Recenze Kinsta

WordPress je nejoblíbenějším systémem pro správu obsahu / tvorbu stránek na planetě, který napájí více než třetinu všech existujících webů..


Pokud chcete hostit platformu, která je vytvořena pro vylepšení schopností WP, budete muset vypadat dlouho a těžko, aby se dalo lépe než Kinsta.

Není to jen na míru šité Hosting WordPress, nabízí vyšší výkon v síti Google Cloud Network (GCN) než jakákoli jiná cloudová platforma.

Co je přesně Kinsta a proč byste to měli vyzkoušet? Čtěte dál a dozvíte se více.

Kinsta vysvětlil

kinsta wordpress hosting

Platforma byla poprvé vyvinuta v roce 2013. Nestříleli, aby se stali nízkorozpočtovým řešením, ale nejlepší volbou pro majitele webových stránek WordPress, kteří hledali rychlost a spolehlivost, kterou potřebovali pro provozování svých podniků a blogů..

Kinsta nemá s Google Cloud jen lepší výkon, byl vytvořen proto, aby s ním výhradně pracoval. Jako relativní nováček v rodině platforem cloudových služeb, GCP tvrdě pracovalo na odlišení se od Amazon Web Services a Azure.

GCPPrémiová úroveň umožňuje webovým stránkám načítat se rychleji, což je velký bonus pro někdy stagnující platformu WP. Všichni inženýři v Kinsta jsou také vývojáři WP. To jsou dva hlavní důvody, které Google Cloud doporučuje Kinsta pro spravovaný hosting WordPress.

Nejen to byla, Kinsta byla oceněn nejvyšší úroveň výkonnostních benchmarků již pátý rok v řadě.

Ale neberte to za naše slovo. Zde je přehled toho, jak se hostitelská platforma staví proti konkurenci.

Další hostitelé Kinsta Vs

Čím se Kinsta liší od jiných hostingových platforem? Na rozdíl od jiných platforem, Kinsta byla vytvořena inženýry WordPress speciálně pro podporu WP. Když prozkoumáte jiné hostitelské služby, zjistíte, že řada z nich buď nepodporuje WP, má problémy nebo způsobuje vysoké latence, které vedou ke zpomalení výkonu.

V prostředí, kde rychlost je vše, je každá sekunda, kterou můžete uložit a zvýšit výkon, nezbytná.

Kinsta je spravovaná hostingová platforma, což znamená, že pro vás je provedeno mnoho těžkých zvedání a údržby. S mnoha běžnými hostitelskými platformami byste byli zodpovědní za veškerou optimalizaci, zálohování a další základní funkce. Protože je Knista vyroben výhradně pro použití s ​​WordPress a Google Cloud Plošina, je optimalizován pro bezproblémovou práci s oběma platformami.

Proč je Kinsta dobrou volbou pro podnikání

Jednou z nejsmrtelnějších situací pro eCommerce jsou prostoje. Za každou hodinu prostojů čelíte možnosti ztráty až 100 000 dolarů. Hosting řízený společností Kinsta se stará o údržbu a optimalizaci, jako je ukládání do mezipaměti, zabezpečení a zálohy / obnovení, které zvyšují výkon a bezpečnost webových stránek.

To je dobré pro vaše podnikání. Nejen, že to znamená zkrácení prostojů a narušení podnikání, ale umožňuje vám vytvořit profesionálnější image a vysoké bezpečnostní standardy. Výsledkem je spolehlivější služba pro vaše zákazníky, lepší uživatelský dojem, lepší hodnocení vyhledávačů a vyšší produktivita. S případem Kinsta budete mít možnost rozvíjet své podnikání.

Snadnost použití

Poslední věcí, kterou majitel firmy potřebuje, je obtížné rozhraní se strmou křivkou učení. Nemusíte se bát. Vývojáři a designérský tým v Kinsta se vydali na cestu, aby vám věci usnadnili.

Jejich zvyk Řídicí panel MyKinsta byl navržen pro snadnou navigaci, a všechny své webové stránky WP můžete spravovat přímo z jejich administračního portálu. Můžete dokonce zkontrolovat své využití pro lepší správu zdrojů a metriky provozu jsou na dosah ruky.

Výkon

Jak tedy hraje Kinsta? Jako specializovaný hostitel WP byl vytvořen, aby pracoval se všemi funkcemi a funkcemi WordPress a současně zlepšoval celkový výkon.

Vzhledem k popularitě WP existuje spousta hostitelských platforem, které tvrdí, že jsou optimalizovány pro CMS. Jak se Kinsta srovnává?

Při testu provedeném po dobu sedmi dnů pomocí lehkého výchozího tématu jsme byli schopni dosáhnout doba načítání stránky kratší než jedna sekunda. To zní skvěle, ale co když máte více webů bohatých na média a podstatnější téma, které chcete načíst?

Druhý test byl proveden ve stejném časovém období pomocí webové stránky WP s nainstalovaným víceúčelovým tématem zvaným Acada. Pomocí Pingdomu k testování rychlosti, kdy byly časy znovu zaznamenávány každých 30 minut po dobu sedmi dnů, jsme na domovské stránce 5,14 MB realizovali doby načítání 1,5 sekundy. Po celou dobu testování byla Kinsta schopna dodržet své sliby o dostupnosti 99,9 procent.

Podle našich myslí tato platforma demonstruje schopnost udržovat velmi slušné rychlosti a vysoké procento provozuschopnosti iu webů, které využívají mnoho zdrojů.

Funkce

Nyní přicházíme k masu Kinsty. Co je v krabici? Tato platforma obsahuje velké množství funkcí a technických vylepšení, která jsou prováděna s ohledem na možnosti WP. Jednou z nejlepších funkcí je služba WordPress Staging Service, která vám umožní testovat nové pluginy, úpravy kódu a přizpůsobení od jejich vývojového týmu a začít s nimi žít jediným kliknutím.

Viz související – nejlepší hostitelé malých podniků

Pokud jde o další funkce a technické specifikace, pojďme to pro vás rozebrat.

Architektura: Kinsta představuje druh architektury, jaký byste očekávali od platformy vyvinuté společností Google. Kromě softwarových kontejnerů LDX si můžete užít:

 • Nginx
 • PHP 7.3
 • Maria DB

Bezpečnostní: Společnost Kinsta bere zabezpečení a integritu dat vážně. Kromě záloh a ověřování SSL budete mít také výhodu:

 • Detekce DDoS
 • 24/7 sledování dostupnosti
 • Firewally

Technické specifikace: S Kinstou najdete spoustu technických vylepšení. Je jich tolik, prostě se podíváme na seznam a poskytneme malý přehled nejdůležitějších událostí.

 • Síť pro doručování obsahu (CDN): Poskytují 50 GB KeyCDN za měsíc se základním plánem a více dostupné u prémiových služeb. Přeplatky stojí 0,10 USD za GB.
 • Ukládání do mezipaměti webových stránek: Platforma má na své platformě čtyři typy ukládání do mezipaměti, což přispívá k jejich vynikajícímu načítání stránky. Mezi ně patří ukládání do mezipaměti na úrovni serveru a prostřednictvím a Dům-vyvinul jasný cache WP plugin.
 • PHP: Vývojáři rádi poznamenají, že se mohou přepínat PHP verze 5.6, 7, 7.1, 7.2 a 7.3 pouhým stisknutím tlačítka.
 • HTTP: Kromě certifikáty SSL zdarma, HTTP / 2.0 se používá na všech serverech a CDN.
 • SSL: Platforma poskytuje bezplatný SSL certifikát od Pojďme se zašifrovat, ale vždy máte možnost nainstalovat jeden z vašich výběru z platného zdroje.
 • SFTP: To je bezpečné Protokol FTP umožňuje bezpečný přenos souborů do vašeho webového prostoru pro úpravy a nahrávání souborů.
 • Správce souborů serveru: Přestože společnost Kinsta neměla k dispozici online správce souborů; můžete použít FTP pro přístup na serverový prostor.
 • E-mail: K hostování Kinsta nejsou zahrnuty žádné e-mailové adresy, ale platforma se dobře integruje do sady G Suite a všech ostatních produktů a služeb Google..
 • Přístup k databázi: Přístup k databázi WP můžete získat prostřednictvím prohlížeče pomocí phpMyAdmin.
 • Správa webových stránek WordPress: Doplňky můžete aktualizovat prostřednictvím ovládacího panelu účtu My Kinsta, ale není k dispozici automatická aktualizace pluginů ani klíčových aktualizací softwaru WordPress. S nimi budete muset manipulovat ručně.
 • Omezení pluginu: Kinsta obsahuje seznam zakázaných pluginů pro vaše pohodlí a bezpečnost. Jedná se především o pluginy se známými problémy, včetně mezipaměti, zabezpečení a optimalizace, které jsou nebezpečné nebo škodlivé pro výkon webových stránek..
 • Úklidové služby po hacknutí: Jedná se o bonus pro majitele firem, kteří mohou mít malé rozpočty a žádný protokol o zmírnění. Pokud je váš web WP někdy napaden, zatímco je hostován společností Kinsta, opraví jej zdarma.
 • Stagingové stránky: WP staging a nasazení jedním kliknutím jsou k dispozici se všemi plány.
 • Migrace webových stránek WordPress: Kinsta nabízí služby migrace zdarma, a to již od Starter Plans (základní plán)
 • Analýza návštěvníků: Na ovládacím panelu My Kinsta admin můžete zobrazit řadu metrik, včetně provozu na vašem webu.
 • Kontrola provozuschopnosti: Kinsta provádí kontroly provozuschopnosti každé dvě minuty. Pokud jsou zjištěny problémy s výkonem nebo prostoje, tým se k tomu okamžitě dostane.

Servery a dostupnost

kinsta cdn

Měna Kinsta má 20 serverů(databáze) rozšířil se po celém světě a další dva se brzy objeví na palubě z Hongkongu a Švýcarska. Vestavěná škálovatelnost a CDN znamenají menší pravděpodobnost výpadku nebo nadměrného prostoje.

Když o tom mluvíme, Kinsto zaručuje 99,9 procenta dostupnosti jako součást vaší SLA. Můžete si také užít automatizované zálohy, které jsou uloženy v jejich databázi až 14 dní nebo déle, pokud máte jeden ze svých prémiových plánů.

Podpora a znalostní báze

kinstaNebudete se muset starat o péči o zákazníky s Kinstou. Jediné platformy, které podporuje, jsou weby Wp, takže budete mít k dispozici specializovaný tým odborníků. Podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu. Nenabízejí telefonickou podporu, ale můžete si prostřednictvím vestavěného posla požádat o lístek na technickou podporu. Společnost také poskytuje 24 hodinové sledování výkonu jako součást jejich závazku ke kvalitě a spolehlivým službám.

Pokud jde o jejich znalostní základnu, web společnosti má velké středisko zdrojů, které obsahuje 11 hlavních témat a desítky podtém, které pokrývají vše od fakturace po vývojářské problémy. K dispozici je také blog se širokou škálou témat, návody WP, informace o aktualizacích a zpravodaj.

Vysvětlení cen

Teď se dostáváme ke konečnému výsledku. Kolik vás Kinsta bude stát? Společnost nabízí 11 úrovní služeb, základní, profesionální, obchodní úrovně 1 – 4 a podnikové úrovně 1 – 4. Začneme se základy toho, co každá úroveň služeb nabízí..

Základní: Základní služba je cena 30 $ měsíčně, účtována měsíčně nebo ročně; Pokud zvolíte roční kontakt, získáte dva měsíce služby zdarma.

Co získáte za své peníze??

 • Jedna instalace WP
 • 20 000 návštěv
 • Zdarma SSL a CDN
 • 5 GB místa na disku

Pro: Na profesionální úrovni se vaše cena zvyšuje až na 60 $ měsíčně. To zvýší vaši funkčnost na:

 • Dvě instalace WP
 • 40 000 návštěv
 • 10 GB místa na disku
 • Zdarma CDN a SSL


obraz

Obchod: Základní úroveň podnikání zvyšuje vaše náklady na 100 USD měsíčně; následující úrovně jsou oceněny na $ 200 – $ 400. Za to dostanete minimálně:

 • Pět instalací WP
 • 100,00 návštěv
 • 15 GB místa na disku
 • Zdarma SSL a CDN

Podnik: Vaše balíčky Enterprise začínají na 600 USD měsíčně a dosahují až 1 500 $. Tato funkce zahrnuje minimálně:

 • 60 instalací WP
 • 1 000 000 návštěv
 • 80 GB místa na disku
 • Zdarma SSL a CDN

Společnost také poskytuje bezplatnou migraci, podporu a zabezpečení s každým plánem. Volitelné doplňky zahrnují Cloudflare railgun, Elasticsearch, redis a Nginx reverzní proxy. Za přebytek CDN účtují poplatek za překročení 1 $ za 1 000 návštěv a 0,10 $ za gigabajt. Získáte také 30denní záruku vrácení peněz.

Instalace WordPress na Kinsta

Tato hostitelská platforma obsahuje instalaci několika kliknutími. Jakmile se zaregistrujete a vytvoříte svůj uživatelský účet, můžete během několika minut přidat svůj první web. Pro ty, kteří provozují více webů, si můžete snadno prohlížet podrobnosti a spravovat všechny pomocí stejného dashboardu.

Závěrečné myšlenky

Všichni máme v životě na výběr. Pokud se rozhodujete mezi platformou, která byla vytvořena speciálně pro podporu prostředí, ve kterém podnikáte, a generickou platformou, je výběr snadný. Naším cílem je poskytnout vám všechny informace, které potřebujete pro správné rozhodnutí o vaší hostitelské platformě. Zbytek je na tobě.

Další informace o hostování naleznete v našem epickém průvodci po internetu nejlepší australští weboví hostitelé. Díky za zastavení chlapci!

Snažíme se samostatně zkoumat produkty, abychom našim čtenářům lépe pomáhali při rozhodování. Vzhledem k tomu chceme také slyšet vaše názory. Přijímáme jednotlivé recenze, které jsou informativní a nepropagační. Vyplňte níže uvedený formulář a my vaši recenzi zveřejníme. Propagační recenze od samotných společností nebudou zveřejněny. dík!

Kliknutím na tlačítko níže potvrzuji, že jsem si přečetl a přijal Podmínky použití.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector