SendinBlue apskats: e-pasta mārketinga pakalpojums par budžetu

Lielākā daļa jaunu uzņēmumu neapzinās e-pasta mārketinga pakalpojuma vērtību. Bet tukšajā diapazonā jebkurš e-komercijas eksperts piekritīs, ka tā ir labi ieeļļota mašīna, lai izveidotu savienojumu ar potenciālajiem klientiem un apkopotu potenciālos klientus. Tas dod jums platformu runāt tieši ar klientiem, izmantojot viņu iesūtni. Nav svarīgi, vai tie ir potenciāli, esoši vai pat ar iepriekšējiem klientiem, e-pasta mārketinga vērtība ir atkarīga no attiecību veidošanas jebkurā viņiem ērtā laikā..


Bez šaubām, e-pasta mārketinga pakalpojums ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā sazināties ar jūsu jaunajiem klientiem un esošajiem pircējiem. E-pasta ziņojumu lietošana ir arī lētākais sava profila un produktu reklamēšanas veids.

Kā iesācējs jūs vēlaties pieejamu e-pasta mārketinga pakalpojumu vai pat bezmaksas, ja iespējams, labi?

Vai esat kādreiz dzirdējis par SendinBlue? Ja nē, es apskatīšu tā funkcijas, cenu noteikšanu un atbalstu, lai uzzinātu, vai tie varētu jums palīdzēt izveidot unikālu e-pasta mārketinga stratēģiju par pieejamu cenu..

Kas ir SendinBlue?

SendinBlue ir populārs rīks, kas piedāvā e-pasta mārketinga pakalpojumus. Tas ir īpaši izveidots maziem un vidējiem uzņēmumiem, kur tas nodrošina noderīgas iespējas iesācējiem.

SendinBlue ir paredzēts, lai palīdzētu uzņēmējiem izveidot vienkāršu, bet efektīvu saziņas veidu starp pārdevēju un klientiem, izmantojot e-pastu.

Tas piedāvā bezmaksas plānu, kas ir lieliski piemērots iesācējiem, lai koncentrētos uz savu biznesu un ietaupītu ieguldījumus vēl svarīgākās lietās, lai uzlabotu savu profilu.

SendinBlue piedāvā arī īsziņu kampaņas, lai pārdevēja ziņojumu klientiem piegādātu bez derīguma termiņa.

SendinBlue labākās iespējas

1. Velciet un nometiet e-pasta noformētāju

Izmantojot šo rīku, jums nav jāuztraucas par unikāla e-pasta dizaina izveidi. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs rīks, kurā varat izveidot savas e-pasta kampaņas, neuztraucoties par tehniskām sarežģītībām.

Izmantojot tā vilkšanas un nomešanas rīku, ar dažiem klikšķiem jūs varat personalizēt e-pasta kampaņas atkarībā no izvēlētā izkārtojuma. Tam ir arī bagātināta teksta redaktors, un kā preferenci varat izmantot HTML kodus.

Tas arī ļauj izvēlēties no iepriekš izstrādātajiem e-pasta izkārtojumiem. Izmantojot vilkšanas un nomešanas redaktoru, jūs varat pārkārtot krāsas, tekstus, kurus vēlaties iekļaut, pievienojot fotoattēlus un logotipus ar savu personisko pieskārienu.

SendinBlue ir daudz dažādu veidņu, no kurām jūs varat izvēlēties, lai uzlabotu savu e-pasta mārketinga stratēģiju un padarītu to aizraujošu jūsu mērķa saņēmējiem..

2. Mārketinga automatizācija

Mārketinga automatizācijas funkcija ir pieejama arī bezmaksas abonēšanas kontā. Šī funkcija ļauj nosūtīt atjauninājumus saviem jaunajiem produktiem, akcijām un iegādātajām precēm un citām ziņu sērijām uz jūsu pielāgoto kontaktu sarakstu..

Šis rīks ļauj arī izsekot savas lapas apmeklētājiem un mērķēt uz noteiktu e-pastu un tieši nosūtīt to lapu skatītājiem.

SendinBlue ļauj jums izvēlēties no esošās iepriekš sagatavotās mārketinga automatizācijas vai arī varat izveidot savu e-pasta stratēģiju atkarībā no jūsu vajadzībām. Mārketinga automatizācijas izveidošana ir arī lietotājam draudzīgs rīks, ko SendinBlue var piedāvāt. Tas lietotājiem nodrošina pakāpenisku procesu, lai ātri iepazīstinātu ar viņu mārketinga automatizācijas izveidi.

Mācības un šo mārketinga automatizācijas rīku izmantošana ļauj jums uzturēt kontaktus ar klientiem un atjaunināt viņu informāciju par jauno produktu, kā arī pārdevējam ir izdevīgi izsekot sava profila skatītājiem un automātiski viņiem nosūtīt e-pastu..

3. Darījuma e-pasta iespējas

SendinBlue darījuma e-pasta funkcija ir ļoti ērta gan pārdevējam, gan pircējam. Tas nāk par labu abām pusēm, jo ​​pārdevējs var automātiski iestatīt e-pasta mārketinga pakalpojumu par katru pircēja pirkumu.

To var izmantot arī sūtījuma stāvokļa izsekošanai, kur pircējs var nosūtīt e-pasta apstiprinājumu par pasūtījuma izsekošanu. Ērts arī pircējiem, vai ne? Viņi var izsekot visiem darījumiem jūsu tiešsaistes veikalā.

Tam ir arī kontaktu pārvaldības funkcijas, A / B pārbaude, kontaktu segmentēšana un daudz kas cits, ko var piedāvāt arī bez maksas!

Cenu noteikšana

Jūs varat izmantot SendinBlue bez maksas, kā arī varat izbaudīt un maksimizēt savu e-pasta mārketinga stratēģiju, izmantojot arī tās bezmaksas funkcijas. Tas ļauj saglabāt neierobežotu kontaktpersonu skaitu, taču dienā var nosūtīt ne vairāk kā 300 e-pastus, kas iesācējiem nav slikti.

SendinBlue piedāvā 5 dažādus plānus, no kuriem jūs varat izvēlēties, sākot no 0 USD / mēnesī līdz USD 66 / mēnesī!

Tam ir bezmaksas piedāvājums, Lite, Essential, Premium un Enterprise. Ja vēlaties katru dienu sūtīt neierobežotu e-pastu, tas jau ir pieejams tā Lite plānā, kas jaunajiem uzņēmumu īpašniekiem nemaksā daudz.

Ja vēlaties piekļūt dominējošajām SendinBlue funkcijām, varat izmantot tā Premium vai Enterprise plānu, kur tam ir neierobežota automatizācijas darbplūsma, galvenās lapas veidotājs un nosūtīt laika optimizācijas funkcijas.

SendinBlue abonementi ļauj nekavējoties veikt jaunināšanu atkarībā no jūsu vajadzībām, un jums netrūkst konkrēta plāna. Jebkurā laikā varat pazemināt savu plānu, ja vēlaties.

Atbalsts

SendinBlue saviem lietotājiem piedāvā paplašinātu atbalsta sistēmu. Ja izmantojat uzņēmuma plānu, jums var būt sava atbalsta konta pārzinis, kurš var jums palīdzēt izveidot unikālas e-pasta reklāmas un stratēģijas, lai piesaistītu vairāk klientu, kampaņas metriku un daudz ko citu..

Katram kontam tas piedāvā atbalstu ar visiem jūsu izmantotajiem plāniem. Par brīvu varat saņemt 60 dienu atbalstu pa tālruni un tērzēšanu 60 dienas, kā arī ar Lite plāna lietotājiem. Ar pārējiem trim minētajiem plāniem var izmantot neierobežotu atbalstu pa tālruni un tērzēšanu.

Tam ir arī tīmekļa lapas, kurās varat apmeklēt konsultācijas un emuārus, kas varētu jums palīdzēt izveidot jūsu vizuālos attēlus.

OptinMonster + SendinBlue

Kā pārdevējs jūs vēlaties paplašināt savu e-pasta sarakstu pēc iespējas vienkāršāk, vai ne? Ja jā, jūs varētu apsvērt iespēju mēģināt izmantot OptinMonster un SendinBlue kopā.

Ar OptinMonster palīdzību jūs varat izveidot savus unikālos uznirstošos logus. Tas arī piedāvā daudz uznirstošo veidņu, kuras varat izmantot atkarībā no jūsu vajadzībām.

OptinMonster izstrādāja īpašas veidnes, kas noderīgas norēķiniem, kuponiem, atlaidēm, svētku akcijām un daudzām citām. Varat arī izveidot pielāgotu uznirstošo logu un pilnībā kontrolēt savu dizainu.

SendinBlue piedāvā uznirstošo veidlapu veidotāju, kurā jūs varat arī noformēt uznirstošos logus. Bet ar OptinMonster palīdzību jūs varat uzlabot uznirstošos logus un paplašināt savu e-pasta sarakstu.

Lieliska OptinMonster īpašība ir tā, ka tai ir uznirstošs logs, kurā jūsu lapas apmeklētāji varētu atgriezties jūsu vietnē. Uznirstošie logi, kas iziet ar nodomu, lieliski palīdz izsekot jūsu vietnes apmeklētājiem, kad viņi gatavojās pamest jūsu vietni, un nosūtīt viņiem mērķtiecīgu uznirstošo logu precīzā laikā..

Secinājums

SendinBlue ir lielisks e-pasta mārketinga rīks, īpaši mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem. Tas piedāvā lieliskas iespējas bez maksas, un jums nevajadzēs uztraukties par liekiem tēriņiem kampaņu uzlabošanai, lai reklamētu savu biznesu.

SendinBlue ļauj jums koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi, piešķirot lietotājiem labākās iespējas. Jūs varat viegli uzlabot savu kontu, lai piekļūtu citām pārsteidzošām funkcijām, kad vien jūsu bizness ir gatavs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector