10+ najlepších zásuvných modulov platobnej brány WooCommerce

Podnikáte nielen preto, aby ste slúžili svojim zákazníkom, však? Samozrejme, že chcete zvýšiť predaj. Je dôležité, aby ste pre svoju firmu vybrali najlepší spôsob platby. Preto v tomto príspevku vás prevediem najlepšími doplnkami platobnej brány WooCommerce pre vaše webové stránky WordPress..


WooCommerce vám umožňuje vytvoriť internetový obchod s vašou webovou stránkou WordPress. Môžete pridať svoje fyzické produkty, digitálne produkty a odbery. S WooCommerce je však integrovaných iba niekoľko predvolených platobných možností. Nerobte si starosti, pretože existuje veľa bezplatných a prémiových doplnkov platobnej brány WooCommerce, z ktorých si môžete vybrať.

Čo je to platobná brána a ako o tom rozhodnúť?

Platobná brána je jednoducho webový program, ktorý vám ako vlastníkovi firmy umožňuje prijímať a spracovávať platby, ako sú debetné a kreditné karty. Ak teda prevádzkujete internetový obchod, potrebujete platobnú bránu. Ak však chcete prijímať platby iba vo svojom kamennom obchode, nepotrebujete platobnú bránu.

Teraz existujú dva hlavné typy platobných brán:

 • Brána presmerovania
 • Priama brána

Keď zákazník musí pri platení opustiť webovú stránku a potom sa presmeruje na webovú stránku spoločnosti, ktorá spravuje platobnú bránu, ktorá sa nazýva presmerovacia brána. Je to najlepšia voľba, ak nechcete byť zodpovední za zaobchádzanie s osobnými a kreditnými údajmi svojich zákazníkov.

Na druhej strane, keď zákazník platí priamo na vašom webe, nazýva sa to priama brána. Je to najlepšia voľba pre väčšinu firiem, pretože je profesionálnejšia a pomáha budovať dôveru medzi vašimi zákazníkmi. Uistite sa však, že bezpečnosť vašich webových stránok je vždy aktuálna.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú treba poznamenať, je, že vaša platobná brána musí byť schopná akceptovať transakcie z vašej krajiny a krajiny pôvodu vašich zákazníkov, aby nedošlo k žiadnemu konfliktu. Najlepším riešením, ako tomu zabrániť, je, ak sa pokúsite kombinovať a prispôsobiť svoje brány. Môžete tiež nastaviť bránu, ktorá pokryje väčšinu vašich zákazníkov, a môžete ponúknuť alternatívne brány.

Aké sú najlepšie zásuvné moduly platobnej brány WooCommerce?

1. WooCommerce Stripe platobná brána

Ak vaša firma pracuje v rôznych krajinách sveta, potom je WooCommerce Stripe Payment Gateway pre vaše webové stránky WordPress ideálna. Podniká v 32 krajinách. To je takmer kdekoľvek na svete, správne?

Prijíma platby kreditnou kartou priamo vo vašom obchode. Akceptuje karty Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club a dokonca aj bitcoíny. Má tiež integráciu rozhrania API Web Payments API, kde vaši zákazníci môžu ľahko platiť prostredníctvom platobných údajov nastavených na svojich mobilných zariadeniach alebo prehliadačoch, ktoré podporujú rozhranie API Web Payments API..

Je to zadarmo. Účtuje sa vám iba vtedy, keď zarobíte peniaze a tieto zárobky sa do 7 dní prevedú do vašej banky.

2. Platobná brána WooCommerce Paypal Checkout

Pokiaľ ide o spracovanie platieb, PayPal patrí medzi najdôveryhodnejšie a najpoužívanejšie platobné brány.

Služba PayPal vám umožňuje predávať svoje produkty a predplatné online prostredníctvom svojej doplnkovej pokladnice v kontexte. Tento doplnok vám pomôže splniť bezpečnostné požiadavky na webovú stránku elektronického obchodu bez toho, aby sa zmenila téma webovej stránky.

Využíva modálne okno, ktoré je umiestnené na serveroch PayPal, ale vaši zákazníci budú presmerovaní späť na vaše webové stránky po ich zaplatení.

Nepotrebujete žiadne kľúče API, pretože je veľmi ľahké sa pripojiť k PayPal pomocou integrovaného nastavenia PayPal (jednoduché nastavenie)..

3. Platobná brána Amazon Pay WooCommerce

Ak si zákazníci tiež objednávajú od Amazonu, môžete tiež pridať Amazon Pay na svoju webovú stránku WooCommerce. Amazon Pay umožňuje miliónom zákazníkov Amazon objednať si z vášho webu pomocou informácií, ktoré majú na svojom Amazon účte.

S doplnkom Amazon Pay WooCommerce môžete mať nasledujúce funkcie:

 • Po dokončení transakcie zákazníkom prispôsobená stránka s poďakovaním
 • ID platobné transakcie Amazon
 • Referenčné ID objednávky predajcu
 • Denník histórie transakcií
 • Režim transakcie transakcie a Live

4. Námestie WooCommerce

Námestie je najlepšie pre malé podniky, ktoré predávajú online a vo fyzickom obchode. Spracováva hlavné kreditné karty, Apple Pay a Android Pay.

S WooCommerce Square môžete synchronizovať svoj inventár medzi WooCommerce a Square POS. Umožňuje tiež uskutočňovať platby priamo v internetovom obchode.

Pred použitím tohto doplnku je potrebné vziať na vedomie, že váš web by mal mať certifikát SSL.

5. PayPal pre WooCommerce

Doplnok PayPal pre WooCommerce vám umožňuje pridať možnosti platby PayPal na vaše webové stránky WooCommerce. Vďaka bezproblémovej integrácii PayPal s WooCommerce sú všetky vaše možné transakčné dáta prihlásené do PayPal aj WooCommerce, čo uľahčuje správu transakcií z histórie objednávok PayPal alebo WooCommerce..

Podporuje tiež platobné tokeny WooCommerce, takže vaši kupujúci majú možnosť uložiť svoje platobné informácie pre ľahšiu a rýchlejšiu platbu po opätovnom objednaní z vášho obchodu..

A ak ste dosiahli predaj približne 1 000 dolárov mesačne, dostanete bezplatnú inováciu na PayPal Payments Pro.

6. WorldPay pre WooCommerce

Doplnok WorldPay pre WooCommerce vám umožňuje prijímať platby kreditnou kartou prostredníctvom zabezpečenej hosťovanej platobnej stránky, aj keď váš web nemá certifikát SSL. Akceptuje hlavné debetné a kreditné karty ako MasterCard, Visa, Amex, JCB a Diners.

Toto je druh presmerovacej brány, kde sú vaši zákazníci presmerovaní na WorldPay, aby pre nich uskutočnili bezpečnú platobnú transakciu. Po dokončení platby budú presmerovaní späť na stránku s poďakovaním na vašom webe.

7. Mollie Payments for WooCommerce

S doplnkom Mollie Payments for WooCommerce sú podporované hlavné spôsoby platby. Patria medzi ne kreditné karty (Visa, MasterCard, Amex, Cartes Bancaires z Francúzska a CartaSi z Talianska), debetné karty (V Pay a Maestro), európske, miestne a medzinárodné spôsoby platby a dokonca aj spôsoby platby po doručení..

Podporuje tiež úplné a čiastočné vrátenie platby. Môžete tiež nakonfigurovať svoje platby na denné, týždenné, mesačné alebo prispôsobené platby. Podporuje tiež WordPress multisite a WPML.

Je to zadarmo na použitie. Za pokladňu vašich zákazníkov sa platí iba poplatok.

8. Braintree pre WooCommerce

Braintree pre WooCommerce je vyvinutý spoločnosťou Payment Plugins, ktorá je oficiálnym partnerom spoločností Braintree a PayPal. Tento doplnok akceptuje kreditné karty, PayPal, PayPal kredit, Apple Pay a Google Pay.

Je to úplne zadarmo a môžete si vybrať alebo dokonca vytvoriť svoje vlastné formuláre.

9. WooCommerce USAePay platobná brána

S doplnkom WooCommerce USAePay môžete prijímať štandardné platby, predplatné a opakujúce sa platby.

Vaši zákazníci môžu bezpečne platiť priamo z vášho webu. Majú tiež možnosť uložiť svoje informácie o karte pre rýchlejšiu platbu v budúcnosti. Dobrá vec je, že citlivé informácie o karte sa na vašom webe neukladajú.

Môžete tiež vytvárať a spravovať svoje produkty, ktoré majú opakujúce sa platby.

10. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq je doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje prijímať kryptomeny ako platby. Podporuje 4 populárne krypto mince, ako sú BTC, ETH, LTC a Doge. Ak sú vaši zákazníci v kryptomene, môžete to pridať ako možnosť platby.

Používa decentralizovaný spôsob platby, kde jednoducho pridáte svoje adresy peňaženky na panel možností a vaši zákazníci pošlú priamo na vašu adresu. To znamená, že platba je priama a nepotrebujete žiadnu službu tretej strany. Neexistujú tiež žiadne poplatky za výber.

11. WooCommerce pesapal platobná brána

Doplnok WooCommerce Pesapal Payment Gateway vám umožňuje prijímať platby prostredníctvom elektronickej peňaženky a mobilnej peňaženky, napríklad M-Pesa, Airtel Money a mVisa..

V skutočnosti podporuje africké krajiny, ako sú Keňa, Uganda, Zambia, Zimbabwe, Rwanda, Tanzánia a Malawi. Takže, ak ste z týchto krajín, môžete skúsiť tento doplnok. Mena je v predvolenom nastavení nastavená na menu vašej krajiny.

záver

Doplnky platobnej brány sa inštalujú skvele, najmä ak prevádzkujete internetový obchod a chcete prijímať online platby. A najlepšia platobná brána závisí od toho, ako prevádzkujete svoje podnikanie.

Vyberte si z vyššie uvedených doplnkov na základe toho, čo skutočne potrebujete pre svoje podnikanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map