סקירת Siteground

SiteGround נותרה כאחת האפשרויות המובילות שלנו לאירוח אתרים בשנים האחרונות.


הן אחת החברות הבודדות בדור החדש של אירוח אתרים שהציבו את הלקוח בראש ובראשונה.

זה כולל ביצועי שרת מעל הממוצע, שדרוגים בחינם והרבה תכונות מנוהלות בצד המארח.

אחד הדברים הראשונים שרוב המשתמשים במערכת SG בפעם הראשונה מבחינים בהם הוא התמיכה המטורפת. תמיכה 24/7 הוא מוכן בהמתנה כדי לעזור לך ממש בכל מה שקשור לאירוח שלך.

עבור חלק מהבלוגרים ובעלי העסקים פירוש הדבר שתחסוך שעות זמן להבין פרטים טכניים כיצד לשנות אלמנטים מסוימים באירוח שלך..

תמחור חכם SiteGround יוצא למחיר של 3.95 דולר לחודש מחיר מוזל לעומת מחיר רגיל של $ 11.95. בהשוואה למארחים אחרים מדובר בהרבה מאוד.

במדריך זה נבחן כמה מהתכונות שהוזכרו לעיל.

בוא נקפוץ לחבר’ה עם החנונים. ��

כיצד למדנו לראשונה על Siteground

עוד בשנת 2013 השתתפתי בכנס בתאילנד והתחלתי לשוחח עם כמה חבר’ה. התברר כי כמה מהם עבדו ב- Siteground, לאחר שפטפטו זמן מה עם סוכנות האינטרנט שלי וצוות הלוחות הלבן שבניתי, הם הציעו את השירות שלהם כתיקון לכמה מבעיות האירוח שיש לי עם מקומי מארחים באוסטרליה.

הם סיפרו לי על מרכז הנתונים המסיבי של סינגפור שהם בדיוק חכרו.

חודש לאחר מכן עברתי מעל 20 אתרים ל- Siteground ומאז לא הסתכלתי לאחור.

Siteground חסך לנו המון זמן, בעיות וסיפק שירות טוב יותר בהרבה. בחלקים הבאים אני’אני הולך להסביר כמה מההיבטים הטכניים של הסיבה מדוע השירותים שלהם מנצחים את התחרות.

מעקב אחר שירות SiteGround

המלצות אינן אומר דבר עם נתונים מוצקים טובים. למרבה המזל, באמצעות המערכת המשולבת שלנו בה אנו משתמשים כדי לנהל את כל חשבונות האירוח / לקוחות שלנו, יש לנו גם שנים של נתונים על שעות הפעילות וההפסקה. אתה יכול לראות את שלנו מעקב חי של SiteGround כאן.

אולי אינך יודע מה זה אומר אז תן לי להסביר …

זמן השבתה הוא משך הזמן שהאתר שלך מושבת או אי אפשר לגשת אליו. בדרך כלל זה נובע מבעיה בשרת.

זמן עבודה הוא משך הזמן שהאתר פועל ומתפקד ללא שגיאה. זמן עבודה גבוה יותר הוא טוב.

Uptime SiteGround

בממוצע שמנו את זמן הפעילות של SiteGround בשעה 99.92% וזה כמו שאתה יכול לנחש…. גבוה בטירוף.

זה נבדק באמצעות מרכז הנתונים הסינגפורי שלהם. זה די טוב בהתחשב בכך שהיו רק 5 הפסקות ב -24 החודשים האחרונים. זה ממש נמוך בהתחשב בעובדה שלפנת’ור ומלבורן IT היו מעל 173 (כן, קראת את זה נכון)

אורכי השבתה

 • 4/28/2015 – 154 שניות
 • 10/4/2015 – 561 שניות
 • 11/11/2016 – 431 שניות
 • 2/3/2017 – 331 שניות
 • 2/4 2017 – 430 שניות

להלן כמה רשומות של דוחות uptime לשנת 2017. אתה יכול לראות את כל הטווחים בין 100-99.9%.

מבחן זה הוא במיוחד מסידני. זה נבדק בתאריך 12/29/2016 כפי שאתה יכול לראות מימין למעלה. אתה יכול לראות שזמן הפעלת זמן זה שהאתר שלך יורד הוא למעשה לא נושא.

זמן עבודה בסידני

צילום מסך אחר שמראה כיצד לוח המחוונים שלנו עוקב אחר זמן הפעילות של כל אתר / מארח בודדים. ניתן לעקוב אחר כל הנתונים שלנו באופן היסטורי. נכון די טוב?

תמונה של זמן ugground

מהירות האתר

דיברתי על כך בסקירתנו על המארחים האוסטרלים לעומת מרכזי נתונים מעבר לים, אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים היא מדוע אל’אתם ממליצים על מארחים מקומיים והסיבות די פשוטות. אני מתנצל אם אני פוגע באנשים זרים אחרים העובדים בענף שירותי האינטרנט.

תמונה המציגה את מהירות האינטרנט של אוסטרליה

מרכזי נתונים אוסטרלים משתמשים בתוכנות לא מהימנות, זולות ולא מעודכנות. בשילוב עם היעדר כבלי סיבים אופטיים המספקים אינטרנט ויש לכם מתכון לאינטרנט מאוד איטי ולא אמין.

מרכזי נתונים אוסטרלים דירגו ברציפות די גרוע במבחנים עולמיים של מהירות האינטרנט וביצועי האתר.

אתם עשויים לחשוב שלמהירות באינטרנט אין קשר לביצועי רשת, אבל זה לא’לא מדויק. מרכזי נתונים שולחים מידע למבקרים כך שאם אותו מרכז נתונים’האינטרנט איטי כשלעצמו אתה מקבל ביצועים מופחתים מסביב. לחץ כאן למידע נוסף על כמה רע האינטרנט האוסטרלי מבאס. שנה לפני כן היינו במקום 56 ��

SiteGround’מרכזי דאטים מהירים ובעוד ספק שירותי האינטרנט האוסטרלי שלך עשוי להיות איטי לפחות הנתונים מגיעים בתאורה מהירה דרך מרכזי הנתונים שלהם.

להלן כמה מתוצאות הבדיקה שלנו סידני ו מלבורן.

תמונה של מהירות הסביבה

אתה יכול לומר fasttttttt?

זה היה אחד שלנו אתר מסחר אלקטרוני לפני ואחרי המעבר. שימו לב לירידה המאסיבית בזמן העומס וזה משתמש ב- “פרמיה” מארח בסידני (ניצחנו’t שמות).

מתג מתחם הלקוח מהלקוח

במקרה שאתה’אני משוכנע כי הנה כמה זמני בדיקה נוספים דרך 5 מיקומי שונות ברחבי אוסטרליה במהלך 2017.

 • מהירות ממוצעת ביולי: 314ms
 • מהירות ממוצעת בחודש יוני: 302ms
 • מהירות ממוצעת במאי: 283ms
 • מהירות ממוצעת באפריל: 333 מ ‘
 • מהירות ממוצעת בחודש מרץ: 312ms

התמיכה הטובה ביותר של כל מארח אינטרנט

Siteground מתגאה בתמיכה שלהם. זה לבד גורם להם להתבדל הרבה יותר מספקים אחרים. הצוות שלהם באמת בעל ידע מהיר שיעזור לכם בכל נושא שעולה.

המון מארחי אתרים אחרים הזניחו את צוותי התמיכה שלהם ומיקצו אותם במיקור חוץ למדינות אחרות בהן צוות התמיכה אפתטי והרבה פעמים אפילו לא מבינים על מה אתה מדבר. גם Siteground וגם A2 הם המארחים היחידים שמכשירים את צוות התמיכה שלהם לענות על שאלותיכם.


 • אפשרויות תמיכה עבור Siteground

  1. צ’אט חי (24/7)
  2. מערכת כרטיסים (נענה ביום אחד בדרך כלל)

  הנה תמונה מהירה של חלון הצ’אט שלהם. יש רק 10-15 שניות להמתנה לצ’אט. אתה יכול אפילו לדרג את צוות התמיכה שלך אם אתה לא מרוצה.

 • תמונה המציגה צ'אט תמיכה ב- Siteground

הם שומרים על אתר מעודכן

אחת מחולשות האבטחה הגדולות ביותר בהן משתמשים האקרים ורעים אחרים היא גרסאות ישנות יותר של תוספים, ערכות נושא או וורדפרס עצמה. כידוע יותר מכוחות המעטפת “טלאים” מכיוון שתוכניות אלה מעודכנות וקובעות על ידי מפתחים.

אם אתה’לא לשדרג את האתר שלך אתה’מהווה יעד מרכזי עבור האקרים המשתמשים בבוטים כדי לחפש באינטרנט אתרי אינטרנט ישנים יותר. חשוב על זה כמו מערכת אבטחה ואם אתה’אני משתמש במנעול ישן שם’סיכוי טוב שמישהו ייכנס.

Siteground מעדכן אוטומטית את כל האתרים באמצעות WordPress (למידע נוסף על אירוח וורדפרס). המשמעות היא שאתה כבר לא צריך לדאוג להתעדכן באתר שלך.

אם אתה’אם אתה עסק קטן אתה ממש יכול להגדיר אותו ולשכוח אותו.

Siteground Supercachcer ו- CDN

הם גם מציעים תכונת אופטימיזציה בחינם לחלוטין שהופכת את האתר שלך’חווית המשתמש אפילו טובה יותר עם זמני טעינה מהירים יותר. רשת הפצה בענן או CDN פרושה את הקבצים שלך על פני 34 מיקומים ברחבי העולם כדי להציע זמני טעינה מהירים יותר תלוי במקום בו מבקרים ניגשים לתוכן שלך.

אלה תכונות שבדרך כלל דורשות לשלם תשלום חודשי עבור. תכונות CDN מגבירות באופן דרמטי את אבטחת האינטרנט, חוויית הגלישה ומהירות.

  SSL Cert Certified חינם (חסוך $ 70-100)

  תמונה של אתר מוגן SSL

  Siteground מציעים SSL בחינם לחלוטין.  

  אם אינך בטוח במה זה SSL זה אומר שכבת שקע מאובטחת. אם אי פעם ראית את הטקסט הירוק http: // בתחילת כתובת אתר שהיא SSL. הרעיון מאחוריו הוא שהדפדפן של האורח והמארח שלך יצרו מנהרה מוצפנת לסחר במידע הלוך ושוב. הלוך ושוב מאפשרים פרטיות וביטחון מוחלטים

  אם אתה מתכנן למכור משהו באתר שלך או שאתה רוצה שהאתר שלך יופיע בחיפוש האורגני של גוגל, תצטרך SSL. למרבה המזל עם Siteground זה בחינם.

  התקנות בלחיצה אחת להתקנים חדשים

  Siteground מציע התקנה ייחודית של וורדפרס באמצעות לחיצה אחת. לאחר הכניסה תראה אפשרות להתקנה בלחיצה אחת של wordpress או כל סוג של CMS שתרצה להשתמש בו.

  הגדר את הסיסמה / כניסה שלך, וכדאי לך לעבור תוך מספר דקות. אתה יכול להגדיר את האתר שלך ממש תוך מספר דקות ואם התמיכה המסובכת מדי תעשה זאת עבורך.

  העברות אתרים בחינם

  אם אתה מתכנן להעביר את האתר שלך ממארח ​​אחד למשנהו מעבר יכול לפעמים להיות טרחה גדולה. אתה רוצה לוודא שהכל עובד בסדר ואין בעיות בעת העתקת הקבצים שלך.

  לרוב זה נעשה על ידי יצירת גיבויים או על ידי ביצוע ידנית באמצעות FTP ו- cPanel. Siteground עושה זאת בחינם עם כל הרשמה חדשה, כלומר אם יש לכם אתר קיים הם יעבירו אותו בדיוק כפי שהוא בתוך 1-2 יום.

  אין צורך בתשלום נוסף. 

  החיסרון של אירוח Siteground

  רוב המארחים יפרסמו באמצעות מחיר נמוך באמת כמו $ 2-5 דולר, עם זאת, קיימת תניה קלה לכך. תצטרך להירשם למשך 2-3 שנים.

  עם Siteground אתה מסתכל על אותו הדבר למרות שיש להם הרשמה לשנה. זה נורמלי מכיוון שאף אחד לא יקים אתר לארבעה או חמישה חודשים בלבד.

  גם חבילת ההרשמה המקורית אינה כרוכה בתשלום או במכרז מוסתר של תוכנה או אבטחה.

  תוכניות אירוח של Siteground

  תוכניות Siteground שונות

  אירוח משותף

  עם אירוח משותף אתה משתף כתובת IP עם המון אתרים אחרים. ההיגיון העומד מאחורי אירוח משותף הוא שאף אתר לא דורש את כל שטח הכונן הקשיח או רוחב הפס שהוקצה לו. מארחים משותפים מציעים את האפשרות הזולה ביותר עבור מרבית האתרים.

   תוכנית הפעלה

   • עלות – 3.95 $ לחודש
   • אתר אחד ומרחב HD 10GB
   • נהדר עבור אתרים עם פחות מ -10 אלף מבקרים יומיים
   • גיבויים בחינם וכמה Addons
   צמח תוכנית גדולה

   • עלות – 5.95 $ לחודש
   • אתרים מרובים
   • 20 ג’יגה
   • מבקרים של עד 25,000 יומיים
   • SSL חינם
   • גיבויים חינם
   תכנית GoGeek

   • עלות – 11.95 דולר
   • שטח HD 30GB
   • עד ביקורים יומיים של 100,000
   • הרבה שדרוגים

   התוכנית הטובה ביותר להשיג אם אתה’אתה רק מתחיל ולדון’התוכנית המשותפת היא שיש אורחים 10k מדי יום. זה עובד גם נהדר עבור חנות למסחר אלקטרוני ו- עסק קטן אתרים.

   ובכן זהו זה.

   אם יש לך שאלות או הערות אל’לא להיות ביישן ולהשאיר אחד מתחתינו’אני אענה על זה הכי מהר שאנחנו יכולים.

   אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור מוצרים באופן עצמאי בכדי לעזור טוב יותר לקוראים שלנו לקבל החלטות. עם זאת, אנו רוצים לשמוע גם את דעותיך. אנו מקבלים ביקורות פרטניות שאינן אינפורמטיביות ואינן מקדמות קידום מכירות. מלא את הטופס שלהלן ונפרסם את הביקורת שלך. ביקורות פרסומות של חברות עצמן לא יפורסמו. תודה!

   בלחיצה על הכפתור למטה, אני מאשר שקראתי וקיבלתי את ה- תנאי שימוש.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map