Uzņēmējdarbības e-pasta kontu izveidošana: vienkāršas darbības, lai izveidotu savu @ Domain.com e-pastu

Pēc sava domēna vārda iegādes jums vajadzētu meklēt e-pasta adresi, kas saistīta ar jūsu domēna vārdu. Izmantojot e-pasta adresi ar tādu pašu vārdu kā jūsu domēnam, tiek radīts spēcīgs profesionāļa iespaids. Nav nepieciešams ģēnijs, lai izdomātu, ka biznesā jums nevajadzētu būt darītam ar kādu, kam ir[aizsargāts ar e-pastu]”kā viņu e-pasta adresi.


Vēl sensacionālāk ir tas, ka jūs varat izveidot e-pastu komandas locekļiem, lai parādītu uzņēmuma vārdu! Ietaupiet tāpēc, ka jūsu domain.com e-pasts ir pievilcīgs mārketinga ieteikums arī jūsu zīmolam.

Biznesa lietotājiem ir ļoti ieteicams izveidot e-pastu, kas ir saistīts ar jūsu domēna vārdu, nevis Gmail, kas padara to vairāk personīgai lietošanai.

Skatiet zemāk redzamo piemēru, izmantojot e-pastu ar savu domēna vārdu:

Domēna vārds: www.closet.com

Tavs e-pasts: [aizsargāts ar e-pastu]

Lai to sasniegtu, mēs esam jūsu uzmanības centrā un aicinājums jūs vadīt visā procesā no iekšpuses un ārpuses.

1. Reģistrējiet domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu

Lai iegādātos domēna vārdu, varat pārbaudīt jebkuru domēna reģistratūru, lai iegūtu savu domēnu (piemēram,., GoDaddy ir liels domēnu reģistrators, kurš piedāvā arī mitināšanu). Šie reģistratori arī ieteiks jūsu biznesam piemērotus domēna vārdus, kurus varat izvēlēties, it īpaši, ja jums vairs nekad nevar piederēt Amazon.com vai eBay.com.!

Pēc tam jums ir jāsavieno savs domēna vārds ar izvēlēto tīmekļa mitināšanas kontu, lai turpinātu izveidot e-pasta kontus savam uzņēmumam. Es iesaku izmantot vietni SiteGround, lai mitinātu jūsu vietni.

Kad esat izveidojis savienojumu gan ar reģistratūru, gan ar mitinātāju, piesakieties savā tīmekļa mitināšanas kontā, lai sāktu veidot e-pastus.

Apmeklējiet vietni SiteGround

2. Piesakieties savā cPanel un izveidojiet savus e-pasta kontus

Ja kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izmantojat SiteGround, piesakieties savā cPanel informācijas panelī, un jūs redzēsit sadaļu “Pasts”. Noklikšķiniet uz e-pasta konti.

Aizpildiet šādus laukus:

 • E-pasts
 • Parole
 • apstipriniet paroli

Ja vēlaties pievienot pastkastes kvotu, varat to izdarīt. Pēc noklusējuma kvota ir iestatīta uz 250 MB, kas nav slikti. Atcerieties, ka atkarībā no hostinga plāna varat samazināt un palielināt pasta limitus.

Lai pabeigtu procesu, noklikšķiniet uz pogas Izveidot kontu. Atkārtojot iepriekš norādītās darbības, savam domēna vārdam var izveidot vairākus e-pasta kontus. Tieši tā!

3. Piekļūstiet savam e-pasta kontam

Pēc e-pasta kontu izveidošanas tagad tam varat piekļūt, noklikšķinot uz Webmail.

Lai piekļūtu savam e-pastam, noklikšķiniet uz Pieteikšanās Webmail.

Atlasiet noklusējuma tīmekļa pasta programmu un no turienes jūs varat redzēt savu pastkasti.

Varat sākt sūtīt un saņemt e-pastus, izmantojot tīmekļa pasta programmu.

E-pastu var savienot dažādās ierīcēs, iestatot konfigurācijas skriptus vēlamajā lietojumprogrammā vai ierīcē.

Iestatiet savu e-pasta kontu, izmantojot programmu G Suite

Pēc e-pasta kontu izveides tos varat savienot ar G Suite, izmantojot Google Cloud. Tas ir vieglāk lietojams nekā tīmekļa pasta lietojumprogrammas izmantošana. Arī tīmekļa pasts nepiedāvā citas lietotnes, izņemot tikai e-pasta ziņojumu sūtīšanu un saņemšanu. Tomēr G Suite nodrošina visas populārās Google lietotnes, piemēram, Gmail, Google fotoattēli, Docs, Disks utt.

Jums var būt G Suite plāns tikai par USD 5 vienam lietotājam mēnesī, un jūs varat piekļūt visām tā piedāvātajām lietotnēm un funkcijām.

Kā reģistrēt savu e-pasta kontu G Suite

Iet uz G Suite vietni un atlasiet izvēlēto plānu.

Kad esat izvēlējies plānu, ievadiet nepieciešamo informāciju par savu biznesu, lai turpinātu.

Pēc tam viņi jautās, vai jūs jau esat iegādājies domēnu. Tā kā esat to izdarījis agrāk, izvēlieties opciju “Man ir domēns” un varat noklikšķināt uz “Tālāk”.

Ievadiet sava uzņēmuma vārdu vai domēna vārdu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz “Nākamais”.

Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Šis lietotājvārds būs jūsu e-pasta konta nosaukums, un tas tiks pievienots jūsu domēna vārdam.

Kad esat pabeidzis šīs darbības, parādīsies paziņojums “Veiksmīgs”.

Noklikšķiniet uz pogas “Go to Setup”, lai pabeigtu iestatīšanas procesu.

Ekrānā Iestatīšana sāciet pievienot komandas locekļus, lai izveidotu vairāk kontu. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es pievienoju visas lietotāja e-pasta adreses, kas pašlaik izmanto [šo domēnu]” un noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Verificējiet sava domēna īpašumtiesības, nokopējot meta tagu vai augšupielādējiet HTML failu savā mitināšanas kontā verifikācijai. Lai pārbaudītu domēna īpašumtiesības, izmantojiet tikai vienu no šīm metodēm.

Piesakieties savā vietnē un instalējiet Ievietojiet spraudni galvenes un kājenes.

Kad tas ir instalēts, dodieties uz Iestatījumi, pēc tam “Ievietot galvenes un kājeni” un ievadiet meta tagu teksta apgabalā “Skripti galvenē”. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Pēc visām iestatījumiem jums būs nepieciešami MX ieraksti savam domēna vārdam, lai G Suite darbotos jūsu e-pasta kontos..

Kā izveidot MX ierakstus:

Dodieties uz savu cPanel un apmeklējiet pasta sadaļu. Noklikšķiniet uz MX Entry. Ņemiet vērā, ka daži termini vai sadaļas atšķiras no citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Es izmantoju vietni SiteGround. Jums vienkārši jāizdomā, kas tam atbilst vai līdzīgs.

Atlasiet savu domēna vārdu un noklikšķiniet uz Iestatīt Google MX.

Citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem jums, iespējams, vajadzēs atgriezties G Suite vietnē un pārbaudīt opciju “Es esmu atvēris sava domēna vadības paneli”. Skatiet MX ierakstus, kurus varat kopēt no Google uz savu cPanel. Atgriezieties savā mitināšanas kontā un ievadiet MX Records. Noklikšķiniet uz “Pievienot ierakstu”

Dodieties uz vietni G Suite un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Es izveidoju jauno MX ierakstus”. Izdzēsiet visus esošos MX Records ierakstus, kas norāda uz jūsu domēna vārdu. Kad visi MX ieraksti ir izdzēsti, saglabājiet MX ierakstus manuāli un atzīmējiet opciju “Es saglabāju MX ierakstus”. Noklikšķiniet uz pogas “Verificēt domēnu un iestatīt e-pastu”, un process ir pabeigts.

Tagad kā administrators varat pieteikties savā Gmail vai G Suite kontā, un to varat ērti izmantot, izmantojot dažādas ierīces.

Secinājums

Ja jums ir firmas e-pasta konts, tas izskatās likumīgs un profesionāls. Tiks palielināts jūsu uzticēšanās faktors potenciālajiem un esošajiem klientiem, jo ​​tas ir lielisks veids, kā sazināties ar uzņēmējdarbību saistītos jautājumos, kad zināt, ka nenodarbojaties ar lidojošu nakti.

Domēna vārda un uzņēmuma e-pasta iegūšana ir lēta, un jebkuram biznesam, kurš to pamatā nevar darīt, nevajadzētu garantēt neviena uzticību. Tā kā jūsu kontakti aug, jūs varat izmantojiet spraudņus, lai izveidotu e-pasta sarakstus vai pastiprināt e-pasta mārketingu ar programmatūru lai veicinātu jūsu biznesa redzējumu.

Sāciet tagad un izveidojiet sava uzņēmuma e-pastu, lai uzturētu attiecības ar klientiem ar uzticamības zīmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map