Schema Pro apmācība: Kā parādīt bagātīgos fragmentus WordPress

Bagātīgu fragmentu un shēmu marķējumu papildināšana jūsu WordPress vietnē norāda, ka “papildu personība” padara to izceļas Google meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP). Iespējams, esat redzējis Google rezultātus ar pārskatīšanas zvaigznītēm, cenām, produktu specifikācijām vai informāciju par recepti. Šie glītie vizuālie norādījumi Google tīklā bieži palielina jūsu iespējas noklikšķināt, lai jūsu lapa sasniegtu uzlabotu trafiku un reklāmguvumu līmeni..


Pārāk slikti, citiem šķiet mulsinoši pievienot bagātīgus fragmentus, taču patiesībā to ir viegli izmantot. Īpaši, ja izmantojat pareizo rīku, jūs varēsit maksimāli izmantot ieguvumus, parādot “bagātīgus rezultātus”.

Kas ir bagātinātie fragmenti un shēmas marķējums?

Bagātinātajiem fragmentiem un shēmas marķējumiem ir viens un tas pats jēdziens, taču tiem ir pilnīgi atšķirīgas lomas. Pazīstami arī kā “bagātīgi rezultāti”, tie ir strukturēti dati, kurus var pievienot lapas HTML, lai palīdzētu tīmekļa rāpuļprogrammām un Google labāk izprast jūsu saturu. Tas ir svarīgi arī tad, ja vēlaties, lai jūsu vietne būtu redzama ar meklēšanas funkcijām.

Bagātie fragmenti

Vai atceraties, kad meklējat Google un dažas saites parāda zvaigznīšu vērtējumus? Tas ir viens no bagātīgā fragmenta piemēriem.

ULai nodrošinātu labākus rezultātus, bagātīgi fragmenti ļauj lietotājiem viegli atrast meklēto informāciju. Kad jūsu vietne tiek parādīta tādās meklētājprogrammās kā Google, un tiek pievienoti bagātīgi fragmenti, Google var parādīt papildu informāciju par faktisko rezultātu.

Jums arī jāsaprot, ka bagātinātu fragmentu pievienošana jūsu vietnei automātiski nenozīmē augstāku meklētājprogrammu rangu. Bet tas palīdz jūsu vietnei izcelties, kas nozīmē, ka tā palielina iespēju, ka daudz skatītāju pārlūkos jūsu lapu.

Ir daudz bagātīgu fragmentu veidu, kurus varat izmantot, un šie ir visizplatītākie:

Pārskats – Tas parāda zvaigznītes novērtējumu un to, kurš veica pārskatu. Tas var būt gan atsevišķa recenzenta, gan lietotāju kumulatīvas atsauksmes.

Video – To var izmantot, lai norādītu ilgumu, licenci, producēšanas uzņēmumu un / vai videoklipa veidotāju.

Recepte – Tajā ir informācija par uzturvērtību, piemēram, porcijas lielums, kalorijas, tauku saturs un daudz kas cits.

Mūzika – Tajā ir informācija par mūziku, piemēram, albuma izdošanas datums, garums, žanrs un producents.

Produkts – Viens no populārākajiem meklējumiem ir produkti, it īpaši, ja esat iesaistījies e-komercijas nozarē. IT ietver nepieciešamo informāciju par produktu, piemēram, cenu vai produkta tēlu.

Uzņēmējdarbība un organizācija – Tajā ir pieejami pieejamie rekvizīti, piemēram, uzņēmuma nosaukums, adrese (fiziskais un URL), tālruņa numurs, ģeogrāfiskā atrašanās vieta (platums un garums) un logotips.

Populārākie stāsti – Šis ir lodziņš “Populārākie stāsti” meklēšanas rezultātos, taču to varat redzēt tikai tad, kad vietne Google News apstiprina.

Papildus tiem varat pievienot arī pasākumus, darba sludinājumus, kursu sarakstus, grāmatas, rakstus un daudz ko citu. Rezumējot, bagātīgie fragmenti var jums palīdzēt iegūt vairāk klikšķu un padarīt jūsu rangu augstāku.

Shēmas iezīmēšana

Shēmas atzīme ir viens no iemesliem, kāpēc Google sniedz tik noderīgus rezultātus. Tas ir viens no jaunākajiem optimizācijas veidiem un tiek uzskatīts par vienu no dominējošākajiem SEO veidiem. Tas var uzlabot jūsu vietnes veiktspēju SERP, jo darbojas kā aizkulišu kods, kas palīdz Google izveidot bagātīgus fragmentus.

Shēmas iezīmēšana palīdz arī citām meklēšanas redzamības funkcijām, piemēram:

 • Vietņu saites – šīs ir papildu saites meklēšanas rezultātos, ja kāds meklē jūsu vietni.
 • Maizes drupatas – tā vietā, lai parādītu neapstrādātu URL, Google parāda rīvmaizi.
 • Vietņu saišu meklēšanas lodziņš – tas ļauj cilvēkiem meklēt jūsu vietni pašā Google meklēšanas rezultātu lapā.

Turklāt jūs varat vēl vairāk uzlabot savu SEO veiktspēju, ja shēma tiek apvienota ar labākajiem WordPress SEO rīkiem 2019. gadā.

Kā pievienot shēmas marķējumu savai WordPress vietnei

Kā jau iepriekš minēju, bagātīgu fragmentu un shēmas marķējumu pievienošana neaizņem daudz laika, kamēr jūs izmantojat pareizo rīku. Tagad daži spraudņi var jums palīdzēt to izdarīt, bet es varu teikt, ka Schema Pro ir labākais, uz kuru varat paļauties.

Kas padara to par lielisku spraudni, lai automatizētu jūsu shēmas marķējumu?

 • Lietotājam draudzīgs interfeiss, tāpēc tas darbojas lieliski, pat ja neesat tehniķis
 • Ļauj kartēt esošo saturu un pievienot kodu datu laukiem
 • Darbojas aiz ainas un shēmas pievienošanai izmanto Google ieteikto JSON-LD formātu
 • Izveidojiet shēmas marķējumu tikai vienu reizi, un Schema Pro automātiski ievietos kodus citās atbilstošās ziņās un lapās.

Schema Pro maksā USD 79 gadā vai USD 249 par piekļuvi mūža garumā. Ja esat aģentūra, varat to iegūt par USD 249 gadā vai par USD 699 par piekļuvi mūža garumā.

Apmeklējiet programmu Schema Pro

Programmas Schema Pro instalēšana un konfigurēšana

Tātad, tiklīdz esat lejupielādējis spraudni Schema Pro, dodieties uz savu WordPress informācijas paneli un izvēlnē Spraudņi noklikšķiniet uz Pievienot jaunu. Augšupielādējiet spraudņa Schema Pro zip failu, instalējiet un aktivizējiet. Ja rodas problēmas ar spraudņu instalēšanu, lūdzu, izlasiet mūsu visaptverošo WordPress problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

Schema Pro konfigurācija

Dodieties uz izvēlni Iestatījumi, un jūs atradīsit programmu Schema Pro.

Cilnē Konfigurācija atrodas poga Sākt iestatīšanas vedni, kurā varat konfigurēt savas vietnes pamatinformāciju.

Lai sāktu iestatīšanu, noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Atlasiet savu logotipu un definējiet, vai jūsu vietne pārstāv uzņēmumu vai privātpersonu. Pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.

Savienojiet savu sociālo mediju profilus ar savu vietni. Noklikšķiniet uz Tālāk.

Konfigurējiet iestatījumus rīvmaizei, vietņu saitēm, vietnes saitēm meklēšanas lodziņam un tai lapai, kurā vēlaties izmantot shēmu. Es iesaku iespējot visas funkcijas. Noklikšķiniet uz Tālāk.

Iestatīšana ir tāda pati kā došanās uz pikniku, vai ne? Bet, ja jūs sajaucas, varat noklikšķināt uz jautājuma zīmes ikonas [?], Lai iegūtu vēl dažus norādījumus.

Un tagad ir pienācis laiks pievienot savu shēmu.

Schema Pro atbalsta 13 galvenos shēmu veidus un turpina pievienot vairāk. Papildināmā shēmas informācija ir atkarīga no izvēlētās shēmas veida. Piemēram, ja izvēlaties Receptes shēmas veidu, varat pievienot kalorijas, pagatavošanas laiku, gatavošanas laiku, kategoriju, receptes ražu utt..

Ja izvēlaties darba sludinājuma shēmas veidu, varat pievienot virsrakstu, ievietošanas datumu, nodarbinātības veidu, adresi, algu un citu saistītu informāciju..

Iespējams, ka lielākajai daļai emuāru autori varētu būt noderīga arī Raksta shēmas veida izmantošana.

Jaunas shēmas izveidošana

Ja shēmu izveidojat pirmo reizi, izvēlnē Iestatījumi varat noklikšķināt uz pogas Izveidot pirmo shēmu vai doties uz Schema Pro. Cilnē Shēmas noklikšķiniet uz Pievienot jaunu.

Izvēlieties shēmas veidu. Pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.

Atlasiet, kuru saturu vēlaties izmantot shēmas tipam. Varat arī pievienot noteikumus AND un OR. Noklikšķiniet uz Tālāk.

Un jūs esat pabeidzis!

Kā jau minēju, pievienojamā informācija ir atkarīga no izvēlētās shēmas veida. Tātad nākamajā ekrānā jūs atradīsit visu ar to saistīto informāciju, un Schema Pro automātiski kartēs šo informāciju ar jūsu WordPress vietnes informāciju.

Mūsu piemērā shēmas tips ir raksts. Tātad, Schema Pro kartē Autora vārdu kā WordPress autora vārdu un Publicēšanas datumu kā WordPress publicēšanas datumu.

Ja vēlaties lietas pielāgot manuāli, varat to izdarīt, izmantojot pielāgotos laukus un kartēt informāciju ar shēmas iezīmējumu. Pēc tam nolaižamajā izvēlnē varat atlasīt šo informāciju.

Jauns pielāgots lauks

Runājot par pielāgotajiem laukiem, ir gadījumi, kad Schema Pro nevar atrast nepieciešamo informāciju, lai to kartētu ar shēmas marķējumu. Piemēram, Raksta shēmas tipā ir shēmas Atzīmju un Pārskatu skaits, taču šie dati pēc noklusējuma nav pieejami jūsu WordPress ziņojumā vai lapā.

Schema Pro dara to, ka tas pievieno jaunus pielāgotos laukus zem WordPress redaktora, lai jūs varētu tos aizpildīt, kas tomēr nav obligāti.

Dažādu shēmu veidu pievienošana konkrētai lapai vai ziņai

Ja rakstāt specifiskāku saturu, piemēram, produkta pārskatu (ne tikai vispārīgu rakstu), ieteicams izmantot pārskata shēmas tipu. Jūs varat vienkārši atgriezties pie Schema Pro iestatīšanas vedņa un pievienot pārskatīšanas shēmas veidu.

Šeit runa ir par to, ka tā vietā, lai to iespējotu visos ziņojumos, jūs varat to iespējot konkrētās lapās / ziņās / arhīvos utt. Jūs varat atļaut tai arī konkrētu ziņu, meklējot tās ziņas nosaukumu un manuāli pievienojot jaunas ziņas nākotnē, vai uz noteiktu tagu vai kategoriju. Piemēram, varat pievienot tagu “Pārskats” vai kategoriju, kurai var piemērot pārskatīšanas shēmas veidu.

Tātad, ja izveidojat ziņu un tās tagu vai kategoriju iestatāt kā “Review”, sadaļā WordPress redaktors esošajā sadaļā Schema Pro tiks parādīts Review schema type.

Kā izmantot strukturētu datu pārbaudes rīku, lai pārbaudītu shēmas marķējumu

Pēc iestatīšanas un visas konfigurācijas jums jāpārliecinās, ka visas jūsu pūles darbojas tik labi, kā mēs vēlamies. Varētu šķist, ka tā pārbaude ir sarežģīta, taču Google piedāvā labāko instrumentu komplektu, lai pārbaudītu, vai tas nav pabeigts. To sauc par a Strukturēts datu pārbaudes rīks.

Šis rīks pārbauda un atrod, vai jūsu vietnē ir shēmas marķējums, un tas palīdz jums pārbaudīt, vai shēmas marķējuma konfigurācijā ir atrasta kļūda..

Vienkārši dodieties uz rīku un ievadiet sava satura URL. Noklikšķiniet uz pogas Palaist testu, un Google uzzinās, vai ir kāds shēmas marķējums.

Kad Google konstatē, ka shēmas iezīmējums ir ieviests, tas nozīmē, ka esat gatavs, jo Google rīcībā ir viss nepieciešamais, lai jūsu vietnei izveidotu bagātīgus fragmentus..

Secinājums

Bagātīgu fragmentu un shēmas marķējumu pievienošana savai WordPress vietnei var šķist nedaudz sarežģīta. Ja jūs neesat tehniķis, tas sākotnēji varētu šķist drausmīgs. Bet tas var būt gandrīz bez piepūles, ja jūs izmantojat pareizo spraudni, lai palīdzētu jums ar šo saturu.

Schema Pro spraudnis ir ļoti lietotājam draudzīgs un viens no labākajiem rīkiem, ar kuru esmu saskāries, kad autopilotā tiek pievienoti bagātīgi fragmenti un shēmas marķējumi. Tas darbojas 99% gadījumu, kas jums nepieciešami, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Vienkārši konfigurējiet dažus iestatījumus un manuāli pievienojiet informāciju pielāgotajos laukos, un jums ir labi iet. Turklāt labākai iesaistei to var apvienot ar lasīšanas progresa joslu.

Tātad, ja vēlaties, lai jūsu vietne izceltos meklēšanas rezultātu lapā un palielinātu vidējo klikšķu skaitu, varat izmantot priekšrocības, ko sniedz bagātīgi fragmenti un shēmas atzīmes.

Shēma Pro

Schema Pro ļauj jūsu vietnei pievienot shēmu, kas palīdzēs meklētājprogrammām labāk izprast jūsu vietni un saturu.

Galvenās shēmas Pro iespējas:

 • Efektīvi pievienojiet shēmu, izmantojot noteikumus
 • Izmantojiet datus pielāgotajos laukos

Schema Pro ir lieliska iespēja pievienot shēmu savai WordPress vietnei.

Lielāks jautājums ir, vai no tā jūs vairāk gūsit labumu, nekā tas jau ir pieejams jūsu SEO spraudnī.

Yoast un RankMath, 2 WordPress visplašāk izmantotie SEO spraudņi, piedāvā lielāko daļu no tām pašām funkcionalitātēm, ko piedāvā Schema Pro. Tas nebija gadījumā, kad Schema Pro pirmo reizi tika izlaists, taču šodien lielu daļu no jūsu shēmas vajadzībām var apmierināt tas, kas jums jau ir.

Izbraukšanas shēma Pro

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector