Recenzja Kinsta

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią / narzędzie do tworzenia stron na świecie, które obsługuje ponad jedną trzecią wszystkich istniejących witryn.


Jeśli chcesz mieć platformę hostingową stworzoną w celu zwiększenia możliwości WP, musisz długo i ciężko wyglądać lepiej niż Kinsta.

Jest nie tylko na zamówienie Hosting WordPress, oferuje lepszą wydajność w Google Cloud Network (GCN) niż jakakolwiek inna platforma oparta na chmurze.

Czym dokładnie jest Kinsta i dlaczego warto go wypróbować? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Wyjaśnienie Kinsta

Kinsta WordPress Hosting

Platforma została opracowana po raz pierwszy w 2013 r. Nie strzelali, aby stać się rozwiązaniem niskobudżetowym, ale najlepszym wyborem dla właścicieli witryn WordPress, którzy szukali szybkości i niezawodności potrzebnej do prowadzenia ich firm i blogów.

Kinsta nie tylko działa lepiej z Google Cloud, ale został stworzony do współpracy wyłącznie z nim. Jako względny nowicjusz w rodzinie platform usług w chmurze, GCP ciężko pracował, aby odróżnić się od Amazon Web Services i Azure.

GCPPoziom premium pozwala stronom ładować się szybciej, a to duża zaleta dla czasami powolnej platformy WP. Wszyscy inżynierowie z Kinsta są również programistami WP. Są to dwa główne powody, dla których Google Cloud zaleca Kinsta do zarządzania hostingiem WordPress.

Mało tego, Kinsta była nagrodzony najwyższy poziom w testach wydajności już piąty rok z rzędu.

Ale nie wierz nam na słowo. Oto jak platforma hostingowa radzi sobie z konkurencją.

Kinsta Vs Other Hosts

Co wyróżnia Kinsta na tle innych platform hostingowych? W przeciwieństwie do innych platform, Kinsta została stworzona przez inżynierów WordPress specjalnie dla wsparcia WP. Podczas badania innych usług hostingowych okazuje się, że wiele z nich nie obsługuje WP, ma problemy lub powoduje duże opóźnienia, które prowadzą do niskiej wydajności.

W środowisku, w którym szybkość jest najważniejsza, każda sekunda, którą możesz zaoszczędzić i zwiększyć wydajność, jest niezbędna.

Kinsta to zarządzana platforma hostingowa, co oznacza, że ​​wiele ciężkich zadań związanych z podnoszeniem i konserwacją wykonanych jest za Ciebie. W przypadku wielu regularnych platform hostingowych użytkownik byłby odpowiedzialny za wszelkie optymalizacje, kopie zapasowe i inne niezbędne funkcje. Ponieważ Knista jest przeznaczony wyłącznie do użytku z WordPress i Google Cloud Platforma, jest zoptymalizowany do płynnej współpracy z obiema platformami.

Dlaczego Kinsta to dobry wybór dla biznesu

Jedną z najbardziej niebezpiecznych sytuacji w handlu elektronicznym jest przestój. Za każdą godzinę przestoju grozi Ci utrata nawet 100 000 USD. Hosting zarządzany przez Kinsta zajmuje się utrzymaniem i optymalizacją zadań, takich jak buforowanie, bezpieczeństwo oraz tworzenie kopii zapasowych / przywracanie, które poprawiają wydajność i bezpieczeństwo strony internetowej.

To jest dobre dla twojej firmy. Oznacza to nie tylko ograniczenie przestojów i zakłóceń w działalności biznesowej, ale także pozwala uzyskać bardziej profesjonalny wizerunek i wysokie standardy bezpieczeństwa. Rezultatem jest bardziej niezawodna obsługa klientów, lepsze wrażenia użytkownika, lepszy ranking w wyszukiwarkach i wyższa wydajność. Dzięki Kinsta w sprawie będziesz mógł swobodnie rozwijać swój biznes.

Łatwość użycia

Ostatnią rzeczą, której potrzebuje zajęty właściciel firmy, jest trudny interfejs ze stromą krzywą uczenia się. Nie musisz się martwić. Deweloperzy i zespół projektowy w Kinsta zrobili wszystko, aby ułatwić ci to.

Ich zwyczaj Pulpit nawigacyjny MyKinsta został zaprojektowany z myślą o łatwej nawigacji, i możesz zarządzać wszystkimi stronami WP bezpośrednio z ich portalu administracyjnego. Możesz nawet sprawdzić swoje wykorzystanie w celu lepszego zarządzania zasobami, a wskaźniki ruchu są na wyciągnięcie ręki.

Wydajność

Jak działa Kinsta? Jako dedykowany host WP został stworzony do pracy ze wszystkimi funkcjami i funkcjami WordPress, jednocześnie poprawiając ogólną wydajność.

Ze względu na popularność WP istnieje wiele platform hostingowych, które twierdzą, że są zoptymalizowane pod kątem CMS. Jak wypada Kinsta?

W teście przeprowadzonym przez siedem dni przy użyciu lekkiego domyślnego motywu udało nam się to osiągnąć czasy ładowania strony poniżej jednej sekundy. Brzmi świetnie, ale co, jeśli masz stronę z bogatszymi multimediami i ładniejszy motyw do załadowania?

Drugi test został przeprowadzony w tym samym okresie przy użyciu strony internetowej WP z zainstalowanym uniwersalnym motywem o nazwie Acada. Używając Pingdom do testowania prędkości, a czasy rejestrowane co 30 minut w ciągu siedmiu dni, osiągnęliśmy czas ładowania 1,5 sekundy na stronie głównej 5,14 MB. Podczas testów Kinsta była w stanie dotrzymać obietnic dotyczących 99,9 procent czasu nieprzerwanej pracy.

Naszym zdaniem platforma ta wykazuje zdolność do utrzymania bardzo godnych szacunku prędkości i wysokiego odsetka czasu bezawaryjnej pracy, nawet w przypadku stron internetowych, które używają wielu zasobów.

funkcje

Teraz dochodzimy do mięsa Kinsta. Co jest w pudełku? Ta platforma zawiera wiele funkcji i ulepszeń technicznych, które zostały opracowane z myślą o możliwościach WP. Jedną z najlepszych funkcji jest usługa WordPress Staging Service, która umożliwia testowanie nowych wtyczek, edycji kodu i dostosowań od zespołu programistów oraz udostępnianie ich jednym kliknięciem.

Zobacz powiązane – najlepsi gospodarze małych firm

Jeśli chodzi o inne funkcje i specyfikacje techniczne, podzielmy to dla ciebie.

Architektura: Kinsta oferuje architekturę, której można oczekiwać od platformy opracowanej przez Google. Oprócz kontenerów z oprogramowaniem LDX możesz cieszyć się:

 • Nginx
 • PHP 7.3
 • Maria DB

Bezpieczeństwo: Kinsta poważnie podchodzi do bezpieczeństwa i integralności danych. Oprócz kopii zapasowych i uwierzytelniania SSL masz następujące zalety:

 • Wykrywanie DDoS
 • Monitorowanie czasu pracy 24/7
 • Zapory ogniowe

Dane techniczne: Znajdziesz mnóstwo ulepszeń technicznych w Kinsta. Jest ich tak wiele, po prostu przejdziemy na dół listy i przedstawimy krótki przegląd najważniejszych wydarzeń.

 • Content Delivery Network (CDN): Zapewniają 50 GB KeyCDN na miesiąc z abonamentem podstawowym i bardziej dostępny z usługami premium. Nadwyżki kosztują 0,10 USD za GB.
 • Buforowanie stron internetowych: platforma ma cztery rodzaje buforowania na swojej platformie, co przyczynia się do ich doskonałego ładowania stron. Obejmują one buforowanie na poziomie serwera i za pośrednictwem Własna wtyczka wyczyść pamięć podręczną WP.
 • PHP: programiści z przyjemnością zauważą, że mogą się przełączać Wersje PHP 5.6, 7, 7.1, 7.2 i 7.3 za naciśnięciem jednego przycisku.
 • HTTP: Oprócz bezpłatne certyfikaty SSL, HTTP / 2.0 jest używany na wszystkich serwerach i sieci CDN.
 • SSL: platforma zapewnia bezpłatny certyfikat SSL od Szyfrujmy, ale zawsze masz możliwość zainstalowania jednego z wybranego źródła z prawidłowego źródła.
 • SFTP: to bezpieczne Protokół FTP umożliwia bezpieczne przesyłanie plików do przestrzeni internetowej w celu edycji i przesyłania plików.
 • Menedżer plików serwera: chociaż Kinsta nie miał dostępnego menedżera plików online; możesz użyć FTP, aby uzyskać dostęp do przestrzeni serwera.
 • E-mail: nie ma adresów e-mail uwzględnionych w hostingu Kinsta, ale platforma dobrze integruje się z G Suite i wszystkimi innymi produktami i usługami Google.
 • Dostęp do bazy danych: Możesz uzyskać dostęp do bazy danych WP za pośrednictwem przeglądarki przy użyciu phpMyAdmin.
 • Zarządzanie witryną WordPress: Możesz aktualizować wtyczki za pomocą pulpitu nawigacyjnego konta My Kinsta, ale nie ma dostępności automatycznych wtyczek ani podstawowych aktualizacji oprogramowania WordPress. Będziesz musiał sobie z nimi poradzić ręcznie.
 • Ograniczenia wtyczek: Kinsta ma listę zablokowanych wtyczek dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Są to głównie wtyczki ze znanymi problemami, w tym buforowanie, zabezpieczenia i wtyczki optymalizacyjne, które są niebezpieczne lub szkodliwe dla wydajności witryny.
 • Usługi czyszczenia po hakowaniu: jest to premia dla właścicieli firm, którzy mogą mieć małe budżety i nie wdrożyć protokołu ograniczającego ryzyko. Jeśli Twoja witryna WP zostanie kiedykolwiek zhakowana, gdy jest hostowana przez Kinsta, naprawią ją bezpłatnie.
 • Miejsca postoju: Inscenizacja WP i wdrożenie jednym kliknięciem są dostępne we wszystkich planach.
 • Migracja witryny WordPress: Kinsta oferuje bezpłatne usługi migracji, poczynając od planów początkowych (podstawowy plan)
 • Analiza odwiedzających: Możesz przeglądać szereg danych z pulpitu administratora My Kinsta, w tym ruch w witrynie.
 • Kontrola dostępności: Kinsta wykonuje kontrole dostępności co dwie minuty. Jeśli zostaną wykryte jakiekolwiek problemy z wydajnością lub przestoje, zespół natychmiast się tym zajmie.

Serwery i dostępność

kinsta cdn

Waluta Kinsta ma 20 serwerów(bazy danych) rozproszone po całym świecie, a wkrótce kolejne dwa z Hongkongu i Szwajcarii. Wbudowana skalowalność i CDN oznaczają mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub nadmiernego przestoju.

Mówiąc o tym, Kinsta gwarantuje dostępność na poziomie 99,9 procent w ramach umowy SLA. Będziesz także cieszyć się automatycznymi kopiami zapasowymi przechowywanymi w ich bazie danych przez okres do 14 dni lub dłużej, jeśli masz jeden z ich planów premium.

Wsparcie i baza wiedzy

kinstaDzięki Kinsta nie będziesz musiał martwić się obsługą klienta. Jedyne obsługiwane platformy to strony Wp, więc będziesz mieć do dyspozycji oddany zespół ekspertów. Wsparcie jest dostępne 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Nie oferują wsparcia telefonicznego, ale możesz poprosić o bilet pomocy technicznej za pośrednictwem wbudowanego komunikatora. Firma zapewnia również 24-godzinne monitorowanie wydajności w ramach ich zaangażowania w jakość i niezawodność usług.

Jeśli chodzi o bazę wiedzy, strona internetowa firmy ma duże centrum zasobów, które zawiera 11 głównych tematów i dziesiątki tematów obejmujących wszystko, od fakturowania po problemy programistyczne. Istnieje również blog z szerokim zakresem tematów, samouczki WP, informacje o aktualizacjach i biuletyn.

Ceny wyjaśnione

Teraz dochodzimy do dolnej linii. Ile będzie Cię kosztować Kinsta? Firma oferuje 11 poziomów usług: Basic, Pro, Business poziomy 1-4 i Enterprise poziomy 1-4. Zaczniemy od podstaw tego, co każdy poziom usług ma do zaoferowania.

Podstawowy: Podstawowa usługa kosztuje 30 USD miesięcznie, rozliczane miesięcznie lub rocznie; Jeśli wybierzesz kontakt roczny, otrzymasz dwa miesiące bezpłatnej usługi.

Co dostajesz za swoje pieniądze?

 • Jedna instalacja WP
 • 20 000 wizyt
 • Darmowe SSL i CDN
 • 5 GB miejsca na dysku

Zawodowiec: Na poziomie profesjonalnym Twoja cena wzrasta do 60 USD miesięcznie. To zwiększy twoją funkcjonalność do:

 • Dwie instalacje WP
 • 40 000 wizyt
 • 10 GB miejsca na dysku
 • Darmowe CDN i SSL


Wizerunek

Biznes: Podstawowy poziom biznesowy podnosi koszty do 100 USD miesięcznie; kolejne poziomy są wyceniane na 200 – 400 USD. W tym celu otrzymasz co najmniej:

 • Pięć instalacji WP
 • 100,00 wizyt
 • 15 GB miejsca na dysku
 • Darmowe SSL i CDN

Przedsiębiorstwo: Twoje pakiety Enterprise zaczynają się od 600 USD miesięcznie i kończą się na 1500 USD. Funkcjonalność obejmuje co najmniej:

 • 60 instalacji WP
 • 1 000 000 odwiedzin
 • 80 GB miejsca na dysku
 • Darmowe SSL i CDN

Firma zapewnia również bezpłatną migrację, wsparcie i bezpieczeństwo przy każdym planie. Opcjonalne dodatki obejmują karabin Cloudflare, Elasticsearch, redis i zwrotny serwer proxy Nginx. Pobierają opłatę za nadwyżkę w wysokości 1 USD za 1000 wizyt i 0,10 USD za gigabajt za nadwyżki CDN. Otrzymasz również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Instalowanie WordPress na Kinsta

Ta platforma hostingowa oferuje instalację za pomocą kilku kliknięć. Po zarejestrowaniu się i utworzeniu konta użytkownika możesz dodać swoją pierwszą stronę internetową w ciągu kilku minut. Dla tych, którzy prowadzą wiele stron internetowych, możesz łatwo przeglądać szczegóły i zarządzać nimi wszystkimi za pomocą tego samego pulpitu nawigacyjnego.

Końcowe przemyślenia

Wszyscy mamy życiowe wybory. Kiedy decydujesz pomiędzy platformą, która została stworzona specjalnie w celu wspierania środowiska, w którym prowadzisz działalność, a ogólną platformą, wybór jest łatwy. Naszym celem jest dostarczenie Ci wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia właściwej decyzji dotyczącej platformy hostingowej. Reszta zależy od ciebie.

Aby uzyskać więcej informacji o hostingu, zapoznaj się z naszym wspaniałym przewodnikiem po najlepsi australijscy gospodarze. Dzięki za zatrzymanie się przez facetów!

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map