Recenzia Kinsta

WordPress je najobľúbenejší systém na správu obsahu / vytváranie stránok na planéte, ktorý napája viac ako jednu tretinu všetkých existujúcich webových stránok..


Ak chcete hostiteľskú platformu, ktorá bola vyvinutá na zlepšenie schopností WP, museli by ste vyzerať dlho a ťažko, aby ste vedeli lepšie ako Kinsta..

Nie je to len na mieru šité Hosting na WordPress, ponúka vyšší výkon v sieti Google Cloud (GCN) ako ktorákoľvek iná platforma založená na cloude.

Čo je presne Kinsta a prečo by ste to mali vyskúšať? Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte ďalej.

Vysvetlená Kinsta

kinsta wordpress hosting

Platforma bola prvýkrát vyvinutá v roku 2013. Nestrieľali, aby sa stali riešením s nízkym rozpočtom, ale najlepšou voľbou pre majiteľov webových stránok WordPress, ktorí hľadali rýchlosť a spoľahlivosť, ktorú potrebovali na prevádzkovanie svojich firiem a blogov..

Spoločnosť Kinsta nemá s Google Cloudom lepšiu výkonnosť, bola vytvorená tak, aby s ňou výlučne pracovalo. Ako relatívny nováčik v rade platforiem cloudových služieb, GCP usilovne pracoval na odlíšení sa od Amazon Web Services a Azure.

GCPŠpičková úroveň umožňuje webovým stránkam načítavať rýchlejšie, a to je veľký bonus pre niekedy pomalú platformu WP. Všetci inžinieri v Kinste sú tiež vývojári WP. Toto sú dva z hlavných dôvodov, prečo Google Cloud odporúča spoločnosti Kinsta spravovaný hosting WordPress.

Nielen to, Kinsta bola udelený najvyššia úroveň výkonnostných štandardov už piaty rok v rade.

Ale neberte to za naše slovo. Takto sa hostiteľská platforma hromadí proti konkurencii.

Ostatní hostitelia spoločnosti Kinsta Vs

Čo odlišuje spoločnosť Kinsta od iných hostiteľských platforiem? Na rozdiel od iných platforiem, Kinsta bol vytvorený inžiniermi WordPress špeciálne pre podporu WP. Keď preskúmate iné hostiteľské služby, zistíte, že niektoré z nich buď nepodporujú WP, majú problémy alebo spôsobujú vysoké miery latencie, ktoré vedú k nízkemu výkonu.

V prostredí, kde rýchlosť je všetko, je nevyhnutné každú sekundu ušetriť a zvýšiť výkon.

Kinsta je riadená hostingová platforma, čo znamená, že pre vás je vykonaných veľa ťažkých zdvíhaní a údržby. Pri mnohých bežných hostiteľských platformách by ste boli zodpovední za všetky optimalizácie, zálohy a ďalšie základné funkcie. Pretože produkt Knista je vyrobený výhradne na použitie s programami WordPress a Google Cloud Plošina, je optimalizovaná tak, aby hladko pracovala s oboma platformami.

Prečo je Kinsta dobrou voľbou pre podnikanie

Jednou z najsmrteľnejších situácií v prípade elektronického obchodu sú výpadky. Za každú hodinu výpadku čelíte možnosti straty až 100 000 dolárov. Hosting riadený spoločnosťou Kinsta sa stará o úlohy údržby a optimalizácie, ako je ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zabezpečenie a zálohy / obnovenie, ktoré zvyšujú výkon a bezpečnosť webových stránok.

To je dobré pre vaše podnikanie. Nielenže to znamená zníženie prestojov a narušenie podnikania, ale aj profesionálny imidž a vysoké bezpečnostné štandardy. Výsledkom je spoľahlivejšia služba pre vašich zákazníkov, lepšia používateľská skúsenosť, lepšie hodnotenie vyhľadávacích nástrojov a vyššia produktivita. S prípadom spoločnosti Kinsta budete mať možnosť rozvíjať svoje podnikanie.

Jednoduchosť použitia

Poslednou vecou, ​​ktorú potrebuje rušný vlastník spoločnosti, je zložité rozhranie so strmou krivkou učenia. Nemusíte sa obávať. Vývojoví a dizajnérski tím v Kinste sa rozhodli, že vám veci uľahčia.

Ich zvyky Prístrojová doska MyKinsta bola navrhnutá pre ľahkú navigáciu, a všetky svoje webové stránky WP môžete spravovať priamo z ich správcovského portálu. Môžete dokonca skontrolovať svoje použitie, aby ste mohli lepšie spravovať zdroje, a metriky premávky sú na dosah ruky.

výkon

Ako teda hrá Kinsta? Ako vyhradený hostiteľ WP bol vytvorený, aby pracoval so všetkými funkciami a funkciami WordPress a zároveň zlepšoval celkový výkon.

Vzhľadom na popularitu WP existuje veľa hostingových platforiem, ktoré tvrdia, že sú optimalizované pre CMS. Ako porovnáva Kinsta?

Pri teste vykonanom počas siedmich dní pomocou ľahkej predvolenej témy sa nám podarilo dosiahnuť doba načítania stránky kratšia ako jedna sekunda. Znie to skvele, ale čo ak máte web, ktorý je bohatší na médiá a načítajte si dôležitejšiu tému?

Druhý test sa uskutočnil v rovnakom časovom období pomocou webovej stránky WP s nainštalovanou viacúčelovou témou s názvom Acada. Pomocou testu Pingdom sme otestovali rýchlosť a znovu sme zaznamenávali časy každých 30 minút v priebehu siedmich dní. Na domovskej stránke s 5,14 MB sme dosiahli 1,5 sekundy. Počas testovania bola spoločnosť Kinsta schopná dodržať svoje sľuby o dostupnosti 99,9 percenta.

Podľa našich názorov táto platforma demonštruje schopnosť udržiavať veľmi slušné rýchlosti a vysoké percento dostupnosti bez ohľadu na to, či ide o webové stránky, ktoré využívajú veľa zdrojov..

Vlastnosti

Teraz prichádzame k mäse Kinsta. Čo je v krabici? Táto platforma obsahuje veľké množstvo funkcií a technických vylepšení, ktoré sa robia s ohľadom na možnosti WP. Jednou z najlepších funkcií je služba WordPress Staging Service, ktorá vám umožňuje testovať nové doplnky, úpravy kódu a prispôsobenia od ich vývojového tímu a začať s nimi žiť jediným kliknutím.

Pozri súvisiace – najlepší hostitelia malých firiem

Pokiaľ ide o ďalšie funkcie a technické špecifikácie, poďme ich rozobrať pre vás.

architektúra: Kinsta predstavuje druh architektúry, aký by ste očakávali od platformy vyvinutej spoločnosťou Google. Okrem softvérových kontajnerov LDX si budete môcť užiť:

 • Nginx
 • PHP 7.3
 • Maria DB

bezpečnosť: Spoločnosť Kinsta berie bezpečnosť a integritu údajov vážne. Okrem zálohovania a autentifikácie SSL budete mať aj výhodu:

 • Detekcia DDoS
 • Monitorovanie dostupnosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • firewally

Technické špecifikácie: S Kinsta nájdete veľa technických vylepšení. Je ich toľko, len sa pozrieme na zoznam a poskytneme malý prehľad najdôležitejších udalostí.

 • Sieť na doručovanie obsahu (CDN): Poskytujú 50 GB KeyCDN za mesiac so základným plánom a dostupnejšie s prémiovými službami. Prekročenie stojí 0,10 dolárov za GB.
 • Vyrovnávacia pamäť webových stránok: Platforma má na svojej platforme štyri typy ukladania do vyrovnávacej pamäte, čo prispieva k vynikajúcemu načítaniu stránky. Patria sem ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera a prostredníctvom a Vlastne vyvinutý zásuvný modul WP s čistou vyrovnávacou pamäťou.
 • PHP: Vývojári s potešením poznamenajú, že môžu prepínať PHP verzie 5.6, 7, 7.1, 7.2 a 7.3 iba stlačením tlačidla.
 • HTTP: Okrem certifikáty SSL zadarmo, HTTP / 2.0 sa používa na všetkých serveroch a CDN.
 • SSL: Platforma poskytuje bezplatný certifikát SSL od spoločnosti Poďme zašifrovať, ale vždy máte možnosť nainštalovať jeden z vašich výberov z platného zdroja.
 • SFTP: Toto je bezpečné Protokol FTP umožňuje bezpečný prenos súborov do vášho webového priestoru na úpravu a nahrávanie súborov.
 • Správca súborov servera: Aj keď spoločnosť Kinsta nemala k dispozícii žiadneho správcu súborov online; môžete použiť FTP na prístup k priestoru na serveri.
 • E-mail: Súčasťou hostenia Kinsta nie sú žiadne e-mailové adresy, ale platforma sa dobre integruje do balíka G Suite a všetkých ďalších produktov a služieb Google..
 • Prístup k databáze: Prístup k svojej databáze WP môžete získať prostredníctvom prehliadača pomocou phpMyAdmin.
 • Správa webových stránok WordPress: Doplnky môžete aktualizovať prostredníctvom hlavného panela účtu My Kinsta, ale nie sú k dispozícii žiadne automatizované aktualizácie doplnkov alebo jadrových aktualizácií softvéru WordPress. S tými budete musieť manipulovať manuálne.
 • Obmedzenia doplnkov: Kinsta obsahuje zoznam zakázaných doplnkov pre vaše pohodlie a bezpečnosť. Ide najmä o doplnky, ktoré majú známe problémy, vrátane doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, zabezpečenia a optimalizácie, ktoré sú nebezpečné alebo škodlivé pre výkon webových stránok..
 • Post-hack clean up services: Toto je bonus pre majiteľov firiem, ktorí môžu mať malé rozpočty a nemajú žiadny protokol o zmierňovaní. Ak je váš web WP niekedy napadnutý, zatiaľ čo ho hostuje spoločnosť Kinsta, opravia ho bezplatne.
 • Prezentačné stránky: WP staging a nasadenie jedným kliknutím sú k dispozícii so všetkými plánmi.
 • Migrácia webových stránok WordPress: Kinsta ponúka bezplatné migračné služby začínajúce už od Starterových plánov (základný plán)
 • Analýza návštevníka: Na informačnom paneli My Kinsta si môžete zobraziť niekoľko metrík, vrátane návštevnosti vašich webových stránok.
 • Kontrola prevádzkyschopnosti: Kinsta vykonáva kontroly prevádzkyschopnosti každé dve minúty. Ak sa zistia problémy s výkonom alebo prestoje, tím sa k tomu okamžite dostane.

Servery a dostupnosť

kinsta cdn

Mena Kinsta má 20 serverov(Databáz) rozmiestnené po celom svete, ďalšie dve čoskoro prídu na palubu z Hongkongu a Švajčiarska. Zabudovaná škálovateľnosť a CDN znamenajú menšiu pravdepodobnosť výpadku alebo nadmerného výpadku.

Keď už hovoríme o tom, Kinsta zaručuje 99,9% dostupnosti ako súčasť vašej SLA. Budete tiež mať radosť z automatických záloh, ktoré sú uložené v databáze až 14 dní alebo viac, ak máte jeden z ich prémiových programov.

Podpora a vedomostná základňa

KINŠTAUž sa nebudete musieť starať o starostlivosť o zákazníkov spoločnosti Kinsta. Jediné platformy, ktoré podporuje, sú webové stránky Wp, takže budete mať k dispozícii špecializovaný tím odborníkov. Podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu. Neponúkajú telefonickú podporu, ale prostredníctvom zabudovaného posla môžete požiadať o lístok na help desk. Spoločnosť tiež poskytuje 24-hodinové monitorovanie výkonu ako súčasť ich záväzku ku kvalite a spoľahlivým službám.

Pokiaľ ide o ich vedomostnú základňu, web spoločnosti obsahuje veľké informačné centrum, ktoré obsahuje 11 hlavných tém a desiatky podtém, ktoré pokrývajú všetko od fakturácie po problémy vývojárov. K dispozícii je tiež blog so širokou škálou tém, návody WP, informácie o aktualizáciách a informačný bulletin.

Vysvetlenie cien

Teraz sa dostávame k spodnému riadku. Koľko vás bude Kinsta stáť? Spoločnosť ponúka 11 úrovní služieb, základné, profesionálne, obchodné úrovne 1 – 4 a podnikové úrovne 1 – 4. Začneme so základmi toho, čo každá úroveň služieb ponúka..

basic: Cena základnej služby je 30 dolárov mesačne, fakturovaná mesačne alebo ročne; Ak si vyberiete ročný kontakt, získate dva mesiace bezplatného servisu.

Čo získate za svoje peniaze?

 • Jedna inštalácia WP
 • 20 000 návštev
 • Zadarmo SSL a CDN
 • 5 GB voľného miesta na disku

pre: Na úrovni Pro sa vaša cena zvýši na 60 dolárov mesačne. To zvýši vašu funkčnosť na:

 • Dve inštalácie WP
 • 40 000 návštev
 • 10 GB miesta na disku
 • Zadarmo CDN a SSL


obraz

Predmet podnikania: Základná úroveň podnikania narába vaše náklady na 100 dolárov mesačne; nasledujúce úrovne sú ocenené na 200 – 400 dolárov. Za to získate minimálne:

 • Päť inštalácií WP
 • 100,00 návštev
 • 15 GB miesta na disku
 • Zadarmo SSL a CDN

podnik: Vaše podnikové balíčky začínajú na 600 USD mesačne a dosahujú až 1 500 USD. Funkčnosť zahŕňa minimálne:

 • 60 inštalácií WP
 • 1 000 000 návštev
 • 80 GB voľného miesta na disku
 • Zadarmo SSL a CDN

Spoločnosť tiež poskytuje bezplatnú migráciu, podporu a bezpečnosť pri každom pláne. Medzi voliteľné doplnky patrí Railflash Cloudflare, Elasticsearch, redis a Nginx reverzný proxy. Účtujú sa poplatok za nadhodnotenie vo výške 1 USD za 1 000 návštev a 0,10 USD za gigabajt v prípade prekročenia hodnoty CDN. Získate tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Inštalácia WordPress na Kinsta

Táto hostiteľská platforma obsahuje inštaláciu pomocou niekoľkých kliknutí. Po registrácii a vytvorení svojho používateľského účtu môžete svoj prvý web pridať do niekoľkých minút. Pre tých, ktorí prevádzkujú viac webových stránok, môžete jednoducho prezerať podrobnosti a spravovať ich všetky prostredníctvom toho istého informačného panela.

Záverečné myšlienky

Všetci máme v živote na výber. Ak sa rozhodujete medzi platformou, ktorá bola vytvorená špeciálne na podporu prostredia, v ktorom podnikáte, a generickou platformou, výber je jednoduchý. Naším cieľom je poskytnúť vám všetky informácie, ktoré potrebujete na správne rozhodnutie o svojej hostiteľskej platforme. Zvyšok je len na vás.

Ďalšie informácie o hostovaní nájdete v našom epickom sprievodcovi najlepší austrálski weboví hostitelia. Ďakujem, že ste zastavili chlapci!

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map