Nejlepší prodejce hosting

obrázek znázorňující fungování hostitele distributoraJako hostingový prodejce máte příležitost založit firmu, ve které prodáváte ostatním prostorům na internetu. Ty jsi ten, kdo diktuje cenu. Vy jste ten, kdo prodává a prodává klientům. Vy jste ten, kdo je zodpovědný za udržování vztahů, které máte s vašimi klienty.


Společnost, ze které nakupujete hostingovou službu, však odpovídá za problémy s hardwarem, problémy se softwarem a za řešení technických problémů. V podstatě pronajímáte serverový prostor. Platíte velkoobchodní cenu, takže ji můžete znovu prodat za maloobchodní cenu a dosáhnout zisku.

S ohledem na to výběr kvalitního prodejního programu zajistí, že vaši klienti zůstanou s vámi 2-3 roky.

V této příručce se budeme věnovat řadě prodejních programů a pomůžeme vám lépe porozumět každému z nich.

Existuje trh pro hostingové služby?

Ano. Jen si myslím, že v roce 2016 existovalo asi miliardu živých webů. V roce 2020, jen o tři roky později, máme téměř dvě miliardy živých webů. Každý den přicházejí nové webové stránky online. Když prodáváte hosting, můžete vydělat peníze z tohoto rostoucího trendu. Abyste byli v tomto oboru úspěšní, musíte dobře rozumět ostatním hráčům v oboru. Musíte vědět, od koho byste si měli své servery pronajmout, a také společnosti, kterým byste se měli vyhnout. Měli byste znát kritéria, která většina lidí, kteří chtějí založit nový web, chce, a měli byste znát specifikace vašich serverů abyste mohli svým klientům poskytovat slušné služby.

Většina hostingových společností vydělává na zisku ve druhém až třetím roce hostování, zisky prvního roku jsou obvykle pohlceny marketingovým úsilím. Kvalitní hostingové služby zajišťují, že můžete dosáhnout ziskovosti dvou až tří let.

Co hledáme v prodejcích

Podíváme se na několik oblastí, které považujeme za důležité při výběru hostujícího prodejce.

Mějte na paměti, že většina prodejců nabízí velmi podobný balíček, zařízení je často v detailech. Budete chtít přesně vědět, co nabízejí zdarma, takže můžete vědět, jak ocenit nabídku hostingu a rozšířit své podnikání.

Zde je několik. Pokud potřebujete konkrétnější doporučení na více technických webech (například webové aplikace), pošlete mi e-mail ([email protected]) pro více informací. dík!

Uptime a spolehlivost

obrázek rychlosti webových stránekDalší oblastí, na kterou jsme se dívali, byla doba provozu a spolehlivost. Nechcete cokoli méně než 99,9 procenta záruky dostupnosti. Cokoli méně, než to bude znamenat, že vaši klienti mohli každý měsíc sledovat až jednu hodinu prostojů. Tato hodina by mohla stačit k tomu, aby byl rozdíl mezi obchodem vašeho klienta úspěšný nebo neúspěchem.

Něco, co od vás budou vaši klienti chtít, a měli byste je tedy požadovat od společnosti, ze které nakupujete hostingovou službu, je úložiště SSD a servery HTTP / 2. Jak uvidíte, společnosti, které se chystáme posoudit později v této příručce, poskytují dobrou rychlost a dobrou dostupnost. Někteří dokonce nabízejí záruku vrácení peněz, pokud jejich doba pohotovosti klesne pod hranici 99,9 procenta.

Můžete vidět naše živé sledování hostingu abyste zjistili, kteří hostitelé mají dobrý / špatný výkon.

Technická podpora

I v dokonalém světě s nejlepšími servery se věci pokazí. technická podporaKdyž ano, klienti, kterým jste službu prodali, se na vás budou těšit s žádostí o pomoc. Ty se zase podíváte na webhostingovou společnost. To je důvod, proč chcete webhostingová společnost, kterou používáte k poskytování včasných odpovědí a mít odborníky. Jakékoli zpoždění ze strany hostitelské společnosti při poskytování odpovědí nebo opravných problémů znamená zpoždění v tom, aby vaši klienti znovu spustili provoz svých webových stránek..

Podpora 24/7 je absolutní nutností k vyřešení jakýchkoli technických problémů. Nezvažujte dokonce ani hosting hosta, který používá systém vstupenek. ��‍♂️

Cena

Posledním faktorem, který vezmeme v úvahu, je cena. Jak jsme již zmínili, jedná se o firmu. Firmy jsou o vydělávání peněz. prasátko na spořeníČím levnější si můžete koupit velkoobchodní hosting, tím větší zisk vyděláte při dalším prodeji služby. Všechny společnosti, které se chystáme posoudit, mají cenu, která je dostatečně nízká, aby vám umožnila vydělat pár dolarů a mít trochu kroutícího se prostoru pro růst.

Nyní, když máme předběžné zkoušky z cesty, pojďme se probrat a diskutovat o našich tipech na nejlepší prodejce webhostingových společností. Uváděli jsme je v pořadí podle našich preferencí.

Nejlepší webhostingové prodejci

HostGator – nejlepší plán výkonu

Klíčové vlastnosti
 • Neomezené domény
 • SSL zdarma
 • Zdarma software pro správu a fakturaci WHMCS klientů
 • Podpora 24/7/365
 • 99,9% záruka dostupnosti

Klady

 • Bílý štítek hosting
 • Kompletní kontrola zdrojů
 • Účet distributora bez dalších nákladů

Nevýhody

 • Chybí úložiště SSD

HostGator nabízí to, co cítíme některé z nejúplnějších prodejních plánů na trhu. Plány, které nabízejí, usnadňují prodejcům poskytovat klientům potřebné funkce a spravovat své zákazníky. Umožní vám jako prodejce zpřístupnit vašim klientům nové funkce, když se připojí online, a vaši klienti budou mít přístup k zákaznické podpoře. To vše se provádí za relativně levnou cenu.

Sleva na registraci ��

Všechny výše uvedené plány vám poskytují bezplatný účet ResellerClub. To znamená, že jste schopni svým klientům prodat 70 plus gTLD a ccTLD. Tady je 80 procent sleva na registrační náklady. Můžete prodávat doménová jména svým klientům. Můžete jim pomoci migrovat jejich webové stránky z jejich aktuálního serveru na váš. Protože nakupujete všechny služby za cenu, můžete vydělat peníze, když je prodáte.

HostGator má řadu jedinečných nástrojů, které vám umožňují označit vaši firmu. Například, HostGator má jedinečně navržený cPanel které můžete svým klientům nabídnout. Skvělé je, že můžete přidat své vlastní logo a svou vlastní značku.

HostGator vytvořil řadu videí a výukových programů. Můžete je použít u svých klientů a označit je, aby se zdálo, že všechny tyto informace pocházejí z vaší firmy.

Máte 100% kontrolu nad šířkou pásma, úložištěm, RAM atd. Můžete řídit, jak jsou vaše zdroje přidělovány. HostGator vám dává možnost upgradovat na jinou úroveň v polovině měsíce, pokud máte pocit, že jste na pokraji vyčerpání zdrojů. Tímto způsobem neztratíte potenciální klienty.

Nesporně spolehlivý & # x1f600;

Jako náš výběr číslo jedna jsme vybrali HostGator, protože jsou spolehliví. Mají Záruka 99,9 procenta dostupnosti. Tento typ záruky vidíte u mnoha hostingových společností. Co se nám na HostGatoru líbí, je to, že ve skutečnosti sledují se svou zárukou. Pokud jejich servery tento limit nedosáhnou během měsíce, hostGator vám kompenzuje celý měsíc.

Jak jsme již zmínili, vaši zákazníci budou moci používat cPanel s vaší značkou. Budete také moci používat cPanel. HostGator odvedl pěknou práci s redesignováním cPanel tak, aby se snadno používalo. Má za sebou hodně energie. Vy a vaši klienti budete mít všechny možnosti, které byste očekávali od cPanel, s jedinečným přepracováním, které nelze porazit.

Když čtete recenze hostgátora, je jasné, proč se řadí dnes mezi nejlepší poskytovatele. Oni mají vynikající rychlosti, úžasné provozuschopnosti a snadno použitelný cPanel. HostGator zasáhne všechny hlavní body, které byste očekávali od hostitelské společnosti v této cenové kategorii.

Je snadno použitelný, aby jej mohli dokonalí nováčci rychle zvládnout. Má však sílu a funkce, které umožňují uživatelům moci udělat si to, co chtějí. K dispozici je řada bezpečnostních funkcí. Některé z nich jsou zahrnuty a jiné stojí navíc. Proč to neudělat sami? HostGator v současné době nabízí 45denní záruku vrácení peněz.

A2 Hosting – Prémiový prodejce Reseller

Klíčové vlastnosti
 • Zdarma eNom účet prodejce
 • Záruka vrácení peněz
 • Zdarma SSL a SSD
 • Podpora 24/7/365
 • 1000 GB Převod
 • 20x rychlejší Turbo Option

Klady

 • cPanel integrace
 • Vyberte mezi servery Linux nebo Windows
 • Dva bezplatné fakturační programy, ze kterých si můžete vybrat

Nevýhody

 • Není mnoho úložného prostoru

Jako číslo číslo dvě jsme vybrali A2 Hosting, protože podobně jako HostGator jsou schopni poskytnout svým klientům téměř vše, co by potřebovali. Jejich plány prodejců jsou jedny z nejlepších na trhu. Obsahují:

 • cPanel integrace
 • Úložiště SSD
 • WHMCS nebo Blesta pro správu účtů

Komplexní sada funkcí & # x1f4c3;

Téměř všechny hostingové plány prodejců, bez ohledu na společnost, mají nějaký typ fakturačního softwaru. A2 Hosting se liší v tom, že máte dvě možnosti. Pokud si zakoupíte účet „Silver“, můžete si vybrat mezi WHMCS a Blesta. WHMCS získala uznání mezi mnoha jako nástroj pro řešení problémů. Blesta je oblíbená, protože se jedná o open source, což znamená, že uživatelé si ji mohou přizpůsobit, aby vyhovovali jejich potřebám.

Můžete si vybrat server Linux nebo server Windows. Operační systém, který zvolíte, určí dostupné softwarové možnosti. Tato volba se provádí na základě služeb, které chcete svým klientům nabídnout. Například Linux používá cPanel a PHP. Windows budou používat jádra Plesk a.NET.

Bez ohledu na zvolený plán vám bude přiděleno slušné množství zdrojů. Plán nejnižší úrovně, který nabízí A2 Hosting, podporuje až 40 účtů. Odtud můžete pokračovat v růstu. S růstem vaší firmy si můžete vybrat účty vyšší úrovně, které nabízejí více úložného prostoru.

Jeden z nejrychlejších webových hostitelů & # x1f686;

Byli jsme ohromeni rychlostí A2 Hosting. Patří mezi ně nejrychlejších webových hostitelů, které jsme testovali. Jejich základní rychlost je vysoká, ale to se zlepšuje pouze díky úložišti SSD. Po celém světě existuje celá řada datových center pro doručování obsahu. Máte možnost získat „turbo“ server. Tento server nabízí rychlosti, které jsou 20krát rychlejší než obvykle.

A2 Hosting nabízí úžasnou podporu. S nimi můžete komunikovat prostřednictvím:

 • E-mailem
 • Živý chat
 • Telefonická podpora

Kromě toho můžete využít dobře podporovanou znalostní databázi. Existuje řada průvodců, které můžete použít k tomu, aby vaši zákazníci mohli odpovědět na základní otázky a začít hostovat jejich webové stránky.

A2 Hosting nabízí konzistentní služby již více než 15 let. To jim pomohlo vybudovat jméno ve světě webhostingu. Pokud nejste s jejich službami zcela spokojeni, nabízejí kdykoli záruku vrácení peněz.

A2 hosting je společnost, která se zaměřuje na to, aby věci byly co nejvíce přizpůsobitelné. Může to chvíli trvat, než pochopíte, jak věci nastavují, ale jakmile se na to budete cítit, budete mít levný a rychlý web hostitele, který má působivou škálu funkcí. Přečtěte si naši úplnou recenzi A2 Hosting.

InMotion – skvělý výkon méně funkcí

Klíčové vlastnosti
 • 100 G + místo na disku
 • Vyhrazená IP adresa zdarma
 • Neomezené cPanely
 • Podpora 24/7/365
 • Zálohování webu

Klady

 • Úložiště SSD
 • Bílý štítek hosting
 • Vynikající zabezpečení webu

Nevýhody

 • Občasné prostoje

Když se podíváte na všechny produkty, které nabízí InMotion, zjistíte, že některé z nich jsou velmi pěkné a jiné zřejmě nemají funkce. Naštěstí jejich plány prodejců jsou některé z příjemnějších funkcí, které nabízejí. InMotion vám dává možnost vybrat si mezi šesti různými konfiguracemi. Nabízejí mnoho funkcí, včetně funkcí, které vám pomohou s fakturací a zálohováním.

Transparentní služba ��

Pro nás, výhodou InMotionu číslo jedna je jeho transparentnost. Jako produkt s bílým štítkem, když používáte své zdroje, vaše značka nebo vaše jméno je to, co ostatní vidí. InMotion funguje na pozadí. Tímto způsobem nedochází k záměně mezi vaší firmou a jejich. To zvyšuje vaši důvěryhodnost.

Zdroje, které vám nabízíme, jsou působivé. Servery prodejců jsou vybaveny úložištěm SSD a ochranou dat RAID – 6. To vám poskytne nejrychlejší dostupné rychlosti pro přenos dat. Zároveň jste schopni udržovat nadbytečnost.

Existuje několik dalších výhod, které od nich získáte jako prodejce. Například obdržíte u Enom bezplatný účet. Díky tomu budete moci svým zákazníkům nabízet registraci SSL a doménová jména. Obdržíte WHMCS fakturační software. Tento software je oblíbený, protože usnadňuje automatické faktury, inkaso plateb a sledování vašich zákazníků.

Skvělý tým podpory & # x1f4de;

InMotion nabízí svým klientům řadu dalších dobrot. Jedním z nich je podpůrný tým, který mají. to je jeden z nejlepších, se kterým jsme komunikovali. Jejich zaměstnanci jsou rozděleni do dvou různých oddělení. To vám usnadní hledání odpovědi na přesnou otázku, kterou můžete mít vy nebo vaši klienti. Mnoho z jejich zaměstnanců je křížově proškoleno. Možná budete hovořit s prodejcem, ale budou také schopni poskytnout technickou podporu.

InMotion vám nabízí řadu bezpečnostních funkcí. Ochrana proti malwaru Patchman znamená, že váš server neustále hledá škodlivý software. Všechno, o kterém bude shledáno, že je sporné, bude umístěno do karantény a odstraněno. Ochrana systému Corero DDoS chrání váš server před útoky brutální síly.

InMotion nabízí svým klientům téměř vše, co potřebují. Dodatečný software může být zahrnut zdarma nebo bude k dispozici ke koupi. Nemůžeme překonat, jak jsme ohromeni funkcemi, které mají k dispozici.

Jejich podpora WordPress je skvělá. Mají pohotový tým podpory a nabízejí širokou škálu bezpečnostních funkcí. InMotion nabízí svým klientům 90denní záruku vrácení peněz, takže je můžete vyzkoušet bez rizika.

SiteGround – skvělý hosting cloudového distributora

Klíčové vlastnosti
 • Nízké jako 42 $ / rok
 • Nejlepší podpora ruce dolů
 • SSL zdarma
 • Podpora 24/7/365
 • Více umístění serveru

Klady

 • Úložiště SSD
 • Levná cena
 • Fenomenální zákaznická podpora

Nevýhody

 • Můžete si zakoupit pouze roční hosting

Často jsme diskutovali o tom, co se nám na serveru SiteGround líbí. Je to jedna z lepších možností hostování pro WordPress. Všechny důvody, které jsme zmínili, a další důvody, proč jsme je přidali do tohoto seznamu. SiteGround je možnost rychlého hostování s nízkou cenou. Nabízejí fenomenální podpora.

Poskytuje vám úvěry

SiteGround má plán hostování distributora, který se liší od toho, co získáte u většiny ostatních hostitelů. U většiny ostatních hostitelů si zakoupíte měsíční nebo roční plán, který můžete dále prodávat. SiteGround vám dává kredity. Každý kredit vám poskytuje jeden rok služby prodejce. Můžete si koupit libovolný počet kreditů v libovolném okamžiku. Skvělé na nich je, že nevyprší. To znamená, že můžete kdykoli obnovit účet klienta nebo otevřít nový účet.

Pro mnoho lidí tento způsob interakce funguje lépe než plány, které omezují váš přístup ke zdrojům, v závislosti na úrovni plánu, který si koupíte. S SiteGround, každý účet je určen pro jeden web. Můžete tak svým klientům nabídnout komplexní plán. Jeden zákazník může chtít hostit jeden web po dobu tří let. Takže si koupíte tři kredity. Nebo jiný zákazník může chtít hostovat sedm webových stránek po dobu jednoho roku, takže si je koupíte a dáte jim sedm kreditů.

U prodejců, kteří jsou zvyklí jednat s jinými hostitelskými společnostmi, se tento způsob interakce může zdát trochu divný. Mnozí si však rychle uvědomují flexibilitu, kterou tento typ plánu nabízí. Namísto univerzálního účtu lze každý plán vyladit tak, aby vyhovoval potřebám zákazníka, který jej obdrží.

Zdarma denní zálohování & # x1f193;

Kromě jedinečného způsobu, jakým přistupují k hostování prodejce, má SiteGround co nabídnout. SiteGround nabízí hostování na bílém štítku. To znamená, že veškerá jejich značka je odstraněna a vy můžete svou značku umístit na své místo.

Vaši zákazníci obdrží řadu atraktivních funkcí. Každý z jejich stránek lze zdarma zálohovat každý den. Třicet předchozích záloh je uloženo v souboru. Vaši zákazníci obdrží zdarma CDN Cloudflare. To nejen zlepší rychlost, ale pomůže vašim klientům bojovat proti útokům DDoS.

Každý server má povoleno HTTP / 2. Všechny jsou vybaveny úložištěm SSD. Vaši zákazníci věří, že vědí, že získávají nejnovější technologie.

Podle našeho názoru, SiteGround patří mezi nejlepší možnosti dalšího prodeje. Mají komplexní plány. Jejich personál poskytuje úžasnou podporu. Nabízejí pevné rychlosti. O tomto hostiteli je toho hodně, co je atraktivní. Můžete si to vyzkoušet sami díky své 30denní záruce vrácení peněz.

Příbuzný: Jak zálohovat váš web

Závěrečná slova

Být webhostingovým distributorem je firma s neomezeným potenciálem. Růst vaší firmy a štěstí vašich zákazníků závisí na webhostingu, od kterého si pronajímáte své služby. Když jste provedli vlastní výzkum, pravděpodobně jste viděli, že není mnoho poskytovatelů, kteří se vzdají místa na svých serverech, aby je mohli ostatní prodávat. A mnoho z těch, kteří podporují prodejci, nenabízí ty nejlepší nástroje nebo služby. Z tohoto důvodu jsme vytvořili tuto příručku, aby zahrnovala to, co jsme považovali za nejlepší poskytovatele.

Také by si měli uvědomit, že některé levné hostingové společnosti také nabízejí plány prodejců za zlomek ceny.

Pracovali jste s dalšími prodejci? Jaké jsou výhody a nevýhody tohoto podnikání? Rádi bychom od vás slyšeli. Dejte nám vědět, co si myslíte v sekci níže.

Další informace o našich dalších recenzích naleznete v našem nejlepším průvodci webhostingem. Děkuji vám jako vždy, že jste si našli čas na přečtení našich průvodců.

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map