6 z nejlepších bezplatných témat elementů v roce 2019

Už jsme byli na této silnici dole a představili jsme vám nízký pokles u tvůrců stránek. To je NÁVRH návrhů pro tvorbu stránek, které vám usnadní život z hlediska navrhování webové stránky bez slz. Také jsme vás naučili jak hostit váš web WordPress od nuly a identifikovány nejčastější chyby při vytváření webu WP. A nyní se vracíme zpět k tvůrcům stránek s důrazem na popularitu pluginu Elementor. Nebylo by hezké vědět, jaké bezplatné téma by Elementora doplnilo?


Elementor je jedním z nejlepších tvůrců stránek. A pokud se rozhodnete tento nástroj použít, budete také chtít téma, které s ním dobře dopadne.

Zde je seznam šesti nejlepších bezplatných témat Elementoru, které si určitě musíte prohlédnout.

1. Astra

Astra je zdarma téma WordPress, které má vynikající rychlost a jednoduchost. Umožňuje v reálném čase zobrazit náhledy v přizpůsobiteli WordPress, takže uživatel bude mít při provádění změn jistotu. Než zapomeneme, máme podrobnou recenzi tématu Astra zde.

Klíčové vlastnosti Astra:

 • Jeho výkon je spolehlivý, protože eliminuje jQueries.
 • Má předem vytvořené weby, které jsou optimalizovány pro elementory.
 • Zahrnuje široký výběr nastavení přizpůsobení, jako jsou rozvržení, písma, záhlaví a mnoho dalších.

Další nejlepší vlastností Astra je, že nabízí obrovskou knihovnu demonstrací, ke kterým je zdarma přístup. Jeho flexibilita je klíčem k tomu, aby vám pomohl vytvořit web, který vyniká.

Navštivte Astra

2. GeneratePress

Generate Press je lehké téma, které je skvělé rozšířit o prémiovou sadu rozšíření. Je dobře známo, že má vysoké standardy pro kódování a přístupnost. Udržuje váš web v bezpečí a zajišťuje, že k němu může mít přístup téměř každý.

Klíčové vlastnosti GeneratePress:

 • Je postaven s ohledem na SEO.
 • Poskytuje ovládací prvky rozložení přizpůsobení výplně, okrajů, postranních panelů a dalších prvků vašeho webu.
 • Poskytuje přístup k více než 10 ukázkám optimalizovaným pro elementy.

Ovládací prvky rozvržení GeneratePress můžete kombinovat s prvkem Elementor a zjednodušit tak proces vytváření responzivního webu.

Navštivte GeneratePress

3. OceanWP

O OceanWP je známo, že je nejštědřejším poskytovatelem bezplatných balíčků, protože poskytuje obrovské možnosti a řadu témat s inovativnějšími funkcemi ve srovnání s ostatními. Vydejte se a ponořte se naši recenzi 2019 OceanWP zde.

Navíc poskytuje jedinečné doplňky Elementoru, které rozšiřují funkčnost vašeho tvůrce stránek a zvyšují rychlost vytváření vašich webových stránek.

Klíčové vlastnosti OceanWP:

 • Nabízí rychlé načítání stránky a vestavěný SEO
 • Má RTL podporu
 • Široká nabídka bezplatných šablon
 • Zahrnuje snadnou integraci WooCommerce pro online prodejce.

Podpora OceanWP plně reaguje na problémy svých uživatelů.

Navštivte OceanWP

4. Page Builder Framework

Page Builder Framework je vysoce přizpůsobitelný plugin, který je speciálně vytvořen pro práci s tvůrci stránek, jako je Elementor. Zaměřuje se na flexibilitu a rychlost, díky které jsou vývojáři webových stránek spokojeni.

Klíčové vlastnosti rámce pro tvorbu stránek:

Další dobrou věcí, která je součástí produktu Page Builder Framework integrovaného do aplikace Elementor, je to, že nabízí nejjednodušší způsob vytvoření stránky s plnou kontrolou přizpůsobení a mnoha funkcemi, které lze prozkoumat.

Navštivte Framework pro tvorbu stránek

5. Ahoj téma

Hello Theme je nový v podnikání, ale nabízí lehké a rychlé téma WordPress. Hello Theme nabízí 100% kompatibilitu s Elementor, která vám umožní navrhnout vaše stránky bez potíží.

Klíčové vlastnosti Hello Theme:

Berte na vědomí, že téma Hello Theme je navždy zdarma, což uživatelům přináší radost, protože se mohou soustředit na navrhování a přizpůsobování svých webových stránek bez obav z předplatného.

Navštivte Hello Theme

6. Genesis

Cílem Genesis Framework je poskytnout základnu optimalizovanou pro výkon, kde můžete navrhovat a rozhodovat sami. Umožňuje vývojářům přístup k opakovaně použitelným šablonám návrhu a jejich kombinací s jejich nápady, aby plně přizpůsobily svá témata tak, aby byla použita na jejich stránkách..

Klíčové vlastnosti Genesis Framework:

 • Poskytuje mnoho možností motivů, ze kterých si můžete vybrat.
 • Má možnost náhledu v reálném čase, která umožňuje zkontrolovat a zkontrolovat návrhy a v případě potřeby je upravit.
 • Má přizpůsobitelnou hlavičku, do které můžete přidat textová loga nebo nahrát své vlastní logo.
 • Je mobilní reagovat.

Genesis Theme také nabízí širokou škálu nových rozvržení a šablon, ze kterých si můžete vybrat pro jedinečnost svých webových stránek..

Navštivte Genesis Framework

Závěr

Spuštění vlastního webu může být trochu stresující, ale s pomocí tvůrců stránek a souvisejících témat mohou zlepšit váš život.

Nezapomeňte, že výběr motivu by měl odpovídat zvolenému tvůrci stránek a měl by být spolehlivě rychlý a lehký, aby se předešlo chybám na vašem živém webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map