Recenzja Siteground

SiteGround pozostaje jednym z naszych najlepszych wyborów do hostingu przez ostatnie kilka lat.


Są jedną z niewielu firm nowej generacji hostingu, które stawiają klienta na pierwszym miejscu.

Obejmuje to ponadprzeciętną wydajność serwera, bezpłatne aktualizacje i wiele funkcji zarządzanych po stronie hosta.

Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważają większość użytkowników SG po raz pierwszy, jest szalone wsparcie. Wsparcie 24/7 jest gotowy do gotowości, aby dosłownie pomóc Ci we wszystkim, co jest związane z hostingiem.

Dla niektórych blogerów i właścicieli firm oznacza to, że zaoszczędzisz godziny na ustaleniu technicznych szczegółów modyfikacji niektórych elementów swojego hostingu.

Ceny mądre SiteGround kosztuje 3,95 USD miesięcznie obniżona cena w stosunku do zwykłej ceny 11,95 USD. W porównaniu do innych hostów jest to świetna okazja.

W tym przewodniku przyjrzymy się niektórym z wyżej wymienionych funkcji.

Wskoczmy do kujonów. ��

Jak po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o Siteground

W 2013 roku uczestniczyłem w konferencji w Tajlandii i rozmawiałem z kilkoma facetami. Okazało się, że kilku z nich pracowało dla Siteground, po krótkiej rozmowie na temat mojej agencji internetowej i zespołu Whitelabel, który zbudowałem, zasugerowali ich usługę jako rozwiązanie niektórych problemów z hostingiem, które miałem z lokalnymi Gospodarze z Australii.

Powiedzieli mi o swoim ogromnym centrum danych w Singapurze, które właśnie wynajęli.

Miesiąc później przeniosłem ponad 20 witryn do Siteground i od tamtej pory nie oglądałem się za siebie.

Siteground zaoszczędził nam dużo czasu, problemów i zapewnił znacznie lepszą obsługę. W kilku następnych sekcjach I’Wyjaśnię niektóre techniczne aspekty, dlaczego ich usługi wygrywają z konkurencją.

Usługa SiteGround śledzenia

Zalecenia nie mają znaczenia przy dobrych, solidnych danych. Na szczęście, korzystając z naszego zintegrowanego systemu, którego używamy do zarządzania wszystkimi naszymi kontami hostingowymi / klientami, mamy również lata danych dotyczących przestojów i przestojów. Możesz zobaczyć nasze śledzenie na żywo SiteGround tutaj.

Możesz nie wiedzieć, co to znaczy, więc pozwól mi wyjaśnić …

Przestoje to czas, przez który Twoja witryna jest niedostępna lub nie można uzyskać do niej dostępu. Jest to zwykle spowodowane problemem na serwerze.

Czas bezawaryjności to czas, przez który witryna jest uruchomiona i działa bezbłędnie. Wyższy czas sprawności jest dobry.

SiteGround Uptime

Średnio udostępniamy czas działania SiteGround na poziomie 99,92% co można zgadnąć…. niesamowicie wysoko.

Jest to testowane za pośrednictwem ich centrum danych w Singapurze. Jest to całkiem dobre, biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatnich 24 miesięcy było tylko 5 awarii. To naprawdę niewiele, biorąc pod uwagę, że Panthur i Melbourne IT miały ponad 173 (tak, czytasz to poprawnie)

Długości przestojów

 • 28.04.2015 – 154 sekund
 • 10/4/2015 – 561 sekund
 • 11.11.2016 – 431 sekund
 • 2/3/2017 – 331 sekund
 • 2/4 2017 – 430 sekund

Oto niektóre rekordy naszych raportów dostępności w 2017 roku. Możesz zobaczyć wszystkie zakresy od 100 do 99,9%.

Ten test jest specjalnie z Sydney. Zostało to przetestowane 29.12.2016, jak widać w prawym górnym rogu. Widać, że przy takiej dyspozycyjności, awaria Twojej strony w zasadzie nigdy nie stanowi problemu.

uptime w Sydney

Kolejny zrzut ekranu pokazujący, jak nasz pulpit nawigacyjny śledzi czas działania każdej strony / hosta. Wszystkie nasze dane można śledzić historycznie. Całkiem dobrze, prawda?

obraz czasu pracy siteground

Siteground Speed

Mówiłem o tym w naszym przeglądzie australijskich hostów vs. zagranicznych centrów danych, jednym z najczęstszych pytań jest to, dlaczego don’Polecacie lokalnych gospodarzy, a powody są dość proste. Przepraszam, jeśli obrażam innych Australijczyków, którzy pracują w branży usług internetowych.

obraz przedstawiający prędkość Internetu w Australii

Australijskie centra danych używają nierzetelnego, taniego i przestarzałego oprogramowania. W połączeniu z brakiem kabli światłowodowych zapewniających Internet masz przepis na bardzo wolny i zawodny Internet.

Australijskie centra danych ciągle źle oceniają światowe testy szybkości Internetu i wydajności stron internetowych.

Można by pomyśleć, że prędkość Internetu nie ma związku z wydajnością sieci, ale tak nie jest’t dokładne. Centra danych wysyłają informacje do odwiedzających, więc jeśli to centrum danych’Internet sam w sobie jest powolny, a wydajność będzie mniejsza. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak źle Australijski Internet jest do bani. Rok wcześniej byliśmy na 56 miejscu ��

SiteGround’centra danych są szybkie, a chociaż Twój australijski dostawca usług internetowych może działać powoli, dane przychodzą szybko w świetle przez ich centra danych.

Oto niektóre z naszych wyników testów Sydnej i Melbourne.

obraz prędkości siteground

Czy możesz powiedzieć fasttttttt?

To był jeden z naszych Witryna e-commerce przed i po zmianie. Zwróć uwagę na olbrzymi spadek czasu ładowania, który korzysta z “premia” host znajduje się w Sydney (wygraliśmy’t imiona).

przełącznik siteground od klienta

W przypadku, gdy nie jesteś’Przekonałem się tutaj, że w 2017 r. jest więcej czasów testowania w 5 różnych lokalizacjach w Australii.

 • Średnia prędkość w lipcu: 314ms
 • Średnia prędkość w czerwcu: 302ms
 • Średnia prędkość w maju: 283ms
 • Średnia prędkość w kwietniu: 333ms
 • Średnia prędkość w marcu: 312ms

Najlepsze wsparcie dowolnego hosta internetowego

Siteground szczyci się swoim wsparciem. Samo to sprawia, że ​​wyróżniają się spośród wielu innych dostawców. Ich zespół jest naprawdę kompetentny i szybko pomoże Ci w rozwiązywaniu problemów.

Wielu innych hostów zaniedbało swoje zespoły wsparcia i zleciło to innym krajom, w których personel wsparcia jest apatyczny i wiele razy nawet nie rozumie, o czym mówisz. Zarówno Siteground, jak i A2 są jedynymi gospodarzami, którzy szkolą swoich pracowników pomocy technicznej w zakresie udzielania odpowiedzi na pytania.


 • Opcje wsparcia dla Siteground

  1. Czat na żywo (24/7)
  2. System biletowy (zwykle odpowiedź w ciągu 1 dnia)

  Oto krótkie zdjęcie okna czatu. Na rozpoczęcie czatu jest tylko 10–15 sekund. Możesz nawet ocenić swoich pracowników wsparcia, jeśli nie jesteś zadowolony.

 • obraz przedstawiający czat wsparcia Siteground

Zapewniają aktualność witryny

Jedną z największych słabości bezpieczeństwa wykorzystywanych przez hakerów i innych złych facetów są starsze wersje wtyczek, motywów lub WordPress samo. Nowsze składniki mineralne są “załatane” ponieważ programy te są aktualizowane i naprawiane przez programistów.

Jeśli nie jesteś’t uaktualnij swoją stronę’są głównym celem hakerów, którzy używają botów do przeszukiwania Internetu w poszukiwaniu starszych stron, do których mogą się włamać. Pomyśl o tym jak o systemie bezpieczeństwa, a jeśli tak’ponownie używam starego zamka’jest duża szansa, że ​​ktoś wejdzie.

Siteground automatycznie aktualizuje wszystkie witryny za pomocą wordpress (dowiedz się więcej o hostingu WordPress). Oznacza to, że nie musisz się już martwić o aktualność swojej witryny.

Jeśli ty’Jeśli jesteś małą firmą, możesz ją dosłownie założyć i zapomnieć.

Siteground Supercachcer i CDN

Oferują również całkowicie bezpłatną funkcję optymalizacji, która sprawia, że ​​Twoja witryna’jeszcze lepsze wrażenia użytkownika krótszy czas ładowania. Sieć dystrybucji w chmurze lub CDN rozprowadza twoje pliki w 34 lokalizacjach na całym świecie, aby zaoferować krótszy czas ładowania w zależności od tego, gdzie odwiedzający uzyskują dostęp do twoich treści.

Są to funkcje, które zwykle wymagają uiszczenia miesięcznej opłaty. Funkcje CDN znacznie zwiększają bezpieczeństwo sieci, wygodę przeglądania i szybkość.

  Darmowy certyfikat SSL (oszczędzasz 70-100 $)

  obraz strony chronionej przez SSL

  Siteground oferuje całkowicie darmowy SSL.  

  Jeśli nie masz pewności, co to jest SSL, oznacza to Secured Socket Layer. Jeśli kiedykolwiek widziałeś zielony http: // tekst na początku adresu URL, który jest SSL. Chodzi o to, że przeglądarka użytkownika i gospodarz utworzyli zaszyfrowany tunel w celu wymiany informacji tam iz powrotem. To tam iz powrotem pozwala na całkowitą prywatność i bezpieczeństwo

  Jeśli planujesz coś sprzedać w swojej witrynie lub chcesz, aby Twoja witryna wyświetlała się w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google, POTRZEBUJESZ SSL. Na szczęście z Siteground jest za darmo.

  Instalacje dla początkujących za pomocą jednego kliknięcia

  Siteground oferuje unikalną instalację WordPress za jednym kliknięciem. Po zalogowaniu zobaczysz opcję instalacji wordpress lub dowolnego systemu CMS, którego chcesz użyć.

  Ustaw hasło / login, a możesz zacząć w ciągu kilku minut. Możesz dosłownie skonfigurować swoją witrynę w ciągu kilku minut, a jeśli będzie to zbyt skomplikowane, pomoc techniczna zrobi to za Ciebie.

  Bezpłatne transfery stron internetowych

  Jeśli planujesz przenieść swoją witrynę z jednego hosta na inny, przełączenie może być czasem dużym problemem. Chcesz się upewnić, że wszystko działa poprawnie i nie ma żadnych problemów podczas kopiowania plików.

  Zwykle odbywa się to poprzez tworzenie kopii zapasowych i / lub ręczne wykonanie tego przez FTP i cPanel. Siteground robi to za darmo przy każdej nowej rejestracji, co oznacza, że ​​jeśli masz już witrynę, migrują ją dokładnie tak, jak w ciągu 1-2 dni.

  Nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty. 

  Minusem Siteground Hosting

  Większość hostów będzie reklamować się za naprawdę niską cenę, np. 2-5 USD, jednak jest to pewne zastrzeżenie. Musisz zarejestrować się przez 2-3 lata.

  W Siteground patrzysz na to samo, chociaż mają roczną rejestrację. Jest to normalne, ponieważ żadna nie skonfiguruje strony internetowej tylko przez 4 lub 5 miesięcy.

  Z oryginalnym pakietem rejestracyjnym nie ma żadnych ukrytych opłat ani dodatków za oprogramowanie lub zabezpieczenia.

  Plany hostingowe Siteground

  Różne plany Siteground

  Shared Hosting

  Z dzielony hosting dzielisz adres IP z wieloma innymi stronami internetowymi. Logika hostingu współdzielonego polega na tym, że żadna witryna nie wymaga całej przydzielonej przestrzeni na dysku twardym lub przepustowości. Współdzieleni gospodarze oferują najtańszą opcję dla większości stron internetowych.

   Plan uruchomienia

   • Koszt – 3,95 USD / miesiąc
   • Jedna strona internetowa i 10 GB przestrzeni HD
   • Idealne dla witryn z mniej niż 10 000 odwiedzających dziennie
   • Darmowe kopie zapasowe i niektóre dodatki
   Rozwijaj duży plan

   • Koszt – 5,95 USD / miesiąc
   • Wiele stron internetowych
   • 20 GB
   • Do 25 000 odwiedzających dziennie
   • Darmowe SSL
   • Darmowe kopie zapasowe
   Plan GoGeek

   • Koszt – 11,95 USD
   • 30 GB przestrzeni HD
   • Do 100 tys. Codziennych wizyt
   • Wiele ulepszeń

   Najlepszy plan, jeśli masz’dopiero zaczynam i nie’Dzielenie się 10 000 odwiedzających dziennie jest wspólnym planem. Działa to również doskonale dla sklepu e-commerce i mały biznes strony internetowe.

   Cóż, to wszystko.

   Jeśli masz jakieś pytania lub komentarze don’bądź nieśmiały i zostaw jednego poniżej nas’Odpowiem tak szybko, jak to możliwe.

   Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

   Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map