Site Alanı İncelemesi

SiteGround, son birkaç yıldır web hosting için en iyi seçimlerimizden biri olarak kaldı.


Onlar web yeni nesil müşteri ilk ve en önde gelen barındırma birkaç şirketlerden biridir.

Bu, ortalamanın üzerinde sunucu performansını, ücretsiz yükseltmeleri ve birçok ana bilgisayar tarafında yönetilen özelliği içerir.

SG’nin ilk kez kullananlar tarafından ilk defa çılgın destek verildiği şeylerden biri. 7/24 destek hostinginizle ilgili herhangi bir konuda tam anlamıyla size yardımcı olmaya hazırdır.

Bazı blogcular ve işletme sahipleri için bu, barındırma işleminizin belirli öğelerini nasıl değiştireceğinizin teknik ayrıntılarını anlayarak zaman kazandıracağınız anlamına gelir.

Fiyatlandırma akıllıca SiteGround ayda 3.95 $ ‘a çıkıyor indirimli fiyat sonra normal $ 11.95 fiyat. Diğer ana bilgisayarlara kıyasla bu çok şey var.

Bu kılavuzda yukarıda belirtilen özelliklerden bazılarına bakacağız.

İneklerin içine atlayalım beyler. ��

Site Alanı Hakkında İlk Nasıl Öğreniyoruz

2013 yılında Tayland’da bir konferansa katıldım ve birkaç erkekle sohbet ettim. Birçoğunun Siteground için çalıştığı ortaya çıktı, web ajansım ve inşa ettiğim beyaz etiket ekibi hakkında bir süre sohbet ettikten sonra, hizmetlerini yerel ile yaşadığım bazı barındırma sorunlarına bir düzeltme olarak önerdiler Avustralya merkezli ev sahipleri.

Bana devasa Singapur veri merkezlerinden yeni kiraladıklarını söylediler.

Bir ay sonra 20’den fazla siteyi Siteground’a geçirdim ve o zamandan beri hiç geriye bakmadım.

Siteground bize çok zaman, sorun ve çok daha iyi hizmet sağladı. Önümüzdeki birkaç bölümde ben’Hizmetlerinin rekabeti neden attığının teknik yönlerinden bazılarını açıklayacağım.

SiteGround’un Hizmetini İzleme

Öneriler, sağlam verileri iyi olan hiçbir şey ifade etmez. Neyse ki, tüm hosting / müşteri hesaplarımızı yönetmek için kullandığımız entegre sistemimizi kullanarak, çalışma süreleri ve kesinti süreleri hakkında yıllarca veriye sahibiz. Bizim görebilirsiniz SiteGround’un canlı takibi burada.

Bunun ne anlama geldiğini bilmiyor olabilirsiniz, bu yüzden açıklamama izin verin…

Kapalı kalma süresi, web sitenizin kapalı olduğu veya erişilemediği süredir. Bunun nedeni genellikle sunucudaki bir sorundur.

Çalışma süresi, web sitesinin açık ve hatasız çalıştığı süredir. Daha yüksek çalışma süresi iyidir.

SiteGround Çalışma Süresi

SiteGround’un çalışma süresini ortalama olarak % 99,92 tahmin edebileceğiniz gibi…. delicesine yüksek.

Bu, Singapur veri merkezleri aracılığıyla test edilir. Son 24 ayda sadece 5 kesinti olduğu düşünüldüğünde bu oldukça iyidir. Panthur ve Melbourne IT’nin 173’ün üzerinde olduğu düşünüldüğünde bu gerçekten düşük (evet, doğru okudunuz)

Kesinti Uzunlukları

 • 28.04.2015 – 154 saniye
 • 10/4/2015 – 561 saniye
 • 11/11/2016 – 431 saniye
 • 2/3/2017 – 331 saniye
 • 2/4 2017-430 saniye

İşte 2017 çalışma süresi raporlarımızın bazı kayıtları. % 100-99,9 aralığındaki tüm aralıkları görebilirsiniz.

Bu test özellikle Sydney’den. Bu, sağ üstte gördüğünüz gibi 29/12/2016 tarihinde test edildi. Bunun gibi çalışma süreleri ile sitenizin aşağı inmesinin temelde hiçbir zaman bir sorun olmadığını görebilirsiniz..

Sydney'de çalışma süresi

Gösterge tablonuzun her bir sitenin / ana bilgisayarın çalışma süresini nasıl izlediğini gösteren başka bir ekran görüntüsü. Tüm verilerimiz tarihsel olarak takip edilebilir. Oldukça iyi değil?

siteground uptime adlı kullanıcının görüntüsü

Site Hızı

Bu konuda Avustralya ana bilgisayarlar vs denizaşırı veri merkezlerinin incelememizde konuştuk, aldığımız daha yaygın sorulardan biri neden don’t siz bazı yerel ana tavsiye ve nedenleri oldukça basit. Web hizmetleri sektöründe çalışan diğer Avustralyalıları rahatsız ettiğim için özür dilerim.

Avustralya Internet hızını gösteren resim

Avustralyalı veri merkezleri güvenilmez, ucuz ve güncel olmayan yazılımlar kullanır. İnternet sağlayan fiber optik kabloların eksikliği ile birlikte ve çok yavaş ve güvenilmez İnternet için bir reçeteniz var.

Avustralyalı veri merkezleri, dünya çapında İnternet hızı ve web sitesi performansı testlerinde sürekli olarak kötü bir şekilde derecelendirildi.

İnternet hızının web performansı ile bir ilişkisi olmadığını düşünebilirsiniz, ancak’t doğru. Veri merkezleri ziyaretçilere bilgi gönderir, böylece veri merkezi’ın Internet her yerde düşük performans elde etmek için yavaştır. Ne kadar kötü olduğu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın Avustralya internet berbat. Bundan bir yıl önce # 56 ��

SiteGround’veri merkezleri hızlıdır ve Avustralya merkezli İSS’niz yavaş olsa da, en azından veriler veri merkezleri aracılığıyla hızlı bir şekilde aydınlatılır.

İşte test sonuçlarımızdan bazıları Sidney ve Melbourne.

alan hızı görüntüsü

Fasttttttt diyebilir misin?

Bu bizimkilerden biriydi. E-ticaret web sitesi anahtarlamadan önce ve sonra. Yükleme süresindeki büyük düşüşe dikkat edin ve bu bir “ödül” Sydney’de bulunan ev sahibi (kazandık’t isim isimleri).

istemciden site alanı anahtarı

Sen olursan’t 2017 boyunca Avustralya’daki 5 farklı nokta üzerinden daha fazla test süresi olduğuna ikna oldum.

 • Temmuz ortalama hızı: 314ms
 • Haziran ayı ortalama hızı: 302ms
 • Ortalama hız: 283ms
 • Nisan ayı ortalama hızı: 333ms
 • Mart ayı ortalama hızı: 312ms

Herhangi bir Web Host En İyi Destek

Siteground desteklerinden ötürü gurur duyar. Bu tek başına onları diğer birçok sağlayıcıdan uzak tutuyor. Onların ekibi gerçekten bilgili geliyor herhangi bir sorun ile size yardımcı olmak için bir hızlı.

Diğer birçok web sunucusu destek ekiplerini ihmal etmiş ve destek personelinin ilgisiz olduğu ve çoğu zaman neden bahsettiğinizi bile anlamadığı diğer ülkelere dış kaynak sağlamıştır. Siteground ve A2, destek personelini sorularınızı yanıtlaması için eğiten tek ana bilgisayarlardır.


 • Site Alanı için destek seçenekleri

  1. Canlı Sohbet
  2. Bilet Sistemi (genellikle 1 gün içinde cevaplanır)

  İşte sohbet pencerelerinin hızlı bir resmi. Sohbetin başlaması için sadece 10-15 saniye bekleyin. Mutlu değilseniz destek personelinizi de derecelendirebilirsiniz.

 • Siteground destek sohbetini gösteren resim

Web Sitenizi Güncel Tutuyorlar

Bilgisayar korsanlarının ve diğer kötü adamların sömürdüğü en büyük güvenlik zayıflıklarından biri, eklentilerin, temaların veya WordPress kendisi. Daha yeni vuneralabilties “yamalı” Bu programlar geliştiriciler tarafından güncellendiği ve düzeltildiği için.

Eğer değilsen’t sitenizi yeni sürüme geçirmek’eski web sitelerinin girmesi için internette arama yapmak için botları kullanan bilgisayar korsanlarının ana hedefi. Bir güvenlik sistemi gibi düşünün ve’orada eski bir kilit kullanıyorsun’birinin içeri girmesi için iyi bir şans.

Siteground, wordpress kullanarak tüm siteleri otomatik olarak günceller (WordPress barındırma hakkında daha fazla bilgi edinin). Bu, artık Sitenizi güncel tutma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Eğer sen’küçük bir işletme, kelimenin tam anlamıyla ayarlayabilir ve unutabilirsiniz.

Yerleşim Alanı Süperkacher ve CDN

Ayrıca sitenizi yapan tamamen ücretsiz bir optimizasyon özelliği sunar’kullanıcı deneyimi ile daha da iyi daha hızlı yükleme süreleri. Bir bulut dağıtım ağı veya CDN, ziyaretçilerin içeriğinize nereden eriştiğine bağlı olarak daha hızlı yükleme süreleri sunmak için dosyalarınızı dünya çapında 34 konuma dağıtır.

Bunlar genellikle aylık ücret ödemeyi gerektiren özelliklerdir. CDN özellikleri web güvenliğini, tarama deneyimini ve hızı önemli ölçüde artırır.

  Ücretsiz SSL Sertifikası (70-100 ABD Doları Tasarruf Edin)

  SSL korumalı web sitesinin görüntüsü

  Site alanı teklifi tamamen ücretsiz SSL.  

  SSL’nin ne olduğundan emin değilseniz Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir. SSL olan bir URL’nin başında yeşil http: // metnini daha önce gördüyseniz. Bunun arkasındaki fikir, ziyaretçinizin tarayıcısının ve sunucunuzun bilgileri ileri ve geri işlem yapmak için şifreli bir tünel oluşturmasıdır. Bu ileri geri gizlilik ve güvenlik sağlar

  Web sitenizde herhangi bir şey satmayı planlıyorsanız veya sitenizin Google’ın organik aramalarında görünmesini istiyorsanız SSL GEREKİR. Neyse ki Siteground ile ücretsiz.

  Yeni başlayanlar için tek tıklamayla kurulumlar

  Siteground, WordPress’e tek tıklamayla benzersiz bir yükleme sunar. Giriş yaptıktan sonra tek tuşla wordpress kurulumu veya kullanmak istediğiniz her türlü CMS seçeneğini göreceksiniz..

  Şifrenizi / giriş bilgilerinizi belirleyin, birkaç dakika içinde başarılı olursunuz. Birkaç dakika içinde sitenizi tam anlamıyla kurabilirsiniz ve bu çok karmaşık bir destekse bunu sizin için yapar.

  Ücretsiz Web Sitesi Transferi

  Sitenizi bir ana bilgisayardan diğerine geçirmeyi planlıyorsanız, bazen büyük bir güçlük olabilir. Her şeyin düzgün çalıştığından ve dosyalarınızı kopyalarken herhangi bir sorun olmadığından emin olmak istiyorsunuz.

  Bu genellikle yedeklemeler oluşturarak veya FTP ve cPanel ile manuel olarak yapılır. Siteground, yeni bir kayıtla ücretsiz olarak yapar, yani mevcut bir siteniz varsa tam olarak 1-2 gün içinde olduğu gibi taşıyacaktır..

  Ekstra ücret gerekmez. 

  Site Alanı Barındırma Dezavantajı

  Çoğu ev sahibi, 2-5 dolar gibi çok düşük bir fiyatla reklam verecek, ancak bunun için hafif bir şart var. 2-3 yıl için kaydolmanız gerekecek.

  Siteground ile bir yıllık kayıt olmasına rağmen aynı şeye bakıyorsunuz. Hiçbiri yalnızca 4 veya 5 ay boyunca bir web sitesi kurmayacağı için bu normaldir.

  Orijinal kayıt paketiyle yazılım veya güvenlik konusunda hiçbir gizli ücret veya satış yoktur.

  Site Alanı Barındırma Planları

  Farklı Site Planları

  Paylaşılan Evsahipliği

  İle Paylaşılan Evsahipliği IP adresini diğer birçok web sitesiyle paylaşıyorsunuz. Paylaşılan barındırma arkasındaki mantık, hiç bir sitenin atanan sabit disk alanının tamamını veya bant genişliğini gerektirmemesidir. Paylaşılan ana makineler çoğu web sitesi için en ucuz seçeneği sunar.

   Başlangıç ​​planı

   • Maliyet – 3,95 $ / ay
   • Bir Web Sitesi ve 10GB HD Alanı
   • Günlük 10.000’den az ziyaretçi alan siteler için harika
   • Ücretsiz Yedeklemeler ve bazı Eklentiler
   Büyük Plan Büyümek

   • Maliyet – $ 5.95 / ay
   • Birden Çok Web Sitesi
   • 20GB
   • 25k Günlük Ziyaretci
   • Ücretsiz SSL
   • Ücretsiz Yedeklemeler
   GoGeek Planı

   • Maliyet – $ 11.95
   • 30 GB HD Alanı
   • 100.000 Günlük Ziyaret
   • Birçok Yükseltme

   Eğer almak için en iyi plan’yeni başlıyoruz ve don’t 10k günlük ziyaretçinin ortak plan olması. Bu aynı zamanda e-ticaret mağazası ve küçük iş web siteleri.

   İşte bu.

   Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa’utangaç ol ve birini aşağıda bırak’Olabildiğince hızlı cevap vereceğim.

   Okuyucularımızın karar vermesine daha iyi yardımcı olmak için ürünleri bağımsız olarak araştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte, görüşlerinizi duymak istiyoruz. Bilgilendirici ve tanıtımsız bireysel incelemeleri kabul ediyoruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun, yorumunuzu yayınlayalım. Şirketlerin kendileri tarafından yapılan tanıtım incelemeleri yayınlanmayacaktır. Teşekkürler!

   Aşağıdaki düğmeyi tıklayarak, okuduğumu ve kabul ettiğimi kabul ediyorum Kullanım Şartları.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Adblock
    detector