Огляд теми Astra WordPress – ідеальна тема для початківців

Це гладке, надзвичайно налаштоване, і, перш за все, БЕЗКОШТОВНО. Ось наша мантра до Astra – тема WordPress, яка настільки динамічна, що ви можете використовувати її для чого завгодно – веб-сайт блогу / портфоліо чи інтернет-магазин. Дійсно, це ідеальна тема для початківців, що займаються WordPress.


Більше 300 000 веб-сайтів використовують тему Astra, і це число збільшується на 1 тис. На день. Крім того, він підтримує популярні плагіни для побудови сторінок, такі як Beaver Builder, Divi та Elementor. Це означає, що ви можете легко налаштувати свій сайт так, як ви хочете.

Якщо ви не дизайнер, ви можете легко імпортувати високоякісні заздалегідь створені шаблони та завершити свій веб-сайт за кілька кліків..

Крім цього, ви можете встановити кілька безкоштовних розширень, залежно від того, що потрібно вашому веб-сайту. І якщо ви хочете більш досконалих функціональних можливостей для свого веб-сайту, ви можете перейти на Astra Pro.

Отже, чи варта Astra підман? І чи варто використовувати його для вашого веб-сайту?

Давайте перейдемо до нестримної теми теми Astra, чому вона така популярна та які переваги ви можете отримати при переході на професійну версію теми.

Творці Астри

Astra – це найбільш налаштована та легка тема WordPress, створена Brainstorm Force – яка також є командою, що стоїть за плагінами, такими як Convert Pro (електронний електронний оптимін та плагін генерації свинцю), Schema Pro (плагін розмітки схеми) та WP Portfolio (портфоліо плагін ).

Brainstorm Force зробив Astra для легкої та ефективної інтеграції з розробниками сторінок за допомогою Ultimate Додатків для Beaver Builder та Ultimate Додатків для розширень плагіну Elementor.

Мозковий штурм також дуже активний у спільноті WordPress та відвідує WordCamps. Крім того, вони регулярно оновлюють свої безкоштовні плагіни WordPress.

Отже, ви можете без сумніву покладатися на якість продукції, яку виробляє ця команда.

Що ви можете отримати від Астри?

Як стверджують розробники Astra, це надлегка вага та налаштування. Якщо ви користуєтесь Astra увімкнено, ваш веб-сайт і у вас є лише дані WordPress за замовчуванням; ваш веб-сайт повинен завантажуватися менше ніж за півсекунди.

Чому це? Вони відключили jQuery і зберегли ресурси нижче 50 кбіт.

Я використовую тему Astra для свого веб-сайту, і вона завантажується менше 3 секунд. Якщо ви переглядаєте мій сайт, ви побачите безліч зображень і відео, але для завантаження завжди потрібно менше 3 секунд.

Ще одна річ, яка робить Astra унікальною, це те, що вона підтримує багато популярних розробників сторінок WordPress. Крім Elementor та Beaver Builder, він також підтримує архітектуру Thrive, Divi, Brizy, WPBakery (раніше Visual Composer) та Гутенберг. Якщо говорити про розробників сторінок, тут ми розглянемо Elementor vs. Beaver Builder і дуже детальний огляд Brizy, який ви можете перевірити..

Але якщо ви плануєте імпортувати дизайни веб-сайтів із сайтів Astra Starter, для редагування слід використовувати Elementor, Beaver Builder, Brizy або Gutenberg.

Чи знаєте ви, що багато тем WordPress не підтримують сучасних розробників сторінок? Це означає, що ви можете створити привабливу сторінку за допомогою конструктора сторінок, але це не працює з активованою темою WordPress.

Тож пощастить вам, якщо ви використовуєте тему Astra, тому що ви ніколи не будете хвилюватися з приводу цього сценарію.

Коли ви активуєте Astra на своєму веб-сайті та під час редагування своїх публікацій, сторінок чи інших спеціальних типів публікацій, ви побачите, що до поля налаштувань додано налаштування Astra..

Чудово, коли ви можете налаштувати свій веб-сайт окремо, правда? І це те, що ти можеш зробити з Astra. Навіть якщо ви не технік, ви можете налаштувати свій веб-сайт за допомогою програми налаштування теми WordPress.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу і сил на створення свого веб-сайту, тоді ви можете імпортувати заздалегідь розроблені дизайни веб-сайтів Astra. Просто активуйте плагін Astra Starter Sites і виберіть шаблони, які вам подобаються.

Якщо ви використовуєте безкоштовну версію, ви можете вибрати з приблизно 35 дизайнів. Але якщо ви користуєтеся професійною версією, доступно близько 70 дизайнів. Отже, незалежно від того, чи є ваш веб-сайт для вашого блогу, бізнесу, інтернет-магазину чи портфоліо, ви завжди можете мати дизайн, який підходить для вашого веб-сайту.

Початківці все ще можуть створювати веб-сайти професійного вигляду за допомогою Astra. Але якщо ви розробник, вам неодмінно сподобається і використання Astra.

Ви можете створювати власні типи публікацій за допомогою Astra та створювати веб-сайт WooCommerce. Він дотримується Регламентів доступності веб-вмісту (WCAG) 2.0, а також найкращих практик SEO. Він також підтримує переклад та RTL (справа наліво).

Ви також можете вставити гачки та фільтри, щоб легко вставити вміст на свій веб-сайт. Або ви можете скористатися безкоштовним плагіном Astra Hooks, якщо ви не займаєтесь технічними речами.

Як налаштувати Astra?

Де ви можете отримати копію теми Astra для встановлення на своєму веб-сайті? Є два способи зробити це.

Ви можете або завантажити його з WordPress.org.

Або просто шукайте його в області тем вашої інформаційної панелі адміністратора WordPress.

Тепер, якщо ви хочете імпортувати заздалегідь створені шаблони дизайну, просто встановіть плагін Astra Starter Sites WordPress і виберіть потрібний дизайн..

Після того, як ви встановите тему Astra, у меню «Зовнішній вигляд» на інформаційній панелі WordPress ви побачите Параметри Astra.

Звідти ви побачите різні параметри, які можна налаштувати так, щоб можна було налаштувати свою тему. Ви також знайдете лайки до безкоштовних та преміальних плагінів, які допоможуть розширити функціональність теми Astra.

Ці параметри налаштування переспрямують на налаштування теми теми WordPress. Це добре, тому що ви можете мати кращий погляд на зміни, які ви вносите в режимі реального часу. Ви навіть можете бачити, як буде виглядати ваш веб-сайт, коли ви користуєтеся планшетом чи мобільним пристроєм.

Настроювач тем WordPress містить безліч розділів і підрозділів, які полегшують вибір параметрів, які ви хочете налаштувати. Але, якщо це все ще бентежить вас, можливо, ви захочете додати функцію пошуку у свій наладник за допомогою Пошук за налаштуваннями підключати.

Якщо ви вирішили оновити до Pro версія або встановіть додаткові плагіни, ви побачите ще кілька варіантів у налаштуваннях теми WordPress.

Сайти для початківців Astra

Як я вже говорив, якщо ви не хочете витрачати багато часу і сил на розробку власного веб-сайту, ви можете встановити Сайти для початківців Astra безкоштовний плагін, щоб вибрати потрібний дизайн веб-сайту.

Ви можете знайти меню Astra Sites у розділі “Зовнішній вигляд” панелі керування WordPress після встановлення та активації плагіна..

Вам буде запропоновано вибрати, який саме розробник сторінки ви використовуєте: Gutenberg, Brizy, Beaver Builder або Elementor.

Майте на увазі, що на вашому веб-сайті повинен бути активований конструктор сторінок, оскільки кожен дизайн був створений за допомогою специфічного плагіна для створення сторінок.

Після того як ви вибрали конструктор сторінки, він відобразить усі дизайни веб-сайтів, доступні для цього конкретного конструктора сторінок. Ви також можете відфільтрувати їх залежно від типу дизайну: Усі, Блог, Бізнес, Електронна комерція, Безкоштовно та інше.

Ви також помітите, що деякі шаблони дизайну мають етикетку “Агенція”. Це означає лише, що це преміальний дизайн, доступний в Astra Pro.

Але я вам кажу, чи це безкоштовна, чи премійна версія, ці конструкції відрізняються високою якістю.

Клацніть одну з конструкцій, і ви отримаєте попередній перегляд того, як це виглядає, а також які плагіни потрібні, щоб це працювало.

Просто натисніть кнопку «Встановити плагіни» вгорі або внизу сторінки, щоб встановити всі ці необхідні плагіни. Якщо плагін уже встановлений та активований на вашому веб-сайті до імпорту шаблону дизайну, він буде позначений як Активний.

Після встановлення всіх необхідних плагінів натисніть кнопку «Імпортувати цей сайт». З’явиться вікно попередження, яке нагадує вам, що ви збираєтеся імпортувати дизайн веб-сайту на свій веб-сайт та замінити наявний вміст.

Якщо ви впевнені в обраному вами дизайні веб-сайту, просто натисніть кнопку «ОК», і він буде імпортований на ваш веб-сайт через кілька секунд..

Після завершення імпортування ви можете переглянути веб-сайт, натиснувши кнопку “Готово! Кнопка «Переглянути сайт».

Розширення Astra за допомогою безкоштовних плагінів

Поверніться до параметрів Astra у меню Зовнішній вигляд панелі інформаційних панелей WordPress, і ви побачите розділ, у якому перераховані всі вільні плагіни, які ви можете використовувати для розширення функціональності теми Astra.

Ці плагіни розроблені Brainstorm Force за винятком плагіна Unlist Posts & Pages, який створив Нікхіл Чаван.

П’ять із цих безкоштовних плагінів були явно розроблені для Astra.

Чому вони не включені до основної теми? Ну, тому що розробникам потрібно тримати основну версію якомога легшою.

Так, наприклад, якщо ви активуєте плагін Astra Hooks, до налаштування теми WordPress буде доданий новий розділ Hooks. Це допомагає вам легко вставляти шорт-коди, JavaScript та вміст.

Якщо ви хочете побачити місця гака у вашій темі Astra, ви можете встановити плагін Astra Theme Hooks.

Astra Bulk Edit допомагає одночасно редагувати налаштування Astra Meta на кількох публікаціях чи сторінках.

Банер домашньої сторінки для теми Astra дозволяє додавати банер на свою домашню сторінку.

Якщо вам потрібно встановити власні файли шрифтів та шрифти Typekit, ви можете встановити плагіни для користувацьких шрифтів та користувальницькі шрифти Typekit..

Якщо ви використовуєте Гутенберг і хочете мати додаткові блоки, такі як макети публікацій, прайс-лист та інформаційне поле, то спробуйте активувати плагін Ultimate Addons for Gutenberg..

Якщо ви хочете створити та керувати боковими панелями, то плагін Sidebar Manager може допомогти вам у цьому.

Якщо ви хочете приховати певні сторінки на своєму веб-сайті від пошукових систем, то використовуйте плагін Unlist Posts & Pages.

Плагін Templator допомагає зберігати шаблони та сторінки у хмарі, щоб ви могли експортувати їх на будь-який веб-сайт. Він доступний лише для Elementor, але вони незабаром додадуть підтримку Divi та Beaver Builder.

Astra Pro

Хоча безкоштовна версія Astra надзвичайно дивовижна, уявіть, що ще можна зробити із преміальною версією.

Ви отримаєте доступ до більш потужних функцій для створення професійних веб-сайтів простішим та швидшим способом.

Якщо ви користуєтеся версією Astra Pro, ви можете розблокувати загалом 18 професійних модулів, які покращують функціональність вашого веб-сайту.

Модуль «Кольори та фон» дозволяє встановлювати кольори на будь-якій частині веб-сайту (наприклад, на базові кольори, заголовок, колонтитул, вміст, блог та бічну панель).

Модуль типографіки дозволяє налаштувати та стилювати шрифти так, як вам потрібно. Модуль інтервалу, з іншого боку, дозволяє налаштувати інтервал між полями та прокладками.

Модуль Blog Pro дозволяє вам налаштувати сторінки свого блогу та архіву, відображаючи біографію автора або завантажуючи попередню публікацію в блозі під поточною.

Модуль “Спеціальні макети” дозволяє зберігати власні макети для заголовка, колонтитула, місця гака та 404 сторінок, щоб ви могли легко додавати їх в інші частини вашого веб-сайту.

Модуль «Макети веб-сайтів» дозволяє керувати загальною версією вашого веб-сайту. Вибраний макет буде застосовано до зовнішньої обгортки вашого веб-сайту.

Якщо у вас довга веб-сторінка, ви можете додати кнопку прокрутки до верхньої кнопки внизу ліворуч або кнопки праворуч вашої сторінки, щоб ваші користувачі могли швидко повернутися до верхньої частини сторінки. Це можна зробити, скориставшись модулем прокрутки до верху, який дозволяє налаштувати ваш значок.

Модуль віджетів Footer має різні макети, які ви можете використовувати для своєї області колонтитулу. Це також дозволяє налаштувати колонтитул залежно від ваших уподобань.

Якщо ви продаєте фізичні та цифрові продукти, ви можете легко інтегрувати свій веб-сайт із інтеграційними модулями для WooCommerce, Easy Digital Downloads, LearnDash та LifterLMS.

Модуль Біла етикетка дозволяє ребрендувати Astra як власний продукт. Якщо ви дизайнерське агентство, ви можете скористатися цим модулем, щоб ваші клієнти не могли знати, яку тему WordPress ви використовуєте для створення веб-сайтів.

Тепер, хто схвильований? Ви мусите жартувати, якщо скажете, що не так.

Ціни Astra Pro

Всі ці особливості справді вражають. А як щодо ціни? Скільки буде коштувати вам отримати всі ці функції?

Ну, не дивуйся, коли я кажу тобі, що Astra Pro починає всього 59 доларів на рік. Або ви можете придбати його для довічного доступу, який починається від $ 249.

Дуже доступний, правильно?

Усі пакети Astra Pro поставляються з 14-денною гарантією повернення грошей на 14 днів, плюс ви можете встановити тему на необмежену кількість веб-сайтів. Ви також отримаєте преміальну підтримку, придбавши пакет Astra Pro.

Якщо ви хочете отримати більше шаблонів дизайну веб-сайтів та додатковий плагін WP Portfolio, ви можете оновити до пакету Mini Agency, який становить 169 доларів на рік або 499 доларів за весь час доступу. Ви також можете мати Ultimate Addons for Elementor або Ultimate Addons for Beaver Builder, залежно від того, що ви вирішите мати.

Додаткові плагіни, такі як Convert Pro та Schema Pro, включені в повний пакет агенцій, який становить 249 доларів на рік або 699 доларів за весь час доступу.

Отже, яку саме вибрати?

Я завжди кажу, що той, який підходить саме вам, той, хто може виконати ваші вимоги та бюджет.

Якщо ви тільки починаєте, можливо, вам не знадобляться всі додаткові функції. Ви можете просто почати з пакету початкового рівня Astra Pro.

Якщо вам потрібен додатковий функціонал на вашому веб-сайті, ви можете встановити окремі плагіни. Наприклад, якщо вам потрібен плагін Ultimate Addons for Elementor, ви можете отримати його від 49 доларів на рік до 249 доларів на рік, залежно від пакета, який ви вибрали.

Але, якщо вам потрібно більше плагінів, то краще було б оновити до пакета Mini Agency або Agency Bundle.

Висновок

Я впевнений, що у вас немає нічого, крім захоплення темою Astra. Це одна з найкращих безкоштовних тем WordPress.

Якщо ви плануєте використовувати безкоштовну версію, я впевнений, що ви з часом перейдете до преміум-версії, оскільки вам не вистачить усіх фантастичних функцій, які може запропонувати Astra.

Чого ти чекаєш? Вперед, створити цей веб-сайт та вразити своїх користувачів та клієнтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map