Nejlepší webhosting pro malé firmy

web hosting pro malé firmy 1Váš výběr webhostingu pro malé firmy záleží mnohem více, než byste si mysleli. Nejde jen o platformu pro spuštění vašeho webu eCommerce, váš výběr hostingu také ovlivňuje spolehlivost výkonu webu a zabezpečení.


Chcete se ujistit, že poskytuje adekvátní zdroje pro vaši komunikaci a typ obsahu, že existuje spolehlivá podpora, která je dostupná, když ji potřebujete, a že je pro vás hospodárné používat.

Pokud je vaše firma začínající nebo nemáte s webhostingem mnoho zkušeností, mohou existovat některé věci, které neznáte.

Jedním z nich je otázka uptime / downtime. To je zásadní pro spolehlivost vašeho webu. Pokud zákazníci nemohou přistupovat k vašemu obsahu, když potřebují pomoc, informace nebo si je objednat, odejdou a najdou společnost, která jim může poskytnout to, co potřebují.

Nejen, že provozuschopnost ovlivňuje míru okamžitých odchodů, může mít také dopad na vaše finance a hodnocení vyhledávačů. Studie to ukazují prostoje stojí průměrný firemní web asi 7 908 $ za minutu. Uptime / downtime se obvykle vyjadřuje v procentech.

Hostingové společnosti, které slibují uptime 99,8 procent uptime, vám neřeknou, že se to promítne do průměrné prostoje 18 hodin ročně.

I nepatrný zlomek procenta tuto rovnici drasticky změní; uptime 99,999 procent za měsíc – což se nazývá 5-9s, sníží množství prostojů na zvládnutelnějších 5 minut a 15,6 sekund ročně.

Majitelé podniků, kteří hledají spolehlivý a cenově dostupný webhosting pro malé podniky, jsou na správné stránce. Máme tady první čtyři služby hostingu firem. Zatímco všechny jsou skvělé pro firemní hosting celkově, každý vyniká ve své příslušné „nejlepší z“ kategorií nějakým způsobem.

Naše recenze se týkají ceny, dostupnosti, snadnosti použití a podpory. Také vám řekneme, co hledat v hostitelské službě, a porovnat klíčové vlastnosti každého poskytovatele.

Naše nejlepší tipy pro firemní hosting

elektronického obchodu

Nyní se dostáváme k masu naší recenze, samotným společnostem. Mnozí jsme důkladně otestovali a zkontrolovali, abychom vám poskytli to nejlepší z nejlepších ve čtyřech kategoriích: Best All Around, Best High-End Provider, Best Managed Hosting a Best Budget Option. To dává každému něco k zvážení.

Poznámka: Všechny tyto informace byly v době psaní tohoto dokumentu přesné a dvakrát zkontrolované. Změny v cenách nebo podmínkách jsou rozmarem jednotlivých společností. Viz SouvisejícíNejlepší australští weboví hostitelé a Nejlepší levný hosting.

Vaše firma je jedinečná, a to i mezi jinými ve stejném odvětví. Proto zahrnujeme podrobnou diskusi o tom, co se týká výběru poskytovatele, který je pro váš typ podnikání vhodný.

Při výběru hostingové služby pro vaši společnost existuje několik otázek.

Technická dovednost

Pokud jste úplný nováček, budete potřebovat službu, která nabízí více technické podpory než kdybyste měli spoustu technických dovedností a znalostí. Pokud máte hodně statického obsahu nebo méně provozu, měli byste zvážit buď spravovaný hosting nebo velmi jednoduchou službu.

Jaký je váš rozpočet?

Profesionální web pro samostatného lékaře nebo menší startup s několika zaměstnanci dokáže zvládnout levnější plán než velký podnik s větším obsahem a velkým objemem provozu. Sdílené plány vám mohou nabídnout potřebné zdroje a podporu a zároveň vám pomohou zůstat v rámci svého rozpočtu.

Větší společnosti budou pravděpodobně potřebovat dedikovanou službu nebo soukromý server, který je vytvořen pro podniky. Ty mohou stát nahoru 1 000 dolarů za měsíc pro nejvyšší úroveň služeb.

Kolik provozu očekáváte?

Pokud očekáváte vysoký objem provozu, náhlé dopravní špičky během sezónního prodeje nebo rychlý růst, budete potřebovat lepší hostingovou službu s více zdroji a schopnost rychle škálovat nahoru nebo dolů.

Ti s velmi agresivním marketingem, kteří očekávají, že budou řídit trvalejší provoz, by také měli prospěch z vyšší bezpečnosti a dostupných zdrojů vyhrazené služby nebo služby hostování v cloudu.

Mnoho hostingových společností nabízí bezplatnou zkušební verzi nebo službu pay-as-you-go, takže se můžete vždy před nákupem vyzkoušet a v případě potřeby přepnout, než se zavazujete k dlouhodobé smlouvě.

1. Kinsta – nejlepší špičkový výkon

Klíčové vlastnosti
 • HTTP / 2
 • PHP 7.3
 • SSH
 • CDN
 • MariaDB
 • Nechat’s Šifrovat SSL
 • Denní zálohy
 • Odstranění malwaru
Klady
 • Dostupnost pracovní plochy
 • Vyberte si vlastní umístění serveru
 • Rozsáhlá znalostní základna
 • Bezplatná migrace
Nevýhody
 • Na ovládacím panelu nejsou žádné funkce správy
 • Drahé ve srovnání s jinými hostingovými službami
 • Podporuje pouze weby WordPress
 • Podpora je dostupná pouze přes chatbot

Tato hostitelská služba se vyznačuje tím, že je jedinou plně spravovanou hostitelskou platformou s exkluzivním WordPress. Byl vytvořen ve spolupráci s Google Cloud Services (GCS) a interní technický a podpůrný tým jsou zkušenými vývojáři WordPress.

To znamená, že budete mít nějakou odbornou podporu a specializované funkce pro svůj web WP eCom bez ohledu na to, jak velké nebo složité.

Přehled

Provoz onlineToto je považováno za prvotřídní výběr, protože se jedná o vysoce kvalitní a vysoce kvalitní funkce. Cílem bylo vytvořit specializovanou platformu pro divy stránek WordPress s nejlepší platformou, funkcemi a technickým týmem.

Hlavním důvodem, proč nebyl vybrán jako nejlepší hostingová platforma WP, je to, že pro menší společnosti, které mají méně peněz, utratí za hosting, je cena neúnosná..

nicméně, pokud máte velký web WP nebo WooCommerce, hodně provozu a velký rozpočet, to je velmi dobrá možnost řízeného hostování. Ve skutečnosti kontrolují každou webovou stránku 720krát denně, zda neobsahují uptime, což je téměř 100 procent.

Funkce

Tato společnost vám poskytuje spoustu prémiových funkcí a některé z nejmodernějších technologií v jejich snaze poskytnout maximální zážitek z hostování WP.

Jejich GC servery jsou strategicky rozmístěny na 20 různých místech po celém světě a jsou nepřetržitě monitorovány. S jejich nejvyšší úrovní služeb je každý web v kontejneru s LXD, který je izoluje a umožňuje jim povolit automatické škálování v případě náhlého nárůstu provozu..

Jaké funkce Kinsta nabízí?

Kromě migrace, instalace a inscenace na jedno kliknutí je zde také hodně co do bezpečnosti a zvýšeného výkonu.

Podpěra, podpora

Podpora Kinsta je k dispozici 24/7/365 a poskytuje ji odborníci na WordPress. Do společnosti se můžete dostat výhradně přes online chatbot.

Ceny a plány

Společnost nabízí čtyři úrovně služeb s několika dílčími úrovněmi pro ty, kteří potřebují přizpůsobenější úroveň služeb. Všechny základní plány zahrnují alespoň jednu instalaci, pracovníky OHO, úložiště a velkou šířku pásma. Cenové a standardní funkce se dělí takto:

Startér: Tento plán začíná na 30 $ měsíčně a dostanete jednu instalaci WordPress, 20 000 návštěv za měsíc, dva pracovníky PHP, 5 GB úložiště a 50 GB šířky pásma CDN.

Pro: Plán Pro začíná na 60 USD měsíčně. Stále máte dva pracovníky PHP, ale další základní funkce narážejí až na dvě instalace, 40 000 měsíčních návštěv, 10 GB úložiště a 100 GB šířky pásma CDN.

Obchod: Za první stupeň obchodních plánů, který je ideální pro obchod WooCommerce, který je těžký v PHP, zaplatíte 200 USD měsíčně. Za tuto částku získáte 20 instalací, čtyři pracovníky PHP, 20 GB úložného prostoru, 300 GB šířky pásma CDN a 250 000 návštěv. Přečtěte si náš plný Recenze Kinsta tady.

Podnik: Pokud jste hlavním hráčem s mnoha webovými stránkami, které přitahují hodně provozu a transakcí, může být pro vás Enterprise plán výhodnou cenou za 1 500 $ měsíčně. Toto vám dá 150 instalací, tři miliony návštěv za měsíc, 16 vyhrazených pracovníků PHP, 250 GB úložiště a 1 000 GB šířky pásma CDN.

Chcete-li zjistit další možnosti v prostoru WP – přečtěte si našeho průvodce nejlepší hostitelé WordPressu.

2. HostGator – nejlepší všude kolem

Klíčové vlastnosti
 • Blesk rychle
 • Spousta bezplatných upgradů
 • Hostujte více stránek
 • Podpora 24/7/365
 • SSL zdarma
Klady
 • Provozní doba 99,99%
 • Kvalitní hosting
 • Spousta funkcí
Nevýhody
 • Rozhraní je trochu datované
 • Doména je zdarma pouze pro první rok

HostGator je náš nejlepší výběr pro celkově nejlepší poskytovatele hostingu. Obecně se považuje za nejlepší naši recenzenti i uživatelé z několika důvodů. Tato platforma je opravdu uživatelsky přívětivá, zejména pro začátečníky, s množstvím funkcí, vysokou mírou zaručené dostupnosti a bezkonkurenční rychlostí a výkonem.

Přehled

Naše doporučení HostGatoru jako nejlepší hostující služby celkově je kvůli jeho nejlepším známkám ve srovnávacím výzkumu, který ji celkově ohodnotil na 92 ​​procent.

Má to skvělá cena, uživatelsky přívětivé rozhraní s mělkou křivkou učení, a rozsah možností. Vzhledem k tomu, že tato platforma je na to připravena – včetně úžasné podpory zákazníků – není divu, že hostGator je domovem více než osmi milionů domén..

Funkce

UptimeOsm netopýrů, HostGator zaručuje dostupnost 99,9 procent jako součást vaší dohody o úrovni služeb. To znamená, že se budete muset vypořádat s prostojem kratším než jedna hodina.

To je druh spolehlivosti, který podniky musí poskytovat svým zákazníkům skvělé služby. Ve skutečnosti záruka dokonce přichází s vrácením měsíční služby, pokud někdy porušují tento slib. Ne mnoho platforem bude do té míry plnit své sliby.

Nyní, za nevýhodu používání HostGator. Rozhraní cPanel vypadá trochu minulé století, i když je snadné se naučit a používat, jakmile si zvyknete na přeplněnou palubní desku.

Společnost vám také nedává žádné bezplatné domény, takže budete muset nakupovat a registrovat se prostřednictvím nich nebo jiného registrátora. Uživatelé WordPressu se však nebudou muset starat o přístup k cPanel.

Certifikát SSL (Secure Socket Layer) (SSL) je hodnota $ 100 a chrání data cestující přes váš web. To je pro vaše zákazníky uklidňující, zejména pokud máte web, který poskytuje finanční služby nebo provádí mnoho finančních transakcí. Po získání tohoto certifikátu se na adrese URL vašeho webu vytvoří zelený zámek. říkat návštěvníkům, že vám mohou věřit.

Každý plán také zahrnuje neomezené e-maily, což je neobvyklé pro hostingové služby, instalaci jedním kliknutím na webové stránky WordPress a Drupal a neměřenou šířku pásma. Cena je velmi rozumná za to, co dostanete s balíčky, a existují pokročilé služby pro velké podniky a webové stránky se zvláštními technologickými nebo bezpečnostními požadavky.

Podpěra, podpora

Tato služba nabízí velmi pohotovou podporu, která je k dispozici 24/7/365 prostřednictvím online chatu nebo bezplatného volání. Na stránce nápovědy je také znalostní báze, která vám pomůže najít odpovědi na různé problémy.

Ceny a plány

Když se zaregistrujete u hostitele, máte toho na výběr. Nabízejí tři sdílené plány, které jsou vhodné pro menší webové stránky, výlučné odborníky a začátečníky.

Tři sdílené balíčky jsou:

Líhnutí Začíná na $ 2,75 za měsíc. Je to volba na základní úrovni, která nabízí velkou hodnotu za peníze.

Dítě Začíná 3,95 $ měsíčně a nabízí další podporu pro rostoucí firmu.

Podnikání Ten začíná na 5,95 dolaru za měsíc a nabízí zdroje potřebné k podpoře webových stránek s vysokým očekáváním růstu a provozu. Jakmile se přesunete na tuto úroveň, odemknete další funkce, jako například:

 • SSL certifikáty
 • Vyhrazená adresa IP
 • Telefonní služba VoIP

Pokud chcete začít velké nebo vaše podnikání překoná tři sdílené základní plány, HostGator nabízí Hosting VPS, WordPress a specializované hostingové balíčky. Zde je přehled toho, co dostanete.

Plány vyhrazeného serveru: To je dobrá volba pro střední a velké podniky, které potřebují více zdrojů a funkcí. Začíná na 79 USD měsíčně a získáte veškerý hardware, který potřebujete pro zvládnutí velkých objemů provozu. Tyto plány zahrnují týdenní zálohy, což je skvělá funkce zabezpečení, ale budete muset sami udržovat hardware, software a aktualizace. Dobré pro ty, kteří mají určité technické znalosti a potřebují větší kontrolu nad jejich platformou.

Plány VPS: Ty se pohybují v ceně od 19,95 $ měsíčně pro plán Snappy 2000 do 29,95 $ měsíčně pro Snappy 8000. Jak se vaše podnikání zvětšuje, získáte větší šířku pásma, místo na disku, CPU a RAM. Poslední dvě funkce jsou určeny k poskytování většího výkonu a rychlosti na váš web, takže jsou skvělé, pokud máte hodně mediálního obsahu.

Celkově se domníváme, že se jedná o nejlepší hostingovou službu pro obchodní weby všech typů.

Přečtěte si náš plný Recenze hostgátora tady.

3. SiteGround – nejlepší pro WordPress Hosting / Managed

KOko funkce
 • Instalace na jedno kliknutí pro Joomla a Drupal
 • Drag-and-drop
 • SSL zdarma
 • Denní zálohy
Klady
 • Provozní doba 99,98%
 • Vynikající hosting WordPress
Nevýhody
 • Dražší než jiné služby
 • Není k dispozici žádný hosting VPS

SiteGround nemusí být nejlevnější variantou, ale má mnoho pozitivních bodů, díky nimž se vyplatí stát za to. Má univerzálnost pro napájení více systémů pro správu obsahu (CMS) a většinu můžete nainstalovat jediným kliknutím.

Společnost také poskytuje více e-mailových adres a denní zálohy. Tyto doplňky vám přinášejí malou hodnotu za vaše peníze a dělají z nich ideální volbu pro majitele firem s více webovými stránkami nebo společnostmi, které mohou spravovat.

Přehled

Jakmile bude hostingová služba pro kolejní koleje všude, SiteGround se nyní může pochlubit seznam klientů s více než dvěma miliony webových stránek. Společnost má sídlo v Bulharsku a nyní je považována za jednu z nejlepších hostingových služeb na světě.

Pojďme se podívat, co SiteGround nabízí.

Funkce

Tvůrce webových stránekExistují pouze tři poskytovatelé, kteří jsou speciálně doporučeni pro hosting WordPress. Vzhledem k tomu, že WordPress využívá více než jednu třetinu všech webových stránek na internetu, jedná se o obrovské doporučení. Není to ale skvělé jen pro hosting Wp.

Umožňuje také instalaci jedním kliknutím pro jiné systémy pro správu obsahu, jako jsou Joomla a Drupal, a pro weby WordPress pro elektronický obchod je k dispozici vyhrazený hosting WooCommerce..

Pro ty, kteří staví od nuly, SiteGround má bezplatný tvůrce webových stránek s funkcí drag-and-drop. Musíte jen koupit doménu. Všechny plány mají bezplatnou certifikaci SSL a denní zálohy a zaručují 99,98 procent dostupnosti. To znamená po celý rok méně než hodinu prostojů.

To vše bylo řečeno, tato platforma je velmi drahá ve srovnání s jinými hostingovými službami, zejména pro specializovaný hosting. To je nejlepší pro velké společnosti a vládní organizace s vyššími rozpočty a přísnějšími požadavky na zdroje a zabezpečení.

Existuje však několik výhod a výhod. Je to opravdu levné pro hostování WordPress a je to skvělé pro tvůrce webových stránek pro kutily. Příkladem je EnterpriseGround Enterprise Enterprise. Toto vám umožňuje přizpůsobit design a nabízí individuální cenu za jednotlivé funkce a funkce; kontaktujte nabídku pro nabídku. Dostanete také 30denní záruku vrácení peněz.

Podpěra, podpora

Podpora SiteGround je dostupná prostřednictvím živého chatu, telefonu a lístku v helpdesku.

Ceny a plány

Sdílený hosting: Kurzy se pohybují od 3,95 do 34,95 $ měsíčně

Cloud hosting: Rozsahy od 80 do 240 USD měsíčně

Dedikovaný hosting: Rozsahy od 269 do 729 $ za měsíc

Hosting WordPress: Kurzy se pohybují od 3,95 do 34,95 $ měsíčně

Přečtěte si náš plný Kontrola SiteGround tady.

4. Hostinger – nejlepší varianta rozpočtu

Klíčové vlastnosti
 • Denní zálohy
 • OpenResty nginx + lua
 • Správce přístupu
 • CloudLinux
 • Vlastní hPanel
 • Integrace CloudFlare a LetsEncrypt
 • Automatizované nasazení serveru

Pokud hledáte cenově přijatelný výběr, který nebude šetřit výkon nebo službu, zvažte Hostinger.

Tato evropská hostingová služba se za necelých deset let rozrostla z neznámé bezplatné služby na plnohodnotného konkurenta s více než 29 miliony webových stránek na její platformě. I při této úrovni růstu se jim podařilo udržet své služby šíleně dostupné.

Klady
 • Podpora vícejazyčného chatu
 • Zdarma tvůrce webových stránek a doménové jméno
 • Začít méně než 1 $ měsíčně
 • Úžasně rychlý a spolehlivý
Nevýhody
 • Některé skryté poplatky
 • 80-měsíční cena k dispozici pouze se čtyřletou smlouvou
 • Žádný cPanel
 • Musíte platit za další domény

Přehled

Kromě své cenově příznivé počáteční ceny je Hostinger také rozsáhlým hostitelem elektronického obchodování podporuje WordPress, Joomla, Drupal, PrestShop a OpenCart.

Na rozdíl od mnoha virtuálně hosting zdarma platformy, nebudete mít potíže s vysokým prostojem nebo nedostatkem rychlosti a bezpečnosti. Ve skutečnosti naše testování časovalo dobu načítání, která byla v průměru 369 ms. Společnost má servery umístěné v Asii, Evropě a Severní Americe a každý je napájen ze sítí s připojením 1000 Mb / s.

Hostinger’s Tvůrce webových stránek: Zyro

tvůrce webových stránekZyro je webový tvůrce, který přichází s mnoha klasickými funkcemi, ale také s několika novými. Zdarma SSL certifikát, neomezené úložiště SSD a šířka pásma jsou jen jednou z mnoha funkcí, které nabízí.

Několik nových, o kterých jsme si mysleli, že potřebujeme mluvit, je obrovská knihovna obrázků zdarma, které můžete použít k přidání na svůj web. A ještě jeden odvážnější – Logo Maker, tato funkce vám umožňuje snadno přepracovat vaše logo. Není potřeba žádný návrhář ani žádné kódování. Udělej to sám v mžiku.

Nejzajímavější vlastností je však bezpochyby AI Writer. Zyro’s Generátor obsahu AI analyzuje ručně vybranou kopii z každého odvětví. Poté vygeneruje kopii, která sleduje nejlepší online copywriting a SEO postupy. Je to těžká práce, která vám umožní soustředit se na růst vašeho podnikání.

Podpěra, podpora

Podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím chatbotu a je nabízena v několika jazycích. Abyste mohli chatovat naživo, musíte být bohužel přihlášeni ke svému účtu Hostinger.

Ceny a plány

Tato společnost nabízí čtyři úrovně služeb, se smlouvami v rozsahu od měsíční průběžné služby až po 48-měsíční smlouvy. Čím více se zavazujete, tím lepší je cena.

Jakmile však vyprší vaše původní smlouva, obnovování je v měsíční sazbě průběžného placení. Měsíční služba je 7,99 $ měsíčně, 90denní plány začínají na 2,15 USD, jednoleté smlouvy začínají na 1,95 USD, dvouleté smlouvy začínají na 1,45 USD a čtyřletá smlouva je 0,80 USD. Nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

Přečtěte si náš plný Hostinger recenze tady.

Co získáte s plánem Hostinger?

Všechny plány vám v rámci plánu poskytnou jednu bezplatnou migraci a doménu. Balíčky zahrnují:

Jeden sdílený hosting:

 • Jeden web
 • 10 GB místa na disku
 • Šířka pásma 100 GB
 • Jedna databáze MySQL
 • Jeden uživatel FTP
 • Jeden e-mailový účet
 • Snadný tvůrce webových stránek
 • Automatická instalace

Prémiový sdílený hosting:

Tím získáte vše, co nabízí jednotný sdílený plán, plus:

 • Neomezené weby
 • Neomezené místo na disku SSD
 • Neomezená šířka pásma
 • Neomezené databáze MySQL
 • Neomezený počet uživatelů FTP
 • Neomezené e-mailové účty
 • Snadný tvůrce webových stránek
 • 3X WordPress optimalizovaná rychlost
 • Název domény zdarma (s ročním plánem)

Obchodní hosting:

Tento přichází se vším, co získáte s ostatními plány, plus:

 • Denní zálohy
 • Deluxe živá podpora
 • Zdvojnásobte výpočetní výkon a paměť
 • Certifikát SSL zdarma

Nejčastější dotazy týkající se webhostingu pro malé firmy

Porovnání platforem pro blogování vám má poskytnout podrobnou analýzu nejlepších platforem pro váš blog. Tímto způsobem můžete učinit informované rozhodnutí. Pro ty z vás, kteří chtějí jen několik stručných odpovědí na běžné otázky týkající se platforem blogů, zde naleznete naše nejčastější dotazy.

Kolik stojí hosting pro malé firmy?

webhosting pro malé firmy

Hosting se pohybuje od měsíční služby průběžného financování až po roční, dvouleté a tříleté smlouvy. Mnoho z nich nabízí bezplatná zkušební verze nebo 30denní záruka vrácení peněz.

Výhody měsíční služby spočívají v tom, že nejste uzavřeni v dlouhodobé smlouvě. Malé podniky obvykle hledají sdílené plány, které jsou nejméně nákladné bez ohledu na typ plánu.

Mnoho z nich má velmi nízké promo sazby a vyšší sazby po obnovení. Nezapomeňte se o tom dozvědět před podpisem smlouvy.

Jaké jsou nejdůležitější webhostingové funkce pro malé firmy?

Jeden nejdůležitější funkce je zaručena dostupnost. Kromě toho chcete pohotovou zákaznickou podporu, instalaci kliknutím a jednu bezpečnostní funkci.

Kromě toho funkce a různé plány v závislosti na velikosti a typu webových stránek, které vlastníte, a na vašem rozpočtu.

Jaký je rozdíl mezi sdíleným, VPS, cloudem a vyhrazeným hostingem??

cloud hosting

Sdílený hosting je, když sdílíte server a zdroje s jinými weby. S vyhrazeným, máte svůj vlastní server a větší kontrolu.

Virtuální soukromý server (VPS) je virtualizovaný server, který funguje stejně jako dedikovaný server. Nabízí však příjemné prostředí, protože je hostováno na sdíleném fyzickém serveru.

Cloud hosting je virtuální server, který existuje pouze v kyberprostoru. Nabízí nejlepší škálovatelnost a prakticky neomezené zdroje.

Jaký je nejlevnější způsob, jak hostit firemní web?

Obecně existují dvě platební možnosti: měsíčně nebo ročně. Výběr dlouhodobé smlouvy bude znamenat celkovou úhradu méně za měsíc, ale mnoho je zúčtovatelných s nižší sazbou dopředu. Jakmile podepíšete smlouvu, jste v této sazbě zavřeni.

Měsíční fakturace je dražší, ale nejste vázáni na více než 30 dní najednou.

Závěrečné myšlenky

Je důležité vybrat pro každou práci správné nástroje. Nakonec jde o vaše osobní preference a požadavky. Jen mějte na paměti, že v pořádku vaše online podnikání, jak vydělat peníze, potřebujete kvalitního hostitele.

Dali jsme vám hodně jídla k zamyšlení a doufáme, že jsme vám poskytli pokyny, které potřebujete k informovanému rozhodnutí. pečlivě přemýšlejte o svém druhu webových stránek, očekávaném růstu a provozu a o tom, kolik technické podpory budete potřebovat, abyste mohli svým zákazníkům poskytnout spolehlivé služby, které si zaslouží.

Obecně lze říci, že HostGator nabízí nejkomplexnější komplexní balíček. Jeho funkce jsou bezkonkurenční a měly by mít dostatek zdrojů pro zpracování vašich stránek, jak rostete z malé firmy do velké říše.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map