11 Покрокові посібники з усунення неполадок до поширених проблем WordPress у 2019 році

Будемо зрозумілі: WordPress – не ідеальний подарунок, який постачається у коробці, доповнений посібниками та посібниками з усунення несправностей. У реальному житті WordPress – це програма з відкритим кодом, вільна у використанні, і не має спеціальної команди з підтримки клієнтів. Це FAR від бездоганної платформи.


Помилки можуть бути важкими або швидкими виправленнями. Дещо помилки, які зазвичай роблять початківці WordPress, були раніше обговорені тут. Наприклад, ви зіткнулися з проблемою, коли ви перебуваєте в процесі розробки свого веб-сайту, і інформація не відображається у вашому браузері..

Швидке виправлення цього полягає в тому, щоб очистити кеш браузера. Інформація з веб-сайту завантажується швидше, якщо вони зберігаються в кеші. Отже, якщо веб-переглядач не завантажує щойно додану інформацію на ваш сайт, кеш, можливо, ще не отримав її ретельно. Тож просте “очищення кеша” у веб-переглядачі вирішить це, і ви готові до роботи!

Окрім очищення кеш-пам’яті веб-переглядача, ми перерахували 11 найпоширеніших проблем, що виникають при розробці веб-сайту WordPress, і як їх вирішити без потовиділення відра.

1. Внутрішня помилка сервера

500 Внутрішня помилка сервера дуже поширена для коду статусу HTTP, що означає, що на сервері щось не так, але сервер не є конкретним у тому, у чому полягає проблема. Коли з’являється це повідомлення, ви повинні дослідити, що є причиною цієї помилки.

Ось деякі причини внутрішньої помилки сервера:

 • Пошкоджений файл .htaccess – щоб вирішити цю проблему, просто відкрийте корінь вашого веб-сайту через протокол передачі файлів (FTP) та перейменуйте свій .htaccessfile у .htaccess_old. Спробуйте перезавантажити сайт, якщо він працює.

  Якщо так, перейдіть у Налаштування, а потім Постійні посилання, щоб скинути свої Постійні посилання. Цей злом створить новий .htaccess файл.

 • Випуск плагіна або теми – якщо ви помітили, що стикаєтеся з цими проблемами, спробуйте відключити плагіни та повернутися до своїх старих тем і плагінів, які працюють для вашого сайту.
 • Досягнення ліміту PHP – якщо в повідомленні про помилку зазначено, що ви вже досягли ліміту PHP, ви можете також збільшити PHP, створивши порожній текстовий файл під назвою php.ini.

  Вставте код у файл, збережіть і завантажте його у / wp-admin / папку за допомогою FTP.

  пам’ять = 64 Мб

  Це рішення може працювати тимчасово, і вам доведеться знайти інше рішення, яке буде працювати на благо.

Якщо жодне з цих не працює, спробуйте перезавантажити папки / wp-admin та / wp-include з нової установки WordPress за допомогою FTP-клієнта. Переконайтесь, що виберіть “Перезаписати”, щоб старі файли були замінені.

2. 403 Заборонена помилка

Ось кілька випадків, коли трапляється це повідомлення про помилку:

 • На сторінці входу в WordPress заборонено доступ
 • Під час відвідування будь-якої сторінки на вашому сайті WordPress
 • В процесі встановлення
 • Пошкоджений файл .htaccess
 • Неправильні дозволи на файл на вашому сервері
 • Випадкові зміни, внесені вашою хостинг-компанією

Ви також можете отримати помилку “Заборонено доступ” на своїй сторінці замість статусу 403 Заборонено. Переважно ці помилки виникають із-за поганої конфігурації плагінів безпеки, які можуть блокувати кілька IP-адрес.

Якщо ви думаєте, що ви маєте справу з дозволами на файли, швидко вирішіть це, щоб зв’язатися зі своїм постачальником хостингу, щоб перевірити права доступу до файлів. Але, якщо ви хочете отримати доступ до нього самостійно, підключіть свій сайт WordPress за допомогою FTP-клієнта. Перейдіть до кореневої папки, де зберігаються всі ваші файли WordPress. Клацніть правою кнопкою миші на папці та виберіть Дозволи файлів.

Виконуючи дії, ви побачите діалогове вікно дозволу на отримання файлів:

 • Усі папки повинні мати дозвіл на файл 744 або 755
 • Усі папки на сайті WordPress повинні мати дозвіл на файли 644 або 640

Не забудьте встановити параметри відповідно.

Спробуйте відновити веб-сайт, якщо це рішення працює. Якщо ні, ви можете встановити дозвіл на файл на номер 744 або 755. Поставте прапорець біля пункту «повторний пошук у підкаталогах» та встановіть прапорець «застосувати лише до каталогів» та натисніть кнопку ОК. Повторіть процес для файлів WordPress.

3. Помилка 404 сторінки не знайдена

Помилка 404 – повідомлення з’являється, коли відвідувач вашого сайту хоче отримати доступ до певної публікації на вашій сторінці, яку не вдалося знайти. Це сталося, коли файл .htaccess видалили і переписали, а постійна посилання була невірно встановлена.

Щоб виправити цю проблему, перейдіть до розділу Постійні посилання в меню Налаштування інформаційної панелі WordPress та Збережіть зміни. Роблячи це, налаштування оновлять і оновлять нові правила. Цей швидкий виправлення працює 99% часу.

Якщо це не працює, спробуйте вручну оновити файл .htacess у папці, де знаходяться / wp-content та / wp-include. Змініть дозвіл на 666, щоб зробити його доступним для запису. Повторіть оригінальне рішення, а потім поверніть на 660.

Ви також можете спробувати цей код у вашому файлі .htaccess.

1 # НАЧАЙТЕ WordPress
2
3 Увімкніть перезаписEngine
4 ПерепишітьBase /
5 RewriteRule ^ index.php $ - [L]
6 ПерепишітьCond% {REQUEST_FILENAME}! -F
7 RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -D
8 Перепишіть правила. /index.php [L]
9
10 # END WordPress

4. Білий екран смерті (WSoD)

Це відображається як порожній екран без інформації на веб-сайті. В основному це пов’язано з збоями PHP або бази даних, зокрема:

 • Проблеми сумісності з плагінами – щоб швидко вирішити це, спробуйте деактивувати, а потім знову активуйте свої додатки.
 • Проблеми з темами – це в основному відбувається, коли ви створили новий веб-сайт на WordPress та активували нову тему. Щоб вирішити це, спробуйте увійти на інформаційну панель і активувати тему WordPress за замовчуванням. Якщо ви не можете отримати доступ до області адміністратора, перейдіть на свій сайт за допомогою FTP та шукайте / wp-content / теми / папки. Потім перейменуйте папку активної теми.
 • Відсутня або перейменована тематична директорія – Попередня помилка “Каталог тем” {тема-ім’я} “не існує.” дисплеї. Увійдіть на інформаційну панель WordPress, переключіть теми, перейменуйте каталог або відредагуйте записи «тема» та «таблиця стилів» у wp_options.

Ми обговорювали Детально WSOD в цій публікації.

5. Помилка встановлення підключення до бази даних

Якщо ця помилка відображається на вашому веб-сайті, може виникнути проблема з підключенням до вашої бази даних, яка може бути викликана наступним:

 • Неправильна інформація wp-config.php – Переконайтеся, що вказані нижче дані є правильними:
  • ім’я бази даних
  • ім’я бази даних
  • пароль бази даних
  • хост бази даних

Якщо ви впевнені, що ці дані є правильними, спробуйте скинути пароль MySQL вручну

 • Проблема з веб-хостом – Зверніться до свого веб-хостингу оскільки проблема може бути проблемою з сервером вниз або простором бази даних.
 • Зламаний веб-сайт. Спробуйте використовувати Sucuri для сканування свого сайту, переконайтеся, що ви захистили плагіни, які сканують ваш веб-сайт, не уповільнюючи його, і зможуть виправити його всього за хвилину.

6. Помилка автоматичного оновлення WordPress

Іноді невдале автоматичне оновлення WordPress відображається як:

 • Пустий білий екран без будь-якої інформації
 • Помилка попередження про оновлення
 • Повідомлення про помилку PHP

Щоб виправити ці проблеми, оновіть свій сайт WordPress вручну або виберіть попередні резервні копії веб-сайтів.

7. Помилка призупинення з’єднання

Цей тип помилок виникає головним чином через те, що на веб-сайті не вистачає пам’яті або він намагається отримати доступ більше, ніж може обробити ваш сервер.

Нижче наведено декілька ідей швидкого виправлення, які можна використовувати для вирішення цієї помилки:

 • Попросити свого постачальника хостингу збільшити ліміт пам’яті або додати цей код у файл wp-config.php

  визначити (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ’64M’);

 • Збільшити максимальний час виконання у вашому файлі php.ini

8. Застрягте “Режим обслуговування” після оновлення

Ви легко дізнаєтесь про цю помилку, оскільки повідомлення “Режим обслуговування” з’явиться на вашому веб-сайті. Щоб виправити це негайно, видаліть .mainurance файл у своєму каталозі установки WordPress і оновіть веб-сайт.

9. Помилка синтаксису

Помилка синтаксису трапляється, коли ви додаєте деякі коди до своєї WordPress і, можливо, щось пропустили або ввели щось, що не відповідає попереднім по суті.

Щоб вирішити цю проблему, вам доведеться ще раз переглянути введені коди та виправити проблемний синтаксис. Більшість часу відсутні дужки або символи – звичні винуватці.

10. Вимкнення адміністратора WordPress (wp-admin)

Найпоширеніші причини, чому ви закриті з адміністративної області WordPress:

1. Неправильний пароль

Якщо ви забули свій пароль або зламали ваш веб-сайт, ви можете спробувати скинути свій пароль з phpMyAdmin. Для початку зайдіть на інформаційну панель cPanel і натисніть на значок phpMyAdmin у розділі База даних. Після запуску виберіть свою базу даних WordPress.

Phpmyadmin-edit-user

Знайдіть таблицю, позначену як “{table-prefix} _users” (тобто, wp_users) і натисніть кнопку “Огляд”..

У стовпці функцій виберіть MD5 зі спадного меню. Це гарантує, що ваш пароль шифрується з хешем MD5, коли він зберігається в базі даних.

2. Втрачені права адміністратора

Якщо ваш веб-сайт зламаний, ви можете отримати доступ до області адміністратора, але не зможете вносити зміни до тем чи плагінів. Це означає, що ваш дозвіл було змінено.

Щоб виправити це, ви можете додати нового користувача адміністратора у свою базу даних через MySQL. Просто перейдіть на інформаційну панель cPanel та оновіть таблицю wp_users.

Клацніть на “Вставити”, щоб створити новий обліковий запис і додайте наступне:

 • ID: будь-яке число
 • user_login: нове ім’я користувача
 • user_pass: новий пароль. Обов’язково виберіть MD5 в меню функцій.
 • user_nicename: прізвисько
 • user_email: електронна пошта, яку ви хочете пов’язати з цим обліковим записом
 • user_url: URL-адреса вашого веб-сайту
 • user_registered: дата / час реєстрації цього користувача
 • user_status: Встановити 0.
 • display_name: ім’я, яке ви хочете відобразити для цього користувача на сайті

Після завершення натисніть «Перейти», а потім оновіть таблицю wp_usermeta з такими деталями:

 • unmeta_id: це автоматично генерується
 • ідентифікатор користувача: id ви додали раніше
 • meta_key: wp_capability.
 • мета_значення: вставити це: a: 1: {s: 13: “Administrator”; s: 1: “1 ″;}

Вставте інший рядок із такими деталями:

 • unmeta_id: це автоматично генерується
 • ідентифікатор користувача: id ви додали раніше
 • meta_key: wp_user_level
 • мета_значення: 10.

Це все і натисніть «Іти». Тепер ви можете використовувати щойно додане ім’я користувача як своє вхід для wp-admin.

3. Помилки PHP (синтаксичні помилки)

Зазвичай це відбувається, коли на вашому веб-сайті було скопійовано поганий код з іншого веб-сайту. Ви можете виправити це, звернувшись до програми FTP, видаливши доданий вами код, як правило, у файлі function.php, а потім повторно завантаживши файл.

До інших причин блокування можна віднести:

 • Встановлений плагін або код, який намагається внести зміни в розділ адміністратора
 • Помилки встановлення підключення до бази даних
 • Білий екран смерті

11. WordPress

Помилки вмісту бічної панелі

Деякі можливі проблеми, чому виникли ці помилки, та ідеї, як це виправити:

 • HTML-код недійсний – це зазвичай відбувається, коли розробник веб-сайту забуває закрити
  тег с
  Щоб перевірити це, ви можете скопіювати код у програму перевірки HTML, щоб дізнатися, який HTML-код потребує виправлення.
 • Тема була пошкоджена – якщо ви дізналися, що всі ваші коди введені правильно, ваша проблема може бути проблемою. Оновіть тему до нової версії, якщо вона наявна, або перевстановіть останню версію теми.
 • Неправильна ширина або співвідношення – переконайтесь, що всі ваші поля відповідають розміру один одному.
 • Float властивість – переконайтесь у цьому поплавок: зліва і поплавок: правильно додається до потрібних елементів. Неправильний CSS порушить показ вашого веб-сайту.
 • Зламаний файл style.css – наймати розробника варто того, якщо ви не технік

Висновок

Кожен власник веб-сайту повинен знати про найпоширеніші проблеми, з якими може зіткнутися веб-сайт WordPress. Ви також повинні пам’ятати навіть про просте усунення несправностей, щоб уникнути тривалих простоїв, які можуть призвести до втрати відвідувачів або прибутку.

Команда з усунення несправностей під час виклику або обслуговування веб-сайтів може бути найкращим маршрутом, якщо на вашому веб-сайті відбувається щось несподіване, що є поза вашим контролем. Також переконайтесь, що всі коди вашого веб-сайту захищені та відповідним чином зашифровані, щоб уникнути зламу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map