Takže se chystám udělat skutečnou rychlou zálohu, ale vše, co musíme udělat, je obnovit to, co jsme právě nahráli. Takže za chvíli se uvidíš, pravděpodobně tady budu mít dvě zálohy, jednu, kterou jsem právě vytvořil, a pak tu, kterou jsem právě nahrál.

Tady je ten, který jsem právě nahrál. Kliknu na obnovení a potom dostaneme tuto možnost, kterou si musíme vybrat. První možností je obnova a nahrazení domény, a to je ta, kterou chceme, protože to byla jiná adresa URL, jiná doména na našem místním webu. Chceme si to vybrat.

Nyní, pokud jsem právě obnovoval zálohu, která byla provedena na stejném přesném webu se stejnou adresou URL, udělal bych jinou volbu. Takže kliknu na obnovení, kliknu na, dobře, a to, co to bude dělat, je, že to prostě jde dopředu a obnoví vše v každém odkazu. Na tuto adresu URL. Každý odkaz na starou URL bude dynamicky nahrazen novou URL, což je v tomto případě vytvořme web.

Nyní, uživatelské jméno a heslo není to, co jsem měl, když jsem vytvořil tento veřejný web. Je to uživatelské jméno a heslo z verze místního počítače, takže se do toho pustím a nyní to zadám. Dobře. Kliknu na přihlášení. A fungovalo to. A tady se říká, že migrace je dokončena. Um, nějaké další informace.
Uzavřeme to a zde je výzva k zálohování nebo recenzi. A pokud půjdu na živé stránky, uvidíte, že to přesně vypadalo na místním počítači. Tak tady to vypadalo. Takto to vypadá teď, když jsem ho migroval. A pak tady, toto je místní stránka.

A takhle to tady vypadá. Je to stejná přesná věc. Perfektní migrace, super snadné provedení, žádné náklady. Nemusíte ponechat nainstalovaný migrační plugin, pokud jej nepotřebujete, takže jej můžete jednoduše přejít a zakázat, ale nemohlo to být jednodušší. Je to super snadný proces přesunutí vašeho webu z místní soli do živé instalace.
Mým přednostem je použití tohoto bezplatného pluginu přímo zde. Velikost webových stránek není nijak omezena. Nyní je tu další opravdu skvělá funkce, která vám ukáže, kde namísto tohoto procesu stahování zálohy do mého počítače a následného nahrání je zde funkce, kde ji můžete nastavit na obou webech.

Takže to prostě posouvá z jednoho místa na druhého. Nezahrnul jsem to v tomto videu. Rád to dělám tímto způsobem, takže mám více rukou na granulární kontrole. Uh, ale stejně, uh, v tomto videu jsem to všechno zakryl. Máte-li dotaz. Nebojte se mě zeptat níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map