SendinBlue aktualizácia: E-mail marketingové služby na rozpočet

Väčšina startupov si neuvedomuje hodnotu e-mailovej marketingovej služby. Ale v bode „prázdne miesto“ sa každý odborník na elektronický obchod dohodne, že je to dobre namazaný stroj na spojenie s potenciálnymi zákazníkmi a získavanie potenciálnych zákazníkov. Poskytuje vám platformu na priame rozhovory so svojimi klientmi prostredníctvom ich doručenej pošty. Nezáleží na tom, či sú potenciálny, súčasný alebo dokonca s minulými zákazníkmi, hodnota e-mailového marketingu závisí od budovania vzťahov, kedykoľvek je to pre nich výhodné..


E-mailová marketingová služba je nepochybne jedným z najúčinnejších spôsobov oslovenia vašich nových zákazníkov a existujúcich kupujúcich. Používanie e-mailov je tiež najlacnejším spôsobom inzerovania vášho profilu a produktov.

Ako začiatočník chcete cenovo dostupnú službu e-mailového marketingu alebo bezplatnú službu, ak je to možné, správne?

Už ste niekedy počuli o SendinBlue? Ak nie, prejdem jeho funkciami, cenami a podporou, aby som vedel, či vám môžu pomôcť pri vytváraní jedinečnej stratégie e-mailového marketingu za prijateľný prístup..

Čo je SendinBlue?

SendinBlue je populárny nástroj, ktorý ponúka e-mailové marketingové služby. Je špeciálne navrhnutý pre malé a stredné podniky, kde poskytuje užitočné funkcie pre začiatočníkov.

SendinBlue je navrhnutý tak, aby pomohol podnikateľom vytvoriť jednoduchý, ale efektívny spôsob komunikácie medzi predávajúcim a klientmi pomocou e-mailu..

Ponúka bezplatný plán, ktorý je ideálny pre začiatočníkov, aby sa mohli sústrediť na svoje podnikanie a ušetriť svoje investície na dôležitejších veciach, aby sa zlepšil ich profil..

SendinBlue tiež ponúka SMS kampane na doručenie správy predávajúceho svojim zákazníkom bez ukončenia platnosti.

SendinBlue Najlepšie funkcie

1. Drag and drop Email Designer

Pomocou tohto nástroja sa nemusíte starať o vytvorenie jedinečného návrhu e-mailu. Je to veľmi užívateľsky prívetivý nástroj, pomocou ktorého môžete vytvárať e-mailové kampane bez obáv z technickej náročnosti.

Pomocou nástroja drag and drop môžete pomocou niekoľkých kliknutí prispôsobiť svoje e-mailové kampane v závislosti od vybraného rozloženia. Má tiež editor formátovaného textu a ako svoje preferencie môžete použiť svoje kódy HTML.

Umožňuje vám tiež vybrať si z vopred navrhnutých rozložení e-mailov. Pomocou editora drag and drop môžete usporiadať farby, texty, ktoré chcete zahrnúť, pridávať fotografie, logá osobným dotykom.

SendinBlue má veľa rôznych šablón, z ktorých si môžete vybrať, aby ste vylepšili svoju e-mailovú marketingovú stratégiu a urobili ju chytľavou pre vašich cieľových príjemcov..

2. Marketingová automatizácia

Funkcia automatizácie marketingu je k dispozícii aj v bezplatnom predplatnom účte. Táto funkcia vám umožňuje posielať aktualizácie vašich nových produktov, propagačných akcií a zakúpených položiek do akejkoľvek inej série správ do vášho prispôsobeného zoznamu kontaktov..

Tento nástroj vám tiež umožňuje sledovať návštevníkov vašej stránky a zacieľovať na konkrétny e-mail a priamo ho odosielať divákom vašej stránky.

SendinBlue vám umožňuje vybrať si zo svojej existujúcej pre-made marketingovej automatizácie, alebo si môžete vytvoriť svoju e-mailovú stratégiu podľa svojich potrieb. Vytvorenie marketingovej automatizácie je tiež užívateľsky prívetivý nástroj, ktorý SendinBlue ponúka. Poskytuje svojim používateľom postupný proces, aby sa rýchlo oboznámili s budovaním marketingovej automatizácie.

Naučenie sa a používanie týchto nástrojov na automatizáciu marketingu vám umožňuje zostať v kontakte so svojimi zákazníkmi a udržiavať ich v aktualizácii o vašom novom produkte a tiež to prináša výhody pre predajcu pri sledovaní divákov jeho profilu a automaticky im posiela e-mail.

3. Funkcie transakčných e-mailov

Funkcia transakčného e-mailu SendinBlue je veľmi výhodná pre predávajúceho aj kupujúceho. Výhodou pre obe strany je, že predajca môže automaticky nastaviť e-mailovú marketingovú službu pre každý nákup svojho kupujúceho.

Môže sa tiež použiť na sledovanie stavu zásielky, kde kupujúci môže odoslať e-mailom potvrdenie sledovania objednávky. Pohodlné pre vašich kupujúcich, však? Môžu sledovať všetky svoje transakcie vo vašom internetovom obchode.

Má tiež funkcie na správu kontaktov, testovanie A / B, segmentáciu kontaktov a mnoho ďalších, ktoré je možné ponúkať aj bezplatne!

stanovenie ceny

Môžete zadarmo využívať SendinBlue a vy si môžete užiť a maximalizovať svoju e-mailovú marketingovú stratégiu pomocou jej bezplatných funkcií. Umožňuje vám ukladať neobmedzené kontakty, ale môžete odoslať maximálne 300 e-mailov za deň, čo nie je pre začiatočníkov zlé.

SendinBlue ponúka 5 rôznych plánov, z ktorých si môžete vybrať, v rozsahu od 0 $ / mesiac do 66 $ / mesiac!

Má zdarma, Lite, Essential, Premium a Enterprise plány ponúknuť. Ak chcete poslať denný neobmedzený e-mail, je už k dispozícii v rámci plánu Lite, ktorý pre nových vlastníkov firiem nestojí veľa..

Ak chcete mať prístup k dominantným funkciám SendinBlue, môžete využiť jeho prémiový alebo podnikový plán, kde má neobmedzený pracovný tok, tvorca vstupnej stránky a funkcie na optimalizáciu času..

Odbery SendinBlue vám umožňujú inovovať okamžite v závislosti od vašich potrieb a nemusia vám chýbať konkrétny plán. Ak chcete, môžete kedykoľvek znížiť svoj plán.

podpora

SendinBlue ponúka svojim používateľom rozšírený systém podpory. Ak využijete svoj podnikový plán, môžete mať svojho správcu účtu podpory, ktorý vám môže pomôcť pri vytváraní jedinečnej e-mailovej reklamy a stratégií s cieľom získať viac zákazníkov, metriky kampaní a mnoho ďalších..

Pre každý účet ponúka podporu so všetkými plánmi, ktoré využívate. Pre tých zadarmo získate 60 dní telefonickú a chatovú podporu na 60 dní, ako aj s používateľmi programu Lite. Pri ostatných troch spomenutých plánoch je možné využiť neobmedzenú podporu telefónu a chatu.

Obsahuje aj webové stránky, na ktorých môžete navštíviť návody a blogy, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní vizuálov.

OptinMonster + SendinBlue

Ako predajca chcete svoj zoznam e-mailov rozširovať čo najjednoduchšie, však? Ak áno, mali by ste zvážiť pokus o použitie OptinMonster a SendinBlue spolu.

S pomocou OptinMonster si môžete vytvoriť svoje jedinečné kontextové okná. Ponúka tiež veľa kontextových šablón, ktoré môžete použiť v závislosti od vašich potrieb.

OptinMonster navrhol konkrétne šablóny užitočné pre pokladnice, kupóny, zľavy, propagačné akcie a mnoho ďalších. Môžete si tiež vytvoriť vlastné kontextové okno a mať úplnú kontrolu nad svojím dizajnom.

SendinBlue ponúka nástroj na vytváranie automaticky otváraných okien, v ktorom však môžete tiež navrhovať kontextové okná. Ale s pomocou OptinMonster môžete vylepšiť svoje kontextové okná a rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

Skvelou vlastnosťou programu OptinMonster je, že má kontextové okno, v ktorom sa môžu návštevníci vašej stránky vrátiť na vaše webové stránky. Kontextové okná s úmyslom ukončiť sú vynikajúce pri sledovaní návštevníkov vašich stránok, keď sa chystali opustiť vaše stránky, a poslať im cielené kontextové okno v presnom čase..

záver

SendinBlue je vynikajúci nástroj pre e-mailový marketing, najmä pre malých a stredných podnikateľov. Ponúka vynikajúce funkcie zadarmo a nemusíte sa obávať nadmerných výdavkov na vylepšenie kampaní na inzerciu svojej firmy..

SendinBlue vám umožňuje zamerať sa na rast vášho podnikania tým, že svojim používateľom dáva najlepšie funkcie. Svoj účet môžete ľahko inovovať a získať prístup k ďalším úžasným funkciám, kedykoľvek je vaša firma pripravená.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map