Як подвоїти свій веб-сайт по швидкості SiteGround

Я збираюся показати вам, як подвоїти швидкість роботи веб-сайтів, коли ви використовуєте SiteGround, вам нічого не потрібно платити, всі інструменти, які ми будемо використовувати, насправді вже включені у ваш пакет хостингу.


Тож почнемо.

Дозвольте сказати з самого початку цього відео, що це зовсім не крок продажів для SiteGround.

Він здебільшого призначений для людей, які вже мають SiteGround та хочуть зробити їх веб-сайти швидшими.

Тепер перевага SiteGround полягає в тому, що зазвичай інструменти, які ви використовуєте для того, щоб зробити свій сайт просто швидшим, обійдуться вам в сотні доларів на рік, але не тоді, коли у вас є SiteGround.

Вони вже включені.

Справа в тому, що більшість людей навіть не знає, що включено.

Тут так багато, і якщо ви використовуєте SiteGround, ви дізнаєтесь про це у цій публікації.

Тепер, звичайно, якщо у вас немає SiteGround, ви можете переглянути це відео, а потім вирішити, чи подобається вам, що вони безкоштовно включають у свої пакети..

Міфи про швидкість веб-сайту

Тепер, перш ніж ми занадто сильно заглибимось у нього, я хочу розвіяти деякі міфи щодо швидкості сайту щодо створення веб-сайту.

Міф 1: Повільні веб-сайти не входять в Google

Існує ще багато важливих факторів ранжування, а швидкість сайту – найменш важлива з усіх.

Що насправді відбувається – повільна швидкість сайту створює поганий досвід роботи з користувачем.

Погане використання користувачів призводить до збільшення показника відмов.

Ось як швидко хтось залишає ваш веб-сайт, коли він переходить на ваш веб-сайт.

І це важливий чинник ранжування.

Тож повільний веб-сайт не впливає на ваш рейтинг так, як ви думаєте. Це дійсно те, що призводить до високого показника відмов.

Скільки разів ви зайшли на веб-сайт і ви там?

Минуло чотири-п’ять, шість секунд. Це не завантаження потрібної інформації. І ви знаєте, в Google є ще дев’ять списків на цій сторінці.

Що ти робиш?

Ви відмовляєтесь від веб-сайту, натискаєте назад, і це чинник рейтингу, який шкодить вашим рейтингам.

Тож, що ми насправді намагаємось зробити, це оптимізувати ваш веб-сайт для користувальницької роботи, а не для Google.

Міф 2: Повільні сайти викликають розробники сторінок

Другий міф полягає в тому, що швидкість вашого веб-сайту знижується конструктором сторінок, який ви вирішили використовувати, або темою, яку ви вибрали для створення свого веб-сайту..

Ну, трохи, але це не такий великий фактор, як люди, ви б з цим повірили.

Це просто хороший маркетинг.

5 стовпів швидкості сайту

Гаразд. Тепер, коли ми позбулися цих міфів, прийшов час почати оптимізувати ваш веб-сайт і перейти на п’ять стовпів швидкості сайту..

Стовп 1: Хороший хостинг

Тепер перший стовп швидкості сайту стане хорошим веб-хостингом.

Тепер добре, що ви використовуєте SiteGround, який є фантастичним веб-хостом.

Тож цей стовп більше призначений для людей, які користуються хостингом з низьким бюджетом або безкоштовним хостингом, оскільки в кінцевому підсумку отримуєте те, за що платите, якщо мова йде про хостинг.

Тепер, якщо ви не використовуєте SiteGround, я пам’ятаю, що внизу є посилання, яке зніме 70%, а також я включаю бонус за курс.

Отже, SiteGround має три плани. Ви хочете бути на плані зростаючого плану чи на GoGeek.

Я знаю, що заманливо заощадити $ 2 на місяць, просто отримавши початковий план, але ці два інші плани включають додаткові параметри продуктивності, які просто недоступні в плані запуску..

Тож якщо ви запускаєте план запуску, ви можете дотримуватися цього відео, але ви, можливо, захочете звернутися до SiteGround та перейти на великий план зростання..

Тепер, коли ви встановлюєте WordPress на SiteGround, вони включають плагін під назвою SG Optimizer.

Ось я на установці WordPress. Я натискаю плагіни, і ви можете побачити, що це саме тут, SG Optimizer. Тепер, коли ви активували це, тут буде нова опція, яка говорить оптимізатор SG, і ось усі налаштування цього плагіна.

Другий стовп швидкості сайту – це оптимізація ваших зображень. Починаючи розробляти веб-сайт WordPress, ви захочете завантажувати зображення. Тепер проблема в тому, що зображення є, як правило, набагато вищою якістю, ніж вам потрібно, що призводить до дуже великих розмірів файлів. Тому кожен раз, коли хтось відвідує ваш веб-сайт, він повинен завантажувати великі зображення.

Таким чином, ви збираєтеся отримати деякі великі підвищення продуктивності. Оптимізуючи ці зображення. Зараз зазвичай вам потрібно платити за щомісячну послугу для оптимізації зображень, але не, якщо у вас є SiteGround. Він включений у плагін оптимізатора SG. Отже, тут ми в налаштуваннях плагінів. Останній варіант тут говорить про оптимізацію зображення.

Ми підемо вперед і натиснемо на це, і тут є деякі налаштування, які ми б могли включити. Тому перший – це оптимізувати нові зображення під час завантаження на ваш веб-сайт. Ви хочете включити цю опцію. Отже, що це означає, що наступного разу, коли ви завантажуєте зображення, оптимізатори SG, просто збираються подбати про вас.

Наступний варіант – якщо ви вже завантажили зображення, ви можете натиснути цю кнопку прямо тут, і вона повернеться та оптимізує всі образи у вашій медіатеці для вас, і це все, що потрібно для оптимізації ваших зображень. Третій рівень швидкості сайту – використання мережі доставки вмісту.

Ось Я ввійшов у SiteGround, і я натискаю тут, де написано веб-сайти, а потім натискаю тут, де написано інструменти сайту, а потім швидко натискаю, де йдеться, швидкість. І тоді я натискаю тут, де написано CloudFlare, і саме тут ми можемо включити CloudFlare інтеграцію з SiteGround.

Тепер, коли ви включаєте CloudFlare, те, що трапляється, частина активів вашого веб-сайту буде перенесена на хмари, спалахи та мережу серверів по всьому світу. Тепер, що це означає, якщо хтось з іншого боку земної кулі. Відвідайте ваш веб-сайт, зображення та багато таких, великих, великих ресурсів, пов’язаних із вашим веб-сайтом.

Для того, щоб він завантажився, ми фактично завантажимо їх з локального сервера. Географічно. Це збирається зробити, це різко покращити час завантаження та швидкість сайту, яку відвідувачі матимуть на вашому веб-сайті. Тепер у CloudFlare є базовий план, який є безкоштовним. Вони також мають преміальний план. Я використовую CloudFlare принаймні п’ять років, і ніколи не використовував нічого, крім основного плану, це буде більше, ніж потрібно, і ви побачите величезне покращення швидкості на своєму веб-сайті.

Тому я прокручую вниз, і ось три кроки, щоб зробити це на нашому веб-сайті. Тож продовжимо і натиснемо кнопку налаштування. На цьому кроці ви можете створити новий обліковий запис у спалаху хмари або натиснути тут, де написано підключити існуючий та увійти до наявного облікового запису спалаху хмари.

Так як у мене вже є обліковий запис у спалаху хмари, я ввійду в систему, використовуючи свій наявний обліковий запис. Але для вас, якщо у вас немає облікового запису, продовжуйте створювати новий. Чудово. Я ввійшов у свій акаунт, і ви створили новий рахунок. Отже, наступним кроком є ​​вибір тут вашого доменного імені, до якого ви хочете підключитися, хмара спалахне, а потім вам потрібно буде натиснути на активувати безкоштовно, щоб підключити ваш веб-сайт до CloudFlare.

Тепер тут також можна побачити деякі параметри спалаху хмари, які ви зможете використовувати на своєму веб-сайті. Використовується четвертий стовп веб-сайтів. Кешування та кешування – це створення статичної копії вашого веб-сайту, тож коли люди переглядають ваш веб-сайт, потрібно робити менше заходів за кадром, що може сповільнити відвідувачів, які бачать ваш веб-сайт..

Я знаю, що це якесь складне пояснення, просто щоб зрозуміти, що якщо ви використовуєте WordPress. Вам потрібно використовувати певну форму кешування. Тепер величезна користь використання SiteGround полягає в тому, що вони роблять багато кешування прозоро за кадром на цьому хостинг-сервері. Вони просто роблять це за вас, але ви повинні насправді це ввімкнути.

Отож, ось я зайшов у панель управління наземним майданчиком. Тож ви можете просто натиснути, де йде швидкість. І тут є ця нова опція, яка говорить про кешування. Ми хочемо йти вперед і натиснути на це. І тут ми збираємось увімкнути. Два різних типи кешування на вашому веб-сайті. Отже, спочатку там написано статичний кеш, і ви побачите список веб-сайтів, які ви підключили до SiteGround, і все, що вам потрібно зробити, – це перемикати його, просто діючи так.

А тепер увімкнено вашу готівку. Тут є другий тип кешування, який називається Memcached. Давайте натиснемо на це, і це тип кешування, який застосовуватиметься до всього вашого облікового запису хостингу. Ми підемо вперед і натиснемо прямо тут, щоб також увімкнути це. Тепер обидва ці кешування. Механізми дозволяють спорожнити готівку.

І те, як ви могли це зробити, якщо ви ввійшли в SiteGround – це маленький віник, який знаходиться тут праворуч, і він говорить про залишкову готівку. Ви можете натиснути цю кнопку, щоб очистити Memcached, і коли ви перебуваєте на статичній готівці, є також можливість передати готівку прямо там. Тепер ми також повинні включити деякі варіанти тут.

На вашому веб-сайті в плагіні оптимізатора SG. Перша вкладка – це суперкашерні настройки. Ми хочемо переключити це прямо там, де він говорить про динамічне кешування, і тоді ми хочемо переключити це прямо тут, де так написано Memcached. Тепер є кілька додаткових варіантів динамічного кешування, про які ви можете знати.

Перший варіант саме тут, де ви можете очистити кеш і випорожнити його. Також у верхній панелі адміністратора з’явиться варіант у верхній частині. Щоб випорожнити готівку. Далі – автоматична чистка готівки. Ви хочете залишити це ввімкнено. Основні варіанти, про які ви хочете знати, є саме тут. Він говорить, виключаючи URL-адреси.

Залежно від типу веб-сайту, який ви маєте, можуть бути певні частини вашого веб-сайту, на які ви не можете включити готівку, оскільки це спричинить проблему. Ви зазвичай це бачите на веб-сайтах, що базуються на електронній комерції. Це тому, що ці типи веб-сайтів мають багато динамічних варіантів, і готівка просто не працює, правда?

Тож саме тут ви збираєтесь розмістити URL-адреси на тих сторінках, які ви хочете виключити з кешування. Все, що вам потрібно зробити – це ввести тут URL-адресу, а потім натиснути, де написано, виключити, щоб додати її до списку виключень, і тепер ваш сайт буде. Повністю готується. Останній стовп веб-сайтів буде додатковими оптимізаціями.

Тепер SG-оптимізатор або плагін також дасть вам декілька різних варіантів. Тож першим було б ледаче завантаження зображень. Що це означає, коли відвідувач завантажує вашу сторінку. Вони не показуватимуть їх або не завантажуватимуть зображення, поки вони не прокручують ту частину сторінки, де це зображення має бути.

Це зробить ваш веб-сайт швидшим завантаженням і відчуває себе набагато швидше для відвідувачів вашого веб-сайту. Щоб увімкнути це, ми натиснемо тут, де йдеться про оптимізацію зображення, і ось варіант, який говорить про ледачі завантаження зображень. Ми переключимо це на. Це дає нам кілька додаткових варіантів, якщо ми хочемо.
Ледаче навантаження. До них можна віднести Gravatar, RS, ескізи, чуйні зображення, віджети та ледачу завантаження на мобільних пристроях. Таким чином, ви можете вмикати їх як завгодно. Мені подобається ледаче завантаження, Gravatar, RS та ескізи. Решта для вас необов’язкові. Якщо є якась проблема, викликана ледачим завантаженням, ви можете виключити певні частини вашого веб-сайту із ледачого завантаження.

Ви просто поставите клас CSS до цих елементів. Це трохи технічно. Ви зробите це прямо тут, а потім натисніть на виключити. Тепер є додаткові оптимізації, правда? Ось варіант для оптимізації середовища. Ви хочете прокрутити вниз і переконайтесь, що компресія G zip увімкнена.

Нарешті, оптимізація на передній частині тут. Тепер це може бути трохи хитромудре, і ви можете іноді потрапити в себе з невеликими клопотами, тому рекомендую ввімкнути їх по черзі. Потім перевірте, чи це не спричинило дивної поведінки на вашому веб-сайті. Тепер ви повинні бути досить безпечними, щоб зменшити вихід HTML.

Ви також повинні бути в безпеці, дозволяючи всі різні варіанти мінімізації. Отож ось для мінімізації файлів JavaScript. Ось один для мінімізації файлів CSS. Тепер відкладене візуалізація блокує сценарій Java. Це може спричинити проблеми. І коли ви почнете це вмикати, ви отримаєте попередження прямо тут, і ви зможете підтвердити, чи потрібно це активувати чи ні.

Отож, це саме той варіант, де ви, безумовно, захочете перевірити, чи не викликала це проблема. Ось ще один варіант комбінування файлів CSS, і це також може спричинити деякі проблеми. Як бачите, це не викликає попереджувальне повідомлення. Але просто знайте, що це також може спричинити проблеми.

Іноді. Далі ми оптимізували завантаження нешкідливих шрифтів Google. Давайте включимо це. Далі – видалити рядки запитів із статичних ресурсів. Це викликало проблеми у мене в минулому, тому просто будьте обережні. Це варіант, який, як ви бачите, викликає проблему, коли плагін або автор теми випускає нове оновлення, а потім на вашому веб-сайті все починає виграшно..

Останній вимкнено емоджи. Це не означає, що емоджи не збираються працювати на вашому веб-сайті. Це просто означає, що він буде завантажений більш оптимальним способом. Тепер я швидко перегляну передню частину свого веб-сайту, щоб переконатися, що немає видимих ​​проблем, і тоді я зроблю швидкий тест на швидкість.

Отже, ось веб-сайт, і поки він виглядає чудово. Мої зображення завантажуються, правда? Ці маленькі іконки показують. Це, як правило, те, що ви бачили з проблемою. Якщо у вас виникли якісь проблеми, що виникають, е, інтервал правильний. Іноді вони можуть перекриватися, якщо також виникне проблема.

Все виглядає ідеально. Власне кажучи, це виглядає дійсно добре. Гаразд, тому я збираюся зайти на GT metrics.com, і я продовжую вставляти URL-адресу на веб-сайт із зворотним косою рисою клацання. Тут йдеться про тестування вашого сайту. Це просто займає мить, і що ви збираєтеся зробити, це завантажити свій веб-сайт.

І це дасть вам деякі дані. Це дасть вам знати, скільки часу потрібно було завантажувати. Він розповість вам, скільки запитів було, і буде запропоновано якийсь довільний бал. Тепер, я рекомендую не надто багато важити в цьому рахунку. Як бачите, бали є. Тут досить високий показник a і B з дуже швидким завантаженням 1,2 секунди, сторінка, сторони під мегабайт і всього 32 запити.

Це веб-сайт із використанням наставника Елли. Тепер, я завжди кажу, не надавайте сюди великої ваги. Що насправді важливо – це почуття вашого веб-сайту, коли хтось заходить на ваш веб-сайт, але ви можете побачити з цього тесту, що сайт завантажується надзвичайно швидко. Що дійсно добре для сайту з усіма цими зображеннями.

Ну, там у вас є. Ось так ви можете зробити свої веб-сайти, використовуючи завантаження SiteGround неймовірно швидко, і я сподіваюся, що ви побачили також величезне значення, яке ви отримуєте від SiteGround. Зазвичай вам доведеться платити сотні доларів на рік, щоб отримати плагіни, які роблять усе, що вони просто включають для вас.

Вже з сервісом, який ви маєте з ними. Це одна з причин, чому я рекомендую використовувати SiteGround, тому що всі ці додаткові смаколики вони містять для вас, і вам не доведеться купувати їх, і вони офіційно підтримуються вашим веб-хостом. SiteGround, якщо у вас немає SiteGround, спробуйте скористатися посиланням, яке у мене внизу, або WP crafter.com/siteground, якщо ви замовили SiteGround, я включаю бонус за курс, щоб піти з ним.

Це допоможе вам максимально використати. Створення веб-сайту і максимально корисне. Дейв, ти знайшов деяке значення у цьому відео, і я впевнений, що ти це зробив. Подумайте, як це зробити великий палець і поділитися ним з другом.

І якщо у вас взагалі є якісь запитання, я рекомендую вам задати їх у розділі коментарів нижче.

Я люблю відповідати на ваше запитання і допомагати вам будь-яким способом, який я можу. Гей, дякую за перегляд, і я побачу вас у наступному відео.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector