Кращий виділений хостинг

зображення веб-сервера хостингуВиділений хостинг призначений для людей, які піклуються про продуктивність та безпеку. Спільний хостинг просто не скоротить його, коли ви намагаєтеся завантажувати новий бізнес-сайт або обробляти агресивне зростання трафіку.


Незалежно від того, що вам розповідає велика кількість спільних хостинг-компаній, спільний хост не може ефективно забезпечити велику кількість трафіку. Спільні плани хостингу, які можуть обслуговувати 100 000 відвідувань на місяць? ��

Перехід на спеціалізований хостинг дає вам весь сервер для розміщення вашого веб-сайту та способу швидший час завантаження, більше ресурсів та безпеки сервера. Є багато присвячених хостинг-компаній, але як ви знаєте, що вони не просто торгові посередники маскується за орендованим VPS-сервери?

У цьому посібнику ми рекомендуємо запропонувати декілька наших головних спеціалістів, які ми використовували для розміщення власного бізнесу чи наших клієнтів. Ми не включили до цього списку жодних торгових посередників і перевірили всі послуги.

Давайте вступимо в це.

Contents

Що ми шукали у найкращому виділеному хості

Добре, хлопці, ось список речей, які я шукаю, коли справа стосується присвяченого хостингу. Усі послуги, які ми розглянули, мають ці особливості.

Ось вони ні в якому порядку:

 1. Ресурси та інші ресурси – чим більше ви отримаєте, тим краще ваш сервер буде функціонувати. Простий і простий. ��
 2. Безпека – Захист DNS, сканування зловмисного програмного забезпечення та монітори на стороні хоста – це відмітні ознаки якісної послуги ��
 3. Автозавантаження – наявність автоматичного резервного копіювання вашого веб-сайту кілька разів на день за допомогою хмарного резервного копіювання є обов’язковим при спеціальному хостингу ✅
 4. Підтримка – Цілодобова підтримка рідної англійської мови для ваших серверів чудово підходить для додавання функцій або пошуку додаткової інформації ✅
 5. Безкоштовні оновлення – Безкоштовні SSL, Cloudflare, оновлення безпеки та безкоштовні міграції – це те, що ми шукаємо ✅
 6. Ціноутворення – ми знаємо, що витрачається на хостинг, і ми не хочемо платити за нього за руку a
 7. Центри обробки даних –  Ми любимо розміщувати поблизу клієнтів. Чи сервери використовують AWS або Google Cloud? ��️

Маючи на увазі, давайте заскочимо в наші найкращі вибори. Якщо ви хочете побачити будь-який із цих виступів у прямому ефірі, перегляньте наш головний кращий огляд веб-хостингу або перевірити 24/7 наживо Тут відстеження хостів.

Найкращі пропозиції для хостингових послуг

Наш вичерпний огляд десятків хостів призвів до наступного списку чотирьох найкращих спеціалізованих веб-хостів. Справді, це вибірковий список, але ми вважаємо, що кожен з них гідний вашої уваги.

1. Kinsta – Преміум-сервіс (хмарні сервери Google)

Ключові особливості
 • Платформа Google Cloud
 • Безкоштовна міграція сайту
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Потужна панель приладів
 • Автоматизовані резервні копії веб-сайтів
 • Постановочний сайт
 • Безкоштовний SSL


Зображення

Час завантаження: 320Мс

Пробіг: 99,9%

Вартість: 60,00 дол. / Міс

Підтримка: Чат в прямому ефірі

Відвідайте Kinsta.com

Kinsta знижує наш номер один для спеціалізованого веб-хостингу. Це особливо рекомендується для серйозних підприємців, які прагнуть гарантувати, що їх веб-сайт має максимально 100 відсотків часу роботи, наскільки це можливо.

Хоча Kinsta, як правило, дорожче інших веб-хостів у нашому списку, ми твердо віримо, що вартість цієї послуги виправдана. Кінста справді – це добре.

Найкраще працює з WordPress

Звичайно, це допомагає знати, що Кінста орієнтований повністю WordPress хостинг. Зважаючи на те, що сьогодні на WordPress створено так багато веб-сайтів, це насправді не є великим недоліком.

Більш конкретно, Kinsta – це повністю керована платформа для хостингу Веб-сайти WordPress. Це означає, що вам не потрібно мати будь-яких детальних технічних знань, щоб користуватися Kinsta, оскільки вони мають все це для вас.

Кінста працює на платформі Cloud Cloud, який широко вважається однією з найкращих інфраструктур веб-сайтів у світі. Ви навіть можете обрати свій центр обробки даних, щоб гарантувати найменші затримки.

Якщо у вас вже є веб-сайт, який ви хочете перейти до нового хоста, вам пощастить з Kinsta. Послуга надає безкоштовну міграцію веб-сайтів, яку просто використовувати. Це означає, що ваш веб-сайт буде працювати швидко і з мінімальним простоєм.

Основний пакет Kinsta включає такі речі п’ять ГБ пам’яті SSD та 50 ГБ пропускної здатності сервера. Вам дозволяється необмежену кількість відвідувачів та переглядів сторінок, а Kinsta щодня здійснює 1440 перевірок безперервного часу на кожному веб-сайті. Клієнти Kinsta також отримують всілякі інструменти, пов’язані із безпекою, як сертифікат SSL, Force HTTPS та Clear Cache Site.

Автоматизовані щоденні резервні копії

Користувачі люблять інсценізувати сайт, що дозволяє експериментувати зі змінами, перш ніж жити з ними. Kinsta навіть має автоматизоване щоденне резервне копіювання, щоб забезпечити безпеку ваших даних. Настільки ж корисна, їх система підтримки клієнтів є швидкою, чуйною та справді корисною.

Усі ці особливості ускладнюють помилку з Kinsta. Звичайно, їхній основний пакет коштує 30 доларів на місяць, що для деяких може бути занадто багато. Бізнес-клієнти оцінять широкий асортимент пакетів, які доступні в ціні від 100 до 1500 доларів США на місяць для користувачів із кількох веб-сайтів. Пакет у розмірі 100 доларів, мабуть, занадто малий для більшості підприємств, а це означає, що ви, ймовірно, платите 200 доларів на місяць або вище.

Прочитайте наше повне Кінста огляд тут.

2. HostGator – велика швидкість / підтримка / додаткові можливості

Ключові особливості
 • Надзвичайно швидко
 • Тон безкоштовних оновлень
 • Хост декількох сайтів
 • 24/7/365 Підтримка
 • Безкоштовний SSL


Зображення

Час завантаження: 417Мс

Пробіг: 99,99%

Вартість: 119,00 дол. / Міс

Підтримка: Чат в прямому ефірі

Відвідайте Hostgator.com

Якщо ви любите ідею Kinsta, але знаєте, що ціна не відповідає вашому бюджету, ви можете замість цього вибрати HostGator.

HostGator – одне з найвідоміших імен у веб-хостингу. Вони надають різноманітні послуги, такі як веб-сайт для створення веб-сайтів, спільний хостинг, хостинг для специфічного WordPress та спеціалізований хостинг. Їх ціни доступні, але це не означає, що вони не пропонують видатних послуг.

хостгатор

Кожен план хостингу пропонує безліч функцій, і навіть нові веб-майстри не матимуть проблем із навігацією по інтерфейсу HostGator. Продовження роботи з цим хостом є видатним, і він також має справді надійну підтримку клієнтів.

Пакети для спеціалізованого хостингу починаються від 119 доларів на місяць. За цією ціною послуга налаштовується на стільки, як одна ТБ пам’яті SSD та 32 ГБ оперативної пам’яті. Щомісячні передачі даних необмежені, це означає, що достатня пропускна здатність ніколи не буде проблемою.

Клієнти HostGator можуть зареєструватися на Mojo Marketplace для доступу до різноманітних маркетингових інструментів, таких як DaDa Mail. Завдяки чудовому режиму роботи та високоякісному обслуговуванню клієнтів, важко помилитися з HostGator, особливо якщо ви бюджет. Ви можете отримати доступ до служби підтримки клієнтів по телефону цілодобово або скористатися зручним онлайн-чатом.

Прочитайте наше повне Огляд HostGator тут.

3. Хостинг A2 – найкращий варіант бюджету

Ключові особливості
 • Широкий масив інструментів електронної комерції
 • Гарантія повернення грошей
 • Безкоштовні SSL та SSD
 • 24/7/365 Підтримка
 • Найкраще підходить для WordPress


Зображення

Час завантаження: 470Мс

Пробіг: 99,99%

Вартість: 99,59 дол. / Міс

Підтримка: Чат в прямому ефірі

Відвідайте A2Hosting.com

Хостинг A2 – це ще один відмінний запис у спеціальному серверному полі. Вони особливо добре пристосовані для обробки Веб-сайти WordPress, але це не їхня виключна спрямованість. Фактично, A2 має також пакети для спільного хостингу, VPS-хостингу та хостингу реселерів.

Спеціалізовані варіанти хостингу A2 включають основні сервери, які надають клієнтам керований сервер та кореневий доступ або керовані сервери без кореневого доступу. Нарешті, виділені варіанти також включають керовані сервери для клієнтів, які хочуть реально підійти до свого веб-сайту.

Ціни на ці спеціалізовані серверні пакети досить різноманітні. Різні пакети основних серверів коливаються від 140 до 290 доларів на місяць, тоді як керовані сервери мають схожі ціни. Пакети некерованого сервера є найдоступнішими, коливаються від 100 до 250 доларів на місяць.

Більшість цих пакетів мають щонайменше вісім ГБ оперативної пам’яті та 10 ТБ щомісячних передач даних. Крім того, клієнти отримують доступ до мінімум двох жорстких дисків на 500 ГБ та двох ядер CPU.

Пакети на основі Linux

Усі ці пакети на базі Linux, що в основному залишає Windows поза холодом. Це, мабуть, найбільший недолік використання хостингу A2. В іншому випадку 99,9-відсоткове тривалість роботи приємно, а підтримка клієнтів 24/7/365 є головною перевагою.

Підприємства, які розглядають можливість використання хостингу A2 для продажу продуктів, матимуть безліч інструментів електронної комерції, з яких можна вибрати. Представлені OpenCart, AbanteCart та PrestaShop а також інші. Крім того, відомий додаток для електронної комерції Magento доступний через A2.

Якщо ви працюєте в інтернет-магазині, вам потрібно буде вжити заходів для забезпечення безпеки транзакцій. Це означає додати сертифікат SSL для шифрування даних. A2 продасть вам SSL всього за 50 доларів на рік, що забезпечує 256-бітове шифрування. Пам’ятайте лише, що сертифікат SSL включений в пакет іншими постачальниками цього списку.

Прочитайте наше повне A2 Огляд хостингу тут.

4. SiteGround – дорогий за якість

Ключові особливості
 • Фантастичний час роботи
 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Безкоштовний SSL
 • 24/7/365 Підтримка
 • Кілька локацій сервера


Зображення

Час завантаження: 475Мс

Пробіг: 99,99%

Вартість: $ 269,00 / міс

Підтримка: Чат в прямому ефірі

Відвідайте SiteGround.com

SiteGround може запропонувати людям багато, але він має і досить серйозні недоліки. Тим не менш, він все ще може похвалитися чудовий час роботи, надійна підтримка клієнтів та безкоштовний сертифікат SSL з усіма пакетами. З іншого боку, SiteGround досить дорогий. Ви, ймовірно, захочете скористатися цим веб-хостом, лише якщо впевнені в успіху вашого веб-сайту.

Доступні три виділені серверні пакети. За допомогою пакета Entry Server клієнти платять 269 доларів на місяць за чотири ядра процесора, 8-мегабайт кеш процесора та 16 ГБ оперативної пам’яті. Більший пакет Power Server працює 349 доларів на місяць і забезпечує оновлені тактові швидкості процесора, вдвічі більше оперативної пам’яті та 960 ГБ SSD. Сервер Super Power – це найбільший пакет за $ 729 на місяць. Ця велика пропозиція масштабується для найбільших організацій.

Усі сервери базуються на Linux, а обсяг пам’яті невтішно малий. Тим не менш, SiteGround пропонує хороші інструменти електронної комерції та надійні функції безпеки, а також корисне обслуговування клієнтів.

Прочитайте наше повне Огляд SiteGround тут.

Що таке виділений веб-хост?

Веб-хост по суті – це компанія, яка надає вам технологію, необхідну для наведення вашого веб-сайту в Інтернеті. “Хостинг” веб-сайту також можна назвати “зберіганням” його. По суті, хост зберігає ваш веб-сайт на спеціалізованому комп’ютері, який називається сервером.

Коли людина вводить вашу адресу або домен, її комп’ютер шукає і з’єднується з сервером веб-хоста. Потім ваш веб-сайт доставляється користувачеві через його браузер.

Відповідно, ваш веб-хост в основному знаходиться в центрі вашої присутності в Інтернеті. Це означає, що вам потрібен швидкий, надійний хост і не підведе вас, коли ваш веб-сайт потребує максимального часу роботи.

Більшість авторитетних веб-хостів надають багато однакових функцій. Вони, ймовірно, зажадають від вас мати домен, які ви можете придбати у третьої сторони. Крім того, ваш веб-хост може допомогти вам у цьому процесі. Вибравши домен і хост, ви зможете налаштувати облікові записи електронної пошти. Веб-хости також надають вам доступ до FTP, щоб ви могли легко завантажувати файли зі свого комп’ютера на ваш веб-сервер. Оскільки WordPress настільки широко використовується, багато веб-хости додатково надають конкретну підтримку WordPress.

Крім того, ви можете очікувати, що веб-хостинг матиме власних технічних працівників, завдання яких – забезпечити роботу всіх серверів щогодини щодня. Веб-хости зазвичай пропонують повну підтримку клієнтів, так що якщо у вас виникнуть проблеми, ви зможете швидко та легко отримати допомогу, яка вам потрібна.

Переваги виділеного хостингу

Що стосується вибору веб-хостингу, одним із ваших головних питань є вибір спільного або спеціального хостингу. По-перше, ви повинні зрозуміти принципові відмінності між двома видами послуг.

Спільний хостинг – це саме те, що звучить. Ваш веб-сайт зберігається на сервері з багатьма іншими веб-сайтами. Теоретично може існувати сотні веб-сайтів, які діляться простором з вашими. Це означає, що вам виділяється лише певна кількість пропускної здатності та місця на диску. Перевищення будь-якого з цих лімітів, і доведеться доплачувати.

Виділений хостинг відрізняється. Ваш веб-сайт є єдиним, що займає саме цей сервер. Це означає, що вся пропускна здатність і дисковий простір, пов’язані з цим сервером, належать виключно вашому веб-сайту.

Обидва типи хостингу мають свої переваги та недоліки. Кілька факторів допоможуть вам визначити, який тип підходить для вашого веб-сайту.

Спільний хостинг менш дорогий

Спільний хостинг, як правило, є більш доступним варіантом. Це також набагато простіше і простіше, ніж присвячений хостинг. Це тому, що персонал веб-хостингу опікується адміністративними питаннями та питаннями безпеки, так що вам не доведеться цього робити. Люди та організації, які використовують спільну службу хоста, зберігають доступ до панелі управління, але вони не несуть відповідальності за вирішення багатьох більш технічних питань.

Це звучить як досить гарна угода. Однак для спільного використання сервера існує маса недоліків. У вас не буде нічого подібного до гнучкості, яку б ви мали, якби ви поїхали з виділеним господарем. Це тому, що хост буде керувати ресурсами та всією установкою програмного забезпечення.

Ризики безпеки з спільним хостингом

Спільний доступ до серверного простору також може означати обмін ризиками для безпеки. Якщо один веб-сайт на сервері порушений, всі інші раптом вразливі. Більше того, деякі веб-сайти, які займають один і той же сервер, можуть не мати етичної мети. Це може отримати ваш IP-код у чорний список, навіть якщо ваш веб-сайт не зробив нічого поганого.

Веб-сайти, розміщені на спільному сервері, також можуть мати проблеми з повільною продуктивністю через обмеження пропускної здатності та дискового простору.

Це не означає, що спільний хостинг – це обов’язково погано. Багато нових веб-сайтів досить добре використовують спільний сервер. Люди, які будують персональний веб-сайт, який, ймовірно, відвідують лише друзі та родина, можуть виявити, що спільний хостинг – ідеальне рішення.

Якщо ви новачок у спільному хостингу чи просто у створенні веб-сайтів, я рекомендую вам почати грати з a безкоштовний конструктор веб-сайтів першим або використанням одного з багатьох безкоштовні веб-хости.

Виділений хостинг дозволяє використовувати весь простір самостійно

На відміну від спільного хостингу, спеціалізований хост не вимагає від вас розділення пропускної здатності та дискового простору з багатьма іншими користувачами. Це означає, що вся пам’ять є вашою і що ваш веб-сайт може обробляти набагато більше трафіку.присвячений хостинг пояснив

Ще одна головна перевага присвяченого хостингу – це те, що він тримає вашу присутність в Інтернеті окремо від усіх інших. Це означає, що ваш IP-адрес має меншу ймовірність потрапляння у чорний список, а також ви можете користуватися більшою безпекою від хакерів та зловмисних програм.

Багато організацій цінують наявність спеціалізованого сервера, оскільки він забезпечує широту встановлення будь-якого програмного забезпечення, необхідного для відповідності потребам веб-сайту. Більше того, їм подобається мати можливість керувати більш ніж одним веб-сайтом та кількома доменами з детальною точністю.

Більш надійні показники

Швидкість завантаження, як правило, стійкіша, швидша та надійніша з виділеним хостом, ніж у спільного хоста. Це найважливіші показники, оскільки вони забезпечують кращий і приємніший досвід відвідувачів вашого веб-сайту. Вони, ймовірно, залишатимуться на вашому веб-сайті довше і з більшою ймовірністю зроблять покупку, коли вірять, що ваш веб-сайт постійно працює і працює.

Якщо у хостингу присвячений хостинг, це може бути порівняно дорого. Це величезне занепокоєння для нових організацій, які можуть не мати великих грошей для інвестування. Можливо, доцільно почати із спільного постачальника хостів, а потім перейти до спеціалізованого хоста пізніше, коли рух грошових коштів покращиться.

Іншим потенційним недоліком присвяченого хостингу є те, що він, як правило, вимагає більше технічних знань, ніж спільний хостинг. Деякі організації залишають ці проблеми своїм ІТ-командою, але що станеться, якщо у вас немає ІТ-команди? Можливо, ви будете змушені самостійно займатися хостингом.

Крім того, ви можете шукати керовану службу хостингу, яка може працювати з багатьма технічними аспектами, так що вам не доведеться. Результат полягає в тому, що ви отримуєте перевагу відданого господаря без необхідності здобувати всі технічні знання.

Поширені питання про хостинг

Яка різниця між спільним хостингом та виділеним хостингом?

Спільний хостинг – це економічний підхід, при якому ваш веб-сайт розміщується на тому ж сервері, що і численні інші. Це цілком прийнятна платформа для багатьох веб-сайтів, особливо тих, які не особливо великі і не очікують великої кількості трафіку. Однак можуть виникнути занепокоєння щодо безпеки, пов’язані із спільним хостингом, і більші веб-сайти з великою кількістю трафіку незабаром можуть перевищити їх щомісячний розмір.

Виділений хостинг надає ексклюзивний сервер лише для одного веб-сайту. Це прагне забезпечити кращу надійність, швидкість та безпеку. Незважаючи на те, що це більш дорога альтернатива, багато зайнятих розширюваних веб-сайтів вимагають ресурсів, які вони можуть отримати лише на спеціальному сервері.

Одне питання, яке ми часто зустрічаємо дешевий веб-хостинг. Якщо ви шукаєте хост із знижками, але хочете виділити сервер, ви шукаєте не в тому місці.

Хто повинен вибрати виділений хостинг?

Використання виділеного сервера рекомендується для складних веб-майстрів, яким зручно робити велику частину обслуговування. Більше того, підприємства та інші організації, як правило, можуть краще дозволити собі ці послуги, і, в багатьох випадках, вони вимагають якості послуг, які надаються спеціалізованим сервером. Керований хостинг може дати можливість людям з меншими технічними знаннями все-таки скористатися вигідним хостингом.

Якщо у вас веб-сайт із високим трафіком або ви використовуєте додатки для електронної комерції, то вдосконалена безпека, можливості та надійність спеціалізованого хоста можуть бути вкрай необхідними.

Які переваги присвяченого хостингу?

Якщо ваш веб-сайт великий і має багато трафіку, то ви побачите переваги присвяченого хостингу. Підвищена безпека – одна з головних переваг. Ваші дані не загрожують, оскільки інший веб-сайт зламається.

Веб-сайти, розміщені на спеціалізованих серверах, як правило, отримують більше часу роботи. Відповідно, ваші відвідувачі можуть довіряти, що ваш веб-сайт буде там, коли вони його шукають.

Однією з головних переваг виділеного сервера є те, що ваш веб-сайт можна налаштувати для задоволення ваших унікальних потреб. Ви завжди впевнені в оптимальній функціональності.

Ми робимо все можливе, щоб самостійно досліджувати продукти, щоб краще допомогти нашим читачам приймати рішення. Коли ми говоримо, ми також хочемо почути вашу думку. Ми приймаємо індивідуальні огляди, які є інформативними та не рекламними. Заповніть форму нижче, і ми опублікуємо ваш відгук. Рекламні огляди самих компаній не публікуються. Дякую!

Натиснувши кнопку нижче, я підтверджую, що прочитав і приймаю Умови користування.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map