Labākā pārdevēja hostings

attēls, kurā parādīts, kā darbojas tālākpārdevēju mitināšanaKā mitināšanas pārdevējam jums ir iespēja izveidot biznesu, kur jūs pārdodat citiem vietu internetā. Jūs esat tas, kurš diktē cenu. Jūs esat tas, kurš tirgo un pārdod klientiem. Jūs esat atbildīgs par attiecību uzturēšanu ar klientiem.


Tomēr uzņēmums, no kura jūs iegādājaties mitināšanas pakalpojumu, ir atbildīgs par aparatūras, programmatūras jautājumiem un visu tehnisko problēmu risināšanu. Jūs galvenokārt īrējat servera vietu. Jūs maksājat vairumtirdzniecības cenu, tāpēc jūs to varat pārdot par mazumtirdzniecības cenu un gūt peļņu.

Paturot to prātā, izvēloties kvalitatīvu tālākpārdevēju programmu, jūsu klienti var palikt 2-3 gadus.

Šajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim vairākas tālākpārdevēju programmas un palīdzēsim labāk izprast katru no tām.

Vai ir mitināšanas pakalpojumu tirgus??

Jā. Iedomājieties, ka 2016. gadā bija apmēram miljards dzīvu vietņu. 2020. gadā, tikai trīs gadus vēlāk, mums ir gandrīz divi miljardi aktīvu vietņu. Katru dienu tiešsaistē parādās jaunas vietnes. Pārdodot hostingu tālāk, jūs varat nopelnīt naudu no šīs pieaugošās tendences. Lai gūtu panākumus šajā biznesā, jums ir jābūt labai izpratnei par citiem nozares spēlētājiem. Jums jāzina, no kuriem jums vajadzētu iznomāt savus serverus, kā arī uzņēmumi, no kuriem jums vajadzētu izvairīties. Jums jāzina kritēriji, kurus vēlas vairākums cilvēku, kuri vēlas izveidot jaunu vietni, un jums jāzina specifikācijas, kas vajadzētu būt jūsu serveriem lai varētu sniegt klientiem pienācīgu servisu.

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu gūst peļņu otrajā līdz trešajā hostinga gadā, pirmā gada peļņu parasti apēd mārketinga pasākumi. Kvalitatīvi hostinga pakalpojumi nodrošina, ka jūs varat sasniegt divu vai trīs gadu rentabilitāti.

Ko mēs meklējam tālākpārdevējos

Mēs apskatīsim dažas jomas, kuras mēs uzskatām par svarīgām, izvēloties tālākpārdevēju mitināšanas vietni.

Paturiet prātā, ka vairums tālākpārdevēju piedāvā ļoti līdzīgu paketi, jo ierīce bieži atrodas detaļās. Jūs vēlaties uzzināt tieši to, ko viņi piedāvā bez maksas, lai jūs varētu zināt, kā noteikt hostinga piedāvājumu un palielināt jūsu biznesu.

Šeit ir daži. Ja jums ir nepieciešami konkrētāki ieteikumi vairāk tehniskās vietnēs (teiksim, tīmekļa lietotnes), lūdzu, nosūtiet man e-pastu ([email protected]) lai iegūtu vairāk informācijas. Paldies!

Laiks un uzticamība

vietnes ātruma attēlsVēl viena joma, kurā mēs apskatījāmies, bija darbspējas laiks un uzticamība. Jūs nevēlaties kas ir mazāks par 99,9 procentu garantiju. Viss, kas mazāks par to, nozīmēs, ka jūsu klienti katru mēnesi varētu apskatīt pat vienu stundu dīkstāves. Ar vienu stundu varētu būt pietiekami, lai atšķirtu, vai klienta bizness ir veiksmīgs vai tas ir neveiksmīgs.

Kaut kas no jūsu klientiem vēlas no jums, un tāpēc jums to vajadzētu pieprasīt no uzņēmuma, no kura iegādājaties mitināšanas pakalpojumu, ir SSD krātuve un HTTP / 2 serveri. Kā jūs redzēsit, uzņēmumi, kurus mēs šajā rokasgrāmatā pārskatīsim vēlāk, nodrošina labu ātrumu un labu darbības laiku. Daži pat piedāvā naudas atdošanas garantiju, ja viņu darba laiks nokrītas zem 99,9 procentu robežas.

Jūs varat redzēt mūsu Tiešsaistes mitināšanas izsekošana lai redzētu, kuriem saimniekiem ir labs / slikts sniegums.

Tehniskā palīdzība

Pat nevainojamā pasaulē ar labākajiem serveriem viss notiks nepareizi. tehniskā palīdzībaKad viņi to izdarīs, klienti, kuriem esat pārdevis savu pakalpojumu, meklēs jums palīdzību. Jūs, savukārt, vērsīsities pie tīmekļa mitināšanas uzņēmuma. Tas ir iemesls, kāpēc jūs vēlaties tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuru izmantojat, lai savlaicīgi sniegtu atbildes, un tam ir eksperti. Jebkura hostinga uzņēmuma kavēšanās, sniedzot jums atbildes vai labojot problēmas, nozīmē kavēšanos ar to, ka klienti sāk atjaunot savu vietni un darbojas..

24/7 atbalsts ir absolūti nepieciešams, lai atrisinātu jebkādas tehniskas problēmas. Pat neapsveriet tālākpārdevēja mitināšanu, kas izmanto biļešu sistēmu. ��‍♂️

Cena

Pēdējais faktors, ko mēs apsvērsim, ir cena. Kā mēs minējām, tas ir bizness. Uzņēmējdarbības mērķis ir pelnīt naudu. krājkasīteJo lētāk varat iegādāties vairumtirdzniecības hostingu, jo lielāku peļņu jūs gūsit, pārdodot pakalpojumu. Visiem uzņēmumiem, kurus mēs pārskatīsim, ir cena, kas ir pietiekami zema, lai jūs varētu nopelnīt dažus dolārus un būtu mazliet vietas, lai augtu..

Tagad, kad mums nav sagatavošanās darbu, ienāksim un apspriedīsimies par mūsu labāko vietņu pārdevēju tālākpārdevēju uzņēmumiem. Mēs tos esam uzskaitījuši mūsu vēlmju secībā.

Labākie tīmekļa mitināšanas pārdevēji

HostGator – labākais snieguma plāns

Galvenās iezīmes
 • Neierobežots domēns
 • Bezmaksas SSL
 • Bezmaksas WHMCS klientu pārvaldības / norēķinu programmatūra
 • 24/7/365 atbalsts
 • 99,9% Uptime garantija

Plusi

 • Baltas etiķetes mitināšana
 • Pilnīga resursu kontrole
 • ResellerClub konts bez papildu maksas

Mīnusi

 • Trūkst SSD atmiņas

HostGator piedāvā tādu, kāds mēs esam daži no pilnīgākajiem tālākpārdevēju plāniem tirgū. Viņu piedāvātie plāni atvieglo izplatītājiem iespēju piedāvāt klientiem nepieciešamās funkcijas un pārvaldīt klientus. Tas jums kā tālākpārdevējam ļaus klientiem piedāvāt jaunas funkcijas, kad viņi nonāk tiešsaistē, un jūsu klientiem ir pieejams klientu atbalsts. Tas viss tiek darīts par salīdzinoši lētu cenu.

Atlaide reģistrācijai ��

Visi iepriekš minētie plāni dod jums bezmaksas ResellerClub kontu. Tas nozīmē, ka jūs varat saviem klientiem pārdot 70 plus gTLD un ccTLD. Ir 80 procentu atlaide reģistrācijas izmaksām. Jūs varat pārdot domēna vārdus saviem klientiem. Jūs varat palīdzēt viņiem migrēt viņu vietni no pašreizējā servera uz jūsu vietni. Tā kā jūs pērkat visus pakalpojumus par pašizmaksu, jūs varat nopelnīt naudu, tos pārdodot.

HostGator ir vairāki unikāli rīki, kas ļauj jums zīmolu veidot jūsu biznesu. Piemēram, HostGator ir unikāli izstrādāts cPanel ko jūs varat piedāvāt saviem klientiem. Lieliski, ka jūs varat pievienot savu logotipu un savu zīmolu.

HostGator ir izveidojis daudzus videoklipus un konsultācijas. Jūs varat tos izmantot ar saviem klientiem un zīmolot tos, lai šķiet, ka visa šī informācija nāk no jūsu uzņēmuma.

Jums ir 100 procentu kontrole pār joslas platumu, krātuvi, operatīvo atmiņu utt. Jūs varat kontrolēt, kā tiek piešķirti jūsu resursi. HostGator dod jums iespēju mēneša otrajā pusē veikt jaunināšanu uz citu līmeni, ja jums liekas, ka jums ir draud resursi. Tādā veidā jūs nezaudējat potenciālos klientus.

Ļoti uzticams & # x1f600;

Mēs izvēlējāmies HostGator par savu pirmo numuru, ņemot vērā to uzticamību. Viņiem ir Garantija par 99,9 procentiem. Jūs redzat šāda veida garantijas daudziem hostinga uzņēmumiem. Kas mums patīk par HostGator, ir tas, ka viņi faktiski seko līdzi garantijai. Ja viņu serveri mēneša laikā neatbilst šim slieksnim, HostGator jums atlīdzinās visu mēnesi.

Kā mēs minējām, jūsu klienti varēs izmantot cPanel ar jūsu zīmolu. Jūs varēsit izmantot arī cPanel. HostGator ir paveicis jauku darbu, pārveidojot cPanel tā, lai to būtu ērti lietot. Tam aiz muguras ir daudz spēka. Jums un jūsu klientiem būs visas iespējas, kuras jūs varētu sagaidīt no cPanel, ar unikālu pārprojektēšanu, kuru nevar pārspēt.

Izlasot HostGator pārskatus, ir skaidrs, kāpēc viņi šodien tiek uzskatīti par vienu no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Viņiem ir lielisks ātrums, pārsteidzošs darbspējas laiks un ērti lietojams cPanel. HostGator šajā cenu kategorijā ieņem katru galveno punktu, ko jūs varētu gaidīt no mitināšanas uzņēmuma.

Tas ir pietiekami ērti lietojams, lai to varētu ātri apgūt pilnīgi jauni iesācēji. Tomēr tam ir jauda un funkcijas, kas enerģijas lietotājiem ļauj paveikt to, ko viņi vēlas paveikt. Ir pieejami vairāki drošības elementi. Daži no tiem ir iekļauti, un citi maksā papildus. Kāpēc gan nedot tam kadru pats? HostGator šobrīd piedāvā naudas atdošanas garantiju 45 dienu laikā.

A2 Hostings – Premium pārdevēju hostings

Galvenās iezīmes
 • Bezmaksas eNom tālākpārdevēja konts
 • Naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas SSL un SSD
 • 24/7/365 atbalsts
 • 1000 GB Pārskaitījums
 • 20X ātrāk Turbo opcija

Plusi

 • cPanel integrācija
 • Izvēlieties starp Linux serveriem vai Windows serveriem
 • Divas bezmaksas norēķinu programmas, no kurām izvēlēties

Mīnusi

 • Nav daudz vietas

Mēs izvēlējāmies A2 hostingu kā otro numuru, jo, līdzīgi kā HostGator, viņi saviem klientiem var sniegt gandrīz visu nepieciešamo. Viņu tālākpārdevēju plāni ir vieni no labākajiem tirgū. Tajos ietilpst:

 • cPanel integrācija
 • SSD krātuve
 • WHMCS vai Blesta kontu pārvaldīšanai

Visaptverošs funkciju klāsts & # x1f4c3;

Gandrīz visiem tālākpārdevēju mitināšanas plāniem neatkarīgi no uzņēmuma ir sava veida norēķinu programmatūra. A2 mitināšana atšķiras ar to, ka jums tiek dotas divas iespējas. Ja iegādājaties “Sudraba” kontu, jūs varat izvēlēties starp WHMCS un Blesta. WHMCS ir guvusi atzinību daudzu starpā kā problēmu risināšanas līdzeklis. Blesta tiek atbalstīta, jo tā ir atvērtā pirmkoda, kas nozīmē, ka lietotāji to var pielāgot savām vajadzībām.

Jūs varat izvēlēties Linux serveri vai Windows serveri. Jūsu izvēlētā operētājsistēma noteiks jums pieejamās programmatūras opcijas. Šī izvēle tiek izdarīta, pamatojoties uz pakalpojumiem, kurus vēlaties piedāvāt saviem klientiem. Piemēram, Linux izmanto cPanel un PHP. Windows izmantos Plesk un.NET serdeņus.

Neatkarīgi no izvēlētā plāna, jums tiks piešķirti pienācīgi resursi. Zemākā līmeņa plāns, ko piedāvā A2 Hostings, atbalsta līdz 40 kontiem. Jūs varat turpināt augt no turienes. Tā kā jūsu bizness aug, jūs varat atlasīt augstāka līmeņa kontus, kas piedāvā vairāk vietas.

Viens no ātrākajiem tīmekļa mitinātājiem & # x1f686;

Mūs pārsteidza A2 Hosting ātrums. Viņi ir starp ātrākie tīmekļa mitinātāji, kurus esam pārbaudījuši. Viņu bāzes ātrums ir ātrs, taču tas tiek uzlabots tikai pateicoties SSD krātuvei. Visā pasaulē ir vairāki datu centri, lai piegādātu saturu. Jums ir iespēja iegūt “turbo” serveri. Šis serveris piedāvā ātrumu, kas ir 20X lielāks nekā parasti.

A2 Hostings piedāvā pārsteidzošu atbalstu. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot:

 • E-pasts
 • Tiešraides Čats
 • Atbalsts pa tālruni

Turklāt jūs varat izmantot labi atbalstītu zināšanu bāzi. Ir vairākas rokasgrāmatas, kuras varat izmantot, lai palīdzētu klientiem atbildēt uz pamatjautājumiem un sākt mitināt viņu vietni.

A2 Hostings jau vairāk nekā 15 gadus piedāvā pastāvīgus pakalpojumus. Tas viņiem ir palīdzējis izveidot kvalitātes vārdu tīmekļa mitināšanas pasaulē. Ja jūs neesat pilnībā apmierināts ar viņu pakalpojumu, viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju jebkurā laikā.

A2 hostings ir uzņēmums, kas koncentrējas uz lietu padarīšanu pēc iespējas pielāgojamākām. Var paiet nedaudz laika, lai saprastu, kā viņi izveido lietas, bet, kad jūs to sajutīsit, jums būs lēta un ātra tīmekļa mitinātāja, kurai ir iespaidīgs funkciju klāsts. Izlasiet mūsu pilnu A2 mitināšanas pārskatu.

InMotion – lieliska veiktspēja, mazāk funkciju

Galvenās iezīmes
 • 100 G + diska vieta
 • Bezmaksas īpašs IP
 • Neierobežots cPanels
 • 24/7/365 atbalsts
 • Vietnes dublējums

Plusi

 • SSD krātuve
 • Baltas etiķetes mitināšana
 • Lieliska vietnes drošība

Mīnusi

 • Neregulāras dīkstāves

Apskatot visus produktus, ko piedāvā InMotion, redzat, ka daži no tiem ir ļoti jauki, bet citiem, šķiet, trūkst funkciju. Par laimi viņu tālākpārdevēju plāni ir dažas no jaukākajām iespējām, ko viņi piedāvā. InMotion dod jums iespēju izvēlēties starp sešām dažādām konfigurācijām. Tie piedāvā daudzas funkcijas, ieskaitot funkcijas, kas palīdzēs jums veikt rēķinus un izveidot rezerves kopijas.

Caurspīdīgs pakalpojums ��

Priekš mums, InMotion ieguvums numur viens ir tā caurspīdīgums. Kā baltas etiķetes produkts, kad jūs izmantojat viņu resursus, jūsu zīmols vai jūsu vārds ir tas, ko citi redz. InMotion darbojas fonā. Tādā veidā jūsu un jūsu bizness netiks sajaukts. Tas palielina jūsu uzticamību.

Piedāvātie resursi ir iespaidīgi. Tālākpārdevēju serveri ir aprīkoti ar SSD glabāšanu, kā arī ar RAID-6 datu aizsardzību. Tas jums nodrošina ātrākais datu pārsūtīšanai pieejamais ātrums. Tajā pašā laikā jūs spējat saglabāt lieku.

Ir arī dažas citas priekšrocības, kuras no viņiem iegūsit kā tālākpārdevēju. Piemēram, jūs saņemsit bezmaksas kontu Enom. Tas jums ļaus klientiem piedāvāt SSL reģistrāciju un domēna vārdus. Jūs saņemsit WHMCS norēķinu programmatūru. Šī programmatūra ir populāra, jo tā atvieglo automātiskus rēķinus, maksājumu iekasēšanu un klientu izsekošanu.

Lieliska atbalsta komanda & # x1f4de;

InMotion saviem klientiem piedāvā virkni citu labumu. Viena no tām ir atbalsta komanda. Tas ir viens no labākajiem, ar ko esam mijiedarbojušies. Viņu personāls ir sadalīts divās dažādās nodaļās. Tas jums ļauj vieglāk atrast atbildi uz precīzu jautājumu, kas jums vai jūsu klientiem varētu būt. Daudzi viņu darbinieki ir savstarpēji apmācīti. Tāpēc jūs, iespējams, runājat ar pārdevēju, bet arī viņi varēs sniegt tehnisko atbalstu.

InMotion piedāvā vairākas drošības funkcijas. Patchman aizsardzība pret ļaunprātīgu programmatūru nozīmē, ka jūsu serverī pastāvīgi tiek meklēta ļaunprātīga programmatūra. Viss, kas tiek atzīts par apšaubāmu, tiks ievietots karantīnā un noņemts. Corero DDoS aizsardzība ir paredzēta, lai aizsargātu jūsu serveri no brutāla spēka uzbrukumiem.

InMotion saviem klientiem piedāvā gandrīz visu nepieciešamo. Papildu programmatūra var būt iekļauta bez maksas vai būs pieejama pirkšanai. Mēs nevaram pārliecināties par to, cik pārsteigts esam par viņu pieejamajām funkcijām.

Viņu WordPress atbalsts ir lielisks. Viņiem ir atsaucīga atbalsta komanda un viņi piedāvā plašu drošības funkciju klāstu. InMotion saviem klientiem piedāvā 90 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt viņus bez riska.

SiteGround – lielisks mākonispārdevēju mitināšana

Galvenās iezīmes
 • Zema kā USD 42 gadā
 • Labākais atbalsts
 • Bezmaksas SSL
 • 24/7/365 atbalsts
 • Vairāku serveru atrašanās vietas

Plusi

 • SSD krātuve
 • Lēta cena
 • Fenomenāls klientu atbalsts

Mīnusi

 • Jūs varat iegādāties tikai gada hostingu

Mēs bieži esam apsprieduši to, kas mums patīk vietnē SiteGround. Tā ir viena no labākajām WordPress mitināšanas iespējām. Visi mūsu minētie iemesli un vēl vairāk ir iemesls, kāpēc mēs tos pievienojām šim sarakstam. SiteGround ir ātras mitināšanas iespēja ar zemu cenu. Viņi piedāvā fenomenāls atbalsts.

Nodrošina jūs ar kredītiem

Vietnes vietnei Tālākpārdevēju mitināšanas plāns atšķiras no tā, ko jūs saņemat ar lielāko daļu citu mitinātāju. Izmantojot lielāko daļu citu saimnieku, jūs iegādāsities mēneša plānu vai gada plānu, ko varēsit pārdot tālāk. Vietnes vietne piešķir kredītus. Katrs kredīts dod jums viena gada tālākpārdevēja pakalpojumu. Jūs jebkurā laikā varat iegādāties tik daudz kredītu, cik vēlaties. Lieliski, ka viņi izbeidzas. Tas nozīmē, ka jūs varat atjaunot klienta kontu vai atvērt jaunu kontu, kad vien vēlaties.

Daudziem šis mijiedarbības veids darbojas labāk nekā plāni, kas ierobežo piekļuvi resursiem atkarībā no iegādātā plāna līmeņa. Ar vietni, katrs konts ir paredzēts vienai vietnei. Tātad jūs varat piedāvāt saviem klientiem visaptverošu plānu. Viens klients var vēlēties, lai viena vietne tiktu mitināta trīs gadus. Tātad jūs iegādājaties trīs kredītpunktus. Vai arī cits klients var vēlēties, lai viena gada laikā tiktu mitinātas septiņas vietnes, tāpēc jūs iegādājaties un piešķirat viņiem septiņus kredītus.

Tālākpārdevējiem, kas pieraduši sadarboties ar citiem hostinga uzņēmumiem, šis mijiedarbības veids varētu šķist nedaudz dīvains. Tomēr daudzi ātri novērtē elastīgumu, ko piedāvā šāda veida plāni. Tā vietā, lai būtu universāls konts, katru plānu var pielāgot tā klienta vajadzībām, kurš to saņems.

Bezmaksas ikdienas dublējumi & # x1f193;

Papildus unikālajam veidam, kādā viņi vēršas pie tālākpārdevēju mitināšanas, SiteGround ir daudz ko piedāvāt. Vietne piedāvā hostingu ar balto etiķeti. Tas nozīmē, ka viss viņu zīmols tiek noņemts, un jūs varat novietot savu zīmolu tā vietā.

Jūsu klienti saņem vairākas pievilcīgas iespējas. Katru no viņu vietnēm katru dienu var dublēt bez maksas. Tiek saglabāti trīsdesmit iepriekšējie dublējumi. Jūsu klienti saņems bezmaksas Cloudflare CDN. Tas ne tikai uzlabos ātrumu, bet arī palīdzēs jūsu klientiem cīnīties pret DDoS uzbrukumiem.

Katram serverim ir iespējota HTTP / 2. Visi no tiem ir aprīkoti ar SSD krātuvi. Jūsu klienti var droši zināt, ka viņi iegūst jaunākās tehnoloģijas.

Mūsuprāt, Vietne ir viena no labākajām tālākpārdošanas iespējām. Viņiem ir visaptveroši plāni. Viņu darbinieki sniedz pārsteidzošu atbalstu. Viņi piedāvā stabilu ātrumu. Par šo saimnieku ir daudz, kas ir pievilcīgs. Jūs varat to izmēģināt pats, pateicoties viņu 30 dienu naudas atdošanas garantijai.

Saistīts: Kā izveidot savas vietnes rezerves kopiju

Nobeiguma vārdi

Būt par tīmekļa mitināšanas pārdevēju ir bizness ar neierobežotu potenciālu. Jūsu biznesa izaugsme un klientu laime ir atkarīga no tīmekļa mitinātāja, no kura jūs īrējat savu pakalpojumu. Tā kā esat veicis pats savus pētījumus, jūs droši vien redzējāt, ka nav daudz pakalpojumu sniedzēju, kas atdod vietu savos serveros, lai citi tos pārdotu. Un daudzi no tiem, kas atbalsta tālākpārdevējus, nepiedāvā labākos rīkus vai pakalpojumus. Tāpēc mēs izstrādājām šo rokasgrāmatu, lai iekļautu to, kas, mūsuprāt, bija vislabākais pakalpojumu sniedzējs.

Jāņem vērā arī tas, ka daži lēti hostinga uzņēmumi piedāvā arī mazumtirgotāju plānus par nelielu cenu.

Vai esat strādājis ar citiem tālākpārdevējiem? Kādi ir plusi un mīnusi šajā biznesā? Mēs labprāt dzirdētu no jums. Paziņojiet mums, ko jūs domājat, komentāru sadaļā zemāk.

Lai iegūtu vairāk informācijas par citām mūsu atsauksmēm, lūdzu, izlasiet mūsu labāko tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatu. Paldies, kā vienmēr, ka veltījāt laiku mūsu rokasgrāmatu lasīšanai.

Mēs darām visu iespējamo, lai patstāvīgi izpētītu produktus, lai labāk palīdzētu mūsu lasītājiem pieņemt lēmumus. To sakot, mēs arī vēlamies dzirdēt jūsu viedokli. Mēs pieņemam atsevišķas atsauksmes, kas ir informatīvas un nav reklāmas. Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs publicēsim jūsu pārskatu. Pašu uzņēmumu reklāmas pārskati netiks publicēti. Paldies!

Noklikšķinot uz zemāk esošās pogas, es apliecinu, ka esmu izlasījis un piekrītu Lietošanas noteikumi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map