Nejlepší tvůrci webových stránek zdarma

tvůrce webových stránekV dnešní době nemůže žádná firma přežít bez výkonného, ​​funkčního a esteticky příjemného webu. To platí zejména pro nové malé podniky, které mají opravdu těžký začátek a ještě větší potíže zůstávají nad vodou.


Podnikatelé samozřejmě chtějí navrhnout nejlepší web, který si peníze mohou koupit. Špatnou zprávou je, že některé z těchto webových stránek mohou stát několik tisíc dolarů. Proč to tolik stojí?

Tyto astronomické náklady obvykle souvisejí se službami webdesignéra. Chytří, zkušení weboví designéři jsou schopni dodávat vysoce přizpůsobené webové stránky, které nabízejí spoustu zvonků a píšťalek. Samozřejmě, že všechna tato sofistikovanost je za cenu. Průměrné náklady na vybudování základního webu jsou zhruba 1840 AUD AUD.

Jednoho dne možná budete moci za takový web zaplatit. Ve skutečnosti může trvalý úspěch vašeho podnikání záviset na rostoucí sofistikovanosti vaší online přítomnosti.

Právě teď potřebujete něco, co funguje.

Odpovědí může být použití tvůrce webových stránek. Co je tvůrce webových stránek a jak můžete najít ten pravý pro vás?

V této recenzi se podíváme na spoustu bezplatných tvůrců webových stránek a porovnáme jejich různé funkce.

Contents

Nejlepší výběr pro tvůrce webových stránek zdarma

Někteří tvůrci webových stránek zdarma jsou lepší než jiní, ale jsou tam stovky. Jak víte, který z nich si vybrat? Naštěstí jsme pro vás udělali těžkou práci a prošli jsme všemi možnostmi, abychom dospěli k seznamu šesti nejlepších bezplatných tvůrců webových stránek, které najdete kdekoli.

1. Wix (většina funkcí, šablon zdarma a bezplatná doména)


Klíčové vlastnosti
 • 300+ šablony kvality
 • Obrovský archiv znalostní báze
 • Rychlé přihlášení a aktivace
 • Úžasná podpora
 • Neuvěřitelně snadné použití

Wix je dnes obecně považován za nejrobustnějšího tvůrce webových stránek. Je to nesmírně populární a díky intuitivnímu rozhraní pro začátečníky je neuvěřitelně snadné. Funkce internetového obchodu jsou fantastické. Navíc najdete animaci titulů a pozadí videa.

S bezplatnou verzí nezískáte vlastní URL a na svých webových stránkách uvidíte reklamu Wix. Jedná se o malé kompromisy pro celkový vynikající zážitek, který zahrnuje přístup ke stovkám bezplatných návrhových šablon. Vlastně Wix má mnohem více šablon než kterékoli jiné tvůrce webových stránek zdarma.


Můžete přidat aplikace a widgety třetích stran, z nichž mnohé jsou dostupné za nízkou cenu. Úpravy jsou neuvěřitelně snadné, stejně jako přidávání nebo úpravy obrázků. Wix má některé funkce elektronického obchodování na bezplatné úrovni, ale pokud chcete provádět platby online, musíte upgradovat.

Můžete si přečíst náš plný Wix recenze tady.

2. Squarespace (snadné použití, šablony zdarma, žádná zkušební verze zdarma)


Klíčové vlastnosti
 • 40 velmi moderních šablon
 • Skvělé pro vizuální podnikání
 • Podpora nepřetržitého live chatu a e-mailu
 • ZDARMA nastavení domény a soukromí

Squarespace je stylová volba, která má solidní možnosti prodeje. An SSL certifikát je zahrnuta zdarma a analytické nástroje jsou prvotřídní.

Squarespace však není tak intuitivní a uživatelsky přívětivý jako Wix. Noví uživatelé mohou z tohoto důvodu zjistit, že začínají pomaleji. Tato služba navíc obsahuje mnohem méně šablon než Wix. Nedostatek trhu widgetů třetích stran je také známkou proti této službě.

Nicméně, Squarespace je spolehlivý umělec, pokud jde o vytváření hladkých a leštěných webových stránek. Bezplatná registrace domény je také skvělá a webové stránky společnosti Squarespace rozhodně nabízejí responzivní návrhy.


Upgradování na placené plány je snadné a ceny jsou docela přijatelné. Přesto, další položky na tomto seznamu, včetně Wix, mají levnější plány.

Můžete si přečíst náš plný Přezkum čtvercového prostoru tady.

3. Weebly (snadno použitelná, ale bezplatná verze velmi omezená)


Klíčové vlastnosti
 • ZDARMA e-mail
 • Okamžité přihlášení a aktivace
 • Více metod podpory
 • Poměrně nízké náklady

Jasné a přímočaré rozhraní Weebly je přínosem pro nové uživatele. Je schopen vytvářet webové stránky, které vypadají úžasně, a získáte statistiku stránek. To je neuvěřitelně cenné, když testujete úspěch svého webu.


Do Weebly je integrována schopnost vytvářet informační bulletiny a funkce elektronického obchodování. Ve srovnání s Wixem je však přísnější. Chybí také schopnost provádět „univerzální vrácení“, když uděláte chybu. Dalším nedostatkem je, že Weebly nemůže znovu použít nahrané obrázky.

Bezplatná verze vám poskytne 500 MB úložiště, a cena, kterou zaplatíte, je Weeblyho reklama na každé stránce vašeho webu. Za pár dolarů měsíčně získáte vlastní doménu a neomezené úložiště.

S Weeblym vám moc nebrání přizpůsobení motivu. Schopnost měnit písma je o rozsahu vašich možností.

4. Zyro Web Builder (nejjednodušší způsob, jak vytvořit web)


Klíčové vlastnosti
 • Nástroje AI
 • Tvůrce na bázi mřížky
 • Desítky šablon
 • Zdarma a placené verze

  Zyro je navržen jako snadno použitelný, ale poněkud omezený tvůrce webových stránek od základů. Jako příklad, i když nabízejí desítky šablon (z nichž některé jsou k dispozici pouze placeným uživatelům), žádná ze šablon vám neumožňuje změnit jejich písma nebo změnit několik dalších tradičně přizpůsobitelných funkcí. Jako další příklad používají rozvržení webových stránek založené na mřížce.

  To usnadňuje novým uživatelům zjistit, jak na to drag-and-drop prvky na jejich stránky, ale ne’t vám umožní změnit orientaci mřížky.

  Zyro-homepage

  Jako takový, oni’pokud ne, je to fenomenální volba’Nemám spoustu zkušeností s používáním tvůrců webových stránek. Ale ti, kteří mají spoustu času na drcení webových stránek pod pásem, budou pravděpodobně chtít hledat jinde.

  Pokud je používáte, vy’Využijete spoustu vynikajících funkcí, jako jsou skutečně užitečné nástroje AI, kvalitní přednastavené šablony navržené pro několik témat nebo firem a funkce plug-in pro klíčové doplňky, jako jsou Google Analytics a Facebook Messenger. Všichni uživatelé Zyro navíc získají bezplatnou certifikaci SSL a integraci Unsplash pro fotografie zdarma: vynikající poměr ceny a času.

  5. BoldGrid (dobré pro blogy, ale také omezené)


  Klíčové vlastnosti
  • Vytvořte ŽÁDNÝ typ webových stránek
  • Vyberte si z 3 000 témat WordPress
  • Velmi nízké náklady (4,17 $ / měsíc)
  • ZDARMA doména, e-mail, eCommerce

  Tento webový tvůrce má na to docela dost. Pro správnou osobu by to mohla být vynikající volba. Je důležité vědět, že BoldGrid nemá možnosti elektronického obchodování, takže lidé, kteří chtějí internetový obchod, by se měli podívat jinde. Tato platforma má navíc jen omezený výběr widgetů a nenabízí žádné úpravy pro mobilní prohlížení.

  Nicméně, BoldGrid dodává vynikající umístění stránek a přenositelnost. Galerie médií ukládá všechna média, která uživatelé nahrávají, a je k dispozici několik možností publikování. Zahrnuty jsou úpravy přetažením, bezplatná knihovna motivů a integrované obrázky skladových zásob, stejně jako automatické zálohy.

  témata
  Největší nevýhodou BoldGrid je to, že pro spuštění musíte mít samostatného hostitele WordPress. Tato služba je v zásadě balíček Doplňky WordPress. To je v kontrastu s nezávislými tvůrci webových stránek, jako je Wix. Pokud nechcete používat WordPress, může to být problém.

  6. Jimdo


  Klíčové vlastnosti
  • Rychlé načítání stránky a provozuschopnost
  • Čisté rozhraní tvůrce
  • E-mail a eCommerce v ceně
  • Cena 7,50 $ / měsíc

  Jimdo nabízí několik snadných a přímých vytváření webů drag-and-drop. Získáte opravdu pěkné přizpůsobení webových stránek, a pokud jste ve spěchu, můžete milovat automatického tvůrce webových stránek. Navíc, Jimdo poskytuje dobrou mobilní podporu.

  Stejně jako všichni tvůrci webových stránek má Jimdo některé nevýhody, jako jsou omezené možnosti elektronického obchodování a jeho méně než přátelské rozhraní. Nezískáte žádné úložiště aktiv, což je docela velká škoda.

  jimdo témata
  Bezplatná verze přichází s 500 MB úložiště a dvě GB šířky pásma. Můžete mít až pět webových stránek, včetně HTTPS. Na každé stránce se však budete muset smířit s reklamami a nebudete mít žádné statistiky. Pokud chcete nějaké možnosti elektronického obchodování, budete muset zaplatit buď za neomezené nebo za elektronické obchodování.

  7. Editor WordPress Gutenberg


  Spíše než být skutečným tvůrcem webových stránek je WordPress ve skutečnosti systém správy obsahu nebo CMS. To znamená, že použití je obecně složitější. Z toho vytěžíte maximum, když znáte alespoň trochu kódování a jste ochotni dát nějaký čas navíc.

  Nyní, WordPress vyšel s Gutenberg Editor, nová funkce, která se při vytváření webů opírá o „bloky“. Tato platforma se více podobá tvůrci webových stránek s úpravami drag-and-drop.gutenberg editor

  Tento software byl spuštěn jako plugin WordPress, ale je integrován do celého WordPress. Jeho schopnosti dávají WordPress více rozhraní WYSIWYG, takže proces návrhu je zefektivněn. Nemá však uživatelsky přívětivé rozhraní, schopnost upravovat obrázky je omezená a někteří lidé si myslí, že je příliš velký důraz na blogování než na jiné druhy webů..

  Pokud jste nováčkem v oblasti vytváření webových stránek a WordPress, může být Gutenberg v pořádku, ale obtížné se ho naučit. Ti, kteří již používají WordPress, se mohou cítit podvedeni Gutenbergovou omezenou flexibilitou.

  Co je tvůrce webových stránek?

  tvůrce webových stránekTvůrce webových stránek je nejlepší nástroj pro někoho, kdo musí rychle vytvořit web. A co je ještě důležitější, jedná se o perfektní platformu pro někoho, kdo nikdy web nevlastnil ani neudržoval.

  Návrháři webových stránek mohou strávit roky učením nejrůznějších dovedností a kódů, aby mohli budovat výjimečné online prostory. Když používáte webový tvůrce, je to trochu jako možnost využívat poloviční projekty webových stránek bez veškerých nákladů.

  To je možné, protože většina tvůrců webových stránek spoléhá na známý formát drag-and-drop. Na svůj web přidáte, co chcete, a vynecháte věci, které pro vás nejsou relevantní. Nejlepší ze všeho je, že nemusíte mít žádné znalosti ani zkušenosti s kódováním.

  Není potřeba zkušeností s programováním

  To je správně. Kdokoli, kdo nikdy neudělal žádný druh programování nebo kódování, může snadno použít tvůrce webových stránek. Díky tomuto softwaru all-in-one je opravdu možné začít navrhovat vaše webové stránky ráno a publikovat je odpoledne..

  Někteří tvůrci webových stránek jsou samozřejmě lepší než jiní. Opravdu ti dobří dávají vašemu webu neuvěřitelně leštěný a profesionální vzhled, který je také zcela funkční. Svůj web můžete přizpůsobit pro mobilní zařízení, integrovat jej do svých zdrojů sociálních médií a aktualizovat svůj web o nejnovější bezpečnostní opatření, jakmile budou k dispozici. Můžete dokonce integrovat nástroje elektronického obchodu, abyste mohli prodávat zákazníkům přímo z vašeho nového webu.

  Komponenty tvůrce webových stránek

  Jednou z prvních komponent, které váš web bude potřebovat, je doménové jméno. Můžete si zaregistrovat svůj vlastní, pokud se rozhodnete. Mnoho z nejlepších tvůrců webových stránek je však schopno poskytnout pomoc, kterou potřebujete pro splnění tohoto úkolu. Tvůrce webových stránek vám může dokonce poskytnout bezplatné doménové jméno.

  Je-li zvolen název domény, je čas začít vytvářet webovou stránku. Proces začíná šablonami. Tvůrci webových stránek obvykle nabízejí několik možností. Šablony jsou často zaměřeny na konkrétní účel, jako je elektronický obchod nebo blogování. Budete chtít vybrat ten, který dobře zapadá do účelu vašeho webu.

  Nejméně dvě nebo tři základní stránky

  tvůrce webových stránekPo výběru šablony budete mít možnost vytvořit řadu stránek a sekcí. I když se chystáte na opravdu základní web, je moudré mít alespoň dvě nebo tři stránky. Minimálně budete mít domovskou stránku,O nás„nebo“Kontaktujte nás“a stránku pro váš blog nebo produkty.

  Pokud provozujete online obchod, můžete také zvážit rezervaci stránky pro recenze zákazníků a posudky. Stránky FAQ jsou také skvělý nápad.

  Další důležitou součástí vašeho webu jsou snímky. To může zahrnovat fotografie a videa. Tato média poskytují vizuální zájem a pomáhají udržovat návštěvníky zapojené do obsahu. V ideálním případě váš web také umožní návštěvníkům odkaz na vaši přítomnost na sociálních sítích, aby mohli držet krok se všemi vašimi nejnovějšími zprávami.

  Firemní weby budou chtít přidat nástroje elektronického obchodu, jako je nákupní košík a platební nástroje. Systém řízení zásob vás upozorní, když máte málo zásob a další funkce a widgety pomohou vašemu webu fungovat bez nedostatků.

  Jak vám mohou stavitelé webových stránek ušetřit peníze

  Stavitelé vs placených webových stránek zdarma

  Pravděpodobnou hlavní výhodou použití webového tvůrce je to, kolik peněz vám ušetří. Koneckonců pracujete na novém podniku. Proč byste nalili několik tisíc dolarů na web, když si nejste jisti, zda se váš nápad může dostat i ze země?

  Web vytvořený profesionálním návrhářem bude vypadat neuvěřitelně, ale pokud obchodní nápad za ním smrdí, podnik nebude úspěšný. A to i přesto, že máte úhledný profesionální web.

  Tvůrce webových stránek vám umožní soustředit se na vaše podnikání

  Myšlenka používání webového tvůrce je taková dává vám příležitost zaměřit se na podstatu vašeho podnikání. Pokud se váš obchodní model netýká pouze vlastnictví webové stránky, kvalita vašeho webu by se neměla primárně zabývat.

  Místo toho byste měli věnovat veškerý svůj čas a úsilí vývoji lepšího produktu nebo služby, zjistit, co veřejnost opravdu chce, a zjistit, jak jim je dát.

  Dobré webové stránky mohou všechny tyto věci podpořit a pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek se tam můžete dostat.

  Nejlepší zprávou ze všech je, že mnoho tvůrců webových stránek lze používat zdarma. To je správně. U návrhářů s některými staviteli absolutně nevznikají žádné náklady. Je to nízkonákladový způsob, jak vytvořit svůj web a publikovat jej, aniž by vás to stálo desetník.

  S trochou úsilí jste si ušetřili několik tisíc dolarů. S některými staviteli webových stránek budete možná moci získat bezplatné hostování, což vám z dlouhodobého hlediska ušetří ještě více peněz.

  Později, pokud jste si jisti, že váš obchodní nápad je vítěz, možná budete chtít přejít na placený plán s tvůrcem webových stránek nebo si dokonce najmete webdesignéra na něco, co je zcela obvyklé. Pro tuto chvíli může být ideálním řešením tvůrce webových stránek. Další nápady, jak ušetřit peníze, najdete v našem nejlepší levný hosting zhroutit se.

  Pokud chcete vytvořit nový web, je pravděpodobné, že na to nemáte neomezené zdroje. Peníze, které musíte investovat, jsou pravděpodobně velmi malé, takže má smysl ušetřit výdaje tam, kde můžete. Jedním z míst, kde to můžete udělat, je výběr bezplatného tvůrce webových stránek oproti placenému.

  Dnešní stavitelé webových stránek zdarma jsou překvapivě leštění a sofistikovaní. Je pravděpodobné, že návštěvníci vašeho webu nikdy nebudou vědět, že online prostředí, které jste vytvořili, vás nestálo ani cent. Existují však určité kompromisy.

  Více šablon s placenými verzemi

  Když si vyberete bezplatného tvůrce webových stránek, zjistíte, že máte jen několik možností šablony, z nichž si můžete vybrat. Upgradujte dokonce i na nejlevnější placené plány a možnosti se vám mohou znásobit, někdy až na stovky možností.

  Navíc nebudete mít přístup k tak velkému množství widgetů a aplikací. To znamená, že funkce vašeho webu může být poněkud omezená. Výsledek může být pro návštěvníky o něco méně uživatelsky přívětivý nebo může vyžadovat, abyste trávili více času při údržbě a upgradech.

  Dále můžete zjistit, že svou vlastní adresu URL nezískáte bezplatným tvůrcem webových stránek. Jinými slovy, namísto adresy URL, jako je „betty’swebsite.com“, můžete mít adresu URL jako „wix.betty’swebsite.com“. Pro některé lidi je to obrovská nevýhoda, protože si myslí, že jsou méně profesionální. Nemělo by to však ztěžovat nalezení vašeho webu a úspěch bude znamenat, že můžete upgradovat na placenou službu a lepší adresu URL..

  U některých bezplatných tvůrců webových stránek objevíte rozdíl v úrovni zákaznické podpory. Placeným předplatitelům mohou být jejich dotazy nebo obavy poslány na přední linku, zatímco bezplatní zákazníci jsou nuceni počkat, až na ně přijde řada. Výsledkem mohou být hodiny nebo dny čekání, než se váš web potýká s problémy. Přesto bude většina renomovaných tvůrců webových stránek schopna odpovídat na otázky a obavy přiměřeně rychlost webové stránky.

  Recenze webových stránek zdarma – FAQ

  Kolik stojí Návrhář webových stránek?

  Ceny se mohou značně lišit, ale minimalistický web se základní funkčností bude stát nejméně 1 500 $. Pokud chcete vylepšené funkce a další zvonky a píšťalky, můžete snadno utratit 10 000 $.

  Jsem začátečník. Který je pro mě nejlepší webový tvůrce?

  Wix je rozhodně nejsilnějším tvůrcem webových stránek zdarma a má opravdu přátelské rozhraní. nicméně, Použití čtvercového prostoru může být ještě snazší, takže pokud se obáváte vytváření prvního webu, může to být rozumné místo, kde začít.

  Je jedním z tvůrců webových stránek pro blogování lepší než ostatní?

  Díky svému ohromnému výběru témat, Wix je nejpravděpodobnější tvůrce webových stránek pro lidi, kteří chtějí založit blog. Editor WordPress Gutenberg je těsnou sekundou, protože rozhodně zdůrazňuje rozložení blogů. Použití však není tak snadné jako Wix. To je v pořádku, pokud máte čas a touhu se učit Gutenberg. Pokud spěcháte nebo se chcete vyhnout WordPress, jděte s Wixem.

  Pokud se chystáte začít blog, doporučujeme vám podívat se na náš článek o nejlepším webhostingu.

  Který webový tvůrce slibuje nejlepší možnosti SEO?

  V současné době oba Wix a Squarespace nabízejí výjimečné SEO ve srovnání s ostatními tvůrci webových stránek. Vzhledem k tomu, jak důležité je SEO pro úspěch vašeho webu, je to jedna metrika, kterou si nemůžete dovolit ignorovat. Pokud jste připraveni přejít za tvůrce webových stránek, možná byste měli zvážit vytvoření webové stránky na WordPress, která je všeobecně uznávána jako součást některé z nejlepších SEO funkcí kdekoli.

  Je pravda, že Wix je lepší volba než WordPress?

  Ne. Tvůrce webových stránek nemůže soutěžit o přizpůsobení a možnosti s redakčním systémem, jako je WordPress. Tento článek se však zaměřuje na lidi, kteří chtějí rychle vytvořit web nebo kteří nemají předchozí zkušenosti s vytvářením webů. Pro tuto kategorii uživatelů je Wix chytřejší volbou.

  To proto, že Wix je uživatelsky přívětivý. Jeho drag-and-drop editor se snáze učí než složitější editor WordPress. V pořádku Chcete-li vytvořit skvělý web na Wix, nemusíte znát kód. Díky tomu je vynikajícím úvodem do světa tvorby a údržby webových stránek. Když váš web vzlétne, můžete zvážit vybudování něčeho složitějšího ve WordPressu nebo jiném systému správy obsahu.

  Další informace o WP najdete v našem průvodci nejlepšími hostiteli wordpress.

  Jak bezpečné jsou tvůrci webových stránek?

  Zabezpečení webových stránek je prvořadým zájmem všech webmasterů. Nesprávné zabezpečení může způsobit, že váš web bude zranitelný vůči nejrůznějším útokům hackerů a brutálních sil. Návštěvníci budou navíc méně ochotni navštívit web, který nenabízí dostatečnou bezpečnost svých dat. Oba Wix a Squarespace zahrnují SSL certifikáty ve svých bezplatných balíčcích. To zajišťuje, že návštěvníci budou mít zabezpečené připojení, což znamená, že váš web je pro ně bezpečný.

  Existuje vztah mezi náměstím a náměstím?

  Square je mobilní platební společnost, zatímco Squarespace je tvůrce webových stránek. Ačkoli jména znějí podobně, neexistuje žádná souvislost mezi oběma společnostmi.

  Mohu použít svůj vlastní doménový název u tvůrců webových stránek, jako je Wix a Squarespace?

  Je možné spolupracovat s poskytovatelem třetích stran na koupi názvu domény který vyhovuje vašemu budoucímu webu. Ve skutečnosti mnoho lidí provádí tento krok ještě předtím, než hledají tvůrce webových stránek nebo systém správy obsahu. Tvůrci webových stránek, jako jsou Wix a Squarespace, vám umožňují použít mapování domén k připojení vašeho webu k zaregistrovanému názvu domény. Většina tvůrců webových stránek má velké množství informací o tom, jak se spojit s existujícím názvem domény ve znalostní bázi nebo na stránce FAQ. Zákaznická podpora je další zdroj, který vám může pomoci spojit vaši doménu a váš web.

  Jak si mohu vybrat mezi Wix a Squarespace?

  Oba tyto tvůrce webových stránek se snadno používají a pomohou vám vytvořit fantasticky vypadající web. nicméně, je obtížné porazit Wix pro rozmanitost jeho šablon a jeho možnosti přizpůsobení. Jednoduše získáte vyšší úroveň sofistikovanosti s touto platformou.

  Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

  Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.


  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Adblock
   detector