En İyi Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları

Web Sitesi OluşturucuGünümüzde hiçbir işletme güçlü, fonksiyonel ve estetik açıdan hoş bir web sitesi olmadan hayatta kalamaz. Bu özellikle başlamak için gerçekten zor olan ve ayakta durmakta daha da zorlanan yeni, küçük işletmeler için geçerlidir.


Doğal olarak, girişimciler paranın alabileceği en iyi web sitesini ortaya koymak istiyorlar. Kötü haber şu ki, bu web sitelerinden bazıları binlerce dolar tutabilir. Neden bu kadar pahalılar?

Genellikle, bu astronomik maliyetler bir web tasarımcısının hizmetleri ile ilgilidir. Zeki, deneyimli web tasarımcıları, bolca çan ve ıslık sağlayan son derece özelleştirilmiş web siteleri sunabiliyor. Tabii ki, tüm bu karmaşıklığın bir bedeli var. Temel bir web sitesi oluşturmanın ortalama maliyeti yaklaşık 1840 $ AUD.

Bir gün, böyle bir web sitesi için ödeme yapabilirsiniz. Aslında, işletmenizin sürekli başarısı, çevrimiçi varlığınızın artan karmaşıklığına bağlı olabilir..

Şu anda, işe yarayan bir şeye ihtiyacınız var.

Cevap bir web sitesi oluşturucu kullanmak olabilir. Web sitesi oluşturucu nedir ve sizin için doğru olanı nasıl bulabilirsiniz??

Bu derlemede bir grup ücretsiz web sitesi oluşturucuya bakacağız ve farklı özelliklerini karşılaştıracağız.

Contents

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucuları için En Çok Tıklananlar

Bazı ücretsiz web sitesi üreticileri diğerlerinden daha iyidir, ancak orada yüzlerce var. Hangisini seçeceğinizi nereden biliyorsunuz? Neyse ki, sizin için zor bir iş yaptık, her yerde bulabileceğiniz en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucularının altı listesine ulaşmak için tüm olasılıkları eleyin.

1. Wix (Çoğu Özellikler, Ücretsiz Şablonlar ve Ücretsiz Alan Adı)


Ana Özellikler
 • 300’den fazla kalite şablonu
 • Büyük bilgi tabanı arşivi
 • Hızlı kayıt ve etkinleştirme
 • Müthiş destek
 • İnanılmaz derecede kolay kullanım

Wix, bugün en sağlam web sitesi üreticisi olarak kabul edilmektedir. Son derece popüler ve sezgisel arayüzü acemilerin bile kullanması inanılmaz derecede kolay. Web mağazası özellikleri harika. Ayrıca, başlıklar ve video arka planları için animasyon bulacaksınız.

Ücretsiz sürüm ile özel bir URL almazsınız ve web sayfalarınızda bir Wix reklamı görürsünüz. Bunlar, yüzlerce ücretsiz tasarım şablonuna erişimi içeren genel olarak mükemmel bir deneyim için küçük ödünleşmelerdir. Wix aslında diğer ücretsiz web sitesi üreticilerinden çok daha fazla şablonu var.


Birçoğu küçük bir ücret karşılığında kullanılabilen üçüncü taraf uygulamaları ve widget’ları ekleyebilirsiniz. Düzenleme, resim eklemek veya düzenlemek gibi inanılmaz derecede kolaydır. Wix’in ücretsiz düzeyde bazı e-ticaret yetenekleri vardır, ancak çevrimiçi ödeme almak istiyorsanız yeni sürüme geçmeniz gerekir.

Sen bizim tamamını okuyabilir Wix incelemesi buraya.

2. Squarespace (Kullanımı Kolay, Ücretsiz Şablonlar, Ücretsiz Deneme Yok)


Ana Özellikler
 • 40 çok modern şablon
 • Görsel işletmeler için harika
 • 7/24 canlı sohbet ve e-posta desteği
 • ÜCRETSİZ alan adı ve gizlilik ayarları

Squarespace, satış için sağlam özelliklere sahip şık bir seçimdir. bir SSL sertifikası ücretsiz olarak dahil edilir ve analiz araçları birinci sınıftır.

Ancak Squarespace, Wix kadar sezgisel ve kullanıcı dostu değildir. Yeni kullanıcılar bu nedenle daha yavaş bir başlangıç ​​yaptığını görebilir. Ayrıca, bu hizmet Wix’ten çok daha az şablon içerir. Üçüncü taraf widget pazarının olmaması da hizmete karşı bir işaret.

Her şeye rağmen, Squarespace, şık, parlak web siteleri oluşturma konusunda güvenilir bir sanatçıdır. Ücretsiz alan adı kaydı da harika ve Squarespace web siteleri kesinlikle duyarlı tasarımlar sunuyor.


Ücretli planlara yükseltme kolaydır ve fiyatlar oldukça uygun. Yine de, bu listedeki Wix dahil diğer girişlerin daha ucuz planları var.

Sen bizim tamamını okuyabilir Kare inceleme buraya.

3. Weebly (Kullanımı Kolay Ama Ücretsiz Sürüm Çok Sınırlı)


Ana Özellikler
 • ÜCRETSİZ e-posta
 • Anında kayıt ve etkinleştirme
 • Birden çok destek yöntemi
 • Nispeten düşük maliyet

Weebly’nin açık, anlaşılır arayüzü yeni kullanıcılar için bir nimettir. Harika görünen web siteleri oluşturabilir ve site istatistiklerini dahil edersiniz. Web sitenizin başarısını test ettiğinizde bu inanılmaz derecede değerli.


Weebly ile bütünleştirilmiş, bülten ve e-ticaret işlevselliği oluşturma yeteneğidir. Ancak, Wix ile karşılaştırıldığında daha kısıtlayıcıdır. Ayrıca, bir hata yaptığınızda “evrensel geri alma” gerçekleştirme gücünden yoksundur. Başka bir eksiklik ise Weebly’nin yüklenen resimleri yeniden kullan.

Ücretsiz sürüm size 500 MB depolama alanı sağlar, ve ödediğiniz fiyat web sitenizin her sayfasında Weebly reklamlarıdır. Ayda birkaç dolar karşılığında özel bir alan adı ve sınırsız depolama alanı elde edebilirsiniz.

Weebly ile tema özelleştirme yolunda fazla bir şey elde edemezsiniz. Yazı tiplerini değiştirme olanağı seçeneklerinizin kapsamı ile ilgilidir.

4. Zyro Web Sitesi Oluşturucu (Web Sitesi Oluşturmanın En Kolay Yolu)


Ana Özellikler
 • AI Araçları
 • Izgara tabanlı oluşturucu
 • Düzinelerce şablon
 • Ücretsiz ve ücretli sürümler

  Zyro, kullanımı kolay ama sıfırdan sınırlı bir web sitesi oluşturucu olarak tasarlanmıştır. Örnek olarak, düzinelerce şablon (bazıları yalnızca ücretli kullanıcılar tarafından kullanılabilir) sunarken, şablonların hiçbiri yazı tiplerini değiştirmenize veya diğer geleneksel olarak özelleştirilebilir özellikleri değiştirmenize izin vermez. Başka bir örnek olarak, ızgara tabanlı bir web sitesi oluşturucu düzeni kullanıyorlar.

  Bu, yeni kullanıcıların nasıl yapılacağını anlamasını kolaylaştırır sürükle ve bırak öğeleri sayfalarına yerleştirir, ancak’t Izgara yönünü değiştirmenize izin verir.

  Zyro-anasayfa

  Bu nedenle, onlar’eğer yaparsan olağanüstü bir seçim yap’t İlk etapta web sitesi kurucularını kullanma konusunda çok deneyime sahip olmak. Ancak, web sitelerinin kemerleri altında çok fazla zaman geçirenler muhtemelen başka bir yere bakmak isteyeceklerdir.

  Onları kullanırsan,’Gerçekten yararlı AI araçları, çeşitli temalar veya işletmeler için tasarlanmış kaliteli hazır şablonlar ve Google Analytics ve Facebook Messenger gibi önemli eklentiler için eklenti işlevselliği gibi birçok mükemmel özellikten yararlanacaksınız. Ayrıca, tüm Zyro kullanıcıları ücretsiz fotoğraflar için ücretsiz SSL sertifikası ve Unsplash entegrasyonu alır: para veya zaman için mükemmel değer.

  5. BoldGrid (Bloglar İçin İyi Ama Sınırlı)


  Ana Özellikler
  • HERHANGİ BİR web sitesi türü oluşturun
  • 3.000 WordPress teması arasından seçim yapın
  • Çok düşük maliyet (4,17 $ / ay)
  • ÜCRETSİZ alan adı, e-posta, e-Ticaret

  Bu web sitesi oluşturucu biraz gidiyor. Doğru kişi için mükemmel bir seçim olabilir. BoldGrid’in hiçbir e-ticaret yeteneğine sahip olmadığını bilmek çok önemlidir, bu nedenle çevrimiçi bir mağaza isteyenler başka bir yere bakmalıdır. Ayrıca, bu platform yalnızca sınırlı bir widget seçimine sahiptir ve mobil görüntüleme için özelleştirme sunmaz.

  Bununla birlikte, BoldGrid mükemmel saha evrelemesi ve taşınabilirliği. Medya Galerisi, kullanıcıların yüklediği tüm medyayı kaydeder ve çeşitli yayınlama seçenekleri mevcuttur. Sürükle ve bırak düzenleme, ücretsiz tema kitaplığı ve entegre stok görüntülerin tümü otomatik yedeklemelerle birlikte verilir.

  temalar
  BoldGrid’in en büyük dezavantajı, çalıştırmak için ayrı bir WordPress ana bilgisayarına sahip olmanızdır. Temel olarak, bu hizmet bir pakettir WordPress eklentileri. Bu, Wix gibi bağımsız web sitesi oluşturucularının aksine. WordPress kullanmak istemiyorsanız, bu bir sorun olabilir.

  6. Jimdo


  Ana Özellikler
  • Hızlı sayfa yükleme ve çalışma süresi
  • Temiz oluşturucu arayüzü
  • E-posta ve e-Ticaret dahil
  • $ 7.50 / ay fiyatı

  Jimdo bazı kolay, anlaşılır sürükle ve bırak web sitesi oluşturma olanakları sunar. Gerçekten güzel bir web sitesi özelleştirme elde edersiniz ve aceleniz varsa, otomatik web sitesi yaratıcısını sevebilirsiniz. Ayrıca, Jimdo iyi mobil destek sağlar.

  Tüm web sitesi üreticileri gibi Jimdo’nun sınırlı e-ticaret yetenekleri ve dostu olmayan arayüzü gibi bazı dezavantajları vardır. Varlık depolaması almazsınız, ki bu oldukça büyük bir zarar.

  jimdo temalar
  Ücretsiz sürüm 500 MB depolama alanı ile geliyor ve iki GB bant genişliği. En fazla beş web sitesi sayfanız olabilir ve HTTPS dahil edilmiştir. Ancak, her sayfada reklam yayınlamanız gerekir ve hiçbir istatistik almazsınız. Herhangi bir e-ticaret yeteneği istiyorsanız, Sınırsız veya e-Ticaret paketleri için ödeme yapmanız gerekir.

  7. WordPress Gutenberg Editörü


  Gerçek bir web sitesi oluşturucu olmak yerine, WordPress aslında bir içerik yönetim sistemi veya CMS’dir. Bu, kullanımının genellikle daha karmaşık olduğu anlamına gelir. En azından biraz kodlama bildiğinizde ve biraz daha fazla zaman ayırmaya istekli olduğunuzda bundan en iyi şekilde faydalanırsınız.

  Şimdi, WordPress Gutenberg Editörü, web siteleri oluşturmak için “bloklara” dayanan yeni bir özellik. Bu platform, sürükle ve bırak düzenlemesine sahip bir web sitesi oluşturucusuna daha çok benziyor.Gutenberg editörü

  Bu yazılım bir WordPress eklentisi olarak başladı, ancak tüm WordPress’e entegre edildi. Özellikleri WordPress’i verir tasarım sürecini kolaylaştırmak için daha fazla WYSIWYG arayüzü. Ancak, kullanıcı dostu bir arayüze sahip değildir, görüntüleri düzenleme yeteneği sınırlıdır ve bazı insanlar, diğer web sitesi türlerinden ziyade web sitelerini bloglamaya çok fazla önem verdiğini düşünmektedir..

  Web sitesi oluşturma ve WordPress’te yeniyseniz, Gutenberg iyi ama öğrenmesi zor olabilir. Zaten WordPress’i kullananlar Gutenberg’in daha sınırlı esnekliği tarafından aldatılabilirler.

  Web Sitesi Oluşturucu Nedir?

  Web Sitesi OluşturucuBir web sitesi oluşturucu acele bir web sitesi kurması gereken biri için mükemmel bir araç. Daha da önemlisi, bu daha önce hiç web sitesine sahip olmayan veya web sitesini yönetmeyen biri için mükemmel bir platformdur.

  Web sitesi tasarımcıları, olağanüstü çevrimiçi alanlar oluşturabilmeleri için yıllarca her türlü beceri ve kodu öğrenerek geçirebilirler. Bir web sitesi oluşturucu kullandığınızda, biraz masraf olmadan yarı oluşturulmuş web sitesi projelerinden yararlanabilmek gibi bir şey.

  Bu mümkün çünkü Çoğu web sitesi üreticisi tanıdık bir sürükle ve bırak biçimine güvenir. Web sitenize ne istediğinizi ekler ve sizin için uygun olmayan şeyleri dışarıda bırakırsınız. En iyisi, herhangi bir kodlama bilgisine veya deneyimine sahip olmanız gerekmez.

  Programlama Deneyimine Gerek Yok

  Doğru. Daha önce herhangi bir programlama veya kodlama yapmayan herkes kolaylıkla bir web sitesi oluşturucu kullanabilir. Bu hepsi bir arada yazılım sayesinde web sitenizi sabahları tasarlamak ve öğleden sonra yayınlamak gerçekten mümkündür..

  Tabii ki, bazı web sitesi oluşturucular diğerlerinden daha iyidir. Gerçekten iyi olanlar da tamamen işlevsel bir web sitesi inanılmaz derecede parlak ve profesyonel bir görünüm verir. Web sitenizi mobil uyumlu hale getirebilir, sosyal medya feed’lerinizle entegre edebilir ve kullanılabilir olduğunda web sitenizi en son güvenlik önlemleriyle güncelleyebilirsiniz. Doğrudan yeni web sitenizden müşterilere satış yapabilmeniz için e-ticaret araçlarını da entegre edebilirsiniz.

  Bir Web Sitesi Oluşturucusunun Bileşenleri

  Web sitenizin ihtiyaç duyacağı ilk bileşenlerden biri bir alan adıdır. İsterseniz kendiniz de kayıt olabilirsiniz. Ancak, en iyi web sitesi oluşturucularının çoğu bu görevi yerine getirmek için ihtiyacınız olan yardımı sağlayabilir. Web sitesi oluşturucunuz size ücretsiz bir alan adı bile sağlayabilir.

  Bir alan adı seçildiğinde, web sitenizi oluşturmaya başlamanın zamanı geldi. İşlem şablonlarla başlar. Genellikle, web sitesi oluşturucuları çeşitli seçenekler sunar. Şablonlar sıklıkla e-ticaret veya blog oluşturma gibi belirli bir amaca yöneliktir. Web sitenizin amacına uygun iyi bir seçim yapmak isteyeceksiniz.

  En Az İki veya Üç Temel Sayfa

  Web Sitesi OluşturucuŞablonunuzu seçtikten sonra, çeşitli sayfalar ve bölümler oluşturma şansınız olacak. Gerçekten basit bir web sitesi yapsanız bile, en az iki veya üç sayfaya sahip olmak akıllıca olur. En azından bir ana sayfanız olacak, bir “Hakkımızda“veya”Bize Ulaşın“sayfası ve blogunuz veya ürünleriniz için bir sayfa.

  Bir çevrimiçi işletme yönetiyorsanız, müşteri yorumları ve referansları için bir sayfa ayırmayı da düşünebilirsiniz. SSS sayfaları da harika bir fikir.

  Web sitenizin bir diğer önemli bileşeni de görüntülerdir. Bu, fotoğraf ve videoları içerebilir. Bu tür medya görsel ilgi sağlar ve ziyaretçilerin içerikle ilgilenmesine yardımcı olur. İdeal olarak, web siteniz aynı zamanda ziyaretçilerin sosyal medya varlığınıza bağlanmalarını sağlayacak ve böylece en son haberlerinize ayak uydurabilecek.

  İşletme web siteleri, alışveriş sepeti ve ödeme araçları gibi e-ticaret araçları eklemek isteyecektir. Envanter yönetim sistemi, stoklarınız azaldığında sizi uyarır ve diğer özellikler ve widget’lar, web sitenizin kusurlar olmadan çalışmasına yardımcı olur.

  Web Sitesi Oluşturucuları Nasıl Tasarruf Sağlayabilir?

  Ücretsiz ve Ücretli Web Sitesi Oluşturucuları

  Belki de bir web sitesi oluşturucu kullanmanın birincil avantajı size ne kadar para kazandıracak olmasıdır. Sonuçta, yeni bir girişim üzerinde çalışıyorsunuz. Neden bir web sitesine birden fazla dolar koyuyorsunuz??

  Profesyonel bir tasarımcı tarafından oluşturulan bir web sitesi inanılmaz görünecek, ancak arkasındaki iş fikri yanıp sönerse, girişim başarılı olmaz. Bu kaygan, profesyonel bir web sitesine sahip olmasına rağmen.

  Web Sitesi Oluşturucu İşinize Odaklanmanızı Sağlıyor

  Bir web sitesi oluşturucu kullanmanın arkasındaki fikir, size girişiminizin özüne odaklanma fırsatı verir.. İş modeliniz sadece bir web sitesine sahip olmakla ilgili değilse, web sitenizin kalitesi birincil endişeniz olmamalıdır.

  Bunun yerine, daha iyi bir ürün veya hizmet geliştirmek, halkın gerçekten ne istediğini bulmak ve onlara nasıl vereceğinizi bulmak için tüm zamanınızı ve çabalarınızı dökmelisiniz..

  İyi bir web sitesi tüm bunları destekleyebilir ve kendinizi oraya getirmek için bir web sitesi oluşturucu kullanabilirsiniz.

  En iyi haber, birçok web sitesi üreticisinin ücretsiz olarak kullanılabilmesidir. Doğru. Bazı inşaatçılar ile web sitenizi tasarlamak için kesinlikle hiçbir maliyet yoktur. Web sitenizi oluşturmanın ve bir kuruşa mal olmadan yayınlamak için düşük maliyetli bir yoldur.

  Biraz çaba sarf ederek, kendinize binlerce dolar kazandınız. Bazı web sitesi kurucuları ile ücretsiz hosting kazanabilir, böylece uzun vadede daha fazla para tasarrufu yapabilirsiniz.

  Sonra, iş fikrinizin bir kazanan olduğundan eminseniz, ücretli bir plana geçmek isteyebilirsiniz bir web sitesi oluşturucu ile, hatta tamamen özel bir şey için bir web tasarımcısı işe. Şimdilik, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ideal çözüm olabilir. Daha fazla para tasarrufu fikri için bkz. en ucuz hosting Yıkmak.

  Yeni bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bunu yapmak için sınırsız kaynaklara sahip olmamanız ihtimali yüksektir. Yatırım yapmanız gereken para muhtemelen çok küçüktür, bu nedenle masraflarınızı mümkün olduğunca tasarruf etmek mantıklıdır. Bunu yapabileceğiniz bir yer, ücretli bir web sitesine karşı ücretsiz bir web sitesi oluşturucu seçmeyi içerir.

  bugünkü ücretsiz web sitesi üreticileri şaşırtıcı derecede parlatılmış ve sofistike. Web sitenizi ziyaret edenlerin, oluşturduğunuz çevrimiçi ortamın size bir kuruşa mal olmadığını asla bilmeyecekleri iyi bir ihtimaldir. Ancak, bazı değişimler var.

  Ücretli Sürümlerle Daha Fazla Şablon

  Ücretsiz bir web sitesi oluşturucu seçtiğinizde, aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca birkaç şablon seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz. En ucuz ücretli planlara bile yükseltme yapın ve seçeneklerinizin bazen bazen yüzlerce seçeneğe çarpıldığını görebilirsiniz.

  Ayrıca, çok fazla widget ve uygulamaya erişiminiz olmayacak. Bu, web sitenizin işlevselliğinin biraz sınırlı olabileceği anlamına gelir. Sonuç, ziyaretçiler için biraz daha az kullanıcı dostu olabilir veya bakım ve yükseltmelere kadar daha fazla zaman harcamanızı gerektirebilir.

  Ayrıca, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ile kendi URL’nizi alamadığınızı görebilirsiniz. Başka bir deyişle, “betty’swebsite.com” gibi bir URL yerine “wix.betty’swebsite.com” gibi bir URL’niz olabilir. Bazı insanlar için bu çok büyük bir dezavantajdır, çünkü daha az profesyonel görünmelerini sağlarlar. Ancak, bu web sitenizi bulmayı zorlaştırmamalıdır ve başarı, ücretli bir hizmete ve daha iyi bir URL’ye geçebileceğiniz anlamına gelir.

  Bazı ücretsiz web sitesi oluşturucularla, müşteri desteği düzeyinde bir fark keşfedeceksiniz. Ücretli aboneler, ücretsiz müşteriler sıralarını beklemeye zorlanırken sorularını veya endişelerini hattın önüne itebilir. Sonuç, web sitenizde zorluklar yaşarken saatler veya günler beklemek olabilir. Yine de, en saygın web sitesi oluşturucuları sorulara ve endişelere makul bir şekilde cevap verebilir. web sitesi hızı.

  Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu İncelemesi – SSS

  Bir Web Sitesi Tasarımcısı Maliyeti Ne Kadar?

  Fiyatlar önemli ölçüde değişebilir, ancak temel işlevselliğe sahip minimalist bir web sitesi en az 1.500 dolara mal olacaktır. Gelişmiş yetenekler, daha fazla zil ve ıslık istiyorsanız, kolayca 10.000 ABD doları harcayabilirsiniz.

  Acemiyim. Hangi benim için en iyi Web sitesi oluşturucu?

  Wix kesinlikle en güçlü ücretsiz web sitesi oluşturucusudur ve gerçekten samimi bir arayüze sahiptir. ancak, Kare alanın kullanımı daha kolay olabilir, ilk web sitenizi oluşturma konusunda endişeli iseniz, başlamak için mantıklı bir yer olabilir.

  Bloglama için Web Sitesi Oluşturucularından Biri Diğerlerinden Daha İyi?

  Muazzam tema seçimi ile, Wix, bir blog başlatmak isteyen kişiler için en olası web sitesi oluşturucusudur. WordPress Gutenberg Editör kesinlikle bloglar için düzenleri vurguladığı için yakın bir saniyedir. Ancak, Wix kadar kullanımı kolay değildir. Gutenberg’i öğrenmek için zamanınız ve arzunuz varsa sorun değil. Aceleniz varsa veya WordPress’ten kaçınmak istiyorsanız, Wix ile gidin.

  Sadece bir blog başlatmak istiyorsanız, en iyi web barındırma hakkındaki makalemize göz atmanızı tavsiye ederim.

  Hangi Web Sitesi Oluşturucu En İyi SEO Yeteneklerini Vaat Ediyor?

  Şu anda, her ikisi de Wix ve Squarespace olağanüstü SEO sunar diğer web sitesi oluşturucularla karşılaştırıldığında. SEO web sitenizin başarısı için ne kadar kritik göz önüne alındığında, bu göz ardı edemez göze alamaz bir metriktir. Bir web sitesi oluşturucunun ötesine geçmeye hazırsanız, WordPress’te bir web sitesi oluşturmayı düşünebilirsiniz, bu da her yerde en iyi SEO özelliklerinden bazılarına sahip olduğu kabul edilir..

  Wix’in WordPress’ten Daha İyi Bir Seçenek Olduğu Doğru mu??

  Hayır. Bir web sitesi oluşturucusu, WordPress gibi bir CMS ile özelleştirme ve seçenekler için rekabet edemez. Ancak, bu makalenin odak noktası hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturmak isteyen veya web sitesi oluşturma konusunda önceden deneyimi olmayan kişilerdir. Bu kullanıcı kategorisi için Wix daha akıllıca bir seçimdir.

  Çünkü Wix çok kullanıcı dostudur. Sürükle ve bırak düzenleyicisini öğrenmek, WordPress’in daha karmaşık düzenleyicisinden daha kolaydır. Sırayla Wix’te harika bir web sitesi oluşturmak için kodu bilmenize gerek yok. Bu, web sitesi oluşturma ve bakım dünyasına mükemmel bir giriş yapar. Web siteniz çıktığında, WordPress veya başka bir İçerik Yönetim Sisteminde daha karmaşık bir şey oluşturmayı düşünebilirsiniz..

  En iyi wordpress sunucularına yönelik kılavuzumuzda WP hakkında daha fazla bilgi edinin.

  Web Sitesi Oluşturucuları Ne Kadar Güvenli?

  Web sitesi güvenliği tüm web yöneticileri için büyük önem taşımaktadır. Uygunsuz güvenlik, web sitenizi her türlü saldırı ve kaba saldırılara karşı savunmasız bırakabilir. Ayrıca, ziyaretçiler verilerini yeterli düzeyde güvenlik sağlamayan bir web sitesini ziyaret etmeye daha az meyillidirler. Her ikisi de Wix ve Squarespace ücretsiz paketlerine SSL sertifikaları ekliyor. Bu, ziyaretçilerin güvenli bir bağlantıya sahip olmasını sağlar, yani web sitenizin kullanması için güvenlidir.

  Kare ve Kare Alanı Arasında Bir İlişki Var mı?

  Square bir mobil ödeme şirketidir, Squarespace bir web sitesi kurucusudur. İsimler benzer görünse de, iki şirket arasında hiçbir bağlantı yok.

  Kendi Alan Adımı Wix ve Squarespace gibi Web Sitesi Oluşturucularıyla Kullanabilir miyim?

  Alan adı satın almak için üçüncü taraf bir sağlayıcıyla çalışmak mümkündür Potansiyel web sitenize uygun. Aslında, birçok kişi bir web sitesi oluşturucu veya İçerik Yönetim Sistemi aramadan önce bu adımı atıyor. Wix ve Squarespace gibi web sitesi oluşturucuları, web sitenizi kayıtlı alan adınıza bağlamak için alan adı eşlemesini kullanmanıza olanak tanır. Çoğu web sitesi oluşturucu, bir bilgi tabanında veya SSS sayfasında mevcut bir alan adıyla nasıl bağlantı kuracağınız konusunda çok fazla bilgiye sahiptir. Müşteri desteği, alan adınızı ve web sitenizi bir araya getirmenize yardımcı olabilecek başka bir kaynaktır.

  Wix ve Squarespace Arasında Nasıl Seçim Yaparım?

  Bu web sitesi oluşturucularının her ikisinin de kullanımı kolaydır ve harika görünümlü bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olurlar. ancak, şablonlarının çeşitliliği için Wix’i yenmek zor ve özelleştirme seçenekleri. Bu platformla daha yüksek düzeyde gelişmişlik elde edersiniz.

  Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

  Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum. Kullanım Şartları.


  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector