כתיבת תוכן ידידותי לקידום אתרים – מדריך מתחיל למתקדם

כל אחד יכול לכתוב מאמר, אך מאמר מותאם SEO, הוא משחק משחק שונה לגמרי. כולם רוצים את המיקום הראשון בדפי מנוע החיפוש של גוגל, במיוחד עבור אותן מילות מפתח עם תנועה גבוהה. אם זה המקרה, עליך לשלוט בכתיבת תוכן מותאם SEO, בו אתה ממטב כל פוסט או עמוד עם מילות מפתח ספציפיות. כאשר מילות המפתח היקרות הללו מודגשות באופן אסטרטגי במאמרים שלך, מנועי חיפוש יבחינו בנוחות במאמציך ודרגגו את הדפים שלך טוב יותר מאחרים.


אם אף אחד לא מבקר בדף שלך, גם אם אתה כותב את המאמרים הטובים ביותר, אז מה שאתה עושה הוא מאמץ חסר טעם. וודא כי התוכן שלך ידידותי לקידום אתרים הוא ללא ספק עדיפות עליונה אם אתה שואף לצמיחה באתר או בעסק שלך.

מה זה קידום אתרים?

מדוע כולם מודאגים מקידום אתרים? קידום אתרים במנועי חיפוש או קידום אתרים הוא הנוהג להגדיל את כמות ואיכות המבקרים באתר שלך על ידי שיפור הדירוג בתוצאות מנוע החיפוש האלגוריתמי..

מחקרים ומחקרים מראים כי אתרים בדף הראשון של גוגל מקבלים כמעט 95% מהקליקים. שיעור קליקים מוגבר (CTR) משווה לתנועה רבה יותר.

מה זה בשבילך? ובכן, יותר מבקרים מתכוונים ללקוחות פוטנציאליים שיתרגמו לשיעורי המרה והכנסות מוגברים.

כיצד פועל קידום אתרים?

גוגל ובינג ציונים את תוצאות החיפוש שלהם על סמך הרלוונטיות והסמכות של דפי האינטרנט שסרקו וכללו באינדקס האינטרנט שלהם.

SEO כרוך גם בוודאות שאתר האינטרנט שלך נגיש וחשוב מבחינה טכנית. זה גם בודק כיצד האתר שלך משתמש במילים שאנשים מבצעים חיפוש ומקלידים במנועי חיפוש. התוכן באתר שלך צריך להיות שימושי ולספק תוכן באיכות גבוהה העוזר לענות על שאילתת המשתמש.

איך לעשות קידום אתרים?

קידום אתרים כולל פעילויות טכניות ויצירתיות. בדרך כלל, SEO באתר ו- SEO מחוץ לאתר הם שתי הקטגוריות העיקריות של עבודות SEO.

למרות שלעתים קרובות פעילויות אלו דורשות מיומנויות לייעל את אתר האינטרנט שלך, ניתן ללמוד על אלה, גם אם אתה בן / ת חדש. האפשרות הנוספת היא לשכור סוכנות קידום אתרים מקצועית או יועץ לקידום אתרים שיסייע בצרכי ה- SEO שלך.

קידום אתרים באתר פירושו לעדכן את אתר האינטרנט שלך כדי להגדיל את הנראות האורגנית. פעילויות כמו ניתוח ושימוש במילים המבקרות בתדירות גבוהה, ודאות שניתן להוסיף לאינדקס את האתר שלך ולהבטיח כי התוכן מראה אמון וסמכות הן בין הדרכים לשיפור דירוג מנועי החיפוש. רשמנו כלי ה- SEO האחרונים שיעזרו לכם להתמודד עם זה.

קידום אתרים מחוץ לאתר כרוך בפעילויות חיצוניות, כגון הגדלת קישורים מכובדים מאתרים אחרים, כתיבה לפרסומים חיצוניים אחרים והפנייה אל משפיעים ובלוגרים לקידום האתר שלך..

כתיבת מאמרים המותאמים לקידום אתרים

המטרה העיקרית של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא שהתוכן שלך יהיה ניתן לגלות וניתן להחשיבו למשתמשים באמצעות מנועי חיפוש כמו גוגל ובינג..

לשם כך, למידה כיצד לכתוב תוכן ידידותי לקידום אתרים היא קריטית. כתיבת תוכן ידידותי לקידום אתרים כוללת:

 • הכרת הקהל שלך והבנתו – לפני שתתחיל לכתוב את התוכן שלך, יש לקחת בחשבון כמה ממונחי המפתח הנוגעים לנושא עליו תרצה לכתוב. שלב זה מתחיל בדרך כלל בשאלה כמו “מה הקהל שלי מחפש?”.
 • בחירת הנושאים התוכן שלך בקפידה – המשתמשים והחוויות שלהם צריכים להיות ראשונים בעת כתיבת תוכן תוך שיקולי SEO משולבים באופן טבעי בתוכן. הלך הרוח הזה יבטיח כי התוכן שלך מתיישר עם המטרה הסופית של פיתוח תוכן: מתן מידע מועיל לקהל הנוכחי והעתיד שלך.
 • יצירת תוכן איכותי לקהל שלך – לא עבור מנועי החיפוש – תוכן איכותי עוסק ביצירת חוויית משתמש נהדרת לקהל שלך ולענות על שאלתם. הוכח כי תוכן איכותי מועיל באיסוף קישורים נכנסים או קישורים חיצוניים מאתרים אחרים, שהוא גם אחד הגורמים המובילים.

התחל עם מחקר

כמובן שברצונך להתחיל במחקר על מילות המפתח שאליהן אתה צריך למקד, אורך וסוג המאמר, תוך ניתוח של תוכן קיים כדי ליצור מתארים ושאלות שאנשים עשויים לשאול..

כלי SEO כגון SEMRush או אהרפס לעזור לך לבצע מחקר טוב יותר ובאופטימיזציה נכונה של מילות מפתח. אם אתה רוצה לוודא שאתה ממקד למילות המפתח הנכונות, אתה בהחלט צריך כלים אלה.

סוג התוכן

אם אתה רוצה לראות איזה סוג של מאמרים מדורגים כרגע, פשוט הכנס את מילת המפתח שלך בחיפוש בגוגל. זה חלק מהמחקר וזה עוזר לכם להבין איזה סוג של מאמר עליכם לכתוב.

אתה עשוי להבחין בדפוס כלשהו בתוצאות החיפוש. לדוגמה, גוגל עשויה להציג רשימת כיתות או צורת כתיבה בתבנית רשימה. אם אתה מחפש את כלי SEO הטובים ביותר עבור WordPress, אתה עשוי לגלות שתוצאות החיפוש מציגות רשימה.

אורך המאמר

אם אתה רוצה לדעת את האורך האופייני של מאמרים המדרגים את מילת המפתח שלך, אתה יכול להשתמש בכלי חינמי הנקרא SEO Rambler.

אם ספירת המילים הממוצעת בעמוד הראשון היא 2,445 וספירת המילים הממוצעת בראש הדף היא 3,576, עליך לוודא שהמאמר שאתה הולך לכתוב הוא יותר ממספר המילים הזה. אתה יכול לכתוב תוכן שלפחות יותר מ -3,600 מילים.

כעת, עליך ליצור מתווה של התוכן שלך. אתה יכול לקבל רעיון על ידי ניתוח עשרת התוצאות המובילות של מילת המפתח היעד.

אנשים גם שואלים

אם אתה מחפש את מילת המפתח שלך בחיפוש בגוגל, תבחין בקטע “אנשים שואלים גם”. יתכן שתרצה לבחור את השאלות הרלוונטיות ביותר למאמר שלך ולענות על שאלות אלה במאמר שלך.

אם תלחץ על אחת מהשאלות הללו, תבחין כי פריטים נוספים יופיעו ברשימה, מה שאומר שתוכל למצוא עוד שאלות שתוכל לענות עליהן במאמר שלך וזו דרך חכמה אחת לייעל אותה.

עכשיו, קדימה תכתבי את המאמר הזה. לאחר שכתבת את התוכן, הנה כמה טיפים נוספים לשיפור SEO של המאמר שלך:

1. כותרת הודעה ושם מטא

כותרת הפוסט היא כיצד קוראי הקוראים שלך רואים את כותרת הפוסט באתר האינטרנט שלך. כותרת המטא היא כיצד מנועי החיפוש יראו את הפוסט שלך בתוצאות החיפוש.

חיוני שתוסיף את מילות המפתח שלך בכותרת המטה מכיוון שאם לא, מנועי החיפוש יתייחסו לכותרת ההודעה שלכם כמו לכותרת המטא..

כותרות הפוסט צריכות להיות פחות מ- 66 תווים.

2. פרסם מטא תיאור

הוספת תיאורי מטא חשובה לא פחות מהוספת כותרות מטא בפוסט שלך מכיוון שהיא משמשת כעותק מכירות של הפוסט שלך. עליכם ליצור תיאור מטא שסביבו 156 תווים ופיתוי מספיק כדי שהמבקרים ילחצו עליו.

לכן, אם לא ביצעת שום תיאור מטא, עדיף לעשות זאת עכשיו וודא שלכל פוסט שאתה כותב יש פוטנציאל להניע תנועה מרבית לאתר שלך..

3. תכונה Alt תמונה

אנו, כבני אדם, מוצאים את זה יותר יחסי אנו רואים חזותיים. זו הסיבה לספק תמונות לתוכן שלך כה חשוב.

הם מגבירים את מעורבות הקהל ומהווים אלמנט קונטקסטואלי נוסף שניתן לייעל לחיפוש אורגני. מנועי חיפוש “קראו” את תכונות alt (“טקסט alt”) ושמות קבצי תמונות.

אם תמונה מוגדרת ומותאמת באופן מתאים, סביר להניח שהיא תופיע בחיפושים אחר תמונות עבור שאילתות רלוונטיות.

לרוב פלטפורמות מערכת ניהול התוכן (CMS) יש שדה טקסט של תמונה שניתן לבצע אופטימיזציה. טקסט alt על התמונה צריך להיות ביטוי תיאורי קצר של התמונה. יש לשמור שמות של קבצי תמונות לפני העלאת תמונות והם צריכים להיות ביטוי תיאורי קצר המופרד על ידי מקפים.

פריט נוסף שיש לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע אופטימיזציה של תמונות הוא ציון הגודל והחיסכון באינטרנט (באמצעות פוטושופ). לעתים קרובות תמונות יכולות להיות משאבים עצומים ולגרום לדף להיטען לאט. חיסכון באינטרנט (70 עד 80 אחוז מהמקור מקובל לרוב לתמונות ברזולוציה גבוהה) ושינויים בגודל פיקסלים מתאימים יכולים לשפר משמעותית את מהירות העמוד..

4. טקסט קישור ועוגן

כשאתה כותב פוסט חדש, אתה יכול לקשר אותו בחזרה לפוסטים הישנים שלך, כך שהקוראים שלך יוכלו להמשיך ולהישאר באתר שלך יותר, ומנועי חיפוש יוכלו לסרוק מחדש את ההודעות שלך בעבר..

קישוריות מסייעת לניווט באתר שלך, כמו גם בהפחתת שיעור הכניסה, שהוא גורם מכריע נוסף להעלאת דירוג ה- SEO שלך..

טכניקת טקסט עוגן משמשת לקישוריות. זה פשוט לשים קישורים לפוסט הבלוג שלך כדי לקחת את הקוראים שלך לחלקים אחרים באתר שלך.

אתה יכול גם להשתמש ב- קישורים חכמים של SEO ותוסף Yoast לקישור פנימי אוטומטי. או שתוכלו לגלוש הלאה הרשימה הרחבה של תוספי SEO חלופיים.

5. הסר את המילים ‘עצור’ מהפרמלינק

מנועי חיפוש מתעלמים ממילים כמו “a”, “an”, “am”, “ו-” “the” ועוד מילים נפוצות רבות אחרות. לכן, וודא שלפרמלינק שלך אין מילות עצירה.

לדוגמה, כותרת הפוסט שלך היא “הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף”, הפרמלינק כברירת מחדל יהיה yourdomain.com/the-best-ways-to-make-money.html.

המילים “וה-” הן מילות ‘עצור’, לכן עליך לעדכן את הפרמלינק שלך בכדי להפוך את זה לדומיין שלך.com/best-ways-make-money.html.

וודא שאתה עושה זאת לפני שאתה מפרסם את הפוסט שלך.

6. שימוש נכון בכותרות

אחד הגורמים הקריטיים ביותר להעלאת דירוג SEO הוא שימוש נכון בתגי כותרות H1, H2 ו- H3.

פרסום כותרות כברירת מחדל משתמש בתגי כותרות H1. אז, לכותרת המשנה הבאה בפוסט שלך, אתה יכול להשתמש ב- H2, ואז ב- H3 לכותרת המשנה הבאה וכן הלאה.

זה גם שיטה מומלצת אם אתה משתמש במילות המפתח שלך בתגי H1, H2 ו- H3.

סיכום

כפי שציינתי, כל אחד יכול לכתוב מאמר, אבל אם אתה רוצה לדרג גבוה יותר בתוצאות של מנועי חיפוש, אתה צריך ללמוד כיצד לכתוב תוכן ידידותי לקידום אתרים..

כמובן שאתה לא רוצה לבזבז זמן ומאמץ בכתיבת מאמרים ולא לקרוא את קהל היעד שלך, נכון?

אז, נסה את הטיפים שלנו לנסות ולכתוב את המאמר האופטימלי כדי לגרום לדפים שלך להכות בדף זה של תוצאות מנוע החיפוש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map