5 Додатки до Skyrocket Ваш список електронних адрес

Маркетинг електронної пошти мертвий. Ні! Незалежно від того, в якій ніші ви зараз перебуваєте, якщо є одна річ, на яку потрібно зосередити увагу, це створення списку електронної пошти.


Якщо ви хочете, щоб ваш інтернет-бізнес був успішним, створення списку електронної пошти – це шлях, оскільки маркетинг електронної пошти – це один з найкращих і практичних способів взаємодії з клієнтами та збільшення кількості конверсій..

Якщо у вас є привабливий список електронних листів, це може бути вигідніше, ніж результати, отримані на каналах соціальних медіа, таких як Facebook або Twitter. Просто зробіть передплату дуже простою для ваших читачів.

Ви можете додати форми для оптимізації в ключових місцях вашого веб-сайту, наприклад на бічній панелі та під областю вмісту. Деякі плагіни можуть допомогти вам це зробити на вітрі.

1. Спливаючі елементи Elementor Pro

Ви можете створити надзвичайно красиві та привертаючі увагу спливаючі вікна за допомогою одного з найпопулярніших плагінів для створення веб-сторінок Elementor та його функції Popup Builder..

Захоплюйте потенційні клієнти та збільшуйте коефіцієнт конверсії, створюючи розумні спливаючі вікна, які залучають ваших читачів до участі. Спливаючі елементи Elementor використовують той же інтерфейс, що і Elementor, щоб ви могли застосувати ті самі параметри стилізації до спливаючих вікон.

Ви також можете вибрати більше сотні прекрасних шаблонів. Ви можете створити конкретні налаштування на певній сторінці WordPress.

Інші дивовижні особливості, крім захоплення свинцю:

  • Легко інтегруйте свої форми до постачальника послуг маркетингу електронної пошти, щоб розширити список підписників.
  • Створіть спливаючу програму виходу, щоб заохотити читачів залишатися на вашому веб-сайті чи купувати ваш продукт саме тоді, коли вони збираються виїхати.
  • Створюйте красиві форми для входу для своїх користувачів.
  • Розкрийте свій преміальний вміст лише тим користувачам, які взяли участь.
  • Створіть привітання килимок, щоб вітати своїх користувачів у момент їх посадки на ваш веб-сайт.
  • Запустіть рекламу та продаж всередині спливаючого банера продажів.

Elementor Popups не має тестування A / B та вбудованої аналітики. І він доступний лише тоді, коли ви перебуваєте в Elementor Pro.

Elementor Pro починається від $ 49 на рік для одного сайту.

Відвідайте Elementor

2. Перетворити Pro

Convert Pro – популярний плагін для оптимізації електронної пошти та покоління, створений Brainstorm Force, творцями Astra Theme та Schema Pro. Завдяки функціональності перетягування можна легко та швидко створювати зручні для мобільних пристроїв форми та оптимізацію з високою конверсією.

Ви можете налаштувати поведінкові триггери, щоб націлити на відвідувачів правильне повідомлення та потрібний час. Це означає збільшити ваш коефіцієнт конверсії та створити сильно сегментований список електронної пошти.

Ви також можете інтегрувати плагін з основними постачальниками послуг електронного маркетингу, такими як ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse та багато інших.

Ще одна чудова особливість Convert Pro полягає в тому, що ви можете створювати свої форми, орієнтовані лише на конкретні країни, або країни, які не є членами ЄС, або всі країни ЄС. Ви також можете налаштувати форми для відображення лише на певних пристроях.

Одне, що мені не вистачає в Convert Pro, – це обмежений вибір шаблонів для деяких типів оптимізованих форм. Але ей, ви завжди можете будувати з нуля за допомогою редактора перетягування. Ви навіть можете виконати важкі налаштування за допомогою існуючих шаблонів.

План цінової конвертації Pro починається від 99 доларів на рік або 399 доларів за довічну підписку.

Відвідайте Конвертувати Pro

3. OptinMonster

Якщо ви не користувач WordPress, OptinMonster – це чудовий інструмент для збільшення ваших потенційних клієнтів та збільшення ваших доходів.

Як це працює?

Просто виберіть із заздалегідь побудованого шаблону, який він пропонує, і налаштуйте, доки ви хочете, за допомогою його простого у користуванні конструктора перетягування. Налаштуйте тригери поведінки за допомогою її потужної функції націлювання та сегментації. А потім, отримайте всі деталі, необхідні для вдосконалення стратегії породження ведучих.

OptinMonster також має функцію розбиття тестування, щоб визначити, який метод найкраще працює для збільшення ваших конверсій. Ви можете перевірити різні заголовки, макети та вміст, щоб побачити, яка форма оптимуму має найвищий коефіцієнт конверсії.

Ви також можете заборонити відвідувачам відмовлятися від вашої сторінки, додавши спливаюче вікно перед тим, як вони закриють вашу сторінку. Ви можете запропонувати їм свинцевий магніт, який можна завантажити, або запропонувати знижку, або запропонувати їм поспілкуватися з технічною підтримкою та будь-якою іншою справою, яка сприяє зростанню списку ваших електронних листів. Не пропустіть наш відеоогляд OptinMonster 2 та похід.

OptinMonster коливається від 9 доларів на місяць до 49 доларів на місяць, що значно дорожче, ніж усі альтернативи.

Відвідайте OptinMonster

4. WPFusion

Якщо ви шукаєте спосіб додати функціональність членства та використовувати відвідувачів свого сайту та дані CRM, то WPFusion може бути саме для вас.

WPFusion використовує теги та інтегрує десятки плагінів WordPress у ваш CRM. У той час як ваш CRM забезпечує взаємодію з натисканнями посилань у ваших електронних листах, WPFusion забезпечує взаємодію із натисканням посилань на вашому веб-сайті.

Це означає, що ви можете ініціювати автоматичні тригери для своїх електронних кампаній на основі активності користувачів на рівні веб-сайту. WPFusion дозволяє інтелектуально тегувати людей.

WPFusion має функціонал плагіна для членства, де ви можете керувати, який вміст бачить конкретний користувач на основі тегів у вашій CRM. Отже, якщо ви хочете, щоб ваш завантажуваний свинцевий магніт бачив лише певний тип клієнта, ви можете це зробити.

WPFusion має безкоштовну версію. Але, професійна версія починається від 247 доларів на рік.

Відвідайте WPFusion

5. ConvertKit

Якщо ви блогер, підкастер або інший бізнес, який створює аудиторії, ConvertKit – постачальник послуг електронної пошти, який вам потрібен.

Перетворіть випадкових читачів на передплатників, спроектувавши та вклавши форми на свій веб-сайт, щоб почати розширювати список вашої електронної пошти. Ви можете легко впорядкувати своїх підписників, позначивши їх на основі діяльності, інтересів тощо.

За допомогою цих тегів ви можете сегментувати свою аудиторію, а потім надсилати правильне повідомлення в потрібний час. Це означає, що надіслати їм більш персоналізовану електронну пошту, яка захоплює емоції вашого читача і врешті-решт перетворює їх у вашого клієнта.

Ще одна цікава особливість ConvertKit полягає в тому, що ви можете надіслати електронну пошту для людей, які не відкривали її вперше, коли ви її надіслали. Якщо ви хочете, ви можете змінити тему.

Хоча ConvertKit має обмежений набір тригерів та дій для вдосконаленої автоматизації. І ви можете розділити лише тестові рядки теми, а не вміст, автоматизацію та час доставки. Крім того, він пропонує шаблони електронної пошти, але вам потрібно мати знання HTML / CSS. Отже, якщо ви не технік, це щось, що вам потрібно врахувати.

В цілому ConvertKit – це потужне програмне забезпечення для електронного маркетингу, розроблене спеціально для творців контенту та блогерів.

План ціноутворення ConvertKit починається від 24 доларів на місяць для 0 – 1000 абонентів. У міру зростання абонентів вам потрібно буде оновити свій план.

Відвідайте ConvertKit

Висновок

Якщо ви хочете успішно створити та розробити список електронної пошти, вам потрібно знати, які плагіни найкраще підходять для ваших потреб бізнесу. Ті, які я перераховував вище, є одними з найкращих інструментів для швидкого розгортання вашого списку електронних пошт.

Вам потрібен постачальник послуг електронної пошти. Вам потрібен інструмент для збору ваших потенційних клієнтів. Вам потрібен інструмент автоматизації маркетингу.

Створення списку електронної пошти не повинно бути виснажливим. За допомогою правильних інструментів ви можете приступити до створення списку передплатників, наприклад, пожежі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector