Nejlepší specializovaný hosting

obrázek webhostingového serveruDedikovaný hosting je určen pro lidi, kteří se zajímají o výkon a zabezpečení. Sdílený hosting to prostě nezkrátí, když se pokoušíte zavést nový obchodní web nebo zvládnout agresivní růst provozu.


Bez ohledu na to, co vám řekne mnoho sdílených hostingových společností, nemůže sdílený hostitel spolehlivě účinně provozovat velké množství provozu. Sdílené hostingové plány, které zvládnou 100 000 návštěv měsíčně? ��

Přechod na vyhrazený hosting vám poskytne celý server pro umístění vašich webových stránek a způsobem rychlejší doby načítání, více serverových zdrojů a zabezpečení. Existuje mnoho zasvěcených hostingových společností, ale jak víte, že nejsou jen prodejci maskování za pronajaté Servery VPS?

V této příručce vám doporučíme několik našich špičkových hostitelů, které jsme použili k hostování našich vlastních podniků nebo našich klientů. Nezahrnuli jsme do tohoto seznamu žádné distributory a vyzkoušeli jsme všechny služby.

Pojďme do toho.

Co jsme hledali v nejlepším vyhrazeném hostiteli

Dobře, chlapi, tady je seznam věcí, které hledám, pokud jde o specializovaný hosting. Všechny služby, které jsme zkontrolovali, mají tyto funkce.

Zde nejsou v žádném pořádku:

 1. Zdroje a další zdroje – čím více získáte, tím lépe bude váš server fungovat. Prostý a jednoduchý. ��
 2. Bezpečnostní – Ochrana DNS, škálování malwaru a monitory na straně hostitele jsou charakteristickými znaky kvalitní služby ��
 3. Automatické zálohování – mít svůj web automaticky zálohovat několikrát denně prostřednictvím cloudové zálohy je nutné mít s vyhrazeným hostingem ✅
 4. Podpěra, podpora – Podpora nativní angličtiny pro vaše servery 24/7 je skvělá při přidávání funkcí nebo při hledání dalších informací ✅
 5. Bezplatné upgrady – Hledáme bezplatné SSL, cloudflare, aktualizace zabezpečení a bezplatné migrace ✅
 6. Ceny – víme, jaké náklady na vyhrazený hosting stojí a nechceme za to platit ruku a nohu ��
 7. Datacentra –  Rádi se nasazujeme v blízkosti zákazníků. Využívají servery pákový efekt AWS nebo Google Cloud? ��️

S těmi na mysli skočme do našich nejlepších tipů. Pokud byste chtěli vidět některého z těchto hostitelů v přímém přenosu, podívejte se na naši hlavní nejlepší webhostingové recenze nebo zkontrolujte naše 24/7 live sledování hostitele zde.

Nejlepší výběr pro specializovaný hosting

Důkladná recenze desítek hostitelů vyústila v následující seznam čtyř nejlepších specializovaných webových hostitelů. Je pravda, že se jedná o selektivní seznam, ale myslíme si, že každý z nich si zaslouží vaši pozornost.

1. Kinsta – prémiová služba (servery Google Cloud)

Klíčové vlastnosti
 • Cloudová platforma Google
 • Zdarma migrace stránek
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Výkonný přístrojový panel
 • Automatické zálohy webových stránek
 • Staging site
 • SSL zdarma


obraz

Čas načítání: 320 milionů

Uptime: 99,9%

Náklady: 60,00 $ / měsíc

Podpěra, podpora: Živý chat

Navštivte Kinsta.com

Kinsta je hands-down naší volbou číslo jedna pro specializovaný webhosting. Zejména se doporučuje pro seriózní podnikatele, kteří se snaží zajistit, aby jejich webové stránky měly co nejblíže 100% dostupnosti.

Zatímco společnost Kinsta je obecně dražší než ostatní hostitelé na našem seznamu, jsme pevně přesvědčeni, že náklady na tuto službu jsou odůvodněné. Kinsta je opravdu dobrá.

Funguje nejlépe s WordPress

Samozřejmě to pomáhá vědět, že Kinsta je zcela zaměřena Hosting WordPress. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je na WordPress tolik webových stránek, není to ve skutečnosti velká nevýhoda.

Konkrétněji, Kinsta je plně spravovaná platforma pro hostování Webové stránky WordPress. To znamená, že nemusíte mít žádné podrobné technické znalosti, abyste mohli používat Kinsta, protože mají vše, co pro vás platí.

Kinsta funguje na platformě Google Cloud Platform, což je široce považováno za jednu z nejlepších webových infrastruktur na světě. Můžete si dokonce vybrat své datové centrum, abyste zaručili nejnižší počet latencí.

Pokud již máte web, který chcete přesunout na nového hostitele, máte štěstí s Kinstou. Tato služba poskytuje bezplatnou migraci webových stránek, kterou lze použít. To znamená, že váš web bude rychle funkční a bude mít minimální nebo žádné prostoje.

Základní balíček v Kinsta zahrnuje věci jako pět GB úložiště SSD a 50 GB šířky pásma serveru. Máte povolen neomezený počet návštěvníků a zobrazení stránek a Kinsta každý den provádí 1 440 kontrol provozuschopnosti na každém webu. Zákazníci společnosti Kinsta také získávají nejrůznější bezpečnostní nástroje, jako je SSL certifikát, Force HTTPS a Clear Site Cache.

Automatické denní zálohy

Uživatelé milují webovou prezentaci, která jim umožňuje experimentovat se změnami, než s nimi začnou žít. Kinsta má dokonce automatizované denní zálohování, aby byla zajištěna bezpečnost vašich dat. Stejně tak je jejich systém podpory zákazníků rychlý, pohotový a skutečně nápomocný.

Všechny tyto funkce znesnadňují pokazit Kinstu. Je pravda, že jejich nejzákladnější balíček stojí 30 $ měsíčně, což může být pro některé příliš. Firemní zákazníci ocení širokou škálu balíčků, které jsou k dispozici v rozmezí od 100 do 1 500 $ měsíčně pro uživatele s více webovými stránkami. Balíček 100 $ je pro většinu podniků pravděpodobně příliš malý, což znamená, že budete pravděpodobně platit 200 $ měsíčně nebo výše.

Přečtěte si náš plný Recenze Kinsta tady.

2. HostGator – Velká rychlost / podpora / další funkce

Klíčové vlastnosti
 • Extrémně rychlý
 • Tuny bezplatných upgradů
 • Hostujte více stránek
 • Podpora 24/7/365
 • SSL zdarma


obraz

Čas načítání: 417 milionů

Uptime: 99,99%

Náklady: 119,00 $ / měsíc

Podpěra, podpora: Živý chat

Navštivte Hostgator.com

Pokud máte rádi představu o Kinsta, ale víte, že cena neodpovídá vašemu rozpočtu, můžete si místo toho vybrat HostGator..

HostGator je jedním z nejznámějších jmen v webhostingu. Poskytují celou řadu služeb, jako je tvorba webových stránek, sdílený hosting, hosting specifický pro WordPress a dedikovaný hosting. Jejich ceny jsou dostupné, ale to neznamená, že nenabízejí vynikající služby.

hostgator

Každý hostingový plán nabízí spoustu funkcí a dokonce i noví webmasteři nebudou mít potíže s navigací v rozhraní HostGator. Provozní doba tohoto hostitele je vynikající a má také skutečně spolehlivou zákaznickou podporu.

Balíčky pro vyhrazený hosting začínají na pouhých 119 USD měsíčně. Za tuto cenu je služba přizpůsobitelná až s jednou TB úložiště SSD a 32 GB RAM. Měsíční přenosy dat jsou neomezené, což znamená, že nikdy nebude problém dostatečná šířka pásma.

Zákazníci HostGator se mohou zaregistrovat na Mojo Marketplace pro přístup k celé řadě marketingových nástrojů, jako je DaDa Mail. Díky vynikajícímu provozuschopnosti a kvalitnímu zákaznickému servisu je obtížné s HostGator špatně pracovat, zejména pokud máte rozpočet. Zákaznickou podporu můžete získat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu nebo využít pohodlný online chat.

Přečtěte si náš plný Recenze HostGator tady.

3. Hosting A2 – nejlepší rozpočet

Klíčové vlastnosti
 • Široké spektrum nástrojů pro elektronické obchodování
 • Záruka vrácení peněz
 • Zdarma SSL a SSD
 • Podpora 24/7/365
 • Nejvhodnější pro WordPress


obraz

Čas načítání: 470 Ms

Uptime: 99,99%

Náklady: 99,59 $ / měsíc

Podpěra, podpora: Živý chat

Navštivte A2Hosting.com

A2 Hosting je další všestranný vynikající záznam v oblasti vyhrazeného serveru. Jsou zvláště dobře přizpůsobené pro manipulaci Webové stránky WordPress, ale to není jejich výhradní zaměření. Ve skutečnosti má A2 balíčky pro sdílený hosting, hosting VPS a hosting hostitele.

Mezi vyhrazené možnosti hostování A2 patří základní servery, které zákazníkům poskytují spravovaný přístup k serveru a root nebo spravované servery bez přístupu root. K vyhrazeným možnostem patří také nespravované servery pro zákazníky, kteří chtějí s jejich webem přistupovat skutečně prakticky.

Ceny za tyto dedikované serverové balíčky jsou velmi pestré. Různé balíčky základních serverů se pohybují od 140 do 290 USD za měsíc, zatímco spravované servery mají podobné ceny. Nespravované serverové balíčky jsou nejdostupnější a pohybují se od 100 do 250 $ měsíčně.

Většina z těchto balíčků obsahuje nejméně osm GB RAM a 10 TB měsíčních datových přenosů. Navíc zákazníci získají přístup k minimálně dvěma pevným diskům o kapacitě 500 GB a dvěma jádrům CPU.

Balíčky založené na Linuxu

Všechny tyto balíčky jsou založeny na Linuxu, který Windows převážně nechává venku. To je možná největší nevýhoda používání A2 Hosting. V opačném případě je 99,9 procent uptime obdivuhodná a 24/7/365 zákaznická podpora je hlavní výhodou.

Podniky, které zvažují použití A2 Hosting pro prodej produktů, budou mít řadu nástrojů elektronického obchodování, ze kterých si mohou vybrat. Jsou zastoupeny OpenCart, AbanteCart a PrestaShop stejně jako ostatní. Dále je známá aplikace e-commerce Magento dostupná prostřednictvím A2.

Pokud provozujete internetový obchod, musíte podniknout kroky k zajištění bezpečnosti transakcí. To znamená přidání certifikátu SSL pro šifrování dat. A2 vám prodá SSL za pouhých 50 USD ročně, které poskytuje 256bitové šifrování. Nezapomeňte, že certifikát SSL je součástí balíčku dalších poskytovatelů na tomto seznamu.

Přečtěte si náš plný Hodnocení hostingu A2 tady.

4. SiteGround – drahé pro kvalitu

Klíčové vlastnosti
 • Fantastická dostupnost
 • Skvělá podpora zákazníků
 • SSL zdarma
 • Podpora 24/7/365
 • Více umístění serveru


obraz

Čas načítání: 475Ms

Uptime: 99,99%

Náklady: 269,00 $ / měsíc

Podpěra, podpora: Živý chat

Navštivte SiteGround.com

SiteGround má hodně co nabídnout lidem, ale také má některé docela závažné nedostatky. Přesto se stále chlubí skvělá dostupnost, spolehlivá podpora zákazníků a bezplatný certifikát SSL se všemi balíčky. Nevýhodou je, že SiteGround je dost drahý. Pravděpodobně budete chtít jít s tímto webovým hostitelem pouze tehdy, pokud jste si jisti úspěchem svého webu.

K dispozici jsou tři vyhrazené serverové balíčky. S balíčkem Entry Server zákazníci platí 269 $ měsíčně za čtyři jádra CPU, 8 MB mezipaměti CPU a 16 GB RAM. Větší balíček serverů Power Server běží měsíčně 349 $ a poskytuje vylepšené rychlosti hodin CPU, dvojnásobek RAM a 960 GB SSD. Super Power Server je největší balíček za 729 $ měsíčně. Tato mimořádně velká nabídka je přizpůsobena pro největší organizace.

Všechny servery jsou založeny na Linuxu a úložné prostory jsou neuspokojivě malé. Přesto SiteGround nabízí dobré nástroje elektronického obchodování a spolehlivé funkce zabezpečení a také užitečné služby zákazníkům.

Přečtěte si náš plný Kontrola SiteGround tady.

Co je vyhrazený webový hostitel?

Webhosting je v zásadě společnost, která vám poskytuje technologii, kterou potřebujete, aby váš web byl online. „Hosting“ webové stránky lze také označit jako „ukládání“. Hostitel v podstatě ukládá váš web na specializovaný počítač, který se nazývá server.

Když osoba zadá vaši adresu nebo doménu, její počítač vyhledá a připojí se k serveru webového hostitele. Váš web je pak doručen uživateli prostřednictvím jeho prohlížeče.

V souladu s tím je váš webový host v podstatě středem vaší online přítomnosti. To znamená, že potřebujete hostitele, který je rychlý, spolehlivý a nezklame vás, když váš web potřebuje maximální dobu provozu.

Většina renomovaných webových hostitelů poskytuje mnoho stejných funkcí. Pravděpodobně bude vyžadovat, abyste měli doména, které můžete zakoupit od třetí strany. V tomto procesu vám může pomoci také váš webový hostitel. Jakmile vyberete doménu a hostitele, měli byste mít možnost nastavit e-mailové účty. Weboví hostitelé také umožňují přístup k FTP, takže můžete snadno nahrávat soubory z počítače na webový server. Protože je WordPress tak široce používán, mnoho webových hostitelů navíc poskytuje specifickou podporu WordPress.

Dále můžete očekávat, že webový hostitel bude mít vlastní techniky, jejichž úkolem je zajistit, aby všechny servery byly v provozu každou hodinu každý den. Weboví hostitelé obvykle nabízejí úplnou zákaznickou podporu, takže pokud narazíte na problém, měli byste být schopni rychle a snadno získat pomoc, kterou potřebujete.

Výhody vyhrazeného hostingu

Pokud jde o výběr webhostingu, jedním z vašich hlavních důvodů je, zda zvolit sdílený nebo vyhrazený hosting. Nejprve musíte pochopit základní rozdíly mezi těmito dvěma typy služeb.

Sdílený hosting je přesně to, co zní. Váš web je uložen na serveru s mnoha dalšími weby. Teoreticky by mohly existovat stovky webů sdílejících prostor s vašimi. To znamená, že jste přiděleni jen určité množství šířky pásma a místa na disku. Překročte některý z těchto limitů a budete muset zaplatit navíc.

Vyhrazený hosting je jiný. Váš web je jediný, který zabírá daný server. To znamená, že veškerá šířka pásma a místo na disku, které jsou spojeny s tímto serverem, patří výhradně k vašemu webu.

Oba typy hostingu mají své výhody a nevýhody. Několik faktorů vám pomůže rozhodnout se, který typ je pro váš web vhodný.

Sdílený hosting méně drahý

Sdílené hostování bývá cenově dostupnější možností. Je to také mnohem jednodušší a přímější než specializovaný hosting. Důvodem je, že personál webového hostitele se stará o administrativní a bezpečnostní záležitosti, takže nemusíte. Lidé a organizace, které používají sdílenou hostitelskou službu, si zachovávají přístup k ovládacímu panelu, ale nejsou zodpovědní za řešení mnoha technických aspektů.

To zní jako docela dobrý obchod. Sdílení serveru však má spoustu nevýhod. Nebudete mít nic jako flexibilita, kterou byste měli, kdybyste šli s vyhrazeným hostitelem. Je to proto, že hostitel bude spravovat prostředky a veškerou instalaci softwaru.

Bezpečnostní rizika s sdíleným hostingem

Sdílení prostoru na serveru může také znamenat sdílení bezpečnostních rizik. Pokud je jeden web na serveru ohrožen, jsou všechny ostatní náhle zranitelné. Některé webové stránky, které zabírají stejný server, navíc nemusí mít etický účel. Tím by se vaše IP mohla dostat na černou listinu, i když váš web neudělal nic špatného.

Webové stránky umístěné na sdíleném serveru se mohou také setkat s problémy s pomalým výkonem z důvodu omezení šířky pásma a místa na disku.

To neznamená, že sdílený hosting je nutně špatná věc. Mnoho běžných webů funguje docela dobře pomocí sdíleného serveru. Lidé, kteří vytvářejí osobní webové stránky, které pravděpodobně navštíví pouze přátelé a rodina, mohou zjistit, že sdílený hosting je ideálním řešením.

Pokud jste ve sdíleném hostování nováčkem nebo jen s vytvářením webových stránek obecně, doporučuji vám začít s hraním tvůrce webových stránek zdarma první nebo s využitím jednoho z mnoha bezplatné webové hostitele.

Vyhrazený hosting umožňuje využívat celý prostor sami

Na rozdíl od sdíleného hostování vyhrazený hostitel nevyžaduje, abyste rozdělili šířku pásma a místo na disku s mnoha dalšími uživateli. To znamená, že veškerá paměť je vaše a váš web zvládne mnohem větší provoz.specializovaný hosting vysvětlil

Další hlavní výhodou vyhrazeného hostingu je to, že udržuje vaši online přítomnost odděleně od ostatních. To znamená, že je méně pravděpodobné, že se vaše IP dostane do nečestné černé listiny, a také se můžete těšit z větší bezpečnosti před hackery a malwarem.

Mnoho organizací oceňuje, že má dedikovaný server, protože poskytuje prostor pro instalaci jakéhokoli softwaru, který je potřebný, aby vyhovoval potřebám webu. Navíc mají rádi možnost spravovat více než jednu webovou stránku a několik domén s přesnou přesností.

Spolehlivější výkon

Rychlosti načítání bývají pevnější, rychlejší a spolehlivější u vyhrazeného hostitele než u sdíleného hostitele. Jedná se o kritické metriky, které zajišťují lepší a příjemnější zážitek pro návštěvníky vašeho webu. Pravděpodobně zůstanou na vašem webu déle a s větší pravděpodobností provedou nákup, když věří, že váš web je vždy funkční a funkční.

Pokud existuje nevýhoda vyhrazeného hostingu, může to být tak, že to může být relativně drahé. To je obrovský problém pro nové organizace, které nemusí mít tolik peněz na investice. Může být vhodné začít se poskytovatelem sdíleného hostitele a poté se přesunout na vyhrazeného hostitele později, jakmile se peněžní tok zlepší.

Další potenciální nevýhodou vyhrazeného hostingu je to, že obvykle vyžaduje více technických znalostí než sdílený hosting. Některé organizace ponechávají tyto obavy svému IT týmu, ale co se stane, pokud nemáte IT tým? Možná budete nuceni jednat s vyhrazeným hostingem sami.

Případně můžete hledat spravovanou hostingovou službu, která zvládne mnoho technických aspektů, takže nemusíte. Výsledkem je, že získáte výhodu vyhrazeného hostitele, aniž byste museli získávat všechny technické znalosti.

Dedikovaný hosting FAQ

Jaký je rozdíl mezi sdíleným hostingem a vyhrazeným hostingem??

Sdílený hosting je ekonomický přístup, při kterém jsou vaše webové stránky hostovány na stejném serveru jako četné ostatní. Toto je dokonale přijatelná platforma pro mnoho webových stránek, zejména pro ty, které nejsou nijak zvlášť velké a které neočekávají velký objem provozu. S sdíleným hostingem však mohou existovat bezpečnostní obavy a větší webové stránky s velkým provozem mohou brzy překročit jejich měsíční přidělení.

Dedikovaný hosting poskytuje exkluzivní server pouze pro jeden web. To má tendenci zajistit lepší spolehlivost, rychlost a bezpečnost. I když je to dražší alternativa, mnoho rušných, rozšiřujících se webů vyžaduje zdroje, které mohou získat pouze z dedikovaného serveru.

Jedna otázka, kterou dostáváme, je často levný webhosting. Pokud hledáte slevového hostitele, ale chcete dedikovaný server, hledáte na špatném místě.

Kdo by si měl vybrat dedikovaný hosting?

Použití dedikovaného serveru je doporučeno pro sofistikované webmastery, kteří jsou s prováděním údržby sami spokojeni. Podniky a další organizace mají navíc tendenci lépe si tyto služby dovolit av mnoha případech vyžadují kvalitu služeb poskytovaných dedikovaným serverem. Spravovaný hosting může lidem s méně technickými znalostmi umožnit využívat vyhrazený hosting.

Pokud máte web s vysokým provozem nebo používáte aplikace elektronického obchodování, může být nezbytná zvýšená bezpečnost, schopnost a spolehlivost vyhrazeného hostitele..

Jaké jsou výhody vyhrazeného hostingu?

Pokud je váš web velký a má velký provoz, uvidíte výhody vyhrazeného hostingu. Zvýšená bezpečnost je jednou z hlavních výhod. Vaše data nebudou ohrožena, protože hackne se další web.

Webové stránky, které jsou hostovány na vyhrazených serverech, mají tendenci si užívat více provozuschopnosti. V souladu s tím mohou vaši návštěvníci věřit, že váš web tam bude, kdykoli ho hledají.

Jednou z hlavních výhod dedikovaného serveru je to, že váš web lze přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim jedinečným potřebám. Vždy máte jistotu optimální funkčnosti.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector