Recenzja Hostingera

Hostinger jest firmą hostingową należącą do jej pracowników. Został założony w 2004 roku i początkowo nosił nazwę Hosting Media.


Jednak w 2011 roku, kiedy firma osiągnęła kamień milowy posiadania miliona użytkowników, jej nazwa została zmieniona na Hostinger. W 2007 roku Hostinger był spółką zależną 000webhost.

Celem było zapewnienie bezpłatnego hostingu na całym świecie. Dzisiaj Hostinger ma ponad 25 milionów użytkowników na całym świecie, z filiami w ponad 178 krajach. Służy jako spółka macierzysta 000webhost, Weblink i Niagahoster.

Szacuje się, że każdego dnia rejestruje się w tej usłudze 20 000 nowych klientów. Hostinger szczyci się tym, że jest w stanie pozwolić swoim klientom na stworzenie strony internetowej z pełną swobodą. W tym przeglądzie przyjrzymy się niektórym z tych twierdzeń w celu sprawdzenia, czy ten europejski gospodarz jest dobry.

Z czego znany jest Hostinger?

Mówiąc o sobie, Hostinger jest bezpośredni i do rzeczy. Oni nie’t używają błyszczących terminów, aby opisać swoją usługę. Zamiast tego mówią, że o to chodzi tani hosting.

Pozwolić’zaczynają od swoich cen i planów hostingowych.

Hostinger oferuje trzy podstawowe plany:

 • Pojedynczy hosting dzielony z rabatami 1,45 USD miesięcznie
 • Premium Shared hosting z rabatami biegają wokół 2,15 USD miesięcznie
 • Biznesowy hosting dzielony z rabatami 3,45 USD miesięcznie

Obecnie prowadzą umowę, która obniża cenę ich pojedynczego wspólnego hostingu do 0,80 USD miesięcznie.

W ich planach hostingowych dla firm i Premium uwzględniono osobiste domeny bezpłatne. Pozwolić’Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z ich podstawowych pakietów.

Single Shared Hosting (najlepszy dla początkujących)

porównanie planu hostingeraTo najtańszy dostępny plan. Przez pierwsze cztery lata płacisz 1,45 USD miesięcznie. Jeśli nadal będziesz korzystać z usługi po pierwszych czterech latach, cena usługi wzrośnie do 7,99 USD miesięcznie.

Ten plan zapewnia:

 • Przepustowość 100 GB
 • Jedno konto e-mail
 • Automatyczny instalator
 • 10 GB miejsca na dysku
 • Łatwy kreator stron internetowych
 • Jedna baza danych MySQL
 • Jedna strona internetowa

To jest Hostinger’s plan podstawowy. Nie jest zaprojektowany tak, aby mieć wszystkie funkcje, które zobaczysz w niektórych innych planach, które będziemy sprawdzać. Jednak gdy płacisz zaledwie 1,45 USD miesięcznie lub nawet mniej z rabatami, naprawdę nie możesz narzekać na oferowane funkcje.

Plan umożliwia hosting tylko jednej strony internetowej. Znajduje to odzwierciedlenie w przydzielonych Tobie zasobach. Dziesięć GB miejsca na dysku i 100 GB przepustowości wystarczy, aby stworzyć imponujący widok. Cały pakiet jest stosunkowo goły. Ale jeśli masz tylko jedną stronę internetową i chcesz uruchomić witrynę bez zbyt wielu dzwonków i gwizdków, jest to dobra opcja.

Jednym z problemów, które niektórzy mieli z tym pakietem, jest to, że oferuje on tylko jeden e-mail. To’nie jest niczym niezwykłym dla mały biznes mieć tylko jedną stronę internetową, ale zwykle mają kilka używanych adresów e-mail. Jeśli Ci się spodoba, sprawdź Premium Shared Hosting Plan.

Premium Shared Hosting

To jest plan średniego poziomu. Przez pierwsze 48 miesięcy będziesz płacić 2,15 USD miesięcznie. Następnie cena wzrasta do 11,95 USD miesięcznie.

Ten plan oferuje:

 • Nieograniczona liczba stron internetowych
 • Nieograniczona liczba użytkowników FTP
 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Darmowa nazwa domeny
 • Nieograniczona baza danych MySQL
 • Łatwy kreator stron internetowych

W tym planie zasadniczo płacisz dwa razy tyle, co w poprzednim planie. Jednak patrzysz na zupełnie inny pakiet. Ten plan daje dostęp do niemal wszystkich funkcji i mocy, jaką oferuje Hostinger.

To było stworzony dla osób, które mają wiele witryn i które martwią się szybkością. Dzięki temu pakietowi możesz mieć tyle witryn, ile chcesz, zużywać tyle miejsca na dysku, ile potrzebujesz i żuć nieograniczoną przepustowość. Nie ma ograniczeń co do liczby baz danych MySQL, które możesz mieć, i możesz utworzyć nieskończoną liczbę kont FTP, jeśli zdecydujesz się.

Zaletą tego planu jest to, że został zoptymalizowany pod kątem WordPress. W rezultacie, jeśli korzystasz z planu Premium dla swojej witryny WordPress, uzyskasz trzy razy większą prędkość niż ci, którzy utknęli w planie podstawowym.

Dzięki temu pakietowi otrzymasz także nazwę domeny. Nie ma rocznej opłaty za przedłużenie. Otrzymasz również bezpłatny Certyfikat SSL. Pomaga to chronić osoby odwiedzające Twoją witrynę przed atakami typu man at the middle. Zapewnia to ogólnie bezpieczniejsze przeglądanie.

Business Web Hosting

Jest to najlepszy plan, jaki oferują. Przez pierwsze 48 miesięcy wydasz 3,45 USD miesięcznie. Następnie cena wzrasta do 15,95 USD miesięcznie.

Ten plan oferuje wszystkie zalety hostingu premium oraz:

 • 5X zoptymalizowana prędkość WordPress
 • Codzienne kopie zapasowe
 • 2X moc obliczeniowa i pamięć
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Luksusowe wsparcie życia

Za zaledwie kilka dolarów więcej możesz cieszyć się korzyściami z pakietu Business Shared Hosting. Jest to najbardziej kompleksowa usługa, jaką oferują. Wszystko, co sprawdziliśmy w planie Premium, jest uwzględnione w biznesplanie.

Główną różnicą, którą zobaczysz, jest przydział pamięci RAM i procesora. Oba są podwojone w biznesplanie. Będzie to miało duży wpływ na wydajność Twojej witryny. Plan Premium jest już szybki. Dzięki podwojeniu prędkości w stosunku do Biznesplanu Twoja usługa jest tak szybka, że ​​nie możesz się dziwić.

Jeśli prowadzisz witrynę na WordPress, sprawy stają się bardziej interesujące. Zamiast 3-krotnego zwiększenia prędkości, dostajesz 5-krotne zwiększenie prędkości. Oznacza to, że jeśli Twoja witryna nie odwiedza codziennie tysięcy użytkowników, zawsze będzie działać szybko.

Coś jeszcze, co lubimy w biznesplanie, to to zawiera funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych. Prawdopodobnie wiesz, że ręczne tworzenie kopii zapasowych jest nudnym, długim i powtarzalnym procesem. To jest miejsce, w którym wiele osób po pewnym czasie przestaje to robić, a później żałuje.

Dodatkowym atutem planu biznesowego jest priorytetowy dostęp do zespołu pomocy technicznej Hostinger. Oznacza to, że łącząc się z pomocą techniczną, wyprzedzasz wszystkich, którzy nie korzystają z biznesplanu. Gdy na Twojej stronie występują problemy, sama ta funkcja sprawia, że ​​warto podnieść niewielki wzrost ceny.

Hosting VPS

Chcemy krótko omówić Hosting VPS Pakiety Oferty Hostinger. Hostinger’Plan VPS umożliwia webmasterowi: uzyskać dobre prędkości, niezawodność i rozsądną cenę. Ich plany VPS zaczynają się od około 4,95 USD miesięcznie, a sięgają 75 USD miesięcznie.

Specyfikacje dla każdego planu są różne, ale oferują od jednego GB do ośmiu GB pamięci RAM. Zakres procesora wynosi od 2,4 GHz do 14 GHz.

Są hojne z miejscem do przechowywania. Najniższy plan VPS ma 20 GB miejsca na dysku SSD. Plan najwyższego poziomu oferuje 160 GB miejsca na dysku SSD. Przepustowość dla najniższego pakietu wynosi około 1000 GB i wzrasta do 6000 GB w przypadku najdroższego planu.

Kiedy obiektywnie spojrzeliśmy na Hostingera’plany cenowe i ich oferta w tej cenie, odeszliśmy z wrażeniem, że jest to tani hosting firma oferująca usługi premium. Jedną rzeczą jest jednak oferowanie usług po niskiej cenie. Ale jak dobra jest usługa, którą oferują?

Czas pracy i czas ładowania

Niewiele rzeczy może doprowadzić do wrzenia krwi, jak próba dostępu do strony internetowej i czekanie cierpliwie, aż się załaduje. Chociaż czas ładowania witryny to prawdopodobnie zaledwie kilka sekund, w tym świecie, w którym jesteśmy przyzwyczajeni do zbliżania się natychmiastowych czasów odpowiedzi podczas surfowania w sieci, oczekiwanie jednej lub dwóch sekund na załadowanie strony może wydawać się wiecznością. W większości przypadków firma hostingowa ponosi winę, jeśli prędkość jest niska.

Śledzimy Hostinger od ostatniego roku. Możesz zobaczyć nasze śledzenie na żywo tutaj.

Jak wstaje Hostinger?

Czas ładowania 385ms

Hostinger ma serwery w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie. Wszystkie ich serwery są podłączone do linii połączenia 1000 Mb / s. Zapewniają one maksymalną wydajność oraz stabilność. Gdy spojrzysz na średni czas ładowania Hostingera w ciągu 10 miesięcy, od grudnia 2017 r. Do września 2018 r, średnio wynosi 385 ms. Mówiąc inaczej, jest to mniej więcej tyle czasu, ile potrzeba, aby mrugnąć oczami.

Wynik czasu przestoju

Uptime to kolejny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy ustalaniu, czy host jest wart swojej ceny. Host może oferować swoje usługi za pięć centów miesięcznie. Ale jeśli ich usługi są stale niedostępne, płacisz za absolutnie nic. Pomyśl o tym w ten sposób, ile razy odwiedzałbyś nową stronę, gdyby pierwsze trzy próby spróbowania nie działały? Prawdopodobnie nigdy nie wrócę, ponieważ witryna tego’s ciągle w dół mówi wiele negatywnych rzeczy na temat właściciela witryny.

Kiedy spojrzeliśmy na Hostingera w ciągu 10 miesięcy, zobaczyliśmy, że działali znakomicie. Wciąż tam’jest dużo miejsca na ulepszenia. W ciągu 10 miesięcy oni miał czas sprawności na poziomie 99,88 procent. Sprowadza się to do około godziny przestoju w ciągu miesiąca.

To nie jest świetne. Amazon miał godzinę przestoju podczas Amazon Prime Day w 2018 roku. W ciągu zaledwie jednej godziny mogli stracić ponad 100 milionów dolarów sprzedaży. Jasne, twoja firma to nie Amazon. Mimo to tracenie jednej godziny co miesiąc może mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe.

Czy to oznacza, że ​​nie zalecamy Hostingera z powodu przestoju? Wcale nie. Chcemy tylko wyrazić obiektywną opinię. Nawet przy 99,88 procentach czasu działania Hostinger jest nadal szybszy, prawie 80 procent szybszy niż średnia w branży, która wynosi około 890 ms.

Pozwolić’s poświęć kilka minut i zapoznaj się z innymi funkcjami, które Hostinger oferuje swoim klientom.

Funkcje Hostingera

Jeden z Hostingera’Kluczowymi zaletami sprzedaży jest bogactwo funkcji, które oferuje użytkownikom. To, czy wszystkie te funkcje będą dla Ciebie przydatne, zależy od tego, co zamierzasz zrobić z usługą.

Darmowy kreator stron internetowych i darmowa nazwa domeny

Jeśli czytasz nasz najlepszy kreator stron internetowych recenzja, którą znasz, była wielkimi fanami twórców stron.

Hostinger pochodzi z darmowy kreator stron internetowych, zwany Zyro. Kreator stron internetowych ma wiele fajnych funkcji. Jest wyposażony w wiele popularnych szablonów, które pozwalają szybko uruchomić witrynę. Jeśli szukasz narzędzia do tworzenia witryn z wieloma kluczowymi funkcjami, takimi jak bezpłatny certyfikat SSL, nieograniczone miejsce na dysku SSD i przepustowość, jest to właściwe miejsce.

Znajdziesz tu także funkcje takie jak Zyro AI Content Generator i Logo Maker, oba są dość innowacyjne i pozwolą Ci skoncentrować się na rozwoju firmy.

Szczerze mówiąc, program do tworzenia witryn ma wiele funkcji, ale nie jest zbliżony do niektórych z bardziej popularnych programów do tworzenia witryn, które są dostępne.

Po wybraniu szablonu możesz dostosować całą stronę internetową bezpośrednio z Hostinger. Otrzymujesz również bezpłatną nazwę domeny przy zakupie pakietu hostingowego Premium lub Business. Jest brak rocznej opłaty za przedłużenie. Wszystko to jest wliczone w cenę, jaką płacisz za miesięczną usługę. Jeśli chcesz mieć więcej niż jedną nazwę domeny, musisz zapłacić trochę więcej.

Darmowy hosting

Jak wspomnieliśmy na początku, 000Webhost jest własnością Hostinger. 000Webhost oferuje bardzo podstawowy darmowy hosting. Chcemy jednak podkreślić, że dostajesz to, za co płacisz. Plan hostingowy jest bezpłatny, ale jest również powolny i zawodny. Jeśli projekt, nad którym pracujesz, jest dla Ciebie ważny

, wtedy ta funkcja nie jest czymś, czego będziesz chciał. Jeśli jednak chcesz się trochę zabawić, bezpłatna opcja jest dobra.

Z góry o swoich cenach

Standardową praktyką w branży jest to, że firmy hostingowe stosują kilka sztuczek cenowych. Hostinger nie jest inny, ale są uczciwi w tym, co robią. Na przykład ich podstawowy pakiet dla hostingu współdzielonego kosztuje 1,45 USD miesięcznie. Aby jednak uzyskać tę cenę, musisz zarejestrować się na cztery lata. Po upływie tych czterech lat będziesz musiał zapłacić 7,99 USD miesięcznie. Jeśli nie masz problemu z używaniem tej samej firmy hostingowej przez cztery lata, to świetnie. Jeśli nie, może być to trochę rozczarowujące.

Łatwość użycia

Hostinger’s interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu. W jednym miejscu powinieneś znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Oznacza to, że możesz robić takie rzeczy jak:

 • Zaktualizuj informacje rozliczeniowe
 • Zarządzaj domenami
 • Monitoruj wiadomości e-mail

Hostinger nie korzysta z tradycyjnego cPanel. Łatwo jest jednak zrozumieć ikony, które wyjaśniają, gdzie można znaleźć to, czego potrzebujesz. Dla tych, którzy są przyzwyczajeni do cPanel, nieużywanie go może zająć trochę czasu. Jednak jeśli jesteś początkującym, panel sterowania, który oferuje Hostinger, jest więcej niż wystarczający, aby utrzymać działanie witryny.

Wsparcie

obraz przedstawiający obsługę hostingu

Dobra obsługa klienta jest koniecznością w przypadku hosta internetowego. Jeśli Twoja witryna nie działa i nie możesz natychmiast skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za obsługę klienta, możesz stracić sporo pieniędzy. Obsługa klienta z usługami takimi jak Hostinger jest jeszcze ważniejsza. Jak już omówiliśmy, aby uzyskać tańsze ceny, musisz być zamknięty czteroletnią umową.

Z przyjemnością informujemy, że w tej dziedzinie Hostinger wykonuje niesamowitą pracę. Uderzyli we wszystkie bazy, jeśli chodzi o obsługę klienta. Mają czat na żywo i zintegrowany domofon. Możesz wysłać je pocztą e-mail i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania we właściwy sposób. Jest jeszcze coś wyjątkowego w Hostinger oferują obsługę klienta w wielu językach.

Czekasz około minuty, aby połączyć się z agentem wsparcia czatu. W zależności od trudności problemu, który rozwiązujesz, powinieneś spodziewać się szybkiej odpowiedzi. Oprócz bezpośredniej interakcji z agentem wsparcia technicznego, możesz skorzystać z ich ogromnej bazy wiedzy i samouczków. Znajdziesz przewodniki i informacje, które pomogą ci samodzielnie odpowiedzieć na wiele pytań.

Gdyby było coś, co chcielibyśmy poprawić w aspekcie obsługi klienta, to fakt, że nie oferują pomocy przez telefon.

Wniosek

Próbowaliśmy przedstawić bezstronny pogląd na Hostingera. Podobnie jak w przypadku wszystkich firm hostingowych, jest kilka rzeczy, które chcielibyśmy, aby były ulepszane. Jednak z tego, co widzieliśmy, ich ogólna obsługa jest całkiem dobra, szczególnie w cenie, którą oferują. W przeszłości naszym doświadczeniem było to, że kiedy masz do czynienia z firmami hostingowymi, które koncentrują się na oferowaniu taniej usługi, dostajesz śmieci. jednak, Hostinger oferuje usługi premium w niskiej cenie.

Nie powiemy ci, że Hostinger ma najszybszą dostępną usługę. Jak wspomnieliśmy w naszej recenzji, oni don’t. Nie powiemy ci, że Hostinger ma najlepszy rekord czasu pracy, ponieważ nie’t. Jednak oferowane przez nich prędkości ładowania i ich ciągły czas działania stawiają je na równi z wieloma firmami hostingowymi, które pobierają o wiele więcej.

Połącz to z przestrzenią i przepustowością’są dostępne w planach premium i biznesowym, a Hostinger staje się firmą godną uwagi. Jeśli szukasz skutecznego i taniego hosta internetowego, jest to firma dla Ciebie. Oferują usługi premium, które nie poświęcają jakości za cenę.

Czy w przeszłości korzystałeś z Hostingera? Czy obecnie ich używasz? Daj nam znać o swoich wrażeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie badać produkty, aby pomóc naszym czytelnikom w podejmowaniu decyzji. Biorąc to pod uwagę, chcemy również poznać Twoje opinie. Przyjmujemy indywidualne recenzje, które mają charakter informacyjny i nie mają charakteru promocyjnego. Wypełnij poniższy formularz, a my opublikujemy Twoją recenzję. Recenzje promocyjne samych firm nie będą publikowane. Dzięki!

Klikając poniższy przycisk, potwierdzam, że przeczytałem i akceptuję Warunki korzystania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map