Schema Pro õpetus: kuidas kuvada WordPressis rikkalikke katkendeid

Rikaste lõikude ja skeemimärgistuste täiendamine oma WordPressi veebisaidil annab selle täiendava isikupära, mis eristab seda Google’i otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP). Võib-olla olete näinud Google’i tulemusi koos arvustustähtede, hindade, tootespetsifikatsioonide või retseptide andmetega. Need Google’i visuaalsed näpunäited suurendavad sageli teie võimalusi klõpsamiseks, et muuta teie leht paremaks liikluseks ja konversioonimääradeks.


Liiga halb, teiste arvates on rikaste lõikude lisamine segane, kuid tõsi on, et seda on lihtne kasutada. Eriti kui kasutate õiget tööriista, saate maksimeerida rikaste tulemuste tutvustamise eeliseid.

Mis on rikkalikud katkendid ja skeemimärgistus?

Rikastel lõikudel ja skeemimärgistel on sama mõiste, kuid neil on täiesti erinevad rollid. Tuntud ka kui rikkalikke tulemusi – need on struktureeritud andmed, mida saab lisada lehe HTML-ile, et aidata veebianduritel ja Google’il teie sisu paremini mõista. Samuti on ülioluline, kui soovite, et teie sait oleks otsingufunktsioonidega nähtav.

Rikkalikud katkendid

Pidage meeles, et kui otsite Google’is ja mõned lingid näitavad tärnide hindeid? See on üks rikkaliku katkendi näiteid.

UParemate tulemuste esitamiseks võimaldavad rikkalikud katkendid kasutajatel hõlpsalt otsitavat teavet leida. Kui teie veebisait ilmub otsingumootorites, näiteks Google’is, ja rikkalikud katkendid on lisatud, saab Google kuvada tegeliku tulemuse kohta lisateavet.

Samuti peate mõistma, et rikkalike lõikude lisamine oma veebisaidile ei tähenda automaatselt otsingumootori paremat asetust. Kuid see aitab teie veebisaidil silma paista, mis tähendab, et see suurendab võimalust, et paljud vaatajad sirvivad teie lehte.

Seal on palju rikkalikke jaotustüüpe, mida saate kasutada, ja siin on kõige tavalisemad:

Ülevaade – Kuvatakse tärnide arv ja see, kes arvustuse tegi. See võib pärineda üksikult arvustajalt või kasutaja kumulatiivsetest arvustustest.

Video – Seda saab kasutada video kestuse, litsentsi, tootjafirma ja / või looja märkimiseks.

Retsept – see sisaldab toitumisalast teavet, näiteks portsjoni suurus, kalorid, rasvasisaldus ja palju muud.

Muusika – see sisaldab teavet muusika kohta, näiteks albumi väljaandmise kuupäev, pikkus, žanr ja produtsent.

Toode – Üks populaarsemaid otsinguid on tooted, eriti kui tegutsete e-kaubanduse valdkonnas. IT sisaldab vajalikku teavet toote kohta, näiteks hind või toote pilt.

Äri ja organisatsioon – See sisaldab saadaolevaid atribuute, sealhulgas ärinimi, aadress (füüsiline ja URL), telefoninumber, geograafiline asukoht (laius- ja pikkuskraad) ja logo.

Peamised lood – See on otsingutulemustes lahter „Kõige populaarsemad lood”, kuid näete seda ainult siis, kui Google News kinnitab veebisaidi.

Lisaks neile saate lisada ka üritusi, töökuulutusi, kursuste loendeid, raamatuid, artikleid ja palju muud. Kokkuvõtteks võib öelda, et rikkalikud katkendid aitavad teil saada rohkem klikke ja muuta paremusjärjestuse kõrgemaks.

Skeemi märgistus

Skeemimärgistus on üks põhjusi, miks Google annab selliseid kasulikke tulemusi. See on üks uusimaid optimeerimisvorme ja seda peetakse üheks SEO domineerivamaks vormiks. See võib parandada teie veebisaidi toimivust SERP-des, kuna see toimib kulisside taga oleva koodina, mis aitab Google’il rikkalikke katkendid luua.

Skeemi märgistus aitab ka muid otsingu nähtavuse funktsioone, näiteks:

 • Saidilinkid – need on lisalinkid otsingutulemustes, kui keegi otsib teie veebisaiti.
 • Leivapätsid – töötlemata URL-i kuvamise asemel kuvab Google riivsaia.
 • Saidilinkide otsingukast – see võimaldab inimestel otsida teie veebisaidilt Google’i otsingutulemite lehelt ise.

Lisaks saate oma SEO jõudlust veelgi parandada, kui ühendate skeemi parimate WordPressi SEO tööriistadega 2019. aastal.

Kuidas lisada skeemi märgistust oma WordPressi veebisaidile

Nagu ma juba varem mainisin, ei võta rikaste lõikude ja skeemimärgiste lisamine palju aega, kui kasutate õiget tööriista. Nüüd aitavad mõned pistikprogrammid teil seda teha, kuid võin öelda, et Schema Pro on parim, millele võite toetuda.

Mis teeb sellest suurepärase pistikprogrammi teie skeemi märgistuse automatiseerimiseks?

 • Kasutajasõbralik liides, nii et see töötab suurepäraselt ka siis, kui te pole tehniline esindaja
 • Võimaldab olemasolevat sisu kaardistada ja andmeväljadele koodi lisada
 • Töötab stseenide taga ja kasutab skeemi lisamisel Google’i soovitatud vormingut JSON-LD
 • Looge skeemi märgistus ainult üheks korraks ja Schema Pro lisab koodid automaatselt teistele asjakohastele postitustele ja lehtedele.

Schema Pro maksab aastas 79 dollarit ehk 249 dollarit eluaegse juurdepääsu eest. Kui olete agentuur, saate selle eest 249 dollarit aastas või 699 dollarit eluaegse juurdepääsu eest.

Külastage programmi Schema Pro

Schema Pro installimine ja seadistamine

Kui olete Schema Pro pistikprogrammi alla laadinud, minge oma WordPressi armatuurlauale ja klõpsake menüüs Pluginad nuppu Lisa uus. Laadige üles Schema Pro pistikprogrammi ZIP-fail, installige ja aktiveerige. Kui teil on pistikprogrammide installimisega probleeme, lugege läbi meie põhjalik WordPressi tõrkeotsingu juhend.

Schema Pro konfiguratsioon

Minge seadete menüüsse ja leiate skeemi Pro.

Vahekaardil Konfiguratsioon leiate nupu Alusta häälestusviisardit, kus saate konfigureerida oma veebisaidi põhiteavet.

Seadistamise alustamiseks klõpsake nuppu Start.

Valige oma logo ja määrake, kas teie veebisait esindab ettevõtet või eraisikut. Seejärel klõpsake nuppu Edasi.

Ühendage oma sotsiaalmeedia profiilid oma veebisaidiga. Klõpsake nuppu Edasi.

Seadistage riivsaiade, saidilinkide, saidilinkide otsingukasti sätted ja sellel lehel, millele soovite skeemi rakendada. Soovitan kõik funktsioonid lubada. Klõpsake „Järgmine”.

Seadistamine on nagu piknikule minek, eks? Kui olete aga segaduses, võite mõne muu juhise saamiseks klõpsata küsimärgi ikoonil??.

Ja nüüd on aeg oma skeem lisada.

Schema Pro toetab 13 peamist skeemitüüpi ja lisab neid veelgi. Skeemiteave, mida saate lisada, sõltub valitud skeemist. Näiteks kui valite Retsepti skeemi tüübi, saate lisada kaloreid, valmistamisaega, küpsetusaega, kategooriat, retsepti saagikust jne..

Kui valite töökuulutuste skeemi tüübi, saate lisada pealkirja, postitamise kuupäeva, töösuhte tüübi, aadressi, palka ja muud seotud teavet.

Enamik ajaveebijaid võib tõenäoliselt kasu saada ka artikli skeemi tüübi kasutamisest.

Uue skeemi loomine

Kui loote esimest korda skeemi, võite klõpsata nuppu Loo esimene skeem või liikuda menüü Seadistused menüüsse Skeemiprogramm. Klõpsake vahekaardil Skeemid nuppu Lisa uus.

Valige skeemi tüüp. Seejärel klõpsake nuppu Edasi.

Valige, millist sisu soovite skeemitüüpi rakendada. Võite lisada ka reegleid AND ja OR. Klõpsake nuppu Edasi.

Ja oledki valmis!

Nagu ma juba mainisin, sõltub teie sisestatav teave valitud skeemi tüübist. Niisiis leiate järgmisel ekraanil kogu sellega seotud teabe ja Schema Pro kaardistab selle teabe automaatselt teie WordPressi veebisaidi teabega.

Meie näites on skeemi tüüp artikkel. Niisiis, Schema Pro kaardistab WordPressi autorinimena autori nime ja WordPressi avaldamiskuupäevaks Avaldatud kuupäev.

Kui soovite asju käsitsi reguleerida, saate seda teha kohandatud väljade abil ja kaardistada teave skeemi märgistusega. Seejärel saate selle teabe rippmenüüst valida.

Uus kohandatud väli

Rääkides kohandatud väljadest, on juhtumeid, kus Schema Pro ei leia vajalikku teavet skeemi märgistamiseks kaardistamiseks. Näiteks artikli skeemi tüübis on skeemi hinnangud ja ülevaatuse arv, kuid need andmed pole teie WordPressi postituses või lehel vaikimisi saadaval..

Schema Pro teeb seda, et see lisab WordPressi redigeerija alla uusi kohandatud väljad, et saaksite need täita, mis on küll vabatahtlik.

Erineva skeemi tüübi lisamine konkreetsele lehele või postitusele

Kui kirjutate spetsiifilisemat sisu, näiteks tooteülevaade (mitte ainult üldine artikkel), võiksite kasutada ülevaatusskeemi tüüpi. Võite lihtsalt minna tagasi skeemi Pro häälestusviisardisse ja lisada skeemi tüüp ülevaatamise.

Asi on selles, et selle asemel, et lubada see kõigis postitustes, saate selle lubada konkreetsetele lehtedele / postitustele / arhiividele jne. Võite selle lubada ka konkreetsele postitusele, otsides selle postituse nimest ja lisades tulevikus käsitsi uusi postitusi või kindlale sildile või kategooriale. Näiteks võite lisada sildi „Ülevaade” või kategooria, millele ülevaatusskeemi tüüpi saab rakendada.

Niisiis, kui loote postituse ja seate selle sildiks või kategooriaks „Ülevaatus”, kuvatakse WordPressi redaktori all olevas jaotises Skeem Pro ülevaatusskeemi tüüp.

Kuidas kasutada struktureeritud andmete testimise tööriista oma skeemi märgistuse testimiseks

Pärast seadistamist ja kogu konfigureerimist peate veenduma, et kõik teie pingutused töötavad nii hästi, kui me soovime. Selle testimine võib tunduda keeruline, kuid Google pakub viimistluse kontrollimiseks oma parimat tööriistakomplekti. Seda nimetatakse a Struktureeritud andmete testimise tööriist.

See tööriist kontrollib ja tuvastab, kas skeemi märgistus on teie veebisaidil olemas, ja see aitab teil kontrollida, kas teie skeemi märgistuse konfiguratsioonis on leitud tõrkeid.

Lihtsalt minge tööriistale ja sisestage oma sisu URL. Klõpsake nuppu Käivita test ja Google leiab, kas skeemi märgistus on olemas.

Kui Google leiab, et teil on skeemi märgistus paigas, tähendab see, et olete kõik valmis, kuna Google’il on kõik teie veebisaidi jaoks rikaste lõikude tootmiseks vajalik.

Järeldus

Rikaste lõikude ja skeemimärgiste lisamine oma WordPressi veebisaidile võib tunduda pisut keeruline. Kui olete mitte-tehnik, võib see alguses tunduda hirmutav. Kuid see võib olla peaaegu vaevatu, kui kasutate õiget pistikprogrammi, mis aitab teil seda kraami aidata.

Schema Pro pistikprogramm on väga kasutajasõbralik ja üks parimaid tööriistu, mida ma rikaste lõikude ja skeemi märgistuse lisamisel autopiloodile olen kohanud. See töötab 99% -l asjadest, mida vajate täiustatud kasutajakogemuse saavutamiseks. Konfigureerige lihtsalt mõned sätted ja lisage kohandatud väljadele käsitsi veidi teavet, ja teil on hea minna. Lisaks saate parema seotuse saavutamiseks ühendada selle lugemise edenemisribaga.

Niisiis, kui soovite oma veebisaidi otsingutulemite lehel silma paista ja klikkide arvu suurendada, siis võite omada rikkalike fragmentide ja skeemimärgiste eeliseid.

Skeem Pro

Schema Pro võimaldab teil oma veebisaidile lisada skeemi, mis aitab otsimootoritel teie veebisaiti ja sisu paremini mõista.

Schema Pro peamised omadused:

 • Tõhusalt lisage skeem reeglite kaudu
 • Kasutage andmeid kohandatud väljadel

Schema Pro on suurepärane võimalus lisada skeem oma WordPressi veebisaidile.

Suurem küsimus on see, kas sellest saab rohkem kasu, siis see, mida teie SEO pistikprogramm juba pakub.

Yoast ja RankMath, kaks WordPressi jaoks enim kasutatud SEO pistikprogrammi, pakuvad mõlemad suurt osa samadest funktsioonidest, mida pakub Schema Pro. See ei olnud juhtum, kui Schema Pro esmakordselt välja anti, kuid tänapäeval võib suur osa teie skeemi vajadustest täita juba olemasolevaga.

Check out Schema Pro

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map