6 найкращих плагінів для спливаючих вікон WordPress для створення списку (або іншого)

Спливаючі вікна стали сумно відомими, коли веб-реклама була в зародковому стані. Його погана репутація зберігається і донині, але ви все одно можете скористатись спливаючими вікнами, не нахмурившись веб-аудиторією. Отримайте найкращі результати зі спливаючих вікон, щоб розробити список електронної пошти, просувати свої пропозиції та багато іншого.


У випадку, якщо ви не мали жодної справи, спливаюче вікно – це невелике поле, яке раптом з’являється на сторінці залежно від того, що ви натиснули. Деяких користувачів це трохи дратує, але якщо це зробити правильно, це може бути хорошою рекламною стратегією для вашого продукту або зібрати контактні дані потенційних людей, які ще не готові придбати те, що ви пропонуєте. Ви можете дізнатися більше про розширення списку електронної пошти за допомогою плагінів WordPress тут.

Для ефективної реклами через спливаючі вікна вам знадобляться правильні спливаючі модулі WordPress.

Я перерахував 6 вкладених плагінів WordPress, безкоштовних і платних, щоб допомогти вам визначити, який саме підходить для вашого веб-сайту.

1. Процвітати лідери

Thrive Leads – плагін покоління для WordPress, у якому є всі типи форм, які ви можете автоматично відображати на своєму веб-сайті.

Це рішення для створення списку, створене командою людей, які одержимі оптимізацією конверсій, оскільки цей плагін в основному фокусується на конверсіях.

Він також пропонує такі функції, як A / B Testing Engine, а також діючі звіти та уявлення, де ви можете оглянути найцінніші показники. Цей плагін хоче запропонувати своїм користувачам точні показники конверсії, які поліпшать їх відмову.

Інтерфейс дизайну

Ви спробували конструктор сторінок процвітаючого архітектора?

Якщо так, використання Thrive Leads буде для вас простішим, оскільки вони мають багато подібності. Компанія Thrive Lead пропонує попередньо виготовлені шаблони дизайну спливаючих вікон, які ви можете обрати або створити власний дизайн.

Правила націлювання та запуску

Для тригерів можна використовувати:

 • На завантаженні сторінки
 • Через якийсь час
 • Глибина прокрутки – як у відсотках, так і коли відвідувач досягає певного елемента
 • При натисканні
 • Вихід із наміру

Для правил націлювання можна скористатися такими параметрами:

 • Типи вмісту (наприклад, головна сторінка, всі сторінки, індекс блогу та інші)
 • Повідомлення або сторінки
 • Категорії
 • Типи публікацій

Ви також можете орієнтуватися на пристрої та незалежно від того, чи користувач увійшов у WordPress.

Ціноутворення

Ви можете отримати його за $ 67 за одну ліцензію. Але якщо ви хочете, ви також можете придбати членство Thrive за 19 доларів на місяць, що включає всі плагіни та теми, які має Thrive.

Відвідайте процвітаючі лідери

2. Elementor Popup Builder (Elementor Pro)

Elementor – один з найпопулярніших розробників сторінок для WordPress. Якщо ви використовуєте Elementor Pro, яка є преміальною версією, ви можете використовувати Elementor Popup Builder для створення та керування спливаючими вікнами.

Якщо ви хочете повний контроль над своїм спливаючим дизайном, то перейдіть до Elementor. Ви можете легко налаштувати спливаюче вікно, встановити власні правила націлювання, і дозволить вам підключати спливаючі вікна через посилання на сайт та контактні форми.

Але, на відміну від інших плагінів з функціональністю тестування A / B та вбудованим відстеженням конверсій, у Elementor їх немає. Popup Builder все ще є новим на ринку, щоб вони могли розвинути ці функції в наступних версіях.

Інтерфейс дизайну

Elementor Popup Builder пропонує широкий спектр шаблонів дизайну, які ви можете використовувати для створення швидкого та красивого спливаючого вікна.

Він також пропонує прозорий фон або полотно, щоб ви могли створити свої власні та налаштувати спливаючі вікна, де ви маєте повний контроль над варіантами макета та стилю..

Оскільки ви можете використовувати всі звичайні віджети Elementor і Elementor Pro, ви можете використовувати віджет Form, щоб додати як звичайні форми, так і форми електронної пошти для входу.

Ви можете підключити ці форми до багатьох популярних постачальників послуг електронного маркетингу та веб-гачок Zapier.

Ви також можете використовувати інші віджети, такі як CTA, таймери зворотного відліку, форми входу та кнопки соціального доступу.

Правила націлювання та запуску

Після того, як ви закінчили створювати власне спливаюче вікно, наступним кроком буде вибір варіантів націлювання та запуску.

Ви можете орієнтуватися на певний вміст, формулювання та категорії, а також на статус входу користувачів, ролі користувачів, пристрої та референти.

Для правил запуску можна вибирати час на сторінці, прокручування, клацання, час очікування та перед виходом із сторінки.

Ціноутворення

Ви можете отримати доступ до Elementor Popup Builder, придбавши Elementor Pro, який починається від $ 49 за одну ліцензію. Якщо ви хочете використовувати його для необмежених веб-сайтів, це 199 доларів на рік.

Відвідайте Elementor Popup Builder

3. Перетворити Pro

Convert Pro – це ще один популярний інструмент створення списків із легким конструктором перетягування перетягувань, який допоможе вам створити власне спливаюче вікно..

Він пропонує вбудовану функцію тестування A / B, щоб ви могли оптимізувати спливаючі вікна. Він також має аналітику інформаційної панелі та можливість підключати спливаючі вікна до широкого спектру популярних служб маркетингу електронної пошти.

Інтерфейс дизайну

Конвертувати Pro не такий гнучкий, як Elementor Popup Builder або Thrive Leads, але він все ще забезпечує достатній контроль над спливаючими вікнами.

Ви можете налаштувати один із заздалегідь виготовлених шаблонів або створити власний дизайн, використовуючи функцію перетягування.

Правила націлювання та запуску

Конвертувати Pro має більше варіантів націлювання та запуску в порівнянні з іншими спливаючими плагінами WordPress. Один плагін, який я можу подумати, що має майже ті самі функції, буде OptinMonster, про який я поговорю через деякий час.

Convert Pro надає кілька варіантів відображення спливаючих вікон:

 • Час на сторінці
 • Вихід із наміру
 • Прокрутіть
 • Бездіяльність
 • Печиво
 • Використання рекламного блоку
 • Новини проти повернення відвідувачів
 • Довідник
 • Розклад
 • Клацання

Ви також можете створювати різні набори правил за допомогою комбінації цих правил.

Для націлювання на спливаючі вікна можна використовувати такі варіанти:

 • Конкретний вміст (наприклад, певна сторінка, тип публікації, категорії, автор тощо)
 • Геолокація
 • Печиво
 • Пристрій
 • Статус увійшов
 • Клацніть

Ціноутворення

Ви можете використовувати Convert Pro за 99 доларів на рік або 399 доларів за весь час доступу.

Відвідайте Конвертувати Pro

4. Підписка на WP Pro

Якщо ви хочете набагато простий вбудований плагін для вашого веб-сайту WordPress, я рекомендую WP Subscribe Pro.

Він не такий гнучкий, як інші плагіни, і не має функцій перетягування. Але ви все одно можете налаштувати спливаючі вікна за допомогою попередньо вбудованих шаблонів за допомогою інтерфейсного інтерфейсу для зміни тексту та кольорів.

Його тригерні та націлені функції не такі детальні, як інші плагіни, але вони мають більшість важливих. Крім того, він також дозволяє інтегрувати спливаючі вікна з найпопулярнішими сервісами електронного маркетингу.

Інтерфейс дизайну

WP Subscribe Pro не настільки гнучка, як інші плагіни, але ви можете налаштувати наявні шаблони, виходячи з власних уподобань.

За допомогою інтерфейсного інтерфейсу ви можете редагувати текст і кольори обраного шаблону. Але не сподівайтесь отримати повний контроль над дизайном.

Правила націлювання та запуску

Правила націлювання на WP Subscribe зосереджені лише на певному вмісті WordPress, як-от конкретні рядки, титульна сторінка та сторінки архіву.

Правила запуску на спливаючому вікні за допомогою цієї програми WP Subscribe Pro трохи ширші. Ви можете встановити правила негайно, затримати час, прокрутки та вихід із наміру.

Ціноутворення

Ви можете отримати WP Subscribe Pro за 19 доларів США одноразової ліцензії з однорічною підтримкою та 30-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте WP Subscribe Pro

5. OptinMonster

OptinMonster – це не повністю всплывающий плагін WordPress, оскільки це програмне забезпечення як сервіс (SaaS), тобто це автономне програмне забезпечення, яке підтримує онлайн-платформи. Але за допомогою спеціалізованого плагіну WordPress ви можете легко інтегрувати OptinMonster з WordPress. Наприклад, ви могли поєднайте його з SendinBlue.

Що стосується правил націлювання та запуску, OptinMonster має одну з більш детальних функцій. Крім того, його остання версія має функцію перетягування, яка дозволяє вам налаштувати спливаючі вікна.

Вона також включає аналітику інформаційної панелі та функціональність тестування A / B.

Інтерфейс дизайну

OptinMonster – це гнучке програмне забезпечення для створення спливаючих вікон. Це дозволяє створити власне спливаюче вікно або ви можете використовувати один із його попередньо вбудованих шаблонів та покращити його за допомогою конструктора перетягування.

Він також пропонує віджети, які ви можете використовувати, щоб ваші спливаючі вікна виглядали більш привабливими.

Правила націлювання та запуску

OptinMonster, подібно до ConvertPro, має більше правил націлювання та запуску в порівнянні з іншими плагінами WordPress.

Для правил запуску ви можете вибрати:

 • Час на сторінці
 • Час на місці
 • Вихід із наміру
 • Прокрутіть
 • Бездіяльність
 • Клацніть
 • Дата, час

Варіанти націлювання включають:

 • Конкретні сторінки / шляхи до URL-адрес
 • Пристрій
 • Геолокація
 • Печиво
 • Довідник
 • Нові відвідувачі, що повертаються
 • Використання блокатора реклами

Я думаю, що OptinMonster не має легких цільових правил для конкретного WordPress контенту. Немає можливості орієнтуватися на конкретні категорії публікацій та користувач, який увійшов у статус.

Ну, ви можете це зробити, орієнтуючись на URL-адреси або файли cookie. І якщо ви не технік, ви можете вважати це заплутаним, оскільки це не так просто, як інші специфічні рішення або плагіни для WordPress.

Ціноутворення

План OptinMonster починається від 108 доларів на рік. Якщо вам потрібен доступ до більш досконалих функцій, ви можете придбати більш високий план.

Відвідайте OptinMonster

6. Створювач Popup Maker

Отже, ви чекаєте, коли я додам у список безкоштовний спливаючий плагін WordPress?

Що ж, ось вам – Popup Maker. Це безкоштовний плагін, який дозволяє створювати спливаючі вікна для вашого веб-сайту WordPress. Ви можете придбати преміум-план, який пропонує різноманітні спливаючі шаблони, варіанти доступу та багато іншого.

Popup Maker – хороший вибір, особливо для технічних користувачів. Отже, якщо ви не технік, це може бути не найкращим вибором для вас. Але якщо у вас є основні знання з HTML / CSS, ви можете вижити з Popup Maker.

Інтерфейс дизайну

Інтерфейс дизайну Popup Maker дещо схожий на класичний редактор WordPress.

Хоча вона не така гнучка в порівнянні з іншими плагінами, ви все одно можете використовувати їх наявні пропозиції, щоб зробити ваші спливаючі вікна помітними. Він пропонує безліч функцій, таких як спливаючі спливаючі вікна, смуги банерів, плаваючі липкі спливаючі вікна, спливаючі вікна сповіщень, спливаючі вікна форми та багато інших.

Правила націлювання та запуску

Якщо ви встановите безкоштовну версію цього плагіна, ви можете встановити свої правила запуску, натиснувши кнопку та час. Ви можете викликати спливаюче вікно при натисканні на пункт меню, бічні панелі, кнопки, зображення та будь-який інший вміст вашого веб-сайту.

Він також має автоматичні тригери відкриття, що дозволяє налаштувати затримку часу; тоді спливаюче вікно з’явиться на основі ваших уподобань.

Що стосується націлювання, Popup Maker дозволяє встановити умову, щоб точно орієнтуватися на те, хто буде та не бачитиме ваші спливаючі вікна, а також націлити будь-який вміст WordPress, наприклад повідомлення, сторінки, категорії, теги, типи публікацій тощо.

Якщо ви хочете покращити спливаючі вікна, ви можете отримати розширення преміум-класу для Popup Maker, такі як спливаючі вікна з наміром виходу, розширений конструктор тем, інтеграція MailChimp, розширені умови націлювання та способи перевірки віку..

Ціноутворення

Плагін Popup Maker повністю безкоштовний. Але якщо ви хочете отримати додаткові функції, ви можете придбати розширення преміум-класу окремо або в комплекті за $ 192.

Відвідайте програму Popup Maker

Висновок

Після представлення спливаючих рішень, чи можете ви зараз визначити найкращий плагін для WordPress для вас?

З огляду на це, Thrive Leads робить все досить добре, від функцій перетягування та перенесення до чітких правил націлювання та запуску, до функцій тестування A / B, до доступних цін.

Що стосується гнучкості в налаштуванні спливаючих вікон, Elementor Pro чітко отримує трофей.

Якщо ви хочете більш детальне націлювання та правила запуску, тоді ви можете скористатися або Convert Pro, або OptinMonster.

Якщо ви хочете легко використовувати плагін, виберіть WP Subscribe Pro. Або, якщо ви хочете безкоштовний, тоді зайдіть на Popup Maker.

Просувайтесь вперед із вибором, який відповідає вашим найсуворішим потребам розробки списку та веб-маркетингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector