Як встановити WordPress на свій ПК, а потім перенестися на живу

Іноді набагато простіше створити веб-сайт на своєму локальному комп’ютері, а потім, коли закінчиш, перенеси це на свій обліковий запис веб-хостингу.


Я роблю це постійно і також використовую його для тестування різних плагінів або тем на своєму локальному комп’ютері, які я не маю наміру реально використовувати. Це більше просто тестування.

І я також використовую це для налагодження свого веб-сайту. Тож, якщо є проблема з моїм веб-сайтом, я можу перенести його на свій локальний комп’ютер, і я можу зламати його та знищити. Намагаючись знайти те, що може спричинити проблему або тест, додавши нові функції.

Найпростіший спосіб зробити це – створити місцеве середовище розвитку. І я збираюся показати вам, як це зробити в цьому підручнику.

Сьогодні це нічого не обійдеться вам сьогодні. Ну, є платний варіант. Ми не будемо використовувати його в цьому підручнику.

Тож я покажу вам, як налаштувати цю настройку на комп’ютер, а потім я покажу вам, як потім перенести ваш веб-сайт і відіслати його на ваш обліковий запис веб-хостингу.

Програмне забезпечення для встановлення WordPress на ваш ПК

Таким чином, у вас є три варіанти легко встановити та керувати WordPress на локальному комп’ютері.

DesktopServer

Один з них прямо тут – DesktopServer. Тепер у нього є безкоштовна версія і платна версія. Це казково, смію сказати, що краще в тому сенсі, що якщо у вас виникнуть проблеми, якщо у вас є платна версія, є спосіб отримати підтримку

Ларагон

Існує ще одна програма для ПК, яка називається Laragon. Я зараз не використовую Laragon, але я користувався цим протягом півроку. Я зараз не користуюся ним.

Я скоріше з цікавості використав це, щоб побачити, чи не буде кращим за місцевий Flywheel, ніж місцевий.

І хоча мені здається, що це цікаво, є ще велика робота з ним, менше користувальницький інтерфейс, менш корисні функції, які я виявив за допомогою цього.

Тож коли я замінив свій старий ПК на новий, я сказав собі: ти знаєш, що? Це приємно і все. Я повертаюся до місцевих. Це просто цілий чортів набагато простіше для мене.

Однак це, можливо, ви б хотіли використовувати. Я особисто не віддаю перевагу цьому, але думаю, що це дійсно добре, і є певна група людей, яка, мабуть, воліла б це.

Місцевий від маховика

Додаток, яким я особисто користуюся сьогодні, і я, мабуть, ним користувався протягом останніх трьох років, називається місцевим Flywheel.

Зараз Flywheel – компанія, що займається веб-хостингом. Що вони зробили, це те, що вони купили цей інструмент, який називають локальним, і вони його використовують як свинцевий магніт. Немає жодних уловів і негативних можливостей для його використання.

Справа в тому, що у мене ніколи не було проблем із використанням цього плагіна. Я маю на увазі, що тут може бути маленька помилка, помилка там протягом останніх трьох років, але останнім часом вона для мене була досить твердою..

І він буде працювати на ПК або Mac, і я фактично встановив його на моєму ПК та на моєму Mac.

Тепер, ось що, деякі старі комп’ютери, як відомо, мають проблеми. З моменту запуску цього і я ніколи не стикався з цим, але я чув про інших людей, у яких старші комп’ютери мають проблеми з цим.

Тож для цього підручника ми перейдемо до місцевого Flywheel.

Як встановити WordPress на комп’ютер

Деякі з налаштувань Lemme показують вам, як правильно його налаштувати, а також деякі чудові функції з ним. І тому все, що вам потрібно зробити, це завантажити це. Тепер, якщо ви працюєте на ПК або Mac, ви зможете слідкувати за ними.

Просто натисніть на безкоштовне завантаження. Ви можете ввести реальну інформацію, фальшиву інформацію. Я думаю, що це просто потребує завантаження. Насправді. Крім того, я думаю, ви могли б Google. Місцеве завантаження маховиком, і ви можете просто отримати пряме посилання для завантаження, але просто вибрати свою версію. І я, це ненавиджу, коли контактні форми.

Запитайте мій номер телефону, наприклад, я хочу цього, я не хочу давати вам свій номер телефону. Чому ви просите мій номер телефону? Так, ви можете продовжити завантаження, і воно встановиться, як і будь-яка інша програма, яку ви встановили на комп’ютер. Я позбавлю тебе від того, щоб через це сидіти. Тепер, коли ви встановите локальний маховик, це виглядає інтерфейс.

Ви можете бачити моє. Активні установки, WordPress, окремі WordPress установки тут. Ви можете назвати його, у вас є всі ці різні налаштування для нього, і я можу потрапити на це велике зелене коло тут, коли я хочу додати новий сайт. Отже, спочатку давайте подивимося на доступні налаштування.

Тепер на ПК ви просто натиснете піктограму гамбургера, а потім повернетесь туди, де йдеться про налаштування, і саме там ми збираємось отримати доступ до налаштувань. Тому мені подобається, щоб усі мої речі були в темному режимі. Місцевий надає нам темний режим, але ви можете мати світлий режим, якщо це вам подобається. Я навіть використовую темний режим на своєму Mac.

Добре. Новий сайт за замовчуванням. Тому щоразу, коли ви переходите до створення нового веб-сайту, ви можете встановити, які будуть деякі елементи за замовчуванням, тому вам не доведеться щоразу заповнювати його вручну. Щоб ви могли встановити електронну пошту свого адміністратора, ви хочете це зробити. Так, ви можете встановити деякі, е. Ви також можете створити власну середу і помістити там дефолти.

Таким чином, це дозволить вибрати вашу PHP-версію, свою, мою SQL-версію і навіть бажаний веб-сервер. Тож я, з цього приводу, думаю, що я просто написав перевагу, е, але я міг би так само добре піти з користувацьким середовищем. Якщо ви хочете користуватися, я люблю переходити з високою версією PHP. Наразі найвищий рівень, який вони пропонують, становить 7,2, і це я вважаю за краще.

Чи знаєте ви, чи маєте тестове середовище бути на рівні, але у вас є всі ці параметри саме тут. Ви можете встановити його на те, що ви хочете. Це ідеально для ваших сайтів, які є портативними в тому сенсі, що ви можете перенести його з локального за допомогою маховика, встановленого на інший місцевий. Тут ми встановимо право. Ось кілька додаткових варіантів.

Ось дуже ризикована настройка цього швидкого обсягу Docker. Не рекомендую. Вони випустили версію рік-півтора тому, коли випустили цю версію, і вона була включена за замовчуванням, і це не викликало нічого, крім проблем, але це вільне програмне забезпечення. І це було давно. Гаразд, все інше тут добре.

Ну, і ось ось список цих речей, які називаються кресленнями. Таким чином, ви можете встановити встановлення WordPress за допомогою типового стека інструментів, які ви використовуєте, і ви можете зберегти це як креслення. Отже, переходячи до S. Створення нового веб-сайту, ви можете просто створити його на основі цього креслення, а потім усі плагіни та все, що вже встановлено.

Ну, тут ви збираєтеся керувати та видаляти ці креслення. Гаразд, так це переваги програми. Тепер. Коли ви створюєте локальний сайт, там також є налаштування, над якими ми переходимо за мить. То чому б ми не просто продовжили разом і запустили або створили наш перший сайт. Тож ось варіант.

Я просто натисніть на плюс. Перший крок – дати ім’я цьому сайту. Тепер я назвав його місцевим для життя, і тут є кілька вдосконалених варіантів, тому ви, мабуть, не хочете возитися. За допомогою домену локального сайту, якщо ви не хочете змінити URL-адресу, яка буде пов’язана з цим. Тобі вирішувати.

Не возиться з місцевим шляхом до сайту, але ось, де ви могли вибрати це для створення на основі креслення. Тож у мене був цей креслення, який я створив, і якщо я хотів би використати цей креслення як вихідний пункт, я міг би це зробити. Але я не збираюся. А потім я продовжу і натискаю на продовження. Отже, це дає мені знати, яке повітря.

Дозвольте мені вибрати, яке середовище я хочу використовувати для цього веб-сайту. Тож я можу перейти з кращим або тим, що я вказав як звичайний, і це дозволяє мені точно знати, що є різними специфікаціями бажаного. Тому я б просто рекомендував поїхати з кращим. Я збираюся йти вперед і натискати на продовжити. Тут ви встановлюєте ім’я користувача та пароль для цієї установки, і це вже попередньо заповнено в електронній адресі, що використовується на основі того, що ми вказали в налаштуваннях.

Зараз також є один розширений варіант. Якщо ви хочете перетворити цей веб-сайт у багатопрофільний сайт WordPress, у вас є такий варіант. Мені подобається робити те саме ім’я користувача та пароль. Для кожного сайту, який я закінчу, створюю, тому я збираюся продовжувати і вводити ім’я користувача та пароль. Добре. Тепер, коли я це зробив, я збираюся йти вперед і натискати на додавання сайту, і це займе хвилину або дві.

Jeez. Я не знаю, чи це насправді запис на моєму екрані. Це один із цих попереджувальних знаків, де потрібно лише натиснути кнопку “Так”, щоб затвердити. Тепер. Я не знаю, чи це записано, але якщо ви на Mac, ви отримаєте спливаюче вікно, щоб ввести свій максимальний пароль, і тоді потрібно лише хвилину-дві, щоб продовжити та створити це.

Гаразд, тепер, коли сайт створений, я збираюся продовжувати та огляд варіантів, які ви маєте тут для сайту. Перш за все, ви це побачите. Тут додано ліворуч до списку ваших веб-сайтів і ось кілька варіантів. Є оглядова база даних, SSL та утиліти. Тепер для огляду, ви отримаєте список ваших деталей оточення.

Це версія PHP, моя версія SQL і всі подібні речі, і ви також матимете можливість коригувати їх, якщо хочете. Параметр бази даних – це дійсно класний інструмент. Коли я натискаю на це, це насправді, ось, дозвольте мені це зробити. Ось база даних, і я можу викопати дані БД.

Якби я хотів, і я виявляю, що заходжу туди на речі. Це трохи з боку техніків. SSL, ви хочете прямо зараз створити сертифікат SSL, і інструмент прямо тут скаже, довіряйте. Ви натискаєте на цю кнопку. Вам буде запропоновано ввести пароль, якщо ви перебуваєте на Mac. Якщо ви працюєте на комп’ютері, він надішле вам попередження про те, що на той час.

Просто натисніть так, і тоді це зміниться, щоб сказати довірене, як цей інструмент під назвою саме чоловіча свиня. Отже, коли ви натискаєте на це, тут будуть захоплені всі електронні листи, які надсилає ваш сайт. Власне кажучи, ось цей електронний лист, який він захопив, – це ваш веб-сайт, щойно створений. Тому зазвичай це повинно було вийти для мене, але натомість його спіймали за допомогою пошти.

Це дійсно добре для тестування. Добре. Тепер тут є ця дуже цікава функція під назвою жива посилання. Отже, що це означає, що стосується вашого веб-сайту та місцевого значення, якщо ви не можете сказати, що у вас є клієнт, і ви будуєте веб-сайт клієнта, і вони знаходяться в іншому офісі. Очевидно, що ви не можете надати їм посилання для перегляду веб-сайту, тому що ви знаходитесь у себе вдома чи в офісі за брандмауером та маршрутизатором..

Це не публічно. Це все приватно, але ви можете натиснути тут, де написано пряме посилання. Насправді, дозвольте мені просто ввімкнути це. Гм, подивимось. У мене на комп’ютері є брандмауер. Там. Це просто динамічно в цю створену частку секунди. Посилання, яке я можу дати своєму клієнту, і коли він натисне на нього, він відобразить цей веб-сайт.

Це дійсно добре для відгуків клієнтів. Отже, якщо ви будуєте, ось так ви можете надати їм посилання, вони зможуть його побачити, а потім ви йдете сюди. Коли вони закінчать, ви отримаєте зворотній зв’язок, натисніть на відключити, і вони більше не мають доступу для перегляду сайту. Це не надто добре, оскільки, як тільки вони дадуть вам зворотній зв’язок, ви, можливо, не захочете, щоб вони вели вкладки про те, що ви робите.

Тож ви можете піти і вимкнути це. Тепер останнє, що я хотів показати вам, це ви могли правою кнопкою миші натиснути на свій сайт, коли він знаходиться в цьому списку, і є додаткові параметри. Таким чином, ми перегляньте інформаційну панель адміністратора сайту для WordPress. Ми ввійдемо вперше за мить, ви можете показати папку.

Тут знаходяться фактичні файли на вашому комп’ютері. Функції SSH, перезапуск, зупинка, клонування, експорт та збереження як креслення. Ось так ви створили новий сайт, вкладете в свої теми, які ви хочете використовувати, свої плагіни, які ви хочете використовувати, а потім збережіть їх тут, креслення. Тож наступного разу, коли ви перейдете на створення сайту, ви можете почати з цього креслення.

Ви також можете змінити перейменування домену та видалити його, якщо хочете, щоб речі були красивими та охайними. Ось Тож я вперше ввійду в систему. Мені просто потрібно натиснути на цю кнопку адміністрування, і він перейде мене сюди до входу, і я продовжую та зараз увійдіть у систему. Добре, тому перш ніж натиснути кнопку входу, я хочу звернути вашу увагу на те, що ви могли побачити у верхньому лівому куті.

Ось Він говорить, що не захищено, і це тому, що коли місце створює місцеві. Сайт. Чомусь він не автоматично створює цей сертифікат SSL і не налаштовує сайт для роботи з SSL-сертифікатом. Тому просто переконайтеся, що перше, що ви хочете зробити, коли ви створили це, ви хочете натиснути на цю вкладку SSL, натисніть цю кнопку тут.

Це буде говорити про довіру, і тоді це створить сертифікат SSL у наступному, що ви робите. Ви входите в систему, і перше, що ми будемо робити, – це перейти до загальних налаштувань, і саме там ми бачимо URL-адресу цього веб-сайту. Ми збираємось з’являтися на S і там. Ми натискаємо на збереження змін.

Це вигнає нас із сайту, але перевірити це. Тепер сайт захищений, і він використовує той сертифікат SSL, який ми створили. Це перше, що ви хочете зробити, коли ви починаєте проект, використовуючи будь-яке з цих локальних середовищ, але особливо локальне за допомогою маховика. Тож я буду йти вперед і знову входити.

Добре. Тож зараз я ввійшов і ось я. Це локальна установка WordPress, що працює на моєму комп’ютері. Це фантастично. Тож я можу зайти сюди і налаштувати деякі речі. І те, що ми будемо робити, – це ми підемо, і ми перенемо це на наш обліковий запис веб-хостингу. Тож я просто збираюся сюди швидко накинути тему.

І, е, я не збираюся просиджувати встановлення фактичного сайту, хоча Astro робить це дуже просто. Добре? Зараз я просто продовжу і. Активуйте сайт, і я закрию це. Таким чином, ви можете бачити, коли я заходжу на сайт, ви бачите, що у мене астроцит каже, що місцеві жити, і все таке. Тож, що ти би робив – це ти зайшов би сюди і створив свій веб-сайт, щоб все виглядало приємно і красиво.

Взаємодійте зі своїм клієнтом і з усім цим, отримайте його так, як ви цього хочете, і тоді ви будете продовжувати і відправляти це у своє живе середовище. Тепер я вам покажу, як це зробити, це взяти веб-сайт, який ви створили на основі локального середовища розвитку. Ви перейдете на цей сайт, і ми перенесем його на ваш обліковий запис веб-хостингу.

Зараз я люблю використовувати два веб-сайти хостів. Ви можете відвідати WP crafter.com/siteground Я буду мати посилання нижче. Я також люблю використовувати хмарні способи. І ви можете відвідати WP crafter.com/cloud способами, і я покладу нижче посилання на це та підручник, який я маю на цій веб-хостинговій веб-хостинговій компанії. Це трохи відрізняється від послуги.

Тож ми збираємося перенести цей веб-сайт на одну з цих служб. Тепер, що нам потрібно зробити, це створити наш обліковий запис веб-хостингу. Тож я не збираюсь переглядати це у цьому відео, е, але нам потрібно використовувати плагін для створення резервної копії. Тоді ми візьмемо цей плагін і покладемо його на новий хостинг, і ми збираємося завантажити.

Ми знову додамо цей модуль туди, завантажимо резервну копію та відновимо її. Це насправді дуже простий процес. Отже, ви можете використовувати для цього два плагіни. Один з них – це саме тут, все в одну міграцію. Дуже багато людей цим користуються. Це працює дуже надійно. У них є безкоштовна версія. Він досить обмежений тим, наскільки великий веб-сайт може бути, і ми не будемо використовувати цей плагін у цьому відео.

І якщо ви хотіли знати, чому, ви можете завітати сюди і прочитати деякі з них поганих відгуків, і тому я не буду використовувати це у цьому відео. І це добре. Але він дуже обмежений у розмірі сайту. Вони не чітко пояснюють це обмеження. Вони начебто хочуть, щоб ти туди зайшов і встановив його, і тоді ти просто трапишся, коли дізнаєшся, коли все вже пізно, і тоді вони начебто стискають тебе за гроші.

Я збираюся уникати всього цього, і замість цього ми будемо використовувати цей плагін прямо тут. Це називається передача та резервне копіювання. З цим плагіном ви зможете. Перемістіть веб-сайт, ви також зможете використовувати його як резервне рішення, якщо хочете. Хоча я вважаю за краще використовувати Uptracs для цього. Так, але це безкоштовно, і розмірів резервної копії немає обмежень.

І є навіть деякі інноваційні функції, де, ой, якщо обидва веб-сайти є загальнодоступними, ви можете натискати на них вперед-назад. Я не збираюся висвітлювати все це у цьому відео. Тож давайте продовжимо та встановимо цей плагін на наш веб-сайт. Тож я збираюся перейти на плагіни, додати нові, і я зроблю пошук WP. Яскраві резервні копії, і ось воно.

Гаразд, тому я збираюся йти вперед і зроблю це. І тоді ми будемо використовувати це для створення резервної копії, яку ми просто збираємося відновити в нашому обліковому записі веб-хостингу. Гаразд, я піду вперед і активую це, і це додасть нову опцію меню, яка говорить про яскравість WP. Тепер вам не потрібно тримати цей плагін, встановлений на вашому веб-сайті.

Після того як ми зробимо міграцію, це повністю залежить від вас. Ви також можете використовувати це для резервного копіювання. Я, як правило, використовую оновлення особисто, але, гм, ви також можете використовувати це для резервного копіювання. Ну, є два способи зробити міграцію за допомогою цього плагіна. Один з них називається автоматичною міграцією. Я не збираюся цього робити в цьому відео.

Натомість я збираюся робити резервне копіювання. Завантажте резервну копію та виконайте відновлення. Тож я піду вперед і натискаю на резервну копію. Тепер прямо тут. Тепер я збираюся зробити резервну копію, але варіантів є багато. Якщо ви використовуєте це як інструмент резервного копіювання, ви можете створити резервну копію на Dropbox на диску Google. Я думаю, що одна хмара, тут є пара піктограм.

Amazon S три цифрові океанські простори. Там усі ці місця, на які ви можете створити резервне копіювання, ви надсилаєте свої резервні копії після їх створення. Гаразд, тепер, коли резервна копія зроблена і вона знаходиться на моєму локальному комп’ютері, моїй локальній програмі WordPress, я прокручую вниз. Ось резервна копія тут. Клацніть тут, де написано завантаження, і воно завантажено в одну частину прямо тут, і там є власне посилання на завантаження.

Я натискаю на це. І ви можете бачити, що це завантажено на мій локальний комп’ютер тут. Отже, це буде там, де файли завантажуються на ваш комп’ютер. Я на ПК, тому це буде в папці для завантаження, але, мабуть, буде те саме, якщо ви використовуєте Mac. Отже, тепер ви можете видалити це, якщо хочете.

Тому я збираюся її видалити. Я натисну, добре. І ця резервна копія пішла. Я можу перейти сюди до плагінів, і я можу деактивувати цей плагін, і він мені більше не потрібен. Я витягнув те, що хотів, але ви можете його активувати і повторити цей процес знову, коли ви хочете зробити нову резервну копію. Отже, ось установка WordPress.

Отже, що станеться, це ваш наступний крок – ви збираєтесь перейти до своєї веб-хостингової компанії, де у вас є доменне ім’я. Ви збираєтесь встановити WordPress за допомогою їх інсталятора WordPress. У цьому випадку у мене це налаштування на майданчику сайту. Доменне ім’я – давайте створимо веб-сайт.com, тому кожен раз, коли ви отримуєте хостинг за допомогою SiteGround, одним із кроків є автоматичне створення інсталяції WordPress для вас.

Єдине, що у вас немає вашого веб-сайту з вашої локальної машини. Саме це ми зараз і вирішимо. Отже, ви входите на цей сайт, переходите до того самого процесу, переходите на плагіни, додаєте нові, і ми збираємось шукати WP, яскраві резервні копії, і ми робимо те саме. Встановіть зараз, і тоді ми його активуємо.

І ми просто завантажимо резервну копію, яку ми тільки що створили, і натисніть на відновити. Тож коли я прокручую вниз, тут є ця вкладка, на якій написано, завантажити. Якщо я натискаю на нього. Я можу знайти резервну копію або збираюся просто перетягнути її поперек. Ось моя резервна копія, перетягування. Це буде завантажуватися, і це, мабуть, мені подобається по-справжньому приголомшливий, давайте подивимось, натисніть тут, щоб завантажити.

Можливо, це і почне. Добре. Там ми йдемо. А ось і метр прогресу. У мене справді хороший Інтернет. Для швидкості завантаження. Так, е-е, це може зайняти хвилину-дві для вас, залежно від розміру сайту, але для мене ви можете бачити, що все зроблено. І тоді ми це маємо. Тож зараз я на сайті, я намагаюся підштовхнути все, і ви можете бачити, що моя резервна копія тут.

Тепер, що я буду робити, я фактично збираюся зробити швидке резервне копіювання цього сайту. Тож я можу відновити його справді після створення цього відео. Тож я просто збираюся зробити справжнє швидке резервне копіювання, але все, що нам потрібно зробити, це відновити те, що ми завантажили. Тож через мить ви побачите, що я, мабуть, матиму тут дві резервні копії, ту, яку я тільки що створив, а потім та, яку я щойно завантажив.

Тож ось що я тільки що завантажив. Я натискаю на відновлення, і тоді ми збираємось отримати цей варіант саме тут, який нам потрібно вибрати. Перший варіант – відновити та замінити домен, і це той, який ми хочемо, тому що це був інший URL, інший домен на нашому локальному веб-сайті. Ми хочемо вибрати саме це.

Тепер, якби я тільки відновлював резервну копію, яка робилася на тому самому точному веб-сайті з тією ж URL-адресою, я б зробив інший вибір. Тож я натискаю на відновлення, я натискаю, добре, і що це буде робити, це просто продовжувати і відновлювати все в кожному довіднику. До цієї URL-адреси. Кожна посилання на стару URL-адресу буде динамічно замінена новою URL-адресою. У цьому випадку давайте створимо веб-сайт.

Тепер ім’я користувача та пароль – це не те, що було у мене під час створення цього загальнодоступного веб-сайту. Це ім’я користувача та пароль з версії локальної машини, тому я продовжую вводити це зараз. Гаразд. Я натискаю на вхід. І це спрацювало. І це говорить прямо тут, міграція завершена. Гм, якась інша інформація.
Давайте закриємо це, і ось підказка створити резервну копію або дати відгук. І якщо я заходжу на веб-сайт в реальному часі, ви переконаєтесь, що це саме так виглядало на локальній машині. Тож ось як це виглядало. Гм, ось як це виглядає зараз після того, як я перенесла його. І ось тут, це місцевий сайт.

І ось як це виглядає тут. Це та сама точна річ. Ідеальна міграція, дуже просто зробити, без витрат. Вам не потрібно тримати встановлений плагін міграції, якщо вам цього не потрібно, тож ви можете просто перейти та відключити його, якщо хочете, але це не могло бути простішим. Це надзвичайно простий процес переміщення вашого веб-сайту з локальної солі до прямої установки.
Мої переваги – використовувати цей безкоштовний плагін прямо тут. Немає обмежень щодо розміру веб-сайтів. Тепер є ще одна справді прикольна функція: вона показує вам, де замість цього процесу завантаження резервної копії на мій комп’ютер, а потім завантаження, є функція, де ви можете налаштувати її на два сайти.

Тож просто натискає на нього з сайту на сайт. Я не висвітлював це в цьому відео. Мені подобається це робити так, тому у мене більше рук на зернисте управління. Ну, але все одно, е, я все це висвітлював у цьому відео. Якщо у вас є питання. Не соромтеся запитати мене нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector