6 geriausi „WordPress“ iššokančiųjų papildinių sąrašai (ar dar kas nors)

Iškylantieji langai tapo liūdnai pagaminami, kai internetinė reklama buvo tik pradinėje stadijoje. Jos bloga reputacija tebėra išlikusi iki šiol, tačiau vis tiek galite pasinaudoti iššokančiųjų langų pranašumais ir nesibaiminti dėl savo interneto auditorijos. Išnaudokite visas iškylančių langų galimybes, kad padidintumėte savo el. Pašto sąrašą, reklamuotumėte savo pasiūlymus ir dar daugiau.


Jei dar neišsprendėte nė vieno, iškylantysis langas yra mažas langelis, kuris staiga atsiranda puslapyje atsižvelgiant į tai, ką spustelėjote. Kai kuriuos vartotojus tai šiek tiek erzina, tačiau jei tai padaryta teisingai, tai gali būti gera jūsų produkto reklamos strategija arba surinkti kontaktinius duomenis potencialių klientų, kurie dar nėra pasirengę nusipirkti to, ką jūs siūlote. Galite sužinoti daugiau apie išplėsti savo el. pašto sąrašą naudodamiesi čia esančiais „WordPress“ papildiniais.

Norėdami efektyviai reklamuotis naudodami iššokančius langus, jums reikės tinkamų „WordPress“ iššokančiųjų papildinių.

Išvardinau 6 „WordPress“ iššokančius papildinius, nemokamus ir mokamus, kurie padės nuspręsti, kuris iš jų tinka jūsų svetainei.

1. Klesti laidus

„Thrive Leads“ yra pagrindinis „WordPress“ papildinys, kuriame yra visi pasirenkamų formų tipai, kuriuos galite automatiškai rodyti savo svetainėje.

Tai yra sąrašo sudarymo sprendimas, kurį sukuria žmonių, apsėstų konversijų optimizavimo, komanda, nes šis papildinys daugiausia dėmesio skiria konversijoms..

Jame taip pat yra tokių funkcijų kaip A / B testavimo variklis ir veiksminga ataskaita bei įžvalgos, kuriose galite peržiūrėti vertingiausią metriką. Šis papildinys nori pasiūlyti vartotojams tikslius konversijų rodiklius, kurie padidins jų pasirinkimo galimybes.

Projektavimo sąsaja

Ar bandėte „Thrive Architect“ puslapio kūrėją?

Jei taip, naudoti „Thrive Leads“ jums bus lengviau, nes jie turi daug panašumų. „Thrive lead“ siūlo iš anksto paruoštus iššokančius dizaino šablonus, kuriuos galite pasirinkti arba galite sukurti savo dizainą.

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

Paleidikliams galite naudoti:

 • Puslapio įkėlimas
 • Po kurio laiko
 • Slinkimo gylis procentais arba kai lankytojas pasiekia tam tikrą elementą
 • Paspaudus
 • Pasitraukimo ketinimas

Taikymo taisyklėms galite naudoti šias parinktis:

 • Turinio tipai (pvz., Pagrindinis puslapis, visi puslapiai, tinklaraščių rodyklė ir kt.)
 • Žinutės ar puslapiai
 • Kategorijos
 • Skelbimų tipai

Taip pat galite nukreipti į įrenginius ir į tai, ar vartotojas yra prisijungę prie „WordPress“.

Kainodara

Už vieną licenciją galite gauti už 67 USD. Bet jei norite, taip pat galite įsigyti „Thrive“ narystę už 19 USD per mėnesį, į kurią įeina visi „Thrive“ turimi papildiniai ir temos..

Apsilankykite „Thrive Leads“

2. „Elementor Popup Builder“ („Elementor Pro“)

„Elementor“ yra vienas populiariausių „WordPress“ puslapių kūrėjų. Jei naudojate „Elementor Pro“, kuris yra aukščiausios kokybės versija, galite naudoti „Elementor Popup Builder“ iššokančiųjų langų kūrimui ir valdymui..

Jei norite visiškai valdyti savo iššokantį dizainą, tada eikite į „Elementor“. Galite lengvai tinkinti savo iššokantį langą, nustatyti savo taikymo taisykles ir leisite susieti iškylančiuosius langus naudodami svetainių nuorodas ir kontaktų formas..

Tačiau skirtingai nuo kitų papildinių, turinčių A / B testavimo funkcijas ir įmontuotą konversijų stebėjimą, „Elementor“ jų neturi. „Popup Builder“ rinkoje vis dar yra naujas dalykas, todėl jie gali tobulinti šias funkcijas kitose versijose.

Projektavimo sąsaja

„Elementor Popup Builder“ siūlo daugybę dizaino šablonų, kuriuos galite naudoti kurdami greitą ir gražų iššokantį langą..

Taip pat jame yra skaidrus fonas arba drobė, leidžianti jums patiems susikurti savo langus ir pritaikyti iššokančius langus ten, kur jūs galite visiškai valdyti išdėstymo ir stiliaus parinktis..

Kadangi galite naudoti visus įprastus „Elementor“ ir „Elementor Pro“ valdiklius, galite naudoti valdiklį „Forma“, kad galėtumėte pridėti ir įprastas formas, ir pasirinkti el. Pašto formas.

Šias formas galite sujungti su daugeliu populiarių el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų ir „Zapier“ internetinių svetainių.

Taip pat galite naudoti kitus valdiklius, tokius kaip CTA, atgalinio laikmačio, prisijungimo formas ir bendro naudojimo mygtukus.

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

Kai baigsite kurti savo iššokantįjį langą, kitas jūsų žingsnis bus pasirinkti taikymo ir suaktyvinimo parinktis.

Galite nukreipti pagal konkretų turinį, žodžius ir kategorijas, taip pat į vartotojo prisijungimo būseną, vartotojo vaidmenis, įrenginius ir nukreipėjus.

Suaktyvinimo taisykles galite pasirinkti iš laiko puslapyje, slinkties, paspaudimo, laisvo laiko ir prieš išeidami iš puslapio.

Kainodara

„Elementor Popup Builder“ galite pasiekti įsigiję „Elementor Pro“, kurio kaina – 49 USD už vieną licenciją. Jei norite jį naudoti neribotose svetainėse, tai yra 199 USD per metus.

Apsilankykite „Elementor Popup Builder“

3. Konvertuoti „Pro“

Konvertuoti „Pro“ yra dar vienas populiarus sąrašų kūrimo įrankis su lengvu „drag and drop“ iššokančiųjų langų kūrimo įrankiu, kad galėtumėte sukurti savo iššokantįjį langą.

Jis siūlo įmontuotą A / B testavimo funkciją, kad galėtumėte optimizuoti iškylančiuosius langus. Jis taip pat turi prietaisų skydelio analizę ir galimybę prijungti iškylančiuosius langus prie daugybės populiarių el. Pašto rinkodaros paslaugų.

Projektavimo sąsaja

Konvertuoti „Pro“ nėra tokia lanksti kaip „Elementor Popup Builder“ ar „Thrive Leads“, tačiau ji vis tiek suteikia jums pakankamai kontroliuoti savo iššokančius langus..

Galite pasirinkti tinkinti vieną iš jo paruoštų šablonų arba sukurti savo dizainą naudodami jo nuvilkimo funkciją.

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

„Convert Pro“ turi daugiau taikymo ir suaktyvinimo parinkčių, palyginti su kitais „WordPress“ iššokančiaisiais papildiniais. Vienas įskiepis, apie kurį aš galvoju, kad turi beveik tas pačias savybes, būtų OptinMonster, kurį aš aptarsiu po kurio laiko.

Konvertuoti „Pro“ suteikia keletą parinkčių iššokančių langų rodymo galimybių:

 • Laikas puslapyje
 • Pasitraukimo ketinimas
 • Slinkite
 • Neveiklumas
 • Slapukas
 • Skelbimų bloko naudojimas
 • Naujienos vs grįžtantys lankytojai
 • Referrer
 • Tvarkaraštis
 • Paspaudus

Taip pat galite sukurti skirtingus taisyklių rinkinius, naudodami šių taisyklių derinį.

Taikydami savo iššokančius langus galite naudoti šias parinktis:

 • Konkretus turinys (pvz., Konkretus puslapis, įrašo tipas, kategorijos, autorius ir kt.)
 • Geografinė vieta
 • Slapukas
 • Įrenginys
 • Prisijungta būsena
 • Spustelėkite

Kainodara

Galite naudoti „Convert Pro“ už 99 USD per metus arba 399 USD už visą gyvenimą.

Apsilankykite „Convert Pro“

4. WP Subscribe Pro

Jei norite, kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų labai nesudėtinga, yra įskiepis, tada aš rekomenduočiau „WP Subscribe Pro“.

Vis dėlto jis nėra toks lankstus kaip kiti papildiniai ir neturi vilkimo ir nuleidimo funkcijų. Tačiau vis tiek galite tinkinti iškylančiuosius langus naudodami iš anksto paruoštus šablonus, naudodami foninę sąsają, kad pakeistumėte tekstą ir spalvas.

Jo suaktyvinimo ir taikymo funkcijos nėra tokios išsamios kaip kitų papildinių, tačiau ji turi daugumą svarbiausių. Be to, tai taip pat leidžia integruoti iššokančius langus su populiariausiomis el. Pašto rinkodaros paslaugomis.

Projektavimo sąsaja

„WP Subscribe Pro“ nėra toks lankstus kaip kiti papildiniai, tačiau esamus šablonus galite tinkinti pagal savo norus..

Naudodamiesi galine sąsaja, galite redaguoti pasirinkto šablono tekstą ir spalvas. Tačiau nesitikėkite, kad galėsite visiškai valdyti dizainą.

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

„WP Subscribe“ taikymo taisyklėse pagrindinis dėmesys skiriamas tik tam tikram „WordPress“ turiniui, pavyzdžiui, konkrečioms eilutėms, pagrindiniam puslapiui ir archyvo puslapiams..

Suaktyvinimo taisyklių suaktyvinimas naudojant šį „WP Subscribe Pro“ yra šiek tiek platesnis. Galite nedelsdami nustatyti taisykles, atidėti laiką, slinkti ir išeiti iš ketinimo.

Kainodara

Galite gauti „WP Subscribe Pro“ už 19 USD vienkartinę licenciją su vienerių metų palaikymu ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „WP Subscribe Pro“

5. „OptinMonster“

„OptinMonster“ nėra visiškai „WordPress“ iššokantis papildinys, nes tai programinė įranga kaip paslauga (SaaS), tai reiškia, kad tai yra atskira programinė įranga, palaikanti internetines platformas. Bet naudodami tam skirtą „WordPress“ papildinį galite lengvai integruoti „OptinMonster“ su „WordPress“. Pavyzdžiui, galėtum derinkite jį su „SendinBlue“.

Kai reikia nukreipti ir suaktyvinti taisykles, „OptinMonster“ turi vieną iš detalesnių funkcijų. Be to, naujausia jos versija turi nuvilkimo funkciją, leidžiančią tinkinti iššokančius langus.

Tai taip pat apima prietaisų skydelio analizę ir A / B testavimo funkcijas.

Projektavimo sąsaja

„OptinMonster“ yra lanksti programinė įranga, sukurianti jūsų iškylančiuosius langus. Tai leidžia jums suprojektuoti savo iššokantį langą arba galite naudoti vieną iš jo paruoštų šablonų ir patobulinti jį naudodamiesi nuvilkimo įrankiu.

Tai taip pat siūlo valdiklius, kuriuos galite naudoti, kad iššokantys langai atrodytų patraukliau.

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

„OptinMonster“, panašus į „ConvertPro“, turi daugiau taikymo ir suaktyvinimo taisyklių, palyginti su kitais „WordPress“ papildiniais..

Suaktyvindami taisykles, galite pasirinkti iš:

 • Laikas puslapyje
 • Laikas svetainėje
 • Pasitraukimo ketinimas
 • Slinkite
 • Neveiklumas
 • Spustelėkite
 • Data / laikas

Taikymo parinktys apima:

 • Konkretūs puslapiai / URL keliai
 • Įrenginys
 • Geografinė vieta
 • Slapukas
 • Referrer
 • Nauji ir grįžtantys lankytojai
 • Skelbimų blokavimo priemonės naudojimas

Manau, vienas dalykas, kurio „OptinMonster“ neturi, yra lengvos tikslinės taisyklės, susijusios su konkrečiu „WordPress“ turiniu. Nėra jokios galimybės nukreipti į konkrečias įrašų kategorijas ir vartotojo prisijungimo būseną.

Na, tai galite padaryti taikydami URL kelius ar slapukus. Jei esate ne technikos žinovas, jums gali kilti painiavos, nes tai nėra taip paprasta, kaip kiti „WordPress“ konkretūs sprendimai ar papildiniai..

Kainodara

„OptinMonster“ planas prasideda nuo 108 USD per metus. Jei jums reikia prieigos prie sudėtingesnių funkcijų, galite įsigyti aukštesnį planą.

Apsilankykite „OptinMonster“

6. „Popup Maker“

Taigi, ar laukiate, kol į sąrašą įtrauksiu nemokamą „WordPress“ iššokantįjį papildinį?

Na, štai jūs – „Popup Maker“. Tai nemokamas papildinys, leidžiantis sukurti iššokančius langus jūsų „WordPress“ svetainei. Vis dėlto galite įsigyti priemokų planą, kuris siūlo daugybę iššokančių šablonų, pasirinkimo variantų ir daug daugiau.

„Popup Maker“ yra geras pasirinkimas, ypač techniniams vartotojams. Taigi, jei esate ne technikos specialistas, jis gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Bet jei jūs turite pagrindinių žinių apie HTML / CSS, tuomet galite išgyventi naudodami „Popup Maker“.

Projektavimo sąsaja

„Popup Maker“ sąsaja yra šiek tiek panaši į klasikinę „WordPress“ redaktorių.

Nors jis nėra toks lankstus, palyginti su kitais papildiniais, vis tiek galite naudoti esamus jų pasiūlymus, kad jūsų iššokantys langai būtų pastebimi. Jis siūlo daugybę funkcijų, tokių kaip iššokantys iškylantieji langai, reklamjuostės, lipnūs lipnūs langai, pranešimų langai, pasirenkamų formų iššokantys langai ir daug daugiau..

Taikymo ir aktyvavimo taisyklės

Įdiegę nemokamą šio papildinio versiją, paspaudimo ir laiko nustatymo metu galite nustatyti suveikimo taisykles. Galite suaktyvinti iššokantį meniu meniu elemento, šoninių juostų, mygtukų, paveikslėlių ir bet kokio kito jūsų svetainės turinio paspaudimą.

Jis taip pat turi automatinius atidarymo įjungiklius, leidžiančius sukonfigūruoti laiko atidėjimą; tada pasirodys iššokantis popierius pagal jūsų pageidavimus.

Kalbant apie taikymą, „Popup Maker“ leidžia nustatyti sąlygą, pagal kurią tiksliai taikytina į tai, kas ir kas nematys jūsų iššokančiųjų langų, taip pat nukreipti į bet kokį „WordPress“ turinį, pvz., Įrašus, puslapius, kategorijas, žymas, įrašų tipus ir dar daugiau.

Jei norite patobulinti savo iškylančiuosius langus, galite įsigyti „Popup Maker“ priemokų plėtinius, tokius kaip numatomi išėjimo langai, išplėstinis temų kūrėjas, „MailChimp“ integracija, išplėstinės taikymo sąlygos ir amžiaus tikrinimo būdai..

Kainodara

„Popup Maker“ papildinys yra visiškai nemokamas. Tačiau, jei norite papildomų funkcijų, galite įsigyti jos priedų plėtinius atskirai arba paketu už 192 USD.

Apsilankykite „Popup Maker“

Išvada

Pateikę iššokančius sprendimus, ar dabar galite nustatyti geriausią jums „WordPress“ iššokantįjį papildinį?

Nuo išvaizdos „Thrive Leads“ daro viską gana gerai, pradedant nuo vilkimo ir nuleidimo funkcionalumo iki tvirtų taikymo ir įjungimo taisyklių, A / B testavimo funkcionalumo ir prieinamos kainos.

Kai reikia lanksčiai pritaikyti iššokančius langus, „Elementor Pro“ aiškiai gauna trofėjų.

Jei norite išsamesnių taikymo ir suaktyvinimo taisyklių, galite eiti su „Convert Pro“ arba „OptinMonster“.

Jei norite patogaus naudoti papildinio, pasirinkite „WP Subscribe Pro“. Arba, jei norite nemokamo, tada eikite į „Popup Maker“.

Eikite į priekį pasirinkdami, kuris labiausiai atitiktų jūsų sąrašo sudarymo ir internetinės rinkodaros poreikius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map