5 papildiniai, kad padidintumėte savo el. Pašto adresų sąrašą

El. Pašto rinkodara mirė. Ne! Nesvarbu, kurioje nišoje šiuo metu esate, jei yra vienas dalykas, į kurį jums labiausiai reikia atkreipti dėmesį, tai savo el. Pašto sąrašo sudarymas.


Jei norite, kad jūsų internetinis verslas būtų sėkmingas, turite sukurti savo el. Pašto sąrašą, nes el. Pašto rinkodara yra vienas iš geriausių ir praktiškiausių būdų bendrauti su klientais ir padidinti konversijų skaičių..

Jei turite patrauklų el. Pašto sąrašą, jis lengvai gali būti pelningesnis nei rezultatai, kuriuos gaunate iš socialinės žiniasklaidos kanalų, tokių kaip „Facebook“ ar „Twitter“. Tiesiog padarykite skaitytojams labai lengvą prenumeratą.

„Optin“ formas galite pridėti pagrindinėse svetainės vietose, tokiose kaip šoninė juosta ir žemiau turinio srities. Kai kurie papildiniai gali padėti jums tai padaryti lengvai.

1. Iššokantys langai „Elementor Pro“

Galite suprojektuoti nepaprastai gražius ir dėmesį patraukiančius iššokančius langus naudodami vieną iš populiariausių puslapių kūrimo priemonės papildinių „Elementor“ ir jo funkciją „Popup Builder“..

Užfiksuokite potencialius klientus ir padidinkite konversijų rodiklį, sukurdami išmaniuosius iškylančiuosius langus, kurie patraukia jūsų skaitytojus pasirinkti. „Elementor“ iššokantieji langai naudoja tą pačią sąsają kaip ir „Elementor“, todėl galite naudoti tas pačias stiliaus parinktis savo iššokantiems langams.

Taip pat galite pasirinkti iš daugiau nei šimto gražių šablonų. Konkrečiame „WordPress“ puslapyje galite sukurti konkrečią „Optin“.

Kitos nuostabios savybės, išskyrus švino surinkimą:

  • Lengvai integruokite savo formas į savo el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėją, kad padidintumėte savo abonentų sąrašą.
  • Sukurkite iškylantį išėjimo langelį, kad paskatintumėte savo skaitytojus likti jūsų svetainėje arba nusipirkti jūsų produktą iškart jiems išeinant.
  • Sukurkite gražias prisijungimo formas savo vartotojams.
  • Atskleiskite savo premium turinį tik tiems vartotojams, kurie pasirinko.
  • Sukurkite pasveikinimo kilimėlį, kad pasveikintumėte savo vartotojus iškart, kai jie nusileis į jūsų svetainę.
  • Vykdykite savo reklamą ir pardavimą iškylančiajame prekybos skydelyje.

Vis dėlto „Elementor Popups“ neturi A / B testavimo ir integruotos analizės. Ir tai įmanoma tik tada, kai esate „Elementor Pro“.

Vienos svetainės „Elementor Pro“ kaina nuo 49 USD per metus.

Aplankykite „Elementor“

2. Konvertuoti „Pro“

Konvertuoti „Pro“ yra populiarus el. Pašto modulio ir švino kartos papildinys, kurį sukūrė „Brainstorm Force“, „Astra Theme“ ir „Schema Pro“ papildinių kūrėjai. Naudodamiesi nuvilkimo funkcija, galite lengvai ir greitai sukurti mobiliesiems pritaikytas ir daug konvertuojančias optin formas.

Galite nustatyti elgesio paskatinimus, kad nukreiptumėte lankytojus tinkama žinute ir tinkamu laiku. Tai reiškia, kad reikia padidinti konversijų rodiklį ir sudaryti labai segmentinį el. Pašto sąrašą.

Be to, galite integruoti papildinį su pagrindiniais el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjais, tokiais kaip „ActiveCampaign“, „MailChimp“, „AWeber“, „SendinBlue“, „ConvertKit“, „GetResponse“ ir daugeliu kitų..

Kitas puikus „Convert Pro“ bruožas yra tas, kad galite kurti formas, kurios yra skirtos tik konkrečioms šalims arba ne ES šalims, ar visoms ES šalims. Taip pat galite nustatyti, kad formos būtų rodomos tik konkrečiuose įrenginiuose.

Vienas dalykas, kurio man trūksta naudojant „Convert Pro“, yra ribotas tam tikrų „optin“ formų šablonų pasirinkimas. Sveiki, visada galite kurti nuo nulio naudodamiesi nuvilkimo redaktoriumi. Jūs netgi galite atlikti sunkų tinkinimą naudodami esamus šablonus.

„Konvertuoti Pro“ kainodaros planas prasideda nuo 99 USD per metus arba 399 USD už visą gyvenimą prenumeratą.

Apsilankykite „Convert Pro“

3. „OptinMonster“

Jei nesate „WordPress“ vartotojas, „OptinMonster“ yra puikus įrankis potencialiems klientams padidinti ir pajamoms padidinti.

Kaip tai veikia?

Tiesiog pasirinkite iš jo sukurto šablono, kurį jis siūlo, ir tinkinkite tol, kol norite, nes lengvai naudojate „drag and drop“ kūriklį. Konfigūruokite elgesio aktyviklius naudodami galingą taikymo ir segmentavimo funkciją. Tada gaukite visą informaciją, kurios jums reikia, kad patobulintumėte švino generavimo strategiją.

„OptinMonster“ taip pat turi išskaidytą testavimo funkciją, kad nustatytų, kuris metodas geriausiai tinka padidinti jūsų konversijas. Galite išbandyti skirtingas antraštes, maketus ir turinį, kad pamatytumėte, kurios „optin“ formos konversijos koeficientas yra didžiausias.

Taip pat galite užkirsti kelią lankytojams atsisakyti jūsų puslapio pridėdami iššokantįjį langą prieš jiems uždarant puslapį. Galite jiems pasiūlyti atsisiunčiamą švino magnetą, arba pasiūlyti nuolaidą, arba pakviesti juos pabendrauti su technine pagalba ir bet kokiu kitu dalyku, padedančiu plėsti jūsų el. Pašto adresus. Nepraleiskite mūsų „OptinMonster 2“ vaizdo įrašų peržiūros ir apžvalgos.

„OptinMonster“ svyruoja nuo 9 USD iki 49 USD per mėnesį, o tai yra žymiai brangesnė nei visos alternatyvos.

Apsilankykite „OptinMonster“

4. WPFusion

Jei ieškote būdo, kaip pridėti narystės funkciją, ir panaudoti savo svetainės lankytojus bei CRM duomenis, tada jums gali reikėti „WPFusion“.

„WPFusion“ naudoja žymas ir į jūsų CRM integruoja dešimtis „WordPress“ papildinių. Nors jūsų CRM teikia įtraukimą į paspaudimus iš jūsų el. Laiškų nuorodų, „WPFusion“ teikia įtraukimą į paspaudimus iš nuorodų jūsų svetainėje.

Tai reiškia, kad galite inicijuoti automatizuotus el. Pašto kampanijų aktyviklius, atsižvelgiant į vartotojo veiklą svetainės lygiu. „WPFusion“ leidžia intelektualiai žymėti žmones.

„WPFusion“ turi narystės įskiepio funkciją, kurioje galite valdyti, kurį turinį mato konkretus vartotojas, remdamasis jūsų CRM žymomis. Taigi, jei norite, kad jūsų atsisiunčiamą švino magnetą matytų tik konkretus kliento tipas, galite tai padaryti.

„WPFusion“ turi nemokamą versiją. Tačiau „pro“ versija prasideda nuo 247 USD per metus.

Apsilankykite WPFusion

5. „ConvertKit“

Jei esate tinklaraštininkas, „podcaster“ ar kita įmonė, kurianti auditorijas, tada „ConvertKit“ yra jums reikalingas el. Pašto paslaugų teikėjas.

Paverskite atsitiktinius skaitytojus abonentais, kurdami ir įterpdami formas į savo svetainę, kad pradėtumėte kurti savo el. Pašto adresus. Galite lengvai organizuoti savo prenumeratorius, pažymėdami juos pagal veiklą, pomėgius ir dar daugiau.

Naudodami šias žymas galite segmentuoti savo auditoriją ir nusiųsti jiems reikiamą pranešimą tinkamu metu. Tai reiškia, kad reikia siųsti jiems labiau suasmenintą el. Laišką, kuriame užfiksuotos jūsų skaitytojo emocijos ir galiausiai paversti juos jūsų klientu.

Kitas puikus „ConvertKit“ bruožas yra tas, kad galite išsiųsti savo transliuojamą el. Laišką žmonėms, kurie neatidarė jo pirmą kartą išsiuntę. Jei norite, galite pakeisti temos eilutę.

Vis dėlto „ConvertKit“ turi ribotą trigerių ir veiksmų, skirtų pažangiajai automatizacijai, rinkinį. Galite suskaidyti tik temų eilutes, o ne turinį, automatizavimą ir pristatymo laiką. Be to, jis siūlo el. Pašto šablonus, tačiau jūs turite turėti HTML / CSS žinių. Taigi, jei esate ne technikas, į tai turite atsižvelgti.

Apskritai „ConvertKit“ yra galinga el. Pašto rinkodaros programinė įranga, sukurta specialiai turinio kūrėjams ir tinklaraštininkams.

„ConvertKit“ kainų planas prasideda nuo 24 USD per mėnesį 0–1000 abonentų. Augant abonentams, turėsite atnaujinti savo planą.

Apsilankykite „ConvertKit“

Išvada

Jei norite sėkmingai kurti ir išplėsti savo el. Pašto adresų sąrašą, turite žinoti, kurie papildiniai geriausiai tinka jūsų verslo poreikiams. Tie, kuriuos išvardinau aukščiau, yra vieni iš geriausių priemonių, leidžiančių greitai padidinti jūsų el. Pašto adresų sąrašą.

Jums reikia el. Pašto paslaugų teikėjo. Jums reikalingas įrankis jūsų klientams fiksuoti. Jums reikia rinkodaros automatizavimo įrankio.

Sukurti savo el. Pašto sąrašą nebūtinai turi būti nuobodu. Naudodami tinkamus įrankius galite pradėti kurti savo abonentų sąrašą, pavyzdžiui, gaisrą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector