BlueHosti ülevaade

1996. aastal hakkas Matt Heaton esmakordselt mõtlema hostiettevõttele, millest saaks lõpuks Bluehost.


Matt lõi enne Bluehostist 2003. aastal reaalsuseks muutmist veel kaks veebimajutust pakkuvat ettevõtet..

Bluehost’i esimene iteratsioon oli 0catch.com. See oli tasuta hostimisteenus, mis sai kiiresti populaarseks. Funktsioonide arv, mida ettevõte oma klientidele pakkuda võib, oli piiratud. 2003. aastal võttis ettevõte ettevõtte Bluehost tööle ja hakkas sealt klientidele jagatud hostimisplaane pakkuma.

Bluehost sai kiiresti populaarseks osaliselt tänu: tema võime pakkuda taskukohaseid plaane. Nad pakkusid oma hostipakke koos sisuhaldussüsteemi toega. Bluehostili üks populaarsemaid funktsioone oli võimalus installida WordPress vaid ühe klõpsuga.

Bluehost seadis sisse süsteemi, mille abil nad suutsid pakkuda jagatud hostingu kavasid, kasutades erinevaid hinnapunkte. See oli ainulaadne, sest hoolimata sellest, kas olete ajaveebi avamine üksikisik või mõni suurem ettevõte, kes vajas rohkem ressursse, oli olemas teie vajadustele ja eelarvele vastav plaan..

Bluehost näitas teed hostimajandusettevõtete muutmisel, kui nad turustasid oma salvestusmahtu või ribalaiust piiramatuna. Tegelikult on nende pakutavad teenused piiratud “piiramatu” mida kasutatakse ruumi või ribalaiuse tähistamiseks, mida tavakasutaja vajaks, kui ta tegutseks tavalisel veebisaidil.

Üldiselt arvame, et Bluehost on suurepärane valik. Nad pakuvad mõistliku hinnaga kvaliteetset veebimajutust ja pakuvad tugevat tuge uute registreerumiste jaoks.

Vaatame nende hindade ja plaanide paremaks mõistmiseks ülevaadet. ��

Väike sinimustvalge ajalugu

Bluehost sai populaarseks pakkudes oma klientidele piiramatut salvestusruumi. Kui aga inimene “kuritarvitatud” kui see privileeg salvestab massilisi andmeid, millel pole nende veebisaidiga mingit pistmist, siis seatakse neile piirang.

Sama kehtib nende kohta, kes kasutasid oma veebisaiti massmeilisõnumi saatmise seadmena, või nende jaoks, kes kasutasid nende saiti suure hulga heli- või videofailide üleslaadimise või allalaadimise viisina.

Nende paindlike korkide idee oli hoida üks kasutaja jagatud serveris mitte nii palju ressursse kasutamast, et see oleks kahjulik teistele sama serveri kasutajatele.

2009. aastal muutis Bluehost mängu taas, kui asi puudutab seda, kuidas hostiettevõtted oma klientidega suhtlevad. Just sel aastal otsustasid nad mõne kasutaja jaoks hakata protsessori kasutamist jälgima.

Seda tehti seetõttu, et mõned kasutajad esitasid suurt nõudlust protsessori ressursside järele ja see mõjutas negatiivselt teiste serveri kasutajate kogemusi. Paratamatult selgus uuringute tegemisel, et suurem osa drosselklapi veebisaite laadis üles või laadis alla teavet, mis ei tohiks olla jagatud hostimise kontol..

Ostetud Endurance International Groupi poolt

2010. aastal ostis Bluehost ettevõtte Endurance International Group. See grupp asutati 1997. aastal. Selle peakontor asub Burlingtonis, Massachusettsis.

Endurance International Group on ostnud mitmeid hostimisettevõtteid. Neil on tava lubada omandatud ettevõtetel jätkata oma nime all tegutsemist.

See tähendab, et kui valite teenuse ostmise teenuse Bluehost asemel mõne teise hostimisettevõtte vahel, võite valida kahe sama emaettevõtte omanduses oleva ettevõtte vahel.

Bluehost on endiselt sõltumatu

Bluehost haldab Endurance International Group. Kuid nad tegutsevad endiselt iseseisvalt. Kui ostate teenuse Bluehost teenust, saate midagi, mis on selle ettevõtte ainulaadne.Pakutavad teenused kajastavad Bluehost pikaajalist usaldusväärsust, tähtklienditeeninduse pakkumist, madalate hindade pakkumist ja mitmesuguseid hostimisvõimalusi, sealhulgas jagatud hostimine, VPS ja spetsiaalne hostimine.

Nüüd, kui meil on ettevõtte kohta natuke ajalugu, las lase’võtab mõne minuti ja uurib mõnda pakutavate teenuste spetsiifikat ning seda, kas nende teenused teile sobivad või mitte.

Asjad, mis meile Bluehostist meeldivad

Nende veebimajutuste arvustuste kokku panemisel on meie eesmärk esitada teile erapooletu aruanne.

Püüame selle ettevõttega suheldes edastada teavet, mis kajastaks meie isiklikke kogemusi ja kolleegide isiklikke kogemusi. Oleme veebimajutuse kvaliteedi määramisel väga huvitatud statistiliste andmete uurimisest ja kvantitatiivsete mõõdikute esitamisest.

Sa näed meie elav Bluehost jälgimine siin. Statistilisi andmeid uuendatakse 15-20 korda päevas. Lisateavet leiate meie juhendist parim Austraalia veebimajutus.

99,9 Uptime protsenti

uptime

Mitte liiga kaua aega tagasi tegi Bluehost nende serverites kapitaalremondi. Üks nende serverite silmapaistvaid tulemusi on nende paranenud tööaeg. See on peaaegu täiuslik. See on suurem kui 99,99 protsenti.

10 kuu jooksul õnnestus Bluehostil ainult viis elektrikatkestust. See tähendas, et 7296 töötunni jooksul oli seisakuid vaid üheksa minutit. Paar aastat tagasi tabas neid DDOS-i rünnak, mis mõjutas nende tööaega.

Kui aga vaatate nende teenistust vahemikus 2017. aasta detsembrist kuni 2018. aasta septembrini, näete, et neil oli ainult kaks kuud, kui nende teenistus ei olnud sajaprotsendiline. Nende kümne kuu jooksul, nende teenistus kasvas 99,99 protsenti ajast.

Nende lehed laadivad kiiresti

Kui vaataksite Bluehosti teenuseid 2016. aasta alguses, näeksite, et nende kiirus oli kurjakuulutav. Nende keskmine kiirus oli umbes 1500 ms. See tähendas, et nad ei kuulunud 10 kiireima lehelaaduri hulka.

Jätkake aastat 2020 ja näete nende laadimisaegade fenomenaalset paranemist. Nüüd, Bluehost on keskmine laadimisaeg 424 ms. See viib nad viie kiireima võõrustaja hulka, kelle oleme üle vaadanud.

Küsimusele, mis selle muudatuse juurde viis, ütlesid Bluehost esindajad, et see oli osa nende pingutusest kliendikogemuse parandamiseks. Selle eesmärgi saavutamiseks eraldasid nad raha ja investeerisid oma BlueRocki serveriparki. Tulemused on enda eest rääkinud. 10 kuu jooksul oli nende kiireim keskmine kiirus 399 ms ja madalaim keskmine kiirus 467 ms. Igal juhul on see kiirustav kiirus.

Madal sissejuhatav hind

Paar aastat tagasi mõtlesid paljud inimesed kaks korda Bluehosti kasutamise üle. Nad arvasid, et teenus on liiga kallis ja seda ei tehtud’Teil pole seda lisa midagi, mis muutis hinna väärt.

Kuid 2020. aastal jätkub Bluehost meile muljet. Neil on muljetavaldavad laadimisajad ja muljetavaldav tööaeg. Samal ajal pakuvad nad oma teenust mõistliku hinnaga. On õiglane öelda, et nad on turul kõige odavamad veebihostid.

Nad pakuvad nii madalat sissejuhatavat hinda kui 2,95 dollarit kuus, sõltuvalt sooduspakkumistest, mida leiate. On tõsi, et saate leida odavamaid hostimisvõimalusi. Kui aga vaatate hinda, nende täiustatud servereid ja nende klienditeenindust, siis tunneme, et need on väärt seda väärt.

BH pole teie väärtuse jaoks halb, kuid kindlasti ei moodusta see meie nimekirja parimad odavad võõrustajad.

Palju tasuta turvafunktsioone

Uudised on täis teateid suuremate küberrünnakute ja andmerikkumiste kohta. Seetõttu nägime rõõmuga, et Bluehostil on palju erinevaid turvavalikuid. Neil on mitmeid tööriistu, mis on spetsiaalselt loodud levinud rünnakute ja riskide lahendamiseks.

Näiteks saate rämpspostiga võidelda kasutades Rämpspostieksperdid, Rämpsvasara, ja SpamAssassin (päris vinge nimed).

Pilvetulekahju võib päästa teid teenuse keelamise rünnaku eest.

Kui teie saidil on kvaliteetset sisu, on tõenäoline, et keegi proovib selle teie käest varastada. See on põhjus, miks Bluehost pakub kuumade linkide kaitset, mis muudab inimeste võimatuks teie pilte ja sisu varastada kasutades kuuma linkimist. Seal on filtreid, mida saate kasutada konkreetsete e-posti kontode blokeerimiseks, ja Bluehost pakub teile võimalust IP-aadresside blokeerimiseks.

Saate parooliga kaitsta katalooge, luua IP-aadresside jaoks mustaid loendeid, lubada kahefaktorilist autentimist, kasutada märgi kinnitust ja kasutada terve hulga muid väärtuslikke turvafunktsioone. Bluehost suudab hoida teid ja teie veebisaidi külastajaid turvaliselt.

Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et BH võtab teilt privaatsuse kaitse eest tasu, samas kui sellised ettevõtted nagu Namecheap seda ei tee. See aitab teil säästa igal aastal 20-50 dollarit. Lisateavet leiate meie juhendist parimate domeeniregistripidajate jaoks.

Tagastamispoliitika

Bluehostil on 30-päevane raha tagasi garantii. Kui tühistate oma plaani esimese 30 päeva jooksul, makstakse teile tasuta tagasimakset. Ettevaatust: kui te ei tühista esimese 30 päeva jooksul, ei saa te proportsionaalset tagasimakset aja eest, kui te pole seda kasutanud. Samuti pidage meeles, et domeenitasud ei kuulu tagastamisele.

Lihtne kasutada

Bluehost on oma veebisaidi seadistamise ja haldamise lihtsaks teinud. Nende täiustatud cPaneli-liidest on võimalikult lihtne kasutada. Kui klõpsate lihtsalt vastaval ikoonil, pääsete sinna, kuhu peate minema.

CPaneli abil saate keskses asukohas hoolitseda näiteks veebisaidi e-posti aadresside ja elementide eest. Saate kohandada juhtpaneeli paigutust vastavalt oma vajadustele. Saate asju redigeerida nii, et kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid on need, mis on kõige silmatorkavamad.

Soovitanud WordPress.org

Kui valite oma veebisaidi hostiks, peaksite selle kohta käivate faktide ja arvude tundma õppimiseks pisut aega võtma. Nagu öeldud, on WordPress.org suurim CMS planeedil. See haldab miljoneid veebisaite. Kui WordPress soovitab majutusteenuse pakkujat, peaks see tavaliselt olema midagi, millele peaksite tähelepanu pöörama.

WordPress koostas hiljuti nimekirja nende kolmest lemmikmajutuse pakkujast. Bluehost oli selles nimekirjas silmapaistval kohal.

Need olid vaid mõned asjad, mida oleme Bluehostist armastama hakanud. Veel üks märkimist vääriv detail on nende e-kaubanduse funktsioonid, mis muudavad veebipoe seadistamise Bluehostiga lihtsaks.

WordPressi headuse kohta lugege meie juhendit parimad WordPressi hostid.

Mis meile Bluehostist ei meeldi

Tahame võimalikult selgelt esitada pildi Bluehostist. Sel eesmärgil arutame mõnda asja, mis meile selle hostimisteenuse osas ei meeldi.

Kasutajatugi

pilt sinivetika toestBluehost teeb paljusid asju hästi ja meie’olete näinud pakutavate teenuste kvaliteedi tõusutendentsi. Kui teil on probleeme ja peate võtma ühendust nende klienditeenindusega, selle kohta, mida te kavatsete saada, pole mingit garantiid.

Mõned kliendid helistavad klienditeenindusele ja saavad fenomenaalset abi. Neil on positiivseid kogemusi. Siiski on mõned kaebused. Bluehost julgustab oma kliente telefonitsi ühendust võtma. Kuid paljudel inimestel on olnud probleeme, isegi kui nad seda tegelikult läbi saavad’olete mitu korda helistanud.

Seda öeldes, kui võrrelda Bluehostit mõne teisega odavad veebihostid näete kiiresti, et nende tugi pole kaugeltki halvim. Sellel on lihtsalt natuke arenguruumi.

Kui otsite käepidemetuge, siis ütleksin, et pidage kinni Saidiplats.

Sa pead maksma saidi migratsiooni eest

Hea osa hostimise pakkujatest, keda oleme vaadanud, viib teie saidi praegusest asukohast rõõmsalt nende serverisse. Nende jaoks on see suhteliselt lihtne protseduur ja see tähendab, et olete järgmise paari aasta jooksul nende klient.

Mingil põhjusel ei näe Bluehost asju nii. Nad võtavad 150 dollarit, kui nad teevad midagi oma teenusega, mida enamik teisi teenuseid teevad tasuta. Ja kui nii’Pole piisavalt pettunud, edastavad nad ainult maksimaalselt viis saiti ja 20 e-posti kontot.

Kui sellest natuke raha haaramisest ei piisa, võtavad nad teilt 80-minutise sissejuhatava teenuse eest 80 dollarit. Enamik hostingu pakkujaid annaks teile hea meelega nende teenuse tasuta tutvumise.

Bluehost Hinnakujundus selgitatud

Bluehost pakub viit erinevat hostimiskava. Nad sisaldavad:

 • Jagatud hostimine
 • Spetsiaalne hostimine
 • WordPressi hostimine
 • VPS-i hostimine
 • Pilvesaidid

Enamiku inimeste jaoks on jagatud hostimise plaan enam kui piisav. Esmakordselt alustades ei tea te, kui palju liiklust teie veebisait meelitab. Privaatserver on põhimõtteliselt füüsilise serveri rentimine. WordPressi hostimine on hostimine, mis on WordPressi jaoks optimeeritud.

Siin on jaotus iga hinnakava kohta.

Virtuaalserver (parim stardivalik)

 • “Põhiline” plaan algab 2,95 dollarist kuus. Siis tõuseb see 7,99 dollarini kuus pärast sissejuhatava perioodi lõppu. (parim uute veebisaitide omanikele)
 • “Pluss” plaan on 10,99 dollarit kuus. (parim pikaajaliste saitide või ajaveebide jaoks)
 • “Choice Plus” maksaks teile 23,99 dollarit kuus. (kõige parem, kui soovite oma veebisaidiga raha teenida)

Need hinnad on üsna head, kuid Bluehost pakub mitmeid sooduspakkumisi, mis võimaldavad teil saada veelgi paremat hinda. Koos “Põhiline“plaan, saate üks veebisait, piiramatu ribalaius ja 50 GB ruumi. Teile antakse tasuta domeen koos viie pargitud domeeni ja 25 alamdomeeniga. Samuti saate igasse viieni e-posti kontot 100 MB salvestusruumi.

“Pluss” ja “Choice Plus” plaanid teile piiramatu veebisaitide, piiramatu ruumi ja piiramatu ribalaius. Sina’anti üks domeen piiramatute alamdomeenide ja pargitud domeenidega. E-posti kontodel on piiramatu salvestusruum ja mõned turvalisuse eelised.

Bluehost pakub a “Äri Pro” plaan. See on tavakasutajale pisut kallis, kuid pakub siiski mitmeid lisaeeliseid, sealhulgas lisatasu pakkuv SSL, domeeni privaatsus ja spetsiaalne IP-aadress.

VPS-i hostimine (rohkemate ressursside / turvalisuse jaoks)

 • Pakett “Standard” algab 18,99 dollarist kuus. Lõpuks tõuseb see kuni 29,99 dollarini kuus.
 • Parandatud pakett algab 29,99 dollarilt kuus ja tõuseb lõpuks 59,99 dollarini kuus.
 • Pakett “Ultimate” algab 59,99 dollarist kuus, lõpuks tõuseb 119,99 dollarini kuus.

Meie nähtu põhjal on need hinnad üsna suured, mille eest peaksite eeldama, et maksate VPS-i hostimine. Kahel esimesel kaval on protsessori kahe tuuma kiirus. Kahel viimasel kaval on kiirus vastavalt kolm või neli südamikku. Saate madalaima astme jaoks 30 GB ja kõrgeima taseme jaoks 120 GB.VPS-i hostimine

RAM on madalaima astme jaoks kaks GB ja kõrgeima astme jaoks kaheksa GB. Tavalise paketi ostmisel saate ühe terabaiti ribalaiust ja see hüppab maksimaalse taseme korral kolme terabaiti ribalaiusele.

Iga astme korral saate ühe domeeni. Tavalise paketiga olete teie’anti üks IP-aadress. Täiustatud ja ülim pakett sisaldab kahte IP-aadressi. Kõik plaanid on olemas 24-tunnine tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii.

Pühendatud hostimine (ettevõtetele)

 • “Standard” Pühendatud hostimispakett algab 79,99 dollarilt kuus ja läheb lõpuks 119,99 dollarini kuus.
 • “Täiustatud” pakett algab 99,99 dollarist kuus. See tõuseb lõpuks 159,99 dollarini kuus.
 • “Lisatasu” Paketi hind algab 119 dollarist kuus ja lõpuks 209 dollarini kuus.

Nii standard- kui ka täiustatud plaan on varustatud 4 × 2,5 GHz protsessoriga. Kava “Premium” abil saate 4 × 3,3 GHz protsessorit. Salvestusruum on vahemikus 500 GB madalaima plaadiga kuni ühe terabaitini, mida peegeldab kõrgeim plaan. Madalaima plaani muutmälu on neli GB, lisatasandil „Premium” antakse 16 GB.

„Standard” astme korral saate viis TB ribalaiust ja 15 TB ribalaiust „Premium” astmel. Igal plaanil on üks domeen. Plaanil “Standard” on kolm IP-aadressi, “Tõhustatud” plaanil on neli ja “Premium” plaanil on viis. Nagu kõigi Bluehost pakutavate plaanide puhul, saavad ka need 24-tunnise tugiteenuse ja raha tagasi garantii.

Vt seotud – parimad pühendunud võõrustajad

WordPressi hostimine (parim blogide jaoks)

 • Paketi “Basic” hind algab 2,95 dollarit kuus, kui saate 36-kuulise tellimuse.
 • Pakett “Pluss” algab 5,45 dollarist kuus, kui saate 36-kuulise tellimuse.
 • Paketi “Choice Plus” hind on 5,45 dollarit kuus, kui saate 36-kuulise tellimuse.

WordPressi hostimisplaanid pakuvad samu tehnoloogiaid kui jagatud hostimiskavad, mida me eespool vaatasime. Parimate WordPressi hostide kohta saate lugeda siit.

Bluehost’i tugi

Nagu me oma plusside ja miinuste jaotises mainisime, on Bluehost’i tugi segakott. Näib, et see sõltub palju päevast, mil helistate ja kellega lõpuks suhelda.

Mõnikord saate oma telefonikõnele kohe vastata ja leiate, et suhtlete teadliku tehnilise toe klienditeenindajaga.

Muul ajal ei pruugi teie telefonikõnedele vastata või võib teiega suheldes inimestel olla vähem aimugi sellest, mida’s toimub edasi kui sina.

tugiressursid

Lisaks telefonitoele pakub Bluehost hulgaliselt tugiressursse. See hõlmab teadmistebaasi, mis sisaldab artikleid, juhendeid, juhiseid ja vastuseid nende sagedamini esitatavatele küsimustele. See on hästi toetatud teadmistebaas, nii et on hea võimalus, et leiate vastused oma küsimustele.

Haridusallikas” on suurepärane võimalus kasutajatel tutvuda oma saidi erinevate aspektidega, sealhulgas sisselogimise halduse, domeeninimede, e-posti, WordPressi jne..

Kui teil on küsimusi millegi muu kohta, mida te ei leia teadmistebaasist, kutsuvad nad oma kliente helistage neile, kasutades nende ööpäevaringset abitelefoni.

Kohtuotsus – meile meeldib Bluehost

Bluehost sobib suurepäraselt kõigile, kes on stardis. Nad on üks vanimaid veebimajutajaid ning neil on aastatepikkune kogemus ja hea maine. Nad pakuvad odavam hind, pakkudes samal ajal kvaliteetset. Neil on mitmeid veebiressursse, mis on loodud seadistamisprotsessi lihtsustamiseks.

Klientidele pakutakse mitmeid põnevaid funktsioone ja lisad, sõltumata hinnast. Kättesaadavate plaanide mitmekesisus muudab teie eelarvele ja vajadustele vastava paketi leidmise hõlpsaks.

Enamasti on meie mulje Bluehostist populaarne vaade. Oleks tore, kui nad rändaksid teie saidi tasuta ja kui nende klienditeenindus oleks vähem tabanud. Arvame siiski, et Bluehost on suurepärane valik veebimajutuseks ja muudab selle hõlpsasti meie parimate veebihostide loendisse.

Täname, et poisid peatusid. Palun jätke allpool kommentaar. 

Anname endast parima, et uurida tooteid iseseisvalt, et aidata lugejatel otsuseid paremini vastu võtta. Seda öeldes tahame ka teie arvamust kuulda. Aktsepteerime individuaalseid arvustusi, mis on informatiivsed ja mittereklaamivad. Täitke allolev vorm ja me avaldame teie arvustuse. Ettevõtete endi reklaamülevaateid ei avaldata. Aitäh!

Allpool asuvale nupule klõpsates kinnitan, et olen tutvunud ja nõustun sellega Kasutustingimused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map