5 spraudņi, lai strauji palielinātu jūsu e-pasta sarakstu

E-pasta mārketings ir miris. Nē! Neatkarīgi no tā, kura niša jūs šobrīd atrodaties, ja ir viena lieta, kurai jums visvairāk jāpievērš uzmanība, ir e-pasta saraksta veidošana.


Ja vēlaties, lai tiešsaistes bizness būtu veiksmīgs, e-pasta saraksta izveidošana ir veids, kā iet, jo e-pasta mārketings ir viens no labākajiem un praktiskākajiem veidiem, kā sazināties ar klientiem un palielināt reklāmguvumus..

Ja jums ir saistošs e-pasta saraksts, tas var viegli būt izdevīgāks nekā rezultāti, ko iegūstat no sociālo mediju kanāliem, piemēram, Facebook vai Twitter. Vienkārši padariet abonēšanu par vienkāršu lasītājiem.

Jūs varat pievienot optin veidlapas savas vietnes galvenajās vietās, piemēram, sānjoslā un zem satura apgabala. Daži spraudņi var palīdzēt jums to izdarīt brīze.

1. Uznirstošie logi Elementor Pro

Varat noformēt ārkārtīgi skaistus un uzmanību piesaistošus uznirstošos logus ar vienu no populārākajiem lapu veidošanas spraudņiem Elementor un tā uznirstošo logu veidotāju..

Uztveriet potenciālos klientus un palieliniet reklāmguvumu līmeni, izstrādājot viedos uznirstošos logus, kas piesaista jūsu lasītājus izvēlēties. Elementor Popups izmanto to pašu saskarni kā Elementor, lai uznirstošajiem logiem varētu izmantot tās pašas stila opcijas.

Jūs varat arī izvēlēties no vairāk nekā simts skaistiem veidnēm. Jūs varat izveidot īpašu optin konkrētā WordPress lapā.

Citas pārsteidzošas iespējas, izņemot svina uztveršanu:

 • Vienkārši integrējiet veidlapas savā e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējā, lai palielinātu savu abonentu sarakstu.
 • Izveidojiet uznirstošo izejas logu, lai mudinātu lasītājus palikt jūsu vietnē vai iegādāties jūsu produktu tieši tad, kad viņi gatavojas aiziet.
 • Izveidojiet lietotājiem skaistas pieteikšanās formas.
 • Atklājiet savu premium saturu tikai tiem lietotājiem, kuri to ir izvēlējušies.
 • Izveidojiet uznirstošo paklājiņu, lai uzņemtu savus lietotājus brīdī, kad viņi nonāk jūsu vietnē.
 • Veiciet savu reklamēšanu un pārdošanu, izmantojot uznirstošo reklāmkarogu.

Elementor Popups tomēr nav A / B testēšanas un iebūvētas analītikas. Un tas ir pieejams tikai tad, kad esat Elementor Pro.

Elementor Pro cena vienai vietnei ir USD 49 gadā.

Apmeklējiet Elementor

2. Konvertēt Pro

Konvertēt Pro ir populārs e-pasta optin un svina paaudzes spraudnis, ko izveidojis Brainstorm Force, Astra tēmas un Schema Pro spraudņa veidotāji. Izmantojot savu vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, jūs varat viegli un ātri izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgas un ļoti konvertējošas optin formas.

Varat iestatīt uzvedības izraisītājus, lai mērķētu savus apmeklētājus ar pareizo ziņojumu un īsto laiku. Tas nozīmē palielināt reklāmguvumu līmeni un izveidot ļoti segmentētu e-pasta sarakstu.

Jūs varat arī integrēt spraudni ar galvenajiem e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, ActiveCampaign, MailChimp, AWeber, SendinBlue, ConvertKit, GetResponse un daudziem citiem..

Vēl viena lieliska Convert Pro iezīme ir tā, ka jūs varat izveidot veidlapas, kas paredzētas tikai noteiktām valstīm vai valstīm, kas nav ES dalībvalstis, vai visām ES valstīm. Varat arī iestatīt savas veidlapas parādīšanai tikai noteiktās ierīcēs.

Viena lieta, kuras man trūkst, izmantojot Convert Pro, ir ierobežotā veidņu izvēle dažiem optin formu veidiem. Bet hey, jūs vienmēr varat veidot no nulles, izmantojot velciet un nometiet redaktoru. Jūs pat varat veikt smagu pielāgošanu ar esošajām veidnēm.

Konvertēt Pro cenu plānu sākas ar USD 99 gadā vai USD 399 par mūža abonementu.

Apmeklējiet vietni Convert Pro

3. OptinMonster

Ja jūs neesat WordPress lietotājs, OptinMonster ir lielisks rīks potenciālo pirkumu palielināšanai un ieņēmumu palielināšanai.

Kā tas darbojas?

Vienkārši atlasiet no iepriekš izveidotas veidnes, kuru tā piedāvā, un pielāgojiet to tik ilgi, cik vēlaties, izmantojot ērti lietojamo velciet un nometiet veidotāju. Konfigurējiet uzvedības izraisītājus ar tā jaudīgo mērķauditorijas atlases un segmentēšanas funkciju. Un pēc tam iegūstiet visu nepieciešamo informāciju, lai uzlabotu savu potenciālo pircēju ģenerēšanas stratēģiju.

OptinMonster ir arī sadalīta testēšanas funkcionalitāte, lai noteiktu, kura metode vislabāk darbojas reklāmguvumu palielināšanai. Varat pārbaudīt dažādus virsrakstus, izkārtojumus un saturu, lai redzētu, kurai optin formai ir visaugstākais reklāmguvumu līmenis.

Varat arī neļaut apmeklētājiem pamest jūsu lapu, pievienojot uznirstošo logu tieši pirms jūsu lapas aizvēršanas. Jūs varat piedāvāt viņiem lejupielādējamu svina magnētu vai piedāvāt atlaidi, vai arī uzaicināt viņus tērzēt ar tehnisko atbalstu un citām lietām, kas palīdz uzlabot jūsu e-pasta sarakstu. Nepalaidiet garām mūsu OptinMonster 2 video apskatu un Walkthough.

OptinMonster svārstās no 9 USD līdz 49 USD mēnesī, kas ir ievērojami dārgāk nekā visas alternatīvas.

Apmeklējiet OptinMonster

4. WPFusion

Ja jūs meklējat veidu, kā pievienot dalības funkcionalitāti, kā arī izmantot vietnes apmeklētājus un CRM datus, tad jums varētu būt piemērots WPFusion.

WPFusion izmanto tagus un integrē desmitiem WordPress spraudņu jūsu CRM. Kamēr jūsu CRM nodrošina klikšķu piesaisti no saitēm jūsu e-pastos, WPFusion nodrošina klikšķu piesaisti no saitēm jūsu vietnē.

Tas nozīmē, ka jūs varat iniciēt automatizētus e-pasta kampaņu aktivizētājus, pamatojoties uz lietotāju darbībām vietnes līmenī. WPFusion ļauj jums gudri iezīmēt cilvēkus.

WPFusion ir dalības spraudņa funkcionalitāte, kurā jūs varat kontrolēt, kuru saturu redz konkrēts lietotājs, pamatojoties uz tagos jūsu CRM. Tātad, ja vēlaties, lai lejupielādējamais svina magnēts būtu redzams tikai konkrētam klienta veidam, varat to izdarīt.

WPFusion ir bezmaksas versija. Bet pro versija sākas ar USD 247 gadā.

Apmeklējiet WPFusion

5. ConvertKit

Ja esat emuāru autors, podkāstnieks vai cits bizness, kas veido auditoriju, tad jums nepieciešamais e-pasta pakalpojumu sniedzējs ConvertKit.

Pārvērtiet savus ikdienas lasītājus par abonentiem, izstrādājot un ieguljot veidlapas savā vietnē, lai sāktu palielināt savu e-pasta sarakstu. Jūs varat viegli organizēt savus abonentus, atzīmējot tos, pamatojoties uz darbību, interesēm un citu.

Izmantojot šos tagus, jūs varat segmentēt auditoriju un pēc tam nosūtīt viņiem īsto ziņojumu īstajā laikā. Tas nozīmē, ka viņiem jānosūta personalizētāks e-pasts, kas uztver jūsu lasītāja emocijas un galu galā pārvērš viņus par jūsu klientu.

Vēl viena lieliska ConvertKit īpašība ir tā, ka varat atkārtoti nosūtīt savu apraides e-pastu cilvēkiem, kuri to neatvēra pirmo reizi, kad to nosūtījāt. Ja vēlaties, varat mainīt tēmu rindu.

Tomēr ConvertKit ir ierobežots aktivizētāju un darbību komplekts progresīvai automatizācijai. Un jūs varat sadalīt tikai testa priekšmetu līnijas, nevis saturu, automatizāciju un piegādes laiku. Turklāt tajā tiek piedāvātas e-pasta veidnes, taču jums ir jābūt HTML / CSS zināšanām. Tātad, ja jūs neesat tehniķis, tas ir kaut kas, kas jums jāapsver.

Kopumā ConvertKit ir jaudīga e-pasta mārketinga programmatūra, kas īpaši izstrādāta satura veidotājiem un emuāru autoriem.

ConvertKit cenu plāns sākas no USD 24 mēnesī 0 – 1000 abonentiem. Pieaugot abonentu skaitam, jums būs jājaunina savs plāns.

Apmeklējiet vietni ConvertKit

Secinājums

Ja vēlaties veiksmīgi izveidot un paplašināt savu e-pasta sarakstu, jums jāzina, kuri spraudņi ir vispiemērotākie jūsu biznesa vajadzībām. Iepriekš uzskaitītie ir vieni no labākajiem e-pasta saraksta strauji augošiem rīkiem.

Jums nepieciešams e-pasta pakalpojumu sniedzējs. Jums nepieciešams rīks potenciālo pircēju notveršanai. Jums nepieciešams mārketinga automatizācijas rīks.

E-pasta saraksta izveidošanai nav jābūt garlaicīgam. Izmantojot pareizos rīkus, varat sākt veidot savu abonentu sarakstu, piemēram, ugunsgrēka gadījumā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map