Hodnotenie hostingu A2

Čo sa deje všetci.


Som tu, aby som sa podelil o svoje skúsenosti s A2 Hosting. A2 Hosting nie je tak dobre známy austrálskym spoločnostiam, ale sú populárnym hostiteľom v USA a Kanade. A2 kladie silný dôraz na kvalitu a výkon.

A2 možno považovať za takmer prémiové riešenie hostingu pod niektorými drahými možnosťami, ktoré získate so špeciálnym hostiteľom. Tiež sa môžu pochváliť impozantnou prevádzkou a podporou, ktorú nazývajú “guru”. Malý syrový pravý?

V súčasnosti máme na webe A2 Hosting 13 stránok, aby sme mohli tieto nároky otestovať a zistiť, či skutočne fungujú. V tejto chvíli by ste sa mohli čudovať, ako rýchlo to funguje z Austrálie. Na ich servery sme pristupovali zo Sydney, Melbourne, Adelaide, Perthu, Bendiga a Brisbane.

A2 Nárok na stránku

A2 má dátové centrá v týchto oblastiach:

 • USA – Michigan
 • Európa – Amsterdam
 • Ázia – Singapur (úplne nové zariadenie)

Na naše účely sme použili singapurské dátové centrum, ktoré je omnoho rýchlejšie ako ktorékoľvek z austrálskych centier. Toto by sa mohlo zdať prekvapujúce, ale v našom vysvetľujem to v plnom rozsahu najlepší sprievodca recenziami hostingu.

Poďme na to skočiť, nižšie uvedené výsledky boli prostredníctvom ich zdieľaných hostingových plánov. Ak sa chcete dozvedieť viac, choďte na A2.

Ako rýchlo je A2?

to’je rýchly.

Nároky A2 z Zvýšenie rýchlosti 20x Zdá sa, že u niektorých z nich je trochu ťažké poraziť. Myšlienkou oveľa rýchlejšej načítavacej doby bolo riešiť rastúci dopyt po šialene rýchlych výsledkoch internetu po celom svete.

Priemerný návštevník webu rozhodne, či zostane na vašom webe v rámci niekoľko sekúnd.

Ak si to’je príliš pomalý alebo nie’t zaťaženie okamžite sú preč. Môžete si za to pomyslieť Google AMP a Facebook. oni’som zvýšil štandard pre väčšinu webových stránok, a ak čas načítania nie sú’t ultrarýchly ľudia kliknú a odídu.

Obrovský Webové stránky elektronického obchodu a väčšie značky, ktoré míňajú milióny na optimalizáciu svojich stránok, vedia, že musia načítať svoju webovú stránku pod sekundu. Čokoľvek dlhšie ako 4 sekundy vás môže stratiť 50% prevádzka.

Našťastie A2 prináša rýchlosť veľkej značky na svoj vlastný blog alebo webové stránky pre malé podniky.

V priemere sme to zistili prostredníctvom ich singapurského dátového centra priemerná doba načítania bola 222 ms čo ich stavia na vrchol všetkých hostiteľov, ktorých sme’recenzoval som.

Nielenže sa ich stránky načítali super rýchlo, všimli sme si pomerne stabilnú rýchlosť naprieč všetkými mestami od Adelaide po Perth až po Brisbane..

Dobrá práca, chlapci!

Aby som to skutočne vylepšil a zistil, ako dobre ich servery dokážu spracovať niektoré väčšie súbory, testoval som so súborom 100 MB na niekoľkých rôznych miestach. Nižšie je uvedený čas sťahovania pomocou bežného poskytovateľa internetových služieb so sídlom v Sydney. Testované na 1/26/2017.

Ako môžete vidieť’je veľmi rýchly. 1,7 sekundy pre 100 MB súbor.

Ako je A2 tak rýchly?

A2 pristupuje k svojim spoločným zdrojom hostenia niekoľkými rôznymi spôsobmi, vďaka ktorým sú oddelené od konkurencie.

Vysvetlite, ako to robia.

 1. Obmedzte zdieľané zdroje hostingu
 2. Používajte špecifickú lokalizáciu vyrovnávacej pamäte ako CDN

Zdá sa, že väčšina zdieľaného hostenia vyzerá takto. Viaceré počítače používajú rovnaké zdroje IP alebo servera. Myšlienkou tohto druhu plánu je, že nikto z webových stránok nevyžaduje, aby veľa zdrojov namiesto toho, aby zdieľali zdroje.

Obmedzením počtu ľudí na IP alebo hostiteľa vyššia rýchlosť, ktorú môžu zákazníkom ponúknuť. Čím viac ľudí zadávate žiadosti na serveri, tým pomalšie budú. A2 udržuje pomer server / počet zákazníkov na nízkej úrovni, aby udržal veci rýchlejšie.

Siete na distribúciu obsahu alebo ukladanie do vyrovnávacej pamäte

Funguje to udržiavaním informácií o distribuovaných serveroch po celom svete. Takže podľa toho, kde návštevník pristupuje k vašim informáciám, môže získať ich kópiu zo servera, ktorý je k nim bližšie.

Servery bližšie k návštevníkovi umožnia výrazne predĺžené časy načítania. Táto druhá metóda je jedným z hlavných dôvodov, prečo sú služby A2 oveľa rýchlejšie ako konkurencia.

Ak si prečítate našu hlavnú stránku s recenziou, ktorá sa týka všetkých našich odporúčané austrálske hostingové spoločnosti môžete vidieť, že za posledných desať rokov sme zhromaždili veľa údajov na stránkach vašich klientov. Analýzou týchto údajov môžeme získať historický pohľad na to, ako hostiteľská spoločnosť v priebehu času pôsobí.

Toto sú priemerné časy zaťaženia pre A2. Môžeš vidieť naše živé sledovanie hostiteľa tu

Časy načítania za posledných 6 mesiacov 2017

  • Priemerná rýchlosť v máji: 209ms
  • Priemerná rýchlosť v apríli: 218ms
  • Priemerná rýchlosť marca: 199ms
  • Priemerná rýchlosť februára: 211ms
  • Priemerná rýchlosť v novembri: 224ms
  • Priemerná rýchlosť v decembri: 276ms

A2 Hosting Prevádzková doba skontrolovaná

Dovoľte mi trochu vysvetliť, čo tieto pojmy znamenajú v prípade, že si nie ste istí.

 • uptime – Čas, počas ktorého je váš web prístupný externému návštevníkovi.
 • centrum – Čas, počas ktorého je váš web nedostupný.

Pre väčšinu ľudí tieto dva problémy nevzbudzujú veľké obavy najmä v prípade osobných blogerov, ale akonáhle začnete prijímať platby online alebo stavať webovú stránku elektronického obchodu, potom by ste mali venovať zvýšenú pozornosť.

Nič kúzla neprofesionálne, ako napríklad webové stránky, ku ktorým nie je možné získať prístup alebo ktoré majú pomaly fungovať efektívne.

Pamätajte, že toto je rok 2017 a ľudia majú trpezlivosť čakať na načítanie stránok.

Mohol by si?

Pomocou percentuálneho podielu rozhodujeme o tom, koľko času je webová stránka buď nahor alebo nadol. Pri testovaní viac ako 20 riešení hostenia vidíme, že servery hostingu A2 majú skutočne vysokú dobu bezporuchovosti, ktorú súperila iba spoločnosť Siteground.

Samozrejme žiadny server nemôže mať 100% dostupnosť, ale čokoľvek, čo presahuje 99,5%, je naozaj dobré.

Celkovo A2 Hosting mal 99,8% dostupnosti, čo je veľmi pôsobivé. 

Za to dostanú druhú …

Tu sú výsledky z roku 2017.

 • Môže uptime: 99,9%
 • Prevádzková doba v apríli: 99,9%
 • Prevádzková doba marca: 99,98%
 • Uptime vo februári: 99,96%
 • Časová dostupnosť v novembri: 99,99%
 • Prevádzková doba decembra: 98,92%

Hodnotenie podpory hostenia A2

technická podporaVeľa hostingové spoločnosti na svoju podporu skutočne zaostali. Niektorí z najväčších hostiteľov nie’Ani neobťažujú školenie svojich zamestnancov a spoliehajú sa na systém lístkov bez podpory 24/7.

Niekedy stačí hovoriť so skutočnou ľudskou bytosťou a nie s nejakým robotom. Živé odpovede na vaše otázky sú obrovským bonusom. vy’Dokážem zistiť problémy oveľa rýchlejšie, než keď sa spolieham na systém lístkov.

2 Ponuky:

 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Telefonická podpora
 • E-mail / systém vstupeniek

Bezplatná bezpečnosť a ochrana pred hackermi

A2 ponúka niekoľko skvelých doplnkov pre zabezpečenie webu. Najväčší backdoor, ktorý väčšina hackerov hľadá, je softvér, ktorý nie je aktualizovaný. A2 udržuje váš softvér, pluginy a súbory WordPress v špičkovej podobe s najnovšími aktualizáciami.

Je to skvelá vec, pretože je ľahké zabudnúť, keď ste naposledy inovovali jeden z vašich dvadsiatich doplnkov, ktoré máte spustené.

oni tiež sledovať ich DNS na škodlivé pokusy o prístup na vaše webové stránky alebo použite svoju adresu IP na škodlivé účely.

Bezplatná migrácia stránok

Bezplatná migrácia stránok je obrovským bonusom pre existujúceho vlastníka webových stránok, ktorý sa snaží preniesť svoje stránky na iného poskytovateľa.

Bez bezplatného prevodu ste v podstate prilepení na dve možnosti. Po prvé, urobte to sami, čo môže zahŕňať stratu vašich dát / stránok, ak sa to neurobí správne cez cPanel a FTP.

Druhý platí ako hostiteľ HostGator viac ako 50 dolárov len pre jednoduchú migráciu webových stránok. Rozhodne to nestojí

SSL zadarmo (hodnota $ 70 – 100)

obrázok webovej stránky chránenej SSL

V prípade, že nie’Neviem, čo je to SSL, znamená to, že ide o právnika zabezpečeného soketu. to’s zelená Https: // vidíš, keď ty’znovu na akejkoľvek legitímnej webovej stránke.

Ak ty’Ak plánujete elektronický obchod alebo len prevádzkujete jednoduchý obyčajný web, potrebujete 100% SSL.

to’je nový štandard pre všetky webové stránky, ktoré sa chcú v službe Google organicky hodnotiť. Väčšina hostiteľov vám bude účtovať ročný poplatok vo výške viac ako 70 dolárov, ale za A2’je bezplatná inštalácia pomocou ich “nechať’s Šifrovať” voľba.

Zálohovanie zadarmo

vtipný obraz memu o zálohovaní dát

Na niektorých plánoch vyššej úrovne A2 ponúka bezplatné zálohovanie. Tieto sú nevyhnutné pre každého hostiteľa založeného na wordpresse, kde používatelia môžu pridávať svoje vlastné údaje a podľa potreby ich mazať. Pre nového vlastníka webových stránok je ľahké náhodne poškodiť údaje jeho vlastnej stránky.

Môžete to urobiť aj pomocou niekoľkých bezplatných doplnkov, ale mať hostiteľa, ktorý vytvára systematické zálohy všetkých vašich informácií, je skvelý spôsob, ako udržať všetko v bezpečí.

A ak ste jedným z tých ľudí, ktorí stále nezálohujú svoje webové údaje dobre, je to pre vás dokonalé riešenie.

vtipný obraz memu o zálohovaní dát

Na niektorých plánoch vyššej úrovne A2 ponúka bezplatné zálohovanie. To sú dôležité pre všetky hostiteľ založený na wordpress kde používatelia môžu ľubovoľne pridávať svoje vlastné údaje a mazať ich. to’Je ľahké pre nového vlastníka webových stránok náhodne poškodiť jeho vlastnú stránku’s.

Môžete to urobiť aj pomocou niekoľkých bezplatných doplnkov, ale nechať svojho hostiteľa, aby vytvoril systematické zálohovanie všetkých vašich informácií, je skvelý spôsob, ako udržať všetko v bezpečí. A ak vy’znovu jeden z tých ľudí, ktorí stále nie’• zálohujte si svoje webové údaje dobre, je to perfektné riešenie pre vás.

Balíky A2 – čo je najlepšie?

V tejto chvíli môžete vidieť, že A2 ponúka veľa služieb, ktoré väčšina hostiteľov nerobí’t. Od udržiavania IP adries pred stovkami účtov až po stráženie vašich webových stránok’s bezpečnosťou a zálohami, ktoré určite poskytujú veľkú hodnotu.

Z tohto dôvodu sme presvedčení, že ich mierne vyššie ceny sú dobre opodstatnené.

Tu’je ich cena.

obrázok znázorňujúci cenu hostiteľa A2

Rôzne plány

Ako som už spomenul, myslím si, že zdieľaný hosting je pre všetky webové stránky viac ako dosť. Takže pokiaľ nezískate viac ako 10 000 denných prenosov, ako je vaša pokuta pri zdieľaní.

 • Lite plán

  Začína sa na $ 3,92 / mesiac. Jedno doménové meno a 5 subdomén. 25 e-mailových účtov.

 • Rýchly plán

  Začína sa na 4,90 $ mesačne. Neobmedzené názvy domén a e-mailové účty.

 • Turbo plán

  $ 9,31 / mesiac. Neobmedzené domény a e-mail. Funkcie sú tiež HTTP / 2 a SPDY.

Výhody A2

 • Super rýchla registrácia
 • Možnosti viacerých platieb – kreditná karta, Paypal, peňažný poukaz, bankový prevod a pirátske zlato.
 • Žiadne skryté poplatky
 • Žiadne upsells
 • 1-Kliknite na položku Inštalácie
 • Ľahko použiteľný CMS

Čo si myslíme o A2?

Páčilo sa nám to.

Prosté a jednoduche. A2 je jednou z tých spoločností, ktoré sa držali svojich ideálov a poskytovali kvalitné služby za prijateľnú cenu. Nezúčastnili sa hlavného prúdu a snažili sa získať čo najviac zákazníkov.

Podpora kvality. Šialené prevádzky a rýchle servery, myslíme si, že je to vynikajúca voľba pre Austrálčanov, aj keď žijete v Adelaide, Sydney, Melbourne alebo Perth..

Ak má niekto nejaké otázky, napíšte nižšie a ja odpoviem ihneď.

Vďaka ��

Snažíme sa o nezávislý výskum produktov, aby sme našim čitateľom lepšie pomohli pri rozhodovaní. Vzhľadom na to chceme tiež počuť vaše názory. Prijímame individuálne recenzie, ktoré sú informatívne a nepropagačné. Vyplňte nasledujúci formulár a zverejníme vašu recenziu. Propagačné recenzie od samotných spoločností nebudú zverejnené. Vďaka!

Kliknutím na tlačidlo nižšie potvrdzujem, že som si prečítal a akceptujem Podmienky používania.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map