6 najlepších tém bezplatných elementov v roku 2019

Boli sme predtým na tejto ceste a predstavili sme vám zníženie počtu tvorcov stránok. To je veľa návrhov na tvorbu stránok, ktoré vám uľahčia život z hľadiska navrhovania webovej stránky bez sĺz. Tiež sme vás naučili ako hosťovať vaše stránky WordPress od nuly a identifikované najčastejšie chyby pri vytváraní vašej webovej stránky WP. A teraz sa vraciame späť k tvorcom stránok s dôrazom na popularitu doplnku Elementor. Nebolo by pekné vedieť, aká bezplatná téma spôsobí, že bude Elementor dokončený?


Elementor je jedným z najlepších tvorcov stránok. A ak sa rozhodnete použiť tento nástroj, mali by ste tiež chcieť tému, ktorá s ním bude v poriadku.

Tu je zoznam šiestich najlepších bezplatných tém Elementoru, ktoré si určite musíte vyskúšať.

1. Astra

Astra je bezplatná téma WordPress, ktorá má vynikajúcu rýchlosť a jednoduchosť. Umožňuje v reálnom čase zobraziť ukážky v prispôsobovači WordPress, takže užívateľ bude mať istotu pri vykonávaní zmien. Než zabudneme, máme podrobnú recenziu témy Astra tu.

Kľúčové vlastnosti Astra:

 • Jeho výkon je spoľahlivý, pretože eliminuje jQueries.
 • Má vopred pripravené stránky, ktoré sú optimalizované pre elementárne prvky.
 • Zahŕňa široký výber nastavení prispôsobenia, ako sú rozloženia, písma, hlavičky a mnoho ďalších.

Ďalšou najlepšou vlastnosťou Astra je, že ponúka obrovskú knižnicu ukážok, ktoré sú prístupné zadarmo. Jeho flexibilita je kľúčom k vytvoreniu vynikajúcich webových stránok.

Navštívte Astra

2. GeneratePress

Generate Press je ľahká téma, ktorú je možné rozšíriť pomocou prémiového balíka rozšírení. Je dobre známe, že má vysoké štandardy kódovania a prístupnosti. Udržuje váš web v bezpečí a zaisťuje, aby k nemu mal prístup takmer každý.

Kľúčové vlastnosti GeneratePress:

 • Je postavený s ohľadom na SEO.
 • Poskytuje ovládacie prvky rozloženia prispôsobenia výplne, okrajov, postranných panelov a ďalších prvkov vášho webu.
 • Poskytuje prístup k viac ako 10 ukážkam optimalizovaným pre elementy.

Ovládacie prvky rozloženia GeneratePress môžete kombinovať s prvkom Elementor a zjednodušiť tak proces vytvárania responzívnej webovej stránky.

Navštívte stránku GeneratePress

3. OceanWP

O spoločnosti OceanWP sa vie, že je najštedrejším poskytovateľom bezplatných balíkov tém, pretože ponúka obrovské možnosti a množstvo tém s inovatívnejšími vlastnosťami v porovnaní s ostatnými. Vezmite si ponor a ponorte sa našu recenziu 2019 OceanWP tu.

Navyše poskytuje jedinečné doplnky Elementor na rozšírenie funkčnosti vášho nástroja na tvorbu stránok a zvýšenie rýchlosti vytvárania vašich webových stránok.

Kľúčové vlastnosti OceanWP:

 • Ponúka rýchle načítanie stránky a vstavaný SEO
 • Má podporu RTL
 • Široká škála bezplatných šablón
 • Zahŕňa ľahkú integráciu WooCommerce pre online predajcov.

Podpora OceanWP plne reaguje na problémy svojich používateľov.

Navštívte OceanWP

4. Framework na tvorbu stránok

Page Builder Framework je vysoko prispôsobiteľný doplnok, ktorý je špeciálne vytvorený na prácu s tvorcami stránok, ako je napríklad Elementor. Zameriava sa na flexibilitu a rýchlosť, vďaka ktorej sú vývojári webových stránok spokojní.

Kľúčové vlastnosti rámca na tvorbu stránok:

Ďalšou dobrou vecou, ​​ktorá je spojená s prvkom Page Builder Framework integrovaným do produktu Elementor, je to, že ponúka najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť stránku s úplnou kontrolou prispôsobenia a mnohými funkciami, ktoré môžete preskúmať.

Navštívte Framework na tvorbu stránok

5. Ahoj Téma

Hello Theme je nový v podnikaní, ale ponúka ľahkú a rýchlu tému WordPress. Hello Theme ponúka 100% kompatibilitu s Elementor, ktorá vám umožní navrhnúť vaše stránky bez problémov.

Kľúčové vlastnosti Hello Theme:

Berte na vedomie, že téma Hello je navždy zadarmo, vďaka čomu sú používatelia spokojní, pretože sa môžu zamerať na navrhovanie a prispôsobovanie svojich webových stránok bez obáv z predplatného..

Navštívte tému Hello

6. Genesis

Cieľom Genesis Framework je poskytnúť základňu optimalizovanú na výkon, na ktorej si môžete navrhovať a rozhodovať sami. Umožňuje vývojárom prístup k opakovane použiteľným šablónam pre návrh a ich kombináciou so svojimi nápadmi, aby mohli úplne prispôsobiť svoje témy tak, aby sa mohli použiť na ich stránkach..

Kľúčové vlastnosti rámca Genesis:

 • Poskytuje veľa možností na výber.
 • Má možnosť ukážky v reálnom čase na kontrolu a kontrolu návrhov a ich úpravu podľa potreby.
 • Má prispôsobiteľnú hlavičku, do ktorej môžete pridať textové logá alebo nahrať svoje vlastné logo.
 • Je citlivý na mobil.

Téma Genesis tiež poskytuje širokú škálu nových rozložení a šablón, z ktorých si môžete vybrať pre jedinečnosť svojich webových stránok..

Navštívte Genesis Framework

záver

Spustenie vlastnej webovej stránky môže byť trochu stresujúce, ale s pomocou tvorcov stránok a súvisiacich tém môžu zlepšiť váš život..

Nezabudnite, že výber témy by sa mal zhodovať s vami vybraným nástrojom na tvorbu stránok. Malo by byť spoľahlivo rýchle a ľahké, aby ste sa vyhli chybám na vašom živom webe..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector