Ľahké dropshipping: Kompletný sprievodca krok za krokom pre WordPress

Ak si myslíte, že dropshipping je to, čo je pre vás napísané v hviezdach, potom pripojte svoj vozeň k nášmu pokusu o dokonalého sprievodcu dropshippingom založeného na WooCommerce, ktorý pomôže nováčikom bojujúcim o tento podnik. Sme tu, aby sme vám pripravili cestu na vybudovanie výnosného obchodu s elektronickým obchodom.


Pre začiatočníkov urobme z vašich webových stránok WordPress webové stránky elektronického obchodu pomocou doplnkov WooCommerce a pluginov AliDropship. Možno to nepoznáte, ale toto je najlepšie kombinované vyhľadávanie, ak sa chcete pustiť do hry WooCommerce Dropshipping.

Zaujíma vás, čo robí spoločnosť WooCommerce vynikajúcou voľbou pre dropshipping v porovnaní so službou Shopify?

 1. Je to najobľúbenejší spôsob budovania elektronického obchodu.
 2. Ak ste nováčik a veľmi dobre viete rozpočet, WooCommerce má najnižšie vstupné náklady alebo dokonca freemiové plány.
 3. Neobsahuje žiadne obmedzenia a obmedzenia pre produkty, ktoré chcete predávať (obchody v obchode Shopify požadujú od používateľov, aby dodržiavali ich podmienky poskytovania služieb a platobné podmienky, alebo za všetky svoje transakcie musíte platiť dodatočný 2% poplatok).

Keďže ide o dlhého a podrobného sprievodcu dropshippingom, rozdelili sme ho na rôzne časti, do ktorých môžete navigovať pomocou navigácie uvedenej nižšie:

Contents

Čo je Dropshipping?

Najprv si povedzme o základoch. Čo je dropshipping?

Dropshipping je metóda riadenia dodávateľského reťazca, keď predajca neuchováva zásoby konkrétneho produktu vo svojom obchode. Namiesto toho predajcovia prevedú zákaznícku objednávku na tretiu stranu alebo na iných veľkoobchodníkov, ktorí potom tovar priamo expedujú k zákazníkovi.

Ako teda zarobíte vy, ako prepravca alebo maloobchodný predajca?

Získate zisk z rozdielu medzi veľkoobchodnou cenou a maloobchodnou cenou. Niekedy môžete zarobiť na základe provízie na základe ich súhlasu s veľkoobchodníkom.

Dropshipping zmenšuje starosti s tým, že bude mať sklad alebo nakupuje zásoby vo veľkom.

Aké sú hlavné výhody dropshippingu?

V porovnaní s tradičnou obchodnou schémou existuje veľa výhod sponzorovania dropshippingu. V tradičnom systéme predávajúci skladuje svoje výrobky vo svojom sklade, vytvára webovú stránku, a keď si zákazník kúpi zo svojej webovej stránky, predávajúci dostane produkt do skladu a pošle ho zákazníkovi. Keď idete s dropshippingom, tu sú výhody:

 • Vyžaduje si nízke investície a režijné náklady – na rozdiel od tradičného podnikania, ktoré vyžaduje značný kapitál na začatie nákupu akcií na predaj, iných poplatkov, ako sú poplatky za skladovanie, značenie a ďalšie požiadavky..
 • Ľahké začať – vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu je omnoho jednoduchšie ako tradičné. Nemusíte sa obávať nájomných zmlúv vášho obchodu, poskytovateľov prepravy, sledovania inventára na účely účtovníctva a mnohých ďalších.
 • Flexibilné umiestnenie – ako spoločnosť zaoberajúca sa obchodom s elektronickým obchodom si nemusíte robiť starosti s uzamknutím na obchodné miesta. Prenos môžete kedykoľvek uskutočniť.
 • Škálovateľnosť – jediná vec, ktorú musíte škálovať, je vaša schopnosť ponúknuť zákaznícku podporu a spokojnosť.

Aké sú nevýhody dropshippingu?

Hlavnou nevýhodou tohto druhu podnikania je zisk a marža, ktoré vás môžu zacieliť dvoma spôsobmi:

 • Váš dodávateľ môže účtovať vyššiu cenu, pretože sa starajú o splnenie produktu.
 • Ak váš produkt nie je príliš jedinečný a ľahko sa predáva, možno v tomto odvetví nájdete veľa konkurentov a môžu zákazníkom ponúkať nižšie ceny. Tento faktor môže tiež poškodiť vaše marže.

Nevýhodou dropshippingu sú aj problémy s prepravou, chyby dodávateľa a problémy so zásobami. Ak sa váš dodávateľ pokazil s objednávkou, budete ako vykladač zodpovedný za vinu a omyl..

Prvky, ktoré potrebujete na začatie dropshippingu

Dropshipping nie je dokonalá firma, ale je vynikajúca pre podnikateľov, ktorí chcú začať s predajom online.

Aké veci teda potrebujete, aby ste mohli začať podnikať v oblasti dropshippingu?

Prvok č. 1: Výrobky a dodávatelia, ktorí prepravujú ryby

Samozrejme, vždy by ste mali začať hľadať kvalitné výrobky, ktoré môžete stiahnuť. Teraz je potrebné zvážiť dve veci:

 1. Samotný produkt – Musíte myslieť a nachádzať výrobky, ktoré sú na vašom špecializovanom trhu žiadané. Nájdite produkt, ktorý ľudia chcú, ale nemajú veľa konkurenčných predajcov.
 2. Spoľahlivý dodávateľ – dodávateľ má obrovský vplyv na vaše podnikanie. Musíte nájsť správneho dodávateľa nielen preto, že ponúka výrobky, ale mal by byť tiež spoľahlivý, pokiaľ ide o prepravu a včasnosť..

Element # 2: Váš eCommerce obchod

Po nájdení správneho dodávateľa a produktu pre vaše podnikanie musíte spustiť obchod s elektronickým obchodom, v ktorom môžete svoje výrobky zobrazovať a predávať.

Väčšina predajcov podniká v oblasti dropshippingu na Amazone alebo na eBay, ale konkurencia je tuhá. Takže to neodporúčam.

Obchod s elektronickým obchodom si môžete vytvoriť iba pomocou osobného dotyku jedinečnosti. Stratíte zabudované publikum Amazonu, ale má to určite ďalšie výhody:

 1. Môžete mať svoju vlastnú značku – vo svojom vlastnom obchode nemusíte priamo konkurovať predajcom, aby ponúkali rovnaké produkty na rozdiel od Amazonu alebo eBay..
 2. Môžete vytvárať dlhodobé aktíva – S vlastným marketingovým kanálom elektronického obchodu môžete vytvoriť zoznam e-mailov, ktorý sa považuje za jednu z najvyšších návratností investícií.
 3. Máte kontrolu – nemusíte sa obávať, pretože ste vlastníkom obchodu, a nad tým preberáte plnú kontrolu. Problémy s Amazonom alebo eBay vás teda nebudú mať vplyv.

Prečo WooCommerce cez Shopify

Služba Shopify je príliš komercializovaná, čo znamená, že prostredníctvom marketingového tímu sa platí kvalitný marketingový tím. Ich provízia je krytá, keď platíte registračný poplatok na tejto platforme.

WooCommerce, na druhej strane, je bezplatný nástroj, ktorý môžete použiť na zostavenie vášho elektronického obchodu. Je to vstavaná platforma pre WordPress a jeden z najpopulárnejších doplnkov elektronického obchodu vo WordPress.

Aj keď ste nováčik, môžete na svojom webe WordPress vytvoriť a prevádzkovať jedinečný profesionálny internetový obchod, pretože nevyžaduje technické znalosti a jeho použitie je takmer bez námahy. Zamierte na nášho podrobného sprievodcu nastavením stránky WooCommerce, ak sa chcete dozvedieť viac.

Hlavné dôvody, prečo je WooCommerce lepší

1. Ceny

WordPress a WooCommerce sú určite zadarmo! Všetko, čo musíte urobiť pre spustenie obchodu WooCommerce, je zakúpenie vlastného webhostingu, ktorý by sa mal prejaviť ako investícia. Trvá to iba 5 dolárov mesačne v závislosti od balíka, ktorý budete potrebovať.

Ak je teraz rozpočet príliš tesný, nemusíte sa obávať, pretože WooCommerce je bezplatný doplnok. Môžete spustiť internetový obchod s cenou menej ako 100 dolárov. Lepší hosting a inovácia na prémiovú verziu WooCommerce môže prísť neskôr, keď sa vaša firma začne zdvíhať.

Na druhej strane, služba Shopify vyžaduje 29 dolárov mesačne. Služba Shopify vám nebude vadiť, ak vaša firma práve začína alebo vaše tržby nerastú; stále poberajú 29 dolárov mesačne. Témy prémiového Shopify začínajú na 140 $ mesačne.

Ak chcete mať vo svojom obchode viac funkcií, budú si iste účtovať poplatok za aplikácie, ktoré chcete pridať k vylepšeniu vášho obchodu. Takže, ak hľadáte lacnejšie spustenie, WooCommerce je pre vás tým najlepším.

2. Flexibilita

Lacné? Áno, WooCommerce môže byť populárny ako lacný, ale pokiaľ ide o jeho vlastnosti, je to bomba!

WooCommerce ponúka väčšiu flexibilitu ako Shopify. V službe Shopify môžete robiť iba to, čo chcú, aby ste robili s minimálnym prístupom. Ale na WooCommerce môžete robiť, čo chcete, so širokou škálou prístupu na tejto platforme.

Nemusíte sa obávať, že budete technicky informovaný, aby ste boli flexibilní. WooCommerce a WordPress ponúkajú veľa doplnkov, z ktorých si môžete vybrať, či už bezplatné alebo prémiové. Môžete si vybrať ľubovoľný počet doplnkov. Akékoľvek doplnky, na ktoré môžete myslieť, môžete požiadať o to, aby bol váš internetový obchod krajší, ako majú konkurenti.

3. Žiadne obmedzenia produktu

WooCommerce nie je zadarmo, len pokiaľ ide o platby, ale tiež vám poskytuje slobodu predávať výrobky, ktoré chcete.

Služba Shopify vás žiada, aby ste dodržiavali podmienky ich používania, čo znamená, že niektoré položky nie sú na tejto platforme predávané. Služba Shopify má tiež zabudovaný platobný systém, ale neobmedzuje vás, aby ste ho nepoužívali. Ďalšia vec je, že ak uprednostňujete inú platobnú bránu, budú vám účtovať 2% za každú transakciu, ktorú uskutočňujete.

Niektoré produkty, ktoré sú v službe Shopify zakázané, sú predlžovanie vlasov, sexuálne hračky, elektronické cigarety atď.

Ak sa rozhodnete používať službu Shopify, nezabudnite, že musíte dodržiavať pravidlá niekoho iného, ​​a ak sa rozhodnú zmeniť ich ustanovenia, ste v poriadku a uviazli..

V porovnaní s WooCommerce je to softvér s otvoreným zdrojom. Vy sami vytvárate vlastné pravidlá bez akýchkoľvek obmedzení na výrobky, ktoré chcete predávať. Môžete si dokonca vybrať z a rôzne doplnky zásuvných brán.

Čo potrebujete na vytvorenie obchodu Dropshipping spoločnosti WooCommerce

Tu sú veci, ktoré potrebujete, ak sa rozhodnete vytvoriť obchod so zbraňami v obchode WooCommerce.

1. Hosting a doménové meno

Názov domény je zvyčajne trvalá adresa, ktorá vás identifikuje na internete. Napríklad mydropshipstore.com.

Tu je tip. Názov vašej domény musí byť:

 • príslušný
 • pamätný
 • brandable

Ak teraz vlastníte názov domény, ďalšou vecou v zozname je webhosting. Nájdite spoľahlivého poskytovateľa hostingu, ktorý uloží vaše súbory na ich servery. Výkonná hostingová služba zabezpečí, že vaše stránky WordPress / WooCommerce budú fungovať bez problémov.

Ak ste sa ešte nerozhodli o webhostingu, vyskúšajte službu SiteGround, pretože ponúka:

 • Dostupná cena – za celý rok musíte zaplatiť iba 70 dolárov.
 • Skvelý výkon – kto by nechcel mať rýchle načítanie stránky? SiteGround to tiež ponúka!
 • Certifikát SSL zadarmo – jedným zo základných prvkov pri budovaní elektronického obchodu je certifikát SSL. S programom SiteGround ho ponúkajú svojim odberateľom zadarmo.
 • Jednoduchá inštalácia WordPress – svoj obchod môžete začať budovať podľa vlastného pohodlia.
 • Vynikajúca podpora prostredníctvom živého chatu a telefónu – v prípade problémov máte vždy k dispozícii tím technickej podpory, ktorý vám pomôže.

SiteGround vám tiež dáva možnosť kúpiť si doménové meno iba za 15 dolárov ročne. Nie je to zlé, správne?

Navštívte SiteGround

2. Doplnky WordPress a WooCommerce

Doplnky WordPress a WooCommerce si môžete zadarmo stiahnuť na WordPress.org. Musíte si stiahnuť oba programy do svojho hostiteľa, ale ak si ako svoj webhosting vyberiete SiteGround, urobia všetko za vás..

3. Téma WordPress / WooCommerce zameraná na konverziu

Percento návštevníkov webových stránok, ktorí uskutočňujú nákup, je miera konverzie vášho obchodu. Ak chcete dosiahnuť vyššiu konverziu, musíte zvážiť kúpu témy WooCommerce, ktorá vám s tým môže pomôcť.

Prémiové témy si môžete kúpiť od 60 do 100 dolárov, ale ak máte obmedzený rozpočet, máte na výber veľa tém WooCommerce..

4. Voliteľné: Špeciálny doplnkový modul WooCommerce Dropshipping

Táto záleží na type podnikania, ktoré chcete so svojimi dodávateľmi vybudovať. Ak chcete rozšíriť svoj obchod o väčšie produkty, mali by ste zvoliť vyhradený doplnok WooCommerce, ktorý vás priamo spojí s dodávateľmi AliExpress..

Ak však predávate iba niekoľko produktov s jedným dodávateľom, môžete sa držať normálnej funkčnosti WooCommerce.

Ako nájsť dodávateľov a produkty DropShipping

Pri hľadaní správneho dodávateľa a produktov, ktoré maximalizujú vaše zisky, je potrebné zvážiť niekoľko vecí.

Ako zistiť, či je produkt dobrý pre dropship

Každý maloobchodník hľadá produkt, ktorý je vhodný pre dropshipping. Dva relevantné ukazovatele pri výbere produktu, ktorý má potenciál byť úspešný v dropshippinge:

 • Výrobky, ktoré sú na trhu pomerne dobre známe, ale majú málo konkurentov.
 • Výrobky, ktoré majú konkurenčné ceny, takže si môžete pridať dosť marží, aby ste rozšírili svoje podnikanie.

Ak ste začiatočníkom v odvetví dropshippingu, odporúčam predať ho vo výklenku, na ktorý ste zvyknutí. Je to omnoho jednoduchšie, pretože už rozumiete trhu.

Zvážte produkty, ktoré sú nižšie ako 200 dolárov

Začnite skúmať produkty, ktoré sú nižšie ako 200 dolárov. Prečo? Pretože sa toto cenové rozpätie predáva oveľa ľahšie. Za produkt by ste radšej zaplatili 200 dolárov, než aby ste platili asi 600 dolárov, však? Trvalo by viac času a úsilia presvedčiť kupujúcich, aby si kúpili drahý výrobok.

Zohľadnite aj refundácie. Ak predávate svoje výrobky, ktoré sú nižšie ako 200 dolárov, niektorí kupujúci, ktorí dostali chybný produkt, požiadajú o vrátenie platby. Poskytnutie vrátenia platby nižšie ako 200 USD nie je pre predajcu príliš bolestivé.

Plus, byť informovaný o produktoch s MAP (minimálna inzerovaná cena). To znamená, že máte obmedzené vlastné náklady na tento produkt.

Dajte si pozor na veľkosť produktu

Je nevyhnutné vziať do úvahy rozmery výrobkov, ktoré budete predávať. Väčšina výrobkov pochádza z Číny, ktorá bude trvať viac dní, než dorazí k zákazníkovi.

Ak vyberiete produkt veľkej veľkosti, bude poštovné oveľa vyššie. Niektorí poskytovatelia prepravných služieb dávajú obmedzenia týkajúce sa veľkostí a hmotnosti výrobkov. Podobne ako v prípade prepravy ePacket, môžu v závislosti od rozmerov prepravovať iba 2 kilogramy (4,4 libry).

Ak plánujete nákup produktov od spoločnosti AliExpress alebo od iných čínskych dodávateľov nákladných lodí, zvážte hmotnosť a rozmer výrobkov, ktoré budete predávať, v rámci pokynov na meranie elektronického balenia..

Kde hľadať produkty

Ak potrebujete nejaké nápady na produkty, ktoré sa dajú stiahnuť, tu nájdete niekoľko odporúčaní:

 • Prejdite na Amazon.com a vyhľadajte nápady na produkty. Je to dobré miesto, kde začať, pretože Amazon vykonáva 50% vyhľadávaní produktov spotrebiteľov, ktoré v súčasnosti dominujú spoločnosti Google.
 • Môžete sa tiež pozrieť na trendy v produktoch na sociálnych sieťach, ako sú Wish, Massdrop a Fab.
 • Zvážte použitie nástrojov na výskum kľúčových slov, ako sú Plánovač kľúčových slov a KWFinder, aby ste vedeli, ktoré produkty sa v Google väčšinou vyhľadávajú. Ak chcete vidieť zmeny dopytu produktu, skúste použiť službu Google Trends.

Nájdenie dodávateľov pre dropshipping na výrobkoch, ktoré si vyberiete

Keď sa rozhodnete pre produkt, ktorý budete predávať, začnite hľadať najlepších dodávateľov svojich produktov pre svoj obchod s vodáckym tovarom..

Tu je niekoľko odporúčaní:

aliexpress – Je to najpopulárnejší online zdroj dodávateľov z Číny. V AliExpresss nájdete špeciálny doplnok WooCommerce, ktorý vás priamo spojí s dodávateľmi.

SaleHoo – pomáha pri výskume dobrých dodávateľov vašich výrobkov prostredníctvom ich adresára dodávateľov.

Google – samozrejme! Google má všetko. Jedinou vecou je, že môže ukázať nie tak spoľahlivého dodávateľa. Pri hľadaní vhodného dodávateľa je pre vás lepšie prehľadávať sa.

WorldWide Brands – Je to veľký adresár certifikovaných veľkoobchodníkov a dropshipperov. Musíte sa pripojiť k členstvu, aby ste do adresára dostali prístup k životu 224 dolárov.

Local TradeShows – účasť na obchodných veľtrhoch je tiež dobrou cestou na stretnutie s rôznymi dodávateľmi a výrobcami.

Pri výbere najlepšieho dodávateľa sa uistite, že sa venuje časovej osi prepravy, udržiava zdravú komunikáciu a je zabezpečená kvalita produktu, pretože prináša spokojnosť zákazníkom..

Podrobný sprievodca pri vytváraní obchodu Dropshipping pomocou služby WooCommerce

1. Zaregistrujte sa na hosťovanie

Ak ste stále vo fáze plánovania svojho podnikania v oblasti dropshippingu a ešte nemáte hosting, SiteGround je ten, ktorý odporúčam.

V procese registrácie môžete začať registrovať svoje doménové meno pre váš eCommerce obchod, ktorý vás bude stáť iba 15,95 dolárov ročne. Ak už máte doménu, môžete jednoducho vybrať možnosť „Už mám doménu“.

Vyplňte základné údaje o účte a platobný informačný formulár, aby ste dokončili proces registrácie.

Po dokončení môžete začať inštalovať doplnok WordPress a WooCommerce. Pretože ako hostiteľa používate program SiteGround, inštalácia programov WordPress a WooCommerce je veľmi jednoduchá. Iba pár kliknutí a ste hotoví s prvým krokom.

Navštívte SiteGround

2. Nakonfigurujte WooCommerce

V tejto fáze, keď sú už nainštalované doplnky WordPress a WooCommerce, môžete teraz nakonfigurovať svoj WooCommerce z hlavného panela WordPress. Jednoducho prejdite na Sprievodcu nastavením WooCommerce a

Záložka Nastavenie obchodu

Táto fáza zadáva základné podrobnosti o vašom obchode, ako je adresa alebo miesto, mena, ktorú prijmete ako platbu, a typ produktov, ktoré predáte. Vzhľadom k tomu, že ste na dropshipping, vyberte fyzické výrobky.

Platba Tab

V tejto časti musíte nakonfigurovať, na ktorom platobnom systéme sa chcete dohodnúť. Predvolene majú ako platobnú bránu Stripe a PayPal.

Ak chcete používať službu Stripe, spoločnosť WooCommerce vám môže zriadiť účet Stripe. Jednoducho začiarknite políčko a zadajte svoju e-mailovú adresu.

Ďalšou vecou pri používaní služby WooCommerce si môžete zvoliť akúkoľvek platobnú bránu bez platenia ďalších poplatkov v porovnaní so službou Shopify.

Doprava Tab

Pre začiatočníkov si môžete v zásielke zvoliť buď živé sadzby, alebo paušálnu sadzbu. Ale s rastom vašej firmy musíte stanoviť možnosti sadzby za prepravu, pretože každý dodávateľ prepravujúci sa je iný.

Na tejto karte navrhujem zrušiť začiarknutie väčšiny možností, pretože pre váš internetový obchod existujú oveľa lepšie možnosti.

Aktivujte kartu Tab

Ak ste vybrali automatizované výpočty daní a sadzby za dopravu, budete vyzvaní k aktivácii Jetpack. Ak si však neželáte, aby sa toto nainštalovalo na váš web, môžete kliknúť na odkaz Preskočiť tento krok.

Po dokončení konfigurácie vášho obchodu WooCommerce získate obrazovku úspechu a teraz môžete prejsť k výberu témy pre svoj internetový obchod..

Navštívte WooCommerce

3. Výber témy DropShipping

Vybratie skvelej témy bude mať obrovský vplyv na mieru konverzie vašich webových stránok. Pritiahne viac zákazníkov a divákov webových stránok. Odporúčam používať astra tému. Je známy ako najrýchlejší a najspoľahlivejší bezplatný motív WordPress. Ako to bude mať šťastie, máme komplexný prehľad témy Astra možno budete chcieť listovať.

Ak použijete ako svoju webovú stránku Astra, ušetríte tým čas na prispôsobenie svojho webu. Poskytuje veľa rozložení, ktoré môžete spravovať pomocou svojho osobného dotyku. Astra sa považuje za najľahšiu tému na trhu, ktorá zvyšuje výkonnosť a spoľahlivosť webových stránok.

Je to užívateľsky prívetivá téma, ktorú nemusíte prelomiť, aby sa váš obchod stal profesionálnym spôsobom. Môžete si ho ľahko prispôsobiť a bez problémov. Poskytuje vopred pripravené vzorky webových stránok, z ktorých si môžete vybrať a prispôsobiť ich tak, ako chcete.

Navštívte Astra

4. Začnite pridávať svoje produkty na svoju stránku

Po dokončení konfigurácie webových stránok a výbere správnej témy pre vás. Je čas pridať svoje produkty do internetového obchodu!

Pridávanie produktov závisí najmä od toho, aký typ produktu predávate.

 • Ak predávate iba niekoľko produktov, môžete na správu svojich produktov použiť predvolený systém WooCommerce.

Jednoducho prejdite na panel Produkty a potom Pridať nový na informačný panel a začnite vyplňovať informácie o produkte.

V dolnej časti stránky produktu sa zobrazí sekcia Údaje o produkte, kde môžete vybrať typ produktu, ceny, poštovné a ďalšie možnosti..

Po dokončení kliknite na tlačidlo Publikovať. Ak chcete pridať viac produktov, jednoducho opakujte rovnaký postup.

Odporučil by som použitie WooCommerce Dropshipping Supplier Pro ktoré vám pomôžu spravovať vaše výrobky, najmä keď ste získali tovar od rôznych dodávateľov. Môžete vytvoriť zoznam všetkých svojich dodávateľov a priradiť ich k zodpovedajúcim produktom, ktoré vám dodávajú. Svojim dodávateľom tiež môžete posielať automatické upozornenia, keď niekto kúpi produkt z vašich stránok. Môžete dokonca importovať prehľady o svojom inventári produktov.

 • Ak získavate svoje produkty od AliExpress, mali by ste zvážiť doplnok WooCommerce pre dropshipping, ktorý vám umožní spustiť obchod s dropshippingom na autopilote..

Si môžete vyskúšať WooDropship plugin zadarmo na 7 dní. Po uplynutí skúšobného obdobia sa cena začína na 14 USD mesačne.

Čo to robí? Produkty AliExpress môžete automaticky pridať do obchodu WooCommerce a rozhodnúť sa o svojej vlastnej cene. Akonáhle produkt, ktorý zadávate, má zmenu ceny alebo nulovú zásobu, dostanete aj automatické upozornenia, aby ste mohli obchod okamžite aktualizovať. Obrázky produktov dostanete od AliExpress a upravujte ich pomocou editora obrázkov v aplikácii.

Plnenie objednávky je tiež automatizované, čo znamená, že keď si od vás zákazník kúpi, produkt sa automaticky pridá do košíka AliExpress s údajmi o zákazníkovi a odošle sa za vás.

5. Ďalšie doplnky spoločnosti WooCommerce, ktoré vám môžu pomôcť

Už máte plne funkčný obchod s vodnými nákladmi. Keďže však používate WordPress a WooCommerce, môžete si nainštalovať ďalšie doplnky, ktoré vám pomôžu zvýšiť vašu firmu.

Nájdite doplnky, ktoré vám môžu pomôcť:

 • Optimalizujte SEO hodnotenie svojho obchodu pomocou doplnkov ako Váš SEO
 • Vytvorte rôzne typy formulárov
 • E-mailom zákazníkom, ktorí opustili svoje vozíky
 • vytvoriť Zoznam e-mailov

Čo je AliDropship?

Ďalším doplnkom, ktorý môžete použiť na integráciu s AliExpress do vášho obchodu WooCommerce, je AliDropship. WooDropship a AliDropship majú málo bežných funkcií, ale AliDropship funguje vo WordPress aj WooCommerce, zatiaľ čo WooDropship je určený iba pre WooCommerce..

Je to tiež jeden z najznámejších doplnkov elektronického obchodu pre obchodný model AliExpress Dropshipping. AliDropship poskytuje príležitosť pre každého podnikateľa na predaj produktov založených na AliExpress. Jedná sa o doplnok WordPress, vďaka ktorému sa z vašich webových stránok stáva obchod, ktorý priamo dováža produkty z AliExpress.

Ponúka širokú škálu funkcií, ako je neobmedzený dovoz produktov, neobmedzené automatizované plnenie objednávok, automatizácia tvorby cien, automatické aktualizácie informácií o produktoch a oveľa viac.

Navštívte AliDropship

stanovenie ceny

AliDropship má jednorazový členský poplatok od 89 dolárov. To zahŕňa vstavané témy, prispôsobenie produktu, neobmedzený počet produktov, variácie produktov a podporu WooCommerce..

Na WooCommerce si môžete vybrať tony tém výberom verzie doplnku AliDropship pre WooCommerce. Jednorazový členský poplatok zahŕňa všetky funkcie bez obmedzenia toho, čo chcete použiť.

Najlepšie vlastnosti AliDropship:

 • Ako nováčik môžete jednoducho spustiť obchod s dropshippingom s jeho predpripravenými témami. Môžete tiež integrovať WooCommerce pre otvorenejší zdroj a prispôsobiteľný systém.
 • Rozšírenie Chrome – AliDropship je chrómové rozšírenie, v ktorom môžete automaticky importovať produkty AliExpress priamo do vášho online obchodu.
 • Poskytuje automatizáciu zadávania údajov na plnenie objednávok.
 • Jednoduchá inštalácia – tento doplnok môžete nainštalovať jednoduchým stiahnutím súboru zip a jeho odovzdaním na svoju webovú stránku WordPress.
 • 100% vlastníctvo obchodu – na rozdiel od iných doplnkov je vlastníctvo obchodu AliDropship zaručené, pretože sa spúšťa pomocou webových stránok WordPress.
 • Importovanie recenzií produktu – táto funkcia je vynikajúca, najmä ako dôkaz toho, že produkt, ktorý predávate, má dobrú kvalitu. Pre niektoré doplnky tieto funkcie nemajú, alebo za to musíte platiť navyše.

Ako nainštalovať doplnok AliDropship

Po zakúpení doplnku AliDropship môžete prejsť na informačný panel WordPress. V ponuke Doplnky kliknite na Pridať nový a nahrať doplnok. Prejdite súbor .zip a kliknite na Install Now.

Po inštalácii môžete teraz aktivovať doplnok.

Upozorňujeme, že tento doplnok nefunguje s témami WooCommerce, takže musíte prejsť na AliDropship vstavané témy. Existujú bezplatné témy, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť a nainštalovať na svoj web.

Po nastavení témy môžete teraz zadať licenčný kľúč a aktivovať ho.

záver

WooCommerce a AliDropship sú skvelé doplnky, ktoré sa dajú použiť. Ale ak ste začiatočník s obmedzeným kapitálom, odporúčame vám používať WooCommerce, pretože je to bezplatný doplnok bohatý na funkcie.

Doplnok AliDropship funguje dobre pri spravovaní vášho nového obchodu s dropshippingom, priama koordinácia s dodávateľmi AliExpress je pre majiteľov firiem neoceniteľná. Ak chcete mať problémy so správou nahrávania produktov a koordináciou s dodávateľmi AliExpress, môžete investovať do doplnku AliDropship. Ich široká škála funkcií a tém je neodolateľným bonusom k tejto investícii.

Jeho jednorazová možnosť platby môže byť pre nových majiteľov obchodov potencionálnym obchodníkom, ale vďaka svojim prvotriednym funkciám to bude stáť za to..

Takže, choďte do toho a spustite svoje podnikanie v oblasti dropshippingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector