Łatwość Dropshipping: kompletny przewodnik krok po kroku dla WordPress

Jeśli uważasz, że dropshipping jest dla Ciebie tym, co napisano w gwiazdach, to zaprzęgnij swój wóz do naszej próby opracowania najlepszego przewodnika dropshipping opartego na WooCommerce, który pomoże początkującym eCommerce zmagać się z tym przedsięwzięciem. Jesteśmy tutaj, aby utorować Ci drogę do zbudowania rentownego sklepu eCommerce.


Na początek zmieńmy witrynę WordPress w stronę eCommerce za pomocą wtyczek WooCommerce i AliDropship. Możesz tego nie wiedzieć, ale jest to najlepsza kombinacja, jeśli chcesz rozpocząć WooCommerce Dropshipping.

Zastanawiasz się, co sprawia, że ​​WooCommerce jest lepszy do dropshipping nad Shopify?

 1. To najpopularniejszy sposób budowania sklepu eCommerce.
 2. Jeśli jesteś początkującym i bardzo świadomym budżetu, WooCommerce ma najniższe koszty wejścia, a nawet plany freemium.
 3. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących produktów, które chciałbyś sprzedawać (sklepy Shopify proszą użytkowników o przestrzeganie ich Warunków świadczenia usług i Warunków płatności lub musisz uiścić dodatkową opłatę 2% za wszystkie swoje transakcje).

Ponieważ jest to długi i szczegółowy przewodnik dropshipping, podzieliliśmy go na różne sekcje, do których możesz nawigować, korzystając z nawigacji poniżej:

Co to jest Dropshipping?

Porozmawiajmy najpierw o podstawach. Co to jest dropshipping?

Dropshipping to metoda zarządzania łańcuchem dostaw, w której sprzedawca nie utrzymuje zapasów określonego produktu w swoim sklepie. Zamiast tego sprzedawcy przekazują zamówienie klienta stronie trzeciej lub innym hurtownikom, którzy następnie bezpośrednio wysyłają towary do klienta.

Jak więc zarobisz jako dostawca wysyłek lub sprzedawca detaliczny??

Zarabiasz na różnicy między ceną hurtową a ceną detaliczną. Czasami możesz zarabiać na zasadzie prowizji na podstawie ich zgody na hurtownika.

Dropshipping zmniejsza obawy związane z hurtownią lub zakupem zapasów.

Jakie są główne zalety dropshippingu?

Istnieje wiele zalet patronowania firmie dropshipping w porównaniu z tradycyjnym programem biznesowym. W tradycyjnym systemie sprzedawca magazynuje swoje produkty w swoim magazynie, tworzy stronę internetową, a kiedy klient kupuje z jego strony internetowej, sprzedawca dostaje produkt do magazynu i wysyła go do klienta. Jeśli korzystasz z dropshipping, oto zalety:

 • Wymaga niskich nakładów inwestycyjnych i ogólnych – w przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu, który wymaga znacznego kapitału, aby zacząć kupować zapasy do sprzedaży, inne opłaty, takie jak opłaty za przechowywanie, oznakowanie i inne wymagania.
 • Łatwo zacząć – zbudowanie strony internetowej eCommerce jest znacznie łatwiejsze niż tradycyjnych. Nie musisz się martwić umowami najmu w swoim sklepie, dostawcami, śledzeniem zapasów do celów księgowych i wieloma innymi.
 • Elastyczna lokalizacja – jako firma dropshipping eCommerce nie musisz się martwić, że zostaniesz zamknięty w lokalizacjach biznesowych. Możesz przenieść w dowolnym momencie.
 • Skalowalność – jedyną rzeczą, którą musisz skalować, jest zdolność do oferowania wsparcia i satysfakcji klienta.

Jakie są wady dropshippingu?

Główną wadą tego rodzaju działalności jest zysk i marża, które mogą być kierowane na dwa sposoby:

 • Twój dostawca może naliczyć wyższą cenę, ponieważ zajmuje się realizacją produktu.
 • Jeśli twój produkt nie jest zbyt wyjątkowy i łatwy w sprzedaży, możesz znaleźć wielu konkurentów w tej branży i mogą zaoferować klientom niższe ceny. Ten czynnik może również zaszkodzić marży.

Problemy z wysyłką, błędy dostawcy i problemy z zapasami to również wady dropshipping. Jeśli Twój dostawca pomylił się przy zamówieniu, jako dropshipper będziesz odpowiedzialny za winę i pomyłkę.

Elementy potrzebne do rozpoczęcia dropshippingu

Dropshipping nie jest idealną firmą, ale jest świetny dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć firmę sprzedającą online.

Więc czego potrzebujesz, aby rozpocząć działalność dropshipping?

Element nr 1: Produkty i dostawcy Dropshipping

Oczywiście zawsze powinieneś zacząć od znalezienia produktów wysokiej jakości, które możesz dropship. Teraz należy wziąć pod uwagę dwie rzeczy:

 1. Sam produkt – musisz pomyśleć i znaleźć produkty, które są poszukiwane na twoim niszowym rynku. Znajdź produkt, który ludzie chcą, ale nie mają wielu konkurencyjnych sprzedawców.
 2. Niezawodny dostawca – dostawca ma ogromny wpływ na Twój biznes. Musisz znaleźć odpowiedniego dostawcę nie tylko dlatego, że oferuje on produkty, ale także powinien być niezawodny, jeśli chodzi o wysyłkę i terminowość.

Element nr 2: Twój sklep eCommerce

Po znalezieniu odpowiedniego dostawcy i produktu dla swojej firmy musisz założyć sklep eCommerce, w którym możesz wyświetlać i sprzedawać swoje produkty.

Większość sprzedawców prowadzi działalność dropshipping na Amazon lub eBay, ale konkurencja jest tam silna. Więc nie polecam tego.

Możesz po prostu stworzyć swój sklep eCommerce z osobistym akcentem wyjątkowości. Stracisz wbudowaną widownię Amazon, ale ma ona zdecydowanie więcej zalet:

 1. Możesz mieć własną markę – we własnym sklepie nie musisz konkurować bezpośrednio ze sprzedawcami, aby oferować te same produkty, w przeciwieństwie do Amazon czy eBay.
 2. Możesz budować aktywa długoterminowe – dzięki własnemu kanałowi marketingowemu eCommerce możesz utworzyć swoją listę e-mail, która jest uważana za jeden z najwyższych zwrotów z inwestycji.
 3. Masz kontrolę – nie musisz się martwić, ponieważ jesteś właścicielem sklepu i przejmujesz nad nim pełną kontrolę. Tak więc problemy z Amazon lub eBay nie będą miały na ciebie wpływu.

Dlaczego WooCommerce zamiast Shopify

Cóż, Shopify jest zbyt skomercjalizowane, co oznacza, że ​​mają wysokiej jakości zespół marketingowy opłacany prowizją. Ich prowizja jest pokrywana, gdy płacisz za opłatę rejestracyjną na tej platformie.

Z drugiej strony WooCommerce to bezpłatne narzędzie, którego można użyć do zbudowania sklepu eCommerce. To wbudowana platforma WordPress i jedna z najpopularniejszych wtyczek eCommerce w WordPress.

Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, możesz stworzyć i prowadzić unikalny, profesjonalny sklep internetowy z witryny WordPress, ponieważ nie wymaga wiedzy technicznej i jest prawie łatwy w użyciu. Udaj się do nasz przewodnik krok po kroku na temat konfigurowania strony WooCommerce, jeśli chcesz wiedzieć więcej.

Główne powody, dla których WooCommerce jest lepszy

1. Ceny

WordPress i WooCommerce są zdecydowanie bezpłatne! Wszystko, co musisz zrobić, aby uruchomić sklep WooCommerce, to kupić własny hosting, który powinien być odzwierciedlony jako inwestycja. To zajmuje tylko 5 USD miesięcznie, w zależności od potrzebnego pakietu.

Jeśli budżet jest obecnie zbyt napięty, nie musisz się martwić, ponieważ WooCommerce to darmowa wtyczka. Możesz uruchomić sklep internetowy za mniej niż 100 USD. Lepszy hosting i aktualizacja do wersji premium WooCommerce mogą przyjść później, gdy Twoja firma zacznie się rozwijać.

Z drugiej strony Shopify wymaga 29 USD miesięcznie. Shopify nie ma nic przeciwko, jeśli Twoja firma dopiero się rozpoczyna lub sprzedaż nie rośnie; nadal będą pobierać 29 $ miesięcznie. Motywy Premium Shopify zaczynają się od 140 USD miesięcznie.

Jeśli chcesz mieć więcej funkcji do umieszczenia w swoim sklepie, z pewnością pobiorą opłatę za dowolne aplikacje, które chcesz dodać do rozszerzenia swojego sklepu. Jeśli szukasz tańszego startu, WooCommerce jest dla Ciebie najlepszy.

2. Elastyczność

Tani? Tak, WooCommerce może być popularne jako tanie, ale jeśli chodzi o jego funkcje, to bomba!

WooCommerce oferuje większą elastyczność niż Shopify. W Shopify możesz robić tylko to, co chcesz, przy minimalnym dostępie. Ale w WooCommerce możesz robić, co chcesz, z szerokim wachlarzem dostępu na tej platformie.

Nie musisz martwić się o wiedzę techniczną, aby być elastycznym. WooCommerce i WordPress oferują wiele wtyczek do wyboru, zarówno darmowych, jak i premium. Możesz wybrać tyle wtyczek, ile chcesz. Wszelkie wtyczki, o których możesz pomyśleć, możesz złożyć wniosek, aby Twój sklep internetowy był ostrzejszy niż produkty konkurencji.

3. Brak ograniczeń produktu

WooCommerce jest nie tylko darmowy, jeśli chodzi o płatności, ale daje również swobodę sprzedaży produktów, które chcesz.

Shopify prosi o przestrzeganie warunków świadczenia usług, co oznacza, że ​​niektóre przedmioty nie mogą być sprzedawane na tej platformie. Shopify ma również wbudowany system płatności, ale nie ograniczają Cię do nieużywania go. Inną sprawą jest to, że jeśli wolisz użyć innej bramki płatności, naliczą one 2% za każdą przeprowadzoną transakcję.

Niektóre produkty zabronione w Shopify to przedłużanie włosów, zabawki erotyczne, e-papierosy itp.

Wybierając opcję korzystania z Shopify, pamiętaj, że musisz przestrzegać zasad innych osób, a jeśli zdecydują się oni zmienić swoje przepisy, jesteś zepsuty i utknąłeś.

W porównaniu do WooCommerce jest to oprogramowanie typu open source. To Ty będziesz tworzyć własne reguły, bez żadnych ograniczeń dotyczących produktów, które chcesz sprzedawać. Możesz nawet wybrać z różnorodne wtyczki do bramek płatności.

Czego potrzebujesz, aby stworzyć sklep WooCommerce Dropshipping

Oto rzeczy, których potrzebujesz, jeśli zdecydujesz się stworzyć swój sklep dropshipping z WooCommerce.

1. Hosting i nazwa domeny

Nazwa domeny to zazwyczaj stały adres identyfikujący cię w Internecie. Na przykład mydropshipstore.com.

Oto wskazówka. Twoja nazwa domeny musi być:

 • Istotnych
 • Niezapomniany
 • Markowy

Jeśli masz teraz nazwę domeny, następną rzeczą na liście jest hosting. Znajdź wiarygodnego dostawcę hostingu, który będzie przechowywać Twoje pliki na swoich serwerach. Potężna usługa hostingowa sprawi, że Twoja witryna WordPress / WooCommerce będzie działać bez problemów.

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na hosting, sprawdź SiteGround, ponieważ oferują one:

 • Przystępna cena – za cały rok trzeba zapłacić tylko 70 USD.
 • Świetna wydajność – kto nie chciałby mieć szybkiego ładowania strony? SiteGround też to oferuje!
 • Darmowy certyfikat SSL – jednym z niezbędnych elementów budowy sklepu eCommerce jest certyfikat SSL. Dzięki SiteGround oferują to swoim subskrybentom za darmo.
 • Łatwa instalacja WordPress – możesz rozpocząć budowę sklepu we własnym zakresie.
 • Doskonałe wsparcie za pośrednictwem czatu na żywo i telefonu – w razie problemów, ich zespół wsparcia zawsze służy pomocą.

SiteGround daje również możliwość zakupu nazwy domeny za jedyne 15 USD rocznie. Nieźle, prawda?

Odwiedź SiteGround

2. WordPress i wtyczka WooCommerce

Wtyczki WordPress i WooCommerce można bezpłatnie pobrać ze strony WordPress.org. Musisz pobrać oba oprogramowanie na swojego hosta, ale jeśli wybierzesz SiteGround jako hosting, zrobią wszystko za Ciebie.

3. Motyw WordPress / WooCommerce zorientowany na konwersję

Procent odwiedzających witrynę, którzy dokonali zakupu, to współczynnik konwersji Twojego sklepu. Jeśli chcesz uzyskać wyższą konwersję, musisz rozważyć zakup motywu WooCommerce, który może Ci w tym pomóc.

Motywy premium można kupić od 60 do 100 USD, ale jeśli masz napięty budżet, istnieje wiele bezpłatnych motywów WooCommerce do wyboru.

4. Opcjonalnie: Dedykowana wtyczka WooCommerce Dropshipping

To zależy od rodzaju działalności, którą chcesz budować z dostawcami. Jeśli chcesz rozszerzyć swój sklep na większe produkty, powinieneś wybrać dedykowaną wtyczkę WooCommerce, która bezpośrednio łączy Cię z dostawcami AliExpress.

Ale jeśli sprzedajesz tylko kilka produktów u jednego dostawcy, możesz trzymać się normalnej funkcjonalności WooCommerce.

Jak znaleźć dostawców i produkty DropShipping

Oto kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze odpowiedniego dostawcy i produktów, które zmaksymalizują Twoje zyski.

Jak się dowiedzieć, czy produkt jest dobry dla Dropship

Każdy detalista szuka produktu, który jest dobry do dropshippingu. Dwa istotne wskazówki przy wyborze produktu, który może odnieść sukces w dropshippingu:

 • Produkty, które są dość dobrze znane na rynku, ale mają niewielu konkurentów.
 • Produkty o konkurencyjnych cenach, dzięki czemu możesz dodać wystarczającą marżę, aby rozwinąć swój biznes.

Jeśli jesteś nowicjuszem w branży dropshipping, polecam sprzedawanie w niszy, do której jesteś przyzwyczajony. Jest to o wiele łatwiejsze, ponieważ już rozumiesz rynek.

Rozważ produkty poniżej 200 USD

Rozpocznij badanie produktów, które mają mniej niż 200 USD. Dlaczego? Ponieważ ten przedział cenowy jest znacznie łatwiej sprzedać. Wolisz zapłacić za produkt 200 USD niż 600 USD, prawda? Przekonanie kupujących do zakupu drogiego produktu zajęłoby znacznie więcej czasu i wysiłku.

Weź również pod uwagę zwroty. Jeśli sprzedajesz produkty o wartości niższej niż 200 USD, niektórzy kupujący, którzy otrzymali wadliwy produkt, poprosią o zwrot pieniędzy. Przekazywanie zwrotów niższych niż 200 USD nie jest zbyt bolesne dla sprzedawcy.

Ponadto należy pamiętać o produktach z MAP (minimalna reklamowana cena). Oznacza to, że masz ograniczone ustawianie własnych kosztów dla tego produktu.

Uważaj na rozmiar produktu

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wymiary produktów, które będziesz sprzedawać. Większość produktów pochodzi z Chin, co potrwa jeszcze kilka dni, zanim dotrze do klienta.

Jeśli wybierzesz duży produkt, opłata za wysyłkę będzie znacznie wyższa. Niektórzy dostawcy wysyłek ograniczają rozmiary i wagę produktów. Podobnie jak wysyłka ePacket, mogą one wysłać maksymalnie 2 kilogramy (4,4 funta), w zależności od wymiarów.

Jeśli planujesz zakup produktów od AliExpress lub jakiegokolwiek innego chińskiego dostawcy dropshipping, rozważ wagę i wymiary produktów, które będziesz sprzedawać, mieszczą się w wytycznych dotyczących pomiaru ePacket.

Gdzie szukać produktów

Jeśli potrzebujesz pomysłów na produkty do dropship, możesz sprawdzić kilka zaleceń tutaj:

 • Wejdź na Amazon.com i poszukaj pomysłów na produkty. To dobre miejsce na rozpoczęcie, ponieważ Amazon zajmuje 50% wyszukiwań produktów przez konsumentów, obecnie dominujących w Google.
 • Możesz także spojrzeć na popularne produkty w serwisach społecznościowych, takich jak Wish, Massdrop i Fab.
 • Rozważ skorzystanie z narzędzi do badania słów kluczowych, takich jak Planer słów kluczowych i KWFinder, aby dowiedzieć się, które produkty są najczęściej wyszukiwane w Google. Jeśli chcesz zobaczyć zmiany popytu na produkt, spróbuj użyć Trendów Google.

Znalezienie dostawców do dropshipping na wybrane produkty

Gdy już skończysz decydować o produkcie, który będziesz sprzedawać, zacznij szukać najlepszych dostawców swoich produktów do swojego sklepu dropshipping.

Oto kilka zaleceń:

AliExpress – To najpopularniejsze internetowe źródło dostawców z Chin. Możesz znaleźć dedykowaną wtyczkę WooCommerce, która bezpośrednio łączy Cię z dostawcami w AliExpresss.

SaleHoo – pomaga w wyszukiwaniu dobrych dostawców dla twoich produktów poprzez ich katalog dostawców.

Google – oczywiście! Google ma to wszystko. Jedyne, co może oznaczać, że nie jest tak niezawodnym dostawcą. Lepiej jest dokładnie przeszukać i znaleźć odpowiedniego dostawcę dla siebie.

Marki WorldWide – To duży katalog certyfikowanych hurtowników i dropshipperów. Musisz dołączyć do członkostwa, aby uzyskać 224 $ dożywotniego dostępu do katalogu.

Lokalne targi – udział w targach jest również dobrą okazją do spotkania różnych dostawców i producentów.

Wybierając najlepszego dostawcę, upewnij się, że jest on poświęcony osi czasu wysyłki, utrzymuj zdrową komunikację, a jakość produktu jest zapewniona, ponieważ przynosi satysfakcję klientom.

Przewodnik krok po kroku w tworzeniu sklepu Dropshipping za pomocą WooCommerce

1. Zapisz się na hosting

Jeśli nadal jesteś na etapie planowania swojej działalności dropshipping i nie masz jeszcze hostingu, SiteGround jest tym, które polecam.

W trakcie procesu rejestracji możesz rozpocząć rejestrację nazwy domeny w sklepie eCommerce, który kosztuje tylko 15,95 USD rocznie. Jeśli masz już domenę, możesz po prostu wybrać opcję „Mam już domenę”.

Wypełnij podstawowe dane konta i formularz informacji o płatności, aby zakończyć proces rejestracji.

Po zakończeniu możesz teraz rozpocząć instalację wtyczki WordPress i WooCommerce. Ponieważ używasz SiteGround jako hosta, instalacja WordPress i WooCommerce jest bardzo łatwa. Wystarczy kilka kliknięć i już skończyłeś pierwszy krok.

Odwiedź SiteGround

2. Skonfiguruj WooCommerce

Na tym etapie, gdy WordPress i wtyczka WooCommerce są już zainstalowane, możesz teraz skonfigurować WooCommerce z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Wystarczy przejść do kreatora konfiguracji WooCommerce i

Karta Konfiguracja sklepu

Na tym etapie wprowadzane są podstawowe dane Twojego sklepu, takie jak adres lub lokalizacja, waluta, którą akceptujesz jako płatność i rodzaj produktów, które będziesz sprzedawać. Ponieważ interesujesz się dropshipping, wybierz produkty fizyczne.

Karta płatności

W tej sekcji musisz skonfigurować system płatności, na który chcesz się zgodzić. Domyślnie mają one Stripe i PayPal jako bramę płatności.

Jeśli chcesz korzystać z Stripe, WooCommerce może założyć dla Ciebie konto Stripe. Po prostu zaznacz pole wyboru i wprowadź swój adres e-mail.

Kolejną rzeczą podczas korzystania z WooCommerce, możesz wybrać dowolną bramę płatności bez ponoszenia dodatkowych opłat w porównaniu do Shopify.

Karta wysyłki

Dla początkujących możesz wybrać opcję Przesyłki na żywo lub Stawki ryczałtowej. Jednak w miarę rozwoju firmy musisz ustalić opcje stawki wysyłki, ponieważ każdy dostawca dropshipping jest inny.

Na tej karcie sugeruję odznaczenie większości opcji, ponieważ istnieją znacznie lepsze opcje, których możesz użyć w swoim sklepie internetowym.

Aktywuj kartę

Jeśli wybierzesz automatyczne obliczenia podatkowe i stawki dostawy na żywo, zostaniesz poproszony o aktywację Jetpack. Ale jeśli nie chcesz, aby to było instalowane w Twojej witrynie, możesz kliknąć link Pomiń ten krok.

Po zakończeniu konfiguracji WooCommerce pojawi się ekran sukcesu i możesz teraz przejść do wyboru motywu dla swojego sklepu internetowego.

Odwiedź WooCommerce

3. Wybór motywu DropShipping

Wybór świetnego motywu będzie miał ogromny wpływ na współczynnik konwersji witryny. Przyciągnie więcej klientów i przeglądających strony. Polecam korzystanie z Astra motyw. Jest znany jako najszybszy i najbardziej niezawodny darmowy motyw WordPress. Na szczęście mamy kompleksowy przegląd tematu Astry możesz przejrzeć.

Używanie Astry jako motywu witryny pozwoli zaoszczędzić czas na dostosowywaniu witryny. Zapewnia mnóstwo układów, którymi możesz zarządzać za pomocą osobistego dotyku. Astra jest uważana za najlżejszy motyw na rynku, który sprawia, że ​​wydajność strony jest jeszcze lepsza i bardziej niezawodna.

Jest to przyjazny dla użytkownika motyw, dzięki któremu nie musisz łamać kodów, aby Twój sklep był profesjonalnie wykonany. Możesz go łatwo i bezproblemowo dostosować. Zapewnia gotowe próbki witryn internetowych, z których możesz wybierać i dostosowywać je tak, jak chcesz.

Odwiedź Astra

4. Zacznij dodawać swoje produkty na swojej stronie

Po zakończeniu konfigurowania witryny i wybierania odpowiedniego motywu dla siebie. Czas dodać swoje produkty do sklepu internetowego!

Dodanie produktów zależy głównie od tego, jaki rodzaj produktu sprzedajesz.

 • Jeśli sprzedajesz tylko kilka produktów, możesz użyć domyślnego systemu WooCommerce do zarządzania swoimi produktami.

Po prostu przejdź do Produkty, a następnie Dodaj nowy na pulpicie nawigacyjnym i zacznij wypełniać informacje o produkcie.

W dolnej części strony produktu zobaczysz sekcję Dane produktu, w której możesz wybrać typ produktu, cenę, wysyłkę i inne opcje.

Po zakończeniu kliknij przycisk Publikuj. Jeśli chcesz dodać więcej produktów, po prostu powtórz ten sam proces.

Poleciłbym użyć WooCommerce Dropshipping Suppliers Pro aby pomóc Ci zarządzać swoimi produktami, zwłaszcza gdy pozyskałeś towary od różnych dostawców. Możesz utworzyć listę wszystkich swoich dostawców, a także przypisać ich do odpowiednich produktów, które wysyłają dla Ciebie. Możesz również wysyłać automatyczne powiadomienia do dostawców, gdy ktoś kupi produkt z Twojej witryny. Możesz nawet importować raporty o zapasach produktów.

 • Jeśli otrzymujesz swoje produkty od AliExpress, możesz rozważyć wtyczkę dropshipping WooCommerce, która pozwala uruchomić sklep dropshipping na autopilocie.

Możesz spróbować WooDropship wtyczka za darmo przez 7 dni. Po okresie próbnym ceny zaczynają się od 14 USD miesięcznie.

Co to robi? Możesz automatycznie dodawać produkty AliExpress do swojego sklepu WooCommerce i decydować o swoich cenach. Otrzymasz również automatyczne powiadomienia, gdy produkt, którego szukasz, zmieni się lub zniknie z magazynu, dzięki czemu możesz natychmiast zaktualizować swój sklep. Otrzymasz zdjęcia produktów z AliExpress i edytujesz je za pomocą edytora obrazów w aplikacji.

Realizacja zamówienia jest również zautomatyzowana, co oznacza, że ​​gdy klient kupi od ciebie, produkt zostanie automatycznie dodany do koszyka AliExpress ze szczegółami klienta i zostanie wysłany dla Ciebie.

5. Inne wtyczki WooCommerce, które mogą Ci pomóc

Masz już w pełni funkcjonalny sklep dropshipping. Ale ponieważ korzystasz z WordPress i WooCommerce, możesz zainstalować więcej wtyczek, które pomogą ci błyskawicznie rozwinąć działalność.

Znajdź wtyczki, które mogą Ci pomóc:

 • Zoptymalizuj ranking SEO swojego sklepu za pomocą wtyczek takich jak Yoast SEO
 • Twórz różne typy formularzy
 • Wyślij wiadomość e-mail do klientów, którzy porzucili koszyki
 • Stwórz Lista e-mailowa

Co to jest AliDropship?

Kolejną wtyczką, której można użyć do integracji z AliExpress ze sklepem WooCommerce, jest AliDropship. WooDropship i AliDropship mają kilka wspólnych cech, ale AliDropship działa zarówno w WordPress, jak i WooCommerce, podczas gdy WooDropship jest tylko dla WooCommerce.

Jest to również jedna z najbardziej znanych wtyczek eCommerce do modelu biznesowego AliExpress Dropshipping. AliDropship daje każdemu przedsiębiorcy możliwość sprzedaży produktów opartych na AliExpress. Jest to wtyczka WordPress, która zmienia twoją stronę w sklep dropshipping, który bezpośrednio importuje produkty z AliExpress.

Oferuje szeroką gamę funkcji, takich jak nieograniczony import produktów, nieograniczona automatyczna realizacja zamówień, automatyzacja cen, automatyczne aktualizacje informacji o produktach i wiele więcej.

Odwiedź AliDropship

cennik

AliDropship ma jednorazową opłatę członkowską od 89 USD. Dotyczy to wbudowanych motywów, dostosowywania produktu, nieograniczonej liczby produktów, odmian produktu i wsparcia WooCommerce.

Nadal możesz wybrać mnóstwo motywów w WooCommerce, wybierając wersję wtyczki AliDropship w WooCommerce. Opłata za członkostwo jednorazowe obejmuje wszystkie funkcje bez ograniczeń dotyczących tego, czego chcesz używać.

AliDropship Najlepsze funkcje:

 • Jako początkujący możesz po prostu założyć sklep dropshipping z gotowymi motywami. Możesz także zintegrować WooCommerce, aby uzyskać bardziej otwarty system z możliwością dostosowywania.
 • Rozszerzenie Chrome – AliDropship to chromowane rozszerzenie, w którym możesz automatycznie importować produkty AliExpress bezpośrednio do swojego sklepu internetowego.
 • Zapewnia automatyzację wprowadzania danych w celu realizacji zamówień.
 • Łatwa instalacja – możesz zainstalować tę wtyczkę, po prostu pobierając plik zip i przesyłając wtyczkę na swoją stronę WordPress.
 • 100% własności sklepu – w przeciwieństwie do innych wtyczek, własność sklepu AliDropship jest gwarantowana, ponieważ jest uruchamiana za pośrednictwem strony internetowej WordPress.
 • Importowanie recenzji produktów – ta funkcja jest świetna, szczególnie jako dowód, że sprzedawany produkt ma dobrą jakość. W przypadku niektórych wtyczek nie mają tego rodzaju funkcji lub trzeba za to dodatkowo zapłacić.

Jak zainstalować wtyczkę AliDropship

Po zakupie wtyczki AliDropship możesz przejść do pulpitu nawigacyjnego WordPress. W menu Wtyczki kliknij Dodaj nowe i Prześlij wtyczkę. Przeglądaj plik .zip i kliknij Zainstaluj teraz.

Po zainstalowaniu możesz teraz aktywować wtyczkę.

Pamiętaj, że ta wtyczka nie działa z motywami WooCommerce, więc musisz przełączyć się na AliDropship wbudowane motywy. Istnieją darmowe motywy, które można po prostu pobrać i zainstalować na swojej stronie internetowej.

Po skonfigurowaniu motywu możesz teraz wprowadzić klucz licencyjny i aktywować.

Wniosek

WooCommerce i AliDropship to świetne wtyczki do użycia. Ale jeśli dopiero zaczynasz z ograniczonym kapitałem, sugeruję skorzystanie z WooCommerce, ponieważ jest to darmowa i bogata w funkcje wtyczka.

Wtyczka AliDropship dobrze zarządza Twoim nowym sklepem dropshipping, bezpośrednia koordynacja z AliExpress Dostawcy jest nieoceniona dla właścicieli firm. Jeśli chcesz bezproblemowo zarządzać przesyłaniem produktów i koordynować z dostawcami AliExpress, możesz zainwestować we wtyczkę AliDropship. Ich szeroki wachlarz funkcji i motywów stanowi nieodpartą zaletę tej inwestycji.

Opcja jednorazowej płatności może być potencjalnym przełomem dla nowych właścicieli sklepów, ale wszystko będzie tego warte ze względu na jej najlepsze funkcje.

Więc śmiało i uruchom swoją działalność dropshipping.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector